İzmir Kamp Alanları – İzmir Ücretli ve Ücretsiz 52 Kamp Yeri

İzmir Kamp Alanları. İzmir ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 52 alan bulunmaktadır.

İzmir ülkemizde kamp yapılabilecek, gezilip görülebilecek yeşil ve masmavi denizin buluştuğu doğa harikası birçok alana sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

YAZI İÇERİĞİNİ

İzmir Ücretsiz Kamp Alanları

1. Urla Demircili Koyu

Urla Demircili Koyu

İzmir’in en güzel yerlerinden biri olan Urla Demircili Koyu, tertemiz denizi ile keyifli bir şekilde kamp yapabileceğiniz tatil alanlarından biridir. Demircili Plajı etrafında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Denizin ve plajın keyfini çıkarabileceğiniz koyda ihtiyaçlarınızı da rahat bir şekilde karşılayabilir ya da alana gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Urla Demircili Koyu Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi ihtiyaçlarınızı kafelerden karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Demircili, 35430 Urla/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Urla Demircili Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Hayıtlı Koyu Kamp Alanı

Hayıtlı Koyu Kamp Alanı

İzmir-Dikili’de yer alan Hayıtlı Koyu Kamp Alanı, İzmir şehir merkezine 108 km uzaklıkta bulunan sakin ve temiz deniz ve plaja sahip olan tatil alanıdır. Kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hayıtlı Koyu Kamp Alanında ihtiyaçlarınız için herhangi bir maket, işletme, tuvalet, banyo gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelirken hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Hayıtlı Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, market gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkan bulunmamaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Denizköy, 35980 Dikili/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hayıtlı Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanı

Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanı

İzmir-Dikili’de yer alan Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanı, özel araçlarınızla kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz şehir merkezine yakın konumda bulunan kamp alanıdır. Şelale etrafında sakin huzurlu bir vakit geçirip orada bulunan piknik masalarında yemeğinizi yiyip piknik yapabilirsiniz. Ayrıca şelale etrafında birde görebileceğiniz mağara bulunmaktadır. Hafta sonları yoğun ilgi gören kamp alanında sakinlik arıyor iseniz hafta içini tercih etmelisiniz. Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanında su ve tuvalet ihtiyaçlarınız içinde olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, yürüyüş alanları gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz. Ancak araçla gelenler için girişte 10 TL otopark ücreti alınmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Nebiler, Nebiler Şelale Sk No:18, 35980, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: (0232) 679 71 11

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı

Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı

İzmir-Dikili’de yer alan Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı, birbirinden güzel 3 bine yakın bitki çeşidi barındıran, rengârenk bir ortam sunmaktadır. Dikili ilçe merkezine yürüme mesafesinde bulunan kamp alanında, kurutulmuş bitkilerin korunduğu ve bilimsel çalışmaların yapıldığı bir Herbaryum Müzesi de bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, yürüyüş alanları gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz. Ancak araçla gelenler için girişte 10 TL otopark ücreti alınmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: İsmetpaşa, 35980 Dikili/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Zindancık Koyu Kamp Alanı

Zindancık Koyu Kamp Alanı

İzmir-Dikili’de Bademli’de bulunan Zindancık Koyu Kamp Alanı, şehir merkezine 10 km uzaklıkta yer almaktadır. Keşfedilmemiş saklı kalmış bu koyda denizin keyfini çıkarıp kampçılık yapabilirsiniz.

Kamp olanakları: Zindancık Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli, 35980 Dikili/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Zindancık Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı

Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı

İzmir-Dikili’de yer alan Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı, Dikili ilçe merkezine 18 km uzaklıkta bulunmaktadır. İzmir şehir merkezine ise 100 km uzaklıkta yer almaktadır. Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanında deniz ve plaj alanı bulunmaktadır. Burada hem kampçılığın hem de denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kamp alanına özel araçlarınızla ve şehir merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Cennet Tepe’nin muhteşem manzarasında harika bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Piknik ve mangal alanlarında yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Kamp olanakları: Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çandarlı, 161. Sk., 35985 Dikili/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Killik Koyu Kamp Alanı

Killik Koyu Kamp Alanı

İzmir-Dikili ilçesinde Bademli koyunda yer alan Killik Koyu Kamp Alanı, bembeyaz kumları ile Türkiye’nin Maldivleri olarak anılmaktadır. Dalgasız muhteşem rengi ile denizi ve sahili bulunan koya özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Killik Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanı etrafından bulunan işletmelerde tuvalet, elektrik, banyo, deniz sahil, soyunma kabinleri, şemsiye, şezlong, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli Mh, Bademli 1. Sk No:214, 35980, 35980 Dikili/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Killik Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Dereköy Kamp Alanı

