Aydın Kamp Alanları – Aydın Ücretli ve Ücretsiz 27 Kamp Yeri

Aydın Kamp Alanları. Aydın ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 27 alan bulunmaktadır.

Aydın ülkemizde kamp yapılabilecek birçok alana sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Aydın Ücretsiz kamp alanları

1. Alinda Antik Kenti Kamp Alanı

Alinda Antik Kenti Kamp Alanı

Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde yer alan Alinda Antik Kenti Kamp Alanı, hem yemyeşil doğası hem de antik birçok tarihi kalıntıların bulunduğu doğa harikası bir yerdir.  Alinda Antik Kenti Kamp Alanı, geçişte Karia Kraliçesi Alinda’nın kamp kurduğu yer olarak bilinir. Tarihi dokuların ve doğanın içerisinde benzersiz bir tatil yapmak için mükemmel bir fırsat olan Alinda Antik Kenti Kamp Alanında yürüyüşler yapabilir, fotoğraflar çekebilir sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde kmap yapabileceğiniz alanda herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, elektrik, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelirken hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Alinda Antik Kenti Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Orta, Alinda Cd., 09540 Karpuzlu/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Alinda Antik Kenti Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Çine Vadisi Kamp Alanı

Çine Vadisi Kamp Alanı

Aydın ücretsiz kamp alanları listesinde ikinci sırada yer alan Çine Vadisi Kamp Alanı, Aydın şehir merkezine 36 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yoğun bir ilgi gören kamp alanı doğası ve irili ufaklı birçok tepesi ile dikkat çekmektedir. Çadırlarınızı ister bölgedeki Çine Çayı etrafına ya da çayı kuşbakışı görebileceği bir yere kurarak kampçılığın tadını çıkabilir. Aydın’ın Çine ilçesinden kalkan minibüsler ile ya da özel araç araçlarınız ile alana ulaşım sağlayabilirsiniz. Vadiye ulaştığınızda arabalarınızı buraya bırakıp yaya olarak devam edebilirsiniz. Çine Vadisi Kamp Alanında herhangi bir tesis, market gibi işletmeler ve çeşme, tuvalet gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Çine Vadisi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Dutluoluk, Unnamed Road, 09500 Çine/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çine Vadisi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Paşa Yaylası Kamp Alanı

Paşa Yaylası Kamp Alanı

Ege’nin bol oksijenli, çeşitli bitki örtüsünün bulunduğu Paşa Yaylası, Aydın şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunan doğa harikası bir kamp alanıdır. Paşa Yaylası, Cevizli Dağı’nın 1200 metre yüksekliğinde özellikle halkın yaz aylarında serinlemek ve dinlenmek amacıyla tercih ettiği yaylacılık ve kampçılık için uygun bir alanadır. Ayrıca Paşa Yaylası’nda Aydın Belediyesi’nin işlettiği bir otel de bulunmaktadır. Kamp kurmak yerine bu oteli de tercih edebilirsiniz. Paşa Yaylası Kamp Alanına ulaşım özel araçlarınız ile sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile ulaşım biraz zordur. Ayrıca kamp alanında market gibi işletmeler olmadığı için kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlarda bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Paşa Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Ancak kamp alanında belediye tarafından işletilen bir otel bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Unnamed Road, Karaköy/, 09000 Aydın Merkez/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Paşa Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Bağarcık Kutsal Alanı

Bağarcık Kutsal Alanı

Aydın’ın Koçarlı ilçesine bağlı olan Bağarcık Köyünden 1 saatlik bir yürüyüş ile Bağarcık Kutsal Alanına ulaşabilirsiniz. Bu alana özel araçlarınızla ya da toplu taşım araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Keyifle kamp kurabileceğiniz kutsal alanda Zeus Tapınağı ve Helenistik öğeler ve sonunda da Latmos Dağı bulunmaktadır. Doğa harikası, tarihi birçok olgunun bulunduğu alanda bol oksijenli keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Alanda herhangi bir market, tesis, tuvalet, banyo, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Bağarcık Kutsal Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bağarcık, Koçarlı/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bağarcık Kutsal Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Madran Dağı Kamp Alanı

