İstanbul Kamp Alanları – İstanbul Ücretli ve Ücretsiz 50 Kamp Yeri

İstanbul Kamp Alanları. İstanbul ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 50 alan bulunmaktadır.

İstanbul ülkemizde kamp yapılabilecek, gezilip görülebilecek yeşilin ve masmavi denizin bir arada olduğu doğa harikası birçok alana sahiptir. İstanbul daha çok betonarme binalar yapılar arasında bulunan kalabalık,  yoğun bir şehir olarak biliniyor. Ancak İstanbul birçok tarihi ve doğal güzelliğin bir arada olduğu görkemli bir şehirdir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

YAZI İÇERİĞİNİ

İstanbul Ücretsiz Kamp Alanları

1. Polonezköy Kamp Alanı

Polonezköy Kamp Alanı

İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alan Polonezköy Kamp Alanı, yemyeşil doğa içerisinde sakin, temiz, huzurlu bir vakit geçirip şehrin kalabalığından uzakta vakit geçirebileceğiniz bir kamp yeridir. Özellikle hafta sonları birçok ziyaretçiyi ağırlayan kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tuvalet, çeşme, elektrik gibi işletmeler bulunmamaktadır. İhtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce ilçelerden ve ormanlık alanın girişte bulunan işletmelerden karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Polonezköy Kamp Alanında ormanlık alana girişte bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Polonez, 34986 Beykoz/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Polonezköy Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Kumköy Kilyos Kamp Alanı

Kumköy Kilyos Kamp Alanı

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Kumköy Kilyos Kamp Alanı, şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunan, denizin ve doğanın bir arada olduğu hem kampçılık hem de deniz keyfi yapabileceğiniz tatil yeridir. İstanbul’un bunaltıcı şehir, iş hayatından uzaklaşmak, serinlemek için tercih edebileceğiniz ücretsiz kamp alanıdır. Kumköy Kilyos Kamp Alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ziyaretçilerin yoğun ilgisini gören kamp alanında ücretli şekilde yararlanabileceğiniz alanlarda bulunmaktadır. Ücretli olan alanlarda şemsiye, şezlong, tuvalet, çeşme, elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kumköy Kilyos Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Ücretsiz kamp alanında çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır. Ücretli alanlardan ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sarıyer/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kumköy Kilyos Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Darlık Barajı Kamp Alanı

Darlık Barajı Kamp Alanı

Darlık Barajı, İstanbul da Şile ve Ömerli yolu arasında bulunan İstanbul’un en büyük barajıdır. Baraj muhteşem görüntüsü, masmavi baraj suyu ve yemyeşil doğası ile birlikte keyifli bir tatil geçirmeniz için olanak sağlayan, çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda günübirlik geziler, piknik ve olta balıkçılığı yapabileceğiniz bir yerdir. Sakinlik ve tertemiz bol oksijenli doğa havası arayanlar için uygun olan Dağlık barajına özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Darlık Barajı Kamp Alanında ihtiyaçlarınız karşılayabileceğiniz tuvalet, çeşme, elektrik, yeme-içme ihtiyaçları için tesisler bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Darlık Barajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Ücretsiz kamp alanında çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Darlık Barajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Balaban Gölü (Duru Göl) Kamp Alanı

Balaban Gölü (Duru Göl) Kamp Alanı

İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde bulunan, Karadeniz’e kıyı sayılabilecek konumda doğa içerinde yer alan Balaban Gölü diğer adı ile Duru Göl, ücretsiz kamp yapılabilecek doğa harikası yerlerdendir. İstanbul şehir merkezine 90 km uzaklıkta bulunan özel araçlarınızla ve Avrupa yakasından Arnavutköy, Örencik istikametine giden toplu taşımalarla ulaşabilirsiniz. Balaban Gölü (Duru Göl) Kamp Alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, yeme-içme için tesisler bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Balaban Gölü (Duru Göl) Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Balaban, 34277 Arnavutköy/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Balaban Gölü (Duru Göl) Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

İstanbul da insanların en çok tercih ettiği alanlardan biri olan Hacıllı Şelalesi, Şile’de doğa harikası, muhteşem bir görüntüye sahip olan vazgeçemeyeceğiniz kamp yerlerinden biridir. Şelale etrafında suyun sesinde kamp kurabilir, keyifli, huzurlu, sakin tertemiz havası ile tatil yapabilirsiniz. Hacıllı Şelalesi Kamp Alanında tuvalet, çeşme, elektrik, teme-içme tesisleri bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Hacıllı Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Hacıllı, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Bozhane Köyü Kamp Alanı

Bozhane Köyü Kamp Alanı

İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alan Bozhane Köyü Kamp Alanı, İstanbul şehir merkezine 50 km, Beykoz ilçesine ise 28 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bozhone Köyü içerisinde yer alan göl kenarında geniş ve gür ormanlık alan içerisinde kamp kurarak, keyifli bir kampçılık yapabilirsiniz. Bozhane Köyü Kamp Alanında çadır ve karavan kampçılığının yanı sıra piknik, günübirlik geziler, olta balıkçılığı, yürüyüşlerde yapabilirsiniz. Kamp alanın bulunduğu köydeki market, bakkallar gibi yerlerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Bozhane Köyü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın bulunduğu köyden çeşme, banyo, elektrik, market gibi ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.   

