Bilecik Kahvaltı Mekânları-Bilecik’te Bulunan En İyi 12 Kahvaltı Mekânı

Bilecik Kahvaltı Mekânları, Bilecik Kahvaltı, Bilecik, Marmara bölgesinde yer almaktadır. Bilecik’e kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Bilecik ilinde bulunan birçok kahvaltı mekanı vardır. Bölgede doğa ile içe içe, temiz, nezih çeşitli kahvaltı tabakları, serpme kahvaltı çeşitleri sunulmaktadır. Bilecik’te özellikle yaz aylarında birçok ziyaretçinin tercih ettiği kahvaltı için uygun olan, en iyi puanlamalara sahip mekânlar bulunmaktadır. Bilecik’te farklı birçok kahvaltı mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekânlarını derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

Bilecik’te Bulunan En İyi 12 Kahvaltı Mekânı

1. Kahve Durağı Bilecik

Kahve Durağı Bilecik

Bilecik şehir merkezinde yer alan günün en önemli öğünü olan Kahve Durağı Bilecik, lezzetli, taze, doğal kahvaltılıkları ile ziyaretçilerine güzel bir kahvaltı sofrası sunmaktadır. İşletme gün boyu hem sabah kahvaltısı hem kahve gibi içecekler hem de akşam yemeği gibi tüm saatlerde hizmet sunmaktadır. Sabah kahvaltısında çeşit çeşit peynir, zeytin, reçeller, taze ekmek, sucuklu yumurtalar enfes bir şekilde hazırlanarak doyurucu bir kahvaltı müşterilerine sunuluyor. Çalışanları, ortamı temiz, ilgilidir.

İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal, Ali Rıza Özkay Cd., 11000 Bilecik Merkez/Bilecik

Telefon: (0228) 212 82 90

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/kahveduragibilecik11/

2. Acar Restaurant, Bilecik Kahvaltı Mekânları

Acar Restaurant

Bilecik’te bulunan Acar Restaurant, öncelikle birçok lezzetli yemeğin yanında sabah kahvaltıları içinde tercih edilen mekanlardan biridir. İşletmede çeşit çeşit taze, lezzetli ürünün bir araya getirilerek hazırlandığı sabah kahvaltıları doyurucu bir şekilde ziyaretçilerine sunulmaktadır. Mekanın açık alanı, ferah, temiz ortamı kahvaltıların daha iştahlı, lezzetli, bir şekilde yapılmasını sağlamıştır. Yeşil doya içerisinde rahat bir kahvaltı için tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bilecik- Bozüyük yolu 7. km, 11100 Küplü/Bilecik

Telefon: (0228) 215 88 88

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/people/Acar-Restaurant/100064002884726/

3. Yemen Kahvesi Bilecik

Yemen Kahvesi Bilecik

Bilecik şehir merkezinde sadece kahve içmek tatlı yemek gibi seçecekler için değil aynı zamanda lezzetli ve doyurucu sabah kahvaltıları içinde tercih edilen mekanlardan birisi olan Yemen Kahvesi Bilecik, ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. İster küçük kahvaltı tabakları ister serpme kahvaltı gibi seçenekler vardır. Burada doyurucu bir kahvaltı yapabilir, taze, çeşit çeşit ürün ile güne güzel bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Mekanın ortamı, düzeni, temizliği, çalışanların ilgisi beğeni almaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal, Ali Rıza Özkay Cd. no:32/34, 11000 Bilecik Merkez/Bilecik

