Bartın Kamp Alanları – Bartın Ücretli ve Ücretsiz 22 Kamp Yeri

Bartın Kamp Alanları. Bartın ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 22 alan bulunmaktadır.

Bartın ili ülkemizde kamp yapılabilecek birçok alana sahiptir. 59 km uzunluktaki sahil şeridine sahip olan Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan Bartın, tarihi geçmişe ve birçok doğal güzelliğe sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz, şelaleler, denizin ve doğanın bir arada olduğu kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Bartın Ücretsiz Kamp Alanları

1. Güzelcehisar Kamp Alanı

Güzelcehisar Kamp Alanı

Batı Karadeniz de yer alan Bartın ilinin ücretsiz kamp yapılabilecek en güzel yerlerinden birisi olan Güzelcehisar, doğa ile baş başa kalmak isteyenler için yemyeşil doğanın ve masmavi denizin muhteşem görüntüsünde kamp yapıp keyifle vakit geçirebileceğiniz bir alanadır. Güzelcehisar Kamp Alanı, Bartın şehir merkezine 17 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanında ihtiyaçlarınız için tuvalet, çeşme ve telefonlarını şarj edebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Ayrıca alanda bulunan işletmelerden içme suyu, duş imkanı gibi imkanlardan yararlanabilir isteyebilirsiniz. Güzelcehisar Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da Bartın-İnkum otobüslerini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak otobüs kamp alanına kadar değil belirli bir güzergaha kadar gelmektedir. Bu nedenle Güzelcehisar yol ayrımına geldiğinizde inmeli ve buradan kamp alanına kadar yürümelisiniz. Kamp alnına ulaştığınızda deniz kenarında çadırınızı kurup keyifli doğa ile iç içe bir vakit geçirebilirsiniz. Güzelcehisar Kamp Alanına gelmeden önce tüm temel gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Güzelcehisar Kamp Alanı etrafında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi ihtiyaçlar için işletmelerden yararlanabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 74110 Güzelcehisar/Bartın Merkez/Bartın

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Güzelcehisar Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Göldere Şelalesi Kamp Alanı

Göldere Şelalesi Kamp Alanı

Bartın’ın Kurucaşile ilçesine bağlı olan Kanatlı Köyünde yer alan Göldere Şelalesi, ziyaretçilerini mest edecek güzellikte bir yerdir. Sessiz, sakin, doğanın sesini dinleyebileceğiniz kamp alanında şelalenin gürültüsü size eşlik edecektir. Kamp alanında bulunan yollar taşlık ve engebelidir. Soğuk buz gibi akan şelalenin suları yanında kamp kurabilirsiniz.

Göldere Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmeli ve temel ihtiyaçlarınızı il ya da ilçe merkezlerinden karşılamalısınız. Ayrıca kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi ihtiyaçların karşılanabileceği bir alanda bulunmamaktadır. Kamp alanı Bartın sahil kenarı ilçelerinden olan Amasra’ya 33 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Göldere Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 74510 Paşalılar/Kurucaşile/Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Göldere Şelalesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Kapısuyu Plajı Kamp Alanı

Kapısuyu Plajı Kamp Alanı

Bartın’da bulunan sessiz, sakin kamp alanlarından biri olan Kapısuyu Plajı Kamp Alanı, denizin ve ormanın bulunduğu istediğiniz yere kamp yapabileceğiniz yerlerden birisidir. Çok fazla keşfedilmemiş bir doğa harikası olan Kapısuyu Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için alana gelirken hazırlıklı olmalısınız. Kamp alanına özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kapısuyu Plajı Kamp Alanının Bartın-Kurucaşile merkez bölgesine uzaklığı 3 km, Kapısuyu köyünün merkez bölümüne uzaklığı ise yine 3 km civarındadır. Denize girebileceğiniz de bir alana sahip alan yerde plaj etrafında birçok işletme bulunmaktadır. Bu işletmelerden tuvalet, çeşme ihtiyaçlarınızı ve elektronik cihazlarınızı şarj edebilme imkanınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kapısuyu Plajı Kamp Alanı etrafında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, cihaz şarjı, elektrik gibi ihtiyaçlar için işletmelerden yararlanabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: KApısuyu Köyü Plajı, Kapısuyu Köyü Yolu, 37600 Kapısuyu/Kurucaşile/Bartın

