Antalya Kahvaltı Mekânları-Antalya’da Bulunan En İyi 57 Kahvaltı Mekânı

Antalya Kahvaltı Mekânları, Antalya Kahvaltı, Antalya, Akdeniz bölgesinde yer alan bir kenttir. Antalya’ya kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizin en büyük şehirlerinden biri olan Antalya, özellikle yaz aylarında yoğun bir ziyaretçi akınına uğramaktadır. Denizi, kumu, popüler sahilleri ve gezilecek yerleri, tarihi dokusu ile gezilecek yerlerin yanında acıktığınızda keyifli, lezzetli kahvaltılar da yapabilirsiniz. En önemli öğün olan kahvaltıyı da Antalya’da lezzetli, doyurucu bir şekilde yapabileceğiniz, ziyaretçilerinin beğenisini büyük oranda alan mekânları araştırdık. Serpme kahvaltı, köy kahvaltısı, klasik kahvaltı, açık büfe gibi birçok kahvaltı seçeneği sunulmaktadır. Antalya’da farklı birçok kahvaltı mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekânlarını derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

Aydın Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

YAZI İÇERİĞİNİ

1. Çetin Mola Antalya Konyaaltı Kahvaltı Mekânı

Çetin Mola Antalya Konyaaltı Kahvaltı Mekânı

Antalya-Konyaaltı bölgesinde kahvaltı hizmeti veren Çetin Mola Antalya Konyaaltı Kahvaltı Mekânı, doyurucu, enfes sofraların hazırlanıp, taze ve doğal ürünlerin sunulduğu bir işletmedir. Çeşit çeşit peynir, zeytin, reçel, gözleme, bazlama, sahanda yumurta gibi zengin bir kahvaltı menüsü sunulmaktadır. Mekan temiz, hijyen kurallarına uygun, otantik, çalışanlar ilgili, servisi hızlıdır.

İletişim Bilgileri

Adres: Çakırlar Mevkii, Akdamlar Cd No:94/1, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: 0536 811 71 11

Bulunduğunuz Konumdan Çetin Mola Antalya Konyaaltı Kahvaltı Mekânı ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. ZeytinAltı Extra Cafe Bar & Bistro

ZeytinAltı Extra Cafe Bar & Bistro

Antalya-Serik bölgesinde açık ve kapalı alanları bulunan ZeytinAltı Extra Cafe Bar & Bistro, sabah kahvaltısı, akşam yemeği hizmeti sunulan, ziyaretçilerin beğenisini alan mekânlardan biridir. Çalışanları ziyaretçilerine karşı ilgili, servisi hızlı, samimiler, ürünleri de taze, lezzetli ve zengin bir içeriğe sahiptir. İster açık havada isterseniz kapalı alanda keyifli doyurucu bir kahvaltı yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Belek, 07506 Serik/Antalya

Telefon: (0242) 715 13 50

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan ZeytinAltı Extra Cafe Bar & Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. CASA LA LUNA, Antalya Kahvaltı Mekânları

CASA LA LUNA

Antalya-Kemer bölgesinde hizmet veren CASA LA LUNA, nezih, şık bir mekân olarak ziyaretçilerine lezzetli sunumlar yapan işletmelerden biridir. Mekân sabah kahvaltısından farklı olarak akşam yemekleri ve birçok atıştırmalık bulabilirsiniz. Temiz ve hijyen kurallarına uygun, ilgili çalışanlar ile birlikte sık sunumlar yapılmaktadır. Menüleri oldukça zengin bir içeriğe sahiptir.

İletişim Bilgileri

Adres: Merkez, Atatürk Cd. 19/a, 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 33 11

Bulunduğunuz Konumdan CASA LA LUNA ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. SHIP INN MARINA RESTAURANT

SHIP INN MARINA RESTAURANT

Antalya-Konyaaltı ilçesinde hizmet veren SHIP INN MARINA RESTAURANT, denizin yanında tertemiz havada, güzel bir manzara eşliğinde kahvaltı yapabileceğiniz işletmelerden biridir. Lezzetli enfes kahvaltılıkları vardır. Temiz, hijyen kurallarına hakim bir mekandır. Çalışanları ilgili, müşteri memnuiyeti ön plandadır. Akşam yemekleri için de tercih edebileceğiniz bir mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Liman Mahallesi, Liman 2 Cadde, 07130 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 259 12 99

Sosyal Medya Sayfası: facebook/

Bulunduğunuz Konumdan SHIP INN MARINA RESTAURANT ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Varuna Gezgin Cafe – Antalya – Kaleiçi

Varuna Gezgin Cafe - Antalya – Kaleiçi

Otantik, nezih, göz alıcı, muhteşem bir dekora sahip olan Varuna Gezgin Cafe – Antalya – Kaleiçi, sabah kahvaltıları, akşam yemekleri, günün farklı saatlerinde atıştırmalık ve içecek içmek için tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir. Mekân ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Temiz, ilgili, samimi bir mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Kılınçarslan, Zafer Sk. No:30, 07100 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 248 29 03

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Varuna Gezgin Cafe – Antalya – Kaleiçi ’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Food in Box, Antalya Kahvaltı Mekânları

Food in Box

Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren Food in Box, yoğun ilgi gören, ziyaretçilerinin beğenisini alan, enfes lezzetlerin, kahvaltılıkların, yemeklerin sunulduğu, şık, nezih, ferah bir mekândır. Konfor, ferahlık sunan rahat edebileceğiniz bir mekândır. Sabah kahvaltısı içinde tercih edebileceğiniz işletmede taze, doğal ürünler, otantik çaydanlıklarda çay servisi, doyurucu lezzetler, dünya mutfağından farklı lezzetler sunmaktadır. Günün her saatinde hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gürsu, Akdeniz Blv. No:182, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: 0532 696 21 62

