Antalya Yemek Yerleri, Antalya Restoranları

Antalya Yemek Yerleri, Antalya Restoranları, Antalya, Akdeniz bölgesinde yer alan bir ildir. Antalya’ya kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizin en yoğun ilgi gören tatil yerlerinden hem de kalabalık şehirlerinden biridir. Bunun yanı sıra tarihi ve kültürel birçok zenginliğinde odağında yer almaktadır. Antalya ilinde meşhur yöresel yemeklerin ve dünya mutfağından birçok lezzetin sunulduğu beğenilen mekânlar vardır. Antalya’da farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi yemek mekânlarını derledik. Farklı restoranlar listelenmiştir. Antalya’da ne yenir?

YAZI İÇERİĞİNİ

Antalya’da Bulunan En İyi 65 Yemek Yeri

1. 7 Mehmet, Antalya Yemek Yerleri

7 Mehmet

Antalya-Muratpaşa bölgesinde hizmet veren 7 Mehmet restoranı şık, nezih, deniz kenarında bulunan, et yemeklerinden lezzetli farklı menülere kadar birçok yöresel yemeği sahiptir. Mekâna gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Kapalı ve açık alanda oturma yerleri bulunmaktadır. Hem mekânın havası, şık, nezih ortamı hem de lezzetli, yöresel ve modern birçok yemek ziyaretçilerin beğenisini almaktadır.

İletişim

Adres: Meltem Mahallesi, Atatürk Kültür Parkı, Dumlupınar Bulvarı No:201, 07030 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 238 52 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan 7 Mehmet‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Sedir Restaurant

Sedir Restaurant

Sedir Restaurant, Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren kaliteli, lezzetli yemekleri ve hizmeti ile beğeni alan mekânlardan biridir. Mekân özellikle hafta sonları çok daha kalabalık olmaktadır. Yine de yoğunluk olsa da servisi hızlı, çalışanlar ilgili, yemekleri oldukça lezzetli ve şık sunuma sahiptir. Yöresel ve farklı birçok menü içeriği sunulmaktadır.

İletişim

Adres: Öğretmenevleri, Atatürk Blv. 66/A, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 212 11 11

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Sedir Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Paşa Bey Kebap – Lahmacun – Antalya

Paşa Bey Kebap - Lahmacun – Antalya

Antalya-Konyaaltı mevkiindeki Paşa Bey Kebap – Lahmacun – Antalya, taze yöresel malzemeler ile en iyi ustaların ellerinden çıkan lezzetleri ziyaretçilerine sunmaktadır. Çocuklu aileler için oyun alanları, iş yemekleri ve toplantılar için ayrılmış olan kapalı ve açık salonlar, çeşit çeşit et yemekleri, yöresel yemekler ve pide çeşitleri ile beğeneceğiniz bir işletmedir.

İletişim

Adres: Gençlik, 1319. Sk. No:4 D:1, 07100 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 244 96 90

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Paşa Bey Kebap – Lahmacun – Antalya‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Tiritcizade Restoran – Konya Mutfağı

Tiritcizade Restoran - Konya Mutfağı

Antalya bölgesinde Konya mutfağının en güzel lezzetlerinin usta ellerde yapılıp sunulduğu işletmelerden olan Tiritcizade Restoran, tüm hijyen ve temizlik kurallarının uygulandığı, ilgili, hızlı, güler yüzlü çalışanları ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Farklı birçok lezzet burada usta kişiler tarafından yapılarak doğurucu menüler halinde sunulmaktadır. Zengin menüsünde Bamya ve Arapaşı Çorbası, Tirit, Söndürme Kebabı, Düğün Pilavı, Mevlana, Bıçakarası, Etliekmek gibi çeşitler sunulmaktadır.

İletişim

Adres: Altınkum Mahallesi, Atatürk Bulvarı Nadir Apt. D:151/A1, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 229 29 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Tiritcizade Restoran – Konya Mutfağı‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. ASPAVA KEBAPCISI (Çamyuva)

ASPAVA KEBAPCISI (Çamyuva)

Antalya-Kemer’de bulunan ASPAVA KEBAPCISI, birbirinden lezzetli kebapların, sıcacık çeşit çeşit pidelerin, yöresel yemeklerin yapıldığı işletmelerden biridir. İşletme hem yöre halkı hem de tatil için gelen birçok ziyaretçinin ilgisini çekmektedir. Mekanın temizliği ve hijyen şartları uygun, yemekleri lezzetli, ikramları doyurucu, çalışanları ilgili, servis hızlıdır.

İletişim

Adres: Çamyuva, Atatürk Cd., 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 824 56 07

Bulunduğunuz Konumdan ASPAVA KEBAPCISI (Çamyuva)‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Piyazcı Ahmet, Antalya Yemek Yerleri

Piyazcı Ahmet

Piyazın en meşhur olduğu, ortaya çıktığı şehirlerden biri olan Antalya, en lezzetli, en güzel piyazların yapılıp sunulduğu bir ildir. Antalya da bir sadece salata ve meze olarak değil ana yemek olarak bile tüketilebilecek bir lezzettir. Farklı bir lezzete sahip olan piyazı Antalya ilinde en lezzetli şekilde yanında başka birçok yöresel ve farklı yemekler ile birlikte sunan Piyazcı Ahmet, deneyimleyebileceğiniz mekânlardan biridir. İşletmenin ortamı da oldukça nezih, temiz bir yerdir.

İletişim

Adres: Altındağ, 166. Sk. 29/A, 07050 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 243 34 47

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Piyazcı Ahmet‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Arma Restaurant

Arma Restaurant

Antalya-Muratpaşa bölgesinde en iyi manzaraya sahip olan işletmelerden biri olan Arma Restaurant, lezzetli balık ürünlerinin yapıldığı bir mekândır. En iyi en güzel balık çeşitlerinin ustalar tarafından yapılıp sunulduğu Arma Restaurant, manzarası, ortamı, temizliği, çalışanların ilgili hızlı hizmeti ile beğenilmektedir. Fiyat olarak ortama üstü gelebilir.

