Ankara Kahvaltı Mekânları-Ankara’da Bulunan En İyi 40 Kahvaltı Mekânı

Ankara Kahvaltı Mekânları, Ankara Kahvaltı, Ankara, İç Anadolu bölgesinde yer alan bir şehirdir. Ankara’ya kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ankara ülkemizin en yoğun ilgi gören şehirlerinden biri olarak burada kahvaltı yapabileceğiniz iyi yorumlar alan birçok restoran, lokanta, kahvaltı mekânına sahiptir. Şehir sahip olduğu tarihi ve kültürel değerler ile Anıtkabir’i görmeye gelen ziyaretçileri ile ilgi gören bir yerdir. Birçok birikime sahip olan Ankara’da yemekler de adını lezzetli kanıtlamıştır. Ankara’da bulunan farklı birçok kahvaltı mekânını bu yazımızda sizin için derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

1.Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe

Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe

Ankara-Gölbaşı mevkiinde hizmet veren Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe, sabah kahvaltısı hizmeti veren, et lokantasıdır. Aileleriniz ya da arkadaş gruplarınızla tercih edebileceğiniz alanda sabah kahvaltısında sunulan sıcak mısır ekmeği ve gözlemeleri, kahvaltı batakları doyurucu lezzetli bir menüye sahiptir. Açık ve kapalı alanları bulunan mekânı kahvaltı için de tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:144 D:B, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 32 04

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Özbek Sofrası, Ankara Kahvaltı Mekânları

Özbek Sofrası

Ankara’da farklı lezzetleri deneyimleyebileceğiniz bir mekân olan Özbek Sofrası, hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemekleri gibi her öğünde hizmet verene bir işletmedir. Açık ve kapalı alanı bulunmaktadır. Temiz, hijyenik, otantik bir alandır.

İletişim Bilgileri

Adres: Güçlükaya Mah., 06280 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 361 26 16

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Özbek Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Deniz Kozanlı, Ankara Kahvaltı Mekânları

Deniz Kozanlı

Ankara’nın otantik, açık alanı da bulunan, temiz, nezih mekânlarından biri olan Deniz Kozanlı, organik ürünlerin sunulduğu, lezzetli kahvaltıların hazırlandığı işletmelerden biridir. Serpme kahvaltı, klasik kahvaltılar, gözleme gibi çeşitli lezzetler sunulmaktadır. Oldukça doyurucu bir kahvaltı olanağı sunulan mekâna hafta sonları gelemden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Balgat Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cd. &, 1368. Sk. No:4, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 285 85 56

Bulunduğunuz Konumdan Deniz Kozanlı ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Yeşilçam Turkuaz Bahçe

Yeşilçam Turkuaz Bahçe

Ankara’da otantik, nezih bir mekân olan Yeşilçam Turkuaz Bahçe, lezzetli doyurucu kahvaltısı ile tercih edilebilecek alanlardan biridir. Kahvaltıda sigara böreği, patates kızartması, peynir, zeytin ve reçel çeşitleri birçok ürün sunulmaktadır. Mekânın dekoru güzel ve ilgi çekici, çalışanlar ilgili ve güler yüzlü, samimi bir ortamdır.

İletişim Bilgileri

Adres: Hacettepe, Sarıkadın Sk. 32 A, 06230 Altındağ/Ankara

Telefon: (0312) 311 17 18

Bulunduğunuz Konumdan Yeşilçam Turkuaz Bahçe ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. KAFES FIRIN, Ankara Kahvaltı Mekânları

KAFES FIRIN

Ankara-Çankaya bölgesindeki en lezzetli, en sevilen kahvaltı menülerinin sunulduğu KAFES FIRIN işletmesi, samimi ve sıcak ortamı ile ziyaretçilerine beğenecekleri bir kahvaltı servisi sunmaktadır. Farklı, eşsiz tatların, çeşit çeşit yöresel ürünün, sıcacık pişilerin sunulduğu, açık ve kapalı alanlarının bulunduğu ferah bir mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Söğütözü, Dumlupınar Blv. No:122, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 286 98 88

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan KAFES FIRIN ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Hattena Hatay Sofrası