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Food in Box ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Van Kahvaltı Bahçesi

Van Kahvaltı Bahçesi

Antalya-Alanya ilçesinde hizmet veren Van kahvaltı Bahçesi, doyurucu zengin menüsü, doğal, taze ürünleri, kahvaltılık birçok çeşidin sunulduğu, kaliteli, şık bir dizayna sahip mekânlarda biridir. Van kahvaltısı sofrasında enfes lezzetler sunulmaktadır. Mekânın ferah, nezih ortamı iştah kabartmaktadır. Alanya sokaklarında lezzetli bir kahvaltı için tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kızlar Pınarı, Mehmet Akif Ersoy Cd. No 30/A, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 0552 700 05 66

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Van Kahvaltı Bahçesi’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Kemer Pastanesi Fırın&Mutfak

Kemer Pastanesi Fırın&Mutfak

Antalya-Kemer bölgesinde hizmet veren Kemer Pastanesi Fırın&Mutfak, sıcacık unlu mamullerin, enfes sıcak ekmeklerin, lezzetli taze kahvaltılıkların sofralarda yer aldığı mekânlardan biridir. Sadece kahvaltılıklar ve hamur işi lezzetlerden değil çikolata gibi birçok ikramlık ürünlerde bulunmaktadır. Mekânın havası, ortamın temiz ve düzenli oluşu, otantik oluşu, çalışanların ilgisi ve enfes şekilde çeşitli, birbirinden farklı kahvaltılık ürünleri ile doyurucu keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni, Lise Cd. No:4, 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 40 20

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kemer Pastanesi Fırın&Mutfak’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Muhtarın Yeri, Antalya Kahvaltı Mekânları

Muhtarın Yeri

Antalya-Alanya bulunan Muhtarın Yeri, ferah, doğal bir ortam sunulan, nezih, otantik bir işletmedir. Sabah kahvaltısı için tercih edebileceğiniz mekânda enfes, taze, doğal ürünler, sıcacık gözlemeler, manzara eşliğinde iştahınızı açacaktır. Çalışanlar ilgili, servisi hızlı, güler yüzlüdür.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisariçi, Kale Cd., 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 513 51 88

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Muhtarın Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Yıldız Köy Kahvaltı Evi (BELKIS) ASPENDOS

Yıldız Köy Kahvaltı Evi (BELKIS) ASPENDOS

Antalya-Serik bölgesinde hizmet veren Yıldız Köy Kahvaltı Evi (BELKIS) ASPENDOS, yol üzerinde suyun yanında kahvaltı servisi yapılan mekânlardan biridir. Manzarada ailelerinizle ve arkadaşlarınızla rahat, lezzetli, doyurucu bir kahvaltı yapabilirsiniz. Mekân çocuklarınız içinde rahatça hareket edip, oynayabileceği bir olanak sunmaktadır. Çalışanlar oldukça ilgili, samimi, servisi hızlı ve ürünleri taze, çeşit fazladır.

İletişim Bilgileri

Adres: Belkıs, Küme Evleri, 07500 Serik/Antalya

Telefon: 0536 333 68 77

Bulunduğunuz Konumdan Yıldız Köy Kahvaltı Evi (BELKIS) ASPENDOS ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Shakespeare Coffee & Bistro

Shakespeare Coffee & Bistro

Antalya-Alanya bölgesinde bulunan Shakespeare Coffee & Bistro, ülkemizde birçok şehirde şubesi bulunan ve 2001 yılından beri hizmet veren hem kahvaltı hem de akşam yemeği gibi günün farklı öğünlerinde tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir. Birbirinden lezzetli, taze, doğal ürünleri ile hazırlanan sofralarında her damak zevkine uygun tatlar sunulmaktadır. Doyurucu kahvaltı menüleri, serpme kahvaltılar ziyaretçilerini deneyimlemesi için bekliyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Ahmet Tokuş Bulvarı Güller Pınarı Mah., D:No: 4, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 511 66 76

Bulunduğunuz Konumdan Shakespeare Coffee & Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Köşk Restoran, Antalya Kahvaltı Mekânları

Köşk Restoran

Antalya-Finike bölgesinde hizmet veren Köşk Restoran, dizaynı, dekoru güzel şekilde yapılmış, konumu ve manzarası da ilgi çekici bir mekândır. Burada doyurucu ve lezzetli sabah kahvaltısı, akşam yemekleri yiyebilirsiniz. Ortamı manzarası, işletmenin yanında bulunan suyun ferahlığı ve görüntüsü ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Mekân çok yoğun olduğu için yer bulmakta zorlanabiliyorsunuz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeşilyurt, 07740 Finike/Antalya

Telefon: (0242) 855 21 24

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Köşk Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Gaziantep Restoran

Gaziantep Restoran

Antalya-Demre bölgesinde hizmet veren Gaziantep Restoran, Gaziantep mutfağından enfes lezzetlerin sunulduğu aynı zamanda sabah kahvaltı servisi de bulunan mekânlardan biridir. İşletmeye gitmeden önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gerekli hijyen ve temizlik kurallarının uygulandığı, nezih, ferah, bakımlı bir ortama sahiptir. Kahvaltı sofrası oldukça zengin bir menüye sahip, çeşit çeşit taze, doğal ürünlerin sunulduğu doyurucu bir sofradır. Demre’ye yolunuz düştüğünde sizlerde deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gökyazı, Noel Baba Meydanı, Eynihal Cad, 07570 Demre/Antalya

Telefon: 0537 202 42 16

Bulunduğunuz Konumdan Gaziantep Restoran ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Teras Cafe&Restaurant

