Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ Kamp Alanları, Tekirdağ ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 28 alan bulunmaktadır.

Tekirdağ ülkemizde Marmara denizi kıyısında İstanbul’a yakın konumda kamp yapılabilecek, gezilip görülebilecek yeşil ve masmavi denizin buluştuğu doğa harikası birçok alana sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Tekirdağ Ücretsiz Kamp Alanları

1. Güngörmez Kanara Kanyonu Kamp Alanı

Güngörmez Kanara Kanyonu Kamp Alanı

Tekirdağ-Saray ilçesinde bulunan Güngörmez Kanara Kanyonu, Ergene Çayı kenarında bulunmaktadır. Serin, sakin, bol oksijenin bulunduğu kamp alanına özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Güngörmez Kanara Kanyonunun etrafı gürgen, meşe ve yabani kızılcık ağaçları ile çevrilidir. Güngörmez Kanara Kanyonu Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis, tuvalet, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edip hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Güngörmez Kanara Kanyonu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Güngörmez, 59600 Saray/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Güngörmez Kanara Kanyonu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Bıyıkali Göleti Kamp Alanı, Tekirdağ Kamp Alanları

Bıyıkali Göleti Kamp Alanı, Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ-Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Bıyıkali Göleti, Tekirdağ şehir merkezine 21 km uzaklıkta kampçılık, piknik ve yürüyüşler yapabileceğiniz kamp alanıdır. Bıyıkali Göleti Kamp Alanına özel araçlarınızla ve ilçe merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hafta sonları piknikçiler ve günübirlik geziler yapmak isteyenlerin yoğun ilgisini çekmektedir. Bıyıkali Göleti Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tesis, tuvalet, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Bıyıkali Göleti Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bıyıkali, 59000 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bıyıkali Göleti Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Kastro Koyu Kamp Alanı, Tekirdağ Kamp Alanları

Kastro Koyu Kamp Alanı, Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ-Saray ilçesinde bulunan Kastro Koyu, diğer bilinen adı ile Çamlıköy plajı, yemyeşil ormanlık alan içerisinde ve denizin kenarında muhteşem bir manzaraya sahip olan kamp alanlarından biridir. Kampçılığın yanı sıra denize de girip serinleyebileceğiniz kamp alanında piknik, geziler de yapabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden uzakta İstanbul’a yakın ve buradan yoğun ilgi gören Kastro Koyu Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız. Kamp alanına özel araçlarınızla ve ilçe merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kastro Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Saray/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kastro Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Yazır Barajı Kamp Alanı

Yazır Barajı Kamp Alanı

Tekirdağ bölgesinde bulunan Yazır Barajı, şehir merkezine 16 km uzaklıkta özel araçlarınızla ve ilçe merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Barajın masmavi görüntüsü etrafında keyifli bir kampçılık deneyimi yaşayabilir, olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Yazır Barajı Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Yazır Barajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Süleymanpaşa/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yazır Barajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. İkiz Göller Kamp Alanı

İkiz Göller Kamp Alanı

Tekirdağ-Kapaklı mevkiinde bulunan İkiz Göller, sadece özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz mesire alanı ve kamp alanı olarak kullanılan bir mekândır. Göl çevresinde trekking, bisiklet turu, piknik, yürüyüşler, fotoğrafçılık gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan İkiz Göller Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis yoktur. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: İkiz Göller Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Pınarca, 59520 Kapaklı/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İkiz Göller Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Topaçağ Kamp Alanı, Tekirdağ Kamp Alanları

Topaçağ Kamp Alanı, Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ bölgesinde bulunan Topaçağ kamp alanı şehir merkezine 5 km uzaklıkta deniz kenarında muhteşem bir doğaya sahip olan kamp alanlarındandır. Topaçağ Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis, tuvalet, elektrik gibi olanaklar yoktur. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Topaçağ Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Barbaros, Kemal Bey Sok No:67, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Topaçağ Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Değirmenaltı Plajı Kamp Alanı

