Antalya Kamp Alanları Antalya Ücretli ve Ücretsiz 59 Kamp Yeri

Antalya Kamp Alanları. Antalya ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 61 alan bulunmaktadır.

Antalya ülkemizde kamp yapılabilecek birçok alana sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Antalya Akdeniz Bölgesinde yer alan, ülkemiz en fazla yerli yabancı turist ağırlanan şehirlerinden biridir. Hem sahip olduğu doğası, tarihi güzellikleri hem de iklim şartları ile ilgi odağı olmuştur. Tüm bu sahip olduğu olanak ve güzelliklerle ülkemizde kampçılığın en çok gelişmiş ve yaygınlaşmış olduğu bölgelerden biridir.

YAZI İÇERİĞİNİ

Antalya Ücretsiz Kamp Alanları

1. Maden Koyu Kamp Alanı

Maden Koyu Kamp Alanı

Antalya şehir merkezine 70 km uzaklıkta bulunan Maden Koyu Kamp Alanı, Kemer tatil bölgesinin en sevilen kamp alanlarından biridir. Doğanın muhteşem görüntüsü yeşilin ve mavinin bir arada olduğu, sakinlik ve temiz hava arayanların vazgeçemediği alanlardır. Kamp alanı etrafındaki dağ ve geniş gür ormanı deniz ile birlikte doğanın tüm güzelliklerini tek bir bölgede sunmuştur. Bölgeye özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilir ve kamp kurabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmuyor, bu yüzden kamp alanına gelemden önce gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Maden Koyu Kamp Alanında çeşme bulunuyor.

Kamp olanakları: Maden Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için gıda ihtiyaçlarının kamp alanına gelmeden önce temin edilmesi gereklidir. Ayrıca çeşme, yürüyüş alanları, bisiklet yolları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ulupınar, 07980 Kemer/Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Maden Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Doyran Göleti Kamp Alanı

Doyran Göleti Kamp Alanı

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde yer alan Doyran Göleti Kamp Alanı  Konyaaltı merkezine 25 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Gölet hem yemyeşil doğa ile hem de temiz havası ile kamp yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir alandır. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmuyor. Bu yüzden de kap alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı ilçe merkezinde temin etmeniz gerekiyor. Ayrıca genel ihtiyaçlar için tuvalet, çeşme, duş gibi imkanlar da bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Doyran Göleti Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için gıda ihtiyaçlarının kamp alanına gelmeden önce temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında tuvalet, çeşme, duş, elektrik gibi ihtiyaçlar için imkan bulunmuyor.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Akdamlar, 07130 Konyaaltı/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Doyran Göleti Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Phaselis Kamp Alanı (Bostanlık Koyu)

Phaselis Kamp Alanı (Bostanlık Koyu)

Antalya kamp alanları çoğunlukla yeşilin ve mavinin muhteşem uyumunun buluştuğu benzersiz alanlardır. Doğa ile iç içe olabileceğiniz bu kamp alanı şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Sahil kesiminde yer alan kamp alanı güvenli bir şekilde kamp yapabileceğiniz sakin bir alandır. Kamp alanında balık tutabilir, yürüyüş yapabilir, kontrollü şekilde ateş yakabilirsiniz.

Phaselis Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçların temin edilmesi gereklidir. Kumluca–Kemer yolunda Tekirova kavşağından Antalya’ya U dönüşü yaptıktan sonra Alacasu Koyu’ndan Cennet Koyu’na ardından da Likya Yolu’na geçerek Phaselis Kamp Alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Phaselis Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için gıda ihtiyaçlarının kamp alanına gelmeden önce temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında tuvalet, çeşme gibi ihtiyaçlar için imkan bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çamyuva, 07980 Kemer/Antalya,

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Phaselis Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı

Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı

Antalya-Kemer, Çamyuva’da yer alan Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı, adını eşsiz doğası denizin mavisi, yemyeşil bitki örtüsü ve dağlık alanlarının sunduğu muhteşem görüntüsü ile andırır. Buraya ulaşımı ancak özel araçlarınız ile sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma araçları bu bölgeye gelmiyor. Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 59 km, ilçe merkezine ise 18 km uzaklıkta yer almaktadır. Bölge çadır ve karavan kampçılığı için uygun bir alana sahiptir. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyacınız olan her şeyi il ve ilçe merkezinden temin etmelisiniz. Genel ihtiyaç için gerekli olan tuvalet ve temiz su kamp alanında bulunmaktadır. Yazın bunaltıcı havasında hem denize girip serinlemek hem de temiz doğa havasında kamp kurmak için Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanını tercih edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için gıda ihtiyaçlarının kamp alanına gelmeden önce temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında tuvalet, temiz su bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Tekirova, tarihi likya yolu Beydağları Sahili Milli Parkı, 07995 Kemer/Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Avlan Gölü Kamp Alanı

5. Avlan Gölü Kamp Alanı

Antalya’nın Elmalı ilçesinde yer almaktadır. Karstik oluşumlar ile ortaya çıkan bu göl denizden 1030 m yüksekliktedir. Avlan Gölü Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 18 km uzaklıkta yer almaktadır ve bölgeye ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. Doğanın muhteşem havasında yeşilin ve mavinin uyumu ile alanda çadır ve karavan kampçılığı yapabilirsiniz.

Avlan Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle de kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçların il ya da ilçe merkezinden temin edilmesi hazırlıklı gelinmesi gereklidir. Çeşme, tuvalet gibi imkanlarda bulunmuyor. Tamamen doğa ile baş başa sakin huzurlu bir ortam için Antalya, Elmalı’da bulunan Avlan Gölünü tercih edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Avlan Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için gıda ihtiyaçlarının kamp alanına gelmeden önce temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında tuvalet, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Avlan Gölü, Elmalı / Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Avlan Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Beldibi Gizli Koy (Çöplük Koyu) Kamp Alanı

 Beldibi Gizli Koy (Çöplük Koyu) Kamp Alanı

Antalya’nın gizli kalmış cennetlerinden birisi olan Gizi Koy ( Rus Koyu), eşsiz doğası ve sakin, huzurlu bir ortam sunmaktadır. Saklı kalmış güzelliklerin etkileyici görüntüsünde kamp kurabilir, denize girebilir, güneşlenebilir doğanın tüm zevkini çıkarabilirsiniz. Gizli Koy kamp alanına araç ile belli bir mesafeye kadar gidebilirsiniz aracı bırakıp kalan yolu yürüyerek ya da motor ile gitmeniz gereklidir.

Antalya- Kemer, Beldibi bölgesinde yer alan kamp alanı Antalya şehir merkezine 25 km uzaklıkta yer almaktadır. Günü birlik ya da kamp yapmak için gelinin kamp alanında herhangi bir tesis, market, tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalıdır. Ayrıca Gizli Koy’un plajı ince kum olma özelliği göstermektedir.

