Samsun Plajları – Samsun’da Denize Girilecek En Güzel 21 Yer

Samsun Plajları, Samsun Karadeniz Bölgesinde bulunan deniz kenarında bulunan plajların olduğu illerden biridir. Samsun, Karadeniz bölgesinin yeşil ve mavinin bir arada olduğu, temiz havanın hakım olduğu plajlarının bulunduğu şehirlerdendir. Özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen Samsun da birçok plaj bulunmaktadır. Doğanın içinde mavinin ve yeşilin uyumuna şahit olacağınız Samsun plajlarında keyifli deniz tatili geçirebilirsiniz. Karadeniz ülkemizin yemyeşil bir görüntüye sahip olduğu, görkemli manzaraların ve tertemiz doğa havasının hakim olduğu en önemli bölgelerindendir. Burada doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yorucu iş hayatından sıkılan, temiz, ferah, serinletici bir hava isteyenler için tercih edilmektedir.

Yerli-yabancı birçok ziyaretçinin sevdiği, ilgi gösterdiği, popüler olan gezilecek noktaların olduğu Samsun ilinde ücretli-ücretsiz olarak giriş yapılabilen alanlar vardır. Sessiz, sakin, rahat ve keyifli bir tatil imkanı sunulmaktadır. Samsun’a ulaşım kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Yaz ayları oldukça hareketli bir sezon başlangıcı olur. Yeşilin ve mavinin en güzel uyumu Samsun plajlarında sunulmaktadır. Ücretsiz ve ücretli olarak Samsun’da gidebileceğiniz plajlar sizler sizin için bu yazımızda listelendi.

Samsun Plajları, Samsun Sahilleri, Samsun’da denize girilebilecek yerler aşağıda yer almaktadır.

Samsun Ücretsiz Plaj Yerleri

1. Atakum Plajı, Samsun Plajları

Atakum Plajı

Samsun’un Atakum ilçesinde bulunan Atakum Plajı, şehir merkezine yaklaşık 10 km uzaklıkta ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz, bölgenin popüler ilgi gören plajlarında biridir. Plaj alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile gelecek olanlar ziyaretçiler için otopark alanı da bulunmaktadır. Sığ ve sakin bir denize sahip olan Atakum Plajında kumlu sahil boyunca yürüyüş yapabilirsiniz. Aileler ve çocuklu aileler için uygundur. Sahil boyunca yararlanabileceğiniz tuvalet, duş, soyunma kabini, otopark alanı gibi yerler bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, çevresinde yol üzerinde kafeterya gibi işletmeler, cankurtaran, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 1.955 Yorum)= 4,5

Adres: Mimarsinan, 55200 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Atakum Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Kurupelit Halk Plajı

Kurupelit Halk Plajı

Samsun şehir merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta Atakum ilçesinde bulunan Kurupelit Halk Plajı, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz plajlardan biridir. Plajın sahili uzun ve ince kumla kaplıdır. Yürüyüşler yapabilir, dinlenebilir, güneşlenebilirsiniz. Sadece deniz tatili için değil kampçılık ve piknik aktiviteleri içinde tercih edilmektedir. Plajda belediye tarafında duş, soyunma kabini ve tuvalet olanakları da bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, çevresinde yol üzerinde kafeterya gibi işletmeler, cankurtaran, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 349 Yorum)= 4,2

Adres: Körfez, 55210 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Kurupelit Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Omtel Plajı, Samsun Plajları

Omtel Plajı

Samsun şehir merkezine yaklaşık 20 km, Atakum ilçesine ise 19 km uzaklıkta bulunan Omtel Plajı, 2017 yılında mavi bayrak ödülüne sahip olan ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz plajlardan biridir. Plajın arka tarafında bulunan Omlet Oetl adını plaja vermiştir. Omtel Plajının sahil uzunluğu 450 metre, genişliği ise 75 metredir. Sığ, hemen derinleşmeyen tertemiz bir denizi vardır. Bu da çocuklar ve yüzme bilmeyenler için uygundur. Deniz rüzgarlı havalarda dalgalı olmaktadır. Bu zamanlarda dikkatli olmalısınız. Omtel Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, otopark alanı, cankurtaran, büfe ve market gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, çevresinde yol üzerinde büfe, market gibi işletmeler, cankurtaran, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 216 Yorum)= 4,0

