Alanya Kahvaltı Mekânları-Alanya’da Bulunan En İyi 7 Kahvaltı Mekânı

Alanya Kahvaltı Mekânları, Alanya Kahvaltı, Alanya, Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinin bir ilçesidir. Alanya’ya kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Yılın yaz aylarında birçok yerli yabancı turisti ağırlayan bölgede kahvaltı için tercih edebileceğiniz, en iyi puanlamalara sahip mekânlar bulunmaktadır. Antalya’nın ilçesi olan Alanya’da farklı birçok kahvaltı mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekânlarını derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

Antalya Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

1. Van Kahvaltı Bahçesi

Van Kahvaltı Bahçesi

Antalya-Alanya ilçesinde hizmet veren Van kahvaltı Bahçesi, doyurucu zengin menüsü, doğal, taze ürünleri, kahvaltılık birçok çeşidin sunulduğu, kaliteli, şık bir dizayna sahip mekânlarda biridir. Van kahvaltısı sofrasında enfes lezzetler sunulmaktadır. Mekânın ferah, nezih ortamı iştah kabartmaktadır. Alanya sokaklarında lezzetli bir kahvaltı için tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kızlar Pınarı, Mehmet Akif Ersoy Cd. No 30/A, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 0552 700 05 66

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan Van Kahvaltı Bahçesi’ ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Muhtarın Yeri, Alanya Kahvaltı Mekânları

Muhtarın Yeri

Antalya-Alanya bulunan Muhtarın Yeri, ferah, doğal bir ortam sunulan, nezih, otantik bir işletmedir. Sabah kahvaltısı için tercih edebileceğiniz mekânda enfes, taze, doğal ürünler, sıcacık gözlemeler, manzara eşliğinde iştahınızı açacaktır. Çalışanlar ilgili, servisi hızlı, güler yüzlüdür.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisariçi, Kale Cd., 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 513 51 88

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Muhtarın Yeri’ e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Shakespeare Coffee & Bistro

Shakespeare Coffee & Bistro

Antalya-Alanya bölgesinde bulunan Shakespeare Coffee & Bistro, ülkemizde birçok şehirde şubesi bulunan ve 2001 yılından beri hizmet veren hem kahvaltı hem de akşam yemeği gibi günün farklı öğünlerinde tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir. Birbirinden lezzetli, taze, doğal ürünleri ile hazırlanan sofralarında her damak zevkine uygun tatlar sunulmaktadır. Doyurucu kahvaltı menüleri, serpme kahvaltılar ziyaretçilerini deneyimlemesi için bekliyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Ahmet Tokuş Bulvarı Güller Pınarı Mah., D:No: 4, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 511 66 76

Bulunduğunuz Konumdan Shakespeare Coffee & Bistro’ ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Teras Cafe&Restaurant

Teras Cafe&Restaurant

Antalya-Alanya’da hizmet veren Teras Cafe&Restaurant, hem ailenizle hem de arkadaş gruplarınızla ziyaret edebileceğiniz, nezih, ferah, doğal, manzarası ile keyifli bir kahvaltı yapabileceğiniz mekânlardan biridir. İşletme hijyen kurallarına uygun, temiz, nezih bir yerdir ve çalışanları ilgili, güler yüzlüdür. Sabah kahvaltısında doyurucu bir serpme kahvaltı yapabilir ya da günün farklı saatlerinde tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Büyükhasbahçe, Bektaş Cd. no:47, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 522 55 52

Sosyal Medya Sayfası: facebook

 Bulunduğunuz Konumdan Teras Cafe&Restaurant’ a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Kale Panorama Restoran

Kale Panorama Restoran

Alanya’da hizmet veren Kale Panorama Restoran, akşam yemeği ve dünya mutfağından birçok lezzetin yanında sabah kahvaltı servisi de sunan işletmelerden biridir. Mekânın konumu, manzarası, temiz ve ferah ortamı ziyaretçilerine keyifli bir zaman sunmaktadır. Hem hizmeti hem lezzetli, taze, doyurucu menüleri hem de ortamı rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Tophane, Kale Cd., 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 512 62 82

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kale Panorama Restoran’ a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Leman Kültür Alanya

Leman Kültür Alanya

Ülkemizde birçok ilde şubesi bulunan Leman Kültür Alanya, birbirinden lezzetli ürünleri, yemekleri ve lezzetleri ile Antalya’da da hizmet vermektedir. Mekân temizliği, şık ve nezih oluşu, manzarası, lezzetli ürünleri, doyurucu menüleri ile enfes lezzetler sunmaktadır. Sabah kahvaltısında manzarada sıcak ve taze ürünleri, kahvaltılıkları ile hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Güller Pınarı, Mahallesi, Ahmet Tokuş Blv. No:42, 07460 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 511 48 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Leman Kültür Alanya’ ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Dim Çayı Göl Piknik

Dim Çayı Göl Piknik

Antalya-Alanya bölgesinde hizmet veren Dim Çayı Göl Piknik, şimdiye kadar gittiğiniz kahvaltı mekânlarından farklı şekilde dekore edilmiş bölümlere sahip, otantik, ferah, doğal ve taze ürünlerle de lezzetleri beğenilen mekânlarda biri olmuştur. Yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan mekân iyi puanlamalara sahiptir. Mekanda gerekli temizlik ve hijyen kurallarına uygun, samimi bir hizmet verilmektedir. Dim Çayı kenarında muhteşem bir doğa ortamın içinde, buz gibi akan çay yanında yaptığınız kahvaltı sizlere güzel bir kahvaltı deneyimi yaşatacaktır. Kahvaltı sofraları zengin, lezzetli, doyurucudur.

İletişim Bilgileri

Adres: Kuzyaka, Göl Piknik, Baraj Yolu Caddesi, 07450 Alanya/Antalya

Telefon: 0532 581 86 32 – (0242) 518 16 16

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Dim Çayı Göl Piknik’ e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*