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kapısuyu Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Uluyayla Kamp Alanı

Uluyayla Kamp Alanı

Bartın’ın Ulus ilçesinde bulunan Uluyayla, ilçe merkezine 27 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanı ülkemizin en uzun yaylalarından birisidir ve ani yağmur alabilmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelirken hazırlıklı olmakta fayda vardır. Ücretsiz bir şekilde kamp yapabileceğiniz Uluyayla Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Kamp alanına gelirken bunu göz önüne alarak hazırlıklı gelmeli, en yakın konumda bulunan ilçe merkezinden ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Ayrıca tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar kamp alanında bulunmamaktadır. Yaylada telefonlar büyük oranda çekmemektedir.

Kamp olanakları: Uluyayla Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Güneyören/, 74600 Ulus/Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Uluyayla Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Zoni Yaylası Kamp Alanı

Zoni Yaylası Kamp Alanı

Bartın’da bulunan diğer bir yayla kamp alanı ise Zoni Yaylası Kamp Alanıdır. Yayla yaklaşık 1100 yüksekliktedir. Kamp alanı sık ve yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Birçok doğa sporunun yapılabileceği kamp alanında tırmanışlarda yapabilirsiniz. Yaylanın en sevilen yanlarından birisi Küre Dağlarının temiz havasının hissedilmesidir.

Zoni Yaylası Kamp Alanı etrafında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız. Ayrıca kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanların karşılanabileceği imkanlarda bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Zoni Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 74110 Söğütlü/Bartın Merkez/Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Zoni Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Kokurdan Yaylası Kamp Alanı

Kokurdan Yaylası Kamp Alanı

Ücretsiz kamp yapabileceğiniz ve serinliğin, doğanın keyfini çıkarabileceğiniz Karadeniz’in eşsiz doğasında yer alan yerlerden biri olan Kokurdan Yaylası Kamp Alanı, Bartın’ın sıklıkla tercih edilen kamp alanlarından birisidir. Yayla yaklaşık 1500 metre yüksekliğe sahiptir. Çevresinde bulunan en yakın yerleşim yeri olan Kumluca’ya 45 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce yakınında bulunan yerleşim yerlerinden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Tuvalet ve banyo gibi ihtiyaçlarında karşılanacağı bir tesis bulunmamaktadır. Ayrıca Korkudan Yaylası, Gezen Yaylasına 7 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kokurdan Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ulus, Gezen Yaylası yakınında/ Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kokurdan Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Ardıç Yaylası Kamp Alanı

Ardıç Yaylası Kamp Alanı

Bartın ücretsiz kamp alanlarından olan Ardıç Yaylası Kamp Alanı, yaklaşık 1500 metre yükseklikte bulunmaktadır. Eşsiz, yoğun bir bitki örtüsüne ve ormana sahip olan kamp alanında doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz. Ardıç Yaylası Kamp Alanı, Kumluca’ya 32 km uzaklıkta yer almaktadır. Yayla kış aylarına göre yaz ayları daha çok tercih edilmektedir. Kış aylarındaki zorlu şartlar kamp yapmak isteyenler için uygun olmayabilir.

Ardıç Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılamalısınız. Tuvalet, çeşme banyo gibi ihtiyaçlar için de herhangi bir alan yoktur. Doğa içerisinde sakin, huzurlu şekilde kamp yapabilirsiniz.

