Balıkesir Kamp Alanları – Balıkesir Ücretli ve Ücretsiz 48 Kamp Yeri

Balıkesir Kamp Alanları. Balıkesir şehrinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 49 alan bulunmaktadır.

Balıkesir ülkemizde kamp yapılabilecek birçok alana sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri, doğası ve birçok tatil mekânında eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır.

Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

YAZI İÇERİĞİNİ

Balıkesir Ücretsiz Kamp Alanları

1. Küçükova Koyu Kamp Alanı

Küçükova Koyu Kamp Alanı

Balıkesir ilinde eşsiz bir tatil yapabileceğiniz, güzel vakit geçirebileceğiniz ücretsiz kamp alanlarından birisi olan Küçükova Koyu Erdek ilçesinde saklı kalmış doğa harikası bir koydur. Büyük bir kumsala ve sahile sahip olan Küçükova Koyu Kamp Alanı denizin ve mavinin birleştiği harika kamp alanlarından birisidir. Kamp alanına ulaşım biraz zorlu olmaktadır. Kamp alanına 300 metre kala araçlarınızı park edip koya ulaşabilirsiniz. Küçükova Koyu Kamp Alanında tuvalet, banyo, soyunma kabinleri, alışveriş için herhangi bir işletme bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız. Kamp alanına çeşme, denize girebilme alanı bulunur.

Kamp olanakları: Küçükova Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, soyunma kabini gibi imkanlar bulunmamaktadır. Alanda çeşme, denize girebilme imkanı, yürüyüş alanları bulunuyor.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Küçükova Koyu, İlhan, 10500 Erdek/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Küçükova Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Çaylak Şelalesi Kamp Alanı

Çaylak Şelalesi Kamp Alanı

Balıkesir’in Susurluk ilçesine 5 km uzaklıkta yer alan Çaylak Şelalesi Kamp Alanı, doğanın içerisinde, yemyeşil bitki örtüsüyle keyifle vakit geçirip, piknik yapabileceğiniz, günübirlik geziler yapabileceğiniz, kamp kurabileceğiniz bir alandır. Yazın bunaltıcı havasından kaçmak için müthiş bir imkan sunan kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında yürüyüşler yapabilir, fotoğraf çekebilir, kontrollü şekilde ateş yakabilirsiniz. Çaylak Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis ya da işletme, tuvalet, elektrik, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Çaylak Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kocapınar, 10600 Susurluk/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çaylak Şelalesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Ortunç Koyu Kamp Alanı

Ortunç Koyu Kamp Alanı

Ortunç Koyu, Balıkesir’in doğa harikası yerlerinden birisidir. Koy da denize girebilir, piknik yapabilir, yürüyüş yapabilir, kamp kurabilirsiniz. Yeşilin ve mavinin bir arada bulunduğu koy Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde bulunmaktadır. Özellikle hafta sonları yoğun bir ilgi gören kamp alanında çadır kampçılığı için yoğunluktan dolayı alan bulmak zor olabilmektedir. Ayrıca Ortunç Koyu, çevresinde bulunan Akvaryum Koyu’na da yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ortunç Koyu Kamp Alanında herhangi bir işletme, tuvalet, banyo, çeşme, şezlong, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Ortunç Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik, şezlong gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Namık Kemal, 10405, Ayvalık/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ortunç Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Turhanlı Kamp Alanı

Turhanlı Kamp Alanı

Balıkesir’in Erdek ilçesinde yer alan Turhanlı Kamp Alanı, sakin, sessiz doğası ile kafa dinlemek ve sakinlik isteyenler için tercih edilen alanlardan biridir. Turhanlı Kamp Alanı Erdek ilçe merkezine 6 km uzaklıkta yer almaktadır. Sadece çadır kampçılığı için uygun olanda piknik de yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilen kamp alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi ihtiyaçlar içinde imkan bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz. Ulaşımda kamp alanına Bandırma üzerinden feribot kullanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Turhanlı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Erdek/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Turhanlı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Turan Köy Kamp Alanı

Turan Köy Kamp Alanı

Balıkesir’in Turan Köyü içerisinde yer alan denizi ve doğası ile keyifle vakit geçirebileceğiniz alanlardandır. Turan Köy Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmuyor ancak köyde bulunan yöre halkından ihtiyaçlarınız için yardım isteyebilirsiniz. Kamp alanından yine tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanında yürüyüşler yapabilir, piknik yapabilirsiniz.

Kamp olanakları: Turan Köy Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kampın bulunduğu köyde yöre halkından ihtiyaçlarınız için yardım isteyebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Turan köy Plaj, Turan, 10500 Erdek/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Turan Köy Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Şeytan Sofrası Kamp Alanı

Şeytan Sofrası Kamp Alanı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine 8 km uzaklıkta bulunan Şeytan Sofrası Kamp Alanı, yerli yabancı birçok turistin akın ettiği, sevilen doğa ile iç içe olan yerlerinden birisidir. Masmavi denizin ve yemyeşil doğanın bir arada olduğu Şeytan Sofrası, muhteşem bir manzaraya sahiptir. Kamp alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Şeytan Sofrası Kamp Alanında restoranlar yer almaktadır. Buralardan yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Şeytan Sofrası Kamp Alanında bulunan restorandan yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Küçükköy, Şeytan sofrası Yolu, 10410 Ayvalık/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Şeytan Sofrası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Çataldağ Gölü Kamp Alanı

Çataldağ Gölü Kamp Alanı

Çataldağ eteklerinde yer alan Çataldağ Gölü, Balıkesir-Bursa il sınırında yer alan bitki örtüsünün gür, çam ağaçlarının sık olduğu, doğa ile iç içe sakin bir ortama sahiptir. Çataldağ Gölü Kamp Alanı rahatlık çadır kampçılığı yapabileceğiniz, şehrin bunaltıcı kalabalığından uzaklaşabileceğiniz yerlerden biridir. Çataldağ Gölü Kamp Alanına ancak özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Çataldağ Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yaylaçayır, 10600 Susurluk/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çataldağ Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Ayvalık Adaları Kamp Alanı

Ayvalık Adaları Kamp Alanı

Ayvalık Adaları, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde yer alan ücretsiz şekilde giriş yapabileceğiniz tabiat parklarından birisidir. Bölgede hem çadır kampçılığı yapabilir hem denize girebilir hem de muhteşem koylarında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayvalık Adalarına ulaşımı tekne turları ile yapabilirsiniz. Eşsiz doğasında vakit geçirebilir, kamp alanında bulunan restoranlarda yemek yiyebilirsiniz.