Değirmenaltı Plajı Kamp Alanı

Tekirdağ şehir merkezine 6 km uzaklıkta bulunan Değirmenaltı Plajı, denizin, plajın, kumun tadını çıkartıp ücretsiz bir şekilde kamp kurabileceğiniz mekânlardan biridir. Şehir merkezine yakın konumda olması bölgenin yöre halkı tarafından da yoğun ilgi görmesini sağlamıştır. Değirmenaltı Plajı Kamp Alanında tuvalet ve soyunma kabinleri bulunmaktadır. Ancak genel ihtiyaçlarınız için bölge çevresinde bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Değirmenaltı Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır. Kamp alanında tuvalet ve soyunma kabini bulunmaktadır. Plajın çevresinde gıda ihtiyaçlarınız için işletmeler bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Değirmenaltı Halk Plajı, Hürriyet, 59020 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Değirmenaltı Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Dallas Plajı Kamp Alanı, Tekirdağ Kamp Alanları

Dallas Plajı Kamp Alanı, Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ-İstanbul karayolu üzerinde bulunan Dallas Plajı, şehir merkezine 27 km uzaklıkta çadırınızı kurup keyifle kamp kurup aynı zamanda yüzüp denizin keyfini çıkarabileceğiniz bir kamp alanıdır. Dallas Plajı Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet ve soyunma kabininden başka herhangi bir tesis ya da olanak bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Dallas Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır. Tuvalet ve soyunma kabini bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Dallas Plajı, Dereağzı, Tekirdağ İstanbul Yolu, 59740 Marmara Ereğlisi/Marmaraereğlisi/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dallas Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Şarköy Belediye Plajı Kamp Alanı

Şarköy Belediye Plajı Kamp Alanı

Tekirdağ-Şarköy ilçesinde bulunan Şarköy Belediye Plajı, yaz sıcaklarından bunalan ziyaretçilerin kamp kurup, denizin ve kumsalın keyfini çıkarabileceği tatil alanlarından biridir. Şarköy Belediye Plajı Kamp Alanında tuvalet, çeşme, şemsiye, şezlong, soyunma kabini gibi olanaklar bulunmaktadır. Ancak elektrik ve gıda ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz imkânlar plaja yakın olan işletmelerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Şarköy Belediye Plajı Kamp Alanında plaj çevresinde bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmuyor ancak tuvalet, çeşme, şemsiye, şezlong, soyunma kabini ve plaj çevresinde, yakınlarda işletmeler bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Şarköy Halk Plajı, İstiklal Mah., İnönü Cad., 59800 Şarköy/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Şarköy Belediye Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Çorlu Belediye Plajı Kamp Alanı

Çorlu Belediye Plajı Kamp Alanı

Tekirdağ-İstanbul mevkiinde bulunan Çorlu Belediye Plajı, Tekirdağ şehir merkezine 2 km uzaklıkta sıcak yaz aylarında çevre illerden yoğun ilgi gören denizi ve kumsalı ile muhteşem bir ortam sunan kamp alanıdır. Plajda altın sarısı kum ve temiz masmavi bir deniz ziyaretçilerini karşılamaktadır. Ailelerinizle keyifli bir kampçılık deneyimi yaşayabileceğiniz kamp alanında tuvalet ve soyunma kabini bulunmaktadır. Çorlu Belediye Plajı Kamp Alanında ziyaretçiler için herhangi bir işletme bulunmuyor. Ancak plaja yakın çevrede market gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çorlu Belediye Plajı Kamp Alanında plaj çevresinde bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır. Alanda tuvalet, çeşme, şemsiye, şezlong, soyunma kabini ve plaj çevresi yakınlarında işletmeler bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çorlu-Tekirdağ-İstanbul yolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çorlu Belediye Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Dereağzı Plajı Kamp Alanı

Dereağzı Plajı Kamp Alanı

Tekirdağ-İstanbul yolu üzerinde Tekirdağ şehir merkezine 3 km uzaklıkta bulunan Dereağzı Plajı, tertemiz denizi ve kumsalı ile denizin, güneşin keyfini çıkarıp kampçılık yapabileceğiniz bir mekândır. Plajda tuvalet, soyunma kabini, restoran ve büfe olanakları sunulmaktadır. Günübirlik olarak da tercih edilebilen alanda kampçılık ve deneyimi yaşayabilir yüzebilirsiniz.