Kamp olanakları: Ardıç Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 74410 Üçsaray/Ulus/Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ardıç Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Bozköy Sahili Kamp Alanı

Bozköy Sahili Kamp Alanı

Bartın birçok deniz kenarı kamp alanlarına sahiptir. Bu alanlarda kamp yapabilir denizin ve yemyeşilin keyfini çıkarabilirsiniz. Bozköy Sahili Kamp Alanı da bu kamp alanlarından biridir. Amasra-Çakraz köyü istikametinde ilerlediğinizde Bozköy plajına ulaşım sağlayabilirsiniz. Plajın bulunduğu alanda iç kesimlere doğru ağaçlar bulunmaktadır. Çadırlarınızı buralara kurarak gölgeden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca kamp alanına gıda ihtiyaçları için tesis bulunmuyor. Tuvalet, çeşme, banyo gibi de imkanlar bulunmadığı için kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz. Plajda denize girip güneşleneceğiniz şezlong, şemsiye gibi olanaklarda da bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Bozköy Sahili Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 74310 Karakaçak/Amasra/Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bozköy Sahili Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Gergece Şelalesi Kamp Alanı

Gergece Şelalesi Kamp Alanı

Gergece Şelalesi Kamp Alanı, Bartın şehir merkezine 9 km uzaklıkta, Amasra ilçe merkezine ise 11 km uzaklıkta bulunmaktadır. Gergece Şelalesi, Yeşilkaya Köyü içerisinde yer almaktadır. Özel araçlarınız ile kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Gergece Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 74110 Yeşilkaya/Bartın Merkez/Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gergece Şelalesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Akkonak Plajı Kamp Alanı

Akkonak Plajı Kamp Alanı

Bartın’ın ilçesi Amasra’ya 25 km uzaklıkta olan Akkonak Plajı Kamp Alanı, ücretsiz bir şekilde kamp yapabileceğiniz yerlerden birisidir. Kamp alanına özel araçlarınızla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca Akkonak Plajı Kamp Alanında ücretli bir şekilde kamp yapabileceğinizde alanlar bulunmaktadır. Bu alanlarda da elektrik, tuvalet, banyo, çeşme gibi imkanlar bulunmaktadır. Akkonak Plajı Kamp Alanında trekking yapabilirsiniz. Plaja yakın alanlarda bulunan yerlerde         yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz bazı işletmeler bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Akkonak Plajı Kamp Alanı çevresinde bulunan işletmelerden tüm gıda ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, denize girilebilir alan, çadır ve pansiyon konaklama yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Akkonak Köyü Plajı, Akkonak Köyü Yolu, 74310 Akkonak/Amasra/Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akkonak Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Yardibi Koyu Kamp Alanı

Yardibi Koyu Kamp Alanı

Bartın’ın eşsiz doğa harikalarından birisi olan Yardibi Koyu Kamp Alanı, ücretsiz kamp yapabileceğiniz, doğa ile iç içe olacağınız yerlerden birisidir. Yardibi Koyu Kamp Alanında hem kamp kurabilir hem de alanda bulunan masalarda piknik yapabilir, günübirlik geziler düzenleyebilirsiniz. Özel araçlarınızla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Koy etrafından herhangi bir tesis ya da tuvalet, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız. Kamp etrafında yürüyüşler, fotoğrafçılık gibi sporsal faaliyetleri sürdürebilirsiniz.

Kamp olanakları: Yardibi Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 74510 Şeyhler/Kurucaşile/Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yardibi Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Gezen Yaylası Kamp Alanı

Gezen Yaylası Kamp Alanı

Ulus ilçesine bağlı Kumluca’da yer alan Gezen Yaylası Kamp Alanı, Ardıç Yaylası ile yakın bir konumda bulunmaktadır. İki yayla hem nitelikleri hem de coğrafi konumları ile birbirlerine çok benzemektedirler. Bu alana geldiğiniz de 7 km uzaklıktaki Ardıç Yaylasına da ulaşım sağlayabilirsiniz. Gezen Yaylasında kamp kurabilir, piknik yapabilir, serin, sakin doğasında günübirlik geziler yapabilirsiniz. Ancak kamp alanında herhangi bir tesis ya da işletme bulunmadığı için gıda ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz. Tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlarda kamp alanında bulunmamaktadır. Gezen Yaylasında telefonlar çoğunlukla çekmemektedir.

