Aydın Kahvaltı Mekânları-Aydın’da Bulunan En İyi 41 Kahvaltı Mekânı

Aydın Kahvaltı Mekânları, Aydın Kahvaltı Mekânları, Aydın, Ege bölgesinde zengin bir mutfak kültürüne sahip olan bir şehirdir. Adını sınırları dışına kadar duyurmuş olan Aydın mutfağında her damak zevkine uygun olan et, balık, zeytinyağlı birçok ürünlerinden farklı olarak bu yazımızda kahvaltı mekânlarından bahsedeceğiz. Serpme kahvaltılardan köy kahvaltılarına, sıkmalardan birçok hamur işi lezzetlerine kadar birçok lezzetin sunulduğu mekân bulunmaktadır. Bir turizm şehri olan Aydın ilinde yerli yabancı birçok turistin hem de yörede yaşayan halkın tercih ettiği, lezzetli, taze, doyurucu lezzetler sunan mekânlar bulunmaktadır. Aydın’a kentin her farklı bölgesinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçlarınızın yanı sıra otobüsle ulaşımı da tercih edilebilirsiniz. Aydın’da farklı birçok kahvaltı mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekânlarını derledik.

Ankara Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

Ayaş Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

Beypazarı Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

Gölbaşı Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

Keçiören Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

1. Cafe Sakizade, Aydın Kahvaltı Mekânları

Cafe Sakizade

Aydın şehir merkezinde bulunan Cafe Sakizade, otantik, nezih, şık, güzel, enfes sunumlara sahip, çeşit çeşit, doğal, taze ürünlerin sunulduğu, doyurucu sabah kahvaltıları yapabileceğiniz mekânlardan biridir. Kahvaltı tabağı, serpme kahvaltı gibi çeşitler sunulmaktadır. Açık ve kapalı oturma alanlarında, hızlı, güler yüzlü, ilgili servisler ve şık doyurucu sunumlar ile keyifli kahvaltılar yapabilirsiniz. Ayrıca akşam yemekleri, tatlılar için de tercih edebilirsiniz. Lezzetli, doyurucu, keyifli, otantik ambiyansı ile kahvaltı için Cafe Sakizade mekânını deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Hasanefendi-ramazan Paşa, Mahallesi, 1906. Sk. No:5, 09100 Aydın Merkez/Aydın

Telefon: 0539 220 22 98

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Cafe Sakizade ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Edward’s Coffee

Edward's Coffee

Aydın-Nazilli bölgesinde hizmet veren Edward’s Coffee, hijyen kurallarına uygun olan nezih, ferah, şık bir ortamda ziyaretçilerine doyurucu, lezzetli, serpme kahvaltılar, sıcak çay, kahve gibi içeceklerin sunulduğu mekanlardan biridir. Ayrıca mekân farklı öğünlerde de servis sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni, 152. Sk. No:19, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 312 12 21

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Edward’s Coffee ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Ege’nin Yeri Köy Sofrası

Ege’nin Yeri Köy Sofrası

Aydın-Kuşadası bölgesinde organik, taze, doğal ürünlerin lezzetli bir şekilde sunulduğu Ege’nin Yeri Köy Sofrası, çeşit çeşit ürünleri ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. İşletme ferah, temiz havanın etkisinde, sevimli, otantik bir işletmedir. Sofralarda çeşit çeşit reçeller, peynir ve zeytinler, taze ekmek, çay ve birçok ürün lezzetli bir şekilde ilgili çalışanlar ile sunulmakta, çocuklar için de oyun alanları bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Kirazlı, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0555 875 89 94

Sosyal Medya Sayfası: instagram 

Bulunduğunuz Konumdan Ege’nin Yeri Köy Sofrası ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Alo 24, Aydın Kahvaltı Mekânları

Alo 24, Aydın Kahvaltı Mekânları

Aydın-Didim ve Kuşadası ilçelerinde hizmet veren bir mekân olan Alo 24, geniş mekânı ile 1000 kişi kapasiteli bir alana sahiptir. İşletme temiz, ferah, geniş, konforlu bir ortam sunmaktadır. Kahvaltıda sunulan ürünler taze, doğal, lezzetli ve çeşitlilik yönünden de zengindir. Serpme kahvaltı, klasik kahvaltı tabağı da tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Mah., 884. Sk. No:1 D:No:1, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 813 23 01