Kamp olanakları: Dereağzı Plajı Kamp Alanında plaj çevresinde bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır. Ancak plajda tuvalet, soyunma kabini, restoran ve büfe olanakları sunulmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Süleymanpaşa, Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dereağzı Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Ganos Dağı Kamp Alanı, Tekirdağ Kamp Alanları

Ganos Dağı Kamp Alanı, Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ-Yeniköy ilçesinde bulunan Ganos Dağı, bilinen diğer adı ile Işıklar Dağı, Marmara kıyıları boyunca uzanan doğanın muhteşemliği içerisinde bulunan kamp alanlarından biridir. Kamp alanına özel araçlarınızla gelmek daha iyi olacaktır. Çünkü toplu taşıma araçları ile birlikte belirli bir konuma kadar gelebiliyorsunuz. Doğa fotoğrafçılığı, yürüyüşler yapmak için uygun olan da ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Ganos Dağı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Uçmakdere – Yeniköy / TEKİRDAĞ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ganos Dağı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Tekirdağ Ücretli Kamp Alanları

13. Ünal Camping, Tekirdağ Kamp Alanları

Ünal Camping, Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ-Marmaraereğlisi ilçesinde bulunan Ünal Camping, doğanın ve denizin bir arada olduğu bölgede birçok ziyaretçinin akın ettiği alanlardan biridir. Sahile yürüme mesafesinde bulunan kamp alanı yemyeşil doğanın ve denizin bir arda olduğu ücretli şekilde kampçılık yapabileceğiniz alanlardandır. Kamp alanına özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ünal Camping alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tesisler, tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, restoran, ortak mutfak ve buzdolabı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Ünal Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, internet, restoran, kafe, market, ortak mutfak alanı ve buzdolabı, çadır ve karavan yeri, çadır kiralama, bungalov konaklama, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır kiralama 2 kişi 300 TL, bungalov konaklama 350 TL. Bungalov konaklama ücreti sezona göre değişiklik gösterdiği için güncel fiyat bilgisi için kamp alanını arayarak öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Dereağzı, 59870 Marmaraereğlisi/Tekirdağ

Telefon: 0532 347 19 38

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ünal Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Gülay Kamping, Tekirdağ Kamp Alanları

Gülay Kamping, Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ-Marmaraereğlisi ilçesinde şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunan kamp alanı denize sıfır konumda bir alandır. Ailelerinde rahatlıkla tercih edebileceği kamp alanında ziyaretçiler için birçok imkân sunulmaktadır. Gülay Kamping alanında ziyaretçiler için tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, plaj gibi olanaklar sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Gülay Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, plaj, şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri, piknik alanları ve çocuk oyun alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 45 TL, çadır kiralama 60 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeniçiftlik, 59760 Marmaraereğlisi/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gülay Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Dalçık Kamp Alanı

Dalçık Kamp Alanı

Tekirdağ-Marmaraereğlisi bölgesinde şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunan Dalçık Kamp Alanı, sahile yürüme mesafesinde bulunan kampçılığın yanı sıra denizin ve kumsalın da keyfini çıkarabileceğiniz bir alandır. Kamp alanı yaklaşık 40 çadırlık bir alana sahiptir. Dalçık Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır. Daha genel bir gıda ihtiyacı için kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Dalçık Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, büfe, çadır konaklama yerleri, yürüyüş parkurları ve denize girilebilir alan, piknik alanları ve çocuk oyun alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 40 TL, çadır kiralama 60 TL. Fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeniçiftlik, 59760 Marmaraereğlisi/Tekirdağ

Telefon: 0282 644 14 25

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dalçık Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Barış Çamlık Camping, Tekirdağ Kamp Alanları

