Konyaaltı Kahvaltı Mekânları-Konyaaltı’da Bulunan En İyi 6 Kahvaltı Mekânı

Konyaaltı Kahvaltı Mekânları, Konyaaltı Kahvaltı, Konyaaltı, Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinin bir ilçesidir. Konyaaltı’na kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Yılın yaz aylarında birçok yerli yabancı turisti ağırlayan bölgede kahvaltı için tercih edebileceğiniz, en iyi puanlamalara sahip mekânlar bulunmaktadır. Antalya’nın ilçesi olan Konyaaltı’da farklı birçok kahvaltı mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekânlarını derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

Antalya Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

1. Çetin Mola Antalya Konyaaltı Kahvaltı Mekânı

Çetin Mola Antalya Konyaaltı Kahvaltı Mekânı

Antalya-Konyaaltı bölgesinde kahvaltı hizmeti veren Çetin Mola Antalya Konyaaltı Kahvaltı Mekânı, doyurucu, enfes sofraların hazırlanıp, taze ve doğal ürünlerin sunulduğu bir işletmedir. Çeşit çeşit peynir, zeytin, reçel, gözleme, bazlama, sahanda yumurta gibi zengin bir kahvaltı menüsü sunulmaktadır. Mekan temiz, hijyen kurallarına uygun, otantik, çalışanlar ilgili, servisi hızlıdır.

İletişim Bilgileri

Adres: Çakırlar Mevkii, Akdamlar Cd No:94/1, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: 0536 811 71 11

Bulunduğunuz Konumdan Çetin Mola Antalya Konyaaltı Kahvaltı Mekânı ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. SHIP INN MARINA RESTAURANT

SHIP INN MARINA RESTAURANT

Antalya-Konyaaltı ilçesinde hizmet veren SHIP INN MARINA RESTAURANT, denizin yanında tertemiz havada, güzel bir manzara eşliğinde kahvaltı yapabileceğiniz işletmelerden biridir. Lezzetli enfes kahvaltılıkları vardır. Temiz, hijyen kurallarına hakim bir mekandır. Çalışanları ilgili, müşteri memnuiyeti ön plandadır. Akşam yemekleri için de tercih edebileceğiniz bir mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Liman Mahallesi, Liman 2 Cadde, 07130 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 259 12 99

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan SHIP INN MARINA RESTAURANT ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. İba Cafe

İba Cafe

Antalya-Konyaaltı ilçesinde hizmet veren İba Cafe, sabah kahvaltısından akşam yemeklerine kadar ziyaretçilerini günün her saatinde ağırlayan işletmelerden biridir. Mekân, nezih, şık, kaliteli lezzetler ve sunumların yapıldığı, içerisinde ayrı mekânlar da bulunan bir işletmedir. Ayrı mekândan kastı şu şekildedir: maç izlemek isteyenler için ayrı, canlı müzik keyfi için ayrı salonlar şeklinde düzenlenmiştir. Doğa içerisinde ferah bir ortamı vardır. Kahvaltılıkları taze, doyurucu, lezzetlidir. Açık kapalı alanları da bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Altınkum, İba Cafe, Akdeniz Blv. No:174 D:1, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 229 62 65 – 0532 562 82 95

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan İba Cafe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Food in Box, Konyaaltı Kahvaltı Mekânları

Food in Box

Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren Food in Box, yoğun ilgi gören, ziyaretçilerinin beğenisini alan, enfes lezzetlerin, kahvaltılıkların, yemeklerin sunulduğu, şık, nezih, ferah bir mekândır. Konfor, ferahlık sunan rahat edebileceğiniz bir mekândır. Sabah kahvaltısı içinde tercih edebileceğiniz işletmede taze, doğal ürünler, otantik çaydanlıklarda çay servisi, doyurucu lezzetler, dünya mutfağından farklı lezzetler sunmaktadır. Günün her saatinde hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gürsu, Akdeniz Blv. No:182, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: 0532 696 21 62

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Food in Box ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Sedir Restaurant, Konyaaltı Kahvaltı Mekânları

Sedir Restaurant

Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren Sedir Restaurant, ziyaretçilerine hem sabah kahvaltısı hem de günün diğer öğünlerinde farklı yemekler ve lezzetler servis edilmektedir. Mekân hem ortamı ile hem lezzetli, şık sunumları ile deneyimleyebileceğiniz işletmelerden biridir. Kahvaltılıkları doyurucu, zengin içeriğe sahip, taze, doğal ürünleri vardır.

İletişim Bilgileri

Adres: Öğretmenevleri, Atatürk Blv. 66/A, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 212 11 11

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Sedir Restaurant’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Paşa Kır Bahçesi Van kahvaltısı

Paşa Kır Bahçesi Van kahvaltısı

Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren Paşa Kır Bahçesi Van kahvaltısı, zengin menüsü ile Van kahvaltısı sunulan mekânlardan biridir. Mekânda birbirinden lezzetli, zengin içeriğe sahip peynir, reçel, zeytin, sucuklu yumurta, taze ekmek, kızartma gibi çeşitler sunulmaktadır. İşletme hijyen ve temizlik kurallarına uygun, nezih, ferah, çalışanları ilgili, servisi hızlı, ürünleri taze, doğal bir şekildedir. Otantik, salaş oturma alanları bulunmaktadır. Kendinizi âdeta bir köy yerinde doğal bir ortamda kahvaltı yaparken buluyorsunuz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çağlarca, Hacısekililer yolu üzeri piknik ve mesire alanı sosyete pazarı no:9, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: 0546 560 30 92

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Paşa Kır Bahçesi Van Kahvaltısı’ na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*