 Kamp olanakları: Gezen Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 74410 Uluköy/Ulus/Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gezen Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Bartın Ücretli Kamp Alanları

13. Mugada Kamping Alanı

Mugada Kamping Alanı

Bartın Kamp Alanları. Bartın’ın deniz kenarı tatil yerlerinden birisi olan Mugada hem kampçılık hem de günübirlik deniz gezileri için uygun bir yerdir. Hem yer olarak hem de denizi oldukça sakin olan Mugada’da kamp alanı için belirli ücret ödeminiz gerekir. Yeşilin ve mavinin bir arada bulunduğu kamp alanında yer alan marketlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce yiyecek ve içecek ihtiyacınızı önceden temin edebilirsiniz. Mugada Kamping Alanında tuvalet, banyo gibi imkanlar bulunmaktadır. Kamp alanında piknik yapabilir ve kontrollü bir şekilde mangal ateşi yakabilirsiniz.

Kamp olanakları: Mugada Kamping Alanında bulunan marketlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, çadır, karavan ve bungalov konaklama yerleri, otopark alanı, denize girilebilir alan, bahçe ve dinlenme alanları, mangal yakılabilir alan, güvenlik, yürüyüş parkurları ve çocuk oyun alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Bungalov odalarda 1 gecelik konaklama ücreti kamu personeli için 180 TL, sivil 225 TL. 1 gecelik karavan park alanı kamu personeli için 40 TL, sivil 45 TL, 1 gecelik çadır alanı kamu personeli için 30 TL, sivil 40 TL. Elektrik kullanımı gecelik 10 TL’dir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 378 238 51 59

Adres: 74110 Hatipler/Bartın Merkez/Bartın

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mugada Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Resif Kamping, Bartın Kamp Alanları

Resif Kamping

Resif Kamping Alanı, Bartın’ın Güzelcehisar Köyü sınırları içerisinde bulunmaktadır. Kamp alanında ister kendi çadırınızı kurup isterseniz de çadır kiralayarak kampçılık yapabilirsiniz. Doğanın içerisinde temiz havada şehrin gürültü, stres ve bunaltıcı havasından uzakta vakit geçirebileceğiniz Resif Kamping Alanı, gelen misafirleri için tuvalet, banyo, çeşme gibi imkanlarda sunmaktadır. Ayrıca kamp alanında deniz kenarında şezlong kiralayabilir, kontrollü şekilde mangal yakabilir, elektrikten yararlanabilirsiniz. Bartın şehir merkezine 19 km, Amasra’ya 35 km uzaklıkta bulunan Resif Kamping alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesislerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Resif Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, sıcak su, banyo, elektrik, internet, çadır konaklama yerleri, ortak kullanım alanlı mutfak ve buzdolabı, otopark alanı, bahçe ve dinlenme alanları, mangal yakılabilir alan, güvenlik, yürüyüş parkurları ve çocuk oyun alanları, denize girilebilir alan, şezlong ve şemsiye, soyunma kabinleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 60 TL, çadır kiralama 90 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0532 690 64 73

Adres: Güzelcehisar, 74100 Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Resif Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Akarsu Kamping, Bartın Kamp Alanları

Akarsu Kamping

Bartın ücretli kamp alanlarından bir diğeri de Amasra’nın muhteşem doğası ve temiz havasında konaklayabileceğiniz doğa harikası bir yerdir. Trajik bir trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu’nun akrabalarının bu kamp alanının sahibi olduğu bilinmektedir. Ücretli kamp alanlarının avantajları taşıyan Akarsu Kamping, alanında birçok tesis, tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, internet gibi imkanlar bulunmaktadır. Ailelerin de gönül rahatlığı ile tercih edebileceği kamp alanında kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Amasra’ya 20 km uzaklıkta yer alan kamp alanına Akkonak Köyü üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında düzenlenen ATV turlarına da katılabilirsiniz.