Dereköy Kamp Alanı

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde bulunan Dereköy Kamp Alanı, rahat bir şekilde çadırınızı kurup keyfini çıkarabileceğiniz doğa alanı içerisindeki sakin bir yerdir. Orman içerisinde tertemiz bol oksijen içerisinde kampçılığınızı yapabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme bulunmaktadır. Kamp alanı yakınında bulunan köy merkezinde bulunan marketlerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Dereköy Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme mangal ve piknik alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Dereköy, Kemalpaşa/ İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dereköy Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Pikamp Seferihisar Kamp Alanı

Pikamp Seferihisar Kamp Alanı

İzmir-Seferihisar’da yer alan sakin, sessiz bir yer olan Pikamp Seferihisar Kamp Alanı, doğa içerisinde vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz alanlardan biridir. Kamp alanında herhangi bir işletme, tuvalet, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Pikamp Seferihisar Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Tepecik, 35460 Seferihisar/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Pikamp Seferihisar Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Delikli Koy Kamp Alanı

Delikli Koy Kamp Alanı

İzmir-Çeşme’de yer alan Delikli Koy, bölgenin en sevilen, en güzel, görkemli yerlerinden biridir. Dalgaların sesi, denizin berraklığı, plajın temizliği ile keyifli bir kamp deneyimi yaşayabileceğiniz koy yakının bulunan tesislerden de tuvalet, çeşme, banyo, yeme-içme ihtiyacı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Delikli Koy Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır. Ancak koy yakınında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Delikli Koy, Ovacık, 35930 Çeşme/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Delikli Koy Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Nazarköy Kamp Alanı

Nazarköy Kamp Alanı

İzmir-Kemalpaşa ilçesinde yer alan Nazarköy Kamp Alanı, doğaseverlerin memnun kaldığı alanlardan biridir. Bölge içinde yer alan Nazarköy Kanyonu da ayrı bir güzellik katmaktadır. Nazarköy Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Nazarköy Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Nazarköy, Atatürk, Unnamed Rd, 35730 Kemalpaşa/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Nazarköy Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Dolungaz (Işık koyu) Bakir Koy

Dolungaz (Işık koyu) Bakir Koy

İzmir’in Karaburun ilçesinde yer alan Dolungaz (Işık koyu) bakir koy, araçlarınızla ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz, çadırınızı kurup denizin keyfini çıkarabileceğiniz tatil yerlerinden biridir. Alanda herhangi bir tesis bulunmuyor ancak yakınındaki yerlere giderek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Dolungaz (Işık koyu) bakir koy Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Dolungaz (Işık koyu) bakir koy, Merkez, 35970 Karaburun/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dolungaz (Işık koyu) bakir koy Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İzmir Ücretli Kamp Alanları

13. Hipo Camp

Hipo Camp

İzmir’in Menderes ilçesinde yer alan Hipo Camp Alanı, birçok imkanın sunulduğu ücretli kamp alanlarındandır. Hipo Camp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, market gibi birçok olanak bulunmaktadır. Ayrıca kendi çadırınızda konaklayabileceğiniz gibi kamp alanından da çadır ya da bungalov evleri kiralayıp konaklayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Hipo Camp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, mutfak alanı, marketler, çadır, karavan ve bungalov konaklama, sıcak su, döviz büroları, emanet yerleri, şarj ünitesi, voleybol alanı, çocuk oyun alanı, restoranlar, yürüyüş yerleri gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp alanı Haziran – Eylül dönemi arasında açıktır. Bu tarihlerde kendi çadırlarıyla gelenler 5 m2’ye kadar çadır konaklaması 25 TL, 5 m2 üzeri çadır konaklaması 35 TL, karavan konaklama 45 TL, ahşap bungalov 120 TL, çadır kiralama 75 TL. Fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişen fiyatları işletmeyi arayarak öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümüldür İnönü, Meryem Ana Cd., 35480 Menderes/İzmir

Telefon: (0232) 798 74 44

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hipo Camp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Teos Orman Kampı

Teos Orman Kampı

İzmir’in Seferihisar ilçesinde yer alan Teos Orman Kampı, yeşilin ve mavinin bir arada olduğu sakin, huzurlu bir ortamda bulunan kamp yeridir. Birçok olanağın sunulduğu kamp alanında tuvalet, çeşme, otopark, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır. Araçlarınızla rahat bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Teos Orman Kampı doğal ortamı ile keyifli kampçılık imkanı sunmaktadır.

Kamp olanakları: Teos Orman Kampı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, çadır, karavan konaklama, piknik alanları, otopark, soyunma kabinleri, yürüyüş yerleri gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sığacık, 161. Sk. No:36, 35460 Seferihisar/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Teos Orman Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Acar Camping

Acar Camping

İzmir-Foça’da bulunan Acar Camping alanı, diğer kamp alanlarından farklı olarak “damsız” şekilde kabul edilmeyen kamp yeridir. Kamp alanında tertemiz deniz, doğa ile iç içe bir ortam sizleri bekliyor. Deniz ilerledikçe derinleşmektedir, bu yüzdende dikkatli olmalısınız.

