Bolu Kamp Alanları – Bolu Ücretli ve Ücretsiz 24 Kamp Yeri

Bolu Kamp Alanları. Bolu ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 24 alan bulunmaktadır.

Bolu ülkemizde kamp yapılabilecek birçok doğa ile iç içe yerlere ve yaylalara sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Bolu Ücretsiz Kamp Alanları

1. Aladağ Göleti Kamp Alanı

Aladağ Göleti Kamp Alanı

Bolu ücretsiz kamp alanlarından listemizde ilk sırada yer alan Aladağ Göleti Kamp Alanı, bol oksijenli çam ormanları ile çevrili doğa ile iç içe olan bir tatil yeridir. Aladağ Göleti Kamp Alanı, Bolu şehir merkezine 27 km uzaklıkta yer almaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanı düz bir zemine sahiptir. kamp alanında herhangi bir tesis bulunmuyor, bu nedenle de alan gelmeden önce yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçlarınızı şehir merkezinden temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Aladağ Göleti Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Burada bisiklet sürebilir, yürüyüş yapabilir, balık tutabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 14030 Bolu Merkez/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Aladağ Göleti Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. At Yaylası Kamp Alanı

At Yaylası Kamp Alanı

Bolu’nun farklı güzelliklerle dolu kamp alanlarından birisi olan At Yaylası Kamp Alanı, bölge içinde 3 farklı at türü, yemyeşil bitki örtüsü ve bir de göl bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanında görme imkanı bulabileceğiniz bir at türü Yılkı atıdır. Ücretsiz bir şekilde kamp yapabileceğiniz At Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için alana hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: At Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Dokuz, Unnamed Road, 14030, Bolu Merkez/Bolu

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan At Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Sarıalan Yaylaları Kamp Alanı

Sarıalan Yaylaları Kamp Alanı

Bolu bölgesinde çok sayıda yayla bulunmaktadır. Yüksek rakımlı noktalarda Karadeniz iklimi etkisi görülen Bolu’da kamp yapılan yerlerden birisi olan Sarıalan Yaylaları Kamp Alanı, Bolu şehir merkezine 28 km uzaklıkta yer almaktadır. Yayla hem gür ve sık ormanları hem de bol oksijenli havası ile hafta içi ya da hafta sonu rahat bir şekilde vakit geçirip şehrin bunaltıcı ortamından kurtulabileceğiniz doğa harikası bir yerdir. Kamp alanı oldukça serindir, bu yüzdenden hazırlıklı gelmelisiniz. Sarıalan Yaylaları Kamp Alanında herhangi bir tesis yoktur ancak yayla da yaşayan yöre halkından tuvalet, çeşme, elektrik ihtiyaçlarınızı rica ederek karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Sarıalan Yaylaları Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yayla da bulunan yöre halkından ihtiyaçlarınızı rica edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sarıalan Yaylası, 14030 Kolköy/Bolu Merkez/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sarıalan Yaylaları Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Haccağız Yaylası Kamp Alanı

Haccağız Yaylası Kamp Alanı

Yeşilin hakim olduğu, eşsiz bir doğaya sahip tatil yerlerinden olan Haccağız Yaylası Kamp Alanı, Bolu’nun sevilen yaylarından bir diğeridir. Çadır kampçılığı için uygun olan alanda herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu yüzden kamp alanına gelmeden önce yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Haccağız Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yayla da bulunan yöre halkından ihtiyaçlarınızı rica edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Haccağız/Seben/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Haccağız Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Sinekli Yaylası Kamp Alanı

Sinekli Yaylası Kamp Alanı

Sinekli Yaylası, Abant Gölü’ne yaklaşık 3 km uzaklıkta bulunan Bolu-Düzce il sınırında yer alan kamp alanlarından biridir. Abant’ı kamp dönüşü ziyaret edebilirsiniz. Kamp alanı gür ve sık çam ağaçları ile çevrili yemyeşil çam ağaçları ile çevrilidir. Burada yürüyüşler, kampçılık, piknik gibi birçok aktivite gerçekleştirebilirsiniz. Sinekli Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için bölgeye gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Sinekli Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yayla da bulunan yöre halkından ihtiyaçlarınızı rica edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sinekli Yaylası, 14800 Örencik/Mudurnu/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sinekli Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Sarıyer Yaylası Kamp Alanı

