Demre Yemek Yerleri, Demre Restoranları

Demre Yemek Yerleri, Demre Restoranları, Demre, Akdeniz bölgesinde Antalya ilinin bir ilçesidir. Demre’ye kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizin en yoğun ilgi gören tatil yerlerinden hem de kalabalık şehirlerinden biridir. Bunun yanı sıra tarihi ve kültürel birçok zenginliğinde odağında yer almaktadır. Antalya ilinin Demre ilçesinde meşhur yöresel yemeklerin ve dünya mutfağından birçok lezzetin sunulduğu beğenilen mekânlar vardır. Demre’de farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi yemek mekânlarını derledik. Farklı restoranlar listelenmiştir. Demre’de ne yenir?

Demre’de Bulunan En İyi 4 Yemek Yeri

1.Gaziantep Restoran

Gaziantep Restoran

Antalya-Demre’de hizmet veren Gaziantep Restoran, rezervasyon yaptırmanın gerekli olduğu, hijyen kurallarının uygulandığı, lezzetli yemeklerin yapıldığı işletmelerden biridir. Burada yöresel Gaziantep mutfağından birçok yemek yapılmaktadır. Ayrıca sabah kahvaltı servisi de sunulmaktadır. Birbirinden lezzetli ürünleri ile ziyaretçilerin damaklarında kalacak lezzetler sunulmaktadır. Çocuklu gelen aileler içinde oyun alanı bulunmaktadır. Mekâna girdiğinizde çalışanlar sizi güler yüzlü, ilgili şekilde karşılıyor.

İletişim

Adres: Gökyazı, Noel Baba Meydanı, Eynihal Cad, 07570 Demre/Antalya

Telefon: 0537 202 42 16

Bulunduğunuz Konumdan Gaziantep Restoran‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. İpek Restaurant

İpek Restaurant

Antalya-Demre bölgesinde bulunan İpek Restaurant, ortalama fiyatlar ile doyurucu bir yemek için tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir. Pideleri oldukça lezzetlidir, mekân ortalamadır. Çalışanlar ilgili, servis güzeldir.

İletişim

Adres: Gökyazı, ilkokul 3. Sokak no:4, 07570 Demre/Antalya

Bulunduğunuz Konumdan İpek Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Köfteci Necati, Demre Yemek Yerleri

Köfteci Necati

Antalya-Demre bölgesinde hizmet veren Köfteci Necati, lezzetli, damaklarda tadı kalacak köftelerin kebapların, pidelerin yapıldığı bir işletmedir. Salaş tarzda otantik bir mekândır. Çalışanlar ilgili, samimidir. Lezzetli köftelerini yedikten sonra çay ikramı da yapılmaktadır.

İletişim

Adres: Gökyazı, Noel Baba Caddesi, 07570 Demre/Antalya

Telefon: (0242) 871 50 33

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Köfteci Necati‘ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Tutku Restaurant

Tutku Restaurant

Antalya-Demre’de sahil kenarında hizmet veren bir işletme olan Tutku Restaurant, lezzetli deniz ürünlerinin, yöresel yemeklerin yapıldığı ve lezzetli şekilde sunulduğu yemek yerlerinden biridir. Mekânın havası ve manzarası iştahınızı açacak cinsten bir güzelliğe sahiptir. Dalga sesleri denizin havası ile birlikte mekânda birçok lezzeti deneyimleyebilirsiniz. Çalışanlar ilgili, mekân temiz ve nezihtir.

İletişim

Adres: Beymelek, Akdeniz Blv., 07570 Demre/Antalya

Bulunduğunuz Konumdan Tutku Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Antalya Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*