Ankara Yemek Yerleri, Ankara Restoranları

Ankara Yemek Yerleri, Ankara Restoranları, Ankara, İç Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. Ankara’ya kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizde birçok kişinin akın ettiği, sayısız ziyaretçilerin geldiği, Ankara’da Anıtkabir ve tarihin izlerini taşıyan birçok kültürel zenginlik bulunmaktadır. Hem yöre halkının hem de çevre illerden gelen sayısız ziyaretçinin ilgisini çeken, yöresel lezzetlerin sunulduğu Ankara’da farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi yemek mekânlarını derledik. Farklı restoranlar listelenmiştir. Ankara’da ne yenir?

YAZI İÇERİĞİNİ

Ankara’da Bulunan En İyi 59 Yemek Yeri

1.OTTO Lounge RESTORAN-CAFE

OTTO Lounge RESTORAN-CAFE

Ankara-Çankaya ilçesinde bulunan nezih yemek yerlerinden biri olan OTTO Lounge RESTORAN-CAFE, yoğun ilgi gören hem kahvaltısı hem de akşam yemekleri için uygun olan işletmelerdendir. Mekân oldukça temiz, nezih, ilgili bir mekândır. Hafta sonları mekân oldukça kalabalık olmaktadır.

İletişim

Adres: Kızılırmak, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No: 25/a, 06510 Çankaya/Ankara

Telefon: 0530 665 65 65

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan OTTO Lounge RESTORAN-CAFE’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Yaşar Ustanın Yeri

Yaşar Ustanın Yeri

Ankara-Kızılcahamam’da hizmet veren Yaşar Ustanın Yeri, salaş mekânları tercih edenler için uygun olan bir işletmedir. En lezzetli köftelerin sunulduğu mekânda masaya getirilen salata, ayran, bazlama, çay hepsi ayrı bir lezzete sahiptir. Ortam oldukça samimi, mekân salaş, köfteler lezzetli ve çalışanlar ilgidir.

İletişim

Adres: Yenice, Şht. Mehmet Erdem Cd., 06890 Kızılcahamam/Ankara

Bulunduğunuz Konumdan Yaşar Ustanın Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Hasan Usta (Yerli Köfte)

Hasan Usta (Yerli Köfte)

Ankara’da Soğuksu Milli Parkı girişinde hizmet veren Hasan Usta, gönül rahatlığı ile herkesin tercih edebileceği, temiz, ferah bir işletmedir. Yemekleri oldukça lezzetli, köfteleri güzel, porsiyonlar doyurucudur. Titiz bir şekilde hijyen kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermektedir.

İletişim

Adres: Yenice, Soğuksu CAD no 45/3, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon: 0544 466 31 70

Bulunduğunuz Konumdan Hasan Usta (Yerli Köfte)’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Ayaş Sofrası, Ankara Yemek Yerleri

Ayaş Sofrası

Ankara-Ayaş bölgesinde yöresel Ankara lezzetlerinin sunulduğu Ayaş Sofrası, ziyaretçilerinin beğenisi alan tadı damaklarda kalan yemekleri bulunan bir işletmedir. Mekânın menüsünde yer alan höşmerim, Ayaş güveci, kapama, pide gibi lezzetler beğenilen lezzetlerdendir. İşletmenin çalışanları oldukça ilgili, hızlı, mekân temizdir.

İletişim

Adres: ÖMEROĞLU MAHALLESİ ŞHT.YZB. YUSUF ZİYA ERTEM CD., TÜRKİYE PETROLLERİ İÇİ, 06710 AYAŞ/Ankara

Telefon: (0312) 712 24 80

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Ayaş Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Evla Urfalı Kebap

Evla Urfalı Kebap

Uzun yıllardır hizmet veren ve lezzetini, adını duyurmayı, şimdiye kadar da bunu taşımayı başarmış olan Evla Urfalı Kebap, Ankara-Keçiören bölgesinde bulunan bir işletmedir. Lezzetli yöresel yemeklerin, etlerin yanında sunulan salata ve mezeler de yemekleri ile aynı lezzettedir. Lahmacundan patlıcan kebabına, çiğ köftesinden lahmacuna, kebaba kadar birçok lezzet ziyaretçilerine sunulmaktadır. Mekân nezih, ferah, temiz bir ortamdır.

İletişim

Adres: Etlik, Etlik Cd 50/B, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 352 63 63

Bulunduğunuz Konumdan Evla Urfalı Kebap’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Tarihi Mutfak Lokantası

Tarihi Mutfak Lokantası

Ankara-Çankaya bölgesinde bulunan Tarihi Mutfak Lokantası, yöresel yemeklerin, damaklarda tadı kalacak künefelerin yapıldığı lokantalardan biridir. Yemeklerin yanında gelen mezelerde oldukça lezzetli ve doyurucudur. Yemekten sonra çay ve tatlı ikramı da bulunmaktadır. Çalışanlar ilgili, mekân temizdir.

İletişim

Adres: Kocatepe, Mithatpaşa Cd. No:64 D:B, 06420 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 418 75 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Tarihi Mutfak Lokantası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Tavacı Recep Usta Park Vadi

Tavacı Recep Usta Park Vadi

Ankara-Çankaya ilçesinde etin ve yöresel birçok yemeğin en lezzetli şekilde sunulduğu Tavacı Recep Usta Park Vadi, hem ilgisi hem de ortamı ile beğenilen bir işletmedir. Servisi ve hizmeti iyi, mekânı nezih ve şık, et yemek çeşitleri oldukça lezzetli ve çok iyi pişirilmiş, yöresel yemeklerde güzeldir.