Madran Dağı Kamp Alanı

Madran Dağı Kamp Alanı, Aydın’ın Çine ilçesine 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. Madran Dağı yamacından geçen Gürlen Çayı ve bitki örtüsü ile kamp yapmak isteyenlere serin, sakin huzurlu bir doğal ortam sunmaktadır. Özellikle yaz sıcaklarından bunalanlar için bir kaçış yeridir. Alana ulaşım zorludur. Özel araçlarınıza belli bir mesafeye kadar gelip geri kalan yolu yürümelisiniz. Madran Dağı Kamp Alanında herhangi bir market, tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Madran Dağı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Ayrıca alanda yürüyüş parkurları, çadır konaklama yerleri bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: İbrahimkavağı, 09500 Çine/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Madran Dağı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Sevgi Plajı (Love Beach) Kamp Alanı

Sevgi Plajı (Love Beach) Kamp Alanı

Özellikle yaz sıcaklarında hem denize girmek hem de kamp kurup tatil yapmak ayrı bir zevktir. Aydın, Kuşadası ilçesinde yer alan Sevgi Plajı (Love Beach) Kamp Alanı, hafta içi ve hafta onu istenilen zamanda gelip kamp kurup ya da günü birlik olarak denize girip, mangal yakıp, piknik yapılabilecek doğa ile iç içe bir plajdır. Ailelerinde rahatlıkla tercih edebileceği Sevgi Plajı (Love Beach) Kamp Alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar ulunmaktadır. Ücretli olarak şezlong ve şemsiyeyi de alandan temin edebilirsiniz. Aydın şehir merkezinden kalkan Davutlar otobüsleri ile ya da özel araçlarınızla bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Sevgi Plajı (Love Beach) Kamp Alanında bulunan kafeteryalardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce de temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, kiralamak için şezlong ve şemsiye, otopark alanı, soyunma kabinleri, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Giriş ücretsizdir. Şezlong ve şemsiye kiralama 20 TL. Araç otopark ücreti 10 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Davutlar, 09400 Kuşadası/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sevgi Plajı (Love Beach) Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. İmamköy Kamp Alanı

İmamköy Kamp Alanı

Aydın, Efeler ilçesinde bulunan İmamköy Kamp Alanı, şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Doğallığını kaybetmemiş bir yer olan İmamköy Kamp Alanında şahin, atmaca tahtalı güvercin gibi birçok yabani hayvan türü de bulunmaktadır. Ücretsiz bir şekilde kamp yapabileceğiniz kamp alanında yemek yiyebileceğiniz restoranda bulunmaktadır. Buradan tuvalet ve çeşme ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: İmamköy Kamp Alanında bulunan restoranlardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce de temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Efeler/ Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İmamköy Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Danişment Tepeler Kamp Alanı

Danişment Tepeler Kamp Alanı

Aydın şehir merkezine yakın bir konumda yer alan Danişment Tepeleri, el değmemiş doğası, muhteşem bitki örtüsü, serin, bol oksijenli havası ile kamp yapmak için ya da günübirlik geziler ve piknikler için uygun bir alandır. Ayrıca bölge de birkaç tane de ufak şelale bulunmaktadır. Danişment Tepeler Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz. Kamp alanında kontrollü şekilde ateş yakabilir, piknik ve mangal yapabilir, yürüyüş yapabilirsiniz.

Kamp olanakları: Danişment Tepeler Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Efeler/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Danişment Tepeler Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Nazilli Sümer Park Kamp Alanı

Nazilli Sümer Park Kamp Alanı

Aydın’ın Nazilli ilçe merkezinde yer alan Sümer Park Kamp Alanı, aileler içine uygun bir doğal bir ortama sahiptir. Hem kampçılık hem de günübirlik geziler ve piknik için uygun bir alandır. Kamp alanına ulaşım oldukça kolaydır. Özel araçlarınızla, toplu taşıma araçları ile ya da yürüyerek Sümer Park Kamp Alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, restoran, büfe gibi birçok alan ve imkan bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Nazilli Sümer Park Kamp Alanında bulunan büfe, restoran gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, mescit, çocuk park oyun alanları, hayvanat bahçesi gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sümer, Nazilli Boozdoğan Yolu, Nazilli/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Nazilli Sümer Park Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Akbük Koyu Kamp Alanı