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bozhane Köyü Muhtarlığı, Bozhane, Çarşı Cd. 6a, 34829 Beykoz/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bozhane Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Kaptanın Mezarı Kamp Alanı

Kaptanın Mezarı Kamp Alanı

İstanbul’un Beykoz ilçesinde Riva’da bulunan doğa harikası yerlerden biri olan Kaptanın Mezarı Kamp Alanı, Karadeniz’e kıyısı olan, İstanbul şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunan tatil yeridir. Kaptanın Mezarı Kamp Alanında bulunan düzlüklere çadırınızı kurup el değmemiş doğa içerisinde keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Kaptanın Mezarı Kamp Alanında elektrik, çeşme, tuvalet, banyo, market gibi olanaklar bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalı ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kampçılık yaparken denizin keyfini çıkartıp serinleyebilirsiniz.

Kamp olanakları: Kaptanın Mezarı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar bulunmamaktadır.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Riva, Beykoz/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kaptanın Mezarı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Emirli Köyü Kamp Alanı

Emirli Köyü Kamp Alanı

İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı olan Emirli Köyü Kamp Alanı, İstanbul şehir merkezine 67 km, Pendik ilçesine ise 25 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanı Ömerli Barajının geçtiği yerlerden biri olduğu için burada keyifli bir kampçılık deneyimi yaşayabilirsiniz. Çadır ve karavan kampçılığının yanı sıra burada olta balıkçılığı, piknik, yürüyüş de yapabilirsiniz. Emirli Köyü Kamp Alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi olanaklar yoktur. Ancak köyden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Emirli Köyü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar bulunmamaktadır. Ancak kamp yerinin olduğu köyden ihtiyaçlarınızı da temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Emirli, 34916 Pendik/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Emirli Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Ömerli Barajı Kamp Alanı

Ömerli Barajı Kamp Alanı

Ömerli Barajı, İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde bulunan, ilçe merkezine 15 dakikalık uzaklıkta bulunan kamp yeridir. Ömerli Barajı Kamp Alanında olta balıkçılığı, çadır kampçılığı, piknik, baraj etrafında yürüyüşler yapabilirsiniz. Yemyeşil doğası, masmavi barajı gölü ile şehrin bunaltıcı havasından uzaklaşıp, bol oksijenli bir tatil geçirebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, yeme-içme tesisleri gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Ömerli Barajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ömerli, Gaye Sk., 34799 Çekmeköy/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ömerli Barajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Bıçkıdere Kamp Alanı

Bıçkıdere Kamp Alanı

İstanbul’da Şile yolu üzerinde bulunan Bıçkıdere Kamp Alanı, Bıçkıdere Köyünde bulunan doğa içerisinde keyifli bir kampçılık deneyimi yaşayabileceğiniz alandır. Köy yerinde bulunan Bıçkıdere Kamp Alanında ihtiyaçlarınız köyden karşılayabilirsiniz. Köye yakın bir konumda da bulunan Bıçkı Deresi etrafında kamp kurup sakin, huzurlu, şehirden uzak bir tatil geçirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Bıçkıdere Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanı yanındaki köyden ihtiyaçlarınız temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bıçkıdere Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Sofular Plajı Kamp Alanı

Sofular Plajı Kamp Alanı

Sofular Plajı, İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Sofular Köyü’nde bulunan kamp kurup denizin ve plajın tadını çıkarabileceğiniz bir kamp yeridir. Sofular Plajı Kamp Alanı, mesire alanı da bulunmaktadır. Deniz yerine piknik ve yürüyüşler içinde burayı tercih edebilirsiniz. Özel araçlarınız ile Alemdağ-Şile yolunun 10. Kilometresindeki Sofular kavşağından köy yoluna saparak Sofular Plajı Kamp Alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Plajın çevresinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Sofular Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar bulunmamaktadır. Plaj etrafında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınız temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sofular Köyū Halk Plaji, Sofular, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sofular Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Sazlı Bosna Gölü Kamp Alanı

Sazlı Bosna Gölü Kamp Alanı

İstanbul’un Arnavutköy sınırları içerisinde Sazlı Bosna Gölü, şehir merkezine 45 km uzaklıkta, özel araçlarınız ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz, çadır ve karavan kampçılığı için uygun düzlüklere sahip olan tatil yeridir. Sazlı Bosna Gölü Kamp Alanı, düz bir ova üzerinde bulunan doğa harikası, kampçılığın yani sıra olta balıkçılığı da yapabileceğiniz bir alandır.

Sazlı Bosna Gölü Kamp Alanında tuvalet, çeşme, elektrik, market gibi olanaklar bulunmamaktadır. Kontrollü bir şekilde alanda ateş yakıp piknik de yapabilirsiniz. Kamp alanına gelirken yol üzerinde bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

 Kamp olanakları: Sazlı Bosna Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sazlıbosna, Haraççı-Hadımköy Yolu Cd., 34555 Arnavutköy/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sazlı Bosna Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Akçakese Kamp Alanı

Akçakese Kamp Alanı

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan Alçakese, Bıçkıdere Köyü sahiline yürüme mesafesinde olan, kampçılığın yani sıra denize d girebileceği bir tatil yeridir. Şile ilçe merkezine 17 km uzaklıkta bulunan Akçakese Kamp Alanına özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Buranın suyu biraz dalgalı olduğu için dikkatli olmalısınız. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce hazırlı olmalısınız.