İletişim

Adres: Güzeltepe, Dikmen Vadisi 3. Etap No: 2, 06450 Çankaya/Ankara

Telefon: 444 4 978- (0312) 443 21 21

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Tavacı Recep Usta Park Vadi’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Halil Usta Et-Mangal

Halil Usta Et-Mangal

Halil Usta Et-Mangal, Ankara’da Gölbaşı bölgesinde hizmet veren en lezzetli köftelerin, kebapların, mangalların yapıldığı işletmelerden biridir. İşletme temiz, hijyenik, personeller ilgili, araçlar otopark alanı mevcuttur. Lezzetli ana yemeklerinin yanında masaya 4 çeşit meze ve semaver ikramı da yapılmaktadır. Ayrıca çocuklu aileler içinde park alanı vardır.

İletişim

Adres: Şafak, Ankara Cd. No:7, 06830, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 41 10

Sosyal Medya Sayfası: instagram 

Bulunduğunuz Konumdan Halil Usta Et-Mangal’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Çukurağa Sofrası, Ankara Yemek Yerleri

Çukurağa Sofrası

Ankara’da oldukça ilgi gören Türk mutfağının lezzetlerini sunan Çukurağa Sofrası, kalabalık bir işletmedir. Ancak çalışanlar oldukça hızlı, ilgili ve güler yüzlüdür. Bu da fazla beklemeden ilgilenmelerini sağlıyor. Yemeğin yanında masaya gelen mezelerde oldukça lezzetli ve doyurucu. Hem yöresel hem de kendisine has lezzetleri ile ziyaretçilerinin beğenisini alan Çukurağa Sofrası mekânını deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Emek, Bosna Hersek Cd. No: 22 D:C, 06490 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 223 09 63

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Çukurağa Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Göksu Lokantası

Göksu Lokantası

Ankara-Çankaya bölgesinde iç tasarımı oldukça nezih, şık bir mekân olan Göksu Lokantası, hem yöresel yemeklerin hem de farklı lezzet çeşitlerinin sunulduğu zengin menüsü ile deneyimleyebileceğiniz mekânlardan biridir. Çalışanlar oldukça ilgili ve güler yüzlüdür. Lezzetli yemeklerinin ardından mekânın tadı damaklarda kalan suflesini de deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: 100. Yıl, Şubesi, Nenehatun Cd No:5, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 437 52 52

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Göksu Lokantası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. İlhan Ustanın Yeri, Ankara Yemek Yerleri

İlhan Ustanın Yeri

Ankara-Gölbaşı bölgesinde bulunan İlhan Ustanın Yeri, temiz, nezih, birçok yöresel ürün ve farklı pek çok lezzetin sunulduğu işletmelerdendir. Mekân yorumları ve ziyaretçileri olumlu olan, beğenilen, lezzetleri ve ortamı ile sevilen lokantalardan biridir.

İletişim

Adres: Gaziosmanpaşa, 108-110, Şht. Ali Gaffar Okan Cd., 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 43 44

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan İlhan Ustanın Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Hattena Hatay Sofrası

Hattena Hatay Sofrası

Ülkemizin en büyük ve en yoğun şehirlerinden biri olan Hattena Hatay Sofrası, Hatay ve ülkemizin birçok yöresel lezzetinin birlikte sunulduğu, damaklarda tadı kalacak bir yemeğin sunulduğu restoranlardan biridir. Kendi yöresel yemeklerinin yanında Hatay yöresel yemekleri de menülerine eklemektedir. Masaya gelen ikramlar ve mezelerde oldukça doyurucudur. Yemekleri sıcak, lezzetli, mekân nezih, çalışanlar ilgilidir.

İletişim

Adres: Nasuh Akar, Süleyman Hacıabdullahoğlu Cd. 41/A, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 220 20 43

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hattena Hatay Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Özbek Sofrası, Ankara Yemek Yerleri

Özbek Sofrası

Açık ve kapalı oturma alanına sahip, temiz, ferah, nezih bir mekân olan Özbek Sofrası, Ankara’da farklı lezzetler tadabileceğiniz bir yerdir. Özbek mutfağına ait olan birçok yöresel yemeğin yapıldı işletmede en sevilen lezzetlerden Özbek pilavı, etli Özbek, Özbek çorbası gibi tercih edebileceğiniz yemekler vardır. Mekânın şık, temiz bir ortamı, ilgili, hızlı, samimi çalışanları bulunmaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınızla işletmeyi tercih edebilirsiniz. 

İletişim

Adres: Güçlükaya Mh., 06280 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 361 26 16

Bulunduğunuz Konumdan Özbek Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Bolu Et Mangal Keyfi Lokantası

Bolu Et Mangal Keyfi Lokantası

Ankara-Keçiören bölgesinde hizmet veren Bolu Et Mangal Keyfi Lokantası, ortamı ve yemekleri ile ziyaretçilerin beğenisini alabilen, samimi sıcak bir mekândır. Çocuklu aileler için oyun alanı da bulunmaktadır. Yemekleri lezzetli, menüsü geniş, çalışanlar ilgili, hızlı, güler yüzlü, yemek yanında masaya gelen salatalar da lezzetlidir.

