Kırklareli Kamp Alanları

Kırklareli Kamp Alanları. Kırklareli ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 22 alan bulunmaktadır.

Kırklareli ülkemizde Marmara bölgesinde Trakya yöresinde yer alan, İstanbul, Tekirdağ, Edirne illeri ile çevrili sahili ve tarihi gezilecek yerleri olan kamp yapılabileceğiniz, gezilip görülebileceğiniz yeşil ve masmavi denizin buluştuğu doğa harikası birçok alandır. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Kırklareli’ne gelip gezmeniz gezip görmeniz gereken yerler arasında; Kıyıköy ve İğneada Plajı, Panayır İskelesi Koyu, Selvez Koyu, Aşağıpınar Açık Hava Köy Müzesi, Âşıklar Tepesi, Lüleburgaz Sokullu Hamamı, Yanasu Mağarası, Cehennem Şelaleleri, Saka Gölü Longozu, Yıldız Dağları ve İğneada Longozu gibi yerler bulunmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Kırklareli Ücretsiz Kamp Alanları

1.Akören Göleti Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

1.Akören Göleti Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesinde yer alan Akören Köyünde bulunan adını da buradan alan Akören Göleti, şehir merkezine 12 km uzaklıkta yer alan kamp alanıdır. Akören Göleti Kamp Alanı çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan yürüyüşler yapabileceğiniz, sakin huzurlu bir ortamı bulunan tatil mekânıdır. Hafta sonları şehrin bunaltıcı havasından uzaklaşmak isteyenler için günübirlik geziler, piknik yapmak için yoğun ilgi gören kamp alanıdır. Sakinlik isteyenler bölgeyi hafta içi zamanlarda tercih etmelidir. Akören Göleti Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarının karşılanması için herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Akören Göleti Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 39300 Akören/Pınarhisar/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akören Göleti Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Kurudere Mesire Ve Kamp Alanı

2. Kurudere Mesire Ve Kamp Alanı

Kurudere Mesire Ve Kamp Alanı, Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesinde bulunan diğer bir kamp yeridir. Kayseri şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunan Kurudere Mesire Ve Kamp Alanına özel araçlarınızla ve il, ilçe merkezlerinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine yakın bir mesafede yer alan kamp alanı yöre halkı tarafından da yoğun ilgi gören, aile ve arkadaş gruplarının rahatlıkla tercih edebileceği doğa ile iç içe olan mekândır. Sakinlik arayan kişiler kamp alanını hafta içi zamanlarda tercih etmelidir. Bol oksijenin tertemiz doğanın içerisinde yer alan Kurudere Mesire Ve Kamp Alanında yürüyüşler, fotoğrafçılık, piknik, günübirlik geziler gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz.

Kurudere Mesire Ve Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarınızı karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmeli ve hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Kurudere Mesire Ve Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 39300 Kurudere/Pınarhisar/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kurudere Mesire Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Çifte Kaynaklar Mesire Alanı Ve Kamp Alanı

3. Çifte Kaynaklar Mesire Alanı Ve Kamp Alanı

Kırklareli’nin Vize ilçesinde yer alan Çifte Kaynaklar Mesire Alanı Ve Kamp Alanı, şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunan özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Çifte Kaynaklar Mesire Alanı Ve Kamp Alanı, akan kaynak suları, doğası, yeşilin muhteşem tonları ile doğaseverlerin ilgisini çeken çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz kamp yeridir. Hafta sonları günübirlik geziciler ve piknik yapacak olan ziyaretçilerin yoğun ilgisini gören kamp alanı kalabalık olduğu için sakinlik arayan ziyaretçiler hafta içi zamanları tercih etmelidir. Bölgede bulunan akarsular ilkbahar aylarında canlı gürül gürül akan sesi ile huzur veren bir kamp deneyimi yaşatmaktadır. Çifte Kaynaklar Mesire Alanı Ve Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Çifte Kaynaklar Mesire Alanı Ve Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 39400, Sergen/Vize/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çifte Kaynaklar Mesire Alanı Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Beğendik Koyu Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