Kamp olanakları: Acar Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, sıcak su, kafe, restoran, market, çadır, karavan konaklama, piknik alanları, otopark, yürüyüş yerleri gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama gecelik kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: İsmetpaşa, Katdere Mevki Yolu, 35687 Foça/İzmir

Telefon: 0535 770 00 75

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Acar Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. İngiliz Burnu

İngiliz Burnu

İzmir-Foça’da bulunan İngiliz Burnu, muhteşem bir manzaraya sahip, denizi ve bulunduğu alanı ile ilgi gören, bölgenin uğrak yerlerinden biridir. İngiliz Burnu henüz geliştirilmemiş olduğu için herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanların bulunmadığı kendi ihtiyaçlarınızı bölgeye gelmeden önce karşılamanız gereken kamp alanıdır.

Kamp olanakları: İngiliz Burnu Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, market gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 30 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: İsmetpaşa, 394. Sk., 35680 Foça/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İngiliz Burnu Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Çam Kamping

Çam Kamping

İzmir-Dikili’de bulunan Çam Kamping alanı, deniz ve kampçılığın bir arada bulunduğu, keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlardan biridir. Konumu ile de kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Çam Kamping alanında ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz işletmeler, tuvalet, çeşme gibi olanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çam Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, elektrik, büfe, şezlong, buzdolabı, ortak mutfak alanı, mangal piknik alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kişi başı çadır kiralama 90 TL. 6 yaş altı ücret alınmıyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli, 32. Sk. No:3, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0538 627 61 13

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çam Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Caravan Camping

Caravan Camping

İzmir-Bergama’da bulunan Caravan Camping, doğanın içerisinde tertemiz havası ile denize sıfır konumda bulunan tatil alanıdır. Burada keyifli bir kampçılık yapabilir, dilerseniz kendi çadırınızda ya da tesiste bulunan apart seçeneklerini kullanarak konaklayabilirsiniz. Şehir merkezine yakın bir konumda bulunan kap alanına kolay ve kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Caravan Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, elektrik, restoran, havuz, çadır, karavan apart konaklama imkanı, mangal piknik alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Karavan konaklama 100 TL, karavan kiralama 200 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler, Atatürk Blv. No:150, 35700 Bergama/İzmir

Telefon: (0232) 633 39 02

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Caravan Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Karagöl Orman Kampı

Karagöl Orman Kampı

İzmir-Menemen’de bulunan ormanlık bir alan içerisinde yer alan içerisinde göl de bulunan Karagöl Orman Kampı, doğaseverlerin vazgeçemeyeceği güzelliklere sahip bir tatil alanıdır. Kamp alanına gelirken zorlu bir ulaşım sizleri bekliyor. Ancak doğa harikası alan bu zorlu yolculuğa değer. Karagöl Orman Kampında tuvalet, çeşme, restoran, büfe gibi olanaklar sunulmaktadır. Ayrıca kamp alanına yakın konumda çevre yerlerde de alışveriş için uygun yerler vardır.

Kamp olanakları: Karagöl Orman Kampı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, mescit, banyo, çadır, karavan konaklama imkanı, mangal piknik alanı, restoran, büfe, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 10 TL, öğrenci 5 TL, bisiklet ve mobilet 10 TL, motosiklet ve ATV 20 TL, otomobil 30 TL, kamyonet ve pikap 250 TL, minibüs 90 TL, midibüs 160 TL, otobüs 270 TL, çadır 40 TL, Karavan 40 TL. Kamp fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kır, 35670 Menemen/İzmir

Telefon: 0537 835 01 08

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Karagöl Orman Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Sazlıca Plajları

Sazlıca Plajları

İzmir’in Foça ilçesinde yer alan Sazlıca Plajları, denizin ve doğanın keyfini çıkarıp kampçılık yapabileceğiniz alanlardan biridir. Sakin, sessiz, doğa ile iç içe bir alan olan plajda uygun olan düzlüklere çadırınızı kurup, alanda bulunan tesis ve olanaklardan yararlanabilirsiniz. Sazlıca Plajlarında tuvalet, çeşme, büfe, elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Sazlıca Plajları Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, mescit, banyo, elektrik, büfe, restoran, çadır konaklama imkanı, mangal piknik alanı, buzdolabı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sazlıca Plajı, Fatih, eski, Foça Cd. 7. Km, 35687 Foça/İzmir

Telefon: 0232 825 13 13

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sazlıca Plajları Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Nuri’nin Yeri

Nuri’nin Yeri

İzmir-Urla’da Torasan civarında yer alan Nuri’nin Yeri, ücretli şekilde kamp yapıp birçok olanaklardan yararlanabileceğiniz tatil alanıdır. Denizin ve mekanın keyfini çıkartıp, sakin, huzurlu bir vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz alanda tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, internet gibi birçok olanak sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Nuri’nin Yeri Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, büfe, restoran, çadır konaklama imkanı, mangal piknik alanı, buzdolabı, ortak mutfak alanı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 75 TL, çadır kiralama 100 TL. Fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Torasan Mah, Dostlar Sitesi Yanı, 35430 Cerceva Köyü/Urla/İzmir

