Bandırma Yemek Yerleri, Bandırma Restoranları

Bandırma Yemek Yerleri, Bandırma Restoranları, Bandırma, Marmara bölgesinde yer alan bir ilçedir. Bandırma’ya kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Bandırma, Ege ve Marmara’ya kıyısı olan tarihi ve kültürel birçok mirasa sahip gezilip görülmesi gereken şehirlerden Balıkesir’in bir ilçesidir. Bandırma’da birçok kişinin sevdiği ve deneyimleyebileceği meşhur yöresel yemeklerin ve dünya mutfağından birçok lezzetin sunulduğu beğenilen yemeklerin yapıldığı mekânlar bulunmaktadır. Bandırma’da farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için Bandırma’da bulunan en iyi yemek mekânlarını derledik. Bandırma’da ne yenir?

Bandırma’da Bulunan En İyi 6 Yemek Yeri

1. İnegöl Restaurant

İnegöl Restaurant

Balıkesir-Bandırma bölgesinde hizmet veren İnegöl Restaurant, şık, nezih, ferah ve temiz ortamı ile birbirinden lezzetli yemeklerin yapılıp sunulduğu mekânlardan biridir. Bol, çeşitli zengin bir menüye sahip olan mekânda köftelerden sarmalara, yöresel birçok yemek usta ellerde yapılarak sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Haydarçavuş Mahallesi Atatürk Caddesi Cumhuriyet Meydanı No: 5/A, 10200 Bandırma/Balıkesir

Telefon: (0266) 714 44 44

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan İnegöl Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Gerçek Tarihi Bandırma İskendercisi İsmail usta

Gerçek Tarihi Bandırma İskendercisi İsmail usta

Balıkesir-Bandırma bölgesinde hizmet veren Gerçek Tarihi Bandırma İskendercisi İsmail usta, eski bir işletme olarak uzun zamandır ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Otantik, salaş tarzda, temiz, ilgili ve hızlı servis sunan, lezzetli İskenderlerin sunulduğu mekânlardan biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: Haydar Çavuş, Hükümet Cd No:6, 10200 Bandırma/Balıkesir

Telefon: (0266) 718 74 43

Bulunduğunuz Konumdan Gerçek Tarihi Bandırma İskendercisi İsmail usta‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Karlahan Izgara, Bandırma Yemek Yerleri

Karlahan Izgara

Balıkesir-Bandırma da bulunan Karlahan Izgara, bölgede enfes burgerlerin yapıldığı, lezzetli etlerin yapıldığı mekânlardan biridir. Çeşit çeşit burger menüleri, en iyi şekilde usta ellerde yapılarak ziyaretçilerine lezzetli, doyurucu bir yemek imkânı sunar. Temiz, nezih, şık bir ortamda doğal, taze etler ile büğerler ilgili, güler yüzlü çalışanlar ile birlikte hızı bir şekilde servis edilmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Dere, Ordu Cd. No:51, 10200 Bandırma/Balıkesir

Telefon: (0266) 718 50 50

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Karlahan Izgara‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Acar Köşe Çorbacısı

Acar Köşe Çorbacısı

Balıkesir-Bandırma bölgesinde bulunan Acar Köşe Çorbacısı, yöresel yemeklerin enfes bir şekilde yapılıp sunulduğu, temiz, otantik, uygun bir lokanta olarak hizmet vermektedir. Mekânda her damak zevkine uygun çeşit çeşit yemek sunulmaktadır. Sıcak, samimi bir ortamda ilgili, güler yüzlü çalışanları ile güzel doyurucu sunumlarla lezzetli bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz. Yerli yabancı birçok kişinin beğenisini alan işletmede çorbalardan sebze ve et yemeklerine, sulu yemeklerden hamur işi böreklere kadar zengin bir menü sunulmaktadır. Yöresel ev yemekleri için tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: Haydar Çavuş, İsmet İnönü Cd., 10200 Bandırma/Balıkesir

Telefon: (0266) 713 61 32

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Acar Köşe Çorbacısı‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Noir Cafe & Kitchen

Noir Cafe & Kitchen

Balıkesir-Bandırma’da hizmet veren şık, nezih, ferah bir ortama sahip olan, hem çalışanları hem yemekleri hem de ortamı ile ziyaretçilerinin beğenisi olan Noir Cafe & Kitchen, bölgenin tercih edilen yemek yerlerinden biridir. Menüde sunulan ürün çeşitliliği her damak zevkine uygun bir içeriğe sahiptir. Mekânın ambiyansı, dekoru hoş bir düzende, otantik, sakin bir hava sunmaktadır. Çalışanlar samimi, ilgili, hızlı, sunumlar şık ve lezzetlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Haydar Çavuş, Mahallesi, 10200 Bandırma/Balıkesir

Telefon: 0530 307 09 38

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Noir Cafe & Kitchen‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Turkuaz Pide & Et Salonu

Turkuaz Pide & Et Salonu

Balıkesir-Bandırma bölgesinde hizmet veren Turkuaz Pide & Et Salonu, hamur işi birbirinden lezzetli pidelerin, lahmacunların ve birbirinden enfes etli yemek çeşitlerinin yapıldığı mekânlardan biridir. Menü zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Çalışanlar ilgili, servisleri hızlı, güler yüzlü, sunulan menülerde porsiyonlar doyurucudur. Temiz, ferah, otantik bir mekâna sahiptir. Sıcacık lezzetli kebapların, pidelerin, lahmacunların ve birçok çeşidin lezzetli bir şekilde deneyimlenebileceği işletme ziyaretçilerini bekliyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Paşakonak, 38, 1029. Sk., 10200 Bandırma/Balıkesir

Telefon: (0266) 715 08 33- (0266) 718 85 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Turkuaz Pide & Et Salonu‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Balıkesir Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*