Kamp olanakları: Beldibi Gizli Koy (Çöplük Koyu) Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için gıda ihtiyaçlarının kamp alanına gelmeden önce temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında banyo, tuvalet, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Antalya / Kemer / Beldibi

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Beldibi Gizli Koy (Çöplük Koyu) Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Feslikan Yaylası Kamp Alanı

Feslikan Yaylası Kamp Alanı

Antalya- Konyaaltı, Feslikan’da bulunan kamp alanı bunaltıcı havalardan, şehrin yoğunluğundan uzaklaşmak isteyenler için doğa harikası bir yerdir. Yayla denize yakın bir konumda yer almaktadır. Buradan denize de geçiş sağlayabilirsiniz. Feslikan yaylası, çadır ve karavan kampı için uygundur.

Feslikan Yaylası Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 44 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanında yararlanabileceğiniz tesisler ve restoranlar bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı bu alanlardan ücretli olarak karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Feslikan Yaylası Kamp Alanında bulunan tesis ve restoranlardan yemeklerinizi yiyebilir ya da ihtiyaçlarınızı, gıda alışverişlerinizi  kamp alanına gelmeden önce temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Geyikbayırı, 07070 Konyaaltı/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Feslikan Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Gökdere Köyü Kamp Alanı

Gökdere Köyü Kamp Alanı

Çadır ve karavan kampı için uygun bir alana sahip olan Konyaaltı, Gökdere Köyü Kamp Alanı şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Kamp alanı ormanlık alan içerisinde dere kenarında bulunmaktadır.  Kamp alanında herhangi bir tesis, market, tuvalet ya da çeşme bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz, ihtiyaçlarınızı çevre ilçelerden ya da Gökdere köyünden temin edebilirsiniz. Gökdere Köyü Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Gökdere Köyü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için gıda ihtiyaçlarının kamp alanına gelmeden önce temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında banyo, tuvalet, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres:  Gökdere Köyü – Konyaaltı /Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gökdere Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Saklıkent Kamp Alanı

Saklıkent Kamp Alanı

Saklıkent Kamp Alanı Kayadibi, YaylaSaklıpalamut’ta yer almaktadır. Kamp alanı Fethiye’den 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Adı gibi bu alan saklı kalmış bir cennet gibidir. Doğanın muhteşem görüntüsü, uyumu, el değmemiş güzellikleri içinde vakit geçirip kamp kurabileceğiniz bu alan Antalya şehir merkezine de 50 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçların temin edilmesi gereklidir.

Saklıkent Kamp Alanına yürüyüşler, rafting, çadır kampçılığı, piknik gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında çamur banyosu imkanı da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Saklıkent Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için gıda ihtiyaçlarının kamp alanına gelmeden önce temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında banyo, tuvalet, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır. kamp alanında rafting, yürüyüş yolları, çamur banyosu gibi aktiviteler bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kayadibi, YaylaSaklıpalamut /Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Saklıkent Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Örnekköy Plajı Kamp Alanı

Örnekköy Plajı Kamp Alanı

Örnekköy Plajı Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 39 km uzaklıkta bulunan denizin keyfini çıkartabileceğiniz doğa harikası bir kamp alanıdır. Kamp alanı tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, yemek yiyebileceğiniz tesisler ile birçok imkan sunmaktadır. Örnekköy Plajı Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Örnekköy Plajı Kamp Alanında bulunan tesislerde, restoranlarda yemek yiyebilir, alışveriş yapabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında banyo, tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmaktadır. Kamp alanında denize girebilirsiniz. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Fener, Tekelioğlu Cd. No:55, 07160 Muratpaşa/Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Örnekköy Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Geyikbayırı Kamp Alanı

 Geyikbayırı Kamp Alanı

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde Çakırlar Köyünde yer alan Geyikbayırı Kamp Alanı, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise sayılı tırmanış bölgelerinden birisidir. kamp alanına özel araçlarınız ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Geyikbayırı Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 20 km, havalimanına ise 38 km uzaklıkta yer almaktadır. Bölgeden kalkan 521 numaralı otobüsle ya da 54 ve 56 numaralı dolmuşlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Geyikbayırı Kamp Alanı, sakin, temiz havanın bol olduğu, çadır kampçılığı yapabileceğiniz bir yerdir. Kamp alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Geyikbayırı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için gıda ihtiyaçlarının kamp alanına gelmeden önce temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında banyo, tuvalet, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres:  Geyikbayırı Mahallesi Konyaaltı/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Geyikbayırı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Eğri Göl Yaylası Kamp Alanı

Eğri Göl Yaylası Kamp Alanı

Eğri Göl Yaylası, Konya, Antalya il sınırlını ayıran Geyikli Dağların eteklerinde yer alan, sakin, huzurlu, sessiz bir yer arayanların uğrak yeridir. Eğrigöl Yaylası kamp alanı, çok sayıda endemik bitki ve çiçeklerin bulunduğu sulak bir alandır. Bu yüzdenden kamp yaparken çeşitli bitkileri görebilir fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca kamp alanında tırmanış, yürüyüşler, dağ bisikleti sürüşü gibi sporlar da gerçekleştirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Eğri Göl Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Eğri Göl Ve Bozkır, Yaylaları, Gündoğmuş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Eğri Göl Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Patara Kamp Alanı

Patara Kamp Alanı

Patara Kamp Alanı, Antalya’nın ilçelerinden Kaş ve Fethiye arasından bulunan Gelemiş Köyü plajında yer almaktadır. Patara Kamp Alanının şehir merkezine uzaklığı 220 km uzaklıktadır. Kamp alanı antik birçok güzelliğinde barındığı doğa harikası bir alandır. Özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile Gelemiş dolmuşları ile kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu alan sadece çadır kampçılığı için uygundur. Kamp alanına 1 km uzaklıkta birçok restoran ve tesis bulunmaktadır. Bu alanlardan hem yemek ihtiyacınızı hem de kamp alanındaki tuvalet, çeşme, banyo gibi ihtiyaçlarınızı giderebilme imkanınız bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Patara Kamp Alanında bulunan restoran ve kafeteryalardan gıda, yemek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, yürüyüş alanları, denize girebilir alan gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gelemiş, 07976 Kaş/Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Patara Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Gelidonya Feneri Kamp Alanı

Gelidonya Feneri Kamp Alanı

Antalya’nın Kumluca ilçe sınırında bulunan Gelidonya Feneri, Türkiye’nin 237 metre ile en yüksek feneri olmuştur. Kamp alanı küçük bir yarımada olma özelliğine sahip olan Taşlık Burnunda bulunmaktadır. Gelidonya Feneri Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 98 km uzaklıkta bulunmaktadır. Çadır kampçılığı için uygun olan kamp alanı karavan ulaşımı için uygun değildir. Fenerin etrafında su, tuvalet, market ya da herhangi bir tesis bulunmuyor, ancak yakınlarda bulunan Karaöz mevkiine giderek alışverişinizi yapabilirsiniz. Özel araçlarınızla kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında kontrollü şekilde kamp ateşi yakabilirsiniz.