Telefon: (0228) 202 09 09

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/yemenkahvesi.com.tr/

4. Tünel Restaurant, Bilecik Kahvaltı Mekânları

Tünel Restaurant

Bilecik’te doğa içerisinde yeşilin verdiği huzur ile yemek yiyebileceğiniz sabah kahvaltısı yapabileceğiniz Tünel Restaurant, ziyaretçilerinin hem ortamı ile hem de lezzetli ürünleri ile beğenisini almaktadır. İşletme hem sabah kahvaltısı hem de yemek için tercih edilen, şehrin gürültüsünden uzakta rahat bir gün geçirebileceğiniz mekandır. Burada doyurucu, çeşit çeşit taze ürün ile kahvaltılıklar sıcak ekmek ve çaylar ile sunulmaktadır. Mekan temiz, nezih, ferah, rahat edebileceğiniz bir yerdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Bozüyük-Bilecik Karayolu 15.km Ahmetpınar Köyü Mevkii, 11000 Bilecik

Telefon: (0228) 284 22 22

Sosyal Medya Sayfası: http://www.tunelrestaurant.com/

5. Mr. Sweet Cafe & Bistro

Mr. Sweet Cafe & Bistro

Bilecik şehir merkezinde bulunan kahvaltının en güzel şekilde yapılabileceği adreslerden biri olan Mr. Sweet Cafe & Bistro, ailelerin, arkadaş gruplarının herkesin tercih edebileceği bir mekandır. İşletmede birbirinden lezzetli çeşitli ürünler, kahvaltı sofralarında ziyaretçilerine sunulmaktadır. Hem bir kafeterya tarzı hem de kahvaltı ve atıştırmalıklar için tercih edilebilecek mekanlardan biri olarak ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gazipaşa, Ahmetbey Sk. 14/1, 11000 Bilecik Merkez/Bilecik

Telefon: 0542 455 59 89

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/CafeMr.Sweet/

6. Şelale Restaurant

Şelale Restaurant

Bilecik’te adını mekan yanında akan şelalelerden alan Şelale Restaurant, enfes, lezzetli sabah kahvaltılarının tercih edilen yerlerinden biridir. Mekan sadece sabah kahvaltısı değil aynı zamanda akşam yemekleri içinde tercih edilmektedir. Kalabalık aile ve arkadaş gruplarının, baş başa kahvaltı yapmak isteyenlerin her ziyaretçinin gelip beğendiği bir yerdir. Çalışanlar ilgili, servisler hızlı olmaya çalışıyor yoğunluğa göre, kahvaltı sofraları doyurucu dolu dolu, çeşit çeşit ürünle sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Bilecik – Bozüyük Karayolu 15.km, 11230 Bilecik Merkez/Bilecik

Telefon: 0533 966 28 99

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/selalebilecik11/

7. Tarz-ı Hayal Kafe&Bistro

Tarz-ı Hayal Kafe&Bistro

Bilecik şehir merkezinde hem bir kafeterya hem bir yemek yeri olarak hizmet veren Tarz-ı Hayal Kafe&Bistro, enfes lezzetli, doğal ürünlerle, doyurucu bir sofra sunulan mekanlardan biridir. Sabahları günün en önemli öğünü olan kahvaltının beğenilen adreslerinden biri olarak burada lezzetli kahvaltılar yapılmaktadır. Otantik, ferah bir ortama sahiptir.

İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal, Saraç Sk. No:1 D:7, 11100 Bilecik Merkez/Bilecik

Telefon: (0228) 212 51 55

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/people/Tarz-%C4%B1-Hayal-KafeBistro/100067624369834/

8. Cennet Vadisi, Bilecik Kahvaltı Mekânları

Cennet Vadisi

Bilecik merkezde bulunan Cennet Vadisi, bölgenin meşhur adını duyuran mekanlarından biridir. Burada hem sabah kahvaltı hem de akşam yemekleri için sürekli olarak hizmet verilmektedir. Doğa içerisinde, otantik, nezih temiz bir mekana sahiptir. Kahvaltılıklar lezzetli, taze, doğal, enfes bir doyuruculuğa ve tada sahiptir. Zengin çeşitli bir menüye ve kaliteye sahiptir. Organik lezzetli ürünlerle hazırlanan sofralarda hem karnınız hem de gözünüz doyacak.

