Sinop Kamp Alanları

Sinop Kamp Alanları, Sinop ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 19 alan bulunmaktadır.

Sinop Karadeniz bölgesinde bulunan tarihi bir liman kenti olan kamp yapılabilecek, gezilip görülebilecek yeşilin ve maviliğin bir arada olduğu doğa harikası birçok alana sahiptir. Burası tarihi alanları, şelaleleri, koyları ve plajları ile yerli yabancı birçok kişinin ilgisini görmektedir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Sinop Ücretsiz Kamp Alanları

1. Akliman Plajı Kamp Alanı

Akliman Plajı Kamp Alanı

Akliman Plajı, Sinop’un ormana yakın bölgesinde denizin kenarında kamp kurup sıcak yaz günlerinde serinleyebilirler. Akliman Plajı Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hem çadır ve karavan kampçılığı yapıp hem de denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Akliman Plajı Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir işletme bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Akliman Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sinop-Akliman Yolu, 57000 Dibekli/Sinop Merkez/Sinop

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akliman Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Babaçay Kanyonu Kamp Alanı

Babaçay Kanyonu Kamp Alanı

Sinop-Ayancık ilçesinde bulunan Babaçay Kanyonu, şehir merkezine 72 km uzaklıkta, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilmektedir. Kanyonda birçok yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Bu parkuru takip ettiğiniz zaman sonunda İnatlı Mağarasına ulaşacaksınız. Kamp alanına özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz gibi ilçe merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Kanyonun ortasında bir gölalanı bulunmaktadır. Bu gölün etrafında uygun olan alanlara kamp kurabilirsiniz. Babaçay Kanyonu Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmeli ve hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Babaçay Kanyonu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Köyü, 57400 Babaçay/Ayancık/Sinop

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Babaçay Kanyonu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Erfelek Tatlıca Şelaleleri Kamp Alanı

Erfelek Tatlıca Şelaleleri Kamp Alanı

Erfelek Tatlıca Şelaleleri, Sinop şehir merkezine 29 km uzaklıkta doğa harikası bir alandır. Alanda sadece bir tane de 28 adet şelale bulunmaktadır. Efelek ilçe merkezine 10 km uzaklıkta olan kamp alanı çadır kampçılığı için uygun bir alandır. Erfelek Tatlıca Şelaleleri Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği küçük yeme-içme tesisleri bulunmaktadır. Buralardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Erfelek Tatlıca Şelaleleri Kamp Alanına özel araçlarınızla ve Efelek ilçe merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile Akören Köyü’ne gelip buradan da dolmuşlar ile şelale alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Erfelek Tatlıca Şelaleleri Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, büfe, piknik alanı, köy kahvesi, yeme-içme yerleri, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 57500, Erfelek Yolu, 57000 Sinop Merkez/Sinop

Telefon: (0368) 201 00 10

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Erfelek Tatlıca Şelaleleri Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Sarıkum Plajı Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Sarıkum Plajı Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Sinop bölgesinde bulunan Sarıkum Plajı, kampçılık, denize girebilme, barındırdığı birçok kuş türünü gözlemleyebilme imkânı sunan kamp alanlarından biridir. Denizin ve yemyeşil ormanlık alanın bir arada olduğu plaj alanına sahip olan kamp alanında sıcak yaz aylarında serinleyip yüzebilirsiniz.

Sarıkum Plajı Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Sarıkum Plajı Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da şehir merkezinden Sarıkum şehir merkezine giden toplu taşıma araçları ile ulaşım saplayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Sarıkum Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sarıkum Plajı, 57000 Sarıkum/Sinop Merkez/Sinop