Kamp olanakları: Akçakese Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın olduğu yerdeki köydeki bulunan marketler ve tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: İmrenli, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akçakese Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Korsan Koyu Kamp Alanı

Korsan Koyu Kamp Alanı

İstanbul’un Çatalya ilçesinde bulunan Korsan Koyu, İstanbul şehir merkezine 120 km, Çatalya ilçesinde ise 70 km uzaklıkta bulunmaktadır. Korsan Koyu Kamp Alanında deniz ve ormanlık alanlar bulunmaktadır. Ormanlık içerisinde yer alan kamp alanında yabani hayvan türleri de bulunmaktadır. Bu nedenle yılan, domuz gibi hayvanlar çıkabileceği için dikkatli olunması gerekiyor. Korsan Koyu Kamp Alanında tuvalet, çeşme, elektrik, market gibi olanaklar da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Korsan Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Mahallesi, Unnamed Road, 34540 Çatalca/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Korsan Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Kabakoz Kamp Alanı

Kabakoz Kamp Alanı

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan Kabakoz Kamp Alanı, yemyeşil doğa içerisinde masmavi deniz ile birlikte kampçılık yapabileceğiniz doğa harikası bir alandır. İster ağaçların altında ister deniz kenarında kamp kurup dalga sesleri ile tertemiz doğa havasında keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Kabakoz Kamp Alanında plajdaki işletmelerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Doğa içerisinde kamp kuracak iseniz Kabaköz Köyü’ndeki marketlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kabakoz Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanının bulunduğu köydeki marketlerden ve cami gibi yerlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da plaj alanında bulunan işletmelerden de ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kabakoz Köyü Plaji, Kabakoz, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kabakoz Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Eşek Adası Kamp Alanı

Eşek Adası Kamp Alanı

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan Eşek Adası, İstanbul şehir merkezine 82 km uzaklıkta ulaşım yolu oldukça bozuk olan kamp yeridir. Denizin ve doğanın bir arada olduğu kamp yerinde keyifli bir kampçılık yaşayabilirsiniz. Eşek Adası Kamp Alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik,  yeme-içme ihtiyacı için alanlar bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Eşek Adası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanının bulunduğu plaj alanında bulunan işletmelerden de ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çavuş, Merkez Sk., 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Eşek Adası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Kadırga Koyu Kamp Alanı

Kadırga Koyu Kamp Alanı

Kadırga Koyu, İstanbul-Şile’de bulunan şehir merkezine 120 km uzaklıktaki Karadeniz kıyılarında yer alan falez ve kayalıkların olduğu doğa harikası bir yerdir. Çadır kampçılığının yani sıra piknik ve günübirlik geziler de yapabileceğiniz tatil yeridir. Kadırga Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis ya da tuvalet, çeşme gibi olanaklar bulunmamaktadır. Ancak kamp alanı yakınında bulunan Büyükbucaklı Köyü’nden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kadırga Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bucaklı, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kadırga Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Karakiraz Köyü Kamp Alanı

Karakiraz Köyü Kamp Alanı

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan Karakiraz Köyü Kamp Alanı, Şile ilçe merkezine 35 km uzaklıkta bulunan alan bir orman köyüdür. Çadırınızı kurup rahat bir şekilde yemyeşil doğa içerisinde sakin, huzurlu bir vakit geçirebilirsiniz. Köyde bulunan market gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca köy alanı sahile 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Karakiraz Köyü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın olduğu köyden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karakiraz Köyü, Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Karakiraz Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Yassıören Köyü Kamp Alanı

Yassıören Köyü Kamp Alanı

İstanbul’un Arnavutköy sınırları içerisinde yer alan Yassıören Köyü, kalabalık olmayan az kişinin bulunduğu sakin bir köydür. İstanbul’da sakin doğa ile iç içe bir köy hayatı yaşayabilmek için tercih edebileceğiniz Yassıören Köyü, kamp kurup ihtiyaçlarınızı köy alanından karşılayabileceğiniz bir yerdir. Tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, market alışverişi gibi ihtiyaçlarını buradan karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Yassıören Köyü Kamp Alanın bulunduğu köyden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanının olduğu köyden tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanakları karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yassıören Köyü, Arnavutköy/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yassıören Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Madam Martha Koyu, İstanbul Kamp Alanları

Madam Martha Koyu

İstanbul-Burgazada da bulunan Madam Martha Koyu, yemyeşil doğa ve masmavi suyu ile keyifli bir kamp deneyimi yaşayabileceğiniz doğa alanlarıdır. Madam Martha Koyu alanında herhangi bir tesis ya da tuvalet, çeşme gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Madam Martha Koyu Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Burgazadası, 34975 Adalar/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Madam Martha Koyu Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Ihsaniye Piknik ve Kamp Alanı

Ihsaniye Piknik ve Kamp Alanı

İstanbul’un Çatalca ilçesinde bulunan Ihsaniye Piknik ve Kamp Alanı, şehir merkezine 73 km uzaklıkta yer alan, hem çadırınızı kurup kamp yapabileceğiniz hem de piknik ve günübirlik geziler için tercih edebileceğiniz alandır.

Kamp olanakları: Ihsaniye Piknik ve Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: İhsaniye, 34540 Çatalca/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ihsaniye Piknik ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Malatra Koyu Kamp Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Malatra Koyu Kamp Alanı

İstanbul’un Çatalca ilçesinde bulunan Malatra Koyu, şehir merkezine 110 km uzaklıkta adeta küçük bir cenneti andıran yeşilin ve denizin mavisinin muhteşem görüntüsü ile kap kurabileceğiniz doğa alanıdır. Çadır kampçılığı, günübirlik geziler ve piknik için tercih edilen alanda tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, market gibi olanaklar yoktur. Bu nedenle hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Malatra Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Küçük Malatra Koyu, Fatih, 34540 Çatalca/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Malatra Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Karacaköy Kamp Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Karacaköy Kamp Alanı

İstanbul’un Çatalca ilçesinde bulunan Karacaköy Kamp Alanı, şehir merkezine 83 km uzaklıkta olan muhteşem bir görüntüye ve doğaya sahip olan tatil yeridir. Deniz ve ormanlık alanın buluştuğu kamp alanında kontrollü şekilde ateş yakabilir geceleri serin olduğu için serinleyebilirsiniz. Karacaköy Kamp Alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, market gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Karacaköy Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karacaköy, Çatalca/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Karacaköy Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Esenceli Köyü Kamp Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Esenceli Köyü Kamp Alanı