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Alo 24’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Şehri Yar, Aydın Kahvaltı Mekânları

Şehri Yar

Aydın şehir merkezinde hizmet veren Şehri Yar, geniş, ferah, temiz, şık bir ortama sahip olan, birbirinden lezzetli, taze, doğal ürünlerle hazırlanan kahvaltılıkların sunulduğu mekânlarından biridir. Geniş oturma ve organizasyon için uygun olan alanları, çocuklar için oyun alanı, açık ve kapalı oturma alanları vardır. Sabah kahvaltısından akşam yemeklerine kadar günün farklı öğünlerinde de hizmet vermektedir. Çalışanları ilgili, servisleri hızlı ve güzel, ortamı ferah, ürünleri lezzetli ve tazedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Işıklı, 09000 Aydın Merkez/Aydın

Telefon: (0256) 247 09 47

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Şehri Yar ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Ayvalık Balıkçısı Kuşadası

Ayvalık Balıkçısı Kuşadası

Aydın-Kuşadası bölgesinde bulunan Ayvalık Balıkçısı Kuşadası, yazlık sahil bölgelerinin en sevilen işletmelerinden olan balık restoranlarından biridir. Ancak burada enfes balıkların yanında lezzetli kahvaltılıklar da sunulmaktadır. Doyurucu, taze, lezzetli birçok kahvaltılık ürün ile sofralar görsel bir şölene dönüşüyor ve keyifli bir şekilde karnınızı doyurabiliyorsunuz.

İletişim Bilgileri

Adres: Türkmen Mahallesi, Yat Limanı, Ayvalık Balıkçısı Kuşadası, no 107/1, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0530 342 71 50 – (0256) 618 07 27

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan Ayvalık Balıkçısı Kuşadası ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Deniz Pansiyon Restoran

Deniz Pansiyon Restoran

Aydın-Didim bölgesinde 1998 yılından beri uzun yıllardır hizmet veren denize sıfır mesafede bulunan Deniz Pansiyon Restoran, çeşit çeşit kahvaltılıklar, taze, doğal, organik ürünler sunulmaktadır. Mekâna gelmeden önce rezervasyon yaptırmalısınız. Çalışanlar ilgili, güler yüzlü, samimi, servisler hızlı ve sunumları güzeldir.

İletişim Bilgileri

Adres: Didim Kara Yolu 8. Km., Didim (Yenihisar)/Aydın

Telefon: (0256) 831 01 26

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Deniz Pansiyon Restoran ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Sevgi Sokağı Yeşilçam

Sevgi Sokağı Yeşilçam

Aydın şehir merkezinde bulunan Sevgi Sokağı Yeşilçam, bölgede hizmet veren nezih, şık, ferah, temiz, hijyen kurallarına uygun olan işletmelerden biridir. İşletmede açık ve kapalı oturma alanları bulunmaktadır. Serpme kahvaltısı, klasik kahvaltısı reçel, peynir, zeytin çeşitlerine, sıcak, taze, doğal ürünlere sahiptir. Sadece sabah kahvaltısı için değil günün farklı saatlerinde de servis verilmektedir. Çalışanlar ilgili, güler yüzlü servis hızlı ve güzeldir. Doyurucu ve lezzetli kahvaltı için mekânı tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Zafer, Zübeyde Hanım Cd. No:13, 09010 Merkez/Aydın

Telefon: 0535 345 51 10

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Sevgi Sokağı Yeşilçam ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Efeler Saklı Bahçe Cafe

Efeler Saklı Bahçe Cafe

Aydın şehir merkezinde hizmet veren Efeler Saklı Bahçe Cafe, temiz, otantik, ferah bir ortama sahip olan, açık ve kapalı oturma alanı bulunan, bol çeşitli kahvaltı ürünleri ile doyurucu bir kahvaltı keyfi sunulan mekânlardan biridir. Kahvaltının sunumu, taze, doğal, lezzetli ürünleri, sıcak taze ekmeği, böreği, patatesi, şık, ferah ve nezih dekore edilmiş ortamı ziyaretçilerinin beğenisini almaktadır. Mekân çalışanları ilgili, servisi hızlı, güler yüzlü yemekler doyurucu menü ve çeşitliliğe sahiptir.

