Hatay Kamp Alanları – Hatay Ücretli ve Ücretsiz 24 Kamp Yeri

Hatay Kamp Alanları. Hatay ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 24 alan bulunmaktadır.

Hatay ülkemizde tarih, mimari ve kültür cennetidir. Bölge yeşilin, doğanın en güzel hallerinin olduğu ve Akdeniz’in güzel denizinde yüzebileceğiniz bir yerdir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Hatay Ücretsiz Kamp Alanları

1. Samandağ – Teknepınarı (Batıayaz) Yaylası Kamp Alanı

Samandağ – Teknepınarı (Batıayaz) Yaylası Kamp Alanı

Hatay’ın Samandağ ilçesinde yer alan Samandağ – Teknepınarı (Batıayaz) Yaylası, Hatay şehir merkezine 20 km, ilçe merkezine ise 17 km uzaklıkta doğal ve tarihi birçok güzelliğin arasında yer almaktadır. Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Samandağ – Teknepınarı (Batıayaz) Yaylasında hem kampçılık hem piknik hem de doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede tarihi bir yapı olan Batıayaz Ermeni Kilisesi yer almaktadır. Kamp alanı çevresinde bulunan market gibi tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Samandağ – Teknepınarı (Batıayaz) Yaylası Kamp Alanın etrafında yer alan tesislerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır. Tesislerden bu ihtiyaçları karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Samandağ/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Samandağ – Teknepınarı (Batıayaz) Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Çökek Yaylası Kamp Alanı

Çökek Yaylası Kamp Alanı

Hatay’ın bilindik şehirlerinden birisi olan Dörtyol ilçesinde yer alan Çökek Yaylası buraya gelip de görmeden gitmemeniz gereken yerlerden biridir. Doğaseverlerin serinlik ve temiz hava arayanların tercih edeceği yerlerden birisi olan Dörtyol Çökek Yaylası, kampçılık ve piknik için tercih edebileceğiniz kamp yeridir. Yayla kır çiçekleri, ardıçlar, maki ağaçları ile dolu bir ormanlık alan içinde yer almaktadır. Yaylacıların konutlarının da bulunduğu yerde yöre halkıda piknik, trekking, yürüyüşler içinde tercih ediyor. Dörtyol Çökek Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelemden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Dörtyol Çökek Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeşil, Dörtyol Hassa Yolu, 31600 Dörtyol/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çökek Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Esenbahçe Kamp Alanı

Esenbahçe Kamp Alanı

Hatay- Antakya’da yer alan Esenbahçe Kamp Alanı, şehir merkezine 15 dakikalık uzaklıkta yer alan hem bir piknik alanı hem de kamp alanı olarak kullanılan, ilgi gören yerlerden biridir. Şehir merkezine de yakın olduğu için daha çok tercih edilen alanda ağaçların altında doğa da güzel bir geçirebilirsiniz. Esenbahçe Kamp Alanında tuvalet, çeşme ve çevresinde de alışveriş yapabileceğiniz marketler bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Esenbahçe Kamp Alanı çevresinde bulunan marketlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, duş kabinleri, piknik alanları, yürüyüş parkurları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ballıöz, Ballıöz Köyü Yolu, 31160 Antakya/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Esenbahçe Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Dörtyol Topraktaş Yaylası Kamp Alanı

Dörtyol Topraktaş Yaylası Kamp Alanı

Hatay’ın Dörtyol ilçesinde bulunan Dörtyol Topraktaş Yaylası, Hatay şehir merkezine 18 km uzaklıkta, özel araçlarınız ve toplu taşıma araçlarınız ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Yayla yemyeşil doğası ile çam ağaçları, maki ve ardıç türü ağaçlar ile kaplı olan bol oksijenli ferah bir yerdir. Yerli yabancı birçok ziyaretçiyi ağırlayan kamp alanında ahşap evler bulunmaktadır. Dörtyol Topraktaş Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Dörtyol Topraktaş Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Konaklı, 31600 Dörtyol/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dörtyol Topraktaş Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Alan Yaylası Kamp Alanı

