Keçiören Kahvaltı Mekânları-Keçiören’de Bulunan En İyi 8 Kahvaltı Mekânı

Keçiören Kahvaltı Mekânları, Keçiören Kahvaltı, Keçiören, İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara’nın bir ilçesidir. Keçiören’e kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ankara ülkemizin en yoğun ilgi gören şehirlerinden biri olarak burada kahvaltı yapabileceğiniz iyi yorumlar alan birçok restoran, lokanta, kahvaltı mekânına sahiptir. Sizler için Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan farklı birçok kahvaltı mekânını bu yazımızda derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

Ankara Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

1.Seans Cafe & Bistro

Seans Cafe & Bistro

Ankara-Keçiören bölgesinde hizmet veren Seans Cafe & Bistro, şık, nezih, ferah, oldukça temiz bir mekândır. İşletmenin açık ve kapalı oturma alanları da bulunmaktadır. Burada keyifli bir şekilde lezzetli ürünler ile hazırlanan kahvaltınızı yapabilirsiniz. Ayrıca günün diğer öğünlerinde lezzetli yöresel ve farklı birçok yemek de sunulmaktadır. Ferah, şık mekânda lezzetli bir kahvaltı keyfi için Seans Cafe & Bistro mekânını tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kavacık Subayevleri, Şht. Makbule Sk. No: 5, 06120 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 318 85 85

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Seans Cafe & Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Bahçeli Cafe & Restaurant

Bahçeli Cafe & Restaurant

Keçiören’in şık nezih mekânlarından kahvaltı yapabileceğiniz, günün farklı öğünlerini de yiyebileceğiniz bir işletme olan Bahçeli Cafe & Restaurant, ilgili, güler yüzü çalışanları, temiz, otantik bir mekândır. Kahvaltı menüsü de oldukça doyurucu geniş bir ürün çeşitliliği vardır. Serpme kahvaltısından, gözlemelere, tostlara çeşitli kahvaltı içeriğine sahiptir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sancaktepe, 1634. Sk. No: 5/1, 06220 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 330 49 99

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan Bahçeli Cafe & Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Lal Cafe & Bistro, Keçiören Kahvaltı Mekânları

Lal Cafe & Bistro

Ankara-Keçiören bölgesinde hizmet veren Lal Cafe & Bistro, hem kahvaltıların hem de akşam yemeklerinin yenilebildiği, arkadaş gruplarının toplanarak birlikte kahvaltı ve yemek keyfi yaptığı mekânlardan biridir. Ayrıca mekânda vip odalar da bulunmaktadır. Odalar da çocuk oyun alanları da bulunmaktadır. Temiz, hijyenik, ilgili bir mekandır.

İletişim Bilgileri

Adres: Şefkat, 58. Sk. No:10, 06300 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 355 05 25- 0554 751 60 36

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Lal Cafe & Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Öz Bağlum Sofrası

Öz Bağlum Sofrası

Ankara- Keçiören bölgesinde bulunan Öz Bağlum Sofrası, gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereken, temizlik ve hijyen kurallarının uygulandığı, lezzetli yöresel ürünlerin sunulduğu bir işletmedir. Burayı hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemeği için tercih edebilirsiniz. Mekânda bahçe alanı ve kapalı alan bulunmaktadır. Çeşit çeşit peynir, zeytin, reçel çeşitlerinden sıcak ürünler olan börek, kızartma, yumurta gibi lezzetler sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisar, Bağlar Cd. No:5, 06291 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 329 80 80

Bulunduğunuz Konumdan Öz Bağlum Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. mevZUU Cafe & Bistro

mevZUU Cafe & Bistro

Ankara-Keçiören ilçesinde bulunan ve kahvaltı, akşam yemeği gibi her öğünde hizmet veren mevZUU Cafe & Bistro, şık ve nezih bir mekândır. Standart bir kahvaltı menüsü vardır ve oldukça doyurucu, geniş bir içeriğe sahip bir kahvaltıdır. Çeşit çeşit reçeller, peynir ve zeytinler, ara sıcaklar, kuymak, sürekli çay servisi kahvaltının lezzetini arttırmaktadır. Çalışanlar müşterine karşı ilgili, hızlı servis yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Emrah, Yavrukurt Sk. No:12/A, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 352 01 03

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan mevZUU Cafe & Bistro’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Özbek Sofrası, Keçiören Kahvaltı Mekânları

Özbek Sofrası

Ankara’da farklı lezzetleri deneyimleyebileceğiniz bir mekân olan Özbek Sofrası, hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemekleri gibi her öğünde hizmet verene bir işletmedir. Açık ve kapalı alanı bulunmaktadır. Temiz, hijyenik, otantik bir alandır.

İletişim Bilgileri

Adres: Güçlükaya Mh., 06280 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 361 26 16

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan Özbek Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. SAMARKAND SOFRASI

SAMARKAND SOFRASI

Ankara-Keçiören de hoş bir mekân olan SAMARKAND SOFRASI, ziyaretçilerin özel odalarda misafirleri ile sakin, rahat bir kahvaltı ve yemek keyfi geçirebileceği, temiz, şık bir işletmedir. Özbek mutfağından lezzetlerde bura da sunulmaktadır. Mekân görsel olarak da lezzetli yemekleri ile de dikkat çeken misafirlerin beğenisi alan bir işletmedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Güçlükaya, Estergon Türk Kültür Merkezi, Fatih Cd., 06310 Keçiören. Ankara

Telefon: (0312) 360 28 29

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan SAMARKAND SOFRASI’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Oskar Cafe Bistro

Oskar Cafe Bistro

Ankara’da hizmet veren Oskar Cafe Bistro, şık bir mekâna sahip olan tasarımı ve dekoru oldukça güzel bir yer olan, kahvaltı yapabileceğiniz bir mekândır. Kahvaltılıkları oldukça lezzetli, ürünleri taze, çeşit fazla ve doyurucudur. Ortam temiz, ferah, çalışanlar ilgili, güler yüzlü, hızlı servis yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Etlik, Giresun Cd. No:10, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 325 53 00

Bulunduğunuz Konumdan Oskar Cafe Bistro’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*