4. Beğendik Koyu Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

Beğendik Koyu, Kırklareli’nin Demirköy ilçesinde yer alan Bulgaristan ve Karadeniz ile etrafı çevrili olan Türkiye’nin en batı kısmında yer alan şehir merkezine 100 km uzaklıkta bulunan kamp alanıdır. El değmemiş doğası ile çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan Beğendik Koyu, plajından yararlanabileceğiniz denizinde yüzebileceğiniz, yöre halkının oldukça misafirperver olduğu keyifli bir tatil alanıdır. Beğendik Koyu Kamp Alanında tuvalet, çeşme, elektrik, market gibi olanaklar bulunmaktadır. Sahile yakın noktalarda bulunan bu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Bölgeye gelmeden öne ihtiyaçlarınızı da önceden temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Beğendik Koyu Kamp Alanı yakınında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı temin edebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edip hazırlıklı olabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 39500 Beğendik/Demirköy/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Beğendik Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Karapınar Şelalesi Kamp Alanı

5. Karapınar Şelalesi Kamp Alanı

Karapınar Şelalesi, Kırklareli şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunan özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. İlkbahar aylarında şelalenin akan sularının çoğalması ile birlikte doğanında canlanarak yemyeşil ağaçlar, rengârenk çiçekler ile birlikte muhteşem manzaraya sahip olması ile bölge ziyaretçi akına uğramaktadır. Şelale ve çevresi ziyaretçi akınına uğrayan ziyaretçilerin çadırlarını kurup sıcak yaz günlerinde serinlemek için tercih edilebilecek kamp yerlerinden biridir. Doğanın ve çevredeki güzelliklerin keyfini çıkartabileceğiniz fotoğrafçılık yapabileceğiniz, yürüyüşler yapabileceğiniz mekânlardan biridir. Karapınar Şelalesi Kamp Alanı kampçıların ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Karapınar Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 39100 Çukurpınar/Kırklareli Merkez/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Karapınar Şelalesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Balaban Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

6. Balaban Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

Kırklareli’nin Demirköy ilçesinde yer alan Balaban Kamp Alanı, Kırklareli şehir merkezine 45 km uzaklıkta bulunan yöre halkı tarafından piknik alanı olarak yoğun olarak tercih ettiği kamp alanlarında biridir. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanına özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Muhteşem doğası ve tertemiz bol oksijenli havası ile doğaseverlerin akınına uğrayan kamp yeri sonbahar aylarında tercih edilmektedir. Bölgede akan dere, kuş sesleri, sonbahar ayında sararan yaprakların altında keyifli bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Balaban Kamp Alanında bulunan alabalık tesislerinden taze alabalıklar temin edebilirsiniz. Balaban Kamp Alanında herhangi bir işletme, market bulunmuyor ancak çevresinde bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı temin etmeye çalışabilirsiniz. Yine de kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Balaban Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 39500 Balaban/Demirköy/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Balaban Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Kıyıköy Mehmet Gencin Yeri Restaurant Ve Kamp Alanı

7. Kıyıköy Mehmet Genç Mesire Ve Kamp Alanı

Kırklareli’nin Vize ilçesinde yer alan Kıyıköy Mehmet Gencin Yeri Restaurant Ve Kamp Alanı, Karadeniz’e yakın bir konumda yer almaktadır. Kırklareli şehir merkezine 80 km uzaklıkta bulunan Kıyıköy Mehmet Genci Yeri Restaurant Ve Kamp Alanına özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. El değmemiş doğası ile yeşilin ve mavinin bir arada bulunduğu bölge doğaseverlerin ve kampçıların uğrak yerlerindendir. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda piknik, günübirlik geziler, yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz kamp alanları bulunan yerde kampçıların ihtiyaçlarının karşılanabileceği tuvalet, çeşme, elektrik, internet gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kıyıköy Mehmet Gencin Yeri Restaurant Ve Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı temin edebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edip hazırlıklı olabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretlidir. Kişi başı günlük 75 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Kıyıköy/Vize/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kıyıköy Mehmet Gencin Yeri Restaurant Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Panayır İskelesi Koyu Kamp Alanı