Esenceli Köyü Kamp Alanı, İstanbul ücretsiz kamp alanları içerisinde bulunan Ömerli Barajı kıyısında yer alan sessiz, sakin, huzurlu bir kamp yeridir. Esenceli Köyü Kamp Alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market, işletme, tuvalet, çeşme gibi alanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Esenceli Köyü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Esenceli Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Kilimli Koyu Kamp Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Kilimli Koyu Kamp Alanı

İstanbul-Şile’de bulunan, Ağva’nın çadır kampçılığı için uygun olan muhteşem bir görüntüye sahip olan Kilimli Koyu, masmavi denizi ve yeşil doğası ile sakin, sessiz bir vakit geçirmek isteyenlerin tercih ettiği yerlerdendir. Koy etrafında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle Kilimli Koyu’na gelirken hazırlıklı olmalısınız. Ayrıca Kilimli Koyu Kamp Alanı çevresinde yürüme mesafesinde bulunan bazı işletmeler vardır. Buralardan da tuvalet, çeşme, elektrik gibi ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Kilimli Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır. Ancak tuvalet, elektrik ve çeşme gibi ihtiyaçlarınızı koya yakın olan işletmelerden karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bucaklı, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kilimli Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İstanbul Ücretli Kamp Alanları

26. Green Park Kamping, İstanbul Kamp Alanları

Green Park Kamping

İstanbul’un ücretsiz kamp alanlarının ardından ücretli şekilde kamp yapabileceğiniz kamp alanlarından da ilk sırada Şile’de yer alan Green Park Kamping, doğa ile iç içe tatil yapabileceğiniz yerlerden biridir. İstanbul şehir merkezine 110 km uzaklıkta olan Green Park Kamping alanı çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz, 3000 metre uzunluğundaki kumsal alanı ve denizi ile serinleyip denizin keyfini çıkarabileceğiniz tatil yeridir. Kamp alanı denize sıfır konumdadır. Bu olanak ile de kampçılığınızı yaparken denizin ve kumsalında keyfini çıkarabilirsiniz. Kumsalda yararlanabileceğiniz şemsiye, şezlong, soyunma kabini olanakları da bulunmaktadır. 100 kapasiteli çadır ve karavan kampçılığı yapılan alanda tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet gibi imkanlarda bulunmaktadır. Green Park Kamping alanına özel araçlarınız ile ya da Şile’ye giden toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Green Park Kamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, restoran, kafeterya, çadır, karavan ve bungalov ev konaklama imkanı, çocuk oyun alanı, bulaşıkhane, çamaşırhane ve buzdolabı, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: 2 kişilik bungalov çadır 100 TL, 4 kişilik bungalov çadır 200 TL, kendi çadırıyla gelenler 30 TL, kendi karavanıyla gelenler 100 TL, 2 kişilik bungalov oda 200 TL, 3 kişilik bungalov oda 250 TL, 4 kişilik bungalov oda 300 TL, kendi karavanıyla gelenler sezonluk 3000 TL, kendi çadırıyla gelenler sezonluk 2750 TL. Piknik alanı hafta içi 10 TL, hafta sonu 15 TL’dir. Resmi tatil ve bayram sezonlarında konaklama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Güncel fiyatları işletmeden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kurfallı, Kurfallı Köyü Yolu, 34983 Şile/İstanbul

Telefon: 0532 686 23 18

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Green Park Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. İmren Kamping

İmren Kamping

İstanbul-Şile de bulunan diğer bir kamp alanı da İmren Kamping alanıdır. Şehir merkezine 60 km uzaklıkta bulunan İmren Kamping alanı, piknik, günübirlik geziler, yürüyüşler düzenlenebilmektedir. Yeşil doğasında ağaçların gölgesinde sakin bir kamp deneyimi yaşayabileceğiniz kamp alanında tuvalet, çeşme, restoran, elektrik gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: İmren Kamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, denize girilebilir alan, piknik alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İmren Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Semizkum Mocamp, İstanbul Kamp Alanları

Semizkum Mocamp

İstanbul’un Silivri ilçesinde Semizkum mevkiinde bulunan Semizkum Mocamp alanı, şehir merkezine 77 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanı 250 metre uzunluğunda kumsalı ve tertemiz denizi ve 300 adet çadır ve karavan kapasitesi bulunan İstanbul’un en büyük kamp yerlerinden biridir. Birçok imkanı sahip olan Semizkum Mocamp alanında bungalov ev konaklama imkanı da bulunmaktadır. Semizkum Mocamp alanına özel araçlarınızla E5 ve TEM otoyolunu kullanarak ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Denize girebileceğiniz, rahat bir şekilde konaklayabileceğiniz kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, şemsiye, şezlong, plaj gibi birçok olanak bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Semizkum Mocamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, restoran, market, denize girilebilir alan, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, bulaşıkhane ve çamaşırhane, çocuk oyun alanları, piknik alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Pansiyon günlük fiyatlar 2 kişilik tek oda bungalov ev hafta içi 320 TL, hafta sonu da 640 TL, 5 kişilik 2 oda bungalov ev hafta içi 600 TL, hafta sonu 1200 TL, apart ev (2 oda, TV, WC ve mutfak) hafta içi 500 TL, hafta sonu 1000 TL. Karavan konaklamalarında kişi başı ve/veya şahsi karavan 60 TL. Günübirlik plaja giriş ücreti 60 TL. Konaklama yapan müşteriler için plaj ücretsizdir. Konaklama fiyatları yaz ve kış döneminde farklılık göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Semizkumlar, Kartal Sk., 34570 Çeltik/Silivri/İstanbul