İletişim

Adres: Tepebaşı, Fatih Cd. 189-A, 06290 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 375 13 75

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Bolu Et Mangal Keyfi Lokantası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Urfalı Hayrağ’nın Yeri

Urfalı Hayrağ'nın Yeri

Ankara-Çankaya bölgesinde bulunan Urfalı Hayrağ’nın Yeri, yöresel yemekleri en lezzetli şekilde sunan, oldukça nezih, temiz, güler yüzlü çalışanları ile beğenilen yerlerdendir. Adana, Urfa, Ankara birçok şehrin yöresel en lezzeti yemeklerini bu mekânda deneyimleyebilirsiniz. Çalışanlarda ilgili, güler yüzlü, mekan temiz, hijyen kuralarına hakimdir.

İletişim

Adres: Cumhuriyet, Bayındır-1 Sk. 9/B, 06420 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 432 08 28-  (0312) 431 16 57

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Urfalı Hayrağ’nın Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Özçelik Aspava, Ankara Yemek Yerleri

Özçelik Aspava

Ankara-Çankaya bölgesinde lezzetli yemeklerin ve güzel sunumların yapıldığı Özçelik Aspava, kaliteli etlerin, sebzelerin kullanıldığı yöresel yemeklerin yapıldığı restoranlardan biridir. Ankara’nın eski işletmelerinden biri olan Aspava en iyi yemek yerlerinden biridir. Hem ikramları hem mezeleri hem de usta ellerden çıkan yöresel yemekleri ile zengin menüsünü deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Muhsin Ertuğrul, Belligün Cd. No: 10, 06660 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 436 91 39

Bulunduğunuz Konumdan Özçelik Aspava’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Boğaziçi Lokantası

Boğaziçi Lokantası

Ankara’nın çok eski işletmelerinden biri olan Boğaziçi Lokantası,1906 yılından beri hizmet vermektedir. Menüsü o kadar zengin bir lokanta ki varlığını kendini geliştirerek yıllardır devam ettirmektedir. Özellikle de Ankara tavası damaklarda tadı kalacak lezzetlerden biridir.

İletişim

Adres: Ulus, Denizciler Cd. no 1/A, 06050 Altındağ/Ankara

Telefon: (0312) 311 88 32

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Boğaziçi Lokantası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Masabaşı Kebapçısı

Masabaşı Kebapçısı

Ankara bulunan Masabaşı Kebapçısı, kebapları ve pideleri ile Ankaralıların yoğun ilgisini alan meşhur işletmelerden biridir. Ankara’da 3 farklı şubesi bulunan Masabaşı Kebapçısı, yöresel farklı lezzetlerin, enfes tatların yapılıp sunulduğu ve 1991 yılında kurulan bir restorandır. Mekâna gitmeden önce rezervasyon yaptırmalısınız.

İletişim

Adres: Nasuh Akar, Ziyabey Cd. No:35, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 285 47 42

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Masabaşı Kebapçısı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Güllüdere Mutfağı, Ankara Yemek Yerleri

Güllüdere Mutfağı

Ankara-Ayaş bölgesinde bulunan Güllüdere Mutfağı, et, ızgara, pide, çorba, sabah kahvaltısı gibi birçok seçeneğin sunulduğu lokantalardan biridir. Lezzetli ve taze yemekleri, güler yüzlü, hızlı ve ilgili çalışanları, temiz mekânı ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

 İletişim

Adres: Ömeroğlu, 06710 Ayaş/Ankara

Telefon: (0312) 700 02 33

Bulunduğunuz Konumdan Güllüdere Mutfağı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Tekem Restaurant

Tekem Restaurant

Ankara-Ayaş bölgesinde bulunan Tekem Restaurant, et severlerin tercih ettiği, Ayaş’ın en lezzetli etlerinin yapıldığı bir işletmedir. Otantik bir mekân olan Tekem Restaurant, çalışanları da ilgili ve güler yüzlüdür.

İletişim

Adres: Ömeroğlu, 06710 Ayaş/Ankara

Telefon: (0312) 700 02 33

Bulunduğunuz Konumdan Tekem Restaurant’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Mersinli Ciğerci Apo

Mersinli Ciğerci Apo

Ankara’da ciğerin en sevilen en popüler ciğercilerinden biri olan Mersinli Ciğerci Apo, damaklarda tadı kalacak ciğer ve yanında sunulan mezeleri ile deneyimleyebileceğiniz en iyi mekânlardan biridir. Farklı lezzetlerin de sunulduğu restoranda çalışanlarda ilgili, yemekler sıcak, mezelerde doyurucu ve lezzetlidir.

İletişim

Adres: Balgat, Ziyabey Cd. NO:38, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 284 14 44

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Mersinli Ciğerci Apo’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Vay Gardaşımın Yeri

Vay Gardaşımın Yeri

Ankara-Ayaş bölgesinde lezzetli en güzel kokoreçlerin yapıldığı Vay Gardaşımın Yeri, temiz, hijyenik, ilgili bir işletmedir. Salaş bir işletmedir. Köfte, çiğ köfte gibi lezzetlerde bulunmaktadır.

İletişim

Adres: Hacıveli, Karakaya Mevkii, 06710 Ayaş/Ankara

Telefon: 0541 619 91 60

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Vay Gardaşımın Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Bağ Evi Anadolu Mutfağı

Bağ Evi Anadolu Mutfağı

Ankara-Beypazarı’nda bulunan Bağ Evi Anadolu Mutfağı, otantik, nezih, farklı bir ortama sahip olan, bahçesi olan, rahat edebileceğiniz, lezzetler birçok çeşit yemeğin yapıldığı restoranlardan biridir. Bu işletme tarihi dokuyu sizlere yansıtan, bahçesinde hem sabah kahvaltısı hem de günün diğer öğünlerinde yemek yiyebileceğiniz bir mekândır. Sakin, ferah, ağaçlar altında bir yemek keyfi için Bağ Evi Anadolu Mutfağını tercih edebilirsiniz.