Telefon: 0535 655 16 65 – 0538 634 26 30

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Nuri’nin Yeri Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Deniz Çadır Kamp

Deniz Çadır Kamp

İzmir-Dikili’de Bademli Köyü’nde yer alan Deniz Çadır Kamp, 2002 yılından bu yana hizmet vermektedir. Doğa ile iç içe olan işletme turizm açısından da bir özveri ile devam etmektedir. Rahat, sakin, doğa tutkunları için tercih edilecek mekanlardan biri olan kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, büfe gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Deniz Çadır Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, aydınlatma, büfe, restoran, çadır konaklama imkanı, mangal piknik alanı, buzdolabı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 85 TL. 7 yaş altı ücretsiz olup, bisikletli konuklara %15 indirim.

İletişim Bilgileri

Adres: Salimbey, Bademli 38. Sokak No:16, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0532 726 82 11 – 0505 577 95 19

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Deniz Çadır Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Mona Glamping Caravan Suites

Mona Glamping Caravan Suites

İzmir’in Seferihisar bölgesinde yer alan Mona Glamping Caravan Suites, çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan, havaalanına yakın konumda bulunan tatil yerlerinden biridir. Kamp alanında kendi çadır ve karavanlarınızla değil alanda bulunan çadır ve karavanlarda konaklayabiliyorsunuz. Havaalanına yakın konumda olmasından dolayı da cazip gelen tatil alanlarından biridir.

Kamp olanakları: Mona Glamping Caravan Suites Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, büfe, restoran, çadır ve karavan kiralayıp konaklama imkanı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır ve karavan konaklama ücretleri sezonluk olarak tarihe göre değişiklik gösterdiği içi alana gelmeden önce burayı arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Ekim sonunda çadırlar da kaldırılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Camikebir, Sığacık Cd. No: 164, 35460 Seferihisar/İzmir

Telefon: 0541 814 09 14

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mona Glamping Caravan Suites Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Kalemlik Orman Kampı

Kalemlik Orman Kampı

İzmir’in deniz kenarı tatil yerlerinden birisi olan, kampçılığın ve sıcak havalarda deniz keyfinin tadına varabileceğiniz yerlerden biri olan Kalemlik Orman Kampı, kolayca ulaşım sağlanabilen alanlardan biridir. Günübirlik geziler ve piknik içinde tercih edilen alanda süre boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmeler, tuvalet, çeşme, market, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır. Kamp alanı özellikle temmuz ve ağustos aylarında yoğun ilgi görmekte ve kalabalık olmaktadır. Bu nedenle sakinlik isteyenlerin bunları göz önünde bulundurması gerekiyor.

Kamp olanakları: Kalemlik Orman Kampı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, aydınlatma, market, büfe, restoran, çadır ve karavan konaklama imkanı, çocuk oyun alanları, mesire alanı, plaj, piknik ve mangal alanı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Giriş 30 TL, çadır yeri kiralama 110 TL, Özel Çadır Yeri (Elektrik, Su Dahil) : 200,00 TL, Çadır Ücreti (Elektrik, Su Dahil) : 200,00 TL, Bungalov (Mutfaklı 1+1) : 750,00 TL, Prefabrik (Mutfaklı 1+1) : 750,00 TL, Apart (Balkonlu & Mutfaklı) : 750,00 TL, Karavan Yeri (Yer, Elektrik Ve Su Dahil : 200,00 TL, Özel Karavan Yeri (Yer, Elektrik Ve Su Dahil : 250,00 TL, İndirim Oranları : Haftalık: %5 | Aylık: %10 | 2 Ay & Üzeri: %20 Konaklama Ücretlerimiz 4 Kişilik Olup, ilave Kişi için Günlük 50 TL Konaklama Ücreti Alınmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Çukuraltı Mah. Efetur Cad. Kalemlik Mevki, Jandarma Karakolu Karşısı Özdere, 35495 Cumaovası/İzmir

Telefon: 0232 797 42 02 – 0536 267 83 05 (Çadır) – 0532 631 73 19 (Restoran)

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kalemlik Orman Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Şirinbaba Camping

Şirinbaba Camping

İzmir-Karaburun bölgesinde bulunan Şirinbaba Camping, ücretli kamp alanlarından biridir. Kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz hizmet ve olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca burada ister kendi yemeğinizi yapıp yiyebilir ya da kamp alanında sunulan yemekleri de yiyebilirsiniz.