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sarıkum Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Akgöl Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Akgöl Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Sinop-Ayancık bölgesinde bulunan Akgöl Kamp Alanı, şehir merkezine 119 km uzaklıkta muhteşem bir doğa harikası alana sahiptir. Kamp alanı yaklaşık 3 dönüm alan sahip göl 2 çayın birleştiği noktada bulunmaktadır. Kamp yapacak olanların dikkatli olması gerekiyor. Çünkü geceleri yabani hayvanlar bulunmaktadır. Akgöl Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalı gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Akgöl Kamp Alanında gelmek isteyenler Sinop şehir merkezinden Erfelek istikametinde ilerleyerek buradan ilçeye gelmeden hemen önce Ayancık yoluna sapmalı ve Otmanlı Bucağı kavşağına geldikten sonra Boyabat yönüne dönerek yolu takip edebilir ve Nazmi Dayının Yeri Aile Çay Bahçesi’ne vardıktan sonra sağ yöne sapıp tabelalar yardımıyla Akgöl’e ulaşabilirsiniz. Eğer alan toplu taşıma araçları ile gelecek iseniz Sinop otobüs terminalinden Boyabat minibüslerine binip ilçeye ulaştıktan sonrada Akgöl dolmuşlarına binerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Akgöl Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Akgöl, 57-55, Erikli, Ayancık, Sinop

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akgöl Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Durağan Buzluk Yaylası Kamp Alanı

Durağan Buzluk Yaylası Kamp Alanı

Sinop-Durağan ilçesinde şehir merkezine 111 km uzaklıkta bulunan Durağan Buzluk Yaylası, çadır ve karavan kampçılığının yanı sıra piknik ve trekking gibi aktiviteler içinde uygun bir kamp alanıdır. Yeşilin muhteşem tonlarının hâkim olduğu kamp alanında şifalı olduğuna inanılan su kaynağı da bulunmaktadır. Karadeniz’in muhteşem yaylalarından biri olan Durağan Buzluk Yaylasında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Durağan Buzluk Yaylası Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da Durağan ilçe otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Durağan Buzluk Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır. Kamp alanında sadece içme suyu bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Durağan/SİNOP

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Durağan Buzluk Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Şahin Tepesi Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Şahin Tepesi Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Sinop bölgesinde el değmemiş doğası ile şehrin tüm manzarasının ayaklarınızın altında olacağı Şahin Tepesi Kamp Alanı, yoğun ilgi gören ücretsiz kamp alanlarından biridir. Şehir merkezine oldukça yakın konumda olduğundan dolayı kamp alanı yoğun ilgi görmektedir. Şahin Tepesi Kamp Alanında ziyaretçilerin kahvaltı yapacağı, ihtiyaçlarını karşılayabileceği birçok tesis bulunmaktadır. Rahat bir kampçılık deneyimi yaşayabileceğiniz kamp alanında güvenle konaklayabilir, günübirlik geziler düzenleyebilirsiniz. Şahin Tepesi Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da yürüyerek kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Şahin Tepesi Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, büfe, çocuk oyun alanları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sinop Merkez/Sinop

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Şahin Tepesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Dranaz Ve Soğuksu Mevkii Kamp Alanı

Dranaz Ve Soğuksu Mevkii Kamp Alanı

Sinop-Boyabat Karayolu’nun 47.km’sinde bulunan Dranaz Ve Soğuksu Mevkii Kamp Alanı, özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz çam ve köknar ağaçları ile çevrili bir kamp alanıdır. Dranaz Ve Soğuksu Mevkii Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Anacak şifalı olduğu varsayılan şifalı bir su kaynağı bulunmaktadır. Kamp alanına gelmeden önce tüm gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Dranaz Ve Soğuksu Mevkii Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sinop-Boyabat Karayolunun 47. kilometresindedir. – Merkez/SİNOP

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dranaz Ve Soğuksu Mevkii Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Sinop Ücretli Kamp Alanları

9. Demirkollar Aile Kampı, Sinop Kamp Alanları

Demirkollar Aile Kampı, Sinop Kamp Alanları

Sinop şehir merkezine 14 km uzaklıkta bulunan Demirkollar Aile Kampı, denize sıfır konumda, çadır kampçılığı ve kiralaması yaparak konaklayabileceğiniz kamp alanlarından biridir. Sessiz, sakin, doğa içerisinde vakit geçirip şehrin bunaltıcı havasından ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin tercih edebileceği bir mekândır. Bir aile işletmesi olan kamp alanı yöre halkı tarafından tercih edilen alanlardan biridir. Demirkollar Aile Kampı alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, elektrik, internet, ortak mutfak alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Demirkollar Aile Kampı alanına özel araçları ile gelecek olan ziyaretçiler önce Sinop Üniversitesi Su Fakültesi’ni geçtikten sonra yol kenarında bulunan yönlendirme tabelaları ile ulaşabilirsiniz. Eğer toplu taşıma araçları ile gelecek iseniz üniversite alanına gelen toplu taşıma araçlarına binip buradan sonra da 5 dakika yürüyerek kamp alanına ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Demirkollar Aile Kampı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, ortak mutfak alanı, çadır ve pansiyon kiralama imkânı, piknik alanları, dinlenme alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 100 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Akliman Mahallesi. Abalı köyü. No.25, 57002 Sinop Merkez/Sinop

