Kuşadası Yemek Yerleri, Kuşadası Restoranları

Kuşadası Yemek Yerleri, Kuşadası Restoranları, Kuşadası, Ege bölgesinde yer alan bir ildir. Kuşadası’na kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizde birçok kişinin akın ettiği, sayısız ziyaretçilerin geldiği, Aydın’da tatil yerleri ve tarihin izlerini taşıyan birçok kültürel zenginlik bulunmaktadır. Hem yöre halkının hem de çevre illerden gelen sayısız ziyaretçinin ilgisini çeken, yöresel lezzetlerin sunulduğu Aydın’ın Kuşadası ilçesinde farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi yemek mekânlarını derledik. Farklı restoranlar listelenmiştir. Kuşadası’nda ne yenir?

Kuşadası’nda Bulunan En İyi 6 Yemek Yeri

1. Mezgit Restaurant

Mezgit Restaurant

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Mezgit Restaurant, en lezzetli ve iyi balık restoranlardan biridir. Hem ortamın nezih, ferah, şık, temi olması hem zengin menüye sahip olması hem de birbirinden lezzetli taze ürünlerin sunulması ziyaretçilerin beğenisi almaktadır. Birçok balık çeşidi meze ve salata çeşidi, tatları güzel doyurucudur. İşletme sahibi ve çalışanlar ziyaretçilerine oldukça ilgili, servisi hızlı, sunumları güzel ve şık bir şekilde sağlanmaktadır. Balıkların taze ve lezzetli olması oldukça önemlidir, mekânda müşterilerine bu koşulları en iyi şekilde sağlamaktadır. Balık severlerin tercih edebileceği bir mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Türkmen, Setur, Türkmen Mah. Atatürk Bulvarı, Marina Karşısı No:104, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: (0256) 618 28 08

Bulunduğunuz Konumdan Mezgit Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Tranche, Kuşadası Yemek Yerleri

Tranche

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren bir işletme olan Tranche, 2012 yılından beri müşterilerini ağırlayan, birbirinden lezzetli, taze etler ve ürünler ile usta kadrosu ile ziyaretçilerine enfes lezzetler sunmaktadır. Menüleri çeşitli, birbirinden lezzetli et çeşitleri, köfteler, hamburgerler ile damaklarda tadı kalacak ürünler sunulmaktadır. Mekân sadece yemekleri ile değil ortamı ile de ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Şık, nezih, ferah ortamında, ilgili güler yüzlü çalışanları, hızlı servisleri ile ağırlanmaktasınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Türkmen, Setur Marina Avm, Atatürk Blv. No:101, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0256) 618 28 29

Sosyal Medya Sayfası: facebook  

Bulunduğunuz Konumdan Tranche‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Casablanca Restaurant

Casablanca Restaurant

Aydın-Kuşadası bölgesinde hem turistlerin hem de yerli birçok ziyaretçinin tercih ettiği mekânlardan biri olan Casablanca Restaurant, 1997 yılından beri hizmet sunmaktadır. Mekânda deniz mahsulleri, biftek, ızgara çeşitleri, Türk mutfağı, Hint mutfağı, pizza pasta çeşitleri, vejetaryen menü, çocuk menüsü, kahvaltı çeşitleri gibi zengin bir menü sunulmaktadır. Günün her saatinde keyifle yemeklerinizi yiyip vakit geçirebilirsiniz. Otantik, temiz bir mekândır ve yoğun ilgiden dolayı çoğunlukla kalabalık olmaktadır. Çalışanlar kalabalığa rağmen tüm ziyaretçilerine ilgili bir şekilde hizmet sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: camikebir mahallesi, ismet İnönü bulvarı yeni belediye binası no:13, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0532 695 31 26

Bulunduğunuz Konumdan Casablanca Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Bülbül Restaurant

Bülbül Restaurant

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Bülbül Restaurant, temiz, hijyen kurallarına uygun, ilgili ve güler yüzlü hizmet sunan birçok çeşit yemeğin yapıldığı işletmelerden biridir. Mekânda tercih edilen lezzetlerin başında kıymalı pide, döner, saç kavurma gibi yemekler gelmektedir. Çalışanlar ziyaretçilerine karşı ilgili, servis ve sunumlar güzel, doyurucudur. Açık ve kapalı oturma alanlarını tercih edebilirsiniz. Otantik, ferah, temiz, ilgili bir işletme olarak enfes lezzetleri ile ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Alacamescit, Kahramanlar Cad., 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: (0256) 612 51 52

Bulunduğunuz Konumdan Bülbül Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Saray Restaurant

Saray Restaurant

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet sunan Saray Restaurant, nezih, ferah, otantik, oldukça güzel dekore edilmiş enfes yemeklerin yapıldığı restoranlardan biridir. Işıklandırması, ortamı, çalışanların ilgisi, şık sunumu, yemeklerin doyurucu ve lezzetli sunumu ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Akşamları ışıklandırması açık alanda bulunan masaları yemek keyfini arttırmaktadır. Menüleri oldukça zengindir; balık çeşitlerinden et yemeklerine, sebze yemeklerinden hamur işi yemeklere kadar birçok çeşit ziyaretçilerine lezzetli bir şekilde sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Camikebir, Bozkurt Sk. No:25, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0544 921 62 24

Bulunduğunuz Konumdan Saray Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Planet Yucca Restaurant

Planet Yucca Restaurant

Aydın-Kuşadası ilçesinde yerli yabancı birçok ziyaretçinin tercih ettiği mekânlardan biri olan Planet Yucca Restaurant, güzel bir ambiyansa, dekorasyona sahip, temiz, ferah, eğlenceli bir işletmedir. Mekânda canlı müzik de yapılmaktadır. Yemekler oldukça lezzetli ve çeşit boldur. Açık oturma alanları ferah, temiz havada keyifli, güzel bir yemek imkânı sunmaktadır. Gündüz ya da gece her zaman ziyaretçilerine farklı bir ambiyans sunmaktadır. Hem yöresel yemekler hem de dünya mutfağından farklı birçok lezzet sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Camikebir, Sağlık Cad. No:65, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: (0256) 612 07 69

Bulunduğunuz Konumdan Planet Yucca Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Aydın Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*