Alan Yaylası Kamp Alanı

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde yer alan Kırıkhan Alan Yaylası, şehir merkezine 51 km uzaklıkta bulunan maki bitki örtüsü ile kaplı olan kamp alanıdır. Burası etrafında çam ormanları bulunan, yöre halkı tarafından tarım arazisi olarak da kullanılmaktadır. Sadece kampçılık için değil doğa yürüyüşleri, piknik, trekking için de tercih edilmektedir. Kırıkhan Alan Yaylası Kamp Alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz herhangi bir tesis bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Alan Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Alibeyçağıllı, Çayırlık Yolu, 31440 İskenderun/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Alan Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Belen Güzelyayla Kamp Alanı

Belen Güzelyayla Kamp Alanı

Hatay’ın belen ilçesinde yer alan Güzelyayla, diğer bir adı ile de Soğukoluk yaylası, Hatay şehir merkezine 58 km uzaklıkta yer almaktadır. Yayla denize yakın bir konumda olduğu içinde ilgi görmektedir. Güzelyayla kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Çadır kampçılığının yanı sıra kamp alanında pansiyon konaklama imkanı da bulunmaktadır. Konaklama yerlerinden tuvalet, çeşme gibi ihtiyaçları karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Güzelyayla Kamp Alanında bulunan konaklama yeri işletmelerinden ihtiyaçlarınızı temin edebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanları konaklama yerlerinden karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Müftüler, Unnamed Road, 31350 Belen/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Güzelyayla Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. İskenderun Nergizlik Yaylası Kamp Alanı

İskenderun Nergizlik Yaylası Kamp Alanı

Nergizlik Yaylası, Hatay şehir merkezine 1 saat uzaklıkta yer almaktadır. İskenderun ilçesinde yer alan yaylada sebze ve meyveler yetiştirilmektedir. İskenderun Nergizlik Yaylası Kamp Alanında doğallığı ve sakin, huzurlu ortamı ile dikkat çekmektedir. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Nergizlik Yaylası Kamp Alanında bulunan konaklama yeri işletmelerinden ihtiyaçlarınızı temin edebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanları konaklama yerlerinden karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Nergizlik, İskenderun/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Nergizlik Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Atık Yaylası Kamp Alanı

Atık Yaylası Kamp Alanı

Hatay’ın Belen ilçesinde yer alan Atık Yaylası, İskenderun-Antakya yolunun 27.km’sinde bulunmaktadır. Yayla çam ve çınar ağaçları ile çevrilidir. Yöre halkı tarafından da yoğun ilgi gören Atık Yaylası Kamp Alanı, denize ve yerleşim yerlerinde oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Ücretsiz şekilde kamp yapılabilecek yaylada yeme-içme tesisleri bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Atık Yaylası Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı temin edebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanları işletmelerden karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Belen-Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Atık Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Kırıkhan Delibekirli Köyü Ve Çataloluk Yaylası Kamp Alanı

Kırıkhan Delibekirli Köyü Ve Çataloluk Yaylası Kamp Alanı

Delibekirli Köyü, Kırıkhan ilçesine 3 km uzaklıkta bulunmaktadır. Çataloluk Yaylası köye de 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yayla çınar ağaçları ile çevrili meyve ve sebzelerin yetiştirildiği bağlar ve bahçeler arasında kuruludur. Kamp yapabileceğiniz alan yakın olan köyden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.        

Kamp olanakları: Delibekirli Köyü Ve Çataloluk Yaylası Kamp Alanının bulunduğu alanda bulunan köyden ihtiyaçlarınızı temin edebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Delibekirli Köyü, Çataloluk Yaylası-Kırıkhan/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Delibekirli Köyü Ve Çataloluk Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Erzin–Kocadüz–Üçkoz–Bağrıaçık–Karıncalı Yaylaları Kamp Alanı

Erzin–Kocadüz–Üçkoz–Bağrıaçık–Karıncalı Yaylaları Kamp Alanı

Hatay’ın Erzin ilçesinde 11 km uzaklıkta bulunan kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Yayla köknar ve çam ormanları ile kaplıdır. Burası sadece kampçılık için değil, piknik ve trekking içinde tercih edilmektedir. Kekik kokusunun hakim olduğu yaylada sakin, huzurlu bir kampçılık yapabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Erzin–Kocadüz–Üçkoz–Bağrıaçık–Karıncalı Yaylaları Kamp Alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Erzin/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Erzin–Kocadüz–Üçkoz–Bağrıaçık–Karıncalı Yaylaları Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Arsuz Sahili Kamp Alanı