Kamp olanakları: Şirinbaba Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çadır ve karavan konaklama imkanı, çocuk oyun alanları, ortak bulaşık ve mutfak alanı, piknik ve mangal alanı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL, çadır kiralama 150 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Merkez, 1155 sokak No:23, 35960 Karaburun/İzmir

Telefon: 0541 714 71 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Şirinbaba Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Torasan Kamping

Torasan Kamping

İzmir’in deniz kenarında yer alan kamp alanlarından birisi olan Torasan Kamping alanı Urla bölgesinde bulunmaktadır. Denizin ve kampçılığın birlikte keyfini çıkartmak isteyenler için tercih edilebilecek alanlardan biridir.

Kamp olanakları: Torasan Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, çadır ve karavan konaklama imkanı, çocuk oyun alanları, ortak mutfak alanı, piknik ve mangal alanı, plaj, şemsiye, şezlong, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 35 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Özbek, 35430 Urla/İzmir

Telefon: 0232 768 36 86

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Torasan Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Esinti Camping

Esinti Camping

İzmir’in Seferihisar ilçesinde ye alan Esinti Camping alanı, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz tatil yerlerinden biridir. Kampçılık yaparken denize de girmek istiyor iseniz bu kamp alanını tercih edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Esinti Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, aydınlatma, çadır ve karavan konaklama imkanı, plaj, piknik ve mangal alanı, plaj, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama alanı 100 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Mersin Alanı, Sahil Yolu Sk., 35485 Seferihisar/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Esinti Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Garden Camping, İzmir Kamp Alanları

Garden Camping

İzmir-Selçuk’ta bulunan Garden Camping alanı, Avrupai bir tesistir. Garden Camping alanı Efes ve Meryem Ana Kilisesi’ne de yakın bir konum da yer almaktadır. Bu da bölgenin önemini arttırmaktadır. Temiz bir mekan olan Garden Camping’de aldığınız hizmetlere göre fiyatlandırma uygulanmaktadır.

Kamp olanakları: Garden Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, restoran, çadır ve karavan konaklama imkanı, buzdolabı, çamaşır makinesi ve ütü, bulaşık yıkama yerleri, piknik ve mangal alanı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 45 TL. Kamp fiyatları sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: İsa Bey, 2040. Sk. No:1, 35920 Selçuk/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Garden Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Tanay Tabiat Parkı

Tanay Tabiat Parkı

İzmir-Çeşme’de yer alan Tanay Tabiat Parkı, Ilıca Plajı yakınında bulunan doğa ile iç içe tatil yerlerinden biridir. Gölgelik ve ağaçlık alanların altında çadırınızı kurup serinleyebilirsiniz. Kamp süresi boyunca alanda ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Tanay Tabiat Parkı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, büfe, lokanta, çadır ve karavan konaklama imkanı, piknik ve mangal alanı, denize girilebilir alan, soyunma kabinleri, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 8 TL, öğrenci 4 TL, bisiklet 8 TL, motosiklet ve ATV 16 TL, otomobil 24 TL, minibüs 72 TL, midibüs 128 TL, otobüs 270 TL. 4 yataklı kır evi 455 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Celal Bayar, 5221. Sk. No:78, 35930 Çeşme/İzmir

Telefon: (0312) 207 50 00- (0232) 369 80 06

Ulaşım                                                                                                                          

Bulunduğunuz Konumdan Tanay Tabiat Parkı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Yolluca Askeri Kampı, İzmir Kamp Alanları

Yolluca Askeri Kampı

İzmir-Urla’da yer alan Yolluca Askeri Kampı, askeri personellere ve ailelere yönelik olan kamp alanıdır. Burada konaklamak için civarda bulunan kamp alanlarını ya da konaklama seçeneklerini değerlendirmeniz gerekiyor. Burası denizin keyfini çıkarabileceğiniz tertemiz bir alan sahiptir.

Kamp olanakları: Yolluca Askeri Kampı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, piknik ve mangal alanı, denize girilebilir alan, çocuk oyun alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücreti 70 TL. Fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Urla/İzmir

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Yolluca Askeri Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Arvalya Özel Kamp Alanı

İzmir’in Selçuk ilçesinde yer alan kamp alanı ücretli şekilde konaklayabileceğiniz tatil alanlarından biridir. Burada kendi çadırınızda değil de tesiste bulunan konaklama seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz.

Kamp olanakları: Arvalya Özel Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, mangal alanı, çocuk oyun alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama 80 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Acarlar, 35920 Selçuk/İzmir

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Arvalya Özel Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. Venüs Kamp

Venüs Kamp

İzmir-Menderes’te bulunan Venüs Kamp alanı çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan tatil yerlerinden biridir. Kamp alanın olduğu yer Özdere mevkiinde yer almaktadır.

Kamp olanakları: Venüs Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, mangal alanı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 150 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Ahmetbeyli, Maydonoz Sevgi Yolu Sk., 35470 Menderes/İzmir

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Venüs Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. Çınar Camping, İzmir Kamp Alanları

Çınar Camping

İzmir-Menderes’te bulunan Çınar Camping alanı çadır kampçılığı ve bunun yanı sıra evde kalma olanağı da bulunan kamp yerlerinden biridir. Birçok olanak sunulan kamp alanında deniz de bulunuyor. Denizin biraz taşlı ve dalgalı olduğu belirtiliyor.