8. Panayır İskelesi Koyu Kamp Alanı

Panayır İskelesi Koyu, Kırklareli’nin Vize ilçesinde yer alan şehir merkezine 88 km uzaklıkta bulunan özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Koy muhteşem bir Karadeniz manzarasına sahip, görkemli, çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz tatil alanıdır. Yaz sıcaklarının bunaltıcı havasında serinleyebileceğiniz denizinde güneşin doğuşu ve batışını seyredebilirsiniz. Yerli yabancı birçok turistin ilgisini çeken koy masmavi denizin ve ormanlık alanların bir arada bulunduğu doğaseverlerin tercih ettiği geniş ve uzun bir sahile sahip olan turizm alanıdır.  Panayır İskelesi Koyu Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis ya da işletme bulunmamaktadır. Sadece duş ihtiyacının sahilden karşılanabildiği koya gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edip hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Panayır İskelesi Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 39400 Kışlacık/Vize/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Panayır İskelesi Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Dupnisa Mağara Çevresi Kamp Alanı

9. Dupnisa Mağara Çevresi Kamp Alanı

Kırklareli’nin Demirköy ilçesinde yer alan Dupnisa Mağarası, Trakya bölgesinde turizme kazandırılan ilk mağara olarak öne çıkmaktadır. Kırklareli şehir merkezine 45 km uzaklıkta bulunan Dupnisa Mağarası, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz, çevresinde kamp kurup vakit geçirebileceğiniz kamp alanıdır. Mağara çevresinde kamp kurar iken ücret ödemiyorsunuz ancak mağaraya girişlerde ücret alınmaktadır. Mağaraya girişler de tam 15 TL, indirimli 5 TL olarak ücretlendirilme yapılmaktadır. Dıpnisa Mağarası içerisinde sürekli akan bir nehir bulunan mağara büyük bir yer altı sistemi olarak biliniyor ve damlataş açısından da oldukça zengin olan mağaranın çevresinde birçok farklı yer şeklini de görmek mümkündür.

Çadır ve karavan kampçılığı için uygun alanları bulunan bölgede yürüyüş alanları, fotoğrafçılık yapabilme, gezilip görülmesi gereken göletler, sakıt ve dikitler vardır. Keyifle vakit geçirebileceğiniz alanda ziyaretçiler için tuvalet, büfe olanakları bulunmaktadır. Diğer tüm ihtiyaçları kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Dupnisa Mağara Çevresi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, büfe, elektrik ihtiyacının karşılanabileceği bazı işletmeler bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sarpdere Köyü İç Yolu, 39500 Sarpdere Köyü/Demirköy/Kırklareli Merkez/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dupnisa Mağara Çevresi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Istranca Ormanları Kamp Alanı

10. Istranca Ormanları Kamp Alanı

Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesinde yer alan Istranca Ormanları, Yıldız Dağları eteğinde yer alan Kırklareli şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan kampçılık, dağcılık, fotoğrafçılık yapabileceğiniz kamp alanıdır. Istranca Ormanları Kamp Alanı, özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabileceğiniz çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz zengin yeraltı kaynaklarına sahip olan doğanın içinde yeşilin her tonunun hakim olduğu oksijen deposu alandır. Kampçılığın yanı sıra temiz havada piknik, günübirlik geziler ve yürüyüşler de yapabilirsiniz. Trakya’nın en üst noktalarından olan Mahya tepesinde bulunan Istranca Ormanları içerisinde birçok akarsu, şelale, doğal güzellikler yer almaktadır. Istranca Ormanları Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçları için herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Istranca Ormanları Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.   