Telefon: (0212) 711 20 58

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Semizkum Mocamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Riva Elmas Burnu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Riva Elmas Burnu Tabiat Parkı Kamp Alanı

İstanbul Beykoz’da Riva mevkiinde bulunan Riva Elmas Burnu Tabiat Parkı Kamp Alanı, denizin, kumsalın keyfini çıkarabileceğiniz bir tatil yeridir. Özellikle İstanbul halkının hafta sonları yoğun ilgisini gören kamp alanı rahat bir şekilde vakit geçirip yürüyüşler yapabileceğiniz özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz alandır. Burada market, kafeler, tuvalet, çeşme, plaj alanı gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Riva Elmas Burnu Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, market, büfe, mescit, kamp alanları, denize girilebilir alan, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, çocuk oyun alanları, piknik alanları, çöp konteynerleri, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 16 TL, öğrenci 8 TL, bisiklet 10 TL, motosiklet ve ATV 25 TL, otomobil 35 TL, minibüs 80 TL, midibüs 150 TL ve otobüs 300 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Riva, Orkide Sk. No:28, 34829 Beykoz/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Riva Elmas Burnu Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Kurfallı Plajı Kamp Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Kurfallı Plajı Kamp Alanı

İstanbul’da Şile ve Ağva ilçelerine yakın konumdaki Kurfallı Plajı, muhteşem bir plaja ve denize sahip olan, büfe, market gibi olanaklara sahip olan tatil yerlerinden biridir. plaj alanın arkasında ormanlık bir alanda bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanında mangal yapabilir, denizin tadını çıkarabilir, sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Kurfallı Plajı Kamp Alanında tuvalet, çeşme, elektrik, soyunma kabini gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kurfallı Plajı Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, kamp alanları, denize girilebilir alan, soyunma kabini, çocuk oyun alanları, piknik alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kurfallı, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kurfallı Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Fatih Ormanı Tabiat Parkı Kamp Alanı

Fatih Ormanı Tabiat Parkı Kamp Alanı

İstanbul Şişli de yer alan Fatih Ormanı Tabiat Parkı, diğer adı ile de Küçük Belgrad, bol oksijen ve doğa ile iç içe olan bir yerdir. Ormanlık alan içerisinde keyifle hem kampçılık hem piknik hem de günübirlik gezi ve yürüyüşler yapabilirsiniz. Ücretli şekilde giriş yapılan kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz restoran, lokanta, yeme-içme yerleri, çay bahçeleri bulunmaktadır. Fatih Ormanı Tabiat Parkı Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanı yakınına en yakın konumda metro istasyonu Hacıosman durağı vardır.

Kamp olanakları: Fatih Ormanı Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, kır lokantası, restoran, çay bahçesi, kamp alanları, piknik alanları, yağmur barınağı, çocuk oyun alanları, çöp konteynerleri, büfe, mescit, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 9 TL, öğrenci 4,5 TL, bisiklet 9 TL, motosiklet 18 TL, otomobil 27 TL, minibüs 81 TL, midibüs 135 TL ve otobüs 270 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Maslak, Fatih Park Orman, 34398 Şişli/İstanbul

Telefon: (0312) 207 50 00

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Fatih Ormanı Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. Seferoğulları Camping Kamp Alanı

 Seferoğulları Camping Kamp Alanı

Seferoğulları Camping, Şile-Ağva sınırlarında yer alan ailelerin güvenle tercih edebileceği birçok imkan ve olanağın sunulduğu yemyeşil çam ağaçları ile bulunan kamp alanıdır. Kamp alanı 10.000m2 kamp ve piknik alanına sahip çadır ve bungalov ev konaklama imkanı bulunan geniş bir doğa alanıdır. Burada kampçılığınızı yaparken tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran gibi birçok imkandan da yararlanıp daha keyifli ve rahat bir tatil yapabilirsiniz.

Seferoğulları Camping Kamp Alanına özel araçlarınız ile Şile yolu üzerinden Ağva’ya gelirken yolun sol tarafında kamp alanını görebilirler. Konforlu, doğa içerisinde kamp deneyimi yaşamak için uygun bir tercihtir.

Kamp olanakları: Seferoğulları Camping Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, restoran, kafeterya, bulaşıkhane ve çamaşırhane, buzdolabı, kamp alanları, piknik alanları, çocuk oyun alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırınızla konaklama 120 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ağva Merkez, 34990 Şile/İstanbul

Telefon: 0537 880 35 00

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Seferoğulları Camping Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. Giritli Çiftliği Kamp Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Giritli Çiftliği Kamp Alanı

İstanbul Sarıyer’de bulunan Giritli Çiftliği Kamp Alanı, Rumeli Feneri yakınlarında bulunmaktadır. İstanbul şehir merkezine 34 km uzaklıkta bulunan kamp alanı yeşil bir doğa içerisinde keyifli bir yerdir. Çadırınızı kurup kamp yapabilir ağaç altı gölgeliklerinde bulunan masalarda piknik yapabilirsiniz. Ayrıca tesis içerisinde restoran, tuvalet, çeşme, elektrik gibi olanaklarda bulunmaktadır. Ücretli bir şekilde giriş yapabileceğiniz kamp alanın çadır kiralama da yapılmaktadır.