Arsuz Sahili Kamp Alanı

Arsuz Sahili, İskenderun’a yakın bir konumda bulunan, kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanlarından biridir. Burada ücretli ücretsiz birçok kamp alanı bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun alan sahilde konaklamak için pansiyon gibi tesislerde bulunmaktadır. Sıcak havalardan bunalan kişilerin denize girip serinlemek için sahilde güneşlenmek için tercih edebileceği yerlerden biridir. Arsuz Sahili çevresinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz işletmeler bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Arsuz Sahili Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Sahilde yer alan işletmelerden tuvalet, duş, soyunma kabini, şezlong, elektrik, internet, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Arsuz Hatay Plajı, Uluçınar, 31285 Arsuz/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Arsuz Sahili Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Çevlik Plajı Kamp Alanı

Çevlik Plajı Kamp Alanı

Hatay-Samandağ da yer alan Çevlik plajı doğal bir ortama sahip olan, özel araçlarınız ile ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp yerlerinden biridir. Şehrin sıcak bunaltıcı havasından uzakta denizin ve doğanın bir arada olduğu Çevlik Plajında tatil yapmak isteyen burayı tercih ediyor. Plajın etrafında otellerde bulunmaktadır. Uzun bir sahile sahip olan yeşilin mavinin bir arada bulunduğu Çevlik Plajında tuvalet, çeşme, alışveriş için tesisler bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çevlik Plajı Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Sahilde yer alan işletmelerden tuvalet, duş, soyunma kabini, şezlong, elektrik, internet, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çevlik Plajı, Kapısuyu, 31800 Samandağ/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çevlik Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Gözcüler Plajı Kamp Alanı

Gözcüler Plajı Kamp Alanı

Gözcüler Plajı, Arsuz’da yer alan denizin ve doğanın buluştuğu yerlerden biridir. Gözcüler Plajı Kamp Alanı, şehir merkesine 1,5 saatlik uzaklıkta bulunan, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz popüler yerlerden biridir. Plaj hem çevresinden hem de diğer illerden de yoğun şekilde ziyaretçi ağırlamaktadır. Ağaçlık alan, kumsal ve denizin bir arada olduğu Gözcüler Plajı, yaz ayların düzenlenen müzik festivalleri ile gençlere muhteşem bir tatil sunmaktadır. Plaj alanında tuvalet, çeşme, duş gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Gözcüler Plajı Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Sahilde yer alan işletmelerden tuvalet, duş, soyunma kabini, şezlong, elektrik, internet, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gözcüler Plajı, Uluçınar, 31285 Arsuz/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gözcüler Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Hüyük Kamp Alanı, Hatay Kamp Alanları

Hüyük Kamp Alanı

Arsuz bölgesinde yer alan Hüyük Kamp Alanı, çadır kurup denizin ve doğanın keyfini çıkarabileceğiniz yerlerden biridir. Şehir merkezine 1,5 saatlik mesafede yer almaktadır. Hüyük Kamp Alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanı etrafında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tuvalet, çeşme, banyo ve yeme-içme tesisleri bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Hüyük Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Arsuz/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hüyük Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Kale Köyü Kamp Alanı, Hatay Kamp Alanları

Kale Köyü Kamp Alanı

Hatay’ın İskenderun istikametinde yer alan Kale Köyü Kamp Alanı, yolları zorlu olan, ama alanı yeşilin ve mavinin hakimiyet sürdüğü kam alanlarından biridir. Doğanın görkemli görüntüsünde, temiz havasında huzurlu bir kampçılık yapabilirsiniz. Kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız herhangi bir tesis bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Kale Köyü Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: İskenderun/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kale Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Cerebli (Bahret) Kamp Alanı

Cerebli (Bahret) Kamp Alanı

Hatay’ın Arsuz ilçesinde yer alan Cerebli (Bahret), buz gibi akan suyu ile Cerebli Nehri’nin etrafına kurulu bir alandır. Çam ağaçları ile çevri olan alanda çadırınızı kurup kamp yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Cerebli (Bahret) Kamp Alanı, serin bir havaya sahiptir. bu nedenle yanınızda kalın giysiler olmalıdır. Sadece kampçılık için değil, piknik, trekking, yürüyüş gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Cerebli (Bahret) Kamp Alanında herhangi bir işletme bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karagöz, 31290 Arsuz/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Cerebli (Bahret) Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Yıldırım Mesire Ve Kamp Alanı, Hatay Kamp Alanları