Kamp olanakları: Ayvalık Adaları Kamp Alanında bulunan restorandan yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, restoran, çöp konteynerleri, yürüyüş parkurları, tekne turları, bisiklet sporu ve botanik gezisi gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Üçkuyular Cd., 10405 Ayvalık/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ayvalık Adaları Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Kirazlı Manastırı Kamp Alanı

Kirazlı Manastırı Kamp Alanı

Balıkesir’in doğa ve tarihin iç içe olduğu kamp alanlarından biri olan Kirazlı Manastırı Kamp Alanı, Erdek ilçesinde yer almaktadır. Kirazlı Manastırı Kamp Alanı merkeze en yakın 3 km uzaklıkta, çeşitli bitki örtüsünün bulunduğu, doğa harikası, sessiz, sakin bir yerdir. Çadır kampçılığı için uygun olan kamp alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Kirazlı Manastırı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ballıpınar, 10500 Erdek/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kirazlı Manastırı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Sarımsaklı Kamp Alanı

Sarımsaklı Kamp Alanı

Balıkesir kamp alanlarının sahip olduğu avantajlardan biride hem doğa ile iç içe olup hem de denizin keyfini çıkartıp yazları bunaltıcı sıcaktan uzaklaşma imkanı bulabilmenizdir. Ücretsiz şekilde kendi çadırınızı kurup denizin ve doğanın tadını alabileceğiniz yerlerden birisi olan Sarımsaklı Kamp Alanı, uzun bir kıyı şeridine, tertemiz bir plaja ev sahipliği yapmaktadır. Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı olan Sarımsaklı plajına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile bölgeye gelebilirsiniz. Kamp alanında ücretli ve ücretsiz istediğiniz şekilde yararlanabileceğiniz plaj yerleri mevcuttur. Plaja yakın yerlerde bulunan işletmelerden tuvalet, çeşme, banyo, yemek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Sarımsaklı Kamp Alanında yakınında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik gibi ihtiyaçlarınızı da yakında bulunan işletmelerden karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Küçükköy, 10410 Ayvalık/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sarımsaklı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Güre Kamp Alanı

Güre Kamp Alanı

Balıkesir’in Edremit ilçesinde, Edremit Körfezi’nde bulunan Güre Kamp Alanı, çoğunlukla yazlıkçıların villalarının bulunduğu, kendi çadırınızı da rahatlıkla kurup vakit geçirebileceğiniz alanlardan birisidir. Güre Kamp Alanına yürüme mesafesinde bulunan işletmelerden tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Güre Kamp Alanında yakınında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik gibi ihtiyaçlarınızı da yakında bulunan işletmelerden karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Güre, İzmir Çanakkale Yolu No:14, 10300 Edremit/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Güre Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Patriçya Koyu Kamp Alanı

Patriçya Koyu Kamp Alanı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde yer alan Patriçya Koyu Kamp Alanı, Cunda’ya yakın bir konumda yer almaktadır. Patriçya Koyu, Alibey Adası’na bağlı, eşsiz bir doğaya sahip, yolları taşlı, bozuk, çukurludur. Yolların kötü olmasından dolayı zorlu olabilir ancak alana ulaştığınızda burada çadır ve karavan kampçılığı yapabilir doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Patriçya Koyu Kamp Alanı, sakin, sessiz, etrafında herhangi bir işletme, tuvalet, çeşme, banyo bulunmayan, hazırlıklı gelmeniz gereken doğa alanıdır.

Kamp olanakları: Patriçya Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 10400 Ayvalık/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Patriçya Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Koca Avşar Köyü Kamp Alanı

Koca Avşar Köyü Kamp Alanı

Koca Avşar Köyü Kamp Alanı, Balıkesir merkezine 25 km uzaklıkta doğanın muhteşem manzarasında kamp kurabileceğiniz, piknik yapabileceğiniz alanlardan biridir. Kamp alanında ahşap piknik masaları, mangal yakma alanları, tuvalet, çeşme gibi imkanlar bulunmaktadır. Karavan ve çadır kampçılığı için uygun olan alanda işletme bulunmadığı için ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Koca Avşar Köyü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, piknik masaları ve mangal yakmak için alanlar gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kocaavşar, 10043 Balıkesir Merkez/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Koca Avşar Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Narlı Köyü Kamp Alanı

Narlı Köyü Kamp Alanı

Narlı Köyü Kamp Alanı, Balıkesir’in Erdek ilçesinde yer alan ücretsiz kamp alanlarından biridir. Denizin ve yemyeşil doğanın bir arada olduğu muhteşem tatil yerlerinden birisi olan Narlı Köyü Kamp Alanı, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz bir kamp alanıdır. Narlı Köyü Kamp Alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı il ya da ilçe merkezinden temin etmeniz gereklidir.