İletişim

Adres: Gazi Gündüzalp İş Merkezi Beypazarı Otogarı Arkası, 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon: (0312) 763 40 20

Bulunduğunuz Konumdan Bağ Evi Anadolu Mutfağı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Tarihi Güveç Fırını

Tarihi Güveç Fırını

Ankara’da salaş, otantik bir mekân olan Tarihi Güveç Fırını, etin en lezzetli şekilde pişirilip sunulduğu, damaklarda tadının kaldığı, ziyaretçilerin memnuniyetini alan işletmelerden biridir. Mekân çarşının ortasında kapı önünde açık alanda oturup yemek yiyebileceğiniz bir şekildedir. Uzun bir pişme süresi olan etin lezzetini mekânı tercih ederek deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Beytepe, Bostancılar Sk. No:34, 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon: (0312) 762 57 79

Bulunduğunuz Konumdan Tarihi Güveç Fırını’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Kıtır, Ankara Yemek Yerleri

Kıtır

Ankara-Çankaya bölgesinde bulunan Kıtır yemek yeri, self servisi olarak çalışan kumpir, midye, kokoreç gibi farklı birçok pratik lezzetin adresidir. İçkili bir mekândır. Fıçı birası ve lezzetleri yoğun ilgi görmektedir. Mekân oldukça sade ve şık, nezih bir mekândır. Kumpiri bol, taze iç malzemeler ile doludur.

İletişim

Adres: Kavaklıdere Mah., Tunalı Hilmi Cd. No:114 D:K, 06680 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 427 44 44

Bulunduğunuz Konumdan Kıtır’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Tavacı Recep Usta Ümitköy

Tavacı Recep Usta Ümitköy

Ankara’da Çankaya ilçesinde bulunan Tavacı Recep Usta Ümitköy, müşteri memnuniyetinin sağlandığı, lezzetli, enfes yemeklerin sunulduğu, şık, nezih, temiz bir işletmedir. Oldukça ilgi gören, kalabalık bir restorandır. Kalabalık olmasına rağmen çalışanlar çok ilgili, güler yüzlü, hizmet güzel, hızlıdır. Menüsü çok zengindir, et yemeklerinden sebze yemeklerine, çorbalardan tatlılara kadar çeşit fazladır. Ayrıca misafirlerin çocukları için oyun alanları da mevcuttur.

İletişim

Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Alaca Atlı Caddesi Barlas City D J Blok No:1, 06810 Çankaya

Telefon: (0312) 240 40 00

Bulunduğunuz Konumdan Tavacı Recep Usta Ümitköy’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Mahall cafe&resto, Ankara Yemek Yerleri

Mahall cafe&resto

Mahall cafe&resto, Ankara’da Beypazarı ilçesinde pizza, güveç, köfte farklı birçok lezzetin deneyimlenebileceği, lezzetli, taze yemeklerin sunulduğu restoranlardan biridir. Özellikle pizzası farklı çeşitlerde seçenekleri ile ziyaretçilerin ilgisini beğenisini almaktadır. Mekân oldukça şık, nezih, ferah bir işletmedir. Çalışanlar ilgili, güler yüzlü, arkadaş grupları ile gidebileceğiniz lezzetli menülerini beğeneceğiniz bir mekândır.

İletişim

Adres: Hacıkara Mahallesi Mevlevi Sokak D:No:4A/B, 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon: (0312) 762 30 30

Bulunduğunuz Konumdan Mahall cafe&resto’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Halise Teyze’nin Yeri

Halise Teyze'nin Yeri

Açık ve kapalı alanlara sahip, birçok yöresel lezzeti sunan Halise Teyze’nin Yeri, otantik, sakin, salaş bir yerdir. Kahvaltı ve akşam yemeklerinin yenilebileceği işletmede, gözleme, çorba, mantı, kahvaltı yöresel farklı yemekler sunulmaktadır. Çalışan sıcakkanlı, güler yüzlü, samimi bir ortama sahip. Fiyatlar ortalamadır.

İletişim

Adres: Beytepe, Demirciler Sk. No:53, 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon: (0312) 763 10 87- 0545 392 13 53

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Halise Teyze’nin Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Çamlıdere Gölpark Tesisleri

Çamlıdere Gölpark Tesisleri

Ankara-Çamlıdere bölgesinde göl kenarında huzur dolu doğa ile iç içe olabileceğiniz bir mekân olan Çamlıdere Gölpark Tesisleri, yolculuk sırasında, geziye çıktığınızda, hafta sonlarında gelip burada yemek yiyip keyif yapabileceğiniz bir işletmedir. Oldukça ilgi gören bir işletme olan mekânda olanaklarda çok fazladır. Bol oksijenli, görsel bir şölen sunan ve lezzetli yemeklerin yenilebileceği bir işletme olan Çamlıdere Gölpark Tesisleri ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim

Adres: Bardakçılar, Çamlıdere Yaylası, Melih Gökçek Cd. No:7, 06740 Çamlıdere/Ankara

Telefon: 0539 590 59 06

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Çamlıdere Gölpark Tesisleri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Muratın Yeri, Ankara Yemek Yerleri

Muratın Yeri

Ankara-Kızılcahamam bölgesinde hizmet veren Muratın Yeri, saç kavurması, bazlaması, lezzetli içinizi ısıtan çorbası ve farklı birçok seçeneği ile ziyaretçilerine ziyaret yaşatan lokantalardan biridir. Mekân temiz, ilgili, çalışanlar güler yüzlü, yemekler doyurucudur. Saç kavurmasını, çorbasını, yemekten sonra çay ikramını deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Yanık, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Bulunduğunuz Konumdan Muratın Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Altaylar Lokantası

Altaylar Lokantası

Ankara’da yöresel ev yemeklerinin yapıldığı salaş bir mekân olan Altaylar Lokantası, ortalama fiyatlar ile yöresel yemekler sunan lokantalardan biridir. Lüks bir mekân değildir, burayı tercih ederken bunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Öğle saatlerinde yoğunluk olan farklı ev yemekleri birçok lezzeti deneyimleyebileceğiniz salaş bir yerdir.