İletişim Bilgileri

Adres: Başköy Merkez, 11230 Başköy/Bilecik Merkez/Bilecik

Telefon: 0545 228 19 64

Sosyal Medya Sayfası: https://bilecikcennetvadisi.com/

9. Osmaneli Kahvaltı Evi

Osmaneli Kahvaltı Evi

Bilecik-Osmaneli de bir kahvaltı evi olarak hizmet veren, taze, lezzetli, organik ürünlerle hazırlanan kahvaltılıkların adresi olan Osmaneli Kahvaltı Evi, tercih edilen popüler yerlerden biridir. Günün en önemli öğünü olan sabah kahvaltısının doyurucu lezzetli bir şekilde yenebileceği mekan ambiyansı da otantik, temiz, nezihtir. Çalışanlar ilgili, servisler yerinde bir şekilde sağlanmaktadır. Çeşit yeterli ürünler sıcak bir şekilde servis edilmektedir. Deneyimlemek için tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: 11500 Selçik/Osmaneli/Bilecik

Telefon: (0228) 212 03 01

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/people/Osmanli-Kahvalti-Salonu/100054434712119/

10. Cıngılli, Bilecik Kahvaltı Mekânları

Cıngılli

Bilecik-Pazaryeri bölgesinde bulunan cıngılli, hem yöresel lezzetlerin hem de sabah kahvaltılarının en sevilen lezzetlerini sunan mekanlardan biridir. İşletme bölgenin sevilen, beğenilen yerlerinden biri olarak ilgi görmektedir. Burada doyurucu, taze, lezzetli, hem gözünüzün hem de karnınızın doyacağı sofralar hazırlanmaktadır. Akşam yemekleri için de yoğun olarak tercih edilen işletmenin kahvaltılıklarını da deneyimleyebilirsiniz. Sıcacık patates kızartmaları, börek ve pişileri, sıcak çayı ile damaklarda lezzetleri kalmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: 11800 Demirköy/Pazaryeri/Bilecik

Telefon: (0228) 385 33 11

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/cnglli/

11. Trabzonlu Yüksel Ustanın Yeri

Trabzonlu Yüksel Ustanın Yeri

Bilecik-Vezirhan bölgesinde bulunan Trabzonlu Yüksel Ustanın Yeri, şehrin hem yöresel Trabzon lezzetleri, yemeklerini deneyimleyebileceği hem de sabahları enfes doyurucu kahvaltılar yapabileceği mekanlardan biridir. Burada normal bir kahvaltı sofrasında ne varsa ekstra Karadeniz yöresine ait püf noktalar ile birleşerek sunulmaktadır. Ziyaretçileri için doyurucu, taze, organik, enfes kahvaltılıklar bulunmaktadır. Doyurucu, ekmekleri taze ve lezzetli, fiyatlar da ortalama bir şekildedir. Karadeniz’in enfes lezzeti mıhlama da sabah kahvaltılarında vazgeçilmezdir.

İletişim Bilgileri

Adres: (Marmara Kağıt Fab. Karşısı), 11100 Vezirhan/Bilecik

Telefon: (0228) 233 17 78

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/trabzonluyukselustaninyeri/

12. Karafırın Alabalık Tesisleri

Karafırın Alabalık Tesisleri

Bilecik ilinde Bozüyük ilçesinde bulunan Karafırın Alabalık Tesisleri, hem bir alabalık restoranı hem de sabah kahvaltıları için tercih edilen işletmelerden biridir. İşletmenin ortamı doğal, sakin, yeşilin içerisinde, tertemiz bir havanın hakim olduğu mekanlardan biridir. Sabah kahvaltıları doyurucu, lezzetli, taze, organik ve doğal ürünler vardır. Ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Hem gözlerinizi hem de karnınızı doyuruyorsunuz burada.

İletişim Bilgileri

Adres: Karasu Değirmenler Mevkii Türbin Mesire Bölgesi, 11000 Bozüyük/Bilecik

Telefon: (0228) 329 20 80

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/kahvalti.alabalik/

Konyaaltı Kahvaltı Mekânları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*