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yenice/Pınarhisar/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Istranca Ormanları Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Cehennem Şelalesi Kamp Alanı

11. Cehennem Şelalesi Kamp Alanı

Kırklareli ilçesi Vize’de bulunan kamp alanlarından Cehennem Şelalesi, şehir merkezine 65 km uzaklıktadır. Yoğun ilgi gören şelaleye ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. İstanbul’a da yakın bir konumda olması günübirlik gezi ve piknikler için uygun bir alan olmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan Cehennem Şelalesi Kamp Alanı yürüyüş rotaları ile gezip doğa ile içi içe vakit geçirebileceğiniz alanlardan biridir. Cehennem Şelalesi Kamp Alanı etrafında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelirken hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Cehennem Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kızılağaç Köyü Yolu, 39400 Kızılağaç/Vize/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Cehennem Şelalesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Korsan Koyu Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

12. Korsan Koyu Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

Korsan Koyu Kamp Alanı Kırklareli şehir merkezine 83 km uzaklıkta bulunan çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanlardan biridir. Korsan Koyu Kamp Alanı özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz bir alandır. Karadeniz’in masmavi suları ile dalga sesleri içerisinde sakin, huzurlu bir vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz kamp alanı güneşin doğuşu ve batışını izleyebileceğiniz keyifli bir alandır. Korsan Koyu Kamp Alanında kampçıların ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Korsan Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 39400 Kıyıköy/Vize/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Korsan Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Limanköy Bakırdere Kanyonu Kamp Alanı

13. Limanköy Bakırdere Kanyonu Kamp Alanı

İğneada’da bulunan Limanköy Bakırdere Kanyonu Kamp Alanı arazi araçlarınızla ya da yüksek araçlar ile ulaşım sağlayabileceğiniz, yeşilin ve mavinin bir arada olduğu, kamp alanlarındandır. Limanköy Bakırdere Kanyonu Kamp Alanında tuvalet ya da herhangi bir tesis yoktur. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda kontrollü şekilde kamp ateşi de yakabilirsiniz.

Kamp olanakları: Limanköy Bakırdere Kanyonu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: İğneada, Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Limanköy Bakırdere Kanyonu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Âşıklar Plajı Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

14. Âşıklar Plajı Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

İstanbul’a yakın konumda bulunan İğneada kamp alanlarından biri olan Âşıklar Plajı Kamp Alanı özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabileceğiniz yeşilin ve mavinin doğa harikası görüntüsünde kampçılık yapabileceğiniz alanlardan biridir. Âşıklar Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı iççin kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız. Kamp alanında bulunan plaja da ulaşım oldukça kolaydır, yakın konumdadır.

Kamp olanakları: Âşıklar Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 39500 İğneada/Demirköy/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Âşıklar Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Kırklareli Ücretli Kamp Alanları

15. Pedina Gölü Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

15. Pedina Gölü Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

İğneada ormanları içerisinde yer alan, görüntüsü, havası, doğası ile görenleri büyüleyen Pedina Gölü Kamp Alanı, şehir merkezine 100 km uzaklıkta bulunmaktadır. Pedina Gölü Kamp Alanına Lüleburgaz ve Edirne’den kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Göl kenarı çadır kurup vakit geçirebileceğiniz düzlük alanlara sahiptir. Pedina Gölü Kamp Alanında herhangi bir yerleşim yer ya da tesis bulunmadığı için hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Pedina Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.   Göl çevresinde kamp kurabilir, yürüyüşler ve olta balıkçılığı yapabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Milli parka giriş ücreti dışında ekstra bir ücret ödemezsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: İğneada/Demirköy/Kırklareli, (İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı sınırları içinde bulunmaktadır.)

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Pedina Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Hamam Gölü Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

16. Hamam Gölü Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

Hamam Gölü, Kırklareli İğneada Longoz Ormanları sınırında yer almaktadır. Hamam Gölü’de Pedina Gölü gibi Lüleburgaz ve Edirne’den kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz doğanın en güzel alanlarından biridir. Gölde bulunan nilüfer çiçekleri sizi büyüleyecektir. Hamam Gölü Kamp Alanına giden yolda girişlerde bulunan tuvalet, çeşme bulunuyor ancak kamp alanına girdiğinizde herhangi bir olanak bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Hamam Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.   Göl çevresinde kamp kurabilir, yürüyüşler ve olta balıkçılığı yapabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Milli parka giriş ücreti dışında ekstra bir ücret ödemezsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni, 39500 İğneada/Demirköy/Kırklareli (İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı sınırları içinde bulunmaktadır.)