Kamp olanakları: Gelidonya Feneri Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Mavikent, 07390 Yeşilköy/Kumluca/Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gelidonya Feneri Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Patara Camel Kamping

Patara Camel Kamping

Antalya- Kaş ilçesinde yer alan Patara Camel Kamping alanı yerli yabancı birçok turistin tercih ettiği Türkiye’nin 18 km uzunluk ile en uzun plajıdır. Çadır ve karavan kampçılığı yaparken denizin de keyfini çıkarabileceğiniz kamp alanında sunulan ücretsiz elektrik ve tuvalet imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Patara Camel Kamping Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0532 158 80 69

Adres: Gelemiş mahallesi Yalı mevki, 07976 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Patara Camel Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Aytap Antik Kenti Kamp Alanı

Aytap Antik Kenti Kamp Alanı

Antalya’nın ilçesi Alanya’nın İmamlı Bölgesinde bulunan Aytap Antik Kenti Kamp Alanı, bölgede bulunan gölet ile birlikte eşsiz bir doğal güzellik sunmaktadır. Aytap Antik Kenti Kamp Alanı Alanya ilçe merkezine 33 km uzaklıkta bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun bir alan olan Aytap Antik Kenti Kamp Alanına ister özel araçlarınızla ister Mersin Anamur otobüsleri ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanı Gazipaşa’ya da 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanına yakın bir mesafede 200 metre uzaklıkta bulunan restorandan yiyecek, elektrik, su gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Aytap Antik Kenti Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce ya da 200 metre uzaklıktaki restorandan tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın yakınında bulunan restorandan tuvalet, çeşme, elektrik gibi olanaklardan da yararlanabilirsiniz. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: İmamlı, Alanya, Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Aytap Antik Kenti Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Delik Deniz Kral Koyu

Delik Deniz Kral Koyu

Delik Deniz Kral Koyu, saklı kalmış gizli bir cennet, güzellik ile gelenleri büyüleyen bir doğaya sahiptir. Antalya şehir merkezine 200 km, Alanya ilçe merkezine ise 65 km uzaklıkta bulunan koy, daha çok çadır kampçılığı için uygun engebeli bir alandır. Kamp alanına özel araçlarınızla Mersin-Antalya D400 karayolu ile ulaşım sağlayabilir koya yaklaştığınızda uygun bir alana aracınızı park edin geri kalan yolu yürüyerek devam etmelisiniz. 5 dakika kadar yürüdükten sonra saklı kalmış cennet Delik Deniz Kral Koyu alanına ulaşacaksınız. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmuyor bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Delik Deniz Kral Koyu Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Muzkent, 07900 Gazipaşa/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Delik Deniz Kral Koyu Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Üzümdere Milli Parkı Kamp Alanı

Üzümdere Milli Parkı Kamp Alanı

İbradı Üzümdere Köyü yolu üzerinde bulunan Üzümdere Milli Parkı Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 129 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bu milli park alanında kampçılık ve piknik yapabilirsiniz. Özellikle sıcak bunaltıcı yaz aylarında serinlemek, temiz bir hava almak isteyenler için tercih edilebilecek, buz gibi akan suyu ile ferahlatan bir alandır. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da Antalya-Manavgat, Alanya-Manavgat otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmuyor bu nedenle de kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Üzümdere Milli Parkı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır. Ayrıca burada yürüyüş parkurları, rafting ve içme suyu imkanları bulunuyor.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Üzümdere Milli Parkı, Üzümdere Köyü Yolu, 07680 Üzümdere Köyü/İbradı/Antalya,

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Üzümdere Milli Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Tazı Kanyonu Manavgat Kamping

 Tazı Kanyonu Manavgat Kamping

Antalya’nın Manavgat ve Serik ilçeleri arasında bulunan Tazı Kanyonu Manavgat Kamping alanı, yüksek, uğraştırıcı bir tırmanış gerektiren doğa harikası bir manzaraya sahip alandır. Kanyon şehir merkezine 103 km uzaklıkta yer almaktadır. Kanyona özel araçlarınız ile gelecek iseniz Manavgat yolu üzerinden Beşkonak’a ardından Altınkaya üzerinden Tazı Kanyonuna ulaşım sağlayabilirsiniz. Kanyon yüksel ve dağlık bir bölge olduğu için 4×4 ya da motosiklet ile çıkabilirsiniz. Kanyonda herhangi bir tesis bulunmadığı için ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Tazı Kanyonu Manavgat Kamping Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gaziler, Gaziler Köyü Yolu, 07550 Manavgat/Antalya

Sosyal Medya Sayfası:facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Tazı Kanyonu Manavgat Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Beşkonak Kamp Alanı

Beşkonak Kamp Alanı

Antalya şehir merkezine 85 km uzaklıkta bulunan Beşkonak Kamp Alanı, Manavgat ilçesinin Karabük bölgesinde yer almaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma için Manavgat otobüsüne binip Beşkonak sapağında inerek buradan minibüslere binip kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için ihtiyaçlarınızı önceden temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Beşkonak Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Manavgat/ Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Beşkonak Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Papaz Koyu Kamp Alanı

Papaz Koyu Kamp Alanı

Antalya’nın Kumluca ilçesinde yer alan Papaz Koyu diğer adı ile de Papaz iskelesi şehir merkezine 141 km uzaklıkta yer almaktadır. Çadır kampçılığı yapılan alanda karavan kampçılığı uygun değildir. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da Antalya–Fethiye, Antalya–Kaş, Antalya–Finike ve Antalya–Kekova otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında elektrik, tuvalet, çeşme, banyo, market gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Papaz Koyu Kamp Alanında yakın bir konumda bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, soyunma kabinleri, elektrik gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Papaz Koyu Piknik Alanı, Papaz İskelesi Caddesi, Karaöz, Kumluca, Antalya

Sosyal Medya Sayfası:.facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Papaz Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Sazak Koyu Kamp Alanı

Sazak Koyu Kamp Alanı

Antalya Kumluca da, Adrasan ve Olympos bölgeleri arasında denize sıfır konumda yer alan Sazak Koyu, doğal güzellikleri, sakinliği ile çadır ve karavan kampçılığı için uygun muhteşem bir kamp alanıdır. Antalya şehir merkezine 132 km uzaklıkta bulunan Sazak Koyu Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da Antalya otogarından kalkan Antalya-Adrasan dolmuşları ile bölgeye kadar gelip geri kalan yolu araçlarla gitmelisiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz. Ayrıca tuvalet, banyo gibi imkanlarda yoktur.

Kamp olanakları: Sazak Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Ancak bölgede bulunan tulumbadan su temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Adrasan, 07350 Kumluca/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sazak Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Antalya Ücretli Kamp Alanları

23. Kalkan Kamp Alanı

Kalkan Kamp Alanı

Antalya bölgesinde kamp yapılabilecek birçok kamp alanı bulunmaktadır. Ücretsiz şekilde kamp yapılacak alanların ardından belli ücretler karşılığında imkanlardan da yararlanarak kamp yapacağınız alanlar bulunmaktadır.