Yıldırım Mesire Ve Kamp Alanı

Hatay’ın Antakya ilçesinde yer alan Yıldırım Mesire Ve Kamp Alanı, şehir merkezine yakın bir konumda, kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz kamp yeridir. Burası sadece kampçılık için değil piknik ve günübirlik geziler için de yoğun ilgi gören kamp alanlarından biridir. Mesire alanının ortasından küçük nehir bulunmaktadır. Doğa harikası alanda mangal ve piknik alanı da bulunuyor. Ücretsiz bir şekilde kamp yapabileceğiniz alanın çevresinde tuvalet, çeşme gibi ihtiyaçlar için tesisler bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Yıldırım Mesire Ve Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında bulunan işletmelerden tuvalet, çeşme gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Tahtaköprü, 31001 Antakya/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yıldırım Mesire Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Beşikgöl Yaylası Mesire Ve Kamp Alanı

Beşikgöl Yaylası Mesire Ve Kamp Alanı

Hatay’ın Dörtyol ilçesinde yer alan Beşikgöl Yaylası, şehir merkezine 90 km uzaklıkta bulunan mesire ve kamp alanıdır. Yaylaya ulaşımı özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ulaşım sağlayabilirsiniz. Beşikgöl Yaylası Mesire Ve Kamp Alanı, hem günübirlik geziler hem kampçılık hem piknik için tercih edilen yerlerden biridir. Bölgede tuvalet ve çeşme ihtiyacınız için alanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Beşikgöl Yaylası Mesire Ve Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında bulunan işletmelerden tuvalet, çeşme gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeşil, Unnamed Road, 31600 Dörtyol/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Beşikgöl Yaylası Mesire Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Erzin Burnaz Plaj Ve Kamp Alanı

Erzin Burnaz Plaj Ve Kamp Alanı

Hatay’ın Erzin ilçesinde bulunan Burnaz Plajı, sakinliği ile dikkat çeken popüler yerlerden biridir. Hatay şehir merkezine 122 km uzaklıkta bulunan Burnaz Plajı ve Kamp Alanına özel araçlarınız ile ve minibüsler ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Burnaz Plajı 6 km uzunluğunda bir kumsala sahiptir. Sahilin çok güzel bir kum parçacıklarına sahiptir. Bir tarafı masmavi deniz bir tarafı da yemyeşil ağaçlık bir alandır. Tuvalet, çeşme gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Burnaz Plaj Ve Kamp Alanına yakında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında bulunan işletmelerden tuvalet, çeşme, duş, soyunma kabini, şezlong, elektrik, internet gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Aşağıburnaz, 31960 Erzin/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Burnaz Plaj Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Gülcihan Kamp Alanı, Hatay Kamp Alanları

Gülcihan Kamp Alanı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde bulunan Gülcihan Kamp Alanı, kamp kurmak için alanlara, piknik alanlarına, kumsala ve denize sahiptir. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kafe, pastane, tuvalet ve çeşme gibi olanaklar bulunmaktadır. Bunaltıcı sıcakta serinlemek için Arsuz sularında serinleyebilirsiniz.

Kamp olanakları: Gülcihan Kamp Alanına yakında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında bulunan işletmelerden tuvalet, çeşme, duş, soyunma kabini, şezlong, elektrik, internet gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: İskenderun/Hatay

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gülcihan Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Hatay Ücretli Kamp Alanları