İletişim Bilgileri

Adres: Hasanefendi-ramazan Paşa, 1910. Sk. No:32, 09100 Aydın Merkez/Aydın

Telefon: (0256) 214 00 07

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Efeler Saklı Bahçe Cafe ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Çıtlık Belen Kahvaltı-Dinlenme

Çıtlık Belen Kahvaltı-Dinlenme

Aydın şehir merkezinde bulunan Çıtlık Belen Kahvaltı-Dinlenme, doğa içerisinde temiz, ferah bir havaya sahip, nezih, şık, keyifli bir mekândır. Kahvaltılıkları taze, doğal, lezzetli, çeşit bol, doyurucudur. Açık havada, yeşilin ve huzur dolu sakin ortamda, doyurucu güzel bir kahvaltı sunulmaktadır. İşletme ziyaretçilerine bir piknik havası içerisinde, doğa ile iç içe bir kahvaltı imkânı tanır. Sıcak gözlemesi, doğal ürünleri, samimi güler yüzlü çalışanların şık sunumları ile işletme ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gölhisar, 09000 Aydın Merkez/Aydın

Telefon: 0533 410 05 50

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Çıtlık Belen Kahvaltı-Dinlenme ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Şenyuva Şelale Kahvaltı Evi& Restaurant

Şenyuva Şelale Kahvaltı Evi& Restaurant

Aydın-Efeler bölgesinde nehir kenarında, doğa ortamında, nezih, ferah bir ortama sahip olan Şenyuva Şelale Kahvaltı Evi& Restaurant, sabah kahvaltısından akşam yemeklerine kadar birçok öğünde servisi bulunan işletmelerden biridir. Şehrin bunaltıcı ve kapalı alanlarından uzaklaşıp, doğa ile iç içe, temiz havasa ferah bir kahvaltı deneyimi yaşamak için tercih edebileceğiniz bir mekândır. Hem ailelerin, çocukların, arkadaş gruplarının geniş, temiz ortamında rahat edebileceği hem de lezzetli, taze, bol çeşitleri ile doyurucu bir kahvaltı yapabileceğiniz işletme, ilgili, güler yüzlü çalışanları ile ziyaretçilerini güzel bir şekilde ağırlamaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Danişment, 09000 Efeler/Aydın

Telefon: 0533 225 51 06

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Şenyuva Şelale Kahvaltı Evi& Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Çörrek Cafe&Patisserie

Çörrek Cafe&Patisserie

Aydın şehir merkezinde tüm hijyen kurallarının uygun bir şekilde hizmet veren Çörrek Cafe&Patisserie, ferah, nezih, otantik bir işletme olarak ziyaretçilerine lezzetli, doyurucu bir kahvaltı keyfi sunmaktadır. Sunulan ürünler taze, doğal, kaliteli, lezzetlidir. Oldukça da doyurucu bir çeşitliliğe sahiptir. Çeşit çeşit unlu mamuller, pastalar, tatlılar, kahvaltılık ürünler, temiz, nezih ortam ziyaretçileri için ilgili çalışanları ile sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Efeler, Atatürk Blv. 72/A, 09020 Aydın Merkez/Aydın

Telefon: (0256) 213 76 77

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Çörrek Cafe&Patisserie’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Yeni Eski Cafe Bar

Yeni Eski Cafe Bar

Aydın-Efeler bölgesinde bulunan Yeni Eski Cafe Bar, otantik, tarihi bir yapıda, nezih, eski yapı tarzında bir binada hizmet vermektedir. Açık alanda da oturma yerleri bulunmaktadır. Ferah, temiz, ilgili bir ortama sahiptir. Kahvaltılıkları, taze, lezzetli, doğal ve duyurucu şekilde çeşitliliğe sahiptir. Sadece sabah kahvaltısında değil günün diğer öğünlerinde de servisleri bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Hasanefendi-ramazan Paşa, Mahallesi, 1913. Sk. No:30, 09100 Efeler/Aydın

Telefon: 0553 427 87 96

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Yeni Eski Cafe Bar ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Dutlu Bahçe Köy Kahvaltısı