Akbük Koyu Kamp Alanı

Didim’e bulunan Akbük Koyu, tertemiz sahili ve denizi ile hem kamp yapabileceğiniz hem de denizin keyfini çıkartabileceğiniz bir yerdir. Özellikle yaz aylarında denizin keyfini çıkartabileceğiniz dahasakin bir plaja sahiptir. Akbük Koyuna yakın bir yerde Esinti Halk Plajı bulunmaktadır. Halk plajında soyunma kabinleri, tuvalet, kiralanabilir şemsiye ve şezlong gibi imkanlar bulunmaktadır. Oldukça kolay bir ulaşımı olan Akbük Koyu Kamp Alanına özel araçlarınızla Milas-Söke yolu üzerinden Didim yönüne saparak ulaşabilir ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Akbük Koyu Kamp Alanı yakınında bulunan Halk Plajındaki büfe, restoran gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, kiralanabilir şemsiye ve şezlong, soyunma kabinleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Didim/ Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akbük Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Akkum Sağtur Plajı Kamp Alanı

Akkum Sağtur Plajı Kamp Alanı

Aydın, Didim’de yer alan doğa harikası yeşilin ve mavinin sevilen görüntüsünün bir arada bulunduğu Akkum Sağtur Plajı Kamp Alanı, Aydın şehir merkezine 90 km uzaklıkta yer almaktadır. Bura da hem denizin hem de güneşte parlayan altın rengindeki plajın kumlarında benzersiz bir vakit geçirebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yoğun ilgi gören kamp alanında etrafında tuvalet ve market gibi imkanlarda bulunmaktadır. Özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanında mangal ya da kamp ateşi yakabilir, ücretsiz bir şekilde çadırınızı kurabilirsiniz.

Kamp olanakları: Akkum Sağtur Plajı Kamp Alanı yakınında bulunan büfe, market gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanına yakın yerlerde tuvalet, çeşme, gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Mavişehir, Didim /Aydın,

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akkum Sağtur Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. İsabeyli Kamp Alanı

İsabeyli Kamp Alanı

İsabeyli Kamp Alanı, Aydın- Nazilli ilçesinde yer alan mesire alanı olarak kullanılan bir yerdir. Bölgede tuvalet ve çeşme gibi imkanlarda bulunmaktadır. Doğa ile iç içe olacağınız alanda çadır kampçılığı ya da günübirlik gezi ve piknik yapabilirsiniz. Yoğun ilgi gören kamp alanı sakinlik arayanlar için biraz kalabalık olabilir.

Kamp olanakları: İsabeyli Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş parkurları, çadır konaklama yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Nazilli/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İsabeyli Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Serçin Köyü Kamp Alanı

Serçin Köyü Kamp Alanı

Turizme yeni kazandırılan yerlerden olan Serçin Köyü Kamp Alanı, Aydın şehir merkezine 70 km uzaklıkta yer almaktadır. Serçin Köyü, Bafra Gölü’ne oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Kamp alanına geldiğinizde yürüyüşler yaparak çevresinde bulunan Bafra Gölünü ve Heraklia kalıntılarının olduğu Kapıkırı Köyünü de ziyaret edebilirsiniz. Çadır kampçılığı için uygun olan alanda ihtiyaçlarınızı köyde bulunan marketlerden sağlayabilirsiniz. Ayrıca tuvalet ve çeşme gibi ihtiyaçlarınızı yine köyden karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Serçin Köyü Kamp Alanında bulunan marketten ihtiyacınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kampın yapıldığı köyden tuvalet, çeşme, yürüyüş parkurları, çadır konaklama yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Söke/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Serçin Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Sarıkum Plajı Kamp Alanı

Sarıkum Plajı Kamp Alanı

Didim’de doğa harikası, denizin ve kumun tadını çıkarabileceğiniz sakin bir yer olan Sarıkum Plajı Kamp Alanı, çadır kampçılığı yapabileceğiniz bir alandır. Ücretsiz bir şekilde kamp kurabileceğiniz alana özel araçlarınızla ya da Mavişehir dolmuşları ile kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İmkanların kısıtlı olduğu kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz. Sarıkum Plajı Kamp Alanı yakınında bulunan işletmelerden yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Sarıkum Plajı Kamp Alanı yakınında bulunan işletmelerden ihtiyacınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, şezlong ve şemsiye gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Mavişehir, 09270 Didim/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sarıkum Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Davutlar Kamp Alanı