Barış Çamlık Camping, Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ şehir merkezine yürüme mesafesinde ve denize sıfır konumda bulunan Barış Çamlık Camping alanı, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Çadır kiralaması da yapılabilen alanda ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, bar, market, plaj gibi olanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Barış Çamlık Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, bar, market, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, ortak mutfak ve buzdolabı alanı, çadır konaklama yerleri, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 100 TL, WC 2 TL, duş 10 TL Araç girişi 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Karaevli, 59030 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Barış Çamlık Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Saklı Koy Kamping

Saklı Koy Kamping

Tekirdağ- Marmaraereğlisi ilçesinde bulunan Saklı Koy Kamping, İstanbul’a da oldukça yakın konumda olmasından dolayı tercih edilen alanlardan biridir. Ağaçlık alan içinde bulunan kamp alanı ziyaretçilerin ihtiyaçlarını kolayca sağlayabileceği çadır ve karavan kampçılığı yapabilen mekânlardandır. Çadır kiralaması imkânı da bulunan alanda denize girebilir, piknik yapabilirsiniz. Saklı Koy Kamping alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, büfe gibi olanaklar sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Saklı Koy Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, büfe, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, piknik alanı ve piknik masaları, ateş ve mangal yakılabilir alanlar, çadır ve karavan yeri, çadır kiralama, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır kiralama 120 TL, araç giriş otopark ücreti 40 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Dereağzı mah, 59740 Marmaraereğlisi/Tekirdağ

Telefon: 0534 401 95 54

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Saklı Koy Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Çamlıköy Tabiat Parkı Kamp Alanı

Çamlıköy Tabiat Parkı Kamp Alanı

Tekirdağ-Saray ilçesinde bulunan Çamlıköy Tabiat Parkı, Kastro Koyu’na yakın konumda kampçılığın yanı sıra piknik, günübirlik geziler, denize girebilme gibi olanaklar bulunmaktadır. Çam ağaçları ile çevrili alanda büfe, kır lokantası, tuvalet, çeşme gibi olanaklar bulunmaktadır. Çamlıköy Tabiat Parkı Kamp Alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Çamlıköy Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, büfe, kır lokantası, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, piknik alanı ve piknik masaları, çadır ve karavan yeri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 7,5 TL, öğrenci 3,5 TL, bisiklet 7 TL, motosiklet ve ATV 14 TL, otomobil 21 TL, minibüs 63 TL, midibüs 105 TL, otobüs 210 TL, 4 kişilik çadır yeri 45 TL/günlük, karavan yeri 50 TL/günlük.

İletişim Bilgileri

Adres: Bahçeköy, 59600 Saray/Tekirdağ

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çamlıköy Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Güneşkaya Piknik Ve Kamp Alanı

Güneşkaya Piknik Ve Kamp Alanı

Tekirdağ-Saray ilçesinde bulunan Güneşkaya Piknik Ve Kamp Alanı, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz kamp ve piknik alanıdır. Ergene kıyısında bulunan kamp alanında balık tutabilir, piknik, mangal yakabilirsiniz. Güneşkaya Piknik Ve Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, elektrik, çeşme, sıcak su, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Güneşkaya Piknik Ve Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, büfe, piknik alanı ve piknik masaları, mangal alanı, çadır ve karavan yeri, yürüyüş alanları, olta balıkçılığı, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 50 TL, çadır kiralama 65 TL. fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni, Güneşkaya Yolu, 59600 Saray/Tekirdağ

Telefon: 0536 214 97 04

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Güneşkaya Piknik Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Bağtur Aile Camping