Hattena Hatay Sofrası

Hatay mutfağının Ankara’da lezzetli bir şekilde sunulduğu Hattena Hatay Sofrası, hem sabah kahvaltılarının hem de akşam yemeklerinin sevilen adreslerinden biridir. Hatay yöresel lezzetleri sınırları dışına adını ve tadı ulaştırmıştır. Burada bu lezzetli ürünleri deneyimleyebilir, doyurucu, sıcak bir kahvaltı keyfi yapabilirsiniz. Kahvaltı için mekâna gelmeden önce rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Nasuh Akar, Süleyman Hacıabdullahoğlu Cd. 41/A, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 220 20 43

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hattena Hatay Sofrası ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. OTTO Lounge RESTORAN-CAFE

OTTO Lounge RESTORAN-CAFE

Ankara-Çankaya bölgesinde bulunan OTTO Lounge RESTORAN-CAFE, lezzetli yiyecekler sunan güzel bir mekândır. İşletme şık bir sunum doyurucu lezzetler ile Ege yöresi kahvaltılarında sık sık yer alan pişinin de yapılıp sunulduğu, çeşitli reçel, zeytin ve peynir türlerinin de sunulduğu lezzetli bir kahvaltı imkânı vardır. Sıcak hamuru işi lezzetlerden poğaça, börek, simit, sigara böreği de sunulmaktadır. Doyurucu ve lezzetli bir kahvaltı için OTTO Lounge RESTORAN-CAFE mekânını tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kızılırmak, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No: 25/a, 06510 Çankaya/Ankara

Telefon: 0530 665 65 65

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan OTTO Lounge RESTORAN-CAFE’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Mutlu Günler Fırını Kafe Restoran

Mutlu Günler Fırını Kafe Restoran

Ankara’da bulunan Mutlu Günler Fırını Kafe Restoran, hem sıcacık ekmekleri, pideleri, simidi, poğaçası, lezzetli kahvaltıları, ayrıca günün her saatinde ziyaret edip yiyebileceğiniz tatlıları pastaları ile damaklarda tadı kalacak lezzetler sunmaktadır. Mekân temiz ve nezih, çalışanlar ilgili, ortam güzeldir.

İletişim Bilgileri

Adres: Şht. Osman Avcı. Mah. Şht. Mehmet Çavuş Cad. no:13 Eryaman/ANKARA (304,97 km)

06820 Ankara

Telefon: (0312) 260 25 25

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Mutlu Günler Fırını Kafe Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Hamlakit, Ankara Kahvaltı Mekânları

Hamlakit

Ankara-Gölbaşı bölgesinde hizmet veren Hamlakit, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yiyebileceğiniz, yoğun ilgi gören bir işletmedir. Yöresel, taze birçok ürün ile hazırlanan sabah kahvaltıları, damaklarda lezzeti kalacak bir kahvaltı imkânı sunmaktadır. Karadeniz mutfağının enfes lezzeti kuymak da sunulan lezzetler arasındadır. Yolunuz düşerse Hamlakit işletmesini deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gaziosmanpaşa, 403. Sk. 2/D, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 85 25

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hamlakit’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Beykoz Gölbaşı

Beykoz Gölbaşı

Ankara’da göl kenarında hem ortamı hem de sunulan lezzetleri ile ziyaretçilerin beğenisi alan, yerli yabancı bölgeye gelen birçok turistin de yemek ve kahvaltı için tercih ettiği işletmelerden biri Beykoz Gölbaşı mekânıdır. Açık ve kapalı alanları bulunan işletmede tertemiz hijyenik bir ortam sunulmaktadır. Çalışanlarda ilgili, güler yüzlü, hızlı servis yapmaktadır. Hafta içi zamanlarda mekân daha sakindir, hafta sonları yoğun ilgi görmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:105, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 44 46

Bulunduğunuz Konumdan Beykoz Gölbaşı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Yamaç Restoran

Yamaç Restoran

Uzun zamandır hizmet veren Yamaç Restoran, sabah kahvaltısı için tercih edebileceğiniz geniş bir alana sahip, temiz, nezih, ferah bir mekândır. Hijyen kurallarının uygulandığı, ilgili personellerin servisi hızlı ve güler yüzlü bir şekilde sağladığı Yamaç Restoran, tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: İğciler, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: 0505 024 49 69

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Yamaç Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Hakimevi / Gölbaşı