Adres: Körfez, 55270 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Omtel Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Çatalçam Plajı

Çatalçam Plajı

Samsun şehir merkezine yaklaşık 10 km uzaklıkta Atakum ilçesinde bulunan Çatalçam Plajı, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz ücretsiz bölge plajlarından biridir. Sakin, sessiz, tertemiz bir ortama, ılık, serinletici, dalgasız bir denize sahiptir. Plaj alanında yürüyüş yapabilir, dinlenebilir, kampçılık ve piknik de yapabilirsiniz. Çatalçam Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini olanakları bulunmaktadır. Şemsiye ve şezlongu kendiniz getirebilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Tuvalet, soyunma kabini, duş, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 161 Yorum)= 4,3

Adres: Denizevleri, 55200 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Çatalçam Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. İnci Plajı, Samsun Plajları

İnci Plajı

Samsun şehir merkezine 10 km, Atakum ilçesine ise 18 km uzaklıkta bulunan İnci Plajı, mavi bayrak sahibi ücretsiz bir şekilde giriş yapabildiğiniz plajlardan biridir. Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz İnci Plajında soyunma kabini, şemsiye, şezlong, duş, tuvalet, cankurtaran gibi olanaklar vardır. Denizi sığdır ancak rüzgarlı havalarda dalgalı olabilmektedir. Bu nedenle Karadeniz de dikkatli olmalısınız. Plajın sahili 470 metre uzunluğa ve 30 metre genişliğe sahiptir. Kumlu bir sahili, bisiklet yolu, yürüyüş yapma imkanı vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, soyunma kabini, duş, cankurtaran, bisiklet yolu, yeşil alan gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 476 Yorum)= 4,2

Adres: Mimarsinan, Adnan Menderes Blv. No:249, 55200 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan İnci Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Çaltı Plajı, Samsun Plajları

Çaltı Plajı

Samsun şehir merkezine yaklaşık 35 km uzaklıkta Çarşamba ilçesinde bulunan Çaltı Plajı, özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz ücretsiz plajlardan biridir. Plaj alanında denize girip serinleyebilir, sahilde güneşlenebilir, kampçılık, piknik ve sahil yürüyüşü yapabilirsiniz. Denizde çok fazla gözlemleyebileceğiniz canlı türü de bulunmaktadır. Plajda herhangi bir tesis ya da işletme yoktur bu nedenle hazırlıklı bir şekilde gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, soyunma kabini, duş ve herhangi bir işletme yoktur. Bu nedenle plaj alanına hazırlıklı bir şekilde gelmelisiniz.

Google Yorumları 2022 ( 27 Yorum)= 4,7

Adres: Çaltı, Unnamed Road, 55510 Çarşamba/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Çaltı Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Körfez Plajı, Samsun Plajları

Körfez Plajı

Samsun şehir merkezine 15 km, Atakum ilçesine 16 km uzaklıkta, Omlet Plajı yakınında bulunan Körfez Plajı, 2017 yılından beri mavi bayrak sahibi olan ücretsiz plaj yerlerinden biridir. İnce kumdan oluşan plajın sahili 400 metre uzunluğuna ve 90 metre genişliğe sahiptir. Sığ bir denize sahip olan plaj çocuklar ve yüzme bilmeyenler için uygundur. Körfez Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, otopark, cankurtaran gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, soyunma kabini, duş, çevresinde restoran, cankurtaran, otopark gibi olanaklar vardır.