Kalkan Kamp Alanı, Antalya’da Kaş- Kalkan yolu üzerinde bulunan doğa harikası bir kamp alanıdır. Denizin ve yemyeşil doğanın muhteşem görüntüsü eşliğinde kamp yaparken huzur bulacağınız kamp alanında çadır ve karavan kampı yapabilirsiniz. Kamp alanı Kaş’a 15 km, Kalkan’a ise 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Kalkan Kamp Alanında yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesisler, büfeler bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kalkan Kamp Alanında bulunan tesislerde, büfelerde yemek yiyebilir, alışveriş yapabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında banyo, tuvalet, çeşme, elektrik, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: 40 TL. Çadır kiralama gecelik 125 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0535 371 82 26

Adres: Kalkan, Antalya Fethiye Yolu, 07580 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kalkan Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Kaftan Karavan Ve Çadır Kamp Alanı

Kaftan Karavan Ve Çadır Kamp Alanı

Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Kaftan Karavan Ve Çadır Kamp Alanı, birçok imkan ile birlikte, doğada güzel bir tatil geçirmeniz için tercih edebileceğiniz bir kamp alanıdır. Bölgede ister kendi çadırınızla isterseniz de alandan kiralayarak kamp kurabilirsiniz. Karavan ve çadır kampçılığı için uygun bir alan olan kamp yerinde tuvalet, banyo, çeşme, elektrik, kafe gibi imkanlar bulunmaktadır. Kaftan Karavan Ve Çadır Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da Kemer ilçe merkezinde kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kaftan Karavan Ve Çadır Kamp Alanında bulunan tesislerde, büfelerde yemek yiyebilir, alışveriş yapabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında banyo, tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Küçük çadır 60 TL, büyük çadır 100 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0535 849 28 50

Adres: KINDIL SOKAK YENIMAHALLE NO:4, 07980 Kemer/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kaftan Karavan Ve Çadır Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Korsan Kamping

Korsan Kamping

Korsan Kamping alanı Antalya’nın Kumluca ilçesinde bulunmaktadır. Kamp alanında çadırda ya da bungalov evlerinde konaklayabilirsiniz. Korsan Kamping alanında tuvalet, çeşme, banyo, cihazlarınızı şarj edebilme imkanı, kafeler bulunmaktadır. Kamp alanında benzersiz doğasında yürüyüşler gerçekleştirebilir bu sırada doğa resimleri de çekebilirsiniz. Korsan Kamping alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Korsan Kamping Alanında bulunan tesislerde, büfelerde yemek yiyebilir, alışveriş yapabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında bungalov evleri, banyo, tuvalet, çeşme, cihazlarınızı şarj edebilme imkanı, internet gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırınızla konaklama 60 TL, tek odalı konaklama 300 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0539 890 97 07

Adres: korsan koyu karaöz mavikent mah, 07390 Kumluca/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Korsan Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Kargıcak Günübirlik Kamp Alanı

Kargıcak Günübirlik Kamp Alanı

Ücretli şekilde giriş yapılan Kargıcak Günübirlik Kamp Alanı, Antalya- Kemer karayolu üzerinde bulunmaktadır. Özellikle bunaltıcı yaz aylarında hem denizin hem de yemyeşil doğanın tadını çıkartmak isteyenlerin tercih ettiği doğanın en güzel manzarasından biridir. Kamp alanında piknik yapabilir, kontrollü şekilde mangal yakabilir, bölgede bulunan tuvalet, banyo, çeşme gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz. Ancak yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Kargıcak Günübirlik Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında banyo, tuvalet, çeşme, piknik masaları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır Konaklama, 50 TL. güncel fiyat için işletmeyi arayınız.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0532 291 2863

Adres: Liman, 07994 Kemer/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kargıcak Günübirlik Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Adrasan Şekerbahçe Kamping

Adrasan Şekerbahçe Kamping

Antalya- Kumluca ilçesinde bulunan Adrasan Şekerbahçe Kamping alanı sakin, doğa ile baş başa kamp yapabileceğiniz bir kamp alanıdır. Kamp alanında çadırda kalabilir ya da otelde konaklayabilirsiniz. Adrasan Şekerbahçe Kamping alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında balık tutabilir, tekne turlarına katılabilirsiniz.

Kamp olanakları: Adrasan Şekerbahçe Kamping Alanında bulunan restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında banyo, tuvalet, çeşme, piknik masaları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: güncel fiyatlar için işletme ile iletişime geçmelisiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Adrasan, 07350 Kumluca/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Adrasan Şekerbahçe Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Sundance Kamping

Sundance Kamping

Antalya- Kemer ilçesinde bulunan Sundance Kamping alanı Tekirova’da Likya Yolu üzerinde bulunmaktadır. Çadır kampçılığı için uygun olan alanda bungalov evlerinde de konaklayabilirsiniz. Kamp alanı karavan kampı için uygun değildir.

Sundance Kamping alanı Antalya şehir merkezine 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Güvenli bir şekilde kamp yapabileceğiniz alana özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Sundance Kamping alanında belirli ücretler ile tuvalet, banyo, çeşme, sıcak su, internet, elektrik, otopark, yemek alanları gibi imkanları değerlendirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Sundance Kamping Alanında bulunan yemek yerlerinde yemeğinizi yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.  Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, sıcak su, internet, elektrik, otopark, yemek alanları, tekne turları, balık tutabilme gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kişi başı 175 TL, ve çadır size ait. Gecelik çadır 240 TL tüm güncel fiyat bilgisi için işletmeyi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0530 540 85 78

Adres: Tekirova Mah. Süleyman, Rüştü Egel Sk., 07995 Kemer/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sundance Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Bambus Motel Kamping

Bambus Motel Kamping

Bambus Motel Kamping alanı, Antalya’nın Lara bölgesinde yer alan oldukça farklı, falezlere ve eşsiz manzaraya sahip kamp alanıdır. Antalya şehir merkezine 9 km uzaklıkta yer alan kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma aracı kullanacak olanlar şehir içi çalışan VML55A, VL13A, FL82 ve 800 numaralı otobüsleri kullanabilirler. Bölge çadır ve karavan kampçılığı için uygundur. İster kendi kişisel çadır ve karavanınızda konaklayabilir isterseniz de işletmelerden kiralayabilirsiniz. Kamp alanında bulunan tesislerden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Bambus Motel Kamping Alanında bulunan tesislerden ve restoranlardan yemek yiyebilir, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında elektrik, banyo, tuvalet, çeşme, piknik masaları, market, kiralanabilir karavan ve çadır gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 60 TL, karavan konaklama 100 TL. Kamp alanında yapacağınız çadır kiralama ücreti ise 80 TL, karavan kiralama ücreti 140 TL’dir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0242 311 14 01 – 0242.321 38 52

Adres: Yeşilbahçe, 07160 Muratpaşa/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bambus Motel Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Kezban’s Guest House Kamp Alanı

Kezban’s Guest House Kamp Alanı

Antalya- Konyaaltı, Akdamlar Köyü-Geyikbayiri mahallesinden bulunan Kezban’s Guest House Kamp Alanı imkanları ve eşsiz doğası ile kamp yapmak isteyenlere hayır diyemeyeceği bir ortam sunmaktadır. Dağlık bir alanda bulunan Kezban’s Guest House Kamp Alanında ister çadır kampçılığı yapabilir isterseniz de bungalov kiralayıp burada konuklayabilirsiniz. Antalya şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan kamp alanına özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kezban’s Guest House Kamp Alanında tuvalet, banyo, ortak kullanım alanlı mutfaklar, sıcak su, elektrik, internet, ücretli kahvaltı ve yemek yerleri, bungalov konaklama yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kezban’s Guest House Kamp Alanında bulunan tesislerden ve restoranlardan yemek yiyebilir, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, ortak kullanım alanlı mutfaklar, sıcak su, elektrik, internet, ücretli kahvaltı ve yemek yerleri, bungalov konaklama yerleri imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Bungalov 10 Euro, ahşap ev 30 Euro, çadır konaklama 5 Euro, Çadır kiralama 3 Euro. güncel fiyat bilgisi için işletmeyi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0545 425 08 51