Dutlu Bahçe Köy Kahvaltısı

Aydın-Çine bölgesinde hizmet veren doğa içerisinde, yeşilin ve temiz havanın olduğu, keyifli doyurucu kahvaltı imkânı sunulan mekânlardan biridir. Ağaçların altında bir piknik havası içerisinde taze, sıcak, bol çeşit ve doyurucu bir sofra sunulmaktadır. İşletme çalışanları misafirlerine ilgili, güler yüzlü, servisleri güzel, şık ve hızlıdır. Sıcacık hamur işi pişi, ekmek, gözlemelerinden, çeşit çeşit reçel, peynir, zeytin ve doğal ürünlere kadar birçok seçenek sunulmaktadır. Doyurucu, doğa içerisinde bir kahvaltı için tercih edebileceğiniz işletmelerden biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: Dorumlar, 09500 Çine/Aydın

Telefon: 0539 643 06 26

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Dutlu Bahçe Köy Kahvaltısı ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Yemen Kahvesi, Aydın Kahvaltı Mekânları

Yemen Kahvesi

Aydın-Efeler bölgesinde hizmet veren ve birçok bölgede şubeleri bulunan Yemen Kahvesi, şık, nezih, güzel bir ambiyansa sahip, kaliteli bir hizmet sunulan, enfes kahvaltılıkların, çay ve kahvelerin yapıldığı işletmelerden biridir. Mekân dekoru ferahlık, şıklık sunmaktadır. Hijyen kurallarına uygun, temiz, ilgili, hızlı servisleri vardır. Açık ve kapalı oturma alanları bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Mimar Sinan, Ali İhsan Paşa Blv. No:67, 09010 Efeler/Aydın

Telefon: (0256) 215 11 66

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Yemen Kahvesi ’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Gönül Hanı Park Restoran

Gönül Hanı Park Restoran

Aydın-Sultanhisar bölgesinde 2006 yılından beri hizmet veren Gönül Hanı Park Restoran, doğa içerisinde dekore edilmiş, ferah temiz, şık, nezih bir ortam ve ambiyans sunan, 30 çeşit serpme kahvaltısı bulunan işletmelerden biridir. Mekân sadece kahvaltı servisi değil günün diğer öğünlerinde de enfes lezzetli yemekler sunmaktadır. Geniş bir alan sahip olan mekân ağaçlar ve bitki örtüsü içerisinde dekore edilmiş, içerisinde gölet alanı bulunan bir işletmedir. Açık havada oturup doğa ile baş başa bir kahvaltı keyfi için oturma alanları bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atça, Aydın Denizli karayolu No:40, 09470 Sultanhisar/Aydın

Telefon: (0256) 356 43 70

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Gönül Hanı Park Restoran ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. BELLA KAHVALTI DİYARI

BELLA KAHVALTI DİYARI

Aydın-Nazilli bölgesinde bulunan BELLA KAHVALTI DİYARI, küçük sevimli, otantik, güzel bir şekilde dekore edilmiş, içeride ve dışarıda oturma alanları bulunan, enfes lezzetli serpme kahvaltıları bulunan mekânlardan biridir. Serpme kahvaltısında sunulan çeşitler çok fazla, doyurucu ve lezzetlidir. Sofralar dolup taşan, taze, sıcak, lezzetli, doğal ürünlerle damaklarda tat bırakmaktadır. Çalışanlar güler yüzlü, ilgili, samimi, hizmet ve servis oldukça hızlı ve yerindedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Altıntaş, Belediye meydanı, 133. Sk. No:26, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: 0555 361 35 57

Bulunduğunuz Konumdan BELLA KAHVALTI DİYARI’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Yoğurtçu Cavit, Aydın Kahvaltı Mekânları

Yoğurtçu Cavit

Aydın-Söke’de hizmet veren Yoğurtçu Cavit, salaş tarzda aile işletmesi olarak ziyaretçilerine doğal, taze, lezzetli, doyurucu kahvaltılar sunan bir mekândır. 1941 yılında kurulmuş ve 4.nesildir hizmet veren Yoğurtçu Cavit, çeşit çeşit doğal ürünleri, taze ve lezzetli ürünleri ile güzel bir kahvaltı sofrası sunulmaktadır. Burada çalışanlar ilgili, servisleri hızlı, güzel, ortamı temiz ve güzel dekore edilmiştir.