İletişim

Adres: Selçuk, Selçuk Mah No:75, 07100 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 244 97 10

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Arma Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Food in Box, Antalya Yemek Yerleri

Food in Box

Antalya-Konyaaltı mevkiinde hizmet veren şık, nezih, hijyen kurallarının sağlandığı, lezzetli dünya mutfağından yemeklerin sunulduğu bir işletme olan Food in Box, müzik eşliğinde keyifli bir ortam sunmaktadır. Antalya’nın ne güzel mekânlarından biri olarak ziyaretçilerine keyifli bir ortam sunan Food in Box ziyaretçilerini bekliyor.

İletişim

Adres: Gürsu, Akdeniz Blv. No:182, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: 0532 696 21 62

Bulunduğunuz Konumdan Food in Box‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. BigChefs Antalya Lara

BigChefs Antalya Lara

Antalya-Muratpaşa bölgesinde hizmet veren BigChefs Antalya Lara, sabah kahvaltısından akşam yemeğine günün her saatinde ziyaretçilerine hizmet veren mekânlardan biridir. Mekan ilgi çeken, nezih, şık, temiz, hijyen kurallarına uyulan, otantik işletmedir. Zengin çeşitli menüsü de oldukça lezzetlidir.

İletişim

Adres: Fener, Lara Cd. 307/2, 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 324 15 28

Bulunduğunuz Konumdan BigChefs Antalya Lara‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Shakespeare Coffee & Bistro

Shakespeare Coffee & Bistro

Antalya’nın en işlek, en fazla ilgi gören ilçelerinden bir olan Alanya ilçesinde bulunan Shakespeare Coffee & Bistro, hem akşam yemekleri hem de sabah kahvaltıları için günün farklı saatlerinde tercih edebileceğiniz restoranlardandır.

İletişim

Adres: Ahmet Tokuş Bulvarı Güller Pınarı Mah, D:No: 4, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 511 66 76

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Shakespeare Coffee & Bistro‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Şişçi İbo Konyaaltı Şubesi

Şişçi İbo Konyaaltı Şubesi

Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren Şişçi İbo Konyaaltı Şubesi, 1974 yılından bu yana lezzetini devam ettiren işletmelerden biridir. Şiş köftenin en meşhur lezzetinin sunulduğu Şişçi İbo mekânının diğer şubesi de Korkuteli’nde bulunmaktadır. Mekan hijyenik, temiz, nezih, çalışanlar ilgili, güler yüzlü, servis hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

İletişim

Adres: Arapsuyu Mah, 600. Sk. No:47, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 241 02 02

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Şişçi İbo Konyaaltı Şubesi‘ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Urfa Sofrası, Antalya Yemek Yerleri

Urfa Sofrası

Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren bir işletme olan Urfa Sofrası, Antalya’da enfes yöresel Urfa yemeklerini yiyebileceğiniz, damaklarda tadı kalan ürünlerin sunulduğu bir işletme olarak ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Et yemeklerinden kebaplara, etli pidelere, içli köftelere kadar çeşit çeşit menüsü doyurucu sunumları ve ikramları ile deneyimleyebileceğiniz iyi restoranlardan biri olmuştur.

İletişim

Adres: Uncalı, Çamlık Cd Centek Sitesi 103/A D:C Blok No: 2, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 229 63 63

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Urfa Sofrası‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Leman Kültür

 Leman Kültür

Türkiye’de birçok ilde şubesi bulunan adını ve lezzetini duyurmuş işletmelerden biri olan Leman Kültür, Antalya’da da bulunan şubesinde ziyaretçilerine enfes lezzetler sunmaktadır. Menüleri, yöresel ve modern farklı birçok lezzeti doyurucu şık sunumlar ile masalara yerini almaktadır. Açık ve kapalı oturma alanları bulunmaktadır. Sunumu, çalışanların ilgisi, servis hızı iyi, ortamı temiz, nezih ve şık bir işletmedir. Tüm şubeleri gibi Antalya’da bulunan Leman Kültür lokantası da ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim

Adres: Barbaros Antalya Lisesi Karşısı, Atatürk Cd. No:44, 07100 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 243 74 74

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Leman Kültür‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Dönerci Hamdi Usta

Dönerci Hamdi Usta

Antalya’da en lezzetli İskenderlerin, dönerlerin, çeşit çeşit et yemeklerinin ve enfes tatların ardından meşhur cevizli tahinli kabak tatlısını yiyebileceğiniz bir işletme olan Dönerci Hamdi Usta, nezih, temiz ortamı, ilgili çalışanları ile de dikkat çekmektedir. Konum olarak da uğrak bir mekânda olduğu için yoğun olmaktadır.

İletişim

Adres: Toros, Atatürk Blv. No:44, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 228 11 13

Bulunduğunuz Konumdan Dönerci Hamdi Usta‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Topçu Kebap

Topçu Kebap

Et yemekleri bizlerin kültüründe önemli bir yere sahiptir. Çeşit çeşit et yemekleri yapılmaktadır. Topçu Kebap, Antalya ilinde enfes et yemeklerinin, kebapların, köftelerin ve birçok lezzetin sunulduğu işletmedir. Ayrıca Antalya’nın ne sevilen meşhur ürünlerinden olan piyaz da vazgeçilmez lezzetleri arasında bulunmaktadır. Mekân olarak da oldukça nezih, ferah temiz bir yerdir. Tarihi bir doku vardır hala mekânın içinde.

İletişim

Adres: Elmalı, Kazım Özalp Cd. No:21, 07035 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 241 16 16

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Topçu Kebap‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Sıralı Kebap, Antalya Yemek Yerleri

Sıralı Kebap

Antalya’da şık, nezih, ferah ortama sahip yeri ile lezzetli yemekleri ve sunumları ile ziyaretçilerin beğenisini alan Sıralı Kebap, yoğun ilgi gören mekânlardan biridir. Et yemeklerinden kebaplara, lahmacunlara, köftelere, sebze yemeklerine ya da farklı dünya mutfağından lezzetlere sahip olan mekânda damaklarda lezzeti kalacak birçok çeşit sunulmaktadır. Çalışanlar servislerde hızlı, ilgili, güler yüzlüdür.