Kamp olanakları: Narlı Köyü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Narlı Köyü 10500 Erdek/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Narlı Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Balıkesir Ücretli Kamp Alanları

15. Akaleos Kamp Alanı

Akaleos Kamp Alanı

Balıkesir’in ücretsiz kamp yapılabilecek alanlarının ardından ücretli kamp yapılan alanlarına da göz atalım. Ücretsiz kamp alanlarına kıyasla ücretli kamp alanlarında birçok imkan beraberinde kamp yapabileceğiniz yerlerden ilk sıra da Akaleos Kamp Alanı bulunmaktadır. Balıkesir- Kaz Dağları’nda Zeytinli Köyüne 4 km uzaklıkta yer alan Akaleos Kamp Alanı, köyün ismini aldığı Zeytinli Deresi kenarında kuruludur. Doğanın içerisinde, sakin, huzurlu zaman geçirmek isteyenler için tercih edilebilecek yerlerden birisidir. Kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmelerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Akaleos Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, duş, üç öğün yemek servisi, temiz içme suyu, ortak kullanım buzdolabı, gölet, iskele, kano turu, çadır ve ağaç ev konaklama, yürüyüş parkurları ve otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Mehmetalan, 10300 Edremit/Balıkesir

Telefon: 0537 418 35 68

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akaleos Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Ant Kamping, Balıkesir Kamp Alanları

Ant Kamping

Ant Kamping alanı Balıkesir- Kapıdağ Yarımadası’nda Erdek’e 7 km uzaklıkta bulunan doğal kamp alanlarından biridir. Alanda ister çadır ve karavan kampçılığı yapabilir, ister piknik yapabilirsiniz. Özel araçlarınızla da kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz alanda otopark alanı da bulunmaktadır. Ayrıca özel araç yerine toplu taşıma araçları ile de kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Erdek otobüsleri ile kamp alanına gelebilirsiniz. Ayrıca kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, ortak kullanım alanlı mutfak, çamaşırhane gibi hizmetlerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Ant Kamping Alanının 600 metre ilerisinde bulunan köydeki işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, duş, içme suyu, ortak kullanım mutfak, çamaşırhane, karavan ve çadır konaklama yerleri,  yürüyüş parkurları ve otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Yetişkin çadır konaklama ücreti 150 TL, 4-12 yaş arası 15 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Düzler mevki, Lat: N 40.388611; Lon: E 27.853888, 10500, Erdek/Balıkesir

Telefon: 0533 696 90 44

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ant Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Çamlıkaltı Piknik Ve Kamp Alanı

Çamlıkaltı Piknik Ve Kamp Alanı

Kampçılık ile birlikte piknik yapıp denize girebileceğiniz yerlerden birisi olan Çamlıkaltı Piknik Ve Kamp Alanı, Balıkesir ilinde Kapıdağ Yarımadası’nda denize sıfır bir konumda yer alan doğa alanlarından biridir. Kamp alanında mangal yakabilir, doğa yürüyüşleri gerçekleştirebilir, geceleri geç saatlere kadar süren müzikli eğlencelerde sizlerde eğlenebilirsiniz. Özellikle hafta sonları yoğun ilgi görmektedir. Çamlıkaltı Piknik Ve Kamp Alanında tuvalet, çeşme, banyo, özel araçları ile gelenler için otopark alanı gibi hizmetlerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çamlıkaltı Piknik Ve Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, duş, içme suyu, ortak kullanım mutfak, büfe, müzikli eğlence alanları, çadır konaklama yerleri,  yürüyüş parkurları ve otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 75 TL, çadır kiralama 100 TL, piknik alanına araç ile giriş 10 TL ve piknik alanında masa ücreti 15 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Turan, Turan Köyü İç Yolu, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0530 156 26 07 –0532 440 13 67

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çamlıkaltı Piknik Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Kapıdağ Camping, Balıkesir Kamp Alanları

Kapıdağ Camping

Balıkesir-Erdek de bulunan Kapıdağ Camping alanı denize sıfır konumda yer alan doğa alanlarından birisidir. Kamp alanı hem ailelerin hem de sakin, huzurlu vakit geçirmek isteyenlerin bireysel olarak da rahatlıkla tercih edebileceği alanlardan biridir. Denizin keyfini çıkartabileceğiniz kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, internet, market gibi birçok imkan bulunmaktadır. Bu avantajlar daha iyi daha kaliteli bir şekilde kamp yapmanıza olanak sağlamaktadır. Kapıdağ Camping alanına özel araçlarınızla ya da Erdek otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kapıdağ Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, duş, içme suyu, ortak kullanım mutfak, büfe, denize girilebilir alan, çadır konaklama yerleri,  yürüyüş parkurları ve otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kişi başı çadır konaklama 125 TL. karavan 2 kişi 250 TL.
Günü birlik piknikçi ücretleri (girişte peşin) Yetişkin 30 TL – Çocuk (6-12 yaş) 15 TL’dir.

İletişim Bilgileri

Adres: Belkıs, Düzler Mevkii, 10050 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0537 390 81 89

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kapıdağ Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Ela Kamp Alanı, Balıkesir Kamp Alanları

Ela Kamp Alanı

Balıkesir-Burhaniye de bulunan doğanın müthiş görüntüsü içinde vakit geçirebileceğiniz Ela Ela Kamp Alanı, ilçe merkezine 300 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ela Ela Kamp Alanı, Balıkesir’in yemyeşil doğası ile masmavi denizinin bir araya geldiği görsel bir şölen sunduğu geniş ağaçlıkların bulunduğu kamp yerlerinden birisidir. Çadır kampçılığı için uygun olan alanda karavana izin verilmiyor, kendi çadırınızı getirebilir yoksa da kamp yerinde bulunan çadırlardan kiralayabilirsiniz. Ela Ela Kamp Alanına Bandırma üzerinden feribot ile ulaşımı kolayca sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Ela Ela Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, sıcak su, duş, içme suyu, ortak kullanım mutfak, kahvaltı imkanı, çamaşır yıkama yerleri, temizlik hizmetleri, televizyon, çadır ve bungalov ev konaklama yerleri, yürüyüş parkurları ve otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: kamp alanında çadır ve bungalov evlerin kiralama ücretleri sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler, Enver Güreli Cd., 10700 Burhaniye/Balıkesir