Kamp olanakları: Akarsu Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, sıcak su, banyo, elektrik, internet, çadır ve bungalov ev konaklama yerleri, otopark alanı, bahçe ve dinlenme alanları, mangal yakılabilir alan, güvenlik, yürüyüş parkurları ve çocuk oyun alanları, ATV turları, denize girilebilir alan, şezlong ve şemsiye, soyunma kabinleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişim gösterdiğinden kamp alanını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0378 335 80 80 – 0536 069 18 98

Adres: Akkonak köyü, 74000 Akkonak/Amasra/Bartın

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akarsu Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. İnkumu Plajı Kamp Alanı, Bartın Kamp Alanları

İnkumu Plajı Kamp Alanı

Bartın denildiğinde akla ilk gelen yerlerden birisi de İnkumu’dur. İmkumu plajı hem denize girmek isteyenler, hem piknik yapmak isteyenler hem de kampçılık yapmak isteyenler için sık sık tercih edilen alanlardan birisidir. İnkumu Plajı Kamp Alanı, Bartın şehir merkezine 14 km uzaklıkta, Amasra’ya ise 30 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bartın merkezden kalkan İnkumu dolmuşları ile ya da özel araçlarınız ile kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanı etrafında bulunan market ve işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, rahatça konaklayabilirsiniz. Kamp alanı civarında çadırınızı ücretsiz şekilde kurabilirsiniz.

Kamp olanakları: İnkumu Plajı Kamp Alanında bulunan market ve tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, sıcak su, banyo, çadır konaklama yerleri, otopark alanı, bahçe ve dinlenme alanları, mangal yakılabilir alan, denize girilebilir alan, şezlong ve şemsiye, soyunma kabinleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Plaj çevresinde ücretsiz kamp yerleri bulunmaktadır. Ücretli plajda 1 şemsiye + 2 şezlong kiralama 80 TL, 1 şemsiye + 3 şezlong kiralama 100 TL, soyunma kabini kullanım ücreti 3 TL, WC 2 TL, küçük şemsiye 20 TL, büyük şemsiye 40 TL ve otopark ücreti 10 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: İnkumu Plajı, 74000 Bartın Merkez/Bartın

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İnkumu Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Yakamoz Camping, Bartın Kamp Alanları

Yakamoz Camping

Çakraz sahili ilçesinde yer alan Yakamoz Camping alanı, ister kendi çadırınızı kurabileceğiniz isterseniz de çadır kiralayarak kamp kurabileceğiniz, doğa ile iç içe bir yerdir. Aileler tarafından da yoğun bir şekilde tercih edilen kamp alanlarından biri olan Yakamoz Camping alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, internet gibi birçok imkan bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında yemek yiyebileceğiniz restoranlar ve alışveriş yapabileceğiniz marketlerde bulunmaktadır. Kamp alanında sunulan imkanlar daha rahat bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Kamp olanakları: Yakamoz Camping Alanında bulunan market ve tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, internet, elektrik, sıcak su, banyo, çadır konaklama yerleri, otopark alanı, bahçe ve dinlenme alanları, mangal yakılabilir alan, denize girilebilir alan, ortak kullanımlı mutfak ve buzdolapları soyunma kabinleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 75 TL, çadır kiralama 125 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0545 415 48 99

Adres: Bartin amasra çakraz yakamoz balık evi, 74310 Çakrazova Köyü/Amasra/Bartın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yakamoz Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Çeşmi Çakraz Yörük Otel Ve Kamping

