Beyşehir Kamp Alanları

Beyşehir Kamp Alanları. Beyşehir ilçesinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 6 alan bulunmaktadır.

Beyşehir ülkemizde yüzölçümü en geniş, nüfus bakımından da 7. Büyük şehir olan Konya’da bulunmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Beyşehir Ücretsiz Kamp Alanları

1. Beyşehir Karaburun Plajı Kamp Alanı

1. Beyşehir Karaburun Plajı Kamp Alanı

Konya ilinin merkezine 85 km uzaklıkta bulunan Beyşehir Karaburun Plajı Kamp Alanı, Karaburun Plajı gibi birçok plajı bulunmaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Plaj etrafında bulunan gölgelik ağaçlık alanlarda kamp kurup tatil yapabilirsiniz. Ücretli ücretsiz birçok plaj ve kamp alanı bu bölge de bulunmaktadır. Kamp alanı günübirlik geziler, piknik, yüzme, yürüyüş alanları bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Beyşehir Karaburun Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkânlar bulunmamaktadır. Kamp alanın etrafında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karaburun Plajı, Üstünler, 42700 Beyşehir/Konya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Beyşehir Karaburun Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Yeşildağ Kamp Alanı, Beyşehir Kamp Alanları

2. Yeşildağ Kamp Alanı, Beyşehir Kamp Alanları

Konya-Beyşehir’e bağlı Yeşildağ mevkiinde bulunan Yeşildağ kamp alanı, Beyşehir Gölü’ne sıfır konumdadır. Yeşildağ Kamp Alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda çam ağaçları, olta balıkçılığı, piknik alanları bulunmaktadır. Ayrıca ateş içinde uygun alanlar bulunmaktadır. Yeşildağ Kamp Alanında tuvalet, çeşme, mescit, ücretsiz havaalanları bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Yeşildağ Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, mescit, balık tutabilme, ücretsiz otopark alanları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeşildağ, 42730 Beyşehir/Konya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yeşildağ Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Beyşehir Ücretli Kamp Alanları

3. Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı

3. Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı

Konya-Beyşehir’e bağlı Bademli Köyü sınırlarında bulunan Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı özel araçlarınızla ve Bademli Köyüne doğru kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanlarından biridir. Konya şehir merkezine 96 km uzaklıkta bulunan tabiat parkı kışları bembeyaz görüntüsü diğer mevsimlerde de canlı yeşil rengârenk doğası ile ilgi çekmektedir. Ağaçların arasında yürüyüşler yaparken doğada bulunan hayvanları da görebilirsiniz. Ardıç kuşların cıvıltıları arasında sakin, huzurlu bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı park içinde tuvalet, çeşme ve restoranlar ve tesisler de bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, büfe, mescit, çeşme, piknik alanı, lokanta, çocuk oyun alanı, ücretsiz otopark alanları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 4 TL, öğrenci 2 TL, bisiklet 4 TL, motosiklet 6 TL, otomobil ve kamyonet 12 TL, minibüs 36 TL, midibüs 60 TL, otobüs 108 TL, çadır konaklama 14 TL, karavan konaklama 20 TL, 4 yataklı kır evi konaklama 65 TL, 6 yataklı kır evi konaklama 215 TL ve misafirhane konaklama 20 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli, Bademli Köyü İç Yolu, 42700 Beyşehir/Konya

Telefon: (0312) 207 50 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Ada Restoran Karavan Ve Kamping

4. Ada Restoran Karavan Ve Kamping

Konya-Beyşehir kamp alanlarından olan Ada Restoran Karavan Ve Kamping şehir merkezine 1 saatlik mesafede bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda su, elektrik, park alanı bulunmaktadır. Alan güneşin doğuşu ve batışını, göl manzarasını izleyebilirsiniz. Ada Restoran Karavan Ve Kamping alanında büfe, restoran, tuvalet, çeşme, elektrik gibi olanak bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Ada Restoran Karavan Ve Kamping Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, büfe, restoran, mescit, çeşme, piknik alanı, çocuk oyun alanı, karavan ve çadır kamp alanı, ücretsiz otopark alanları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL, karavan konaklama 130 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Karadiken, D687, 42700 Beyşehir/Konya

Telefon: (0332) 528 90 93

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ada Restoran Karavan Ve Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı

5. Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı

Konya-Beyşehir kamp alanlarından biri olan Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı, çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz birçok olanağa sahip olan sahili ve denizi ile keyifli vakit geçirebileceğiniz kamp alanıdır. Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanında             tuvalet, su, çeşme, duş, trekking, hiking biking, safari, piknik alanları bulunmaktadır. Ülkemizin 2. büyük milli parkı olan Beyşehir Gölü Milli Parkına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, su, çeşme, duş, trekking, hiking biking, safari, piknik alanları, sahil gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 4 TL, öğrenci 2 TL, bisiklet 4 TL, motosiklet 6 TL, otomobil ve kamyonet 12 TL, minibüs 36 TL, midibüs 60 TL, otobüs 108 TL. Çadır konaklama 14 TL, karavan konaklama 20 TL, 4 yataklı kır evi 65 TL, 6 yataklı kır evi 215 TL, misafirhane 20 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Karadiken, Beyşehir Derebucak Yenişarbademli Yolu, 42700 Beyşehir/Konya

Telefon: (0312) 207 50 00

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Beyşehir Gölü Milli Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Atapark Otel Restoran Kamping

6. Atapark Otel Restoran Kamping

Konya-Beyşehir kamp alanlarından Atapark Otel Restoran Kamping, Konya’ya şehir merkezine 1 saat mesafede bulunmaktadır. Atapark Otel Restoran Kamping alanına toplu taşıma araçlarıyla özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Çadır kampçılığı yanında otel de bulunmaktadır. Atapark Otel Restoran Kamping alanında tuvalet, çeşme, banyo, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Atapark Otel Restoran Kamping Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, su, çeşme, duş, elektrik, restoran, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 60 TL, oda konaklama 180 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Beyşehir Derebucak Yolu 12. Km Davutlar Mevkii No:1, 42700 Beyşehir/Konya

Telefon: (0332) 528 90 95

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Atapark Otel Restoran Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Konya Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*