İletişim Bilgileri

Adres: Çeltikçi, Albayrak Cd. No:25, 09200 Söke/Aydın

Telefon: 0534 570 29 49

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Yoğurtçu Cavit ’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Ayşe Teyzenin Yeri

Ayşe Teyzenin Yeri

Aydın-Didim bölgesinde hizmet veren Ayşe Teyzenin Yeri, temiz, ferah, otantik havası ile yöresel köy kahvaltısının en iyi adreslerinden biridir. Mekân lezzetli, doyurucu, taze ürünleri ile yerli yabancı birçok turistin ilgisini çekmektedir. Serpme kahvaltı, Ege köy kahvaltısı, klasik kahvaltı gibi doyurucu ve lezzetli sunumların yapıldığı sofralar vardır. Farklı bir lezzet olarak sunulan patlıcanlı gözlemesi de mutlaka deneyimlemeniz gereken ürünlerdendir.

İletişim Bilgileri

Adres: Didim Söke Yolu Üzeri Akköy Mah. Akköy Köy Çeşmesi Karşısı No:16, 09290 Didim/Aydın

Telefon: 0555 967 51 10

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Ayşe Teyzenin Yeri ’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Marca Antakya Restaurant

Marca Antakya Restaurant

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Marca Antakya Restaurant, sahil şeridinde nezih, ferah, temiz bir ortamda, güzel bir şekilde dekore edilmiş ortamında lezzetli doyurucu kahvaltılıklar sunan mekânlardan biridir. Antakya yöresel ürünleri ile hazırlanan enfes sofraları, lezzetli ve taze ürünleri damaklarda enfes bir tat bırakmaktadır. Sunumlar doyurucu, çalışanlar ilgili, servisleri güzel ve hızlıdır.

İletişim Bilgileri

Adres: Soğucak, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: (0256) 633 37 77

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Marca Antakya Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Köy Sofrası, Aydın Kahvaltı Mekânları

Köy Sofrası

Aydın-Kuşadası bölgesinde bulunan Köy Sofrası, 2005 yılından beri kendi ürünlerini yetiştirerek misafirlerine ve birçok bölgeye sunmaktadır. Lezzetli, taze, doğal el yapımı birçok lezzetli ürünün doyurucu bir şekilde sunulduğu sofralarda, samimi bir şekilde otantik bir ortamda kahvaltı keyfi yapabilirsiniz. Uzun yıllardır hizmet veren işletme yerli yabancı birçok turistin ilgisini çekmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kirazlı, Kirazlı Camlık Yolu Üzeri, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: (0256) 667 10 03

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Köy Sofrası ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Hangar cafe ve restoran

Hangar cafe ve restoran

Aydın-Nazilli bölgesinde hizmet veren Hangar cafe ve restoran, eski bir demiryolu hangarının dekore edilip, otantik, şık ve nezih bir şekilde oluşturulmuş ortamında sunumlarda bulunan mekânlardandır. İşletmede enfes, doyurucu, çeşit çeşit kahvaltılıklarla dolu serpme kahvaltı ve akşam yemeği gibi öğünler içinde servisler yapılmaktadır. Çalışanlar ilgili, servis hızlı ve güzeldir.

İletişim Bilgileri

Adres: Altıntaş, Fevzi Çakmak Cad. No:42, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 315 64 76

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hangar cafe ve restoran ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Kumsal Restaurant

Kumsal Restaurant

Aydın-Kuşadası bölgesinde kumsalda, deniz manzarasında hizmet veren bir mekân olarak taze, doğal, lezzetli ürünlerle hazırlanan kahvaltı sofralarında keyifli kahvaltılılar yapabilirsiniz. Mekân hem manzarası hem bulunan voleybol sahası ve çocuk oyun alanları ile eğlenceli, keyifli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz işletmelerden biridir. Kahvaltılıkları, ilgili ve güler yüzlü çalışanları, hızlı servisleri ile deniz manzarasında güzel bir kahvaltı deneyimi geçirebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yavansu, Çamlık Cad., 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0530 237 29 83

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kumsal Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Tranche, Aydın Kahvaltı Mekânları

Tranche

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Tranche, 2012 yılından bu yana ziyaretçilerini ağırlayan, kahvaltı, yemek, steak house farklı menüler ile birlikte birçok lezzet sunan mekânlardan biridir. Zengin bir çeşitliliğe sahip olan kahvaltısı, taze, doğa ürünleri ziyaretçilerin hem gözlerini hem de karınlarını doyurmaktadır. Deniz kıyında bulunan işletme güzel, ferah manzarası ile de keyifli bir kahvaltı deneyimi sunmaktadır. Hijyen kurallarına uygun, ilgili çalışanlar ile hızlı servis sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Türkmen, Setur Marina Avm, Atatürk Blv. No:101, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: (0256) 618 28 29