Davutlar Kamp Alanı

Davutlar Kamp Alanı, Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yer alan uzun bir sahile sahip olan çadır ve karavan kampçılığı için uygun bir alandır. Alanın yakınında Sevgi Plajı da bulunmaktadır. Plajda soyunma kabinleri, duş imkanı ve plaj yakınındaki büfelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanına özel araçlarınızla Kuşadası-Söke yolu üzerinde Davutlar istikametinde giderek ulaşabilir ya da özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Davutlar Kamp Alanı yakınında bulunan Sevgi Plajındaki işletmelerden ihtiyacınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmaktadır. Alanda şezlong ve şemsiye bulunmuyor bu nedenle kendiniz yanınızda getirmelisiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Davutlar, Kuşadası/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Davutlar Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Cennet Koyu Kamp Alanı

Cennet Koyu Kamp Alanı

Aydın- Kuşadası ilçesinde bulunan Cennet Koyu, adının hakkını veren cennet gibi doğal bir güzelliğe sahiptir. Masmavi deniz ve yemyeşil çam ormanları ile aileler içinde uygun bir kamp alanı olan Cennet Koyu çadır kampçılığı için uygun bir yerdir. Ücretsiz bir şekilde doğa ile iç içe vakit geçirebileceğiniz koy çevresinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Cennet Koyu Kamp Alanı yakınında bulunan işletmelerden ihtiyacınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Alanda şezlong ve şemsiye bulunmuyor bu nedenle kendiniz yanınızda getirmelisiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kuş Adası Bld. Huzur Evi, 09400 Kuşadası/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Cennet Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Mustafa Dayı’nın Kamp Alanı

Mustafa Dayı’nın Kamp Alanı

Mustafa Dayı’nın Kamp Alanı, Aydın şehir merkezine 90 km uzaklıkta Didim’in Mavişehir mevkiinde yer alan ücretsiz bir şekilde kamp yapabileceğiniz doğa ile iç içe olan bir yerdir. Her mevsim yoğun ilgi gören kamp alanı kış mevsiminde de oldukça soğuk ve serindir. Mustafa Dayı’nın Kamp Alanı yakının da bulunan marketlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sahil kenarında yer alan kamp alanında olta balıkçılığı yapabilir, denize girebilirsiniz.

Kamp olanakları: Mustafa Dayı’nın Kamp Alanı yakınında bulunan işletmelerden ihtiyacınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Mavişehir, 09270 Didim/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mustafa Dayı’nın Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Pınarbaşı Mesire Ve Kamp Alanı

Pınarbaşı Mesire Ve Kamp Alanı

Aydın merkezde yer alan Pınarbaşı Mesire Ve Kamp Alanı, bölgeye gelenlerin kamp kurup, piknik yapabileceği günübirlik geziler içinde uygun olan her yaştan halka açık bir yerdir. Bölgede çocukların oynayacağı oyun alanları bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanı içerisinde teleferik de bulunmaktadır. Ücretsiz bir şekilde kamp yapabileceğiniz alanda tuvalet, çeşme, piknik ve mangal alanları, yürüyüş parkurları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Pınarbaşı Mesire Ve Kamp Alanında herhangi bir işletme bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, çocuk oyun alanları, piknik alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Zafer Mh., 09010 Efeler/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Pınarbaşı Mesire Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Güzelçamlı Kamp Alanı, Aydın Kamp Alanları

Güzelçamlı Kamp Alanı

Aydın Kamp Alanları, Güzelçamlı Kamp Alanı, Aydın’da bulunan ücretsiz şekilde kamp kurabileceğiniz bir alandır. Güzelçamlı Kamp Alanının sahil şeridi devamı Davutlar Plajı ve Sevgi Plajına kadar uzanmaktadır. Sahil şeridi yer yer taşlık ve kayalık alandan oluşmaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, soyunma kabini gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Güzelçamlı Kamp Alanında herhangi bir işletme bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, şezlong gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Güzelçamlı, Kuşadası/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Güzelçamlı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Akvaryum Plajı Kamp Alanı, Aydın Kamp Alanları