Adres: Akdamlar Köyü/Geyikbayiri, Konyaaltı /Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kezban’s Guest House Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Mutlu Kamping

Mutlu Kamping

Antalya Kamp Alanları. Antalya Kamp Alanları.Antalya ücretli kamp alanları listesinde yer alan diğer bir yerde Alanya’da bulunan Mutlu Kamping alanıdır. Kamp alanı Avsallar Yeşil Türkiye Ormancılar Sitesi’nde yer alan kamp alanının yanında İncekum Sahil Plajı bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanında restoran, market, tuvalet, elektrik, çeşme, internet, yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Mutlu Kamping Alanında bulunan tesislerden ve restoranlardan yemek yiyebilir, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, ücretli kahvaltı ve yemek yerleri bisiklet ve yürüyüş parkurları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 30 TL, karavan konaklama 40 TL, süit bungalov 200 TL ve double bungalov 225 TL. güncel fiyat bilgisi için işletmeyi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0242 522 55 54 – 0542 420 0 777

Adres: Avsallar Yeşil Türkiye Ormancılar Sitesi, Alanya / Antalya

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mutlu Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. Josito Guesthouse Camping

Josito Guesthouse Camping

Antalya Kamp Alanları. Antalya, Konyaaltı ilçesinde Geyikbayırı Mahallesi, Akdamlar Köyü’nde bulunan Josito Guesthouse Camping alanı ücretli kamp alanlarından birisidir. Josito Guesthouse Camping alanı Antalya şehir merkezine 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında restoran, tuvalet, çeşme, elektrik, market, sıcak su gibi birçok imkan bulunmaktadır. Ayrıca çadır kampı yanında bungalov evlerde kiralayarak konaklayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Josito Guesthouse Camping Alanında bulunan tesislerden ve restoranlardan yemek yiyebilir, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, ücretli kahvaltı ve yemek yerleri, bisiklet ve yürüyüş parkurları, kiralanabilir bungalov evleri, market gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Bungalov 24 Euro, dağ evi 70 Euro, konukevi oda 42 Euro, karavan, 30 Euro ve çadır konaklama 6,50 Euro. Çadır kiralama 4 Euro. güncel fiyat bilgisi için işletmeyi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0530 317 89 26 – 0530 317 89 27

Adres: Geyikbayırı, 07070 Konyaaltı/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Josito Guesthouse Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. Rido Kamping

Rido Kamping

Antalya Kamp Alanları. Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde, Geyikbayırı Mahallesi’nde yer alan Rido Kamping alanı, şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunmaktadır.  Rido Kamping alanında çadır kurabilir, bu imkanınız yoksa bungalov evleri ya da çadır kiralayabilirsiniz. Kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında bulunan tesislerden yemek ve su ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Tuvalet, banyo, çeşme, elektrik, internet, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Rido Kamping Alanında bulunan tesislerden ve restoranlardan yemek yiyebilir, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, ücretli kahvaltı ve yemek yerleri, kiralanabilir bungalov evleri ve çadırlar, yürüyüş ve tırmanma parkurları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Bungalov 20 Euro, çadır konaklama 7 Euro, çadır kiralama 5 Euro. çadır kiralama 65 TL, oda konaklaması 350 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0541 687 42 31

Adres: Geyikbayırı, 07070 Konyaaltı/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Rido Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Bellerofon Kamping, Antalya Kamp Alanları

Bellerofon Kamping

Antalya’nın Kemer ilçesi, Ulupınar Köyü’nde bulunan Bellerofon Kamping alanı plaja yakın bir konumda bulunan doğa ile iç içe bir kamp alanıdır. Kamp alanında, kahvaltı yerleri, internet, çeşme, tuvalet, market, sıcak su, otopark gibi birçok imkan bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan Bellerofon Kamping alanı Antalya şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya-Kaş, Antalya- Finike otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Bellerofon Kamping Alanında bulunan tesislerden, marketlerden, kahvaltı yerlerinden ve restoranlardan yemek yiyebilir, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, ücretli kahvaltı ve yemek yerleri, ortak kullanım alanı olan mutfaklar, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: kendi çadırınızla kişi başı gecelik 150 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0506 882 52 92

Adres: Ulupınar, Çıralı Yolu, 07980 Kemer/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bellerofon Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Flying Goat Kamp Ve Hostel

Flying Goat Kamp Ve Hostel

Antalya, Konyaaltı ilçesinde, Geyikbayırı Mahallesinde bulunan Flying Goat Kamp Ve Hostel doğa ile iç içe olan huzurlu, sakin, yeşilin ve mavinin en güzel uyumu ile tercih edilen kamp alanlarından biridir. Antalya havalimanına 38 km uzaklıkta bulunan Flying Goat Kamp Ve Hostel alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında çadır ve karavan kampçılığı yapabilir, otopark, internet, çamaşır yıkama alanlarından yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Flying Goat Kamp Ve Hostel Alanında bulunan tesislerden, marketlerden, restoranlardan yemek yiyebilir, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, masa oyunları, ortak kullanım alanı olan mutfaklar, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: güncel fiyat bilgisi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0539 827 23 86

Adres: Geyikbayırı Mahallesi 3600 No. 33A, 07070 Konyaaltı/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Flying Goat Kamp Ve Hostel Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Yıldırım Kamping, Antalya Kamp Alanları

Yıldırım Kamping

Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Yıldırım Kamping alanı Tekirova Mahallesi’nde yer almaktadır. Özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanı Antalya şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanına Antalya-Kemer otobüsleri ve 515 ile TK51 numaralı otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Yıldırım Kamping alanı, çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan, tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet gibi imkanlar sunulan bir yerdir.

Kamp olanakları: Yıldırım Kamping Alanında bulunan tesislerden, restoranlardan yemek yiyebilir, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, çadır kiralama ve bungalov evleri, ortak kullanım alanı olan mutfaklar, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: kişi başı 75 TL. Çadır konaklama 50 TL, karavan konaklama 150 TL. güncel fiyat için işletme ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0242 821 48 07

Adres: Tekirova, 7028. Sokak No:10, 07995 Kemer/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yıldırım Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Hala’nın Yeri Kamp Alanı

Hala’nın Yeri Kamp Alanı

Hala’nın Yeri Kamp Alanı, Antalya- Kumluca, Yazır’da bulunmaktadır. Deniz ile yakın bir konumda bulunan kamp alanında hem çadır kurabilir, keyifli vakit geçirebilir hem de denize girebilirsiniz. Sakin, sessiz bir kamp alanı olan Hala’nın Yeri Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 25 km mesafede yer almaktadır. Kamp alanında gıda ve yemek yeme ihtiyaçları için tesisler bulunmakta ve tuvalet, çeşme gibi imkanlarda sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Hala’nın Yeri Kamp Alanında bulunan tesislerden yemek yiyebilir, ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 180 TL (kahvaltı ve akşam yemeği dâhil).