Sarıyer Yaylası Kamp Alanı

Yedigöller yolu üzerinde, Bolu-Düzce il sınırında bulunan Sarıyer Yaylası Kamp Alanı, yeşilin her tonunu görebileceğiniz, rahat, sessiz, sakin bir yerdir. Kamp alanı yılın her mevsiminde sonbahar, kış aylarında da yoğun ilgi görmekte, doğanın tüm güzelliklerini yansıtmaktadır. Dümdüz bir alana sahip olan Sarıyer Yaylasında çadırlarınızı kurup kampçılık yapabilir, mangal yapabilir, semaver keyfi yapabilirsiniz. Sarıyer Yaylası Kamp Alanında yöre haklının yaşadığı birkaç ev bulunmaktadır. Buradan ihtiyaçlarınızı karşılamak ister rica edebilirsiniz. Tesis bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Sarıyer Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yayla da bulunan yöre halkından ihtiyaçlarınızı rica edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yedigöller yolu üzeri, Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sarıyer Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Örencik Yaylası Kamp Alanı

Örencik Yaylası Kamp Alanı

Bolu şehir merkezine 32 km uzaklıkta bulunan Örencik Yaylası Kamp Alanı, Bolu’da tercih edebileceğiniz serin, sakin yaylalardan biridir. Bolu’nun diğer yaylaları gibi sessiz, sakin, yemyeşil doğasının ve bol oksijenin olduğu yerde herhangi bir tesis, tuvalet bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına hazırlı gelmelisiniz. Örencik Yaylası Kamp Alanına gelirken Karacasu yolunu takip ederek Kizik Yaylası yol ayrımından Aladağ Göleti yoluna saparak, dördüncü yol ayrımında Örencik Yaylası tabelasını takip ederek 5 km sonunda bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Örencik Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yayla da bulunan yöre halkından ihtiyaçlarınızı rica edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Mudurnu/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Örencik Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Pelitözü Yaylası Kamp Alanı

Pelitözü Yaylası Kamp Alanı

Yaylaların çoğunlukta olduğu Bolu’da şehrin bunaltıcı havasından kaçıp bol oksijenli, sakin ve sessiz bir ortam tercih etmek isteyenlerin tercih edeceği yerlerden bir diğeri de Pelitözü Yaylası Kamp Alanıdır. Abant Gölü’ne yakın bir konumda bulunan Pelitözü Yaylası, ailelerinde rahatlıkla tercih edip kamp kurup ya da piknik yapabileceği yerdendir. Yayla yüksek rakımlı olduğu için oldukça serin oluyor. Bu yüzden buraya gelirken hazırlıklı olmalı yanınızda ceket, hırka tarzı kıyafetlerde bulundurmalısınız. Çadır kampçılığı için uygun olan kamp alanında herhangi bir tesis, tuvalet, elektrik gibi imkanlar bulunmuyor. Pelitözü Yaylası Kamp Alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Pelitözü Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yayla da bulunan yöre halkından ihtiyaçlarınızı rica edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Pelitözü Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Güney Oluk Yaylası Kamp Alanı

Güney Oluk Yaylası Kamp Alanı

Güney Oluk Yaylası Kamp Alanı, Bolu’nun Kıbrısçık ilçesi Alemdar Köyü’nde yer almaktadır. Güney Oluk Yaylası Bolu’nun diğer yaylalarından farklı olarak daha seyrek, çimenlik bir yeşil alana sahiptir. Bölgeye ulaşımı Karagöl Milli Parkı yolu üzerinden Yazıca köyüne gelmeden hemen önce Alemdar köyü yönüne saparak sağlayabilirsiniz. Buradan sonraki yolda da araçlarınızı park edip yürüyerek sağlamalısınız. Güney Oluk Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis, tuvalet, elektrik bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalı ve yaylada bulunun yöre halkından ihtiyaçlarınızı rica etmelisiniz. Kamp alanı yanında bulunan Alemdar köyünde bulunan bakkaldan da alışveriş yapabilirsiniz.