İletişim

Adres: Çağlayan, Eski Lara Caddesi No:419, 07230 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 323 21 23

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Sıralı Kebap‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Zaika Ocakbaşı

Zaika Ocakbaşı

Antalya-Kaş bölgesinde yoğun ilgi gören yer bulmanın oldukça zor olduğu ve rezervasyon yaptırmanızın yer bulmak için daha iyi olacağı bir mekân olan Zaika Ocakbaşı, açık havada yemek yiyebileceğiniz bir işletmedir. Restoranın enfes etlerinin tadı birçok kişiyi çekmektedir. Hem yemekleri hem mezeleri hem de ortamı oldukça başarılıdır. Enfes, şık bir akşam yemeği için en iyi işletmelerden biridir.

İletişim

Adres: Andifli Mah, İlkokul Sk. No:13, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: (0242) 836 23 73

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Zaika Ocakbaşı‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Keyf-i dem Kaş

Keyf-i dem Kaş

Antalya-Kaş bölgesinde hizmet veren Keyf-i dem Kaş, denizin kenarında, otantik, nezih, ferah bir işletmedir. Lezzetli deniz ürünlerinden et yemeklerine ya da sebze yemeklerine birçok çeşidin sunulduğu restoranda manzara eşliğinde yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Mekânın çalışanları oldukça ilgili, servisi hızlı ve yemeklerin sunumu ve lezzeti de yerinde.

İletişim

Adres: Andifli, Hükümet Cd. No:4, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0545 285 80 88

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Keyf-i dem Kaş‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Bunbun Kaş

Bunbun Kaş

Antalya-Kaş bölgesinde bulunan Bunbun Kaş, hem et sezenler için hem de vaganlar için tercih edilebilecek en iyi salaş mekânlardan biridir. Uzak doğu sokak yemeği olan “bun” evrilerek Kaş’a ilçesinde sevenlerine ve farklı yeni tatlar denemek isteyenlere sunulduğu Bunbun Kaş mekânı mutlaka yolunuz düştüğünde deneyimlemeniz gereken bir lezzettir. Çeşit çeşit bun menüsünün olduğu mekânda her damak zevkine uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

İletişim

Adres: Andifli, Hastane Caddesi NO:22, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0535 888 18 16

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Bunbun Kaş‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Ehlikeyf Meyhane Kaş

Ehlikeyf Meyhane Kaş

Antalya-Kaş bölgesinin en güzel yerlerinden biri olan Ehlikeyf Meyhane Kaş, şık, nezih, temizlik kurallarına uygun, çalışanları ilgili, servisi hızlı, yemekleri ve aperatif birçok lezzetli ürünleri bulunan işletmelerdendir. Müşterinin memnuniyeti mekân için oldukça önemli sürekli ilgili ve naziktirler. Bölgenin yoğun ilgisini çekmektedir. Yemekleri ve ikramları, mezeleri doyurucu, lezzetlidir.

İletişim

Adres: Andifli, Hükümet Cd. No:3, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0536 729 22 18

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Ehlikeyf Meyhane Kaş‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Smiley’s, Antalya Yemek Yerleri

Smiley's

Antalya-Kaş bölgesinde iskele yanında taze, lezzetli balıklar yiyebileceğiniz bir restoran olan Smiley’s, nezih, temiz, güzel bir mekândır. Müşteriye oldukça ilgili, servisi hızlı, ortamı bakımlı ve temiz, ürünleri taze bir şekilde sunuluyor. Kaş ilçesinde taze, doyurucu, lezzetli balık menülerini yiyebileceğiniz bir işletmedir.

İletişim

Adres: Andifli, İskele Sk., 07580 Kaş/Antalya

Telefon: (0242) 836 28 12

Bulunduğunuz Konumdan Smiley’s‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Şefin Yeri Restaurant

 Şefin Yeri Restaurant

Antalya-Alanya bölgesinde hizmet veren Şefin Yeri Restaurant, akşam yemekleri için tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir. Mekânda birbirinden lezzetli çeşit çeşit çorbalar, birçok yöresel yemekler, et yemekleri, sulu yemekler, sebze yemekleri gibi geniş bir menüye sahiptir. Her damak zevkine göre lezzet bulabilirsiniz. Çalışanlar ilgili, samimi, ortam temiz, nezihtir.

İletişim

Adres: Güller pınarı mah., A.Asım Tokuş cad., 07400 Alanya, Antalya

Telefon: (0242) 513 06 42

Bulunduğunuz Konumdan Şefin Yeri Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Burger Mood, Antalya Yemek Yerleri

Burger Mood

Antalya-Manavgat bölgesinde ev yapımı hamburgerlerin yapıldığı bir işletme olan Burger Mood, tertemiz ortamı, ilgili ve güler yüzlü çalışanları ile ilçenin en sevilen işletmelerinden biri olmuştur. Usta ellerde hazırlanan ev yapımı hamburgerler deneyimleyebileceğiniz lezzetli yemeklerdendir. Mekânın ortamı oldukça nezih, şık, ferahtır.

İletişim

Adres: Eski Hisar Mahallesi 9539. Sokak No:13, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: (0242) 742 66 63

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Burger Mood‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Dedem Kasap Cızbız

Dedem Kasap Cızbız

Antalya-Manavgat bölgesinde hizmet veren Dedem Kasap Cızbız, tavuk ve kırmızı etin en lezzetli şekilde sunulduğu zengin bir menüye sahip işletmelerden biridir. Mekân temiz, nezih, çalışanlar ilgili, etler reyonda gözler önünde sunuluyor ve kilo hesabı miktar belirleyebiliyorsunuz. Lezzetli yemeklerinin yanında çeşit çeşit salatalar da bulunmaktadır. Damaklarda tadı kalacak yemekler için mekânı tercih edebilirsiniz.