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Tranche ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Ağaçlı Restaurant

Ağaçlı Restaurant

Aydın-Söke bölgesinde ağaçların altında, doğa havası içerisinde keyifli, ferah, temiz, nezih bir mekân olan Ağaçlı Restaurant, sabah kahvaltısından akşam yemeklerine birçok öğünde doyurucu bir sofra sunmaktadır. Gerekli hijyen kurallarına uygun, bol porsiyonların sunulduğu, lezzetli, taze doyurucu kahvaltılıklar ile ünlenmiş bir mekandır.

İletişim Bilgileri

Adres: Ağaçlı Mah., 09200 Söke/Aydın

Telefon: 0543 337 50 77

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Ağaçlı Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Mavi Restoran & Bistro

Mavi Restoran & Bistro

Aydın-Didim bölgesinde otel ve restoran olarak hizmet veren Mavi Restoran & Bistro, açık ve kapalı alanlara sahip, nezih, temiz, ferah, hijyen kurallarına uygun olan, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri sunulan mekanlardan biridir. Yerli, yabancı birçok turistin ilgisini çeken Mavi Restoran & Bistro, organik, doğal, taze köy ürünleri ve enfes doyurucu kahvaltılıklar sunmaktadırlar.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisar, Fener Cad. 10/A, 09270 Didim/Aydın

Telefon: 0850 305 8253

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Mavi Restoran & Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. David People

David People

Aydın-Didim bölgesinde 2010 yılından beri hizmet veren David People, farklı illerde birçok şubesi bulunan otantik, sevimli, güzel bir işletmedir. Serpme kahvaltı, tabak kahvaltısı, pişi tabağı vb. birçok doyurucu seçeneğin sunulduğu mekânda enfes sunumlar yapılmaktadır. Ayrıca farklı öğünlerde de yemek servisleri, çeşitli içecekler sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 813 67 89

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan David People ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Kahve Durağı Didim

Kahve Durağı Didim

Aydın-Didim bölgesinde hizmet veren Kahve Durağı, İzmir-Kordon’da da hizmet veren şubeleri ile enfes lezzete sahip eşsiz kahveler sunmaktadır. Mekân kahvaltı servisi de yapmaktadır. Çeşitliliği fazla olan, her damak zevkine uygun lezzetler bulabileceğiniz Kahve Durağı mekânında Geleneksel kahvaltı, Köyümden kahvaltı, Keyf-i kahvaltı, Sıcak kahvaltı, Duraklatan kahvaltı ve Kahve altlık gibi seçenekler sunulmaktadır. İçecek çeşitliliği kadar yiyeceklerin de çeşitli olması oldukça memnun edicidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni mahalle, Atatürk Blv. No:78, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 813 14 33

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kahve Durağı Didim ’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Alibey gurme, Aydın Kahvaltı Mekânları

Alibey gurme

Aydın-Efeler bölgesinde hizmet veren Alibey gurme, temiz, ilgili, nezih ortamı ve enfes kahvaltılıkları ile bölgede sevilen ve beğenilen işletmelerden biri olmuştur. Kahvaltı menüsü oldukça geniş, çeşitli, sucuklu yumurta, pişi, börek, yumurtalı ekmek sıcacık bir şekilde sofralarda yerini almaktadır. Ayrıca bu sıcacık, lezzetli ürünler serpme kahvaltıya dâhildir. Çalışanları oldukça ilgili, servisleri hızlı ve sunumları da güzel bir şekilde sağlanmaktadır. Mekân satılan ürünleri de giderken alıp deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Girne, Girne Blv. No:123, 09100 Efeler/Aydın

Telefon: (0256) 214 00 01

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Alibey gurme ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Vadi Sultan Sofrası

Vadi Sultan Sofrası

Aydın-Kuşadası bölgesinde doğanın içerisinde hizmet veren Vadi Sultan Sofrası, otantik, nezih, geleneksel bir şekilde dekore edilmiş, muhteşem bir manzaraya sahip olan lezzetli, taze ürünlerin sunulduğu işletmelerden biridir. Kahvaltınızı doğanın güzel manzarasında keyifle yapabilirsiniz. Şehrin bunaltıcı, yoğun havasından uzakta burada temiz, doğa havasında vakit geçirebilirsiniz. Çocukları ile gelen aileler için oyun alanı da bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Belentepesi Mevkii No:598, Kirazlı Mahallesi, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0544 219 24 25