Teras Cafe&Restaurant

Antalya-Alanya’da hizmet veren Teras Cafe&Restaurant, hem ailenizle hem de arkadaş gruplarınızla ziyaret edebileceğiniz, nezih, ferah, doğal, manzarası ile keyifli bir kahvaltı yapabileceğiniz mekânlardan biridir. İşletme hijyen kurallarına uygun, temiz, nezih bir yerdir ve çalışanları ilgili, güler yüzlüdür. Sabah kahvaltısında doyurucu bir serpme kahvaltı yapabilir ya da günün farklı saatlerinde tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Büyükhasbahçe, Bektaş Cd. no:47, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 522 55 52

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Teras Cafe&Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Leman Kültür Alanya

Leman Kültür Alanya

Ülkemizde birçok ilde şubesi bulunan Leman Kültür Alanya, birbirinden lezzetli ürünleri, yemekleri ve lezzetleri ile Antalya’da da hizmet vermektedir. Mekân temizliği, şık ve nezih oluşu, manzarası, lezzetli ürünleri, doyurucu menüleri ile enfes lezzetler sunmaktadır. Sabah kahvaltısında manzarada sıcak ve taze ürünleri, kahvaltılıkları ile hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Güller Pınarı, Mahallesi, Ahmet Tokuş Blv. No:42, 07460 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 511 48 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Leman Kültür Alanya ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Dedem Kasap Cızbız

Dedem Kasap Cızbız

Antalya-Manavgat ilçesinde hizmet veren Dedem Kasap Cızbız, etin ve tavuğun enfes lezzetlerini sunan bir işletme ve sabahları da lezzetli kahvaltı servisi de sunmaktadır. Akdeniz mutfaklarındaki zengin birçok lezzeti ziyaretçileri şık bir şekilde sunmaktadır. Doğal, taze ürünleri, şık, nezih, temiz ortamı ile kahvaltı yapmak için tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: Side Mah., Yavuz Sultan Selim Blv. No:34, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: (0242) 742 48 48

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Dedem Kasap Cızbız ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Nar Beach&Bistro

Nar Beach&Bistro

Antalya-Muratpaşa bölgesinde hizmet veren Nar Beach&Bistro, enfes kahvaltılıkların sunulduğu, otantik, nezih bir mekândır. İşletmenin manzarası, ferah temiz ortamı, ilgili çalışanları, hızlı servisi, birbirinden lezzetli taze ve doğal ürünleri ile doyurucu bir kahvaltı sofrası sunulmaktadır. Gece ve gündüz ayrı bir güzelliğe sahip manzarası vardır. Doyurucu ve manzarası ile keyifli bir kahvaltı yapmak için Nar Beach&Bistro mekânını tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Muratpaşa Konyaaltı Caddesi, Atatürk Parkı İçi, 07050 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 247 68 68

Bulunduğunuz Konumdan Nar Beach&Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Habibe Teyze Köy Kahvaltısı

Habibe Teyze Köy Kahvaltısı

Antalya-Manavgat bölgesinde köy kahvaltısı hizmeti sunan Habibe Teyze Köy Kahvaltısı, nezih, otantik, salaş mekânı ve lezzetli, yöresel, taze, doğal ürünleri ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Kahvaltısı çok lezzetli ve doyurucu zengin bir içeriğe sahiptir. Gözlemesi, çayı, taze çeşit çeşit kahvaltısı ile ortalama fiyatları ziyaretçilerin beğenisini almaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Nardibi Mah., 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: 0539 290 03 76

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Habibe Teyze Köy Kahvaltısı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. İlla Simit Cafe, Antalya Kahvaltı Mekânları

İlla Simit Cafe

Antalya-Korkuteli bölgesinde nefes kahvaltılıklar, unlu mamuller, sıcacık ekmeklerle ziyaretçilerine doyurucu ve keyifli bir kahvaltı imkânı sunan İlla Simit Cafe, nezih, temiz, ilgili bir mekândır. Kahvaltıda simit, poğaça, taze ekmek gibi lezzet arttıracak ürünler iştah kabartıyor. Mekânın kahvaltı menüsü de çeşitlidir. Klasik kahvaltı tabağı, serpme kahvaltı, simit tabağı gibi seçenekler sunulmaktadır. Ürünleri doğal, taze, sunumları şık, servisi hızlı, ilgili, mekânda temiz, bakımlı, nezih bir yerdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni, 07800 Korkuteli/Antalya

Telefon: (0242) 643 48 48

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan İlla Simit Cafe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Kaya Cafe Aile Çay Bahçesi

Kaya Cafe Aile Çay Bahçesi

Antalya-Manavgat bölgesinde hizmet veren Kaya Cafe Aile Çay Bahçesi, suyun kenarında ferah, temiz havada kahvaltı yapabileceğiniz işletmelerden biridir. Mekân aileler ve arkadaş grupları ile gelenler içinde oldukça uygun. Aileler için ve maç izlemek isteyenler için ayrı bölümleri bulunmaktadır. Mekânda servisler hızlı, çabuk bir şekilde yapılmaktadır. Kahvaltılıkları, ürünleri taze ve doğal, lezzetli bir şekilde sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Çağlayan, 7517. Sk., 07620 Manavgat/Antalya

Telefon: (0242) 746 70 80

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kaya Cafe Aile Çay Bahçesi’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Kale Panorama Restoran

Kale Panorama Restoran

Alanya’da hizmet veren Kale Panorama Restoran, akşam yemeği ve dünya mutfağından birçok lezzetin yanında sabah kahvaltı servisi de sunan işletmelerden biridir. Mekânın konumu, manzarası, temiz ve ferah ortamı ziyaretçilerine keyifli bir zaman sunmaktadır. Hem hizmeti hem lezzetli, taze, doyurucu menüleri hem de ortamı rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Tophane, Kale Cd., 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 512 62 82

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kale Panorama Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Sedir Restaurant

Sedir Restaurant

Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren Sedir Restaurant, ziyaretçilerine hem sabah kahvaltısı hem de günün diğer öğünlerinde farklı yemekler ve lezzetler servis edilmektedir. Mekân hem ortamı ile hem lezzetli, şık sunumları ile deneyimleyebileceğiniz işletmelerden biridir. Kahvaltılıkları doyurucu, zengin içeriğe sahip, taze, doğal ürünleri vardır.