Telefon: 0544 439 60 95

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ela Ela Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Mysia Beach Camping

Mysia Beach Camping

Balıkesir-Erdek de bulunan Mysia Beach Camping Alanı Erdek ilçe merkezine 6 km uzaklıkta bulunan denizin ve doğanın bir arada bulunduğu kamp alanlarından biridir. Karavan kampçılığı yapılmayan kamp alanında çadır kurabilir ya da alandan kiralayabilirsiniz. Ücretli kamp alanlarının avantajlarının sunduğu yerde birçok imkanda bulunmaktadır. Mysia Beach Camping Alanına Bandırma üzerinden feribotlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Mysia Beach Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, banyo, içme suyu, ortak kullanım mutfak, şezlong, soyunma kabinleri, plaj ve otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp alanında çadır ve oda kiralama ücretleri sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: düzler, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0532 771 73 55

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mysia Beach Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Cunda Fora Beach Club & Glamping

Cunda Fora Beach Club & Glamping

Denizin ve yeşilin bir arada bulunduğu tatil yerlerinden bir diğeri de Balıkesir-Ayvalık da bulunan Cunda Fora Beach Club & Glamping Alanıdır. Bu kamp alanında da farklı olarak çadır yerine karavan kampçılığına ve bungalov evlere izin verilmektedir. Kamp alanında tuvalet, elektrik, çeşme, şezlong, hamak, gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Cunda Fora Beach Club & Glamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, banyo, içme suyu, ortak kullanım mutfak, şezlong, temizlik hizmetleri, çamaşır yıkama yerleri, 3 öğün yemek, karavan ve oda kiralama imkanı, odalarda internet, su, TV, mini buzdolabı, klima, fön makinası, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp alanında çadır ve oda kiralama ücretleri sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Namık Kemal, Cunda Island, 3 Kuyular Caddesi No:8, 10405 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: 0530 372 27 29

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Cunda Fora Beach Club & Glamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Cumhuriyet Camping

Cumhuriyet Camping

Balıkesir-Erdek de bulunan Cumhuriyet Camping Alanı, en yakın merkez alanına 4 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanında hem çadır kampçılığı yapabilir hem de kiralayabilirsiniz. Kamp alanına ulaşım için Yenikapı üzerinden Bandırma vapuru ile geçiş yapabilirsiniz.

Kamp olanakları: Cumhuriyet Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, banyo, içme suyu, ortak kullanım mutfak, şezlong, plaj, piknik ve mangal alanı, oda kiralama imkanı, odalarda internet, su, TV, mini buzdolabı, klima, fön makinası, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler tek kişi 75 TL, Tesis gazi ve şehit ailelerine ücretsiz hizmet vermektedir. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Çeltikçi, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0546 208 19 23

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Cumhuriyet Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Göktur Camping

Göktur Camping

Balıkesir-Erdek ilçe merkezine 3 km uzaklıkta yer alan Göktur Camping Alanı, çadır, karavan kampçılığı, pansiyon ve bungalov evlerde konaklama imkanı da bulunmaktadır. Ücretli şekilde giriş yapabileceğiniz kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Göktur Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, banyo, içme suyu, ortak kullanım mutfak, şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri,  plaj, piknik ve mangal alanı, buzdolabı, çadır, karavan, pansiyon ve bungalov oda kiralama imkanı, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL, tek kişi karavan konaklama 200 TL, 2 kişi 250 TL. Çift Kişilik Oda 400 TL. Bungalov ve prefabrik konaklama ücreti için aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçerek güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. 0-8 yaş arası ücretsiz, 15 yaş üzeri tam ücretlidir. Resmi tatillerde ücret tarifesi değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Zeytinli Mahallesi, Arif Kalıpsızoğlu Caddesi No: 52 /1 Eski, Bandırma Erdek Yolu, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0536 739 36 06

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Göktur Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Altın Camping

Altın Camping

Edremit’in sevilen kamp alanlarından bir diğeri de Altın Camping alanıdır. En yakın şehir merkezine 5 km uzaklıkta yer alan Altın Camping, kendi çadırlarınızı kurup konaklayabileceğiniz ya da alandan otel ve çadır kiralayarak da kalabilirsiniz. Ücretli kamp alanlarının imkanlarını burada değerlendirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Altın Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, banyo, içme suyu, ortak kullanım mutfak, şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri,  plaj, piknik ve mangal alanı, buzdolabı, çadır, karavan, otel konaklama alanı, tenis, voleybol, Bar, TV salonu, çöp konteynerleri, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: fiyatlar sezonluk olarak değiştiği için işletmeyi arayarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Altın Kamp, Altınyol, Kurtdereli Caddesi No:13, 10700 Burhaniye/Balıkesir

Telefon: (0266) 416 37 37

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Altın Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Avcılar Deniz Camping

Avcılar Deniz Camping

Balıkesir’in Altınoluk ilçesinde bulunan Avcılar Deniz Camping, eşsiz manzarası ile kamp yapmak isteyenler için denize sıfır konumda, çadır ve karavan kampçılığı için imkanı vardır. Sakin, ferah ortamında kamp alanında sunduğu imkanlarla rahat bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Avcılar Deniz Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, banyo, içme suyu, ortak kullanım mutfak, piknik ve mangal alanı, çadır, karavan, bungalov konaklama alanı, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır, karavan, bungalov evler konaklama için ücretler sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Avcilar Alti İskele Mahallesi No:179, 10870 Balıkesir

Telefon: 0532 424 86 19

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Avcılar Deniz Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Yeşilim Camping