İletişim Bilgileri

Telefon: 0531 459 25 28

Adres: Yazır, 07350 Kumluca/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: .facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hala’nın Yeri Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Jungle Bells Hostel Ve Kamping

Jungle Bells Hostel Ve Kamping

Antalya şehir merkezine 2 km uzaklıkta bulunan Jungle Bells Hostel Ve Kamping, Adrasan- Kumluca da yer almaktadır. Kamp alanı yakının da bulunan plaja da kolaylıkla ulaşarak tatilinizi daha keyifli bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Çadır ve karavan kampçılığının yapıldığı alanda ücretsiz açık büfe kahvaltı, internet ve otopark imkanları sunulmaktadır. Ayrıca kamp alnında bulunan çamaşırhane ve özel banyoları kullanabilirsiniz.

Çadır ve karavanların yanı sıra bungalov evlerini de kiralayabilirsiniz. Kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Jungle Bells Hostel Ve Kamping Alanında bulunan tesislerden yemek yiyebilir, ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, yürüyüş alanları, otopark, çadır kiralama ve bungalov evleri, çamaşırhane gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: güncel fiyat bilgisi için işletme ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0538 500 70 71- 0533 493 80 71

Adres: Adrasan, Deniz Mahallesi, Üçbük Mevkii, 07350 Antalya

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Jungle Bells Hostel Ve Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39.  Wind Heaven Kamping, Antalya Kamp Alanları

Wind Heaven Kamping

Wind Heaven Kamping alanı Antalya’nın Kızılot bölgesinde yer almaktadır. Antalya şehir merkezine 45 km uzaklıkta bulunan kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Deniz kenarında bulunan kamp alanı sakin, huzurlu, doğa ile iç içe bir ortam sunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan alanda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği imkanı bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Wind Heaven Kamping Alanında bulunan tesislerden yemek yiyebilir, ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, yürüyüş alanları, şezlong ve şemsiye gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 35 TL, dört kişilik çadır konaklama 60 TL, çift kişilik oda konaklama 60 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0555 510 05 51 – 0551 185 63 44- 0507 114 02 77

Adres: Kızılot, 07600 Manavgat/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Wind Heaven Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Boğaz Otel Kamping, Antalya Kamp Alanları

Boğaz Otel Kamping

Antalya’nın Manavgat ilçesinde Titreyengöl Caddesinde yer alan Boğaz Otel Kamping alanı, Antalya şehir merkezine 77 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da Antalya- Manavgat otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanı ağırladığı misafirleri için birçok imkan sunmaktadır. Restoranlar, tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, havuz, sıcak su gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Boğaz Otel Kamping Alanında bulunan tesislerden yemek yiyebilir, ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, yürüyüş alanları, havuz gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL, karavan konaklama 100 TL. güncel fiyat için işletme ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0242) 756 96 91

Adres: Sorgun, Titreyengöl Cd. No:3, 07600 Manavgat/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Boğaz Otel Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

41. Beldibi Mandalina Kamping, Antalya Kamp Alanları

Beldibi Mandalina Kamping

Antalya ücretli kamp alanları listesindeki diğer bir kamp alanı da Beldibi’nde yer alan Mandalina Kamping alanıdır. Antalya şehir merkezine 67 km uzaklıkta yer alan kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanı eşsiz bir güzelliğe, bitki örtüsüne sahiptir. Beldibi Mandalina Kamping alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, internet, restoran ve ortak kullanımlı buz dolabı da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Mandalina Kamping Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, internet, yürüyüş alanları, kontrollü ateş yakılabilecek alan gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Göynük, 07994 Kemer/Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mandalina Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

42. Andriake Kamp Alanı, Antalya Kamp Alanları

Andriake Kamp Alanı

Antalya- Demre’de bulunan Andriake Kamp Alanı, bölgede bulunan limon ve portakal ağaçlarının kokusu ile eşsiz bir kamp ortamı sunmaktadır. Andriake Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 145 km uzaklıkta bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun bir alana sahip olan kamp alanına özel araçlarınızla ya da Antalya-Kaş, Antalya- Patara otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında yararlanabileceğiniz tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, çadır kiralama gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Andriake Kamp Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, yürüyüş alanları, elektrik, internet, çadır kiralama gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0242) 871 31 30

Adres: Gökyazı, Çayağzı Yolu, 07570 Demre/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Andriake Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

43. Köprülü Kanyon Milli Parkı Kamp Alanı

Köprülü Kanyon Milli Parkı Kamp Alanı

Köprülü Kanyonu Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunmaktadır. Antalya şehir merkezine 85 km uzaklıkta yer alan kanyona ulaşımı özel araçlarınız ile sağlayacak iseniz Serik ilçesinin 5 km ilerisinde Beşkonak Sapağına gelerek buradan Köprülü Kanyon’a ulaşabilir.  Eğer toplu taşıma ile gelecek iseniz Antalya–Manavgat arasında kalkan minibüslerine binerek Manavgat’a gelebilir ve buradan da Beşkonak Köyü’ne giden minibüsler ile kanyona ulaşabilirsiniz.

Kendi çadır ve karavanınızı kurarak kamp yapabilir ya da bölgeden kiralayabilirsiniz. Kamp alanında bulunan restoranlardan yemek yiyebilirsiniz.

Kamp olanakları: Köprülü Kanyon Milli Parkı Kamp Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, yürüyüş alanları, çadır kiralama,  otopark, çay bahçesi gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 10 TL, öğrenci 5 TL, bisiklet 10 TL, motosiklet 20 TL, otomobil ve kamyonet 30 TL, minibüs 90 TL, midibüs 160 TL, otobüs 270 TL, 1 ünite günübirlik çadır konaklama ücreti 40 TL, günübirlik misafirhane konaklama ücreti 115 TL. fiyatlar güncel değildir.

İletişim Bilgileri

Adres: Karabük, 07550 Manavgat/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Köprülü Kanyon Milli Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

44. Can Mocamp, Antalya Kamp Alanları

Can Mocamp

Antalya’nın Kaş ilçesinde yer alan kamp alanlarından biri olan Can Mocamp, şehir merkezine 189 km uzaklıkta yer almaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda internet, kahvaltı, restoran, çamaşırhane hizmeti, elektrik, tuvalet gibi imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında dalış imkanı, faks ve fotokopi gibi imkanlarda bulunmaktadır. Oldukça temiz, bakımlı, sakin bir kamp alnıdır.