Hakimevi / Gölbaşı

Şık, nezih bir mekâna sahip olan Hakimevi / Gölbaşı, Ankara’da bulunan hem yemek ve kahvaltı keyfi yapabileceğiniz hem de bir tesis olarak düğün, davet gibi programların yapılabileceği mekânlardan biridir. Mekâna gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekli. Yoğun ilgi gören Hakimevi / Gölbaşı, açık büfe kahvaltı keyfi ya da serpe kahvaltı gibi seçenekler de sunmaktadır. Hem manzarası hem mekânın şıklığı ve temizliği hem de yemeklerin lezzeti ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gaziosmanpaşa, Sahil Cd. No:32, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 15 15

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hakimevi / Gölbaşı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Bahçeli Cafe & Restaurant

Bahçeli Cafe & Restaurant

Keçiören’in şık nezih mekânlarından kahvaltı yapabileceğiniz günün farklı öğünlerini de yiyebileceğiniz bir işletme olan Bahçeli Cafe & Restaurant, ilgili, güler yüzü çalışanları, temiz, otantik bir mekândır. Kahvaltı menüsü de oldukça doyurucu geniş bir ürün çeşitliliği vardır. Serpme kahvaltısından, gözlemelere, tostlara çeşitli kahvaltı içeriğine sahiptir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sancaktepe, 1634. Sk. No: 5/1, 06220 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 330 49 99

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Bahçeli Cafe & Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Gazi Seyir Tepe Cafe Restaurant

Gazi Seyir Tepe Cafe Restaurant

Ankara-Gölbaşı bölgesinde manzarası ve şık, nezih, ferah ortamı ile hizmet veren Gazi Seyir Tepe Cafe Restaurant, terası, bahçesi ve kapalı alanı ile farklı ortamlar sunmaktadır. Serpme kahvaltı, klasik kahvaltılar, farklı lezzetler sunmaktadır. Hem sabah kahvaltılarında hem de akşam yemeklerinde günün her saatinde ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Çocukları ile gelen aileler için çocuk oyun alanı da bulunmaktadır. Hafta sonları kahvaltı için yoğun ilgi görmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sosyal Tesisleri, Bahçelievler Mahallesi 323/1 Cadde, Gazi Ünv. Gölbaşı Yerleşkesi No:10/14, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 35 55

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Gazi Seyir Tepe Cafe Restaurant’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Bağ Evi Anadolu Mutfağı

Bağ Evi Anadolu Mutfağı

Ankara-Beypazarı bölgesinde hizmet veren Bağ Evi Anadolu Mutfağı, farklı bir ambiyansa sahip olan, otantik bir mekândır. İşletmenin büyük bir bahçesi, tertemiz doğası vardır. Merkeze yakın konumda sakin, temiz havanın ve doğanın olduğu mekânda kahvaltı keyfi için Bağ Evi Anadolu Mutfağı işletmesini tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gazi Gündüzalp İş Merkezi Beypazarı Otogarı Arkası, 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon: (0312) 763 40 20

Bulunduğunuz Konumdan Bağ Evi Anadolu Mutfağı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Cırcırların Hanzade Konağı

Cırcırların Hanzade Konağı

Ankara-Beypazarı bölgesinde tertemiz doğasında, bahçede, açık havada kahvaltı imkânı sunan lezzetli ürünlerin sunulduğu Cırcırların Hanzade Konağı, aileniz ya da arkadaşlarınızla tercih edebileceğiniz bir işletmedir. Zengin kahvaltı içeriği, lezzetli sıcak gözleme ve bazlamaları keyifli, doyurucu bir kahvaltı imkânı sunmaktadır. Hijyen ve temizlik kurallarına uygun, ilgili, hızlı, güler yüzlü çalışanlara sahip, ortamı keyifli, huzurlu bir işletmedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Rüstempaşa, Cırcırların Konağı, 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon: 0553 665 13 97

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Cırcırların Hanzade Konağı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Kervansaray CAFE Mogan GÖLÜ(Karadeniz sofrası)

 Kervansaray CAFE Mogan GÖLÜ(Karadeniz sofrası)

Ankara’da ferah, temiz, açık havada kahvaltı yapabileceğiniz Kervansaray CAFE Mogan GÖLÜ, ziyaretçilerin doğa içerisinde olmak ve keyifli bir kahvaltı tercih ettiği mekânlardan biridir. Mogan gölü yanında bulunan işletme serpme kahvaltısı, Karadeniz usulü serpme köy kahvaltısı ile sigara böreği, semaverde çay keyfi ile damaklarda tadı kalacak bir kahvaltı imkânı sunmaktadır. Doyurucu, lezzetli, taze ürünlerde donatılan kahvaltı sofrası ziyaretçilerini bekliyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Karşıyaka, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: 0544 484 17 21