Akvaryum Plajı Kamp Alanı

Aydın Kamp Alanları. Aydın’ın Didim ilçesinde bulunan Akvaryum Plajı Kamp Alanı, ücretsiz bir şekilde kamp kurup denize girebileceğiniz doğa ile iç içe bir yerdir. Plaj çok fazla geniş olmayan, sahili kum- çakıl karışımı, çadır kurmak için uygun, denizi temiz ancak dibi yosun tutmuş taşlardan oluşmaktadır. Akvaryum Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis ya da işletme bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı ilçe merkezinden temin etmelisiniz. Ayrıca plajda tuvalet, çeşme, soyunma kabini, şemsiye, şezlong gibi imkanlar bulunmamaktadır. Akvaryum Plajı Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da Didim ilçesinden kalkan dolmuşlar ile ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Akvaryum Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce gıda ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, şemsiye ve şezlong gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsizdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Altınkum, 09270 Didim/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akvaryum Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Aydın Ücretli Kamp Alanları

21. Lazoğlu Camping, Aydın Kamp Alanları

Lazoğlu Camping

Aydın Kamp Alanları. Aydın ücretli kamp alanları listesinde ilk sırada Lazoğlu Camping alanı ile başlayalım. Lazoğlu Camping alanı Aydın- Kuşadası ilçesinde yer alan hem çadır ve kavaran kampçılığı için uygun olan bunun yanında günübirlik geziler içinde tercih edilen bir yerdir. Denize sıfır konumda yer alan Lazoğlu Camping alanı, Dilek Dağı eteğinde mavinin ve yeşilin bir arada bulunduğu bir kamp alanıdır. Ücretli kamp alanlarının neredeyse tüm avantajlarını taşıyan Lazoğlu Camping alanında tuvalet, banyo, çeşme, internet, elektrik, şezlong ve şemsiye gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Lazoğlu Camping Alanında bulunan kafe, restoran, büfe gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme , şezlong ve şemsiye, internet, elektrik, sıcak su, banyo, soyunma kabinleri, otopark alanı, çamaşırhane gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: 4 kişilik standart bungalov (ortak duş ve tuvaletli) :2500 TL, bungalov: 150 TL, karavan park yeri: 150 TL, 4 kişilik çadır alanı: 150 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0542 462 44 61

Adres: Atatürk Mahallesi, Milli Park Cd., 09430 Güzelçamlı Belediyesi/Kuşadası/Aydın

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Lazoğlu Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Yat Camping, Aydın Kamp Alanları

Yat Camping

Aydın’ın Kuşadası ilçesine yer alan Yat Camping alanı, hem deniz hem de havuzdan yararlanabileceğiniz şehir merkezinden uzakta tatil imkanı sunmaktadır. Yerli yabancı birçok turistin tercih ettiği kamp alanında çadır yerine tercih edebileceğiniz bungalov evler yer almaktadır. Kamp alanında banyo, tuvalet, restoran, kafe, elektrik gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Yat Camping Alanında bulunan kafe, restoran, büfe gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, internet, elektrik, sıcak su, banyo, soyunma kabinleri, otopark alanı, çamaşırhane, çadır ve karavan konaklama yerleri, bungalov evler, ortak mutfak ve buzdolabı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır kiralama 150 TL, karavan yeri 270 TL. Oda konaklama ücretleri sezonluk olarak değişlik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0256) 618 15 16

Adres: Türkmen, Atatürk Blv. No:90, 09460 Kuşadası/Aydın

Sosyal Medya Sayfası:  facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yat Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Mürsel Pansiyon Çadır Camping

Mürsel Pansiyon Çadır Camping

En çok ilgi gören yerlerden birisi olan Kuşadası’nda birbirinden güzel alanlar, deniz kıyıları bulunmaktadır. Bunlardan biri de Mürsel Pansiyon Çadır Camping alanıdır. Mürsel Pansiyon Çadır Camping alanı 1983 yılından beri hizmet vermekte olan çadır ve pansiyonlarda kalabileceğiniz, banyo ve tuvalet imkanları da bulunan kamp alanıdır.

Kamp olanakları: Mürsel Pansiyon Çadır Camping Alanında bulunan restoran, büfe gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, internet, elektrik, banyo, otopark alanı, çamaşırhane, çadır, karavan ve pansiyon konaklama yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: kişi başı çadır konaklama 75 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0532 609 14 41

Adres: Yavansu, Süleyman Demirel Blv. No:139/A, 09400 Kuşadası/Aydın

Sosyal Medya Sayfası:  instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mürsel Pansiyon Çadır Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Önder Camping, Aydın Kamp Alanları

Önder Camping

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bulunan Önder Camping alanı, yeşil doğası, bölge yanında bulunan denizi ve plajı, deniz tercih etmeyenler için de havuzu bulunan bir tatil yeridir. Kamp alanında çadır kampçılığı yanında bungalov evlerde de konaklayabilirsiniz. Kamp alanına ulaşım oldukça kolaydır. Kamp alanında tuvalet, çeşme, internet, otopark gibi birçok imkan bulunmaktadır.