Bağtur Aile Camping

Tekirdağ-Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Bağtur Aile Camping, ücretli şekilde kamp kurup piknik yapabileceğiniz mekânlardan biridir. Bağtur Aile Camping alanına özel araçlarınızla ve Süleymanpaşa ilçesinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, restoran, büfe, plaj, oyun ve piknik alanları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Bağtur Aile Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, restoran, büfe, plaj, şezlong, şemsiye ve soyunma kabinleri, mini buzdolabı, ortak kullanım mutfak alanı, semaver, piknik alanı ve piknik masaları, mangal alanı, çadır ve karavan yeri, yürüyüş alanları, olta balıkçılığı, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler yetişkin 125 TL, 7-15 yaş arası 15 TL. Araç otopark ücreti 10 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kumbağ mah, Kıvanç sok no 9, 59060 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon: 0543 358 02 01

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bağtur Aile Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Kral Kamping, Tekirdağ Kamp Alanları

Kral Kamping, Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ-Marmaraereğlisi ilçesinde bulunan Kral Kamping alanı çadır kampçılığı yapabileceğiniz sahil yanında bulunan kamp alanıdır. Kral Kamping alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, elektrik, banyo, plaj, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kral Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, büfe, plaj, şezlong, şemsiye ve soyunma kabinleri, piknik alanı ve piknik masaları, mangal alanı, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 60 TL, çadır kiralama 80 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeniçiftlik, 59760 Marmaraereğlisi/Tekirdağ

Telefon: 0537 490 38 99

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kral Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Kumbağ Piknik Ve Kamp Alanı

Kumbağ Piknik Ve Kamp Alanı

Tekirdağ şehir merkezine yakın bir konumda bulunan Kumbağ Piknik Ve Kamp Alanı, çeşitli bitki örtüsü ve ağaçlar ile çevrili olan doğal bir kamp alanı sunmaktadır. Bölge özellikle hafta sonları yoğun ilgi gördüğü için sakinlik arayanlar alanı hafta içi zamanlarda tercih etmelidir. Ücretli bir şekilde giriş yapabileceğiniz kamp alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, büfe, piknik ve mangal alanları bulunmaktadır. Kumbağ Piknik Ve Kamp Alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kumbağ Piknik Ve Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, büfe, piknik alanı ve piknik masaları, mangal alanı, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Mesire alanına giriş ücreti 20 TL’dir. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kumbağ, 59000 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kumbağ Piknik Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. ASPIM Barbaros Kamp Alanı

 ASPIM Barbaros Kamp Alanı

Tekirdağ şehir merkezine 13 km uzaklıkta bulunan ASPIM Barbaros Kamp Alanı, denizin ve kampçılığın en güzel şekilde çıkartılacağı kamp mekânlarından biridir. Kamp alanı ailelerin ve arkadaş gruplarının rahat bir şekilde tercih edebileceği alanlardandır. ASPIM Barbaros Kamp Alanına Süleymanpaşa’dan Barbaros mevkiine giden toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: ASPIM Barbaros Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, büfe, çay bahçesi, plaj, şezlong, şemsiye ve soyunma kabinleri, piknik alanı ve piknik masaları, mangal alanı, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Günübirlik giriş ücreti 20 TL, çadır konaklama ücreti 50 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Barbaros, 59000 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan ASPIM Barbaros Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Kartaltepe Tabiat Parkı Kamp Alanı

Kartaltepe Tabiat Parkı Kamp Alanı

Tekirdağ-Şarköy ilçesinde şehir merkezine 42 km uzaklıkta bulunan Kartaltepe Tabiat Parkı, denize sıfır konumda çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz kamp alanlarından biridir. Kartaltepe Tabiat Parkı Kamp Alanına Mürefte-Barbaros arası çalışan servisler ve özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kampçılığın yanı sıra piknik, yürüyüşler, doğa sporları gibi aktivitelerde gerçekleştirebilirsiniz. Kartaltepe Tabiat Parkı Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği çeşme, banyo, tuvalet gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kartaltepe Tabiat Parkı Kamp Alanında restoran,, büfe gibi olanaklar bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, çocuk oyun alanı, doğa sporları, piknik alanı ve piknik masaları, mangal alanı, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 6 TL, öğrenci 3 TL, bisiklet 6 TL, motosiklet 12 TL, otomobil ve kamyonet 18 TL, minibüs 54 TL, midibüs 90 TL ve otobüs 180 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Uçmakdere, Mürefte-Barbaros Yolu, 59800 Şarköy/Tekirdağ