İletişim

Adres: Yenice, Şht. Mehmet Erdem Cd. No:1, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon: (0312) 736 53 61

Bulunduğunuz Konumdan Altaylar Lokantası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. HUZUR Lokantası, Ankara Yemek Yerleri

HUZUR Lokantası

HUZUR Lokantası da Ankara-Kızılcahamam bölgesinde açık ve kapalı alanları bulunan, ferah, rahat, nezih bir mekân sunan, ziyaretçilerine lezzetli birçok yöresel yemek ve farklı lezzetler sunan lokantalardan biridir. Aile solunu da bulunmaktadır. Bu da ziyaretçilerin daha rahat ve keyifli bir yemek geçirmesini sağlıyor. Kelle-paça çorbası, ilik çorbası, mercimek çorbası, kavurması, güveç ve pilavı menüde yer alan en çok tercih edilen lezzetlerden bazılarıdır. İlgili, samimi, hızlı bir hizmet vardır. Sakin, doğal, temiz havanın eşliğinde yemek yiyebileceğiniz bir işletmedir.

İletişim

Adres: BEST PETROL içerisi, Ankara İstanbul d-750 kara yolu 85. Km, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon: 0546 861 47 44

Bulunduğunuz Konumdan HUZUR Lokantası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. İkbal’s Bistro, Ankara Yemek Yerleri

İkbal's Bistro

Ankara’nın şık, nezih, temiz ve sevilen mekânlarından olan İkbal’s Bistro, sabah kahvaltısından akşam yemeğine, tatlı yemeye kadar birçok imkân sunan, günün her saatinde tercih edebileceğiniz bir alandır. Müşterilerinin memnuniyetini önemseyen, kaliteli, çalışanların ilgili, samimi bir şekilde hizmet verdiği işletmelerden biridir. Yemekleri ve tatlıları da lezzetlidir.

İletişim

Adres: Cumhuriyet, Ankara Cd. No:1, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: (0312) 623 26 02

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan İkbal’s Bistro ’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Dostlar Sofrası

Dostlar Sofrası

Ankara’da Nallıhan bölgesinde hizmet vermekte olan Dostlar Sofrası, çeşitli yemek menülerinin sunulduğu, nezih, rahat bir ortamın olduğu işletmelerden biridir. Yemekten sonra semaverde çay keyfi yapabiliyorsunuz. Yemeklerin yanında meze, salata da sunuluyor.

İletişim

Adres: Aliağa, Namık Kemal Cd. 6/2, 06920 Nallıhan/Ankara

Telefon: (0312) 785 51 52

Bulunduğunuz Konumdan Dostlar Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Cobazoğlu Pide Ve Kebap Salonu

Cobazoğlu Pide Ve Kebap Salonu

Ankara-Nallıhan’da bulunan Cobazoğlu Pide Ve Kebap Salonu, küçük, samimi bir işletmedir. Sıcacık lezzetli pideleri, kebapları, çeşitli et menüleri sunulan işletmede doyurucu şekilde yemek yiyebilirsiniz. Mekânın en sevilen lezzeti pideleridir. Burada pidesini ve diğer yemeklerini deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Çayırhan, Çayırhan Mahallesi, Unnamed Road, 06922 Nallıhan/Ankara

Bulunduğunuz Konumdan Cobazoğlu Pide Ve Kebap Salonu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Pasaport Pizza, Ankara Yemek Yerleri

Pasaport Pizza

Pizza, bol malzemesi ve lezzeti ile çoğunluğun sevdiği lezzetlerden biridir ve Ankara-Nallıhan bölgesinde bulunan Pasaport Pizza, şehrin sevilen pizzacılarındandır. Çeşit çeşit pizzalar, içecekler, tatlılar sunulan mekânda çalışanlar da ilgili, samimi, ortam temizdir.

İletişim

Adres: Nasuh Paşa Mah. Ankara İstanbul Devlet Yolu Cad. No:101/A, 06920 Nallıhan/Ankara

Telefon: (0312) 785 30 60

Bulunduğunuz Konumdan Pasaport Pizza’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Le Gacım Yöresel Yemekler ve Ürünler

Le Gacım Yöresel Yemekler ve Ürünler

Ankara-Nallıhan bölgesinde bulunan Le Gacım Yöresel Yemekler ve Ürünler, yöresel ev yemeklerinin, sulu yemeklerin yenebileceği, temiz, hijyenik, ferah, nezih bir işletmedir. İşletme fiyatları uygun ve ortalamadır. Ev sıcaklığında otantik bir yerdir. Buradan yöresel ürünleri de satın alabilirsiniz.