Kamp olanakları: Can Mocamp Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş alanları, çadır kiralama, elektrik, internet, kahvaltı, çamaşırhane hizmeti, faks ve fotokopi çekebilme olanağı gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 30 TL, bungalov konaklama (kahvaltı dâhil) 90 TL, taş oda konaklama (kahvaltı dâhil) 130 TL. güncel fiyatlar için işletme ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0537 545 60 32

Adres: Andifli, Uğur Mumcu Cd. No;23, 07580 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Can Mocamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

45. Medusa Kamping, Antalya Kamp Alanları

Medusa Kamping

Antalya’nın Kaş ilçesinde Patara Gelemiş Köyü’nde yer alan Medusa Kamping alanı denizin ve yeşilin muhteşem görüntüsü ile baş başa kalacağınız bir kamp alanıdır. Medusa Kamping, Kaş ilçe merkezine yarım kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanına gelen misafirler için market ve tesisler yer almaktadır. Ayrıca kamp alanına tuvalet, çeşme, banyo, çamaşırhane, buzdolabı, ortak mutfak alanı, internet gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Medusa Kamping Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş alanları, elektrik, internet, çamaşırhane hizmeti, buzdolabı, ortak mutfak alanı gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama ücreti yaklaşık 5 Euro.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0537 734 53 60

Adres: Gelemiş, 07976 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Medusa Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

46. Evren Kamping, Antalya Kamp Alanları

Evren Kamping

Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan diğer bir tatil mekanı ise rahat bir şekilde kamp kurup dinlenebileceğiniz Evren Kamping alanıdır. Deniz kenarında da kamp kurabileceğiniz Evren Kamping, Kaş ilçe merkezine 1,5 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanına ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Ayrıca tuvalet, banyo, çeşme, internet imkanı da bulunmaktadır. Kaş merkezden kamp alanı yaklaşık 10-12 dakikalık bir yürüyüş ile de ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Evren Kamping Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş alanları, internet gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 175 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0535 478 02 43

Adres: Andifli, Acısu Küme Evleri No:1, 07580 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Evren Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

47. Olympos Mocamp, Antalya Kamp Alanları

Olympos Mocamp

Kaş Antalya’nın en çok tercih edilen zengin doğal alanlarına sahip bölgesidir. Olympos Mocamp alanı da Antalya- Kaş ilçesinde bulunan diğer kamp alanıdır. Kamp alanı Kaş ilçe merkezine 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Bu kamp alanın ilgi görmesin de Antiphellos Antik Kenti’ne ve kaya mezarlığına yakınlığı da etkili olmuştur. Olympos Mocamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında restoran, tuvalet, çeşme, kiralayabileceğiniz oda ve evler, oturma salonları bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Olympos Mocamp Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş alanları, internet kiralayabileceğiniz odalar gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0544 236 03 29

Adres: Andifli Mah. Küme Evleri No:51, 07580 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Olympos Mocamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

48. Köprülü Kanyon Gökçesu Kamping

Köprülü Kanyon Gökçesu Kamping

Antalya şehir merkezine 90 km uzaklıkta bulunan Köprülü Kanyon Gökçesu Kamping alanı, Karabük Köyü, Gökçesu mevkiinde yer almaktadır. Kanyona özel araçlarınızla Manavgat- Antalya karayolundan Serik yönüne doğru giderek ulaşabilirsiniz. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanında doğanın muhteşem manzarası ile güne başlayabilir gün doğumunu izleyebilirsiniz. Ayrıca rafting için de uygun olan kamp alanına tuvalet, banyo, çeşme, restoran otopark gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Köprülü Kanyon Gökçesu Kamping Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş alanları, internet kiralayabileceğiniz odalar gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 70 TL, minibüs, karavan ve moto-karavan konaklama 70-80 TL, çadır kiralama 160 TL (kahvaltı dâhil 200 TL). Banyolu Odada Konaklama + Kahvaltı 400 TL. şarj ünitesi 2 TL, çadır veya karavana özel elektrik 12 TL/günlük, buz 12 TL, 1 kg odun 2,50 TL, 1 kg alabalık 45 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0553 853 79 80- 0533 522 32 05

Adres: Gökçesu Mevkii Kırkkonak,, 07600 Köprülü Kanyon, Karabük Köyü/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Köprülü Kanyon Gökçesu Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

49. Kekova Kamp Alanı, Antalya Kamp Alanları

Kekova Kamp Alanı

Kekova Kamp Alanı, Demre- Kaleüçağız’da bulunan Antalya şehir merkezine 175 km uzaklıkta bulunan bir tatil yeridir. Geniş bitki örtüsü ile yeşilin her tonunun hakim olduğu doğa harikası kamp alanında, tuvalet, çeşme, banyo, cafe, internet gibi imkanlarla sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Kekova kamp alanında kontrollü şekilde ateş yakabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kekova Kamp Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş alanları, internet, cafe, otopark, şarj istasyonu gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0242) 874 22 28- 0532 051 94 31

Adres: Kaleüçağız, 07570 Demre/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kekova Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

50. Aylak Yaşam Kamp Alanı, Antalya Kamp Alanları

Aylak Yaşam Kamp Alanı

Antalya’nın Kemer ilçesinde Çıralı bölgesinde yer alan Aylak Yaşam Kamp Alanı yemyeşil bahçe içerisinde çadır ve karavan kampçılığı için uygun ayrıca kiralanabilir bungalov evleri ile de keyifli vakit geçirebileceğiniz bir tatil yeridir. Bölgedeki hizmetlerden internet, otopark, açık büfede kahvaltı, öğle ve akşam yemeği gibi olanaklar bulunmaktadır. Aylak Yaşam Kamp Alanı Antalya şehir merkezine 118 km, havalimanına ise 116 km uzaklıkta yer almaktadır. Özel araçlarınızla da ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, market gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Aylak Yaşam Kamp Alanında bulunan tesislerden ve marketlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, internet, otopark, ücretsiz şarj ünitesi gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 70 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Çıralı, Kemer/ Antalya

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Aylak Yaşam Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

51. Campo Portakal Kamp Alanı, Antalya Kamp Alanları

Campo Portakal Kamp Alanı

Antalya’nın Kemer ilçesinde Çıralı bölgesinde yer alan Campo Portakal Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 98 km uzaklıkta yer almaktadır. Özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanında ücretsiz internet ve otopark imkanı da bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan alanda mutfak eşyaları, buzdolabı gibi imkanlar bulunur ayrıca ücretsiz çocuk yatağı ve beşiği talep edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Campo Portakal Kamp Alanında bulunan tesislerden ve marketlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, internet, otopark, çamaşırhane, havlu çarşaf, elektrik gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: En az 3 gece konaklamalı bedevi çadırı 120 Euro, safari çadırı 110 Euro, çan çadırı 60 Euro. 6 yaşından küçük 1 çocuk ücretsiz konaklayabilmektedir. En az 4 gece konaklamalarda 1 gece ücretsizdir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0538 363 38 08

Adres: Adrasan, Adrasan Mah. Sarıkavak mevkii no:96, 07350 Kumluca/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Campo Portakal Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

52. Kuruca Restoran Ve Kamping

Kuruca Restoran Ve Kamping

Antalya, Gündoğmuş/ Pembelik’te bulunan Kuruca Restoran Ve Kamping alanı şehir merkezine 122 km uzaklıkta bulunmaktadır. Alana özel araçlarınızla ya da 775 numaralı toplu taşıma aracı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hafta sonu da ya da hafta içi istediğiniz zaman kamp alanında çadır ve karavan kampçılığı yapabilir, sakin, huzurlu ortamın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kuruca Restoran Ve Kamping Alanında bulunan tesislerden ve restoranlardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, internet, elektrik gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: güncel fiyat bilgisi ve faaliyet için işletmeyi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0533 246 44 64