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Vadi Sultan Sofrası ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Antik Kemer Kuşadası

Antik Kemer Kuşadası

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Antik Kemer Kuşadası, şehrin doğa alanı içerisinde yer alan mekânlarından biridir. Mekân hem organizasyonlar için hem de kahvaltı ve yemekler için tercih edilmektedir. Kahvaltılık ürünleri taze, organik, lezzetli, güzel bir şekilde hazırlanmıştır. Çalışanlar ilgili, servisleri ve sunumları güzel ve hızlıdır.

İletişim Bilgileri

Adres: Değirmendere, kirazlı yolu caddesi no 84/1, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0532 747 30 25

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Antik Kemer Kuşadası ’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. 1453 Osmanlı

1453 Osmanlı

Aydın’da hizmet veren 1453 Osmanlı, uzun yıllardır ziyaretçilerini ağırlayan, birbirinden lezzetli, taze, doğal ürünlerin sunulduğu, nezih bir mekândır. Kahvaltılıklarının çeşitliliği, ortamın ferah ve nezih oluşu, çocuklar için oyun alanı olması beğenilmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Girne, Ali İhsan Paşa Blv. No:22, 09100 Efeler/Aydın

Telefon: 0543 331 49 82

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan 1453 Osmanlı ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. Günbatımı Restoran

Günbatımı Restoran

Aydın-Söke ilçesinde hizmet veren Günbatımı Restoran, keyifli, sakin, doğa ile iç içe olan nezih, ferah işletmelerden biridir. Kahvaltılıkları taze, doğal, lezzetli, doyurucudur ve en sevilen gözde kahvaltılığı kaşarlı ekmeğidir. Mekâna gelip de deneyimlemeden gitmemeniz gereken lezzetlerden biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: Güllübahçe, Gürsu Mahallesi, Yeşildere Cd., 09230 Söke/Aydın

Telefon: 0536 980 95 99

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Günbatımı Restoran ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Key-F Restoran & Cafe

Key-F Restoran & Cafe

Aydın-Didim bölgesinde hizmet veren Key-F Restoran & Cafe, muhteşem göz alıcı bir deniz manzarasına sahip olan ferah, temiz, gerekli hijyen kurallarının uygulandığı şık mekanlardan biridir. Müzik eşliğinde kahvaltınızı yapıp yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Günün diğer öğünlerinde de balık, et, tavuk lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz. Kahvaltılık olarak serpme kahvaltı ya da klasik kahvaltı tabaklarını tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çamlık, D-Marin, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 813 13 16

Bulunduğunuz Konumdan Key-F Restoran & Cafe ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Bülent Börekçilik

Bülent Börekçilik

Ülkemizde birçok ilde şubelerini attırmaya başlayan, enfes uzayıp giden peyniri ile damaklarda tat bırakan Bülent Börekçilik, Aydın’da ziyaretçilerine bu lezzetli böreklerini sunmaktadır. Çoğu kişi için börek en iyi kahvaltılık olabilir. Adana’ya has olan uzayıp giden peyniri ile bu börek, Aydın-Kuşadası’nda ilgili çalışanları, temiz mekânı ve lezzetli börekleri ile yerli yabancı birçok ziyaretçiye sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Meşrutiyet, Atatürk Blv. 38 A, 09100 Aydın Merkez/Aydın

Telefon: (0256) 214 86 48

Bulunduğunuz Konumdan Bülent Börekçilik’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Andız Köy Sofrası

Andız Köy Sofrası

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Andız Köy Sofrası, 1999 yılında faaliyet göstermeye başlayan doğal, taze, lezzetli ürünlerin sunulduğu bir işletme arayanlar için tercih edebileceği mekânlardan biridir. İşletmenin sunduğu hizmet ve ürünler beğenilmektedir. Ağaçlar ve yeşil bitki örtüsü içerisinde doğal bir ortam sunarak ferah, keyifli, nezih bir kahvaltı deneyimi yaşamanızı sağlar.