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hamam Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Saka Gölü Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

17. Saka Gölü Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

Kırklareli’ne 100 km uzaklıkta bulunan Saka Gölü Kamp Alanı, İğneada Longoz Ormanları’nın bir diğer gölüdür. Burada kampçılık yaparken doğanın da keyfini çıkarabilir, keyifli bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Lüleburgaz, Edirne, İğneada’ya kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Saka Gölü Kamp Alanında kampçıların ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Saka Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.   Göl çevresinde kamp kurabilir, yürüyüşler ve olta balıkçılığı yapabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Milli parka giriş ücreti dışında ekstra bir ücret ödemezsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: İğneada/Demirköy/Kırklareli (İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı sınırları içinde bulunmaktadır.)

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Saka Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. İğneada Longoz Ormanları Kamp Alanı

18. İğneada Longoz Ormanları Kamp Alanı

Kırklareli-Demirköy kamp alanlarından İğneada Longoz Ormanları Kamp Alanı, şehir merkezine 75 km uzaklıkta özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanlarındandır. Kamp alanına girişlerde şahıs 6 TL, otomobil ise 18 TL ücret ödenmesi gerekiyor.

İğneada Longoz Ormanları içerisinde ücretli ve ücretsiz kamp yapılabilecek birçok alan bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı yapılan alanda yürüyüşler, fotoğrafçılık, kuş gözlemciliği, olta balıkçılığı gibi aktiviteler yapılmaktadır. İğneada Longoz Ormanları Kamp Alanında bulunan işletmelerden tuvalet, elektrik, çeşme gibi ihtiyaçları karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: İğneada Longoz Ormanları Kamp Alanında bulunan bazı işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ancak ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.   Çadır kamp alanları, yürüyüş parkurları, dere, gölet alan, olta balıkçılığı, fotoğrafçılık, kameriyeler ve ziyaretçi tanıtım merkezi bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Yetişkin 7mTL, öğrenci 3,5 TL, bisiklet 7 TL, motosiklet 14 TL, otomobil 21 TL, minibüs 63 TL, midibüs 105 TL ve otobüs 210 TL, kano 75 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Hamdibey, D565 No:32, 39500 İğneada/Demirköy/Kırklareli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İğneada Longoz Ormanları Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Carpe Diem Mesire Ve Kamp Alanı

19. Carpe Diem Mesire Ve Kamp Alanı

Kırklareli-Vize kamp alanları arasında Carpe Diem Mesire Ve Kamp Alanı, şehir merkezine 80 km uzaklıkta özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınız ile ulaşım sağlayabileceğiniz alanlardan biridir. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan alan Karadeniz’in serin sularına yakın konumda doğal güzelliklerin ortasında keyifli bir deneyim yaşayabileceğiniz kamp alanıdır. Carpe Diem Mesire Ve Kamp Alanına yakın olan yerlerden tuvalet, çeşme, elektrik, restoran gibi olanakları kullanabilirsiniz. Ayrıca bölgede bulunan plajda banyo ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Carpe Diem Mesire Ve Kamp Alanında bulunan bazı işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, piknik alanları, çadır kamp alanları, otopark, ortak mutfak alanı gibi imkânlar bulunmaktadır.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 25 TL. fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: manastır mevkii kıyıköy, 39600 Vize/Kırklareli

Telefon: 0543 728 04 27

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Carpe Diem Mesire Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Enver Kara Mesire Ve Kamp Alanı