Bulunduğunuz Konumdan Kervansaray CAFE Mogan GÖLÜ(Karadeniz sofrası)’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Halise Teyze’nin Yeri

Halise Teyze'nin Yeri

Yöresel organik ürünlerin yapılıp sunulduğu bir mekân olan Halise Teyze’nin Yeri, Beypazarı ilçesinde bulunan enfes lezzetli gözlemelerin, kahvaltılıkların sunulduğu bir işletmedir. Kahvaltı menüsü içeriği oldukça zengindir. Doyurucu bir lezzettir. Kahvaltının yanı sıra günün diğer saatlerinde farklı yöresel yemekler de sunulmaktadır. Ekmekleri, gözlemlerini sıcacık yapıp sunuyorlar. Gözlemenin lezzetini bir de Halise Teyzeden deneyimlemelisiniz. 

İletişim Bilgileri

Adres: Beytepe, Demirciler Sk. No:53, 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon: (0312) 763 10 87

Bulunduğunuz Konumdan Halise Teyze’nin Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Tatar Mutfağı, Ankara Kahvaltı Mekânları

Tatar Mutfağı

Ankara’da tatar mutfağının en güzel lezzetlerinin sunulduğu, farklı lezzetler denek isteyenlerin tercih ettiği işletme Tatar Mutfağı, otantik ve ferah ortamı, lezzetli ürünleri ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Şi börek en sevilen meşhur yiyeceklerindendir. Doğa ile başka bir yer arıyor iseniz Tatar Mutfağı işletmesini tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: İncek Mahallesi, Esertepe Cd. No:26, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 460 20 44

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Tatar Mutfağı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Seyr et restoran

Seyr et restoran

Ankara-Kızılcahamam bölgesinde Soğuk Su Milli Parkı içeresinde hizmet veren Seyr et restoran, doğa içerisinde kahvaltı yapabileceğiniz, geniş bir bahçesi ve çocuklar için oyun parkı da bulunan açık ve kapalı oturma alanlarının bulunduğu bir işletmedir. İşletme sabah kahvaltısı ve günün farklı öğünlerinde de yemek servisleri de sunmaktadır. Taze, doyurucu lezzetli yemeklerin sunulduğu alanda keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karşıyaka, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon: (0312) 324 22 22

Bulunduğunuz Konumdan Seyr et restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. İkbal’s Bistro, Ankara Kahvaltı Mekânları

İkbal's Bistro

Ankara-Polatlı mevkiinde bulunan İkbal’s Bistro, hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemekleri için tercih edebileceğiniz, lezzetli yemeklerin sunulduğu işletmelerden biridir. Müşterilerine karşı ilgili, güler yüzlü, güvenilir hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet, Ankara Cd. No:1, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: (0312) 623 26 02

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan İkbal’s Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Emirgan Sütiş Ankara

Emirgan Sütiş Ankara

Hem mekân olarak hem de lezzetli kahvaltılıklar ile Ankara’nın sevilen yerlerinden biri olan Emirgan Sütiş Ankara, duyurucu ve zengin menüsü ile muhteşem bir kahvaltı keyfi geçirebilirsiniz. Kahvaltı menüsüne istediğiniz bir şeyi ekleyebiliyorsunuz, sıcacık taze taze yapılan peynirli ve kıymalı börekleri ile de kahvaltının lezzetini arttırabiliyorsunuz. Yolunuz düştüğünde lezzetli bir kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kızılırmak, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No: 27 D:C, 06530 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 284 74 84

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Emirgan Sütiş Ankara’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Cafe des Cafes, Ankara Kahvaltı Mekânları

Cafe des Cafes

Ankara-Çankaya’da taze kahvaltılıklar ile nezih, temiz bir mekâna sahip olan Cafe des Cafes, tertemiz güler yüzlü, ilgili çalışanlar ile tercih edebileceğiniz kahvaltı mekânlarından biridir. Kahvaltı tabağında sunulan ürünler oldukça çeşitli, doyurucu ve lezzetlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kavaklıdere, Tunalı Hilmi Cd. 83/A, 06680 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 426 55 11

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Cafe des Cafes’ e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Yılmaz Usta Konya Tandır