İletişim Bilgileri

Adres: Öğretmenevleri, Atatürk Blv. 66/A, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 212 11 11

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Sedir Restaurant’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Neşeli Kafe, Antalya Kahvaltı Mekânları

Neşeli Kafe

Antalya-Finike bölgesinde hizmet veren Neşeli Kafe, otantik bir mekândır. Kahvaltı ve yemek servisleri bulunan mekânda lezzetli, doyurucu, enfes bir kahvaltı deneyimi yaşayabilirsiniz. Ev yapımı reçellerden çeşit çeşit peynir ve zeytinlere, taze, doğa ürünlerden sıcacık dumanı üstünde ekmeklere kadar birçok lezzet sunulmaktadır. Personeller ilgili, servisi hızlı, samimi, sunumları şık ve lezzetlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Eski, Eski Mahalle Atatürk Caddesi, 108. Sk. No:9, 07740 Finike/Antalya

Telefon: (0242) 855 58 85

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Neşeli Kafe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Esinti Restaurant

Esinti Restaurant

Antalya-Demre bölgesinde bulunan Esinti Restaurant, kahvaltı imkânı bulunan mekânlardan biridir. Mekân denizin yanında enfes bir manzaraya sahip olan, lezzetli yiyeceklerin sunulduğu bir işletmedir. Akşam yemekleri için de tercih edebileceğiniz restoranda sabah kahvaltısı servisi de doyurucu bir şekilde sunulmaktadır. Çalışanlar ilgili, servisi hızlı ve şık, ortamı hijyen kurallarına uygundur.

İletişim Bilgileri

Adres: Beymelek, 07570 Demre/Antalya

Telefon: (0242) 872 15 55

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Esinti Restaurant’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. The I Am Here Cafe

The I Am Here Cafe

Antalya-Demre bölgesinde hizmet veren The I Am Here Cafe, hem ortamı hem otantik dekoru ile ziyaretçilerine farklı bir ambiyans sunan kahvaltı yapabileceğiniz işletmelerden biridir. Mekânın denize yakın manzarası ile masmavi denizi ve yeşil doğayı izleyebilir, lezzetli doyurucu sofrasında kahvaltı yapabilirsiniz. Ayrıca işletmede kahvaltı yapabileceğiniz gibi meşhur lezzetli dondurmasını da deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kaleüçağız, 07570 Demre/Antalya

Telefon: 0537 234 77 91

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan The I Am Here Cafe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Dudu Mutfak, Antalya Kahvaltı Mekânları

Dudu Mutfak

Antalya-Kaş bölgesinde hizmet veren Dudu Mutfak, küçük, otantik, dekoru ve ambiyansı ferah ve güzel bir işletmedir. Mekânın manzarası da oldukça güzeldir. Kahvaltı çeşidi fazla ve yeterli derecede, lezzetli, taze, doğal ürünlerle zengindir. Mekân biraz küçük olduğu için ve ilgi görmesinden dolayı yer bulmak için beklemeniz gerekebiliyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Andifli, Süleyman Sandıkçı Sk. No:1/3, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0537 431 00 09

Bulunduğunuz Konumdan Dudu Mutfak’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Mantarevi Restaurant

Mantarevi Restaurant

Antalya-Korkuteli bölgesinde yoğun ilgi gören bir işletme olan Mantarevi Restaurant, hem sabah kahvaltıları ile hem de akşam yemekleri için oldukça farklı enfes lezzetlerin sunulduğu bir yerdir. Mekânda farklı tatlara, lezzetlere ait olan birçok menü sunulmaktadır. Sabah kahvaltılarında lezzetli, taze, doğal, doyurucu bir menü sunuluyor. İşletmenin ortamı otantik, nezih, ahşap masa ve sandalyeler ile ferah bir ambiyansa sahip, sunumları hem güzel hem lezzetli, çalışanları da oldukça ilgilidir.

İletişim Bilgileri

Adres: D350 Datköy, 07000 Korkuteli/Antalya

Telefon: (0242) 667 12 10

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Mantarevi Restaurant’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Mumi Beach Club & Meyhane

Mumi Beach Club & Meyhane

Antalya-Kaş bölgesinin şık yerlerinden biri olan Mumi Beach Club & Meyhane, denizin kenarında enfes bir manzara eşliğinde kahvaltı yapabileceğiniz mekânlardan biridir. Mekâna gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Ortamı tüm hijyen kurallarına uygun, temiz, şık dizayn edilmiş, çalışanları ilgili, servisi hızlıdır. Doyurucu, lezzetli güzel bir kahvaltı için tercih edilebilecek mekânlarda biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: Andifli Mahallesi Liman Cad. no:26, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: (0242) 836 16 77

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Mumi Beach Club & Meyhane’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Fırıncıbaba Side Şubesi

Fırıncıbaba Side Şubesi

Antalya-Manavgat bölgesinde bulunan Fırıncıbaba Side Şubesi, sıcacık unlu mamuller ve enfes doyurucu taze kahvaltılıkları ile tercih edebileceğiniz bir mekândır. Mekan nezih, kaliteli, hijyen kurallarına uygun bir işletmedir. Çalışanları ilgili, güler yüzlü, servisi hızlıdır. Kahvaltının yanı sıra enfes tatlıları da bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Side Mah., Yavuz Sultan Selim Blv. 2/A, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: (0242) 753 54 53

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Fırıncıbaba Side Şubesi’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Ehlikeyf Meyhane Kaş