Kamp olanakları: Giritli Çiftliği Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, köy kahvaltısı, tekne turları, kamp alanları, piknik alanları, çocuk oyun alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla kişi başı konaklama 120 TL, fiyatlar sezonluk olarak da değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Rumelifeneri, Çiftlik Cd. No:23, 34450 Rumelifeneri Köyü/Sarıyer/Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0537 248 33 73

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Giritli Çiftliği Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Ayvat Bendi Tabiat Parkı Kamp Alanı

Ayvat Bendi Tabiat Parkı Kamp Alanı

İstanbul Belgrad Ormanı sınırları içerisinde bulunan 9 tabiat parkından biri olan Ayvat Bendi Tabiat Parkı Kamp Alanı, Eyüpsultan’da yer almaktadır. Tabiat parkı yaklaşık 50 hektarlık bir alan üzerine kurulu olan kampçılık, piknik ve yürüyüş için tercih edilen yerlerden biridir. Kamp alanında tuvalet, çeşme, büfe, lokanta, çocuk oyun alanları gibi imkanlarda bulunmaktadır. Ayvat Bendi Tabiat Parkı Kamp Alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Ayvat Bendi Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, mescit, restoran, büfe, kır lokantası, çocuk oyun alanı, çöp konteynerleri,  piknik alanları, ateş yakılabilir alan, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 12 TL, öğrenci 6 TL, bisiklet 12 TL, motosiklet ve ATV 24 TL, otomobil, kamyonet ve pikap 36 TL, minibüs 108 TL, midibüs 180 TL ve otobüs 360 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Mithatpaşa, Ayvad Bendi Mesire Yeri, 34075 Eyüpsultan/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ayvat Bendi Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Alacalı Kamp Pansiyon, İstanbul Kamp Alanları

Alacalı Kamp Pansiyon

İstanbul-Şile’de bulunan denize yakın bir konumda yer alan Alacalı Kamp Pansiyon, şehir merkezine 75 km uzaklıkta bulunmaktadır. Alacalı Kamp Pansiyon alanında ihtiyaçlarınız için tuvalet, çeşme, banyo, market, lokanta gibi olanaklar bulunmaktadır. Rahat bir konaklama yapabileceğiniz kamp alanı etrafında çok fazla ağaç bulunmuyor ancak tertemiz bir kumsalı vardır.

Kamp olanakları: Alacalı Kamp Pansiyon Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, market, lokanta, çadır ve bungalov konaklama yerleri, ortak kullanım mutfak alanı, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 150 TL.. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ana yol caddesi iskele sitesi karsisi alacali kamp, 34100 Şile/İstanbul

Telefon: 0507 600 61 53

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Alacalı Kamp Pansiyon Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Sinekli Gölü Kamp Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Sinekli Gölü Kamp Alanı

İstanbul’un Silivri ilçesinde yer alan Sinekli Gölü Kamp Alanı şehir merkezine 95 km uzaklıkta bulunmaktadır. Göl etrafı kampçılık için uygun olan düzlüklere sahiptir. Özellikle hafta sonları tercih edilen sakin, sessiz bir yer olan alanda kampçılık, yürüyüş, piknik yapabilirsiniz. Yemyeşil doğası ve gölü muhteşem bir görüntüye sahip olan kamp alanında tuvalet, çeşme, kır lokantası gibi olanaklarda sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Sinekli Gölü Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, lokanta, olta balıkçılığı, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Giriş ücreti 10 TL. Kamp alanı ücretleri sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sinekli, 34582 Silivri/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sinekli Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Atlıtur Gümüşdere Kamp Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Atlıtur Gümüşdere Kamp Alanı

İstanbul şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunan Atlıtur Gümüşdere Kamp Alanı, at binebileceğiniz, kamp kurabileceğiniz bir alandır. Kamp alanı sebze ve meyve bahçeleri ile çevrili bir çiftliktir. Yakınında bulunan plajdan da yararlanabilir çadırınızı kurabilir burada konaklayabilirsiniz. Kamp alanında ziyaretçiler için tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran gibi olanaklarda sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Atlıtur Gümüşdere Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, denize girilebilir alan, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, at biniciliği,  piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretler sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümüşdere, Plaj Yolu, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0555 211 77 77, Kışlık Çiftlik 0212 203 80 36 – 0212 203 87 97, Yazlık Çiftlik 0212 203 80 36 – 0212 203 87 87

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Atlıtur Gümüşdere Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Kilyos Doğada Yaşam Okulu Kamp Alanı

Kilyos Doğada Yaşam Okulu Kamp Alanı

İstanbul şehir merkezine 34 km uzaklıkta bulunan Kilyos Doğada Yaşam Okulu, kampçılık, deniz, piknik gibi olanakların bulunduğu bir kamp alanıdır. Kilyos’da büyük bir arazi üzerinde kurulu olan kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır. Ailelerin, 13-17 yaşlarındaki çocukların, yetişkinlerin katılım sağlayabileceği eğlenceli bir alandır.

Kamp olanakları: Kilyos Doğada Yaşam Okulu Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, kafe, market, ücretsiz şarj istasyonu, çadır ve karavan konaklama alanları, denize girilebilir alan, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretler sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kumköy, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0532 385 82 48

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kilyos Doğada Yaşam Okulu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39. Gelesun KampLAND Camping, İstanbul Kamp Alanları

Gelesun KampLAND Camping

İstanbul-Şile’de bulunan Gelesun KampLAND Camping, İstanbul şehir merkezine 110 km uzaklıkta bulunan Ağva’nın en yeşil alanlarından biridir. Denize yakın bir mesafede bulunan kamp alanı hafta sonları ve hafta içi yoğun ilgi gören, doğa ile iç içe bulunan tatil yerlerinden biridir. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun düzlüklere sahip olan alanda çadır kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Gelesun KampLAND Camping alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Gelesun KampLAND Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, çadır ve karavan konaklama alanları, ortak kullanım mutfak alanı, denize girilebilir alan, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kurfallı Köyü ÇAMLIK Mah ÇAKILLI Mevkii, 34000 Şile/İstanbul

Telefon: 0532 206 22 74

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gelesun KampLAND Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Karakiraz Sabribey Camping