Yılmaz Usta Konya Tandır

Ankara-Polatlı’da hizmet veren Yılmaz Usta Konya Tandır, hem şık, nezih, ferah ortamı hem de lezzetli kahvaltıları ve yemekleri ile ziyaretçilerin beğenisini alan yoğun ilgi gören işletmelerden biridir. Mekânda serpme kahvaltı, klasik kahvaltı, sahanda yumurta gibi birçok seçenek de sunulmaktadır. Lezzetli, taze, yöresel ürünleri ile sabah kahvaltısından et yemeklerine damaklarda lezzeti kalmaktadır. İşletme temiz, hijyenik, çalışanlar ilgili ve servis hızlıdır.

İletişim Bilgileri

Adres: Fatih, Ali Rıza Bey Cd. no:1, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: (0312) 621 35 31

Bulunduğunuz Konumdan Yılmaz Usta Konya Tandır’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Belinay Gözleme Kahvaltı Evi

Belinay Gözleme Kahvaltı Evi

Ankara-Ayaş mevkiinde hizmet veren Belinay Gözleme Kahvaltı Evi, açık ve kapalı alanlarda yerleri olan, duyurucu geniş bir menüye sahip olan işletmelerden biridir. Ailecek tercih edebileceğiniz mekân nezih, temiz, çalışanlar güler yüzlü ilgili, sunulan ürünleri taze, lezzetlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Hacımemi, 06710 Ayaş/Ankara

Telefon: 0532 250 13 70

Bulunduğunuz Konumdan Belinay Gözleme Kahvaltı Evi’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. TANDIR GÖZLEME-MENEMEN

TANDIR GÖZLEME-MENEMEN

Ankara-Polatlı bölgesinde enfes gözlemelerin yapıldığı TANDIR GÖZLEME-MENEMEN, kahvaltıların lezzetli şekilde sunulduğu işletmelerden biridir. Çeşit çeşit gözlemelerden menemenlere, peynir, zeytin çeşitlerinden sıcacık çaylara enfes lezzetler ziyaretlerin damaklarında kalmaktadır. Mekân otantik, temiz, ferah bir yerdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet, Garnizon Cd. No:4, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: (0312) 623 54 56

Bulunduğunuz Konumdan TANDIR GÖZLEME-MENEMEN’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. AYAŞ SOFRASI, Ankara Kahvaltı Mekânları

AYAŞ SOFRASI

Ankara-Ayaş bölgesinde hizmet veren AYAŞ SOFRASI, buranın ne lezzetli yemeklerinin yapıldığı, sabah kahvaltısı imkânı da bulunan işletmelerden biridir. Temiz bir mekândır, ilgili ve yemekleri lezzetlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: ÖMEROĞLU MAHALLESİ ŞHT.YZB. YUSUF ZİYA ERTEM CD., TÜRKİYE PETROLLERİ İÇİ, 06710 AYAŞ/Ankara

Telefon: (0312) 712 24 80

Bulunduğunuz Konumdan AYAŞ SOFRASI’ na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Güllüdere Mutfağı

Güllüdere Mutfağı

Ayaş mevkiinde hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemekleri servisi bulunan güzel bir mekân olan Güllüdere Mutfağı, ailelerin de tercih edebileceği temiz bir işletmedir. Kahvaltı menüleri doyurucu, sınırsız çay ikramları iyi, ürünleri tazedir. Günün her saatinde mekân hizmet vermekte birçok lezzet sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Ömeroğlu, 06710 Ayaş/Ankara

Telefon: (0312) 700 02 33

Bulunduğunuz Konumdan Güllüdere Mutfağı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Erler Konağı Ayaş Ankara

Erler Konağı Ayaş Ankara

Ankara-Ayaş bölgesinde piknik havasında, doğa içerisinde güzel bir ortama sahip olan Erler Konağı, lezzetli yöresel kahvaltıların, ikramların yapıldığı ziyaretçilerin memnun kaldığı bir işletmedir. Otantik nezih, temiz, oldukça dikkat çeken bir ortamı bulunan işletmede konaklama imkânı da bulunmaktadır. Doğası içinde tertemiz havada lezzetli kahvaltılarınızı yiyebilirsiniz, çalışanlar ilgili ve güler yüzlüdür.