İletişim

Adres: Side Mah., Yavuz Sultan Selim Blv. No:34, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: (0242) 742 48 48

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Dedem Kasap Cızbız‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. 07 Guneyliler Çorba Ve Et Lokantası

07 Guneyliler Çorba Ve Et Lokantası

Antalya-Serik bölgesinde bulunan 07 Guneyliler Çorba Ve Et Lokantası, çeşitli çorba ve et yemeklerinin sunulduğu mekânlardan biridir. Ziyaretçileri tarafından çoğunlukla iyi puanlamalar ile değerlendirilmiştir. Her damak zevkine uygun şekilde zengin bir menü listesi vardır. Mekân da oldukça temiz, çalışanları ilgili ve servisi hızlıdır. İçinizi ısıtacak lezzetli çorbalar ve çeşitli et menüleri için 07 Guneyliler Çorba Ve Et Lokantası mekânını tercih edebilirsiniz.

İletişim

Adres: Orta, Gedik, Serik Cd. No:124, 07500 Serik/Antalya

Bulunduğunuz Konumdan 07 Guneyliler Çorba Ve Et Lokantası‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Yöresel Alanya Ev Mutfağı Esma Hanım’ın Yeri

Yöresel Alanya Ev Mutfağı Esma Hanım’ın Yeri

Yöresel ev yemeklerinin en lezzetli şekilde sunulduğu Yöresel Alanya Ev Mutfağı Esma Hanım’ın Yeri, Antalya-Alanya bölgesinde hizmet vermektedir. Alanya’nın mutfak kültürünü yöresel yemeklerini deneyimleyebileceğiniz geniş bir menüye sahiptir. Mekân temiz, otantik, çalışanlar ilgili, ürünleri tazedir. Ev yemeklerini tercih edenler için deneyimleyebileceğiniz bir mekândır.

İletişim

Adres: Saray, Uysal Apt, Galatasaray Cd. no:56, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 519 08 40

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Yöresel Alanya Ev Mutfağı Esma Hanım’ın Yeri‘ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Oburus Momus

Oburus Momus

Antalya-Kaş mevkiinde hizmet veren Oburus Momus, gitmeden önce akşam yemeklerinde rezervasyon yaptırmanız gereken, nezih, temiz, otantik bir mekândır. Ortamı, ferah havası iştah açıyor. Et yemeklerinden sebze yemeklerine her türlü damak zevkine göre yemeklerin sunulduğu Oburus Momus, doyurucu porsiyonları ile farklı deneyimleyebileceğiniz lezzetlerde sunmaktadır. Gözde tatil yerlerinden olan Kaş ilçesinde yoğun ilgi gören enfes lezzetlerin yapıldığı bir işletmedir.

İletişim

Adres: Andifli Mah. Sahil Güvenlik Arkası, Hükümet Cd. No:10/1, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0507 704 20 32

Bulunduğunuz Konumdan Oburus Momus‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Flash Restaurant

Flash Restaurant

Antalya-Alanya bölgesinde hizmet veren Flash Restaurant, aileleriniz ve arkadaş gruplarınızla keyifli bir akşam yemeği yiyebileceğiniz, nezih, otantik, temiz bir mekândır. En lezzetli etlerin, ev yemeklerinin, mezelerin, lahmacunların adresi Flash Restaurant, Alanya’da tercih edebileceğiniz beğenilen restoranlardan biridir.

İletişim

Adres: Şekerhane, Hacet Cd. 32/A, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 511 05 75

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Flash Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Gaziantep Restoran

Gaziantep Restoran

Antalya-Demre’de hizmet veren Gaziantep Restoran, rezervasyon yaptırmanın gerekli olduğu, hijyen kurallarının uygulandığı, lezzetli yemeklerin yapıldığı işletmelerden biridir. Burada yöresel Gaziantep mutfağından birçok yemek yapılmaktadır. Ayrıca sabah kahvaltı servisi de sunulmaktadır. Birbirinden lezzetli ürünleri ile ziyaretçilerin damaklarında kalacak lezzetler sunulmaktadır. Çocuklu gelen aileler içinde oyun alanı bulunmaktadır. Mekâna girdiğinizde çalışanlar sizi güler yüzlü, ilgili şekilde karşılıyor.

İletişim

Adres: Gökyazı, Noel Baba Meydanı, Eynihal Cad, 07570 Demre/Antalya

Telefon: 0537 202 42 16

Bulunduğunuz Konumdan Gaziantep Restoran‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Ravza Restaurant

Ravza Restaurant

Antalya-Alanya bölgesinde oldukça yoğun bir işletme olan Ravza Restaurant, büyük, nezih, şık bir mekândır. Ancak oldukça kalabalık bir mekândır. Beğenisi yüksek olan restoranda yöresel yemeklerden, et ve sebze yemeklerine, hamur işi lezzetlerden tatlılara geniş bir menü sunulmaktadır. Yemeklerin yanında masaya gelen mezelerde lezzetlidir.

İletişim

Adres: Yeni Çarşı Mah., Zambak Sk., 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 513 39 83

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Ravza Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. ÖZTAT KEBAP TANTUNİ

ÖZTAT KEBAP TANTUNİ

Antalya-Alanya bölgesinde hizmet veren ÖZTAT KEBAP TANTUNİ, rezervasyon yaptırmanız gereken, lezzetleri ile beğeni alan bir mekândır. Tantuninin, kebabın ve bir çeşit lezzetin yapılıp sunulduğu işletmede enfes yemekler vardır. Tantuni severler bu lezzeti en iyi yapan yerlerde deneyimlemelidir. Doyurucu bir menüsü, ilgili, samimi çalışanları, temiz, nezih, otantik ortamı ile tercih edilebilecek bir mekândır.

İletişim

Adres: Merkez, Kadıpaşa Mahallesi, ptt sk, Postane Arkası 2 a, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 513 64 99

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan ÖZTAT KEBAP TANTUNİ‘ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. Köfteci Ramiz + PLUS

Köfteci Ramiz + PLUS

Alanya sahil kenarında bulunan Köfteci Ramiz + PLUS, en lezzetli köftelerin ve birçok yöresel ve farklı lezzetlerin yapıldı restoranlardan biridir. Mekân nezih, ferah, temiz bir yerdir. Yemekleri de taze ürünlerden yapılan lezzetli, her damak zevkine uygundur. Ziyaretçilerin beğenisini almaktadır.