Karakiraz Sabribey Camping

İstanbul-Şile kamp alanlarından biri olan Karakiraz Sabribey Camping, çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanlarından biridir. Doğa ile iç içe bulunan alanda tuvalet, çeşme, banyo, restoran, ortak mutfak alanı, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır. Kampçılığın yanı sıra piknik ve yürüyüşler de yapabileceğiniz alanda rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Karakiraz Sabribey Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, çadır konaklama alanları, ortak kullanım mutfak alanı, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama gecelik kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Kurna, 34980 Şile/İstanbul

Telefon: 0532 348 37 91

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Karakiraz Sabribey Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

41. Çakır Kamp Ve Piknik Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Çakır Kamp Ve Piknik Alanı

İstanbul’un Şile-İmrenli tarafında yer alan Çakır Kamp Ve Piknik Alanı, şehir merkezine 69 km uzaklıkta bulunan tatil yeridir. Çadırınızı kurup rahat bir şekilde konaklayabileceğiniz kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, ortak mutfak alanı, restoran, market gibi olanaklarda bulunmaktadır. Yeşil bir alan üzerinde kurulu olan kamp alanı sahile de yakın bir konumdadır.

Kamp olanakları: Çakır Kamp Ve Piknik Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, market, çay bahçesi, çadır konaklama alanları, ortak kullanım mutfak alanı, plaj, şezlong ve şemsiye (ücretli) ve soyunma kabinleri, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 45 TL, çadır kiralama 100 TL, ve karavan konaklama 150 TL. Plaja giriş ücretsizdir. Şezlong ve şemsiye kiralama 50 TL. fiyatlar güncel değildir. Sezonluk olarak değişen fiyatları işletmeden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karacaköy, 34980 Şile/İstanbul

Telefon: 0535 944 81 32

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çakır Kamp Ve Piknik Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

42. Elmalıdere Kamp Ve Piknik Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Elmalıdere Kamp Ve Piknik Alanı

İstanbul- Çatalca ilçesinde Kabakça Köyü’nde bulunan Elmalıdere Kamp Ve Piknik Alanı, İstanbul şehir merkezine 75 km uzaklıkta bulunan yoğun ilgi gören bir tatil alanıdır. Burası piknik ve günübirlik geziler için de tercih edilen ormanlık bir alan içerisinde kurulu olan kamp ve piknik alanıdır. Elmalıdere Kamp Ve Piknik Alanında tuvalet, çeşme gibi olanaklar bulunmaktadır. Ancak yiyecek ihtiyaçlarınız için herhangi bir işletme bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Elmalıdere Kamp Ve Piknik Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, çadır konaklama alanları, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Piknik alanına giriş ücreti araç başına 75 TL’dir. Ayrıca WC yerleri ücretlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Akalan, Eski İstanbul Kırklareli Yolu No:142, 34540, 34540 Çatalca/İstanbul

Telefon: 0539 285 18 10

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Elmalıdere Kamp Ve Piknik Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

43. Taşdelen Piknik Ve Kamp Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Taşdelen Piknik Ve Kamp Alanı

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde bulunan Taşdelen Piknik Ve Kamp Alanı eski bilenen adı ile Sultançiftliği, bol oksijenli, doğanın içerisinde bulunan sakin, sessiz bir alandır. Özel araçlarınızla ve tolu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma tercih edenler Avrupa yakasından metro ve otobüs aktarması yaparak, Üsküdar’dan Çekmeköy metrosu ile Madenler’e gelerek buradan Taşdelen’e giden otobüslere binerek ve Kadıköy’den de 14A otobüsleri ile doğrudan alan ulaşabilir. Kamp alanında tuvalet, çeşme büfe gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Taşdelen Piknik Ve Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, büfe, çadır konaklama alanları, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Giriş 30 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Taşdelen Mah., Taşdelen Cad., Turgut Özal Bulv. 22/A, 34782 Çekmeköy/İstanbul

Telefon: (0216) 312 13 68

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Taşdelen Piknik Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

44. Çilingöz Ormanı Tabiat Parkı Kamp Alanı

Çilingöz Ormanı Tabiat Parkı Kamp Alanı

İstanbul’un Çatalca ilçesinde bulunan Çilingöz Ormanı Tabiat Parkı, şehrin bunaltıcı yoğunluğundan ve gürültüsünden uzakta tertemiz doğa havasında vakit geçirip konaklayabileceğiniz kamp alanıdır. Kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Çilingöz Ormanı Tabiat Parkı Kamp Alanında tuvalet, çeşme, restoran, büfe, denize girilebilir alan gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çilingöz Ormanı Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, büfe, çadır konaklama alanları, denize girilebilir alan, plaj, piknik alanları, yürüyüş alanları, çöp konteynerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 9TL, öğrenci 4,5 TL, bisiklet 9 TL, motosiklet ve ATV 18 TL, otomobil 51 TL, minibüs 81 TL, midibüs 135 TL, otobüs 270 TL. çadır kiralama 300 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Mahallesi, 34540 Çatalca/İstanbul

Telefon: 0534 687 30 60

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çilingöz Ormanı Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

45. Fava Kamp Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Fava Kamp Alanı

İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan Fava Kamp Alanı, Alemdağ ormanları arasında yer alan bol oksijenli doğa alanıdır. Özellikle hafta sonları yoğun ilgi gören kamp alanında çadır ve karavan kampçılığı için uygun alanlar bulunmaktadır. Kiralama da yapabileceğiniz kamp alanında tuvalet, çeşme, ortak mutfak alanı gibi olanakları bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Fava Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, çadır ve karavan konaklama alanları, ortak alanında mutfak, piknik alanları, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi karavanı veya çadırıyla gelenler 150 TL. Karavan kiralama 300 TL. fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Çiğdem, Ovayolu Sokak No:3/2, 34829 Beykoz/İstanbul

