Arnavutköy Kahvaltı Mekanları

Arnavutköy kahvaltı

Arnavutköy Kahvaltı, Arnavutköy, İstanbul kentinin Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Arnavutköy’e kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ulaşım araçları olarak otobüs ve metro tercih edilebilir. Arnavutköy’de farklı bir çok kahvaltı mekanı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekanlarını derledik. Farklı kahvaltı mekanları aşağıda listelenmiştir.

Arnavutköy nerede yazımızı okumak için tıklayınız.

Arnavutköy gezilecek yerler yazımızı okumak için tıklayınız.

Arnavutköy Kahvaltı Yerleri

1.Arnavutköy Kahvaltı, Doğa Kır Lokantası

Arnavutköy İmrahor mevkiinde bulunan restoran ailenizle huzurlu ve doğa ile iç içe vakit geçirebileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Temiz orman havası eşliğinde deneyebileceğiniz müthiş lezzetler ve çocuklarınızın rahatça oyun oynayabileceği yeşil alanlar bulunmaktadır. Aynı zamanda size araçlarınızı rahatça park edebileceğiniz otopark hizmeti de sunmaktadır. Meyve ağaçlarının altında çeşitli lezzetler eşliğinde size eşsiz bir kahvaltı deneyimi yaşatmayı amaçlayan Doğa Kır Lokantası, birbirinden farklı içecek çeşitleri ile de size hizmet etmektedir. Aynı zamanda iftar davetleri ve organizasyon yemekleri gibi faaliyetlerde de size uygun fiyata hizmet sunuyor. Doğa Kır Lokantasını mutlaka ziyaret edin.

Adres: İmrahor, 34275 Arnavutköy/İstanbul

Telefon: (0212) 682 01 93

Arnavutköy Kahvaltı

2.Nokta Tesisleri

Arnavutköy Kahvaltı, Yemyeşil bahçesi ve ferah ortamı ile Nokta Tesisleri Arnavutköy’de doğa ile iç içe mekanında siz misafirlerini ağırlıyor. Birbirinden farklı et yemekleri, aperatif mezeler ve zeytinyağlılar ve çeşit çeşit salataları ile siz misafirlerine eşsiz lezzetler sunuyor. Farklı kahvaltı menüleri ile güzel sabaha başlayabilirsiniz. Tesislerdeki serpme kahvaltı bol çeşitli ürünleri ile göz doyuruyor. Farklı omlet çeşitleri ile kahvaltınıza ayrı bir lezzet katabilirsiniz. Nokta Tesisleri hem ailenizle güzel bir hafta sonu geçirmeniz hem de arkadaşlarınızla rahatça sohbet edebileceğiniz bir mekan.

İletişim Bilgileri:

Adres: Boğazköy İstiklal, Mahallesi, Arnavutköy Habibler Yolu No:1248, 34285 Arnavutköy/İstanbul

Telefon: (0212) 683 81 45

Nokta Tesisleri sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.

Arnavutköy Kahvaltı

3.Kuzu Sofrası

Arnavutköy Boğazköy mevkiinde yer alan restoran, genellikte et ve mangal çeşitlerinde hizmet vermektedir. Yoğun ilgiden dolayı misafirlerine kahvaltı hizmeti de sunmaktadır.. Genellikle öğleye kadar devam eden kahvaltı servisi serpme kahvaltı olarak misafirlere sunulmaktadır. Serpme kahvaltı da; peynir çeşitleri, bal, kaymak, reçel, zeytin, söğüş, sigara böreği ve sınırsız çay bulunmaktadır. Doğa ile iç içe ortamı ve mis gibi lezzetler bir araya geldiğinde keyifli dakikalar geçirmemek elde değil. Çeşitli ağaçlar arasında kaybolan mekan yemyeşil bir ortama ve güzel bir bahçeye sahip. Arnavutköy’de yaşayanlar için rahatlıkla ulaşılabilir olması yönüyle tercih edilebilir. Özellikle şehirden uzak olması, sizi doğayla baş başa bırakıyor ve doğanın sesine kulak vermeye davet ediyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Boğazköy İstiklal Mahallesi, Arnavutköy Yolu, 34285 Arnavutköy/İstanbul