İletişim

Adres: Güller Pınarı, Sağlam Apt, Ahmet Tokuş Blv. No:15/A-B, 07425 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 512 32 20

Bulunduğunuz Konumdan Köfteci Ramiz + PLUS‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. Teras Cafe&Restaurant

Teras Cafe&Restaurant

Antalya-Alanya bölgesinde bulunan Teras Cafe&Restaurant, hem sabahları serpme kahvaltı hem de akşamları ızgara, kebap, ev yemekleri gibi seçeneklerin sunulduğu işletmelerden biridir. Lezzetli, doyurucu menüler sunulmaktadır. Çalışanlar ilgili, güler yüzlü, servis iyi, ortamı temiz, nezih ve ferahtır. Manzarası da ayrı bir güzellik katmaktadır. Yemeğinizi manzaraya karşı yiyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Büyükhasbahçe, Bektaş Cd. no:47, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 522 55 52

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Teras Cafe&Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Neşeli Balık, Antalya Yemek Yerleri

Neşeli Balık

Antalya-Finike sokaklarında balık keyfini çıkarabileceğiniz en iyi puanlamaya sahip işletmelerden biri Neşeli Balık, taze balıkların sunulduğu mekânlardandır. Hızlı ve ilgili servisi, güler yüzlü çalışanları, temiz, nezih, otantik mekânı ile beğenilmektedir. Açık oturma alanları ile de ferah bir yemek keyfi geçirebilirsiniz.

İletişim

Adres: Eski, 108. Sk., 07740 Finike/Antalya

Telefon: (0242) 855 28 99

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Neşeli Balık‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Köşk Restoran, Antalya Yemek Yerleri

Köşk Restoran

Antalya-Finike’de hizmet veren Köşk Restoran, otantik, hem salaş tarzda hem de nezih şık bir mekândır. İşletme oldukça kalabalık, yoğun ilgi görmektedir. Yemekleri lezzetli, ürünleri taze, mezeleri ve ikramları bol, kaliteli bir sunum vardır. Çalışanlar ilgili, servisi hızlı.

İletişim

Adres: Yeşilyurt, 07740 Finike/Antalya

Telefon: (0242) 855 21 24

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Köşk Restoran‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Manavgat Oba Restaurant

Manavgat Oba Restaurant

Antalya-Manavgat bölgesinde hizmet veren Manavgat Oba Restaurant, lezzetli birbirinden farklı çorbaları, yemekleri ile misafirlerinin beğenisi almakta olan işletmelerdendir. Otantik, temiz bir işletmedir. Çalışanları ilgili, servisi hızlı, samimi.

İletişim

Adres: Eski Hisar, Demokrasi Blv., 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: (0242) 742 28 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Manavgat Oba Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Mezze Grill Restaurant & Ocakbasi

Mezze Grill Restaurant & Ocakbasi

Alanya’da hem dünya mutfağından hem de yöresel yemeklerden birçok lezzeti bulabileceğiniz Mezze Grill Restaurant & Ocakbasi, büyük bir ilgiye, olumlu dönüşlere sahip nezih bir işletmedir. Mekânda yapılan yemekler usta ellerde enfes tatlara dönüşerek taptaze ürünler ile sunulmaktadır. Tabakları oldukça doyurucu, lezzetleri güzel, sıcak, mekânın çalışanları ilgili, güler yüzlü, servisi hızlıdır. Farklı lezzetleri deneyimlemek için Mezze Grill Restaurant & Ocakbasi alanını tercih edebilirsiniz.

İletişim

Adres: Saray, Atatürk Blv. No:84, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 512 89 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook  

Bulunduğunuz Konumdan Mezze Grill Restaurant & Ocakbaşı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Küçük Şelale Restaurant

Küçük Şelale Restaurant

Antalya-Manavgat bölgesinde bulunan Küçük Şelale Restaurant, şelalenin yanında muhteşem bir doğa güzelliğinde lezzetli yemekler yiyebileceğiniz mekânlardan biridir. Burada hem huzurlu, ferah, temiz havada yemeğinizi yiyebilir hem de sakin bir vakit geçirebilirsiniz. Çalışanların servisi hızlı ve ilgili, ortam temiz, nezih bir yer.

İletişim

Adres: Çayyazı, Küçük Şelale Mevkii No:27, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: (0242) 746 16 17

Bulunduğunuz Konumdan Küçük Şelale Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39. CASA LA LUNA

CASA LA LUNA

Antalya-Kemer bölgesinde bulunan CASA LA LUNA birbirinden lezzetli incecik hamuru ile pizzaların, et ve tavuk yemeklerinin yapıldığı, her damak zevkine uygun lezzetlerin sunulduğu işletmelerden biridir. Mekan temizlik konusunda da iyi hijyen kurallarına uygun, nezih, şık, ikramları güzel ve doyurucu yemekleri de aynı şekilde. Hoş bir dizaynı var ve sizi rahatsız etmeyen bir müzik çalıyor.

İletişim

Adres: Merkez, Atatürk Cd. 19/a, 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 33 11

Bulunduğunuz Konumdan CASA LA LUNA‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Sultan Sofrası, Antalya Yemek Yerleri

Sultan Sofrası

Antalya-Manavgat ilçesinde hizmet veren Sultan Sofrası, suyun kenarında açık ve kapalı alanların bulunduğu birbirinden lezzetli yemeklerin yapıldığı işletmelerden biridir. Mekân garsonları ilgili, servis güzel, ürünleri taze menüleri doyurucudur.