Kamp olanakları: Çınar Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, kafe, market, restoran, buzdolabı, çadır kiralama, mangal alanı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır kiralama 170 TL, otopark 30 TL, fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümüldür Cumhuriyet, 6437. Sk., 35480 Menderes/İzmir

Telefon: (0232) 793 25 63- 0536 541 35 72

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Çınar Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Ürkmez Camping, İzmir Kamp Alanları

Ürkmez Camping

İzmir-Seferihisar’da yer alan Ürkmez Camping alanı çadır, karavan ve bungalov evlerde konaklama imkanı bulunan tatil yerlerinden biridir. Ücretli bir şekilde giriş yapıp konaklayabileceğiniz tatil yerinde kamp süresi boyunca da yararlanabileceğiniz birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Ürkmez Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, çadır ve karavan kiralama, mangal alanı, sahil, deniz, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Bengiler, 6268. Sk. No:8, 35485 Seferihisar/İzmir

Telefon: 0232 742 21 10 – 0532 477 67 30

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Ürkmez Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Üç Çınarlar Çadır Kamp

Üç Çınarlar Çadır Kamp

İzmir-Dikili’de bulunan Üç Çınarlar Çadır Kamp alanı, adını almış olduğu asırlık çınar ağaçları altında konumlanmış olan deniz kenarında yer alan sakin bir tatil yeridir. Ancak yoğun geçen sezon zamanlarında sakinlik arayanlar için sıkıntılı olabilir, bu yüzdende sezon sonu ya da başı tercih edebilirsiniz. Denizin keyfini çıkartabileceğiniz kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmelerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Üç Çınarlar Çadır Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, büfe, kafe, restoran, sahil, deniz, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 250 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: İsmetpaşa, Bim market sahili, Kabakum mahlesi Polyak sitesi, 2. Sk. No:1, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0532 726 83 71

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Üç Çınarlar Çadır Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Bahar Camping, İzmir Kamp Alanları

Bahar Camping

İzmir-Urla’da bulunan Bahar Camping alanı sakin, huzurlu, şehrin gürültüsünden uzak bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği alanlardan biridir. Kamp alanın kendi çadırınızı kuramıyorsunuz alanda bulunan olanaklardan yararlanmanız gerekiyor.

Kamp olanakları: Bahar Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, büfe, kafe, market, ortak mutfak alanı, buzdolabı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama 100 TL. Fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gülbahçe, Gül Bahçe Cd., 35430 Urla/İzmir

Telefon: 0232 765 71 97

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Bahar Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Morkoyun Bungalov Kamp

Morkoyun Bungalov Kamp

İzmir-Karaburun’da bulunan Morkoyun Bungalov Kamp, kamp kurabileceğiniz ya da alanda bulunan bungalov evlerde konaklayabileceğiniz bir tatil yeridir. Kamp alanına 10 dakika uzaklıkta denize girebileceğiniz bir koylar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Morkoyun Bungalov Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, büfe, kafe, restoran, ortak mutfak alanı, koylar, buzdolabı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Hafta içi 2 kişilik oda fiyatı 250 TL, hafta sonu 300 TL. Ücrete kahvaltı dâhildir. bu fiyatlandırmalar güncel değildir, güncel fiyatlar için işletme ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Mordoğan, 408. Sokak no:3, 35970 Karaburun/İzmir

Telefon: 0506 060 90 72

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Morkoyun Bungalov Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Olcay Camping, İzmir Kamp Alanları

Olcay Camping

İzmir-Menderes’te yer alan Olcay Camping, denize ve merkezine yakın bir konumda bulunan ücretli kamp alanlarındır. Mangal yakıp kamp alanının imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Olcay Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, restoran, market, kafe, buzdolabı, mangal alanı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 55 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Menderes/İzmir

Telefon: 0532 272 49 94

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Olcay Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39. Ertaşlar Tatil Köyü, İzmir Kamp Alanları

Ertaşlar Tatil Köyü

İzmir-Dikili’de yer alan Ertaşlar Tatil Köyü, mavi bayraklı plajı sahip olan bir tatil yeridir. Denizi ve kumu tertemizdir. Tatil köyü içerisinde konaklayabileceğiniz 12 adet bungalov ev 18 tane de betonarme oda bulunmaktadır. Rahat bir konaklama sağlayacağınız kamp alanında kaldığınız süre boyunca olanaklardan da yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Ertaşlar Tatil Köyü Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, kır kahvesi, voleybol sahası, çocuk oyun alanları, mavi bayraklı plaj, buzdolabı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: 4 kişilik bungalov 150 TL, betonarme odalar 200 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ertaşlar Tatil Köyü Bademli köyü Halk Plajı Karşısı, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: (0232) 677 81 90