Telefon: (0212) 684 21 37

Arnavutköy Kahvaltı

4.Gogga Cafe & Restaurant Arnavutköy

İstanbul Arnavutköy’de hizmet veren Gogga sizin için enfes lezzetleri bir arada sunuyor. Gogga için en önemli şey ürünlerin taze ve doğal olması. Sunulacak ürünlerin en hızlı şekilde hazırlanıp misafirlere servis edilmesi. Üstelik oldukça ekonomik olmasına da özen gösteriyorlar. Genellikle mantı çeşitlerinde ön plana çıkan Gogga farklı menüleriyle de göz doyurmaya devam ediyor. Kahvaltı olarak tercih edebileceğiniz birkaç seçenek bulunuyor. Hızlı kahvaltı tabağı ile kahvaltınızı en seri şekilde yapıp zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ya da hafta sonunun keyfini doyasıya yaşamak için serpme kahvaltı eşliğinde arkadaşlarınızla muhabbet ederek güzel vakit geçirebilirsiniz.

 İletişim Bilgileri:     

Adres: M. Fevzi Çakmak, Maraşal, Fatih Cd. No 337, 34283 Arnavutköy/İstanbul

Telefon: 0536 051 23 45

5.Arnavutköy Kahvaltı, Yeşilçam Kahve Evi Arnavutköy

Arnavutköy Kahvaltı, Arnavutköy merkezde faaliyet gösteren Yeşilçam Kahve Evi birbirinden lezzetli ürünleri ile hizmet etmeye devam ediyor. Yeşilçam’dan görsellerle süslenen mekan sizi adeta geçmişe götürüyor ve farklı duyguları bir arada yaşatıyor. Yeşilçam geleneğini devam ettirmesi misafirlerinde ilgisini çekiyor ve Yeşilçam Kahve Evi’ni bölgenin en uğrak mekanlarından biri yapıyor. Ürünler arasında bulunan Kahvaltı Köşesi içerdiği ürünlerle iştah kabartıyor diyebiliriz. Sahanda Yumurta, Omlet ve menemen çeşitleri, Unlu mamuller ve atıştırmalıklar ile klasik kahvaltı anlayışının biraz dışına çıkmış durumda. Arkadaşlarınızla birlikte hem kahvaltı edip hem de muhabbet edebileceğiniz uygun bir ortam. Yeşilçam esintisini yaşamak ve kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız mutlaka gitmelisiniz.

İletişim Bilgileri:

Adres: Arnavutköy Merkez, Ayşıl Sk. 60/A D:No:54, 34100 Arnavutköy/İstanbul

Arnavutköy Yemek

6.Aden Boğazköy Tesisleri

Geniş ve ferah ortamı ile Aden Boğazköy Arnavutköy merkezde misafirlerini ağırlıyor. Birbirinden farklı et yemekleri, aperatif mezeler ve zeytinyağlılar ve çeşit çeşit salataları ile siz misafirlerine eşsiz lezzetler sunuyor. Aden Boğazköy farklı kahvaltı menüleri ile güzel sabaha başlayabilirsiniz. Serpme kahvaltı bol çeşitli ürünleri ile göz doyuruyor. Farklı omlet çeşitleri ile kahvaltınıza ayrı bir lezzet katabilirsiniz. Kolay ulaşım imkanı ile Aden Boğazköy favori mekanlarınızdan biri olabilir.

İletişim Bilgileri:     

Adres: Boğazköy İstiklal, Arnavutköy Habibler Yolu No:1266, 34275 Arnavutköy/İstanbul

Telefon: (0212) 681 03 34

7.Es Menemen Ve Kahvaltı Salonu

Geniş ve ferah ortamı ile Es Menemen Arnavutköy’de siz misafirlerini ağırlıyor. Birbirinden farklı et yemekleri, aperatif mezeler ve lezzetli menemenler ile siz misafirlerine eşsiz lezzetler sunuyor. Es Menemen farklı kahvaltı menüleri ile güzel sabaha başlayabilirsiniz. Serpme kahvaltı bol çeşitli ürünleri ile göz doyuruyor. Farklı omlet çeşitleri ile kahvaltınıza ayrı bir lezzet katabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

Adres: Arnavutköy Merkez, Fatih Cd. 17/A, 34275 Arnavutköy/İstanbul

Telefon: (0212) 597 51 50

Arnavutköy Yemek

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*