İletişim

Adres: Yukarı Pazarcı Mahallesi, Kordon Cd. No:7, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: (0242) 746 24 44

Bulunduğunuz Konumdan Sultan Sofrası‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

41. Vahap Usta Et Restaurant

Vahap Usta Et Restaurant

Antalya-Konyaaltı’da bulunan Vahap Usta Et Restaurant, ziyaretçilerinden hem ortamı, sunumu, ilgisi hem de lezzetli yemekleri ile beğeni almaktadır. Etin ne lezzetli, en güzel şekilde sunulduğu restorandanlar biri olarak doyurucu zengin bir menü ile ziyaretçilerine keyifli bir yemek sunmaktadır.  Nezih, ferah bir ortamı bulunan restoranda aileniz ya da arkadaş gruplarınızla enfes yemekler deneyimleyebilirsiniz. Ana yemeklerin yanında masaya gelen ikramlık meze ve salatalar taze ve doğal ürünlerden yapılmakta ve doyurucu şekildedir. Samimi,  içten, güler yüzlü çalışanları ile her ihtiyacınızla ilgileniyor. Verilen hizmet ve sunulan yemeklerin lezzeti ziyaretçilerinden beğeni almaktadır.

İletişim

Adres: Gürsu, Atatürk Blv. No:160, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 229 51 51

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Vahap Usta Et Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

42. Nasreddin Et ve Tandır

Nasreddin Et ve Tandır

Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren Nasreddin Et ve Tandır, akşam yemekleri için gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereken şık, enfes sunumların yapıldığı işletmelerden biridir. Etin en lezzetli en güzel şekilde pişirilip sunulduğu restoranda nezih, sakin, doyurucu bir yemek yiyebilirsiniz. İşletmenin geçmişi çok eskidir. 1967 yılında küçük bir işletme olarak başlayan Nasreddin Et ve Tandır daha sonra büyüyerek kendini geliştirmiş ve büyük bir işletme olarak daha fazla müşteriye hizmet veremeye başlamıştır. Taze, doğal ürünler ile lezzetli yemekler yapılıp yıllardır sunulmaktadır.

İletişim

Adres: Altınkum, Atatürk Blv. No 220, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 229 06 06

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Nasreddin Et ve Tandır‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

43. Taş Konak Restoran

Taş Konak Restoran

Antalya-Manavgat bölgesinde nehrin kenarında bulunan Taş Konak Restoran, lezzetli deniz ürünlerini ve yöresel yemekleri yiyebileceğiniz mekânlardan biridir. İşletmenin manzarası, temiz havası, ferahlığı, otantik havası ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Hem sakin keyifli bir vakit geçirebilir hem de yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Şelale, Irmak Halı Saha yanı, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: 0544 644 97 52

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Taş Konak Restoran‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

44. Özkonya Restaurant

Özkonya Restaurant

Bölgenin yöresel yemeklerinin ve farklı yörelere de ait olan birçok lezzetin sunulduğu Özkonya Restaurant, otantik, temiz, ilgili bir mekândır. Yemeklerin sunumu, pidelerin sıcacık ve enfes lezzeti, taze ürünleri, mezelerin tadı ziyaretçilerin beğenisini almaktadır.

İletişim

Adres: Örnek, Zübeyde Hanım Cd. No:60, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: (0242) 743 08 52

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Özkonya Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

45. Toroslar Et Lokantası

Toroslar Et Lokantası

Antalya-Serik bölgesinde bulunan Toroslar Et Lokantası, birbirinden lezzetli enfes çorbaların yapıldığı, lahmacun, kebap gibi lezzetlerinde sunulduğu işletmelerden biridir. Menü içeriği oldukça zengin, doyurucu ve lezzetlidir. Lokanta temiz, nezih, çalışanlar ilgili, yemekleri sıcak, taze ve lezzetlidir.

İletişim

Adres: Cumalı, yıldız petrol karşısı, 07500 Serik/Antalya

Telefon: (0242) 722 69 08

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Toroslar Et Lokantası‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

46. Pidecim Karadeniz ve Adana Mutfağı

Pidecim Karadeniz ve Adana Mutfağı

Antalya-Serik bölgesinde hizmet veren Pidecim Karadeniz ve Adana Mutfağı, şık, nezih, enfes lezzetlerin yapıldığı bir işletmedir. Adana mutfağının en güzel lezzetlerinden Karadeniz’in meşhur pidesine kadar birçok lezzetli yöresel ürün misafirlerine sunulmaktadır. Çalışanlar güler yüzlü, ilgili, servis hızlı, yemekleri taze ürünlerden yapılmaktadır.

İletişim

Adres: Akçaalan, Serik Cd. No:410, 07500 Serik/Antalya

Telefon: (0242) 721 00 30

Bulunduğunuz Konumdan Pidecim Karadeniz ve Adana Mutfağı‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

47. İpek Restaurant

İpek Restaurant

Antalya-Demre bölgesinde bulunan İpek Restaurant, ortalama fiyatlar ile doyurucu bir yemek için tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir. Pideleri oldukça lezzetlidir, mekân ortalamadır. Çalışanlar ilgili, servis güzeldir.

İletişim

Adres: Gökyazı, ilkokul 3. Sokak no:4, 07570 Demre/Antalya

Bulunduğunuz Konumdan İpek Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

48. Kasap Davut, Antalya Yemek Yerleri

Kasap Davut

Antalya-Manavgat ilçesinde hizmet veren Kasap Davut, taze ve doğal ürünlerin usta ellerde hazırlanıp sunulduğu, lezzetli menülere sahip bir işletmedir. Mekân temiz, otantik, etler göz önünde sunulmakta, çalışanlar ilgili, samimi, güler yüzlü, sunulan menüler doyurucu satalar da bir o kadar lezzetlidir.

İletişim

Adres: Örnek, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: (0242) 743 40 97

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kasap Davut‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

49. Köfteci Necati, Antalya Yemek Yerleri

Köfteci Necati

Antalya-Demre bölgesinde hizmet veren Köfteci Necati, lezzetli, damaklarda tadı kalacak köftelerin kebapların, pidelerin yapıldığı bir işletmedir. Salaş tarzda otantik bir mekândır. Çalışanlar ilgili, samimidir. Lezzetli köftelerini yedikten sonra çay ikramı da yapılmaktadır.