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Ertaşlar Tatil Köyü Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Zeytin Gölgesi, İzmir Kamp Alanları

Zeytin Gölgesi

Ege’nin en meşhur güzelliklerinden birisi olan zeytin ağaçlarının içerisinde bulunan adını da olduğu yerden alan Zeytin Gölgesi, kamp yapabileceğiniz doğal bir güzelliğe sahip yerlerden biridir. Cüzi miktarlar ile kamp kurabileceğiniz alan denize de yakın bir konumda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Zeytin Gölgesi Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, plaj, denize girilebilir alan, piknik alanı, soyunma kabinleri, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 200 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0541 860 67 75 – 0546 956 03 11

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Zeytin Gölgesi Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

41. Eos Camping, İzmir Kamp Alanları

Eos Camping

İzmir-Dikili’de bulunan Eos Camping, denize sıfır konumda bulunan kampçılığını sıfır konumda kurabileceğiniz tatil yeridir. Denizin sesi ile uyuyup denizin sesi ve kokusu ile uyanabileceğiniz bir tatil alanıdır. Kamp alanında bulunan imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Eos Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, büfe, plaj, denize girilebilir alan, bulaşık ve çamaşır yıkama alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 65 TL. Fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Denizköy Mah, 37. Sk. No:4, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0539 384 31 13

 Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Eos Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

42. Tekin Aile Kampı, İzmir Kamp Alanları

Tekin Aile Kampı

İzmir-Dikili’de yer alan Tekin Aile Kampı, ailelerin rahatça tercih edebileceği özenle hazırlanmış olan Bademli Mahallesinde yer almaktadır.

Kamp olanakları: Tekin Aile Kampı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden arayarak güncel bilgileri alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0536 483 32 40

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Tekin Aile Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

43. Ünver Mocamp, İzmir Kamp Alanları

Ünver Mocamp

İzmir-Menderes bölgesinde bulunan Ünver Mocamp, deniz yanında yer almaktadır. Sakinlik arayanlar için biraz gürültü olacak bir yerdir.

Kamp olanakları: Ünver Mocamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: fiyatlar sezonluk olarak değişmekte ve güncel fiyatları işletmeden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümüldür Cumhuriyet, Sevgi Cd., 35480 Menderes/İzmir

Telefon: 0232 793 24 19 – 0538 743 98 89

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Ünver Mocamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

44. Bungalove Camp, İzmir Kamp Alanları

Bungalove Camp

İzmir-Seferihisar’da yer alan Bungalove Camp, konaklayabileceğiniz bungalov evlerin bulunduğu sakin, temiz, huzurlu bir tatil alanıdır. Kamp alanı etrafında bulunan marketlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Bungalove Camp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, kafe, bungalov evler, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Bungalove maxi konaklama, bungalove mini konaklama olanağı vardır. güncel fiyatları işletme ile işletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Hıdırlık, Tuzla Cd. No:162, 35460 Seferihisar/İzmir

Telefon: 0534 655 77 71

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Bungalove Camp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

45. Bros Valley, İzmir Kamp Alanları

Bros Valley

İzmir-Kemalpaşa’da yer alan Bros Valley alanı hem kampçılık için hem de etkinliklerin yapılabileceği bir yerdir. Burada birçok aktivite, doğa sporu gibi olanaklar bulunmaktadır. Ücretli bir şekilde giriş yapılan kamp alanında kişi başı 40 TL, federasyon üyelerine 35 TL ücret belirlenmiştir.

Kamp olanakları: Bros Valley Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çamaşır makinesi, buzdolabı, kafe, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 40 TL. Öğrenci, dağcı, bisiklet ve motosiklet federasyonu üyeleri 35 TL. Fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Nazarköy, 35730 Kemalpaşa/İzmir

Telefon: 0537 949 27 76

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Bros Valley Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

46. Almondville Bungalows, İzmir Kamp Alanları

Almondville Bungalows

İzmir-Dikili’de yer alan Almondville Bungalows, Bademli Koyu etrafında bulunan kendisine ait bir plajı olan işletmedir. Alanda konaklayabileceğiniz bungalov evler bulunmaktadır. Keyifli bir tatil imkanı sunan kamp alanında rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Almondville Bungalows Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çamaşır makinesi, buzdolabı, kafe, restoran, yüzme havuzu, plaj, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Bungalov konaklama 700 TL. fiyatlar sezonluk olarak güncellenmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0532 242 33 78

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Almondville Bungalows Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

47. Remzi’nin Yeri, İzmir Kamp Alanları

Remzi’nin Yeri

İzmir-Foça’da yer alan Remzi’nin Yeri, çadır kampçılığı yapabileceğiniz küçük bir yerdir. Kamp alanı yanında bulunan denizi ziyaretçiler tarafından yosunlu ve taşlı olarak betimlenmektedir.