Ehlikeyf Meyhane Kaş

Antalya-Kaş bölgesinde daha çok akşam eğlenceleri ve yemekleri ile adını duyurmuş bir işletme olan Ehlikeyf Meyhane Kaş, sabah kahvaltıları içinde tercih edilen mekânlardan biridir. Mekâna gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Nezih, şık, otantik bir işletme olarak ziyaretçilerine temiz, hijyenik şekilde ilgili, güler yüzlü bir hizmet ile lezzetli, taze, doğal, zengin bir kahvaltı sunmaktadırlar. Yoğun olarak tercih edilen mekân ziyaretçilerin beğenisini almaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Andifli, Hükümet Cd. No:3, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0536 729 22 18

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Ehlikeyf Meyhane Kaş’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Ruhibey Meyhanesi 1949

Ruhibey Meyhanesi 1949

Daha çok akşam saatlerinde eğlenceli vakit geçirmek, yemek yemek için tercih edilen mekân sabah saatlerine kahvaltı servisi de sunmaktadır. Doyurucu, lezzetli, taze ürünler ile hazırlanan kahvaltı sofrasında, mekânın otantik, ferah havasında keyifli bir kahvaltı deneyimi yaşayabilirsiniz. İşletmeye gitmeden önce rezervasyon yaptırmalısınız. Tüm temizlik ve hijyen kurallarının uygulandığı, ilgili personellerin hızlı bir şekilde hizmet sağladığı keyifli bir mekandır.

İletişim Bilgileri

Adres: Andifli, Süleyman Sandıkçı Sk., 07580 Kaş/Antalya

Telefon: (0242) 836 35 55

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Ruhibey Meyhanesi 1949’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. Turkuaz Köy, Antalya Kahvaltı Mekânları

Turkuaz Köy

Antalya-Finike bölgesinde hizmet veren enfes bir manzaraya sahip, suyun yanında bulunan Turkuaz Köy, ortamı ve lezzetli sunumları ile kahvaltı yapabileceğiniz mekânlardan biridir. Doğa içerisinde, açık havada yürüyüşler yapıp ardından da tahta masalarda zengin bir menüsü bulunan lezzetli, doyurucu bir kahvaltı yapabilirsiniz. Ayrıca işletme konaklama imkânı da sunmaktadır. Hem tatil hem de kahvaltı keyfi burada ziyaretçilerine sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Tekzeytinli Sok., Orta Mahalle, 07940 Finike/Antalya

Telefon: 0533 696 90 09

Bulunduğunuz Konumdan Turkuaz Köy’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. Hanımeli cafe, Antalya Kahvaltı Mekânları

Hanımeli cafe

Antalya-Finike’de hizmet veren hanımeli cafe, ailelerinizle ve arkadaş gruplarınızla tercih edebileceğiniz, denizin kenarında bulunan nezih, ferah işletmelerden biridir. Kahvaltınızı denizin manzarasında, ferah bir ortamda lezzetli doyurucu bir menü ile yapmak için uygun bir işletmedir. Mekân bir belediye tesisidir. Ortamı ve servisi, çalışanların ilgisi, samimi ortamı, ortalama fiyatları ile kahvaltınızı keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sahilkent, 07940 Finike/Antalya

Bulunduğunuz Konumdan Hanımeli cafe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Bi Lokma Bahçe

Bi Lokma Bahçe

Antalya-Kaş bölgesinde taştan otantik bir binası bulunan Bi Lokma Bahçe, açık alanda doğal bir ortam havasında ferah bir kahvaltı yapmak isteyenlerin tercih edebileceği mekânlardan biridir. Şık ve nezih bir ortam sunan işletmede akşam yemekleri servisi de bulunmaktadır. Günün her öğününde hizmet veren mekân, Kaş’ın ilgi gören yerlerindendir. Kahvaltıları doyurucu, lezzetli, taze ve doğal ürünlerle hazırlanan zengin bir menüye sahip mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Andifli, Uğur Mumcu Cd. No:21, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: (0242) 836 39 42

Bulunduğunuz Konumdan Bi Lokma Bahçe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Somuncu Baba, Antalya Kahvaltı Mekânları

Somuncu Baba

Antalya-Serik bölgesinde hizmet veren Somuncu Baba, hem unlu mamulleri hem sıcacık simitleri, taze, zengin kahvaltısı ile lezzetli bir kahvaltı keyfi yapabileceğiniz bir mekândır. İşletmedeki fırında lezzetli birçok ürün pişirilip sofralara sıcacık şekilde servis ediliyor. Kaşarlı ya da farklı pideleri de tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumalı Atatürk Caddesi No:158, 07500 Serik/Antalya

Telefon: 0555 076 86 00

Bulunduğunuz Konumdan Somuncu Baba’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Mola Restoran

Mola Restoran

Antalya-Demre bölgesinde hizmet veren Mola Restoran, kahvaltı servisi sunulan mekânlardan biridir. Akşam yemekleri de sunulan işletmede doyurucu, taze ürünlerle sabah kahvaltısı da yapabilirsiniz. İşletme yol üzerinde bulunan otantik, temiz, ilgili, lezzetli sunumların yapıldığı deneyimleyebileceğiniz bir mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Beymelek, Akdeniz Blv., 07570 Demre/Antalya

Telefon: (0242) 872 13 33

Bulunduğunuz Konumdan Mola Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Yemen Kahvesi, Antalya Kahvaltı Mekânları

Yemen Kahvesi

Antalya-Serik bölgesinde enfes kahvelerin ve içeceklerin sunulduğu mekânlardan biri olan Yemen Kahvesi, sabah kahvaltı servisi sunmaktadır. Kahvaltılıkları da doyurucu ve lezzetli bir şekilde zengin içeriği ile sunulmaktadır. Personeller ilgili, servisi şık, yerinde, kahvaltılıklar çeşitli, zengin içeriğe sahip, taze, sıcak ve lezzetlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Orta, 1033. Sk. 8/1, 07500 Serik/Antalya