İletişim

Adres: Le Gacım Yöresel Yemekler ve Ürünler Nasuhpaşa Mahallesi Cami Sokak Kocahan içi, D:No:5, 06920 Nallıhan/Ankara

Telefon: 0546 402 43 80

Bulunduğunuz Konumdan Le Gacım Yöresel Yemekler ve Ürünler’ine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Dörtler Pide Ve Kebap Salonu

Dörtler Pide Ve Kebap Salonu

Ankara-Polatlı bölgesinde hizmet veren Dörtler Pide Ve Kebap Salonu, sıcacık lezzetli pidelerin, lahmacunların, kebapların yapılıp sunulduğu bir işletmedir. Farklı birçok çeşit lezzetin yapıldığı mekân temiz, nezih, çalışanlar ilgili ve hızlıdır. Fiyatlar da ortalamadır.

İletişim

Adres: Cumhuriyet, Sivrihisar Cd. 21/B, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: (0312) 623 72 05- (0312) 623 13 23

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Dörtler Pide Ve Kebap Salonu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39. Aspava Şöhretler

Aspava Şöhretler

Ankara-Polatlı’da hizmet veren en çok puanlamaya sahip beğenilen kebapların, köftelerin, lahmacunların yapıldığı yemeğin yanında masaya ikramlarında sunulduğu beğenilen işletmelerden biridir. Hem yemeklerinin lezzetli oluşu hem de taze malzemelerin kullanılması mekânın beğenisini arttırmaktadır. İşletme oldukça temiz, ilgili, servis hızlı, ortam ferahtır.

İletişim

Adres: Cumhuriyet, Ankara Cd., 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: (0312) 622 08 30- 0532 778 06 16

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Aspava Şöhretler’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Gülsüm Ana Sofrası

Gülsüm Ana Sofrası

Ankara-Kızılcahamam’da bulunan Gülsüm Ana Sofrası, lezzetli çeşitli yemeklerin yapıldığı, et çeşitlerinin iyi şekilde pişirilip sunulduğu, arka bahçesi de bulunan bir işletmedir. Zengin menüsünde pide, kebap, döner, çorba, sulu yemekler gibi seçenekler bulunmaktadır.

İletişim

Adres: Karşıyaka Kazım Karabekir Caddesi Koçak Apt. D:1 17 / A, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon: (0312) 736 20 20

Bulunduğunuz Konumdan Gülsüm Ana Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

41. AKAY Lokantası, Ankara Yemek Yerleri

AKAY Lokantası

Ankara-Polatlı’da şık, nezih, ferah bir lokanta arıyor iseniz tercih edilebilecek mekânlardan birisi AKAY Lokantasıdır. Ziyaretçilerin yoğun ilgisini ve beğenisini alan işletmede, açık ve kapalı alanlar bulunmaktadır. Ailenizle ve arkadaş gruplarınızla da toplanarak keyifli bir yemek geçirebilirsiniz. Çalışanlar oldukça ilgili, hızlı, güler yüzlüdür. Et yemeklerinden sebze yemeklerine, çorbalardan lahmacun gibi hamur işi lezzetlere kadar birçok yöresel yemekler bulunmaktadır. Yemekleri lezzetli kullanılan malzemeler tazedir.

İletişim

Adres: Fatih, Atatürk Cd. No:168, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: 0541 685 24 44

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan AKAY Lokantası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

42. Aspava İskender Dünyası

Aspava İskender Dünyası

Ankara’da nezih, ferah işletmelerden biri olan Aspava İskender Dünyası iki farklı dekoru ile ahşap uzun koltuk tarzı oturma yerleri ve sandalyeleri ile ziyaretçilerine farklı bir ambiyans sunmaktadır. Farklı yöresel ve çeşitli yemek türleri ile ziyaretçilerine enfes bir lezzet sunulan Aspava İskender Dünyası mekânında mezeler, sıcacık pide ve İskender favori yemeklerdendir. Yolunuz buraya düştüğünde bu lezzetleri deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Zafer, Gordion Cd. No:68 D:2-A, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: (0312) 623 23 30

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Aspava İskender Dünyası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

43. Şelale et mangal

 Şelale et mangal

Ankara-Keçiören’de hizmet veren temiz, hijyen kurallarına uyan, ailenizle ve arkadaşlarınızla tercih edebileceğiniz Şelale et mangal en lezzetli et yemeklerinin yapıldığı restoranlardan biridir. Zengin menüsü içerisinde köfte, ciğer, lahmacun, etli etmek işletmenin önde gelen lezzetlerinden biridir. Çalışanlar ilgili, güler yüzlü, hizmet hızlı, yemekler oldukça lezzetli ve doyurucu, masaya gelen salata ve mezelerde lezzetlidir.

İletişim

Adres: Kalaba, Atatürk Cd. No:12, 06200 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 340 12 12

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Şelale et mangal’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

44. Seyr Et Restoran

Seyr Et Restoran

Ankara’da oldukça şık, nezih, ferah bir işletme olan Seyr Et Restoran, açık ve kapalı alanları bulunan ziyaretçilerin beğenisini almış olan restoranlardan biridir. Geniş bahçesi, çocuklar için oyun parkı, doyurucu ve lezzetli yemekleri, açık alanda bulunan masaları ziyaretçilerin rahat edebileceği birçok imkân sunulmaktadır. Restoran sadece ana yemekler için değil, sabah kahvaltısı, çay kahve keyfi gibi istekler için de tercih edilebilmektedir. Ortamı, doğası ziyaretçileri buraya çekmektedir. Çalışanlar ilgili, samimi, işletme temiz ve nezihtir.