Kamp olanakları: Güney Oluk Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yayla da bulunan yöre halkından ihtiyaçlarınızı rica edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: KIBRISCIK / GÜNEY OLUK YAYLASI – KIBRISCIK /BOLU

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Güney Oluk Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Karagöl Orman İçi Kamp Alanı, Kıbrıscık

Karagöl Orman İçi Kamp Alanı

Karagöl Milli Parkı etrafında ücretsiz kamp yapabileceğiniz bir imkan sunan Karagöl Orman İçi Kamp Alanı, çam ağaçları ile çevrili, sessiz, sakin doğa harikası bir kamp alanıdır. Milli parka giriş ücretlidir. Ancak çevresindeki ormanlık alanı tercih ederseniz herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Karagöl Tabiat parkı içerisinde bulunan büfelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Karagöl Orman İçi Kamp Alanına Seben Gölü yol ayrımından Kökez yönüne saparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Karagöl Orman İçi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 14612 Köseler/Kıbrıscık/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Karagöl Orman İçi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Seben Taşlıyayla Gölü Kamp Alanı

Seben Taşlıyayla Gölü Kamp Alanı

Seben Taşlıyayla Gölü Kamp Alanı, çam ağaçlarının hemen önünde başlayan göl ile eşsiz bir doğa manzarasına sahip kamp yerlerinden biridir. Güneşin batışının en muhteşem görüntüsüne sahip kamp yerinde, doğanın içerisinde, gölün etrafında kamp kurup keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Seben Taşlıyayla Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Seben Taşlıyayla Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Seben gölü, 14750 Seben/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Seben Taşlıyayla Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Balıklı Yaylası Kamp Alanı

Balıklı Yaylası Kamp Alanı

Balıklı Yaylası, Bolu- Düzce sınırında Pürenli Yaylası’na yakın bir noktada, Mudurnu ilçesi, Ilıca köyünde yer almaktadır. Yayla içerisinde küçük bir dere akıyor. Bu dere etrafında kamp kurabilir, piknik yapabilir, doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak Balıklı Yaylası Kamp Alanına ulaşım biraz zorlu şekilde gerçekleşmektedir. 4*4 araçlar kamp alanına ulaşım için uygundur. Ilıca köyünden sonra zorlu bir yol vardır. Balıklı Yaylasında herhangi bir tesis bulunmuyor. Bölge de bir yöre haklının yaşadığı evler bulunmaktadır. Kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Balıklı Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yayla da bulunan yöre halkından ihtiyaçlarınızı rica edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Balıklı Yaylası, 14800 Ilıca/Mudurnu/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Balıklı Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Örmeci Yaylası Kamp Alanı

Örmeci Yaylası Kamp Alanı

Örmeci Yaylası Kamp Alanı, Bolu halkının bahar ayı birlikte, etrafın yeşile bürünmesiyle piknik, mangal ve kamp için akın ettiği yerlerden biridir. Abant yolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Örmeci Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle de kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Örmeci Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yayla da bulunan yöre halkından ihtiyaçlarınızı rica edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Abant Yolu Mevkii / Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Örmeci Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Mudurnu Kamp Alanı, Bolu Kamp Alanları

Mudurnu Kamp Alanı
Bodrum Çadır Kamp Yerleri

Bolu’nun her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan tatil yerlerinden birisi olan Mudurnu Kamp Alanı, Mudurnu ilçesinde yer almaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz kamp alanında göl bulunmaktadır. Gölde sazan, alabalık, gümüş balıkları bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı Mudurnu ilçesinden karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Mudurnu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Mudurnu/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mudurnu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Urumşah Yaylası Kamp Alanı

Urumşah Yaylası Kamp Alanı

Urumsa Yaylası Kamp Alanı, Bolu’nun Gerede ilçesinde bulunan ilçe merkezine 8 km uzaklıktaki kamp alanıdır. Urumşah Yaylasında küçük bir gölet bulunmaktadır. Göl etrafında yürüyüşler yapabilir, kamp kurabilir, fotoğraf çekebilir, bisiklet sürebilirsiniz. Urumsa Yaylası Kamp Alanına gelirken Gerede’den çıktıktan sonra Urumşah yaylasına 4 km kala yol stabilize yoldan devam ederek bölgeye ulaşabilirsiniz. Kamp alanında ihtiyaçlarınız için herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Urumşah Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Unnamed Rd,, 14900 Gerede/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Urumşah Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Çubuk Gölü Kamp Alanı, Bolu Kamp Alanları

