Gölbaşı Kahvaltı Mekânları- Gölbaşı’nda Bulunan En İyi 7 Kahvaltı Mekânı

Gölbaşı Kahvaltı Mekânları, Gölbaşı Kahvaltı, Gölbaşı, İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara’nın bir ilçesidir. Gölbaşı’na kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ankara ülkemizin en yoğun ilgi gören şehirlerinden biri olarak burada kahvaltı yapabileceğiniz iyi yorumlar alan birçok restoran, lokanta, kahvaltı mekânına sahiptir. Sizler için Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan farklı birçok kahvaltı mekânını bu yazımızda derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

Ankara Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

1.Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe

Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe

Ankara-Gölbaşı mevkiinde hizmet veren Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe, sabah kahvaltısı hizmeti veren, et lokantasıdır. Aileleriniz ya da arkadaş gruplarınızla tercih edebileceğiniz alanda sabah kahvaltısında sunulan sıcak mısır ekmeği ve gözlemeleri, kahvaltı batakları doyurucu lezzetli bir menüye sahiptir. Açık ve kapalı alanları bulunan mekânı kahvaltı için de tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:144 D:B, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 32 04

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Hamlakit, Gölbaşı Kahvaltı Mekânları

Hamlakit

Ankara-Gölbaşı bölgesinde hizmet veren Hamlakit, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yiyebileceğiniz, yoğun ilgi gören bir işletmedir. Yöresel, taze birçok ürün ile hazırlanan sabah kahvaltıları, damaklarda lezzeti kalacak bir kahvaltı imkânı sunmaktadır. Karadeniz mutfağının enfes lezzeti kuymak da sunulan lezzetler arasındadır. Yolunuz düşerse Hamlakit işletmesini deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gaziosmanpaşa, 403. Sk. 2/D, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 85 25

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hamlakit’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Beykoz Gölbaşı

Beykoz Gölbaşı

Ankara’da göl kenarında hem ortamı hem de sunulan lezzetleri ile ziyaretçilerin beğenisi alan, yerli yabancı bölgeye gelen birçok turistin de yemek ve kahvaltı için tercih ettiği işletmelerden biri Beykoz Gölbaşı mekânıdır. Açık ve kapalı alanları bulunan işletmede tertemiz hijyenik bir ortam sunulmaktadır. Çalışanlarda ilgili, güler yüzlü, hızlı servis yapmaktadır. Hafta içi zamanlarda mekân daha sakindir, hafta sonları yoğun ilgi görmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:105, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 44 46

Bulunduğunuz Konumdan Beykoz Gölbaşı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Hakimevi / Gölbaşı

Hakimevi / Gölbaşı

Şık, nezih bir mekâna sahip olan Hakimevi / Gölbaşı, Ankara da bulunan hem yemek ve kahvaltı keyfi yapabileceğiniz hem de bir tesis olarak düğün, davet gibi programların yapılabileceği mekânlardan biridir. Mekâna gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekli. Yoğun ilgi gören Hakimevi / Gölbaşı, açık büfe kahvaltı keyfi ya da serpe kahvaltı gibi seçenekler de sunmaktadır. Hem manzarası hem mekânın şıklığı ve temizliği hem de yemeklerin lezzeti ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gaziosmanpaşa, Sahil Cd. No:32, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 15 15

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hakimevi / Gölbaşı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Gazi Seyir Tepe Cafe Restaurant

Gazi Seyir Tepe Cafe Restaurant

Ankara-Gölbaşı bölgesinde manzarası ve şık, nezih, ferah ortamı ile hizmet veren Gazi Seyir Tepe Cafe Restaurant, terası, bahçesi ve kapalı alanı ile farklı ortamlar sunmaktadır. Serpme kahvaltı, klasik kahvaltılar, farklı lezzetler sunmaktadır. Hem sabah kahvaltılarında hem de akşam yemeklerinde günün her saatinde ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Çocukları ile gelen aileler için çocuk oyun alanı da bulunmaktadır. Hafta sonları kahvaltı için yoğun ilgi görmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sosyal Tesisleri, Bahçelievler Mahallesi 323/1 Cadde, Gazi Ünv. Gölbaşı Yerleşkesi No:10/14, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 35 55

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Gazi Seyir Tepe Cafe Restaurant’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Kervansaray CAFE Mogan GÖLÜ(Karadeniz sofrası)

Kervansaray CAFE Mogan GÖLÜ(Karadeniz sofrası)

Ankara’da ferah, temiz, açık havada kahvaltı yapabileceğiniz Kervansaray CAFE Mogan GÖLÜ, ziyaretçilerin doğa içerisinde olmak ve keyifli bir kahvaltı tercih ettiği mekânlardan biridir. Mogan gölü yanında bulunan işletme serpme kahvaltısı, Karadeniz usulü serpme köy kahvaltısı ile sigara böreği, semaverde çay keyfi ile damaklarda tadı kalacak bir kahvaltı imkânı sunmaktadır. Doyurucu, lezzetli, taze ürünlerde donatılan kahvaltı sofrası ziyaretçilerini bekliyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Karşıyaka, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: 0544 484 17 21

Bulunduğunuz Konumdan Kervansaray CAFE Mogan GÖLÜ(Karadeniz sofrası)’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Tatar Mutfağı, Gölbaşı Kahvaltı Mekânları

Tatar Mutfağı

Ankara’da tatar mutfağının en güzel lezzetlerinin sunulduğu, farklı lezzetler denek isteyenlerin tercih ettiği işletme Tatar Mutfağı, otantik ve ferah ortamı, lezzetli ürünleri ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Şi börek en sevilen meşhur yiyeceklerindendir. Doğa ile başka bir yer arıyor iseniz Tatar Mutfağı işletmesini tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: İncek Mahallesi, Esertepe Cd. No:26, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 460 20 44

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Tatar Mutfağı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*