Google Yorumları 2022 ( 110 Yorum)= 4,1

Adres: Kamalı, Adnan Menderes Blv., 55200 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Körfez Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Hürriyet Sahili

Hürriyet Sahili

Samsun şehir merkezine yaklaşık 40 km uzaklıkta Çarşamba ilçesinde bulunan Hürriyet Sahili, özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz sakin, sessiz, rahat bir tatil deneyimi yaşayabileceğiniz plajlardan biridir. Çocuklu aileler, arkadaş grupları için ideal olan plajlardandır. Uzun bir yürüyüş iskelesine sahiptir. İskeleden balık tutabilirsiniz. Hürriyet Sahilinde yararlanabileceğiniz herhangi bir olanak yoktur bu nedenle de plaja hazırlıklı bir şekilde gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, soyunma kabini, duş gibi herhangi bir olanak yoktur.

Google Yorumları 2022 ( 124 Yorum)= 4,4         

Adres: Hürriyet, 55507 Çarşamba/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Hürriyet Sahili’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Uslu Kent Plajı

Uslu Kent Plajı

Samsun’un Atakum ilçesinde bulunan Uslu Kent Plajı, etrafında yerleşim yerlerinin de olduğu, mavinin ve yeşilin bir arada olduğu ücretsiz plaj yerlerinden biridir. Tertemiz, kumlu sahilinde ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir olanak yoktur. Bu nedenle de plaja hazırlıklı bir şekilde gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, soyunma kabini, duş gibi herhangi bir olanak yoktur.

Google Yorumları 2022 ( 80 Yorum)= 4,3            

Adres: Karakavuk, 6108. Sk. No:12, 55270 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Uslu Kent Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Denizevleri Plajı

Denizevleri Plajı

Samsun’un Atakum ilçesinde bulunan Denizevleri Plajı, şehir merkezine yaklaşık 6 km uzaklıkta mavi bayrak sahibi olan ücretsiz plaj yerlerinden biridir. Hem şehir merkezine yakın olmasından hem de etrafında yerleşim yerleri olmasından dolayı kalabalık olmaktadır. Kumlu bir sahile sahip olan plaj 350 metre uzunluğunda ve 40 metre genişliğindedir. Plajda tuvalet, duş, şemsiye, şezlong, çevresinde kafeterya ve restoran gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, duş, çevresinde kafeterya ve restoran gibi olanaklar vardır.   

Adres: Denizevleri, 55200 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Denizevleri Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Nazar Plajı, Samsun Plajları

Nazar Plajı

Samsun şehir merkezine yaklaşık 10 km, Atakum ilçesine ise 17 km uzaklıkta bulunan Nazar Plajı, mavi bayrak sahibi ince kumdan oluşan sahili ile ziyaretçilerin beğenisini alan ücretsiz plaj yerlerinden biridir. Plajın sahili 400 metre uzunluğa ve 50 metre genişliğe sahiptir. Sığ ve yavaş derinleşen denizi, çocuklar ve yüzme bilmeyenler için uygundur. Nazar Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, duş, soyunma kabini, otopark gibi olanaklar vardır.    

Adres: Cumhuriyet, Adnan Menderes Blv. No:30, 55200 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Nazar Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Denizkızı Plajı

Denizkızı Plajı

Samsun şehir merkezine yaklaşık 12 km, Atakum ilçesine 16 km uzaklıkta bulunan Denizkızı Plajı, mavi bayrak sahibi olan, geniş uzunca bir iskelesi bulunan ücretsiz bir şekilde denize girebileceğiniz plaj yerlerindendir. Denizkızı Plajının sahili 400 metre uzunluğa ve 65 metre genişliğe sahiptir. Denizi sığ ancak rüzgarlı havalarda dalgalı olmaktadır. Bu nedenle de dikkatli olmalısınız. Plajın yanında adını plajdan alan Deniz Kızı Cafe bulunmaktadır. Buradan ihtiyaçlarınızı temin edebilir, dinlenebilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, iskele bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 75 Yorum)= 3,9            