21. Saklıvadi Kamp Alanı, Hatay Kamp Alanları

Saklıvadi Kamp Alanı

Hatay’ın Yayladağı yolu üzerinde Şenköy bölgesinde yer alan Saklıvadi Kamp Alanı, Hatay şehir merkezine 35 km uzaklıkta yer almaktadır. Hatay’ın ücretli şekilde kamp yapabileceği yerlerden olan Saklıvadi alanında kampçılığın yanı sıra piknik, doğa yürüyüşleri, günübirlik geziler, okçuluk, voleybol, futbol, atçılık gibi çeşitli aktiviteler yapabilirsiniz. Aileler ve arkadaş grupları tarafından da tercih edilen kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, yeme-içme tesisleri bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Saklıvadi Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında bulunan işletmelerden tuvalet, çeşme, duş, restoran, elektrik, internet, atçılık, futbol, voleybol sporları, okçuluk, piknik alanları, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretlendirmeler sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Şenköy, 31190 Yayladağı/Hatay

Telefon: 0531 713 27 27

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Saklıvadi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Uluçınar Gençlik Kampı, Hatay Kamp Alanları

Uluçınar Gençlik Kampı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde yer alan Uluçınar Gençlik Kampı, şehir merkezine 35 km uzaklıkta yer almaktadır. Gençlik kampı toplam 2 blok 21 oda sahip, 41 adet de bungalov konaklama yerine sahiptir. Uluçınar Gençlik Kampı sadece kampçılık için değil çeşitli aktiviteler içinde tercih edilen yerlerden biridir. bu aktiviteler içerisinde halk oyunları, futbol, masa tenisi, el sanatları, badminton gibi aktiviteler bulunmaktadır. Ayrıca bölgede yeşillik alanlar ve tarihi kalıntılar yer almaktadır.

Kamp olanakları: Uluçınar Gençlik Kampı Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında bulunan işletmelerden tuvalet, çeşme, duş, restoran, elektrik, internet, futbol, basketbol, voleybol sporları, el sanatları, piknik alanları, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretlendirmeler sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Uluçınar, Altın Sk., 31285 Arsuz Bld./İskenderun/Hatay

Telefon: 0326 734 22 94

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Uluçınar Gençlik Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. TCDD Arsuz Eğitim Ve Dinlenme Tesisi Kamp Alanı

TCDD Arsuz Eğitim Ve Dinlenme Tesisi Kamp Alanı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Uluçınar mevkiinde yer alan TCDD Arsuz Eğitim Ve Dinlenme Tesisinde kampçılık yapabilirsiniz. Burada yapacağınız aktiviteler arasında voleybol, futbol, tenis ve birçok su sporları bulunmaktadır. Tesiste sadece çadır da değil odada konaklama imkanı sunulmaktadır. Bu odalarda tuvalet, klima, TV, buzdolabı gibi olanaklar bulunmaktadır. 3 öğün yemek yiyebilme olanağı olan yemekhanesi de bulunmaktadır.

Kamp olanakları: TCDD Arsuz Eğitim Ve Dinlenme Tesisi Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında bulunan işletmelerden tuvalet, çeşme, duş, restoran, elektrik, internet, futbol, basketbol, voleybol, tenis sporları, denize girilebilir alan, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, çadır ve oda konaklama, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.   

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretlendirmeler için kamp alanını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Uluçınar, Cumhuriyet Cd., 31285 Arsuz Bld./İskenderun/Hatay

Telefon: (0326) 643 20 09

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan TCDD Arsuz Eğitim Ve Dinlenme Tesisi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Orient Kamping, Hatay Kamp Alanları

Orient Kamping

Hatay’ın Arsuz  ilçesinde bulunan Orient Kamping, Arsuz’a 9 km uzaklıkta yer almaktadır. Burası hem kampçılık için hem de denize girebilmek için uygun olan Karaçay Deresi’ne yakın bir konumda yer almaktadır. Orient Kamping alanında kafe, çeşme, banyo, tuvalet, çadır ve bungalov evler bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Orient Kamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında bulunan işletmelerden tuvalet, çeşme, duş, restoran, elektrik, internet, havuz, ortak mutfak alanı ve buzdolabı, sıcak su, çadır ve bungalov konaklama, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler kişi başı 40 TL (6-12 yaş 20 TL), bungalov konaklama 200 TL (iki kişilik kahvaltı dâhil). Otomobil park ücreti 15 TL/günlük, buzdolabı hizmeti 10 TL/günlük. Çadır konaklaması yapanların havuz kullanım ücreti 10 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Konacık, kareaçay sokak no 64, 31225 Arsuz/Hatay

Telefon: 0531 598 01 00

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Orient Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Giresun Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*