İletişim Bilgileri

Adres: köy sofrası, Atatürk yolu andız kulesi mevkii no:100, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0536 612 74 45

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Andız Köy Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Ör Koop Kahvaltı Salonu

Ör Koop Kahvaltı Salonu

Aydın-Nazilli bölgesinde salaş tarzda yol üzerinde hizmet veren Ör Koop Kahvaltı Salonu, güler yüzlü, ilgili çalışanları, otantik, temiz ortamı ile açık büfe kahvaltı keyfi sunan çeşitli ürünlerin sunulduğu mekânlardan biridir. Doyurucu, lezzetli bir kahvaltı imkânı sunmaktadır. Ayrıca işletmede satılan doğal ürünleri de satın alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Durasıllı, Denizli Aydın Yolu, 09800 Nazilli/Aydın

Bulunduğunuz Konumdan Ör Koop Kahvaltı Salonu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Defne Cafe&Restaurant

Defne Cafe&Restaurant

Aydın- Söke bölgesinde hizmet veren Defne Cafe&Restaurant, doğal, otantik bir mekân olarak köy kahvaltısı imkânı sunulan bir işletmedir. Lezzetli, taze ürünlerle, çeşit çeşit kahvaltılıkların sunulduğu enfes sofralarda damak zevkinize uygun bir kahvaltı deneyimi yaşayabilirsiniz. Sıcak samimi bir ortama, ilgili, güler yüzlü çalışanları ile güzel bir servis yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Güllübahce Mah. İstiklal Cad.No30 SÖKE, 09200 Söke/Aydın

Telefon: (0256) 547 10 10

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Defne Cafe&Restaurant’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39. Kahve Bahane, Aydın Kahvaltı Mekânları

Kahve Bahane

Aydın-Efeler bölgesinde hizmet veren Kahve Bahane, şık, temiz havaya sahip, nezih, ferah, ailelerin ve arkadaş gruplarının kolaylıkla tercih edebileceği sabah kahvaltısından akşam yemeklerine kadar birçok olanak sunulan mekânlardan biridir. Çeşit çeşit reçel, zeytin, peynir, sıcak taze ve doğal ürünler, ekmekler, kızartmalar doyurucu ve güzel bir şekilde sunulmaktadır. Açık ve kapalı olarak geniş bir oturma alanına sahiptir. Temizlik ve hijyen kurallarına uygun, çalışanların ilgili, hızlı, güler yüzlü olduğu, ürünlerinin de lezzetli bir şekilde yapılıp sunulduğu bir işletmedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ovaeymir, Aydın Muğla Karayolu Üzeri 2.km, 09000 Efeler/Aydın

Telefon: (0256) 226 16 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kahve Bahane’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Keyif Bahçesi

Keyif Bahçesi

Aydın şehir merkezine doğanın ve temiz havanın içinde, açık kapalı oturma alanlarına sahip, keyifli bir işletme olan Keyif Bahçesi, doyurucu lezzetli yemeklerin sunulduğu mekânlardandır. İşletmede sunulan kahvaltılıklar taze, lezzetli, doğal, bol çeşide sahip, serpme kahvaltı, klasik kahvaltılar, sıcak ekmek ve börekler gibi enfes sunumlar vardır. Çocukların beğenip ilgisini çekebilecek midilliler, atlar bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Kızılcaköy, 09000 Aydın Merkez/Aydın

Telefon: (0256) 245 11 75

Bulunduğunuz Konumdan Keyif Bahçesi’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

41. Şafaklar Otel & Restaurant

Şafaklar Otel & Restaurant

Aydın-Nazilli bölgesinde otel ve restoran olarak hizmet veren Şafaklar Otel & Restaurant, çeşit çeşit kahvaltılıkları, sıcak lezzetli ekmeği, çayı ile temiz, nezih, ferah, şık ortamı ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Mekân çalışanları ilgili, güzel yüzlü, hizmet ve sunumlar hızlı ve güzeldir. Karadeniz mutfağına ait yöresel birçok lezzet sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar lezzetli bir şekilde sunulmaktadır. Serpme kahvaltısı ürün çeşitliliği ile doyurucu bir kahvaltı sunar.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Sanayi, Aydın Nazilli Devlet Karayolu No:131, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 316 06 66

Bulunduğunuz Konumdan Şafaklar Otel & Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*