İletişim

Adres: Gökyazı, Noel Baba Caddesi, 07570 Demre/Antalya

Telefon: (0242) 871 50 33

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Köfteci Necati‘ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

50. Sultanyar Kebap

Sultanyar Kebap

Antalya-Muratpaşa bölgesindeki Sultanyar Kebap, muhteşem kebapların, çeşit çeşit sıcacık pidelerin yapıldığı lezzetli mezelerin sunulduğu mekânlardan biridir. Hijyen kurallarına uyulmakta, çalışanlar ilgili, güler yüzlü, sunumlar lezzetli ve güzeldir. Ziyaretçilerinin beğenisi alan işletme hem lezzetleri hem de nezih ortamı ile misafirlerini beklemektedir.

İletişim

Adres: Yeşilbahçe Mh. Metin Kasapoğlu Cd. Küçükkaya Sit. No: 30/A, 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 326 63 63

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Sultanyar Kebap‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

51. Günaydın Kebap & Kasap Steakhouse Antalya

Günaydın Kebap & Kasap Steakhouse Antalya

Antalya ilinde hizmet veren Günaydın Kebap & Kasap Steakhouse, nezih, otantik bir ortama, lezzetli taze ürünlerle yapılıp sunulan birçok çeşit yemeğin sunulduğu işletmelerden biridir. Servisi ve sunumu güzel, çalışanlar ilgili, yemekleri ve ikramları lezzetli, tatları da yemekleri kadar lezzetlidir.

İletişim

Adres: Çağlayan, Lara Cd., 07230 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 323 89 89

Bulunduğunuz Konumdan Günaydın Kebap & Kasap Steakhouse Antalya‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

52. Tutku Restaurant

Tutku Restaurant

Antalya-Demre’de sahil kenarında hizmet veren bir işletme olan Tutku Restaurant, lezzetli deniz ürünlerinin, yöresel yemeklerin yapıldığı ve lezzetli şekilde sunulduğu yemek yerlerinden biridir. Mekânın havası ve manzarası iştahınızı açacak cinsten bir güzelliğe sahiptir. Dalga sesleri denizin havası ile birlikte mekânda birçok lezzeti deneyimleyebilirsiniz. Çalışanlar ilgili, mekân temiz ve nezihtir.

İletişim

Adres: Beymelek, Akdeniz Blv., 07570 Demre/Antalya

Telefon: (0242) 872 10 16

Bulunduğunuz Konumdan Tutku Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

53. PASA KEBAP KEMER

PASA KEBAP KEMER

Antalya-Kemer bölgesinde bulunan PASA KEBAP KEMER, nezih, ferah, temiz bir mekân ve yemekleri de bir o kadar lezzetli olan işletmelerden biridir. Menüsü zengindir, yöresel ve farklı yemekler sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir ve çalışanlar da ilgili. 

İletişim

Adres: Merkez, Atatürk Cad. No:36, 07990 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 29 13

Bulunduğunuz Konumdan PASA KEBAP KEMER‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

54. Captain Pirate Restaurant Bar

Captain Pirate Restaurant Bar

Antalya-Kemer bölgesinde 2007 yılından bu yana hizmet veren Captain Pirate Restaurant Bar, lezzetli ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Mekân oldukça otantik, eğlenceli bir yerdir. Daha çok içki tüketmek isteyen kişilerce tercih edilmektedir. Nezih, sakin, sessiz, çeşitli menülerin sunulduğu lezzetli yemeklerin yapıldığı bir işletmedir.

İletişim

Adres: Merkez Mahallesi No 36, Münir Özkul Liman Cd., 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 37 30

Bulunduğunuz Konumdan Captain Pirate Restaurant Bar‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

55. Monte Kemer Restaurant

Monte Kemer Restaurant

Antalya-Kemer’de hizmet veren enfes lezzetlerin sunulduğu bir işletme olan Monte Kemer Restaurant, hem kendi yöresel yemekleri hem de farklı yöresel yemekleri sunmaktadır. Mekânın özellikle en sevilen yemeği olan Boşnak köftesi mutlaka yolunuz düşerse deneyimlemeniz gereken bir lezzettir. Kemer bölgesine göre fiyatlar uygun sayılabilir. İşletme oldukça temiz, bakımlı, çalışanlar ilgili, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti önemlidir.

İletişim

Adres: Merkez, 125. Sk. No: 58, 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 45 77

Bulunduğunuz Konumdan Monte Kemer Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

56. Kemer Pide, Antalya Yemek Yerleri

Kemer Pide

Antalya-Kemer ilçesinde hizmet veren Kemer Pide, bölgenin en lezzetli pidelerinin pişirilip sunulduğu işletmelerden biridir. Burada sadece pide değil yöresel birçok ev yemeği, et çeşitleri de yapılıp sunulmaktadır. Mekanda temizlik ve hijyen kurallarına uyulmaktadır. Çalışanlar ilgili, ortam nezihtir. Fiyatları ortalama sayılabilir.

İletişim

Adres: Yeni, 489. Sk. No:2/40, 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 42 95

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kemer Pide‘ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

57. Dakapo Beach Club Kemer

Dakapo Beach Club Kemer

Antalya-Kemer bölgesinde hizmet veren, tatile gelen ziyaretçilerin ve yöre halkının yoğun olarak ilgi gösterip, beğendiği işletmelerden biri olan Dakapo Beach Club Kemer, lezzetli doyurucu lezzetlerin sunulduğu mekânlardan biridir. Denizin yanında, ferah, temiz, nezih bir mekândır. Menü çeşitli lezzetlerin sunulduğu, doyurucu içeriği ile mekânın ferahlığıyla deneyimleyebileceğiniz yemek yerlerinden biridir.