Adres: Cumhuriyet, Adnan Menderes Blv. No:383, 55200 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Denizkızı Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Gençlik Plajı, Samsun Plajları

Gençlik Plajı

Samsun şehir merkezine 13 km, Atakum ilçesine ise 15 km uzaklıkta bulunan Gençlik Plajı, mavi bayrak sahibi, sığ, çabuk derinleşmeyen bir ücretsiz plaj alanıdır. Plajın sahili 400 metre uzunluğa ve 35 metre genişliğe sahiptir. Çevresinde yemek yiyebileceğiniz balık restoranları da bulunmaktadır. Plajda şemsiye, şezlong, tuvalet olanakları bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, büfe, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 1 Yorum)= 5,0

Adres: Güzelyalı, gençlik Plajı Büfe, Adnan Menderes Blv., 55210 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Gençlik Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Golf Plajı

Golf Plajı

Samsun şehir merkezine yaklaşık 8 km, Atakum ilçesine ise 20 km uzaklıkta bulunan kumlu bir plaja sahip olan Golf Plajı, 400 metre uzunluğa ve 75 metre genişliğe sahiptir. Denizi derin değildir ancak rüzgarlı havalarda dalgalıdır. Golf Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, golf sahası, kafeterya gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, duş, soyunma kabini, kafeterya, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 48 Yorum)= 4,1

Adres: Denizevleri, Adnan Menderes Blv. D:No:33, 55200, 55200 Atakum/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Golf Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Engiz Sahili

Engiz Sahili

Samsun şehir merkezine 38 km uzaklıkta Ondokuzmayıs mahallesinde bulunan Engiz Sahili, geniş kumlu bir sahili olan masmavi denizin ve yeşil doğanın bir arada olduğu plajlardan biridir. Çabuk derinleşmeyen, rüzgarlı havalarda dalgalı olan plajda yüzerken dikkatli olmalısınız. Engiz Sahilinde tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, çevresinde piknik alanları bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, duş, soyunma kabini, piknik alanları gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 323 Yorum)= 3,9

Adres: Engiz, 55420 Ondokuzmayıs/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Engiz Sahili’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Costal Sahili (Beach)

Costal Sahili (Beach)

Samsun şehir merkezine yaklaşık 30 km uzaklıkta Çarşamba ilçesinde bulunan Costal Sahili (Beach), özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kumlu bir sahili olan plajlardan biridir. Sakin, sessiz, dinlenebileceği bir deniz tatili tercih edenler için uygundur. Plaj alanında denize girip serinleyebilir çevresinde piknik ve kampçılık yapabilirsiniz. Plaj alanında herhangi bir olanak yoktur. Bu nedenle de hazırlıklı bir şekilde gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini, gibi herhangi bir olanak bulunmamaktadır. Bu nedenle plaj hazırlıklı bir şekilde gelmelisiniz.

Google Yorumları 2022 ( 106 Yorum)= 4,2

Adres: Yalı Mahallesi, Çarşamba Cd., 55600 Terme/Çarşamba/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Costal Sahili’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Samsun Ücretli Plaj Yerleri

17. Fener Plajı, Samsun Plajları

Fener Plajı

Samsun’un İlkadım ilçesinde bulunan Fener Plajı, Samsun şehir merkezine yaklaşık 5 km mesafede oldukça yakın konumda olan ücretsiz halk plajlarından biridir. Tertemiz bir denize ve kumlu bir sahile sahip olan plajın kapasitesi yaklaşık 1000 kişiliktir. Denizde dalgakıran bulunduğu için sakin, rahatça yüzebileceğiniz bir denizdir. Fener Plajının sahil uzunluğu 235 metre, genişliği ise 48 metredir. Plaj alanında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong gibi olanaklar vardır. Plaj alanına 10 yaş altında çocuklardan giriş ücretli alınmıyor. Sadece kadınların girebildiği rahat edebileceğiniz bir plajdır.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. Giriş kişi başı 30 TL. 10 yaş altı için ücretsiz giriş.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, çevresinde yol üzerinde kafeterya gibi işletmeler, cankurtaran, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 512 Yorum)= 3,8