İletişim Bilgileri

Adres: Hacımemi Mah., Karadere Sk., 06710 Ayaş/Ankara           

Telefon: 0535 471 70 62

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Erler Konağı Ayaş Ankara’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Seans Cafe & Bistro

Seans Cafe & Bistro

Ankara-Keçiören bölgesinde hizmet veren Seans Cafe & Bistro, şık, nezih, ferah, oldukça temiz bir mekândır. İşletmenin açık ve kapalı oturma alanları da bulunmaktadır. Burada keyifli bir şekilde lezzetli ürünler ile hazırlanan kahvaltınızı yapabilirsiniz. Ayrıca günün diğer öğünlerinde lezzetli yöresel ve farklı birçok yemek de sunulmaktadır. Ferah şık mekânda lezzetli bir kahvaltı keyfi için Seans Cafe & Bistro mekânını tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kavacık Subayevleri, Şht. Makbule Sk. No: 5, 06120 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 318 85 85

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Seans Cafe & Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Lal Cafe & Bistro, Ankara Kahvaltı Mekânları

Lal Cafe & Bistro

Ankara-Keçiören bölgesinde hizmet veren Lal Cafe & Bistro, hem kahvaltıların hem de akşam yemeklerinin yenilebildiği, arkadaş gruplarının toplanarak birlikte kahvaltı ve yemek keyfi yaptığı mekânlardan biridir. Ayrıca mekânda vip odalar da bulunmaktadır. Odalar da çocuk oyun alanları da bulunmaktadır. Temiz, hijyenik, ilgili bir mekandır.

İletişim Bilgileri

Adres: Şefkat, 58. Sk. No:10, 06300 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 355 05 25- 0554 751 60 36

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Lal Cafe & Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. Fatma Teyzenin Yeri Gözleme

Fatma Teyzenin Yeri Gözleme

Ankara-Beypazarı bölgesinde hizmet veren Fatma Teyzenin Yeri Gözleme, en güzel gözlemelerin, kahvaltı sofralarının hazırlandığı, çeşidin fazla olduğu bir işletmedir. Çeşit çeşit gözleme, serpme kahvaltı, klasik kahvaltı birçok seçenek sunulmaktadır. Mekân otantik, nostaljik, temiz, ürünler organik, taze, çalışanlar ilgili, sıcak, güler yüzlüdür. Özellikle mekânda bazlama ortasında pişirilen yumurta servisi farklı bir lezzet sunmaktadır, deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Beytepe, Kuyumcular Sk., 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon: (0312) 762 43 23

Bulunduğunuz Konumdan Fatma Teyzenin Yeri Gözleme’ ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. mevZUU Cafe & Bistro

mevZUU Cafe & Bistro

Ankara-Keçiören ilçesinde bulunan ve kahvaltı, akşam yemeği gibi her öğünde hizmet veren mevZUU Cafe & Bistro, şık ve nezih bir mekândır. Standart bir kahvaltı menüsü vardır ve oldukça doyurucu, geniş bir içeriğe sahip bir kahvaltıdır. Çeşit çeşit reçeller, peynir ve zeytinler, ara sıcaklar, kuymak, sürekli çay servisi kahvaltının lezzetini arttırmaktadır. Çalışanlar müşterine karşı ilgili, hızlı servis yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Emrah, Yavrukurt Sk. No:12/A, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 352 01 03

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan mevZUU Cafe & Bistro’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. SAMARKAND SOFRASI

SAMARKAND SOFRASI

Ankara-Keçiören de hoş bir mekân olan SAMARKAND SOFRASI, ziyaretçilerin özel odalarda misafirleri ile sakin, rahat bir kahvaltı ve yemek keyfi geçirebileceği, temiz, şık bir işletmedir. Özbek mutfağından lezzetlerde bura da sunulmaktadır. Mekân görsel olarak da lezzetli yemekleri ile de dikkat çeken misafirlerin beğenisi alan bir işletmedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Güçlükaya, Estergon Türk Kültür Merkezi, Fatih Cd., 06310 Keçiören. Ankara

Telefon: (0312) 360 28 29

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan SAMARKAND SOFRASI’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Ayaşlı Ayşe Abla’nın Yeri