Yeşilim Camping

Yeşilim Camping, Balıkesir’in Erdek ilçesinde yer alan nostaljik bir havaya sahip yeşilin ve mavinin bir arada olduğu kamp alanlarından birisidir. Yeşilim Camping Alanında çadır ve karavan kampçılığı yapabilir alandan da kiralayarak konaklayabilirsiniz. Ücretli bir şekilde giriş yapılan kamp alanında yiyecek, içecek ve genel ihtiyaçlarınız için olanaklar sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Yeşilim Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, banyo, içme suyu, ortak kullanım mutfak, piknik ve mangal alanı, çadır, karavan konaklama alanı, şezlong, şemsiye, plaj, soyunma kabinleri, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır, karavan konaklama için ücretler sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sahil, Piri Reis Cd. D:No:84, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0535 776 11 18

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yeşilim Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Murat Reis Resort & Bungalov

Murat Reis Resort & Bungalov

Balıkesir’in en sevilen gözde tatil yerlerinden birisi olan Ayvalık da bulunan Murat Reis Resort & Bungalov, doğanın en muhteşem görüntüsünün sahip bulunduğu yerlerden biridir. Çadırınızı ve karavanınızı kurup kampçılık yapabileceğiniz ya da tesisin otelinde konaklayabileceğiniz yerlerden biridir. Murat Reis Resort & Bungalov Alanı Sarımsaklı merkeze yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Kamp olanakları: Murat Reis Resort & Bungalov Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, banyo, içme suyu, ortak kullanım mutfak, piknik ve mangal alanı, çadır, karavan konaklama alanı, şezlong, şemsiye, plaj, soyunma kabinleri, mini buzdolabı, fön makinesi, sıcak su, spa, havuz, plaj, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır, karavan, oda ve bungalov konaklama için ücretler sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Paşa Koyu Şeytan Sofrası Yolu No: 1, 10410 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: (0266) 312 01 01

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Murat Reis Resort & Bungalov Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Ayvalık Camping Saklı Cennet

Ayvalık Camping Saklı Cennet

Ayvalık Camping Saklı Cennet Alanı kızılçam ağaçlarının sık olduğu, doğanın görkemli görüntüsü içerisinde kendi çadırınızı kurarak ya da tesisten kiralayarak konaklayabileceğiniz bir alandır. Kamp alanında aydınlatma, prizler, tuvalet, çeşme, banyo gibi birçok imkan sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Ayvalık Camping Saklı Cennet Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, restoran, banyo, içme suyu, ortak kullanım mutfak, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: kişi başı çadır kiralama 150 TL. Çadır kiralama ve konaklama ücreti için aşağıdaki numaradan tesis ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çamlık Mahallesi, İnönü Cd. No:32, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: (0266) 606 06 34

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ayvalık Camping Saklı Cennet Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Cunda Adası Ada Camping

Cunda Adası Ada Camping

Balıkesir Kamp Alanları. Cunda Adası, Balıkesir’in en güzel yerlerinden birisi olan Cunda Adası Ada Camping Alanı çadır ve karavan kampçılığı için yerlerden biridir. Cunda Adası Ada Camping Alanının kendisine ait bir özel bir kumsal plaji vardır. Tesiste yiyecek, içecek ve genel ihtiyaçlarınız için birçok imkan sunulmaktadır. Kamp alanı Midilli’ye bakan sahilde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Cunda Adası Ada Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, priz, restoran, banyo, içme suyu, ortak kullanım mutfak, buzdolabı ve çamaşır yıkama imkanı, yürüyüş alanları, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, gece bekçisi, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Günübirlik plaj girişi 200 TL, kamp konaklama 250 TL, karavan-motokaravan 100 TL, otomobil 40 TL, oto üçtü çadır konaklama 50 TL, elektrik (çadırlar için ücretsizdir) 40 TL, buzdolabı kullanımı 50 TL ve çamaşır makinesi kullanımı 60 TL. 0-6 yaş ücretsizdir. Bungalov konaklama hafta içi iki kişi 2400 TL, Cuma ve Cumartesi 2600 TL, 3 kişilik bungalov konaklama hafta içi 2800 TL, Cuma ve Cumartesi 3000 TL. 2 kişilik karavan konaklama hafta içi 1400 TL, Cuma ve Cumartesi 1600 TL, 3 kişilik hafta içi 1800 TL, Cuma ve Cumartesi 2000 TL. İlave yatak 100 TL, 6 yaşa kadar 1. Çocuk ücretsiz, 2. Çocuk ve 6-10 yaş arası %50 indirimlidir. Resmi tatil ve bayram günleri fiyatlar değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Alibey Adası, Kırmızıkuyu Cd., 10405 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: (0266) 327 12 11

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Cunda Adası Ada Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Endemik Camping, Balıkesir Kamp Alanları

Endemik Camping
SAMSUNG CSC

Edremit ilçesinde yer alan sessiz, sakin, doğa ile iç içe olacağınız bir kamp alanı olan Endemik Camping, çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz, bunun yanında bungalov evler de kiralayıp konaklayabileceğiniz bir tatil yeridir. Endemik Camping alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, plaj, denize girebilme imkanı gibi avantajlar bulunmaktadır. Ücretli bir şekilde giriş yapabileceğiniz kamp alanında rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Endemik Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, elektrik, internet, priz, restoran, banyo, içme suyu, semaver ve mangal yakabilme imkanı, çay bahçesi, bungalov evler, kahvaltı, yürüyüş alanları, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır, bungalov ev konaklama için ücretler sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Avcılar, Bağarası sok No:113, 10300 Edremit/Balıkesir

Telefon: 0531 831 57 01- (0266) 388 14 50

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Endemik Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Darıdere Tabiat Parkı Kamp Alanı

Darıdere Tabiat Parkı Kamp Alanı

Balıkesir Kamp Alanları. Darıdere Tabiat Parkı, Balıkesir-Çanakkale il sınırında yer alan yemyeşil doğası ile keyifle kamp yapabileceğiniz alanlardandır. Alanda hem kampçılık hem yürüyüş hem de piknik yapabilirsiniz. Darıdere Tabiat Parkı Kamp Alanı Eko Fest etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır. Alanda şelale ve park alanı vardır.