Telefon: 0532 770 08 09

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kartaltepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Berfin Pansiyon Ve Kamping

Berfin Pansiyon Ve Kamping

Tekirdağ-Süleymanpaşa mevkiinde bulunan Berfin Pansiyon Ve Kamping, şehir merkezine 12 km uzaklıkta bulunan çadır ve oda konaklama imkânı sunan kamp alanlarından biridir. Kamp alanı denize yürüme mesafesinde, yemyeşil bir doğa alanı içinde keyifli bir kampçılık deneyimi yaşayabileceğiniz mekânlardan biridir. Berfin Pansiyon Ve Kamping alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, ortak mutfak ve buzdolabı olan rahat bir kampçılık alanıdır.

Kamp olanakları: Berfin Pansiyon Ve Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, internet, çadır ve oda konaklama, ortak kullanım mutfak alanı, isteğe göre üç öğün yemek servisi, piknik alanı ve piknik masaları, mangal alanı, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanına gelmeden önce alanı arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: İnönü Cad. Polen sok. No:6 Kumbağ Mahallesi, 59000 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon: 0530 544 94 91

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Berfin Pansiyon Ve Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Çağlar Aile Camping, Tekirdağ Kamp Alanları

Çağlar Aile Camping, Tekirdağ Kamp Alanları

Tekirdağ’ın Kumbağ bölgesinde bulunan Çağlar Aile Camping, kampçılığın ve deniz tatilinin bir arada yapılabileceği kamp alanlarından biridir. Burası bir aile işletmesi olarak hizmet veren denizin, kumun, doğanın keyfini çıkartabileceğiniz, ziyaretçileri içinde tuvalet, banyo, çeşme, elektrik, internet, büfe olanakları sunan mekânlardan biridir. Çağlar Aile Camping alanına özel araçlarınızla ve Kumbağ yönüne çalışan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Çağlar Aile Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, büfe, plaj, şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri, piknik alanı, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 40 TL, çadır kiralama 60 TL. Şezlong ve şemsiye 20 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kumbağ, Kumbağ Belediyesi, Tekirdağ

Telefon: 0541 519 32 57

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çağlar Aile Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Işık Milenyum Kamp Yeri Ve Aile Çay Bahçesi

Işık Milenyum Kamp Yeri Ve Aile Çay Bahçesi

Tekirdağ-Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Işık Milenyum Kamp Yeri Ve Aile Çay Bahçesi, deniz kenarında çadır kampçılığı yapabileceğiniz mekânlardan biridir. Işık Milenyum Kamp Yeri Ve Aile Çay Bahçesi alanına özel araçlarınızla ve Kumbağ’a yönüne çalışan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Işık Milenyum Kamp Yeri Ve Aile Çay Bahçesi alanın ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, kafe, sıcak su gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Işık Milenyum Kamp Yeri Ve Aile Çay Bahçesi Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, restoran, kafe, manzara seyir alanı, plaj, şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri, piknik alanı, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 50 TL, çadır kiralama 60 TL, duş 5 TL, WC 3 TL, şezlong ve şemsiye 20 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kumbağ, 59060 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Işık Milenyum Kamp Yeri Ve Aile Çay Bahçesi Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Alkaya Plajı Kamp Alanı

Alkaya Plajı Kamp Alanı

Tekirdağ şehir merkezine yakın bir mesafede bulunan Alkaya Plajı Kamp Alanı, şehrin havasından uzaklaşıp deniz kenarında keyifli bir vakit geçirebileceğiniz kamp alanlarından biridir. Kamp alanı araçlarınızla kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Alkaya Plajı Kamp Alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, restoran, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Alkaya Plajı Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, restoran, büfe, denize girilebilir alan, piknik alanı, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 10 TL, araç giriş ücreti 20 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Alkaya Kumsalı, Süleymanpaşa/Tekirdağ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Alkaya Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Sivas Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*