Çubuk Gölü Kamp Alanı

Bolu Kamp Alanları. Bolu- Göynük’te bulunan Çubuk Gölü Kamp Alanı, çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz doğal alanlardan birisidir. Kamp alanında konaklamak için çadır kiralama hizmeti de verilmektedir. Ayrıca alanda tuvalet de bulunmaktadır. Kamp alanı yakınında bulunan köy, çay bahçesi ve marketten ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Çubuk Gölü Kamp Alanı yakınında bulunan market ve çay bahçesinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet bulunmaktadır.  Ayrıca kamp alanında çadır kiralama da bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 14782 Çubukköy/Göynük/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çubuk Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Bolu Ücretli Kamp Alanları

17. Karagöl Tabiat Parkı Kamp Alanı

Karagöl Tabiat Parkı Kamp Alanı

Bolu denildiğinde akla ilk gelen yerlerden birisi olan Karagöl Tabiat Parkı Kamp Alanı, Bolunun Kıbrısçık ilçesi sınırları arasında yer almaktadır. Karagöl Tabiat Parkı, Kıbrısçık’a 19 km, Beypazarı’na 22 km, Bolu il merkezine ise 84 km uzaklıkta bulunmaktadır. Karagöl yemyeşil doğası ve masmavi gölü ile kuş sesleri eşliğinde, keyifle kamp kurup dinlenebileceğiniz bir yerdir. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda bungalov evlerde de konaklayabilirsiniz. Ücretli bir şekilde giriş yapılan kamp alanında tuvalet, çeşme, lokanta imkanları da bulunmaktadır. Özel araçları ile gelenler için otopark alanı bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Karagöl Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan lokantadan yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, çadır, karavan ve bungalov konaklama, yürüyüş ve bisiklet parkurları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 5 TL, öğrenci 2,5 TL, bisiklet 5 TL, motosiklet 10 TL, otomobil ve kamyonet 15 TL, minibüs 45 TL, midibüs 80 TL, otobüs 135 TL, 1 ünite çadır 30 TL, 1 ünite karavan 40 TL, 2 yataklı kır evi 200 TL, 3 yataklı kır evi 265 TL, 4 yataklı kır evi 355 TL ve misafirhane/günlük 100 TL’dir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kıbrıscık Karaşar Yolu, Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Karagöl Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Bolu Kamp Alanları. Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanı, Bolu’dan 30 km uzaklıkta, Aladağ göletinin kıyısında yer alan sakin, doğa ile iç içe bir ortamda yer almaktadır. Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanı, çadır kampçılığının yanı sıra bungalov konaklama imkanı da sunmaktadır. Alanda tuvalet, çeşme, yüzme havuzu, büfe gibi birçok olanak sunulmaktadır. Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanına Bolu’dan Karacasu yolunu takip ederek Kizik Yaylası yol ayrımından sonra ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan lokantadan yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, çadır ve bungalov konaklama, yüzme havuzu, spor sahası, güvenlik noktaları, mescit, etkinlik alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 5 TL, öğrenci 2,5 TL, bisiklet 5 TL, motosiklet 10 TL, otomobil ve kamyonet 15 TL, minibüs 45 TL, midibüs 80 TL, otobüs 135 TL. 1 ünite çadır 30 TL, 1 ünite karavan 40 TL, 2 yataklı kır evi 265 TL, 3 yataklı kır evi 335 TL ve 4 yataklı kır evi 405 TL’dir.