Telefon: 0542 379 67 77

Bulunduğunuz Konumdan Yemen Kahvesi’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Dim Çayı Göl Piknik

Dim Çayı Göl Piknik

Antalya-Alanya bölgesinde hizmet veren Dim Çayı Göl Piknik, şimdiye kadar gittiğiniz kahvaltı mekânlarından farklı şekilde dekore edilmiş bölümlere sahip, otantik, ferah, doğal ve taze ürünlerle de lezzetleri beğenilen mekânlarda biri olmuştur. Yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan mekân iyi puanlamalara sahiptir. Mekanda gerekli temizlik ve hijyen kurallarına uygun, samimi bir hizmet verilmektedir. Dim Çayı kenarında muhteşem bir doğa ortamın içinde, buz gibi akan çay yanında yaptığınız kahvaltı sizlere güzel bir kahvaltı deneyimi yaşatacaktır. Kahvaltı sofraları zengin, lezzetli, doyurucudur.

İletişim Bilgileri

Adres: Kuzyaka, Göl Piknik, Baraj Yolu Caddesi, 07450 Alanya/Antalya

Telefon: 0532 581 86 32 – (0242) 518 16 16

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan Dim Çayı Göl Piknik’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39. Q Beach Restaurant & lounge

Q Beach Restaurant & lounge

Antalya-Manavgat ilçesinde hizmet veren Q Beach Restaurant & lounge, ortamı ile sakin, huzurlu, ferah, kaliteli, lezzetli doyurucu kahvaltı ve yemek servisi sunmaktadır. Mekânda müşterilerini rahatsız etmeyen kısık seste sakin müzikler sizlere eşlik ediyor. Açık alanda ferah, temiz havada kahvaltı keyfi yapabilirsiniz. Yemekleri ve ürünlerin tadı, lezzeti, çalışanların ilgisi, hızlı güler yüzlü hizmeti ziyaretçilerin beğenisini almaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: beach park, Evrenseki, 07330 Manavgat/Antalya

Telefon: 0532 304 34 53

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Q Beach Restaurant & lounge’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Sun Set Restoran

Sun Set Restoran

Antalya-Serik ilçesinde bulunan Sun Set Restoran, açık ve kapalı oturma alanları bulunan hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemeği servisi sunulan mekanlardan biridir. Mekanın ortamı, ferahlığı, hijyen kurallarına uygun oluşu, hızlı, ilgili servisi, zengin çeşitli menüsü ile lezzetli kahvaltı imkanı sunar.

İletişim Bilgileri

Adres: Belek, 20. Sk. No:9, 07500 Serik/Antalya

Telefon: (0242) 715 35 45

Bulunduğunuz Konumdan Sun Set Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

41. Kaş Asma6 Beach & Restaurant & Garden Cafe

Kaş Asma6 Beach & Restaurant & Garden Cafe

Antalya-Kaş mekânında hizmet veren Kaş Asma6 Beach & Restaurant & Garden Cafe, bölgenin diğer bir deniz kenarında bulunan kahvaltı yerlerinden biridir. Hem yüzme hem de enfes bir kahvaltı deneyimi yaşamak için tercih edebileceğiniz bir mekândır. Ziyaretçilerinin beğenisi alan Kaş Asma6 Beach & Restaurant & Garden Cafe, zengin, çeşit çeşit lezzetli, taze ve sıcak ürünlerin sunulduğu, ilgili personelleri ile enfes bir kahvaltı yapılabilen mekânlardandır.

İletişim Bilgileri

Adres: Andifli, İskele Sk. No:22, 07580 Kaş/Antalya

Telefon: 0534 359 35 37

Bulunduğunuz Konumdan Kaş Asma6 Beach & Restaurant & Garden Cafe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

42. “ZIRVE PASTANESI” Cafe Bistro

"ZIRVE PASTANESI" Cafe Bistro

Antalya-Serik bölgesinde bulunan “ZIRVE PASTANESI” Cafe Bistro, hem klasik kahvaltı hem de pratik hızlı kahvaltılar olan tostlar için tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir. İşletme oldukça otantik, temiz, şık sunumları ve ilgili personelleri ile de rahat edebileceğiniz bir mekândır. Sakin bir ortamı bulunan “ZIRVE PASTANESI” Cafe Bistro, birçok kahvaltı çeşidi ile ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Belek, Atıf Zengin Cd. No:17/A, 07506 Serik/Antalya

Telefon: (0242) 715 38 39

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan “ZIRVE PASTANESI” Cafe Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

43. Milkbar brother’s Kemer 

Milkbar brother’s Kemer

Antalya-Kemer bölgesinde hizmet veren Milkbar brother’s kemer, nezih, şık, ferah ortamı, doyurucu, lezzetli, taze, çeşitli kahvaltı menüleri ile hizmet veren mekânlardan biridir. Kemer’de lezzetli kahvaltılar için burası uygun bir işletmedir. Günün her saatinde hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Merkez Mahallesi, 128. Sk. No:3/3 D:1, 07990 Kemer/Antalya

Telefon: 0532 161 93 05

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Milkbar brother’s Kemer ’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

44. Dakapo Beach Club Kemer

Dakapo Beach Club Kemer

Antalya-Kemer bölgesinde yoğun ilgi gören, yüksek puanlamalara sahip bir kahvaltı ve yemek mekânı olan Dakapo Beach Club Kemer, ailenizle, arkadaşlarınızla tercih edebileceğiniz, doyurucu ve bir o kadar lezzetli ürünlerin sunulduğu mekânlardan biridir. Mekânın manzarası da ziyaretçiler için ilgi çekicidir. Kapalı ve açık mekânlarda özenle hazırlanan kahvaltı menüleri, taze, doğal, lezzetli çeşit çeşit ürünler ile hazırlanmakta, doyurucu bir kahvaltı imkânı sunmaktadır. Personeller hızlı servis yapan, ilgili, güler yüzlü çalışanlardır. Kemer’de deneyimleyebileceğiniz işletmelerden biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: Merkez Mah. Yali Caddesi Ayisi Parki Içi Dakapo KEMER-ANTALYA, 07980 KEMER/Antalya