Telefon: 0544 891 40 21

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Demirkollar Aile Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü

Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü

Sinop şehir merkezine yakın konumda bulunan Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü, denize sıfır konumda bulunan hem çadır kampçılığı hem de apart konaklama imkânı bulunan kamp alanıdır. Tesiste kendine ait bir plaj alanı da bulunmaktadır. Burada yüzebilir, plajdaki soyunma kabini, şemsiye, şezlong gibi imkânlardan da yararlanabilirsiniz. Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü kamp alanına özel araçlarınızla ve şehir içi çalışan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü alanına gelen ziyaretçilerin burada ihtiyaçlarını karşılayabileceği tesisler, tuvalet, çeşme, elektrik, duş, restoran gibi olanaklar sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, sıcak su, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, çadır ve apart konaklama imkânı, piknik alanları, dinlenme alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL, 4 kişilik apart oda 500 TL/günlük. Araç park ücreti 5 TL, 2 şezlong ve 1 şemsiye 400 TL. fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gelincik, Belediye Kampı, Kampyolu Küme Evler Sk. Belediye Kampı, 57000 Sinop Merkez/Sinop

Telefon: 0368 261 25 32

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Martı Camping, Sinop Kamp Alanları

Martı Camping, Sinop Kamp Alanları

Sinop şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunan Martı Camping, Akliman mevkiinde 1995 yılından beri hizmet veren kamp alanıdır. Martı Camping alanına özel araçlarınızla ve Akliman yönüne giden toplu taşıma araçlarınızla tabelaları takip ederek ulaşım sağlayabilirsiniz. Yemyeşil çimenlik ve doğa içerisinde denizin serinliğini hissedebileceğiniz çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz kamp alanıdır. Kamp alanında çadır ve karavan haricinde bungalov evlerde de konaklayabilirsiniz. Martı Camping alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, plaj, buzdolabı, çay servisi gibi olanaklar sunulmaktadır. İhtiyaçlarınızı da kolayca sağlayıp keyifli bir kampçılık yaşayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Martı Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, çadır karavan ve bungalov konaklama imkânı, piknik alanları, mangal alanları, dinlenme alanları, buzdolabı, dinlenme terası, çocuk oyun alanı, bungalov odalarda klima ve TV ünitesi ve sabah saat 09.00 – 11.00 arası ücretsiz çay servisi, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla 150 TL, karavan alanı 150 TL, bungalov 1000 TL, kütük bungalov 1000 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sinop-Akliman Yolu, 57000 Osmaniye/Sinop Merkez/Sinop

Telefon: 0850 304 7757

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Martı Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Gazi Mesire Yeri (Sinop Orman Kampı)

Gazi Mesire Yeri (Sinop Orman Kampı)

Sinop şehir merkezinde çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz Gazi Mesire Yeri (Sinop Orman Kampı), deniz kenarında ve ağaçlık alan içerisinde bulunan kamp mekânlarından biridir. Kamp alanı yöre halkı tarafından özellikle yaz ve bahar mevsimlerinde tercih edilen kamp alanlarıdır. Gazi Mesire Yeri (Sinop Orman Kampı) alanında ziyaretçilerin yararlanabileceği tuvalet, çeşme, elektrik, büfe, denize girilebilir alan, şemsiye şezlong, plaj alanı gibi olanaklar bulunmaktadır. Gazi Mesire Yeri (Sinop Orman Kampı) alanına özel araçlarınızla ve şehir merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Gazi Mesire Yeri (Sinop Orman Kampı) Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, büfe, sıcak su, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, çadır ve karavan konaklama imkânı, piknik alanları, mangal alanları, dinlenme alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Merkez (454,54 km) 57000 Sinop