Çeşmi Çakraz Yörük Otel Ve Kamping

Bartın Kamp Alanları. Bartın’ın denize sıfır konumda bulunan doğa ile iç içe bir tatil geçirebileceğiniz Çeşmi Çakraz Yörük Otel Ve Kamping Alanı, hem kampçılık hem de konaklama imkanı sunmaktadır. Kamp alanına evcil hayvanlarınızı getirebilir, tesiste bulunan çadırları önceden kiralayabilir, bura da bulunan market, restoran gibi işletmelerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, internet, elektrik, sıcak su gibi daha birçok imkanda sunulmaktadır. Amasra’ya 15 km uzaklıkta yer alan Çeşmi Çakraz Yörük Otel Ve Kamping Alanı sakin, ailelerin rahatça tercih edebileceği bir yerdir.

Kamp olanakları: Çeşmi Çakraz Yörük Otel Ve Kamping Alanında bulunan market ve tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, internet, elektrik, sıcak su, banyo, çadır konaklama yerleri, otopark alanı, bahçe ve dinlenme alanları, mangal yakılabilir alan, denize girilebilir alan, şemsiye ve şezlong, ortak kullanımlı mutfak ve buzdolapları, soyunma kabinleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL. Kıl çadır konaklama ücretleri sezonluk ve resmi tatillerde değişiklik göstermekte olduğundan tesisi arayarak fiyat bilgisi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0544 290 71 99

Adres: Köyü, 74100 Çakrazşeyhler/Amasra/Bartın

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çeşmi Çakraz Yörük Otel Ve Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Dolunay Kamping, Bartın Kamp Alanları

Dolunay Kamping

Amasra içerisinde bulunan Cakrazşeyhler köyü civarında bulunan Dolunay Kamping Alanı, ücretli ve ücretsiz şekilde kamp yapabilme imkanı sunmaktadır. Kamp alanında çadırlarınızı kurmak için alan ya da çadır kiralayabilirsiniz. Sahile yakın bir konumda bulunan Dolunay Kamping alanında denize girebilir, doğanın keyfini çıkartabilir, kamp alanında bulunan işletmelerden yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlarda bulunmaktadır. Dolunay Kamping Alanı Amasra merkeze 15 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanında olum olabilecek bir yön vardır oda sivrisinekler, bu nedenle de kamp alanına gelirken sinek ilacı getirmelisiniz. Özel araçlarınız ile Kurucaşile- Cide yolun istikametinde ilerleyerek köye ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Dolunay Kamping Alanında bulunan market ve tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, internet, elektrik, sıcak su, banyo, çadır konaklama yerleri, otopark alanı, bahçe ve dinlenme alanları, mangal yakılabilir alan, denize girilebilir alan, şemsiye ve şezlong, ortak kullanımlı mutfak ve buzdolapları, soyunma kabinleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 50 TL, çadır kiralama ücreti 80 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0378) 335 65 35- 05422799566

Adres: 74310 Çakrazşeyhler/Amasra/Bartın

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dolunay Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Doğa Kamping, Bartın Kamp Alanları

Doğa Kamping

Bartın- Güzelcehisar’da bulunan Doğa Kamping Alanı, çadır ve bungalov evlerde konaklama imkanı sunan, ailelerin sık sık tercih ettiği kamp alanlarından birisidir. tamamen doğanın içerisinde huzurlu sakin bir ortam sunun kamp alanı etrafında bulunan işletmelerden yiyecek içecek ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, restoran, şezlong ve şemsiye gibi birçok imkanda sunulmaktadır. Ücretli kamp alanlarının sağladığı neredeyse tüm imkanları bulunduran kamp alanında rahat bir tatil yapabilirsiniz. Özel araçlarınızla da kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanında sakin, huzurlu şekilde keyif yapabilirsiniz.

