Kaş Yemek Yerleri, Kaş Restoranları

Kaş Yemek Yerleri, Kaş Restoranları, Kaş, Akdeniz bölgesinde Antalya ilinin bir ilçesidir. Kaş’a kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizin en yoğun ilgi gören tatil yerlerinden hem de kalabalık şehirlerinden biridir. Bunun yanı sıra tarihi ve kültürel birçok zenginliğinde odağında yer almaktadır. Antalya ilinin Kaş ilçesinde meşhur yöresel yemeklerin ve dünya mutfağından birçok lezzetin sunulduğu beğenilen mekânlar vardır. Kaş’ta farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi yemek mekânlarını derledik. Farklı restoranlar listelenmiştir. Kaş’ta ne yenir?

Kaş’ta Bulunan En İyi 8 Yemek Yeri

1.Zaika Ocakbaşı

Zaika Ocakbaşı

Antalya-Kaş bölgesinde yoğun ilgi gören yer bulmanın oldukça zor olduğu ve rezervasyon yaptırmanızın yer bulmak için daha iyi olacağı bir mekân olan Zaika Ocakbaşı, açık havada yemek yiyebileceğiniz bir işletmedir. Restoranın enfes etlerinin tadı birçok kişiyi çekmektedir. Hem yemekleri hem mezeleri hem de ortamı oldukça başarılıdır. Enfes, şık bir akşam yemeği için en iyi işletmelerden biridir.

İletişim

Adres: Andifli Mah, İlkokul Sk. No:13, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: (0242) 836 23 73

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Zaika Ocakbaşı‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Oburus Momus, Kaş Yemek Yerleri

Oburus Momus

Antalya-Kaş mevkiinde hizmet veren Oburus Momus, gitmeden önce akşam yemeklerinde rezervasyon yaptırmanız gereken, nezih, temiz, otantik bir mekândır. Ortamı, ferah havası iştah açıyor. Et yemeklerinden sebze yemeklerine her türlü damak zevkine göre yemeklerin sunulduğu Oburus Momus, doyurucu porsiyonları ile farklı deneyimleyebileceğiniz lezzetlerde sunmaktadır. Gözde tatil yerlerinden olan Kaş ilçesinde yoğun ilgi gören enfes lezzetlerin yapıldığı bir işletmedir.

İletişim

Adres: Andifli Mah. Sahil Güvenlik Arkası, Hükümet Cd. No:10/1, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0507 704 20 32

Bulunduğunuz Konumdan Oburus Momus‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Keyf-i dem Kaş

Keyf-i dem Kaş

Antalya-Kaş bölgesinde hizmet veren Keyf-i dem Kaş, denizin kenarında, otantik, nezih, ferah bir işletmedir. Lezzetli deniz ürünlerinden et yemeklerine ya da sebze yemeklerine birçok çeşidin sunulduğu restoranda manzara eşliğinde yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Mekânın çalışanları oldukça ilgili, servisi hızlı ve yemeklerin sunumu ve lezzeti de yerinde.

İletişim

Adres: Andifli, Hükümet Cd. No:4, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0545 285 80 88

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Keyf-i dem Kaş‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Bunbun Kaş

Bunbun Kaş

Antalya-Kaş bölgesinde bulunan Bunbun Kaş, hem et sezenler için hem de vaganlar için tercih edilebilecek en iyi salaş mekânlardan biridir. Uzak doğu sokak yemeği olan “bun” evrilerek Kaş’a ilçesinde sevenlerine ve farklı yeni tatlar denemek isteyenlere sunulduğu Bunbun Kaş mekânı mutlaka yolunuz düştüğünde deneyimlemeniz gereken bir lezzettir. Çeşit çeşit bun menüsünün olduğu mekânda her damak zevkine uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

İletişim

Adres: Andifli, Hastane Caddesi NO:22, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0535 888 18 16

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Bunbun Kaş‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Ehlikeyf Meyhane Kaş

Ehlikeyf Meyhane Kaş

Antalya-Kaş bölgesinin en güzel yerlerinden biri olan Ehlikeyf Meyhane Kaş, şık, nezih, temizlik kurallarına uygun, çalışanları ilgili, servisi hızlı, yemekleri ve aperatif birçok lezzetli ürünleri bulunan işletmelerdendir. Müşterinin memnuniyeti mekân için oldukça önemli sürekli ilgili ve naziktirler. Bölgenin yoğun ilgisini çekmektedir. Yemekleri ve ikramları, mezeleri doyurucu, lezzetlidir.

İletişim

Adres: Andifli, Hükümet Cd. No:3, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0536 729 22 18

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Ehlikeyf Meyhane Kaş‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Bay Köfte

Bay Köfte

Antalya-Kaş bölgesinde Bay Köfte mekânında Edirne usulü enfes köftesi, piyazı ve tahinli cevizli kabak tatlısı ile damaklarda tadı kalacak birçok lezzet sunulmaktadır. Bölgesinin en iyi, en lezzetli köftesini yaptıklarında iddialı bir işletmedir. Mekânın ortamı salaş, samimi, nezih, otantiktir. Çalışanları ilgili, samimi, fiyatlar ortalama, ürünleri oldukça lezzetlidir.

İletişim

Adres: 15 Temmuz demokrasi meydanı 16/A andifli mah.07580, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: (0242) 836 33 05

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Bay Köfte‘ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Müpptela Ocakbaşı

Müpptela Ocakbaşı

Akşam yemekleri için gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereken, Antalya-Kaş bölgesinde hizmet veren Müpptela Ocakbaşı, enfes lezzetlere sahip olan açık oturma alanları bulunan nezih bir restoranlardan biridir. Yemekleri, etleri, mezeler, tüm ürünleri taze, lezzetli, doyurucu bir şekilde sunulmaktadır. Hizmet oldukça iyi, çalışanlar ilgili, güler yüzlü, mekân temizdir. Deneyimleyebileceğiniz enfes lezzetler ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim

Adres: Andifli, İlkokul Sk. 17-1, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0537 051 20 77

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Müpptela Ocakbaşı‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Smiley’s, Kaş Yemek Yerleri

Smiley's

Antalya-Kaş bölgesinde iskele yanında taze, lezzetli balıklar yiyebileceğiniz bir restoran olan Smiley’s, nezih, temiz, güzel bir mekândır. Müşteriye oldukça ilgili, servisi hızlı, ortamı bakımlı ve temiz, ürünleri taze bir şekilde sunuluyor. Kaş ilçesinde taze, doyurucu, lezzetli balık menülerini yiyebileceğiniz bir işletmedir.

İletişim

Adres: Andifli, İskele Sk., 07580 Kaş/Antalya

Telefon: (0242) 836 28 12

Bulunduğunuz Konumdan Smiley’s‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Antalya Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*