Darıdere Tabiat Parkı Kamp Alanına özel araçlarınızla önce Edremit-Akçay yolunu takip ederek buradan Narlı Köyüne gelmeli ardından buradan da 14 km sonra kamp alanına ulaşabilirsiniz. Ücretli şekilde giriş yapılan kamp alanında çadır ve karavan kampçılığı, piknik yapabilirsiniz. Tabiat parkında büfe, lokanta, tuvalet, piknik alanları gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Darıdere Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında WC, büfe, banyo, içme suyu, piknik, mangal yakabilme imkanı, çay bahçesi, yürüyüş alanları, akarsu köprüsü, dere, kameriyeler,  mescit, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: kişi başı çadır konaklama 150 TL, otel oda konaklama tek kişi 750 TL, iki kişi 1250 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0531 989 67 25

Adres: Doyran, 10870 Edremit/Balıkesir

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Darıdere Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. Albatross Dağ Evleri, Balıkesir Kamp Alanları

Albatross Dağ Evleri

Albatross Dağ Evleri, Kaz Dağları’na giden yol üzerinde Güre Köyü’nde yer almaktadır. Sakin, sessiz, huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin özellikle hafta sonları yoğun olarak tercih edeceği sevilen tatil yerlerinden birisidir. Bu alanda isteyenler bungalov tarzı ahşap evleri kiralayarak keyifli bit tatil geçirebilirler. Bu odalarda misafirler için birçok imkanda sunulmaktadır. Albatross Dağ Evlerine Edremit-Akçay yolunu takip ederek Güre Köyü sapağından alana ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Darıdere Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, internet, klima, restoran, üç öğün yemek, spor aktivitesi, piknik, mangal yakabilme imkanı, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır, bungalov ev konaklama için ücretler sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çamlıbel, D:No:52, 10302 Edremit/Balıkesir

Telefon: 0266 387 38 34 – 0546 231 01 01

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Darıdere Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. Naturland Mesire Ve Kamp Alanı

Naturland Mesire Ve Kamp Alanı

Balıkesir Kamp Alanları. Balıkesir-Edremit de yer alan Naturland Mesire Ve Kamp Alanı, şehrin bunaltıcı havası ve kalabalığından uzakta tatil yapabileceğiniz, hafta sonları vakit geçirebileceğiniz alanlardan biridir. Naturland Mesire Ve Kamp Alanın da çadır ve bungalov ev konaklama imkanı bulunmaktadır. Bölgeye gelen misafirler için birçok imkan sunulmaktadır. Tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, büfe, restoran gibi olanaklar ile daha kaliteli ve verimli bir vakit geçirebilirsiniz. Naturland Mesire Ve Kamp Alanına ulaşım için Akçay’ı geçtikten sonra Kavlaklar Köy yolunun 2. Kilometresinde Kristal Maden Suyu Fabrikası yönüne saparak 2,5 km sonra alana ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Naturland Mesire Ve Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, restoran, çadır ve bungalov ev konaklama, piknik, mangal yakabilme imkanı, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama için ücretler sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kavlaklar, 10395 Edremit/Balıkesir

Telefon: 0266 388 18 00 – 0541 710 39 98

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Naturland Mesire Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Endes Camping, Balıkesir Kamp Alanları

Endes Camping

Endes Camping Alanı Kaz Dağları milli park girişinde yer almaktadır. Tertemiz doğası ve muhteşem görüntüsü ile sevilen kamp yerlerinden birisi olan Endes Camping, hem çadır kurabileceğiniz hem de kiralayabileceğiniz bungalov evler ile sevilen yerlerden birisidir. Endes Camping alanı Edremit merkezine 35 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanında tekne turları, dağ yürüyüşleri, yüzme gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Endes Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, restoran, çadır ve oda konaklama, piknik, mangal yakabilme imkanı, tekne turları, yüzme, dağ yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: sezonluk olarak değişlik gösteren güncel fiyatları işletmeyi arayarak öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Mehmetalan, 10300 Edremit/Balıkesir

Telefon: (0266) 377 17 11

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Endes Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Ay Camping, Balıkesir Kamp Alanları

Ay Camping

Bandırma ilçesinde yer alan Ay Camping, doğal güzellikleri ile rahat bir şekilde kamp yapabileceğiniz alanlardan birisidir. Kamp alanı çadır ve karavan kampçılığı için uygundur. Ay Camping alanında tuvalet, çeşme, banyo, lokanta gibi birçok imkan bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Ay Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, restoran, çadır ve karavan konaklama, ortak kullanım alanlı mutfak ve buzdolabı, lokanta, kafeterya, şemsiye, şezlong, soyunma kabini,  piknik, mangal yakabilme imkanı, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır ve karavan konaklama için ücretler sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sahil, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0266 835 48 82

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ay Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Antandros Camping, Balıkesir Kamp Alanları

Antandros Camping

Antandros Camping alanı deniz kenarında, zeytin ağaçlarının içerisinde, merkeze 4 km uzaklıkta yer almaktadır. Kaz Dağları’nın eteklerinde bulunan eşsiz bir doğaya sahip alanda çadır ve karavan kampçılığı yapabilirsiniz. Ücretli bir şekilde giriş yapabileceğiniz kamp alanında tuvalet, elektrik, banyo, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Antandros Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, restoran, çadır ve karavan konaklama, ortak kullanım alanlı mutfak ve buzdolabı, lokanta, kafeterya, şemsiye, şezlong, soyunma kabini,  piknik, mangal yakabilme imkanı, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır ve karavan konaklama için ücretler sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Avcılar, İzmir Çanakkale Yolu, 10870 Edremit/Balıkesir

Telefon: 0541 378 09 03

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Antandros Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Yeşilçam Camping, Balıkesir Kamp Alanları

Yeşilçam Camping

Yeşilçam Camping alanı Balıkesir’in Erdek ilçesinde Turanköy mevkiinde yer almaktadır. Çam ağaçlarının içerisinde geniş bir kamp alanına sahip olan Yeşilçam Camping, sahile sıfır konumda bulunmaktadır. Masmavi denizin ve yemyeşil doğanın içerisinde bol oksijenli, birçok ihtiyacın rahatlıkla karşılanabileceği kamp alanlarındandır.