20. Enver Kara Mesire Ve Kamp Alanı

Kırklareli-Demirköy kamp alanlarından Enver Kara Mesire Ve Kamp Alanı Kırklareli’ne 50 km, Demirköy’e ise 26 km uzaklıkta mesire ve kamp alanıdır. Enver Kara Mesire Ve Kamp Alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun alanın bir tarafı ağaçlık alan bir tarafı ise masmavi deniz ile kaplıdır. Ücretli kamp alanlarından olan Enver Kara Mesire Ve Kamp Alanına otomobil ile girişler 10 TL olarak ücretlendirilmiş. Karavan ile girip kamp kurmak ise 20 TL olarak ücretlendirilmektedir. Enver Kara Mesire Ve Kamp Alanında kampçıların ihtiyaçları için büfe, tuvalet, piknik kameriyeleri bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Enver Kara Mesire Ve Kamp Alanında bulunan bazı işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, büfe, kameriyeler, piknik alanları, çadır ve karavan kamp alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Otomobil 10 TL, minibüs 20 TL, midibüs 30 TL, kendi çadırınızla gecelik 100 TL, karavan 120 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Tepebaşı, İğneada Yolu No:15, 39500 Hamdibey/Demirköy/Kırklareli

Telefon: 0288 681 63 83 – 0533 268 68 66

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Enver Kara Mesire Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Salaş Kamp Alanı Ve Restaurant

21. Salaş Kamp Alanı Ve Restaurant

Salaş Kamp Alanı Ve Restaurant, Kırklareli-Vize’de şehir merkezine 75 km uzaklıkta deniz kenarında bulunan ücretli kamp alanlarından biridir. Özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanı Karadeniz’in kıyısında yemyeşil ormanlık alan içerisinde tertemiz havası ve sakinliği ile dikkat çekmektedir. Çadır ve karavan kampçılığı yapılan yeşilin ve mavinin içerisinde bulunan Salaş Kamp Alanı Ve Restaurant yaz sıcağında serinlemek isteyenlerin tercihi oluyor. Kampçıların ücretli bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayabileceği işletmeler, tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, market gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Salaş Kamp Alanı Ve Restaurant Alanında bulunan bazı işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, elektrik, banyo, çeşme, ortak mutfak alanı, bulaşık yıkama alanı, güvenlik, aydınlatma, çocuk oyun alanları, restoran, piknik alanları, çadır ve karavan kamp alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 75 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: manastır mevkii, 39600 Kıyıköy/Vize/Kırklareli

Telefon: 0537 873 43 63

Sosyal Medya Sayfası:  facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Salaş Kamp Alanı Ve Restaurant Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. İlyas Baba’nın Yeri Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

23. İlyas Baba’nın Yeri Kamp Alanı, Kırklareli Kamp Alanları

 Kırklareli şehir merkezine 77 km uzaklıkta bulunan İlyas Baba’nın Yeri Kamp Alanı, özel araçlarınızla ulaşım sağlayacağınız ücretli kamp alanlarından biridir. Kamp alanına kişi başı çadır ücreti 50 TL’dir. Nehir kenarındaki İlyas Baba’nın Yeri Kamp Alanı yemyeşil doğanın ve masmavi suyun muhteşem görüntüsünde oldukça ilgi çekmektedir. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan alanda yaz sıcaklarında serinlemek, yürüyüşler yapmak, piknik, günübirlik geziler yapmak için yerli yabancı birçok kamp sever akın ediyor. Hafta sonları kalabalık olan kamp alanı sakinlik isteyenler için hafta içi daha uygun olacaktır. İlyas Baba’nın Yeri Kamp Alanında kampçıların ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, banyo, restoran, sıcak su, gıda ihtiyaçları için işletmeler bulunmaktadır.

Kamp olanakları: İlyas Baba’nın Yeri Kamp Alanında bulunan bazı işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, elektrik, banyo, çeşme, sıcak su, ortak mutfak alanı, buzdolabı, restoran, market, piknik alanları, bahçe ve dinlenme alanları, çadır ve karavan kamp alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir, işletme ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bağlar mevkii, 39400 Saray/Kırklareli

Telefon: 0542 515 18 92

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İlyas Baba’nın Yeri Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Karabük Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*