Kamp olanakları: Remzi’nin Yeri Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, çadır kiralama, plaj, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 90 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: İsmetpaşa Mh, 35687 Foça/İzmir

Telefon: 0232 812 23 40

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Remzi’nin Yeri Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

48. Gümüldür Orman Kampı

Gümüldür Orman Kampı

İzmir-Menderes’te bulunan Gümüldür Orman Kampı alanı, deniz ve sahili bulunan çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp yeridir. Temiz güvenli bir ortama sahip olan kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, banyo gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Gümüldür Orman Kampı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, manav, kasap, fırın, unlu mamuller, çadır ve karavan kiralama, plaj, soyunma kabinleri, bulaşıkhane, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 10 TL, motosiklet ve ATV 20 TL, bisiklet 10 TL, otomobil 30 TL, minibüs 90 TL,  midibüs 160 TL, otobüs 270 TL. Çadır konaklama 100 TL, çadır kiralama 250 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümüldür Cumhuriyet, Meryem Ana Cd. No:313, 35480 Menderes/İzmir

Telefon: 0232 793 45 25 – 0232 793 43 77

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Gümüldür Orman Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

49. Alder Camping, İzmir Kamp Alanları

Alder Camping

İzmir-Dikili’de bulunan Alder Camping alanı Dikili ilçe merkezine 3 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanında çadır kampçılığının yanı sıra otel konaklaması da yapabilirsiniz. Alder Camping alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma aracı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Alder Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, çadır ve otel konaklama, plaj, ortak mutfak alanı, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını arayarak güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: İsmetpaşa, Uğur Mumcu Cad. No:35, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: (0232) 671 00 47

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Alder Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

50. İkizler Beach Camping

İkizler Beach Camping

İzmir-Dikili’de bulunan İkizler Beach Camping alanı şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunan deniz kenarında yer alan bir yeridir. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanında yararlanabileceğiniz tuvalet, sıcak su, banyo, internet, market gibi olanaklar bulunmaktadır. Doğa ile iç içe olan kamp alanında çadırlarınızı akasya ağaçları gölgesinde kurabilirsiniz.

Kamp olanakları: İkizler Beach Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, denize girilebilir alan, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, plaj, mangal ve piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Giriş kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: ikizler Beach, Killik Koyu, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0506 570 38 22- 0507 316 91 02

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan İkizler Beach Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

51. Cennet Vadisi Tatil Köyü

Cennet Vadisi Tatil Köyü

İzmir-Çeşme’de sahile yürüme mesafesinde bulunan Cennet Vadisi Tatil Köyü, çadır kampçılığı, bungalov evler ve taş evlerde konaklama imkanı sunan doğa ile iç içe bir tatil yeridir. Doğanın yemyeşil görüntüsünde zeytinler ağaçları içerisinde yer alan kamp alanı, aileler içinde oldukça uygun olan sakin sessiz bir yerdir. Cennet Vadisi Tatil Köyü alanına özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilir ve kamp süreniz boyunca tesisin sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Altınkum plajı yakınına gezip burayı keşfedebilirsiniz.

Kamp olanakları: Cennet Vadisi Tatil Köyü Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, dinlenme alanı, spor aktiviteleri imkanı, yürüme mesafesinde sahil, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 125 TL. oda konaklama ücretleri sezonluk olarak değişim gösterdiği için gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Altinkum Mah. ÇIFTLIKKÖY ÇESME, 35590 ÇESME/İzmir

Telefon: 0532 054 33 26 – 0544 727 59 29

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Cennet Vadisi Tatil Köyü Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

52. Vadi Alaçatı Hotel & Camping

Vadi Alaçatı Hotel & Camping

İzmir-Çeşme’de yer alan tamamen doğal alan içerisinde, organik bir yaşam alanı sunan ekolojik bir tatil köyü niteliğinde olan Vadi Alaçatı Hotel & Camping alanı, plajlara yürüme mesafesinde yer alan sakin, huzurlu bir kamp yeridir. Kamp alanı içerisinde botanik bahçe ve meyve- sebze tarlaları bulunmaktadır. Kamp alanında konaklamak için yuvarlak, ahşap butik odalar bulunmaktadır. Bu odalar kişilere özel olarak odalarda tuvalet, banyo, kendine ait bahçe alanı, elektrik gibi olanaklar sunmaktadır.

Kamp olanakları: Vadi Alaçatı Hotel & Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, restoran, konaklama için ahşap odalar, odlarda tuvalet, çeşme, banyo, gibi imkanlar, dinlenme ve etkinlik alanları, yeme içme yerleri, büfe, sahil yürüme mesafesinde, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: konaklama ücretleri sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel bilgileri alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ovacık, Unnamed Road, 35930 Çeşme/İzmir

Telefon: 0533 560 25 95

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Vadi Alaçatı Hotel & Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İstanbul Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*