İletişim

Adres: Karşıyaka, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon: (0312) 324 22 22

Bulunduğunuz Konumdan Seyr Et Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

45. Meşhur Polatlı Çorbacısı

Meşhur Polatlı Çorbacısı

Ankara-Polatlı’nın en meşhur, yoğun ilgi gören işletmesi Meşhur Polatlı Çorbacısı, sadece çorbanın değil ev yemekleri, sulu yemekler, et çeşitleri gibi birçok lezzetin sunulduğu bir restorandır. İşletme oldukça temiz, ferah, yemekler çok lezzetli, çalışanlar ilgili, hızlı ve samimidir.

İletişim

Adres: Yeni Mahalle, Hacı Bayram Veli Blv. No:3, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon: (0312) 621 16 45

Bulunduğunuz Konumdan Meşhur Polatlı Çorbacısı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

46. Hamlakit, Ankara Yemek Yerleri

Hamlakit

Ankara-Gölbaşı bölgesinde hizmet veren bir restoran olan Hamlakit, çorbalardan, et yemeklerine, sulu yemeklere, kahvaltıya kadar günün her saatinde tercih edebileceğiniz lezzetler sunan bir işletmedir. Farklı lezzetleri de bulabileceğiniz işletme, temiz, ilgili, güler yüzlü çalışanlar ile hizmet vermektedir.

İletişim

Adres: Gaziosmanpaşa, 403. Sk. 2/D, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 85 25

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hamlakit’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

47. Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe

Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe

Ailecek ve arkadaş gruplarınızla tercih edebileceğiniz Ankara-Gölbaşı bölgesinde bulunan Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe, sabah kahvaltısı, akşam yemeği gibi günün farklı öğünlerinde hizmet vermektedir. Açık ve kapalı mekânı da bulunmaktadır. Temiz havada, ferah bir alanda yemeklerinizi yiyebiliyorsunuz.

İletişim

Adres: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:144 D:B, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 32 04

Bulunduğunuz Konumdan Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

48. Beykoz Gölbaşı

Beykoz Gölbaşı

Beykoz Gölbaşı, açık ve kapalı alanı bulunan, ferah, nezih bir ortama sahip, sabah kahvaltısından akşam yemeğine günün her öğününde gelebileceğiniz bir işletmedir. Eğer mekâna gelmeden önce rezervasyon yatırır iseniz göl kenarında bir masada daha keyifli bir yemek keyfi geçirebilirsiniz. Lezzet konusunda da oldukça iyi bir işletmedir. Temiz, hijyenik, ferah ortam, ilgili, hızlı, güler yüzlü çalışanlar ile mekan tercih edebileceğiniz yerlerdendir.

İletişim

Adres: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:105, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 44 46

Bulunduğunuz Konumdan Beykoz Gölbaşı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

49. Mogan Aspava Döner Pide Kebap Gölbaşı

Mogan Aspava Döner Pide Kebap Gölbaşı

Ankara-Gölbaşı bölgesinde bulunan Mogan Aspava Döner Pide Kebap Gölbaşı, ailecek gelebileceğiniz bir işletmedir. Mekan sade, temiz, hijyenik, fiyat olarak da ortalamadır. Menüsü çeşitli her damak zevkine uygun lezzetleri içermektedir.

İletişim

Adres: Gaziosmanpaşa Mahallesi, Ankara Cd. No:116/C, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 99 78

Bulunduğunuz Konumdan Mogan Aspava Döner Pide Kebap Gölbaşı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

50. Çetinkaya Aspava

Çetinkaya Aspava

Et lokantası olan Çetinkaya Aspava, Ankara-Çetinkaya bölgesinde hizmet veren iyi hizmet, temiz, hijyenik bir ortam sunan işletmedir. Etin farklı çeşitlerinin yapıldığı, pidenin sıcacık sofraya geldiği, meze, salata birçok ikramın yapıldığı ve ayrıca semaverde çay keyfinin de sunulduğu işletmede ziyaretçiler oldukça memnundur. Çalışanlar ilgili, güler yüzlü, mekân temiz, kaliteli, nezih bir yerdir. İşletmenin sevilen lezzetlerinden Aspava dürüm, lahmacunu, yemek sonunda ikram edilen semaverde çayı ilgi görmektedir.

İletişim

Adres: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:22 D:C-D, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 90 91

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Çetinkaya Aspava’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

51. Trilye Restoran

Trilye Restoran

Ankara-Çankaya bölgesinde bulunan Trilye Restoran, tüm hijyen kurallarının uygulandığı, temiz, nezih, şık, açık ve kapalı alanı olan bir işletmedir. Balık çeşitlerinden birçok lezzetin bulunduğu menüde her damak zevkine göre yemekler bulunmaktadır. Balık severlerin deneyimleyebilecekleri bir işletme olan Trilye Restoran, Ankara’da tercih edebileceğiniz bir mekândır.

İletişim

Adres: Kazım Özalp Mah, Kuleli Sokağı No: 32, 06680 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 447 12 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Trilye Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

52. Samarkand Sofrası

Samarkand Sofrası

Ankara-Keçiören bölgesinde yoğun ilgi gören müşterilerinin damak zevkine hitap eden bir lezzet yeri olan Samarkand Sofrası, şık, nezih bir ortama sahiptir. İşletmenin çalışanları misafirlerine oldukça ilgili, güler yüzlü, hijyen kurallarına uyan dikkatli bir hizmet verilmektedir. Menüsü zengindir; ızgaralar, Özbek pilavı, mantı, çorba gibi ziyaretçilerin ilgisini çeken lezzetler vardır.