Adres: Cedit, Gençlik Cd. No:17, 55100 İlkadım/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Fener Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Milli Çevre Eğitim (Miliç) Plajı

Milli Çevre Eğitim (Miliç) Plajı

Samsun’un Terme ilçesinde bulunan Milli Çevre Eğitim (Miliç) Plajı, ince kumlardan oluşan plajı ile ziyaretçilerin beğenisini alan, rahat, konforlu bir deniz tatili sunulan plajlardandır. Milli Çevre Eğitim (Miliç) Plajı, Samsun şehir merkezine 66 km, Terme ilçesine ise 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. Plajın sahili 400 metre uzunluğa ve 60 metre genişliğe sahiptir. Etrafı ağaçlık alanlara çevrili olan Milli Çevre Eğitim (Miliç) Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong kiralama, kafeterya gibi olanaklar vardır. Plaj alanına ücretli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. Otomobil ile giriş 24 TL.

Şemsiye, şezlong, tuvalet, duş, soyunma kabini, kafeterya, iskele, piknik alanları gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 939 Yorum)= 4,3

Adres: Evci, Samsun-Ordu Yolu No:272, 55600 Terme/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Milli Çevre Eğitim (Miliç) Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Terme Karavan Kampı Plajı

Terme Karavan Kampı Plajı

Samsun da hem deniz tatili hem de kampçılık yapmak için tercih edebileceğiniz Terme Karavan Kampı Plajı, rahat, güvenli, sakin bir gün geçirmek için uygun bir yerdir. Deniz tertemiz, sakin, ortamı nezih, imkanlar sunulmaktadır. Terme Karavan Kampı Plajı alanında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, karavan kamp alanı, havuz, yemek yiyebileceğiniz alanlar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretli.

Şemsiye, şezlong, tuvalet, duş, soyunma kabini, kamp alanı, havuz, karavan kamp yeri gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 311 Yorum)= 4,5

Adres: Bandırma Gemi, Belediye Evleri Mahallesi Doğupark sahil yolu, müze yanı, 55080 Canik

Telefon: 05302322949

Bulunduğunuz Konumdan Terme Karavan Kampı Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Yakakent Blue Sea Plajı

Yakakent Blue Sea Plajı

Samsun şehir merkezine yaklaşık 87 km, Yakakent ilçesine 2 km uzaklıkta bulunan Yakakent Blue Sea Plajı, sığ denizi, ılık suyu ve tertemiz rahat ortamı ile ziyaretçilerini ücretli şekilde ağırlayan plajlardandır. Yakakent Blue Sea Plajı, kumlu sahili ile 150 metre uzunluğa ve 20 metre genişliğe sahiptir. Plaj alanında ziyaretçilerin yararlanabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong kiralama, kafeterya gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini, kafeterya, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 369 Yorum)= 4,2

Adres: Merkez, 55810 Yakakent/Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Yakakent Blue Sea Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Mert Plajı & Aquapark

Mert Plajı & Aquapark

Samsun şehir merkezine yaklaşık 3 km uzaklıkta bulunan Mert Irmağının batısında bulunan Mert Plajı, hem denizi hem aquapark ve su kaydırağı bulunan ilgi gören plajlardandır. Plaj alanına giriş ücretli bir şekilde sağlanmaktadır. Denizinde dalgakıran olduğundan sakindir. Mert Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, çocuk havuzu, bar, kafeterya gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. 

Şemsiye, şezlong, tuvalet, duş, soyunma kabini, kafeterya, çocuk havuzu, aquapark, su kaydırağı, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 14 Yorum)= 4,0

Adres: Mert Plajı & Aquapark, Samsun

Bulunduğunuz Konumdan Mert Plajı & Aquapark’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Sakarya Plajları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*