Adres: Pembelik, 07860 Gündoğmuş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kuruca Restoran Ve Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

53. Perle Kamping, Antalya Kamp Alanları

Perle Kamping

Perle Kamping Alanı Antalya’nın ilçesi Kargıcak’ta yer almaktadır. Kamp alanı şehir merkezine 113 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçlarınızla ulaşabilirsiniz. Çadır ve karavan kampçılığı için uygunda olan bu alanda ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz restoran, tuvalet, internet gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Perle Kamping Alanında bulunan tesislerden ve restoranlardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, internet, elektrik, denize girilebilir alan gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0242) 526 20 66

Adres: Kargıcak, 07435 Alanya/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Perle Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

54. Friends Pansiyon Ve Kamp Alanı

Friends Pansiyon Ve Kamp Alanı

Antalya’nın Kemer ilçesinde, Ulupınar Çıralı mevkiinde yer alan Friends Pansiyon Ve Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 121 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla Mersin- Antalya yolu üzerinden gidebilir, toplu taşıma araçları ile de Antalya-Kaş ve Antalya- Fenike otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda otopark, internet, ücretsiz kahvaltı, kiralanabilir bisikletler, banyo, tuvalet gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Friends Pansiyon Ve Kamp Alanında bulunan tesislerden ve restoranlardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, internet, elektrik, buzdolabı, kiralanabilir bungalov evler ve bisikletler alan gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 75 TL, karavan konaklama 100 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0535 208 54 44

Adres: Ulupınar Çıralı Mevkii / Kemer/Kemer Antalya TR, 07980

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Friends Pansiyon Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

55. Osay Kamping, Antalya Kamp Alanları

Osay Kamping

Osay Kamping Alanı Antalya’nın Manavgat ilçesinde Kızılot Mahallesinde bulunmaktadır. Osay Kamping alanı Antalya şehir merkezine 90 km uzaklıkta bulunmaktadır. Özel araçlarınızla gidebileceğiniz kamp alanına Alanya-Manavgat ve Alanya-Antalya otobüsleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Denizin maviliği ve doğanın yeşilliğinin bir araya gelerek oluşturduğu bu muhteşem görüntüde çadır ve karavan kampçılığı yapabilirsiniz. Kamp alanında bulunan yeme- içme, tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlardan ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Osay Kamping Alanında bulunan tesislerden ve restoranlardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, internet, elektrik, buzdolabı, sıcak su, cafe gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL, karavan konaklama 120 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0242) 748 26 81

Adres: A. Hisar, Orhan Gazi Cd. No:4, 07600 Manavgat/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Osay Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

56. Mavi Cennet Kamping Pansiyon

Mavi Cennet Kamping Pansiyon

Antalya’nın Manavgat ilçesinde Kızılot Mahallesinde yer alan Mavi Cennet Kamping Pansiyon, Antalya şehir merkezine 54 km uzaklıkta bulunmaktadır. Mavi cennet denilmesinde etkili olan denizin muhteşem rengi ve görüntüsü, hayran kalınacak bir güzelliğe sahiptir. özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Çadır ve karavan kampçılığı içinde uygun olan alanda kalabileceğiniz pansiyon, bu pansiyonda da internet, sıcak su, elektrik, gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Mavi Cennet Kamping Alanında bulunan tesislerden ve restoranlardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, internet, elektrik, buzdolabı, sıcak su, pansiyon, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100TL, Pansiyonlar ise 500₺ gecelik.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0242) 748 34 55- 0533 717 95 32

Adres: Kızılot Mahallesi Sahil Küme Evler No:22, 07610 Manavgat/Antalya

Sosyal Medya Sayfası:  facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mavi Cennet Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

57. Engin Pansiyon, Antalya Kamp Alanları

Engin Pansiyon

Antalya’nın Kemer ilçesi Çıralı bölgesinde yer alan Engin Pansiyon Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 121 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanın etrafında antik Yanartaş dağı ve Olympos ile caretta carettaların yumurtlama alanlarının bulunduğu bir alan vardır. İster kendi çadırınızı getirip kurabilir isterseniz alandan çadır kiralayabilirsiniz. Ücretli olarak tuvalet, banyo, elektrik, su ve yiyecek ihtiyaçlarınızı kamp alanından karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Engin Pansiyon Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, internet, elektrik, buzdolabı, sıcak su, çadır, çamaşır yıkama hizmeti gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL, oda konaklama 180 TL. Güncel fiyatlar için işletme ile iletişime geçiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0242) 825 70 26

Adres: Ulupınar Mahallesi Sahil Yolu, Çıralı Sk, 07980 Kemer/Antalya

Sosyal Medya Sayfası:  facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Engin Pansiyon Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

58. İncekum Orman Kamp Alanı

İncekum Orman Kamp Alanı

İncekum Orman Kamp Alanı, Antalya-Alanya, İncekum mevkiinde bulunmaktadır. Antalya şehir merkezine 120 km, Alanya ilçe merkezine ise 25 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ağaçların ve bitki örtüsünün içerisinde sakin bir kamp imkanı sunan İncekum Orman Kamp Alanı bunun yanında 2,5 km uzunluğundaki plajı ile dedeniz tatili içinde muhteşem bir fırsat sunmaktadır. Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacaklar Alanya-Manavgat otobüsleri ile kamp alanına ulaşabilirler. Kamp alanında tuvalet, banyo, piknik alanları ve masaları, yürüyüş yolları gibi birçok imkan sunulmaktadır.

Kamp olanakları: İncekum Orman Kamp Alanında bulunan tesislerden, restoran ve kafelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, masa ve sandalyeler, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: günlük çadır kiralama 90 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0242) 517 16 11

Adres: İncekum Mevki, 07400 Alanya/Antalya

Sosyal Medya Sayfası:  facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İncekum Orman Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

59. Saklıkent George Club Kamp Alanı

Saklıkent George Club Kamp Alanı

Antalya Kamp Alanları. Antalyanın Kaş İlçesind yer alan Saklıkent Kayadibi Köyünde bulanan George Club Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 200 km uzaklıkta yer almaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda isterseniz çadır, ağaç ev, bungalov ev kiralayabilirsiniz. Özel araçlarınızla ya toplu taşıma araçları ile kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanınca birçok olanak sunulmaktadır. Bunlardan bazıları yüzme havuzu, hamam, tuvalet, sıcak su, banyo, elektrik, internet, otopark, büfe restoran tarzı tesisler…

Saklıkent George Club Kamp Alanı bölgeye gelen misafirlerine sunduğu olanaklar ile daha kaliteli ve güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

Kamp olanakları: George Club Kamp Alanında bulunan tesislerden, restoran ve kafelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, hamam, yüzme havuzu, elektrik, internet, otopark, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL, çadır kiralama 100 TL. Tek Kişilik Ağaç Ev Fiyatı 180 TL (kahvaltı dahil), Tek Kişilik Bungalov ev fiyatı 240 TL ( kahvaltı dahil). güncel fiyatlar için işletmeyi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0252) 659 00 74

Adres: Andifli, Kayadibi Köyü, Saklıkent Mevkii, 48300 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası:  facebook

 Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan George Club Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Ankara Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*