Polatlı Kahvaltı Mekânları-Polatlı’da Bulunan En İyi 4 Kahvaltı Mekânı

Polatlı Kahvaltı Mekânları, Polatlı Kahvaltı, Polatlı, İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara’nın bir ilçesidir. Polatlı’ya kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ankara ülkemizin en yoğun ilgi gören şehirlerinden biri olarak burada kahvaltı yapabileceğiniz iyi yorumlar alan birçok restoran, lokanta, kahvaltı mekânına sahiptir. Sizler için Ankara’nın Polatlı ilçesinde bulunan farklı birçok kahvaltı mekânını bu yazımızda derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

Ankara Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

1.İkbal’s Bistro

İkbal's Bistro

Ankara-Polatlı mevkiinde bulunan İkbal’s Bistro, hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemekleri için tercih edebileceğiniz, lezzetli yemeklerin sunulduğu işletmelerden biridir. Müşterilerine karşı ilgili, güler yüzlü, güvenilir hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet, Ankara Cd. No:1, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: (0312) 623 26 02

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan İkbal’s Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Yılmaz Usta Konya Tandır

Yılmaz Usta Konya Tandır

Ankara-Polatlı’da hizmet veren Yılmaz Usta Konya Tandır, hem şık, nezih, ferah ortamı hem de lezzetli kahvaltıları ve yemekleri ile ziyaretçilerin beğenisini alan yoğun ilgi gören işletmelerden biridir. Mekânda serpme kahvaltı, klasik kahvaltı, sahanda yumurta gibi birçok seçenek de sunulmaktadır. Lezzetli, taze, yöresel ürünleri ile sabah kahvaltısından et yemeklerine damaklarda lezzeti kalmaktadır. İşletme temiz, hijyenik, çalışanlar ilgili ve servis hızlıdır.

İletişim Bilgileri

Adres: Fatih, Ali Rıza Bey Cd. no:1, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: (0312) 621 35 31

Bulunduğunuz Konumdan Yılmaz Usta Konya Tandır’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Yamaç Restoran, Polatlı Kahvaltı Mekânları

Yamaç Restoran

Uzun zamandır hizmet veren Yamaç Restoran, sabah kahvaltısı için tercih edebileceğiniz geniş bir alana sahip, temiz, nezih, refah bir mekândır. Hijyen kurallarının uygulandığı, ilgili personellerin servisi hızlı ve güler yüzlü bir şekilde sağladığı Yamaç Restoran, tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: İğciler, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: 0505 024 49 69

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Yamaç Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. TANDIR GÖZLEME-MENEMEN

TANDIR GÖZLEME-MENEMEN

Ankara-Polatlı bölgesinde enfes gözlemelerin yapıldığı TANDIR GÖZLEME-MENEMEN, kahvaltıların lezzetli şekilde sunulduğu işletmelerden biridir. Çeşit çeşit gözlemelerden menemenlere, peynir, zeytin çeşitlerinden sıcacık çaylara enfes lezzetler ziyaretlerin damaklarında kalmaktadır. Mekân otantik, temiz, ferah bir yerdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet, Garnizon Cd. No:4, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: (0312) 623 54 56

Bulunduğunuz Konumdan TANDIR GÖZLEME-MENEMEN’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*