Telefon: (0368) 260 57 60

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gazi Mesire Yeri (Sinop Orman Kampı) Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Mavi Ay Beach Club & Camping

Mavi Ay Beach Club & Camping

Sinop şehir merkezine bulunan Mavi Ay Beach Club & Camping alanı 2010 yılında değişime gitmeden önce Öztürkler Kampı olarak hizmet veren bir tesistir. Yenilenmesinin ardından Mavi Ay Beach Club & Camping alanı deniz kenarında yoğun ilgi gören çadır, pansiyon ve bungalov konaklama imkânı sunulan kamp mekânlarından biridir. Mavi Ay Beach Club & Camping alanına özel aralarınızla, yürüyerek ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz tuvalet, çeşme, sıcak su, elektrik, internet, restoran, şemsiye, şezlong gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Mavi Ay Beach Club & Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, sıcak su, güvenlik hizmeti, bulaşık yıkama tezgâhları, çadır önlerinde masa, sandalye ve barbeküler, odalarda klima, TV, jakuzi ve sauna, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, çadır, pansiyon ve bungalov konaklama imkanı, piknik alanları, mangal alanları, dinlenme alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 250 TL, ahşap ev 300 TL, fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gelincik, Ordu Cd. no:21, 57000 Sinop Merkez/Sinop

Telefon: (0368) 261 60 60

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mavi Ay Beach Club & Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Karakum Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Karakum Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Sinop şehir merkezine 2 km uzaklıkta bulunan Karakum Kamp Alanı, deniz kenarında plajı bulunan denizin, doğanın, plajın ve güneşin keyfini çıkartabileceğiniz bir alandır. Bölge adını ince siyah kumlara sahip olan plaj alanından almaktadır ve plajın şifalı olduğuna inanılmaktadır. Karakum Kamp Alanında çadır, karavan, bungalov evler ve otel gibi farklı konaklama imkânları bulunmaktadır. Alanda istediğiniz şekilde kalabilirsiniz. Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan kamp alanına özel araçlarınızla ve şehir merkezinde çalışan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Denize girip yüzdükten sonra plajında güneşlenebileceğiniz Karakum Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, banyo, büfe gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Karakum Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, büfe, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, çadır, karavan, otel ve bungalov konaklama imkânı, piknik alanları, mangal alanları, dinlenme alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Girişi kişi başı 7,5 TL, araç 20 TL. Şezlong ve şemsiye 15 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Karakum Plajı, Ada, Enver Bahadır Cd., 57000 Sinop Merkez/Sinop

Telefon: 0537 651 74 96

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Karakum Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Nisi Göleti Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Nisi Göleti Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Sinop şehir merkezinde bulunan Nisi Göleti Kamp Alanı, diğer bilinen bir adı ile Âşıklar Göleti olarak da bilinmektedir. Göl çevresi çadır ve karavan kampçılığının yanı sıra piknik, günübirlik geziler de yapılmaktadır. Muhteşem bir görüntüye sahip olan kamp alanında yeşil suya yansıyan bir doğa vardır. Akşam saatlerinde serinlemeye başlayan Nisi Göleti Kamp Alanına gelirken yanınızda kalın giysiler getirmeniz tavsiye edilir. Nisi Göleti Kamp Alanı şehir merkezine oldukça yakın konumda olduğu için kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak toplu taşıma aracı ile gelecek olanların Karakum Tatil Köyü durağında indikten sonra yaklaşık 20 dakika yürüyerek kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Nisi Göleti Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir yeme-içme ihtiyacı için tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gitmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Tuvalet ve çeşme olanağı bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Nisi Göleti Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, çadır ve karavan konaklama imkânı, piknik alanları, mangal alanları, dinlenme alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kişi başı 7,5 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ada, 57000 Sinop Merkez/Sinop

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Nisi Göleti Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Hamsilos Tabiat Parkı Kamp Alanı