Kamp olanakları: Yeşilçam Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, restoran, ortak kullanım alanlı mutfak ve buzdolabı, şemsiye, şezlong, soyunma kabini,  piknik, mangal yakabilme imkanı, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 150 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Turan, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0542 558 32 45

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yeşilçam Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Burhaniye Pelitköy İçmeler Kamp Alanı

Burhaniye Pelitköy İçmeler Kamp Alanı

Balıkesir Kamp Alanları. Balıkesir’in meşhur zeytin ağaçlarının gölgesinde kamp yaparak doğanın keyfini çıkartabileceğiniz Burhaniye Pelitköy İçmeler Kamp Alanı, ücretli şekilde giriş yapabileceğiniz tatil alanlarından birisidir. güneşin batışını ve doğuşunu keyifle izleyebileceğiniz kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, restoran, piknik alanı, soyunma kabinleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Burhaniye Pelitköy İçmeler Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, restoran, şemsiye, şezlong, soyunma kabini,  piknik, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: plaja giriş ücretlidir. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Pelitköy İçmeler Plajı, Pelitköy, 10700 Burhaniye/Balıkesir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Burhaniye Pelitköy İçmeler Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39. Lamia Doğa Kamp, Balıkesir Kamp Alanları

Lamia Doğa Kamp

Balıkesir’in yeni kamp alanlarından birisi olan Lamia Doğa Kamp, Kaz Dağları’nın ormanlarının bulunduğu noktadan başlayan doğa ile iç içe olacağınız yerlerden biridir. Kamp alanı sessiz, sakin, telefonların neredeyse hiç çekmediği, birçok imkanın sunulduğu kamp alanlarından biridir.

Kamp olanakları: Lamia Doğa Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, aydınlatmalar, restoran, piknik, mangal alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 90 TL, çadır kiralama 110 TL, mangal 25 TL ve semaver 30 TL. 0-12 yaş arası ücretsizdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Lamia doğa kamp, Edremit/Balıkesir

Telefon: 0535 959 39 33

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Lamia Doğa Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Çamlaraltı Camping, Balıkesir Kamp Alanları

Çamlaraltı Camping

Balıkesir’in bunaltıcı havasından uzakta kafa dinlemek için tercih edilen tatil yerlerinden olan Çamlaraltı Camping alanı, Kazdağları milli parkında yer almaktadır. Kamp alanında hem çadır ve karavan kampçılığı yapabilir, hem de bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Ücretli şekilde giriş yapılan kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, yemek ve içecek ihtiyaçlarını karşılayabilecek imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çamlaraltı Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, aydınlatmalar, restoran, piknik, mangal alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Çeltikçi, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0553 247 13 99

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çamlaraltı Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

41. Hasan Boğuldu Göleti Kamp Alanı

Hasan Boğuldu Göleti Kamp Alanı

Balıkesir Kamp Alanları. Buz gibi akan suyu, tertemiz havası ve bol oksijeni ile istediğiniz zaman doğa ile iç içe zaman geçirebileceğiniz, hafa sonları kaçamak yapıp saklı kalmış güzelliklerin içerisinde vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca kamp alanı içerisinde Sütüven Şelalesi de bulunmaktadır. Hasan Boğuldu Göleti Kamp Alanında yemek ve içecek ihtiyaçlarınız için restoran, tuvalet, çeşme gibi imkanlar yer almaktadır.

Kamp olanakları: Hasan Boğuldu Göleti Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, piknik, mangal alanları, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Gölet alana giriş 12 TL’dir.

İletişim Bilgileri

Adres: Beyoba, 10300 Edremit/Balıkesir

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hasan Boğuldu Göleti Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

42. Aldırmaz Kamping, Balıkesir Kamp Alanları

Aldırmaz Kamping

Balıkesir Kamp Alanları. Balıkesir’in denize yakın yerlerde bulunan kamp alanlarından birisi olan Aldırmaz Kamping, şehir merkezine 8 km, denize ise 25 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ücretli şekilde giriş yapılan kamp alanında çadır ve karavan kampçılığı yapabilir, tuvalet, çeşme, banyo, çamaşır makinesi gibi imkanlardan da yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Aldırmaz Kamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, büfe, piknik, mangal alanları, plaj, şezlong,  yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Günübirlik giriş ücreti 60 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Belkıs, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0536 594 94 27

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Aldırmaz Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

43. İnek Obası Kamp Alanı

İnek Obası Kamp Alanı

Balıkesir Kamp Alanları. Balıkesir kamp alanlarından İnek Obası Kamp Alanı, ailelerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği, Hasan Boğuldu Göleti’ne gelmeden önceki yol ayrımında bulunan zeytin ve çam ağaçlarının içerisinde yer alan kamp yerlerinden biridir. İnek Obası Kamp Alanı, çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan birçok imkanın bulunduğu tatil yerlerinden birisidir.