Ayaşlı Ayşe Abla'nın Yeri

Ayaşlı Ayşe Abla’nın Yeri, Ankara-Ayaş bölgesinde serpme kahvaltı, köy kahvaltısı, klasik kahvaltı gibi imkânların sunulduğu işletmelerden biridir. Salaş bir mekân olan Ayaşlı Ayşe Abla’nın Yeri, temiz, nezih bir mekândır ve kahvaltı ürünleri de oldukça lezzetlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Bayram, Hacımemi, 06710 Ayaş/Ankara

Telefon: 0554 538 20 41

Bulunduğunuz Konumdan Ayaşlı Ayşe Abla’nın Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Oskar Cafe Bistro

Oskar Cafe Bistro

Ankara’da hizmet veren Oskar Cafe Bistro, şık bir mekâna sahip olan tasarı ve dekoru oldukça güzel bir yer olan, kahvaltı yapabileceğiniz bir mekândır. Kahvaltılıkları oldukça lezzetli, ürünleri taze, çeşit fazla ve doyurucudur. Ortam temiz, ferah, çalışanlar ilgili, güler yüzlü, hızlı servis yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Etlik, Giresun Cd. No:10, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 325 53 00

Bulunduğunuz Konumdan Oskar Cafe Bistro’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Kahvezen Bistro&Cafe

Kahvezen Bistro&Cafe

Açık ve kapalı alanı bulunan, şık, nezih, temiz bir işletme olan Kahvezen Bistro&Cafe, kaliteli ve güzel hizmet sunulan, lezzetli ürünlerle hazırlanan kahvaltısı ile tercih edebileceğiniz bir mekândır. Sakinlik arayanlar için tercih edilebilecek, temiz, hijyenik bir işletmedir. Ayrıca kafe günün diğer saatlerinde de çeşitli yemek servisleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş, Avlu Bostanları Sk. No:10, 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon: (0312) 763 06 66

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kahvezen Bistro&Cafe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Çayırhan Göl Kenarı Çay Bahçesi

Çayırhan Göl Kenarı Çay Bahçesi

Ankara-Nallıhan bölgesinde hizmet veren Çayırhan Göl Kenarı Çay Bahçesi, piknik havası keyfinde kahvaltı yapabileceğiniz, göl kenarında sakin, huzurlu, ferah bir işletmedir. Yerli ve yabancı bölgeye gelen birçok ziyaretçi, yeşilin, göl manzarasının, doğanın, lezzetli taze ürünler ile hazırlanan kahvaltı sofrasının beğenisini almıştır. Şehrin kalabalık ortamından uzakta tertemiz doğa ortamında olmak için mekânı tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çayırhan, 06922 Nallıhan/Ankara

Telefon: (0312) 785 38 34

Bulunduğunuz Konumdan Çayırhan Göl Kenarı Çay Bahçesi’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39. Öz Bağlum Sofrası, Ankara Kahvaltı Mekânları

Öz Bağlum Sofrası

Ankara- Keçiören bölgesinde bulunan Öz Bağlum Sofrası, gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereken, temizlik ve hijyen kurallarının uygulandığı, lezzetli yöresel ürünlerin sunulduğu bir işletmedir. Burayı hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemeği için tercih edebilirsiniz. Mekânda bahçe alanı ve kapalı alan bulunmaktadır. Çeşit çeşit peynir, zeytin, reçel çeşitlerinden sıcak ürünler olan börek, kızartma, yumurta gibi lezzetler sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisar, Bağlar Cd. No:5, 06291 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 329 80 80

Bulunduğunuz Konumdan Öz Bağlum Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Le Gacım Yöresel Yemekler ve Ürünler

Le Gacım Yöresel Yemekler ve Ürünler

Ankara-Nallıhan bölgesindeki Le Gacım Yöresel Yemekler ve Ürünler, otantik, yöresel, farklı bir ortamın sunulduğu, ziyaretçilerin beğenisini alan, lezzetli ürünlerle hazırlanan kahvaltı ve yöresel yemeler sunulan bir işletmedir. Oldukça samimi, otantik bir aile işletmesi olarak ziyaretçilerini güler yüzlü bir şekilde karşılamaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Le Gacım Yöresel Yemekler ve Ürünler Nasuhpaşa Mahallesi Cami Sokak Kocahan içi, D:No:5, 06920 Nallıhan/Ankara

Telefon: 0546 402 43 80

Bulunduğunuz Konumdan Le Gacım Yöresel Yemekler ve Ürünler ’ine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Amasya Kahvaltı Mekânları-Amasya’da Bulunan En İyi 16 Kahvaltı Mekânı hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*