Keşan Kamp Alanları – Keşan Ücretli ve Ücretsiz 11 Kamp Yeri

Keşan Kamp Alanları. Keşan ilçesinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 11 kamp alanı bulunmaktadır.

Keşan, sahilleri, denizi ve yemyeşil doğasıyla muhteşem manzaraya sahip birçok kişi tarafından gezip görülmek için tercih ediyor. Keşan ilçesinde her bütçeye uygun ücretli ya da ücretsiz olarak birçok kamp ve piknik alanı bulunmaktadır. Buralarda hem sakin, huzurlu vakit geçirebilir hem de doğa ile baş başa manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Bu yazımızda Keşan de bulunan ücretsiz ve ücretli, deniz kenarı ya da yem yeşil doğa içeresinde bulunan farklı birçok kamp alanına göz atalım.

Keşan Ücretsiz Kamp Alanları

1. İbrice Limanı Kamp Alanı

İbrice Limanı Kamp Alanı

Edirne’de yer alan İbrice Limanı, sahip olduğu göz alıcı denizi, en iyi dalış noktası olması ile birlikte düzlük alanlarda çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz sevilen tatil yerlerinden biridir. İbrice Limanı Kamp Alanı, sessiz, sakin, şehrin bunaltıcı havasından uzak kalacağınız, maviliğin muhteşem görüntüsü ile kampçılığın en güzel noktalarından biridir. Ücretsiz bir şekilde kamp kurabileceğiniz İbrice Limanı Kamp Alanı şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kamp alanı etrafından büfeler de bulunmaktadır.

Kamp olanakları: İbrice Limanı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Ancak kamp alanında yeme- içme ihtiyacı için büfe, denize girilebilir alan, dalış yerleri, yürüyüş ve kamp alanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet, 22880 Mecidiye/Keşan/Edirne

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İbrice Limanı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Saroz Körfezi Kamp Alanı

Saroz Körfezi Kamp Alanı

Saroz körfezi Edirne’nin en bilinen ve en güzel yerlerinden biridir. Yoğun ilgi gören körfezde ücretli ve ücretsiz birçok kamp alanı bulunmaktadır. Özel araçlarınızla ya da İstanbul ve Tekirdağ gibi çevre illerden de bölgeye çalışan otobüslere binerek Saroz Körfezine ulaşabilirsiniz. Ege ve Marmara Denizlerinin kesişimin de yer alan körfezde doğa ve deniz manzaralı bir kamp imkanı bulabilirsiniz.

Kamp olanakları: Saroz Körfezi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Ancak kamp alanında ücretli olan yerlerde tuvalet, duş, şezlong, şemsiye gibi imkanlar bulunmaktadır. Kamp alanı etrafında büfe, market bulabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Keşan- Edirne

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Saroz Körfezi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. İtalyan Koyu Kamp Alanı

İtalyan Koyu Kamp Alanı

Edirne’nin Saroz Körfezinde bulunan İtalyan Koyu Kamp Alanı, tertemiz suyu ve geniş kumsalları ile hem kampçılık yapabileceğiniz hem denizin keyfini çıkarabileceğiniz yerlerden biridir. Şehrin bunaltıcı havasından uzaklaşmak isteyenler için tercih edilebilecek yerlerden biri olan bölgede çadır ve karavan kampçılığı yapabilirsiniz. Şehir merkezine 140 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için alana hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: İtalyan Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Mecidiye, Keşan/Edirne

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İtalyan Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Sait Faik Abasıyanık Koyu Kamp Alanı

Sait Faik Abasıyanık Koyu Kamp Alanı

Bir Edebiyatçının ismini alan Sait Faik Abasıyanık Koyu, bölgede sevilen sessiz, sakin kamp alanlarından biridir. Bu koy Saroz Körfezi’nde, tertemiz denize ve kumsala sahip keyifli kamp imkanı sunan popüler yerlerden biridir. Denizin dalgalarının muhteşem sesinde sohbet edip unutulmaz bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Sait Faik Abasıyanık Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet, 22880 Mecidiye/Keşan/Edirne

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sait Faik Abasıyanık Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Keşan Ücretli Kamp Alanları