Telefon: 0533 402 17 60

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Fava Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

46. Marmaracık Koyu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Marmaracık Koyu Tabiat Parkı Kamp Alanı

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Marmaracık Koyu Tabiat Parkı, piknik, günübirlik geziler, kampçılık gibi aktiviteler için tercih edilen kamp alanlarından biridir. Marmaracık Koyu Tabiat Parkı Kamp Alanında tuvalet, çeşme, büfe, kır lokantası gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Marmaracık Koyu Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, kır lokantası, plaj, çadır konaklama alanları, piknik alanları, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 9 TL, öğrenci 4,5 TL, bisiklet 9 TL, motosiklet 18 TL, otomobil 27 TL, minibüs 81 TL, midibüs 135 TL, otobüs 270 TL. 2 yataklı kır evi 225 TL. bu fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: 34450 Rumelifeneri Köyü/Sarıyer/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Marmaracık Koyu Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

47. Akkaya Kamping, İstanbul Kamp Alanları

Akkaya Kamping

İstanbul’da Şile’den Kandıra girerek ulaşabileceğiniz kamp alanın çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan doğa içerisinde sakin, sessiz bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih edeceği yerlerden biridir. Kamp alanına tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Akkaya Kamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, bulaşıkhane ve ortak kullanım mutfak alanı, çadır konaklama alanları, piknik alanları, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 40 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Akçakese, Şile/İstanbul

Telefon: 0216 727 70 10

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akkaya Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

48. Sahil Kamp İstanbul, İstanbul Kamp Alanları

Sahil Kamp İstanbul

İstanbul’da Şile’de yer alan 35 hektarlık alan üzerine kurulu olan Sahil Kamp İstanbul, denize sıfır konumda bulunan çadır, karavan kampçılığı yapabileceğiniz tatil yerlerinden biridir. Ayrıca Sahil Kamp İstanbul alanında bungalov ev ve taş ev konaklama imkanı da bulunmaktadır. Hafta sonları da yoğun ilgi gören kamp alanı oldukça kaliteli, rahat bir kamp imkanı sunmaktadır. Bol oksijenli doğa içerisinde bulunan kamp alanı ziyaretçilerine birçok olanak sunmaktadır. Sahil Kamp İstanbul alanında özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarından 139S İETT otobüsü ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Sahil Kamp İstanbul Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, bulaşıkhane ve ortak kullanım mutfak alanı, çadır konaklama alanları, piknik alanları, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Günübirlik giriş 75 TL, kendi çadırıyla gelenler kişi başı 120 TL (kahvaltı dâhil 70 TL), karavan park (2 kişi) 150 TL, çadır konaklama araç üstü 150 TL, tesis çadır kiralama 400 TL, Şile hobit evleri 650 TL, Şile Glamping çadırı 650 TL, orman koza bungalov, 700 TL, deniz koza bungalov 700 TL, tiny 10,5 850 TL, gardenya bungalov 950 TL, maran karavan 1000 TL, orman karavan 1000 TL, Sahil karavan 1000 TL, darni karavan 1200 TL, taş ev 1500 TL, dome çadır karavan 1250 TL, tiny house 1500 TL, ahşap ev bungalov 1700 TL, villa Gündoğdu (4 kişi) 2500 TL ve villa domalı (4 kişi) 2500 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Sahilköy, Batu Sk. No:1, 34983 Şile/İstanbul

Telefon: 0530 049 17 90

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sahil Kamp İstanbul Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

49. Woody Ville Kamp Alanı, İstanbul Kamp Alanları

Woody Ville Kamp Alanı

Şile-Ağva yolu üzerinde bulunan Woody Ville Kamp Alanı, yemyeşil bir ormanlık alan içerisinde bulunan doğa ile iç içe vakit geçirebileceğiniz kamp yeridir. Çadır ve karavan kampçılığı yapılabilen kamp alanında bungalov evlerde bulunmaktadır. İsteyen kiralayarak buralarda da konaklayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine 16 km uzaklıkta bulunan kamp alanı içerisinde ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz işletmelerde bulunmaktadır. Denize de yakın bir konumda bulunan kamp alanında dilerseniz yüzme havuzu da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Woody Ville Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, ısıtma ve soğutma sistemi, ortak kullanım mutfak alanı, çadır, karavan ve bungalov konaklama alanları, piknik alanları, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: kişi başı çadır konaklama 250 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ağva Şile Sahil Yolu Akçakese Köyü, 34980

Telefon: 0532 507 75 50

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Woody Ville Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

50. Danamandıra Tabiat Parkı Kamp Alanı

Danamandıra Tabiat Parkı Kamp Alanı

İstanbul-Silivri’de bulunan Danamandıra Tabiat Parkı Kamp Alanı, Çatalca-Gümüşpınar yolu üzerinden kolayca ulaşum sağlayabileceğiniz tabiat alanıdır. Tabiat parkı yemyeşil bir doğa içerisinde bulunan gölü ile muhteşem bir görüntüye sahiptir. Göl çevresinde bulunan uygun düzlüklerde kamp kurabilir, piknik yapabilir, yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz. Danamandıra Tabiat Parkı Kamp Alanında tuvalet, çeşme gibi olanaklar bulunuyor ancak yeme-içme ihtiyacı için herhangi bir işletme bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Danamandıra Tabiat Parkı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, çadır, karavan konaklama alanları, piknik alanları, yürüyüş alanları, göl gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: yaya giriş 9 TL, araç giriş 27 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Danamandıra, 34582 Danamandıra / Silivri/Silivri/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Danamandıra Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Silifke Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*