Hamsilos Tabiat Parkı Kamp Alanı

Sinop şehir merkezine 14 km uzaklıkta bulunan Hamsilos Tabiat Parkı, denizin ve yeşilin bir arada olduğu doğa harikası bir tabiat parkıdır. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alan bir piknik alanı olarak da kullanılmaktadır. Yöre halkının yoğun şekilde ilgisini gören tabiat parkı hem konumu hem de doğal güzellikleri ile tercih edilen bir alandır. Tabiat parkında denize de girebileceğiniz koylar bulunmaktadır. Hamsilos Tabiat Parkı Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da şehir merkezinde çalışan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hamsilos Tabiat Parkı Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, büfe, kır lokantası, restoran, market gibi olanaklar bulunmaktadır. Tabiat parkına girişlerde bulunan bu işletmelerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Hamsilos Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, restoran, market, büfe, kır lokantası, seyir terası, kır gazinosu, yağmur barınağı, giriş kontrol noktası, çadır ve karavan konaklama imkânı, piknik alanları, mangal alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun parkı, kamelyalar, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 5 TL, öğrenci 2,5 TL, bisiklet 5 TL, motosiklet 7,5 TL, otomobil ve kamyonet 15 TL, minibüs 45 TL, midibüs 75 TL ve otobüs 135 TL. Kamp ücretleri sezonluk ve tatil günlerinde değişiklik gösterdiği için kamp alanına gelmeden önce tesisi arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Abalı 3. Sk., 57000 Dibekli/Sinop Merkez/Sinop

Telefon: (0368) 201 00 12- (0368) 287 60 30

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hamsilos Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Hamsilos Koyu Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Hamsilos Koyu Kamp Alanı, Sinop Kamp Alanları

Sinop şehir merkezinde bulunan Hamsilos Koyu Kamp Alanı, kendiliğinden oluşmuş bir koydur. Alan 1991 yılında birinci derece doğal sit alanı olarak ilan edilmiş denizin ve koyun kesiştiği doğal bir alandır. Yerli yabancı birçok turistin tercih ettiği kamp alanlarından biri olan Hamsilos Koyu Kamp Alanı, kampçılık, piknik, günübirlik geziler, trekking, yürüyüşler yapabileceğiniz tesislerden biridir. Özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanında tuvalet ve çeşmeden başka olana bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Hamsilos Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, çadır konaklama imkânı, piknik alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Abalı 7 Sk., 57000 Dibekli/Sinop Merkez/Sinop

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hamsilos Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Kuğu Yalısı Kamp Alanı

Kuğu Yalısı Kamp Alanı

Sinop-Ayancık ilçesinde şehir merkezine 62 km uzaklıkta bulunan Kuğu Yalısı, yemyeşil bir doğa içerisinde koyda bulunan bir kamp alandır. Kamp alanı ailelerinde rahatlıkla tercih edebileceği ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir alandır. Özel araçlarınızla ve Ayancık ilçe merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kuğu Yalısı Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, restoran, plaj gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kuğu Yalısı Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, restoran, plaj, soyunma kabini, şezlong, şemsiye, çadır ve karavan konaklama, dinlenme alanı ve mangal alanı, çadır konaklama imkânı, piknik alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanına gelmeden önce güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kuğuyalısı mevkii, 57400 Ünlüce/Ayancık/Sinop

Telefon: (0368) 613 49 56

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kuğu Yalısı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Sinop Belediye Kamp Alanı

 Sinop Belediye Kamp Alanı

Sinop şehir merkezine yakın konumda bulunan özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp kurma ücreti uygun olduğu için ve şehir merkezine yakın konumda olduğu için yoğun olarak tercih edilmektedir. Sinop Belediye Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyacını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, restoran, ortak mutfak alanı gibi olanaklar bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Sinop Belediye Kamp Alanına özel araçlarınızla ve OGM sosyal tesislerine giden araçlarla gidebilirsiniz. Özel araçlarıyla gelenler için otopark alanı da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Sinop Belediye Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, restoran, ortak mutfak, buzdolabı, çamaşırhane alanı, plaj, soyunma kabini, şezlong, şemsiye, çadır ve karavan konaklama, dinlenme alanı ve mangal alanı, çadır konaklama imkânı, piknik alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 70 TL, bungalov 150 TL ve 1+1 oda konaklama ücreti 200 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değiştirilmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gelincik, Yuvam Yolu Sk., 57000 Sinop Merkez/Sinop

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sinop Belediye Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Samsun Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*