5. Gökçetepe Tabiat Parkı Kamp Alanı

Gökçetepe Tabiat Parkı Kamp Alanı

Edirne’nin Keşan ilçesinde Saroz Körfezi’nde yer alan Gökçetepe Tabiat Parkı Kamp Alanı, tertemiz havası, geniş çam ormanları ile doğa harikası yerlerden birisidir. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanı İstanbul’a 2,5 saat uzaklıktadır. Gökçetepe Tabiat Parkı Kamp Alanı, doğa sporları için uygun, tuvalet, çeşme, banyo, restoran, kafe, plaj gibi olanaklara sahiptir. Dalgıç ve dalış kulüplerinin de uğrak yerlerinden biridir.

Kamp olanakları: Gökçetepe Tabiat Parkı Kamp Alanı çevrisinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, restoran, kafe, elektrik, sıcak su, internet, manav, fırın, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, çocuk oyun alanları, futbol sahası, okçuluk, atış eğitimi, mini golf, tiyatro,  yürüyüş alanları, kamp yerleri, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 200 TL, karavan konaklama 300 TL, tente çadır konaklama 200 TL, kıl çadır konaklama 800 TL, ranzalı kıl çadır konaklama 500 TL, bungalov oda konaklama 600 TL/günlük ve araç giriş ücreti 90 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Gökçetepe-Sahil, 22880 Gökçetepe/Keşan/Edirne

Telefon: 0506 864 07 28 – 0530 762 99 61 – 0543 373 22 63

Sosyal Medya Sayfası: instagram 

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gökçetepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Uzunkum Plajı Kamp Alanı

Uzunkum Plajı Kamp Alanı

Edirne’nin Keşan ilçesinde yer alan Uzunkum Plajı, İbrice Limanı’na 2 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ailelerin, arkadaş gruplarının rahatlıkla tercih edebileceği kamp alanında hem denize girebilir hem de kumsalın keyfini çıkarabilirsiniz. Tertemiz denize ve kumsala sahip olan Uzunkum Plajı yanındaki ormanlık alanda çadırınızı kurup kamp atabilirsiniz. Kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tuvalet, çeşme, büfe, ücretli şekilde yaralanabilecek şemsiye şezlong gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Uzunkum Plajı Kamp Alanı çevrisinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, büfe, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, kamp yerleri, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet, mecidiye köy, 22880 Mecidiye/Keşan/Edirne

Telefon: 0532 410 95 12

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Uzunkum Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Danişment Tabiat Parkı Kamp Alanı

Danişment Tabiat Parkı Kamp Alanı

Danişment Tabiat Parkı Kamp Alanı, Edirne’nin Keşan ilçesinde Gökçetepe Tabiat Parkı ile aynı sahil hattında yer alan denize sıfır konumda bulunan tatil yeridir. Hem kamp kurabileceğiniz hem de denize girebileceğiniz Danişment Tabiat Parkı Kamp Alanı, piknik, günübirlik gezi, yürüyüş yapabileceğiniz uygun bir yerdir. Kendine ait plajı da bulunan alanda şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri gibi olanaklarda bulunmaktadır. Danişment Tabiat Parkı Kamp Alanına İstanbul ve Tekirdağ üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Danişment Tabiat Parkı Kamp Alanı çevrisinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, büfe, kır lokantası, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, çocuk oyun alanları, kır kahvesi, giriş kontrol noktası, bulaşık yıkama yeri, seyir noktası, voleybol sahası, yürüyüş alanları, kamp yerleri, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 15 TL, öğrenci 7,5 TL, bisiklet 15 TL, motosiklet 30 TL, otomobil 45 TL, minibüs 135 TL, midibüs 225 TL, otobüs 450 TL, 1 ünite çadır 60 TL ve 1 ünite karavan konaklama 70 TL. Şahıs 11 TL, öğrenci 5,5 TL, bisiklet 11 TL, motosiklet 22 TL, otomobil 33 TL, minibüs 99 TL, midibüs 176 TL, otobüs 297 TL, 1 ünite çadır 40 TL ve 1 ünite karavan konaklama 45 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Koruklu Yolu, 22880 Danişment/Keşan/Edirne