İletişim

Adres: Güçlükaya, Estergon Türk Kültür Merkezi, Fatih Cd., 06310 Keçiören

Telefon: (0312) 360 28 29

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Samarkand Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

53. Kordon Cafe Bistro

Kordon Cafe Bistro

Ankara’da 1989’dan beri hizmet veren Kordon Cafe Bistro, sabah kahvaltısından akşam yemeğine, pasta ve tatlılardan içeceklere her şey burada sunulmaktadır. Mekânın içinde ve dışında oturma alanları da bulunmaktadır. Mekân özellikle hafta sonu çok yoğun olmaktadır. Bu da servisin gecikmesine neden olabilir. Ancak işletmenin lezzetleri oldukça iyi ve güzeldir.

İletişim

Adres: Şenlik, Fatih Cd. 218/A, 06310 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 380 71 41

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kordon Cafe Bistro’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

54. Has Değirmencioğlu Lokantası

Has Değirmencioğlu Lokantası

Ankara-Beypazarı bölgesinde hizmet veren Has Değirmencioğlu Lokantası, yöresel yemeklerin yapıldığı yemek yerlerinden biridir. Mekân otantik, temiz, çalışanlar ilgili, yemekleri lezzetlidir. Menüsünde çeşitli lezzetler vardır, ancak güveç en çok tercih lezzetlerden biridir.

İletişim

Adres: Beytepe, 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon: (0312) 762 26 66

Bulunduğunuz Konumdan Has Değirmencioğlu Lokantası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

55. Fatma Teyzenin Yeri Gözleme

Fatma Teyzenin Yeri Gözleme

Yöresel yemekler, et yemekleri gibi lezzetlerden farklı olarak başka lezzetleri de deneyimlemek isteyenlerin tercih ettiği mekânlar arasında yer alan Fatma Teyzenin Yeri Gözleme, çeşit çeşit gözlemenin yapıldığı, sıcacık gözlemeler ile karnınızın doyacağı bir yerdir. Burada ister sabah kahvaltısı isterseniz de günün farklı saatlerinde akşam yemeklerinde lezzetli gözlemelerinden, hamur işi lezzetlerinden yiyebilirsiniz. En iyi gözlemelerin yapıldığı Fatma Teyzenin Yeri Gözleme mekânını tercih edebilirsiniz. Oldukça ilgili, temiz, güler yüzlü bir işletmedir.

İletişim

Adres: Beytepe, Kuyumcular Sk., 06730 Beypazarı/Ankara

Telefon: (0312) 762 43 23

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Fatma Teyzenin Yeri Gözleme’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

56. Bolu Akın Lokantası

Bolu Akın Lokantası

Ankara’da hem Keçiören’de hem de Yenimahalle’de iki ayrı şube olan Bolu Akın Lokantası, şehrin sevilen yemek yerlerinden biridir. Yemekleri oldukça lezzetli ve mekân temiz, nezih bir yerdir. Mekânın menüsünde en sevilen yemeklerden kuzu haşlama, kuzu kızartma, kuru fasulye gibi tatlar deneyimlenmesi gereken lezzetlerin başında yer alıyor diyebiliriz.

İletişim

Adres: Emrah, 85, Etlik Garajı, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 341 34 32

Bulunduğunuz Konumdan Bolu Akın Lokantası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

57. Öz Bağlum Sofrası

Öz Bağlum Sofrası

Ankara-Keçiören’de hizmet veren Öz Bağlum Sofrası, gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereken, şık, nezih, ferah bir mekândır. Açık ve kapalı ahşap alanları bulunmaktadır. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar günün farklı saatlerinde hizmet vermektedir. Yemekleri oldukça lezzetli menü zengindir. Hizmet güzel, ilgili, hızlı, ortam temiz ve hijyeniktir.

İletişim

Adres: Hisar, Bağlar Cd. No:5, 06291 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 329 80 80

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Öz Bağlum Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

58. İDİLYA RESTORAN, Ankara Yemek Yerleri

İDİLYA RESTORAN

Ankara-Gölbaşı bölgesinde hizmet veren küçük, sakin, ferah bir mekân olan İDİLYA RESTORAN, lezzetli ürünleri, otantik ortamı ile çeşit çeşit menüsü ile damaklarda tadı kalan bir işletmedir. Mekânda çok fazla tercih edilen bamya çorbası, mantısı gibi farkı lezzetler sunulmaktadır. Mekân Avrasya ve Tatar mutfağı restoranı olarak da bilinmektedir.

İletişim

Adres: Karşıyaka, No: 140/C, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 00 11

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan İDİLYA Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

59. Mecidiye İşkembecisi

Mecidiye İşkembecisi

Ankara-Keçiören bölgesinde bulunan en lezzetli çorbaların yapıldığı Mecidiye İşkembecisi, yoğun ilgi gören, 7/24 açık olan bir işletmedir. Mercimek, kellepaça, işkembe gibi çorbalar ve lezzetli masaya gelen turşusuyla keyifli bir yemek keyfi yaşayabilirsiniz. Çalışanlar oldukça ilgili, güler yüzlü, hızlıdır, ortam hijyenik, temiz, nezih bir yerdir. Ayrıca sulu yemek gibi farklı lezzetlerde sunulmaktadır.

İletişim

Adres: Şefkat, Kızlarpınarı Cd. NO:32, 06300 Keçiören/Ankara

Telefon: (0312) 339 46 47

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Mecidiye İşkembecisi ’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Amasya Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*