Kamp olanakları: İnek Obası Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, büfe, piknik, mangal alanları, çadır ve karavan konaklama, nefes terapisi, meditasyon, yoga, hamak, sedir, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler için Nisan-Ağustos dönemi konaklama 50 TL (kahvaltı dâhil 75 TL). Bayram süresi boyunca çadır konaklama 60 TL (kahvaltı dâhil 80 TL). Tesis çadırlarında 2 veya 3 kişi kahvaltı dâhil konaklama ücreti Haziran ayında 90 TL, Temmuz-Ağustos dönemi boyunca 100 TL’dir. Bayram süresince bu ücret 110 TL. 0-6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş arası %50 indirimlidir. Tesis rezervasyonuz müşteri kabul etmemektedir. güncel fiyat bilgisini işletmeden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Beyoba, Unnamed Road, 10300 Edremit/Balıkesir

Telefon: 0533 360 85 03

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İnek Obası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

44. Hızır Kamp Alanı, Balıkesir Kamp Alanları

Hızır Kamp Alanı

Rahat ve keyifli birçok imkanın sunulduğu Hızır Kamp Alanı, belirli ücret karşılığında girip çadır kampçılığı yapabileceğiniz ya da alanda bulunan motelleri kiralayıp konaklayabileceğiniz kamp alanlarından birisidir. Kamp alanında elektrik, çeşme, tuvalet, büfe, sıcak su gibi imkanlar sunulmaktadır. Hızır Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da Edremit merkezden kalkan minibüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Hızır Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, büfe, piknik, çadır ve motel odası konaklama, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ocak – Haziran dönemi taş ve ahşap evler 700 TL, Temmuz-Aralık arasında da 850 TL, Ocak-Haziran ağaç evler 500 TL, Temmuz-Aralık arasında 600 TL, kendi çadırıyla gelenler Ocak-Haziran 350 TL, Temmuz-Aralık arasında da 450 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Mehmetalan Köyü Edremit, BALIKESİR

Telefon: 0554 438 98 33-0545 791 44 45

Sosyal Medya Sayfası: Facebook/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hızır Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

45. Kapıdağ Kamping, Balıkesir Kamp Alanları

Kapıdağ Kamping

Balıkesir Erdek de yer alan Kapıdağ Kamping alanı, denize sıfır konumda, ağaçların gölgesinde serin, sakin bir alana sahip tatil yerlerinden birisidir. Bura da ister kampçılık yapabilir ister günü birlik geziler ile gelerek denizin ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tuvalet, elektrik, internet, sıcak su, büfe gibi imkanların sunulduğu kamp alanında kendi çadırını kurabilir ya da kamp yerinden kiralayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kapıdağ Kamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, büfe, mutfak alanı, piknik, çadır ve karavan konaklama, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: kişi başı çadır konaklama 125 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Belkıs, Düzler Mevkii, 10050 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0537 390 81 89

Sosyal Medya Sayfası:  instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kapıdağ Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

46. Erdek Abant Pansiyon Ve Kamping

Erdek Abant Pansiyon Ve Kamping

Balıkesir Kamp Alanları. Balıkesir’in ilçesi Erdek’e 3 km mesafede yer alan Erdek Abant Pansiyon Ve Kamping, plaja 80 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanı 4500 m2 alanda çam ve zeytin ağaçları ile çevrili çadır kampçılığı yapabileceğiniz ve bunun yanında prefabrik evleri de kiralayarak tatil yapabileceğiniz bir yerdir. Plaja 80 metre uzaklıkta sığ, temiz bir denize sahip olan Erdek Abant Pansiyon Ve Kamping, yararlanabileceğiniz birçok imkan ile keyifli bir tatil geçirmenizi sağlar.                   

Kamp olanakları: Erdek Abant Pansiyon Ve Kamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, internet, restoran, büfe, mutfak alanı, buzdolabı, piknik, çadır ve prefabrik evlerde konaklama, yürüyüş alanları, plaj, şezlong, şemsiye gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama için ücretler sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Zeytinli Mahallesi, Arif Kalıpsızoğlu Caddesi, Kamplar Yolu Üzeri, TSK Kampı Yanı, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0266 855 78 35/70 88 – 0555 470 78 44

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Erdek Abant Pansiyon Ve Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

47. Şahindere Kanyonu Piknik Ve Kamp Alanı

Şahindere Kanyonu Piknik Ve Kamp Alanı

Balıkesir Kamp Alanları. Şahindere Kanyonu, içinden akan derenin iki yanında bulunan piknik ve mesire alanı doğanın tüm güzelliklerinin bir arada olduğu keyifle vakit geçirip tatil yapabileceğiniz bir alandır. Bölge özellikle hafta sonları çocuklu aileler tarafından yoğun şekilde tercih edilmektedir. İster piknik yapabileceğiniz isterseniz de kampçılık yapabileceğiniz alanda tuvalet, çeşme, elektrik, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz olanaklar sunulmaktadır. Şahindere Kanyonu Piknik Ve Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Şahindere Kanyonu Piknik Ve Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, internet, restoran, büfe, şelale, mangal yakmak için alan, piknik, çadır konaklama, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama için ücretler sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Altınoluk, Çevreyolu Cd 5. Sk, 10870 Edremit/Balıkesir

Telefon: (0266) 373 12 43

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Şahindere Kanyonu Piknik Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

48. Ağlayan Şelale Kamping

Ağlayan Şelale Kamping

Balıkesir’in ücretli kamp alanlarının listesinde son sırada yer alan Ağlayan Şelale Kamping, Kaz Dağları’nın eteklerinde, buz gibi akan serin suların etrafında piknik yapıp kamp kurabileceğiniz kamp alanlarındandır. Araçlarınız için otopark alanı da bulunan kamp yerine ulaşım için; Akçay’ı geçtikten sonra Edremit Caddesi yoluna saparak, ardından Güre’ye gelmeden önceki son yol ayrımından hedefiniz olan alana ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Ağlayan Şelale Kamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran, şelale, mangal yakmak için alan, piknik, çöp konteynerleri, çadır konaklama, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama için ücretler sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Güre, Pınarbaşı yolu üzeri, 10300 Edremit/Balıkesir

Telefon: 0542 595 67 15

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ağlayan Şelale Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Erdek Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*