Telefon: 0535 660 12 30

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Danişment Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Çamlık Kamping, Keşan Kamp Alanları

Çamlık Kamping

Çamlık Kamping alanı Edirne’nin Erikli bölgesinde yer alan tatil yerlerinden olan doğa içerisinde, ailelerin ve arkadaş gruplarının gönül rahatlığı ile tercih edebileceği uygun bir tatil yeridir. Eğer bölgede konaklamak için çadırınız yoksa alanda bulunan hazır çadırları da kiralayabilirsiniz. İstanbul ve Tekirdağ üzerinden kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanı denize 2 dakikalık bir mesafede yer almaktadır.

Kamp olanakları: Çamlık Kamping Alanı çevrisinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, ortak kullanım buzdolabı, bulaşıkhane, masa ve sandalye, emanet ve şarj dolapları, yürüme mesafesinde büfe, restoran, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, yürüyüş alanları, kamp yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 200 TL, çadır kiralama 350 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Erikli-Sahil, 22800 Erikli/Keşan/Edirne

Telefon: 0507 826 76 91

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çamlık Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Yeşil Kamping, Keşan Kamp Alanları

Yeşil Kamping

Edirne-Keşan’da Erikli bölgesinde yer alan Yeşil Kamping alanı sahile sıfır konumda bulunan hem deniz hem de kampçılığın keyfini çıkartabileceğiniz keyifli ortam sunmaktadır. Geniş kamp alanına sahip tesiste kiralama da yapılmaktadır. Farklı konaklama seçeneği olarak ağaç evler ve bungalov odalarda bulunmaktadır. Yeşil Kamping alanına özel araçlarınızla ya da İstanbul’dan Tekirdağ-Keşan ya da Şarköy yönüne giden otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Yeşil Kamping Alanı çevrisinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, bungalov ve ağaç ev konaklama yerleri, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, yürüyüş alanları, kamp yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır, bungalov ve ağaç ev konaklama ücretleri sezonluk değişiklik gösterdiği için kamp alanını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Palmiye Sokak No:6, 22880 Erikli/Keşan/Edirne

Telefon: 0542 342 82 91

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yeşil Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Fevzi Paşa Mocamp, Keşan Kamp Alanları

Fevzi Paşa Mocamp

Fevzi Paşa Mocamp alanı Edirne’nin Keşan ilçesinde Erikli sahilinde çadır kampı kurabileceğiniz ya da bungalov evlerde konaklayabileceğiniz tatil yeridir. Fevzi Paşa Mocamp, konumu itibari ile yayla havası soluyacağınız yeşilin ve doğanın en güzel yerlerindendir. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesislerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Fevzi Paşa Mocamp Alanı çevrisinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, serpme kahvaltı, yürüyüş alanları, kamp yerleri, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama gecelik kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: 22880 Erikli/Keşan/Edirne

Telefon: 0538 743 77 83

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Fevzi Paşa Mocamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Demircioğlu Kamping, Keşan Kamp Alanları

Demircioğlu Kamping

Edirne’nin Keşan ilçesinde bulunan Demircioğlu Kamping alanı, Edirne şehir merkezine 142 km uzaklıkta çadır kampçılığı ve bunun yanında ayrıca da bungalov evlerde konaklama imkanı bulunan kamp yeridir. Kamp alanı tertemiz havası, eşsiz manzarası ile güzel bir hafta geçirebileceğiniz, göl manzarası yanında kamp kurabileceğiniz yerdir. Kamp alanına Keşan ilçe otobüs terminalinden ya da köy garajından Erikli-Mecidiye minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Demircioğlu Kamping Alanı çevrisinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, serpme kahvaltı, yürüyüş alanları, kamp yerleri, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır, bungalov ve butik otel oda konaklama ücretleri sezonluk değişiklik gösterdiği için kamp alanını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk, Atatürk Ahlatlık Sokak No:21, 22880 Mecidiye/Keşan/Edirne

Telefon: 0532 492 08 34

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Demircioğlu Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Edirne Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*