Telefon: 0533 658 20 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Dakapo Beach Club Kemer ’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

45. Yarıkpınar Meydan Restaurant

Yarıkpınar Meydan Restaurant

Antalya-Kemer bölgesinde doğanın içerisinde, ferah, temiz, yeşilin içerisinde huzurlu bir kahvaltı imkânı sunulan Yarıkpınar Meydan Restaurant, akşam yemekleri içinde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Kahvaltıda taze, doğal ürünler, çeşit çeşit kahvaltılıklar, sıcacık pideler, ekmekler, sucuklu yumurta, patates, menemen gibi zengin bir sofra sunulmaktadır. Köy kahvaltısından serpme kahvaltıya ya da içeriğini istediğiniz gibi zenginleştireceğiniz kahvaltı menülerini, dere yanında, içerisinde yüzen balık ve ördekleri izleyerek keyifli bir şekilde yiyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Üzeri Yarıkpınar Mevkii, Kumluca Kemer Yolu, 07995 Kemer/Antalya

Telefon: 0532 253 13 24

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Yarıkpınar Meydan Restaurant’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

46. Botanik Restaurant

Botanik Restaurant

Antalya-Kemer’de bulunan doğa içerisinde, suyun üzerinde bulunan oturma yerlerinde ferah bir ortamda kahvaltı ve günün diğer öğünleri içinde birçok lezzetin sunulduğu mekânlardan biridir. Burada doğal ortamında, otantik bir şekilde dekore edilen mekânda lezzetli kahvaltılıkları yerken yanınızda suda gezen ballık ve ördekleri izleyebilirsiniz. Şehrin bunaltıcı havasından uzak bir şekilde doğa içerisinde kahvaltı yapmak için uygun bir yerdir. Her damak zevkine göre değişse de genellikle ziyaretçilerinden olumlu yorumlar almaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Ulupınar Mah Merkez Sok, Ulupınar Köyü Yolu No:82, 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 825 00 13

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Botanik Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

47. Karakuş Restaurant

Karakuş Restaurant

Antalya-Kemer’de hizmet veren Karakuş Restaurant, denizin kenarında, deniz havasında kahvaltı yapabileceğiniz mekânlardan biridir. Şık, doyurucu sofrası, ferah, otantik, temiz ortamı ile ailenizle ve arkadaşlarınızla rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir işletmedir. Akşamları da görkemli, şık, hoş bir ambiyansa sahiptir. Sabah ya da akşam her vakit ziyaretçilerine eşsiz bir ortam ve hizmet sunmaktadır. Ayrıca mekâna gitmeden önce arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekli.

İletişim Bilgileri

Adres: Ulupınar, Çıralı Sk No:546, 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 825 72 75 – 0530 473 69 16

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Karakuş Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

48. Hatır Kahvesi, Antalya Kahvaltı Mekânları

Hatır Kahvesi

Antalya-Kumluca bölgesinde hizmet veren Hatır Kahvesi, sabah kahvaltı servisi bulunan, ayrıca öğle akşam yemekleri için de tercih edebileceğiniz işletmelerden biridir. Klasik kahvaltı, serpme kahvaltı gibi menüleri tercih ederek doyurucu bir kahvaltı yapabilirsiniz. Mekân otantik, temiz, nezih bir yerdir, çalışanları ilgili, servisi hızlı ve güzeldir. Ailenizle, arkadaşlarınızla rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Narenciye, Adnan Menderes Blv. No:33, 07350 Kumluca/Antalya

Telefon: (0242) 887 77 70

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hatır Kahvesi ’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

49. Castle Cafe Restoran

Castle Cafe Restoran

Antalya-Muratpaşa bölgesinde hizmet veren Castle Cafe Restoran, sabah kahvaltısından akşam yemeklerine günün farklı saatlerinde tercih edilebilecek işletmelerden biridir. Herkesin damak zevki, beğenisi farklıdır. Bu nedenle mekânları tercih eden ziyaretçilerin bazıları için enfes lezzetler bazıları içinde beğenilmeyen tatlar olabilmektedir. Çoğunlukla hem lezzetli ürünleri, yemekleri beğenilmekte olan mekânda kahvaltı servisi de doyurucu, taze, temiz bir şekilde sunulmaktadır. Personeller ilgili, ortam nezih, manzarası, çevresi ferah ve ilgi çekicidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kılınçarslan, Hıdırlık Sk. No:46, 07100 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 248 65 94

Sosyal Medya Sayfası: facebook   

Bulunduğunuz Konumdan Castle Cafe Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

50. İba Cafe, Antalya Kahvaltı Mekânları

İba Cafe

Antalya-Konyaaltı ilçesinde hizmet veren İba Cafe, sabah kahvaltısından akşam yemeklerine kadar ziyaretçilerini günün her saatinde ağırlayan işletmelerden biridir. Mekân, nezih, şık, kaliteli lezzetler ve sunumların yapıldığı, içerisinde ayrı mekânlar da bulunan bir işletmedir. Ayrı mekândan kastı şu şekildedir: maç izlemek isteyenler için ayrı, canlı müzik keyfi için ayrı salonlar şeklinde düzenlenmiştir. Doğa içerisinde ferah bir ortamı vardır. Kahvaltılıkları taze, doyurucu, lezzetlidir. Açık kapalı alanları da bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Altınkum, İba Cafe, Akdeniz Blv. No:174 D:1, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: (0242) 229 62 65 – 0532 562 82 95