Kamp olanakları: Doğa Kamping Alanında bulunan market ve tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, internet, elektrik, sıcak su, banyo, restoran, büfe, çadır ve pansiyon konaklama yerleri, otopark alanı, bahçe ve dinlenme alanları, yürüyüş alanları, mangal yakılabilir alan, denize girilebilir alan, şemsiye ve şezlong, ortak kullanımlı mutfak ve buzdolapları, soyunma kabinleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL, çadır kiralama 150 TL. Pansiyon oda konaklama gecelik ücreti 300 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0532 465 75 66

Adres: 74110 Arıönü/Bartın Merkez/Bartın

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Doğa Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Küre Dağları Milli Parkı Kamp Alanı

Küre Dağları Milli Parkı Kamp Alanı

Bartın Kamp Alanları. Batı Karadeniz Bölgesinde Bartın ve Kastamonu illeri arasında yer alan mutlaka görünmesi gereken doğa harikası yerlerden birisi olan Küre Dağları Milli Parkı Kamp Alanı, hem doğanın hem de tarihi kalıntıları ile muhteşem bir tatil yeridir. Ayrıca Küre Dağları Milli Parkı Kamp Alanı içerisinde bir de kanyon bulunmaktadır. Doğal ortamın verdiği huzur, istediğiniz uygun alanda yapabileceğiniz kampçılık, temiz havası ve doğada yaşan hayvanların sesleri ile gelen misafirlerine güzel bir ortam sunmaktadır. Kamp alanı etrafında bulunan işletme ve tesislerden yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanı içerisinde büfeler, restoranlar, tuvalet, banyo, çeşme, mescit, konaklama tesisleri, dağcılık, bisiklet sürmek ve yürüyüş için yollar gibi olanaklar da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Küre Dağları Milli Parkı Kamp Alanında bulunan market ve tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, mescit, restoran, büfe, çadır konaklama yerleri, otopark alanı, bahçe ve dinlenme alanları, yürüyüş alanları, tırmanma parkuru, dağcılık, bisiklet sürme ve yürüyüş yolları, piknik alanı, seyir terası, kır evi, sosyal tesisler gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 5 TL, öğrenci 2,5 TL, bisiklet 5 TL, motosiklet 7,5 TL, otomobil ve kamyonet 15 TL, minibüs 45 TL, midibüs 75 TL, otobüs 135 TL. 1 ünite çadır (günlük) 25 TL, 1 ünite karavan (günlük) 33 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Küre Dağları Milli Parkı, 3, 1. Çevre Yolu Cd, 74100 Bartın, Türkiye

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Küre Dağları Milli Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Yüksel Pansiyon Kamping

Yüksel Pansiyon Kamping

Bartın Kamp Alanları. Bartın-Amasra, Akkonak Köyü içerisinde yer alan Yüksel Pansiyon Kamping Alanı Deniz kenarında yer alan yeşilin ve mavinin bir arada olduğu doğa ile iç içe bir tatil yeridir. Kamp alanında ister kendi çadırlarınızı kurabilir isterseniz alandan çadır kiralayarak kampçılık yapabilirsiniz. Aileler için de uygun bir yer alan Yüksel Pansiyon Kamping Alanında tesisler, işletmeler, çadırınıza elektrik çekme imkanı, internet, tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su gibi birçok imkan sunulmaktadır. Kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanı Akarsu Kamping alanı ile yan yana yakın konumda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Yüksel Pansiyon Kamping Alanında bulunan market ve tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, restoran, büfe, çadır konaklama yerleri, otopark alanı, bahçe ve dinlenme alanları, yürüyüş alanları, piknik alanı, ortak kullanımlı mutfak ve buzdolabı, denize girilebilir alan, sosyal tesisler gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 70 TL, pansiyon oda konaklama 150 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0378) 335 80 28

Adres: Akkonak Köyü, 74310 Amasra/Bartın

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yüksel Pansiyon Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Kuşadası Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*