Erdek Yemek Yerleri, Erdek Restoranları

Erdek Yemek Yerleri, Erdek Restoranları, Erdek, Marmara bölgesinde yer alan bir ilçedir. Erdek’e kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Erdek, Ege ve Marmara’ya kıyısı olan tarihi ve kültürel birçok mirasa sahip gezilip görülmesi gereken şehirlerden Balıkesir’in bir ilçesidir. Erdek’te deneyimleyebileceğiniz meşhur yöresel yemeklerin ve dünya mutfağından birçok lezzetin sunulduğu mekânlar bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için Erdek’te bulunan en iyi yemek mekânlarını derledik. Erdek’te ne yenir?

Erdek’te Bulunan En İyi 3 Yemek Yeri

1. Bahçe Apostol

Balıkesir-Erdek bölgesinde rezervasyon yaptırmak gerekli olan Bahçe Apostol, doğanın ve tertemiz havanın içerisinde bulunan ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği temiz, ferah mekânlardan biridir. Bol oksijenli yeşillikler, ağaçlar arasında kurulu olan hem açık hem de kapalı oturma alanlarına sahip olan bir işletmedir. Çalışanlar ve işletme sahibi çok ilgili, güler yüzlü, samimi, servis ve sunumlar şık, doyurucu ve lezzetli yemekler sunulur. Mekân sabah kahvaltısından akşam yemeklerine kadar farklı öğünlerde de servis sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Mahallesi. Apostol Mevki. Apostol altı küme evleri. No, D:1, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0507 437 12 48

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Bahçe Apostol‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Kekik Kokoreç, Erdek Yemek Yerleri

Balıkesir-Erdek bölgesinde bulunan Kekik Kokoreç, klasik yemeklerden farklı olarak sokak lezzeti olan kokoreç yemek isteyenleri tercih ettiği, lezzetli kokoreçlerin yapılıp sunulduğu mekânlardan biridir. Erdek’te yiyebileceğiniz en lezzetli, doyurucu enfes kokoreçler burada yapılmaktadır. Mekân temiz, otantik, salaş tarzda bir mekândır. Farklı bir yemek isteyenler için deneyimleyebileceği mekânlardan biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yalı, 18 Eylül Cd, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0542 220 86 87

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kekik Kokoreç‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Prestij Balık Restaurant

Balıkesir-Erdek bölgesinde hizmet veren Prestij Balık Restaurant, denizin kenarında birbirinden güzel, lezzetli ve taze balıkların yenebileceği mekânlardan biridir. Deniz mahsullerinin sunulduğu bu restoran bir diğer restoranlardan farklı olarak bir binada değil denizde bir teknede kuruludur. Hem ortamı ve yeri ile ziyaretçilerinde ilgisini çekmesindeki bir neden de budur. Denizin üzerinde keyifli bir yemek sunulmaktadır. Özel yemekler, davetler için kolaylıkla tercih edilebilir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yalı, Büyük İskele Meydanı, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0532 496 71 23

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Prestij Balık Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Balıkesir Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*