 Kamp olanakları: Önder Camping Alanında bulunan restoran gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, internet, elektrik, banyo, otopark alanı, ortak mutfak kullanım alanı, bulaşıkhane ve çamaşırhane, havuz, sıcak su, çadır ve bungalov konaklama yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler kişi başı 80 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0256 618 15 90

Adres: Efeler, Atatürk Blv. No.72, 09020 Efeler/Aydın

Sosyal Medya Sayfasıfacebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Önder Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Tavşanburnu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Tavşanburnu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Aydın’ın Didim ilçesinde bulunan Tavşanburnu Tabiat Parkı, çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan günübirlik geziler içinde tercih edilen doğa içerisinde keyifli bir tatil yapabileceğiniz alandır. Kamp alanı denizin ve çam ağaçlarının arasında kampçılık, yürüyüş, piknik yapabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, market, restoran gibi birçok imkan sunulmaktadır. Kamp alanına ücretli bir şekilde giriş yapılmaktadır. Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile kamp alanına giriş yapabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile gelecek olanlar Didim ilçe merkezinden Yalıköy’e giden dolmuşlara kullanabilir, özel araçları ile gelecek olanlar ise Didim ilçe merkezinden 7 km sonra Yalıköy tabelalarını takip ederek kamp alanına ulaşım sağlayabilirler.

Kamp olanakları: Tavşanburnu Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan restoran gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, otopark alanı, çadır ve karavan konaklama yerleri, piknik ve mangal alanları, plaj gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır yeri 65 TL, çekme karavan yeri 50 TL, kiralık çadır 135 TL, buzdolabı kiralama 50 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir. kişi başı giriş 8 TL, otomobil 24 TL, karavan 50 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0312) 207 50 00

Adres: Didim Güllübahçe Yolu, 09270 Yalıköy/Didim/Aydın

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Tavşanburnu Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Dilek Yarımadası Milli Parkı Kamp Alanı

Dilek Yarımadası Milli Parkı Kamp Alanı

Aydın Kuşadası ilçesinde bulunan Dilek Yarımadası Milli Parkı, doğa ile iç içe olabileceğiniz, yürüyüşler, tekne turları, piknik, fotoğrafçılık gibi birçok aktivite yapabileceğiniz bir alandır. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilek Yarımadası Milli Parkı Kamp Alanında tuvalet, büfe, çeşme gibi birçok imkanda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Dilek Yarımadası Milli Parkı Kamp Alanında bulunan restoran gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, otopark alanı, piknik ve mangal alanları, plaj, bisiklet ve yürüyüş yolları, mescit, seyir terası, çocuk oyun alanları, giyinmek için kabinler gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 7 TL, öğrenci 3,5 TL, bisiklet 7 TL, motosiklet 14 TL, otomobil 21 TL, minibüs 63 TL, midibüs 112 TL ve otobüs 189 TL. fiyatlar güncel değildir. sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Telefon: (0256) 646 10 79

Adres: Kuşadası/Aydın

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dilek Yarımadası Milli Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Aydın Efeler Gençlik Kampı

Aydın Efeler Gençlik Kampı

Aydın Efeler Gençlik Kampı, Aydın şehir merkezine 70 km uzaklıkta Davutlar mevkiinde yer almaktadır. Çadır kampçılığının yanında kiralayabileceğiniz bungalov evlerde mevcuttur. Ayrıca kamp alanında birçok spor aktiviteleri için alanlar olması ile birlikte yüzme havuzu da bulunmaktadır. Kamp alanı çevresinde Zeus Tapınağı ve milli park gibi antik öğelerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Aydın Efeler Gençlik Kampı Alanında bulunan restoran gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, otopark alanı, piknik ve mangal alanları, voleybol, basketbol, tenis, badminton, masa tenisi, amfi tiyatro alanı, bungalov konaklama evleri, yüzme havuzu gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Güncel fiyatları öğrenmek için kamp alanını arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0256 681 19 10

Adres: Güzelçamlı, 09430 Kuşadası/Aydın

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Aydın Efeler Gençlik Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin tıklayınız.

Artvin Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*