Sosyal Medya Sayfası: facebook  

Bulunduğunuz Konumdan İba Cafe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

51. Pablito, Antalya Kahvaltı Mekânları

Pablito

Antalya-Muratpaşa ilçesinde bulunan Pablito, bölgenin şık, nezih, kaliteli bir ortam ve hizmet sunan, enfes lezzetlerin hazırlandığı mekânlardan biridir. Mekânın hem manzarası hem de dekoru ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği ya da farklı zamanlarda mekânı tercih edebilirsiniz. Kahvaltılıkları lezzetli, taze, doğal, doyurucu ve şık bir şekilde sunulmaktadır. Çocuklu aileler içinde oyun alanı ve oyun ablası da bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Şirinyalı, Lara Cd. No:24, 07100 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 316 20 40

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan Pablito ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

52. BigChefs Antalya Lara

BigChefs Antalya Lara

Antalya-Muratpaşa bölgesinde hizmet veren BigChefs Antalya Lara, hem ortamı hem de lezzetli menüleri ile tercih edilen, kahvaltı servisi de bulunan mekânlardan biridir. Çoğu ziyaretçisinden beğeni alan, yoğun ilgi gören, ilgili personelleri, lezzetli taze ürünler sunulan BigChefs tercih edebileceğiniz bir kahvaltı mekânıdır.

İletişim Bilgileri

Adres: Fener, Lara Cd. 307/2, 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon: (0242) 324 15 28

Bulunduğunuz Konumdan BigChefs Antalya Lara ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

53. Coffeemania Kumluca

Coffeemania Kumluca

Antalya-Kumluca’daki Coffeemania Kumluca, otantik, nezih bir mekâna sahip olan lezzetli doyurucu kahvaltılıkların hazırlandığı mekânlardan biridir. Menüler fazla, sıcak, taze bir şekilde servis edilen, çeşitli ürünlerle sunulmaktadır. Sakin, ferah bir ortamı vardır. Çalışanlar ilgili, yoğunluğa göre servisi normal düzeyde ilerlemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Narenciye Mah. Adnan menderes blv özdemirler sitesi. özdemirler kayra apt. no: 27/a, 07350 Kumluca/Antalya

Telefon: 0533 197 68 99 – (0242) 887 32 32

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Coffeemania Kumluca ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

54. Sebo Cafe Restaurant

Sebo Cafe Restaurant

Antalya-Kumluca bölgesinde bulunan Sebo Cafe Restaurant, enfes lezzetli, taze, doğal ürünlerle, gözleme, klasik kahvaltı, serpme kahvaltı gibi doyurucu bir menü seçip kahvaltılarını yapabilirler. Mekânda farklı öğünlerde de yemek servisi sunulmaktadır. Midye dolma, mantı, balık, et ürünleri gibi diğer öğünlerde de menü zengindir. Mekân otantik, ziyaretçilerine tam bir klasik ortam sunan, deniz kenarı mekânların ambiyansını yansıtan bir dekora sahiptir.

İletişim Bilgileri

Adres: Adrasan, river otel karşısı, Sarıkavak Cd. D:No:108, 07350 Kumluca/Antalya

Telefon: 0536 719 65 37

Bulunduğunuz Konumdan Sebo Cafe Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

55. Yeni Başkent Simit

Yeni Başkent Simit

Antalya-Korkuteli bölgesinde hizmet veren Yeni Başkent Simit, açık alanı bulunan, ferah nezih bir mekândır. Ağaçlık alanların altında bulunan masalarda sabah güneşi ile keyifli, lezzetli, taze ürünlerle kahvaltı yapabilirsiniz. Serpme kahvaltısı doyurucu ve içeriği zengindir. Sıcak, taze simitler, ekmekler hamur işi diğer birçok lezzet ortalama bir fiyat ile ziyaretçilerine kahvaltı sofralarında sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Aşağıpazar, 637. Sk., 07800 Korkuteli/Antalya

Telefon: (0242) 643 54 26

Bulunduğunuz Konumdan Yeni Başkent Simit’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

56. Paşa Kır Bahçesi Van kahvaltısı

Paşa Kır Bahçesi Van kahvaltısı

Antalya-Konyaaltı bölgesinde hizmet veren Paşa Kır Bahçesi Van kahvaltısı, zengin menüsü ile Van kahvaltısı sunulan mekânlardan biridir. Mekânda birbirinden lezzetli, zengin içeriğe sahip peynir, reçel, zeytin, sucuklu yumurta, taze ekmek, kızartma gibi çeşitler sunulmaktadır. İşletme hijyen ve temizlik kurallarına uygun, nezih, ferah, çalışanları ilgili, servisi hızlı, ürünleri taze, doğal bir şekildedir. Otantik, salaş oturma alanları bulunmaktadır. Kendinizi âdeta bir köy yerinde doğal bir ortamda kahvaltı yaparken buluyorsunuz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çağlarca, Hacısekililer yolu üzeri piknik ve mesire alanı sosyete pazarı no:9, 07070 Konyaaltı/Antalya

Telefon: 0546 560 30 92

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Paşa Kır Bahçesi Van Kahvaltısı’ na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

57. Coppa Beach Club

Coppa Beach Club

Antalya-Manavgat bölgesinde hizmet veren Coppa Beach Club, açık bir alan sahip olan, şık, nezih, servisi ve lezzetleri güzel bir işletmedir. Ayrıca kahvaltının ardında denize girebilirsiniz. Şık akşam yemekleri için de tercih edilebilecek bir mekândır. İşletme çalışanları ilgili, servisi hızlı, müşteri memnuiyeti önemli, sunumlar şık, doyurucu şekildedir. Denizin kenarında, manzara eşliğinde her mevsim ayrı bir güze havası bulunan mekânda güzel bir kahvaltı için Coppa Beach Club mekânını tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ilıca, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: 0544 422 67 72

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Coppa Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*