Karasu Kamp Alanları

Karasu Kamp Alanları, Karasu kamp yapabileceğiniz ücretli 2 alan bulunmaktadır.

Karasu ülkemizde kamp yapılabilecek, gezilip görülebilecek yeşil ve masmavinin buluştuğu doğa harikası birçok alana sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Karasu Ücretli Kamp Alanı

1. Acarlar Longozu Kamp Alanı, Karasu Kamp Alanları

Acarlar Longozu Kamp Alanı, Karasu Kamp Alanları

Sakarya-Karasu bölgesinde bulunan Acarlar Longozu, bölgenin en popüler alanlarından biri olarak yerli yabancı birçok ziyaretçinin akın ettiği mekânlardan biridir. Muhteşem bir görüntüye sahip olan alan görülmesi gereken alanlardan biri olarak kampçılık, yürüyüşler, piknik ve fotoğrafçılık gibi aktiviteler içinde uygundur. Özel araçları ile gelebilecek olanlar için ücretli bir otopark imkânı da bulunmaktadır. Acarlar Longozu Kamp Alanında herhangi bir tesis yoktur. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Acarlar Longozu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, piknik alanı, kamp alanı, semaver, yürüyüş alanları ve otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: mangal (30 TL), semaver (25 TL), piknik masası (10 TL),

İletişim Bilgileri

Adres: Denizköy, 54500 Karasu/Sakarya

Telefon: 0541 686 14 77

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Acarlar Longozu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Maden Deresi Ve Şelalesi Kamp Alanı

Maden Deresi Ve Şelalesi Kamp Alanı

Sakarya’nın Kocaali-Karasu ilçeleri arasında Karasu şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan Maden Deresi Ve Şelalesi, çadır kampçılığı için uygun olan kamp alanlarından biridir. Yerli yabancı birçok ziyaretçinin akınına uğrayan kamp alanı özellikle hafta sonları yoğun ilgi görmektedir. Şelalenin çevresinde bulunan uygun düzlüklere çadırınızı kurabilirsiniz. Çeşitli bitki örtüsünün bulunduğu yeşil doğa içerisinde bulunan Maden Deresi Ve Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir yeme-içme ihtiyacı için tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Tuvalet, piknik alanları, yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Maden Deresi Ve Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, piknik alanı, kamp alanı, şelale, yürüyüş alanları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: 15 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Akpınar, 54800 Kocaali/Sakarya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Maden Deresi Ve Şelalesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Rize Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*