İletişim

Adres: Merkez Mah Yali Caddesi Ayisi Parki Içi Dakapo KEMER-ANTALYA, 07980 KEMER/Antalya

Telefon: 0533 658 20 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Dakapo Beach Club Kemer‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

58. Yarıkpınar Meydan Restaurant

Yarıkpınar Meydan Restaurant

Antalya’da dere kenarında huzurlu, sakin, ferah bir yemek keyfi için uygun olan yemek yerlerinden biri olan Yarıkpınar Meydan Restaurant, ailelerin, arkadaş gruplarının rahatlıkla tercih edebileceği bir mekândır. Derede ördek, kaz, balık gibi doğal yaşamı gözlemleyebilirsiniz. Nezih bir ortamı bulunan Yarıkpınar Meydan Restaurant, hem kahvaltı hem de akşam yemekleri için tercih edebileceğiniz bir mekândır. Ürünleri taze, doğal, lezzetlidir.

İletişim

Adres: Üzeri Yarıkpınar Mevkii, Kumluca Kemer Yolu, 07995 Kemer/Antalya

Telefon: 0532 253 13 24

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Yarıkpınar Meydan Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

59. The Grill House

The Grill House

Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren The Grill House, oldukça şık, nezih, temiz, sunumları ve atmosferi oldukça güzel bir mekândır. İşletmede gurme, enfes farklı lezzetler sunulmaktadır. Menüsü çok zengindir. Çalışanları ilgili, servis hızlı, mekan temiz ve hijyenik, ferah bir ortamdır. Farklı lezzetleri deneyimlemek isteyenlerin tercih edebileceği yemek yerlerinden biridir.

İletişim

Adres: Kuşkavağı, Akdeniz Blv. No:116, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 229 86 86

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan The Grill House‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

60. Zilli Öküz Homemade Burger Konyaaltı

Zilli Öküz Homemade Burger Konyaaltı

Antalya-Konyaaltı bölgesinde bulunan Zilli Öküz Homemade Burger, enfes hamburgerlerin yapıldığı nezih, temiz bir ortama sahip olan mekânlardan biridir. Menüleri doyurucu, lezzetli, ürünleri taze ve doğaldır.

İletişim

Adres: Altınkum Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Yaman Apt. No:28/A, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 222 00 99

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Zilli Öküz Homemade Burger Konyaaltı‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

61. Bay Köfte, Antalya Yemek Yerleri

Bay Köfte

Antalya-Kaş bölgesinde Bay Köfte mekânında Edirne usulü enfes köftesi, piyazı ve tahinli cevizli kabak tatlısı ile damaklarda tadı kalacak birçok lezzet sunulmaktadır. Bölgesinin en iyi, en lezzetli köftesini yaptıklarında iddialı bir işletmedir. Mekânın ortamı salaş, samimi, nezih, otantiktir. Çalışanları ilgili, samimi, fiyatlar ortalama, ürünleri oldukça lezzetlidir.

İletişim

Adres: 15 Temmuz demokrasi meydanı 16/A andifli mah.07580, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: (0242) 836 33 05

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Bay Köfte‘ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

62. Somuncu Baba, Antalya Yemek Yerleri

Somuncu Baba

Antalya-Serik bölgesinde hem bir kahvaltı yeri hem bir pideci hem de bir yöresel yemek yeri olarak hizmet veren Somuncu Baba, enfes lezzetleri ile ziyaretçilerini ağırlayan salaş tarzda bir işletmedir. Pideleri, çorbaları, unlu mamulleri beğenilmektedir. Sabah ve akşam günün farklı saatlerinde mekâna gelip ürünlerini deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Cumalı Atatürk Caddesi No:158, 07500 Serik/Antalya

Telefon: 0555 076 86 00

Bulunduğunuz Konumdan Somuncu Baba‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

63. Müpptela Ocakbaşı

Müpptela Ocakbaşı

Akşam yemekleri için gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereken, Antalya-Kaş bölgesinde hizmet veren Müpptela Ocakbaşı, enfes lezzetlere sahip olan açık oturma alanları bulunan nezih bir restoranlardan biridir. Yemekleri, etleri, mezeler, tüm ürünleri taze, lezzetli, doyurucu bir şekilde sunulmaktadır. Hizmet oldukça iyi, çalışanlar ilgili, güler yüzlü, mekân temizdir. Deneyimleyebileceğiniz enfes lezzetler ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim

Adres: Andifli, İlkokul Sk. 17-1, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0537 051 20 77

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Müpptela Ocakbaşı‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

64. Paçacı Şemsi Konyaaltı

Paçacı Şemsi Konyaaltı

Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren Paçacı Şemsi Konyaaltı, enfes paça çorbası ve farklı çorba çeşitleri ile birbirinden lezzetli tandır eti ile ziyaretçilerin damaklarda tadı kalacak yemek yerlerinden biridir. Çorba ve yemeğin yanında sunulan ikramlarda enfes bir lezzete sahiptir. Porsiyonlar oldukça doyurucu ürünler taze, doğal, sıcacık servis edilmektedir. Mekan oldukça temiz, hijyenik, otantik, çalışanlar ilgili, güler yüzlü ve samimidir.

İletişim

Adres: Atatürk Bulvarı Öğretmen Evleri Mah. No:3 Utku Apartmanı 92/B, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 228 00 44

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Paçacı Şemsi Konyaaltı‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

65. NEMO Restaurant & Lounge

NEMO Restaurant & Lounge

Antalya-Serik bölgesinde hizmet veren NEMO Restaurant & Lounge, Antalya’da muhteşem bir mimariye sahip olan, görkemli, nezih, şık bir ortamı bulunan, gitmeden önce rezervasyon yaptırılması gereken enfes yemeklerin sunulduğu yemek yerlerinden biridir. Dünya mutfağından birçok lezzetin sunulduğu, farklı lezzetlerin deneyimlenebileceği, sadece görsel zenginliği için bile tercih edilebilmektedir. Mekânın iç dizaynı ile ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse; yemek yerler yanınızda devasa büyüklükte akvaryumlar bulunmakta, çeşit çeşit balık türünü gözlemleyebilirsiniz. Ortamın nezihliği, şıklığı, yemeklerin sunumu ve lezzetli ürünleri ile hizmet veren NEMO Restaurant & Lounge mekânını deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Belek, Atatürk Cd. 515-1, 07500 Serik/Antalya

Telefon: (0242) 710 47 47- 0505 178 13 46

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan NEMO Restaurant & Loung’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Ankara Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*