İletişim Bilgileri

Adres: Çamyayla Köyü Yolu, 14030 Çamyayla/Bolu Merkez/Bolu

Telefon: (0374) 215 36 13

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Akkaya Travertenleri, Bolu Kamp Alanları

Akkaya Travertenleri

Akkaya Travertenleri, Bolu il merkezine 10 km uzaklıkta bulunan, buraya gelip de görmeden gitmemiz gereken eşsiz bir güzelliğe sahip olan doğa harikası yerlerden biridir. Akkaya Travertenleri, Bolu’nun Pamukkale’si olarak bilinmektedir. Ücretli bir şekilde giriş yapılan travertenlerde şifalı sular bulunuyor. Bu şifalı sulardan yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Akkaya Travertenleri Alanında bulunan tesislerden yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, büfe, yeme içme yerleri, piknik alanları, yürüyüş parkurları gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 2 TL, otomobil 10 TL ve piknik alanına giriş 15 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Mudurnu yolu, Çepni Köyü Yolu, 14803 Bolu Merkez/Bolu

Telefon: 0533 138 06 14

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akkaya Travertenleri Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Vegke Kütük Evleri, Bolu Kamp Alanları

Vegke Kütük Evleri

Bolu’nun bungalov ahşap evlerinden oluşan Vegke Kütük Evleri, tatil yapabileceğiniz sakin ve huzurlu alanlardan birisidir. Ücretli kamp alanlarının tüm imkanlarını sunan kütük evlerinde doğal ortamda kahvaltınızı yapabilir, keyifle vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca alanda internet, otopark ve spa yeri de mevcuttur.

Kamp olanakları: Vegke Kütük Evleri Alanında bulunan tesislerden yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, 24 saat sıcak su, büfe, yeme içme yerleri, yürüyüş parkurları, bungalov ahşap evler ve bu evlerde internet, banyo, klima, TV, mini buzdolabı, otopark alanı gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce iletişime geçerek güncel fiyat bilgisini öğrenebilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bozyer Köyü karşısı, D:No:48/1, 14750 Seben/Bolu

Telefon: 0533 452 34 57

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Vegke Kütük Evleri Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Mountrain Kamping, Bolu Kamp Alanları

Mountrain Kamping

Bolu Kamp Alanları. Mountrain Kamping alanı, Bolu, Aladağlar da yer alan dağlık alan, orman ve gölü ile dikkat çeken tatil yerlerinden biridir. Ülkemizde özellikle dağ sporları ile ilgilenenlerinin tercih ettiği Mountrain Kamping alanında birçok doğa sporu ve outdoor etkinlikleri de vardır. Ücretli bir şekilde giriş yapılan kamp alanında yeme içme için tesisler, tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi birçok imkanda sunulmaktadır.

 Kamp olanakları: Mountrain Kamping Alanında bulunan tesislerden yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, büfe, yeme içme yerleri, yürüyüş parkurları, doğa sporları, off-road etkinlikleri, boot camp organizasyonları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce iletişime geçerek güncel fiyat bilgisini öğrenebilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Küçükberk, 14030 Mesciler/Bolu Merkez/Bolu

Telefon: 0216 519 14 26 – 0530 408 06 18

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mountrain Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Şirinyazı Göleti Piknik Ve Kamp Alanı, Mengen

Şirinyazı Göleti Piknik Ve Kamp Alanı

Bolu’nun etrafı gür ve sık çam ormanları ile çevrili, çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan ortası yemyeşil çimenlik olan kamp yeri Şirinyazı Göleti Piknik Ve Kamp Alanı, müthiş bir doğaya sahiptir. Mengen üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanına ücretli bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Bu kamp alanları diğerlerinden farklı olarak tuvalet, çeşme, banyo, yeme içme ihtiyacı için herhangi bir tesis gibi imkanlar sunmuyor. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Şirinyazı Göleti Piknik Ve Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.  Burada çadır ve karavan konaklama yeri, güvenlik giriş noktası, yürüyüş parkurları, piknik ve mangal yakmak için alanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 2,5 TL, bisiklet ve motosiklet 5 TL, minibüs 20 TL, midibüs 30 TL, otobüs 50 TL, karavan 45 TL ve çadır konaklama 25 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: şirinyazı göleti, 14860 Mengen/Bolu

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Şirinyazı Göleti Piknik Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Abant Gölü Kamp Alanı, Bolu Kamp Alanları

Abant Gölü Kamp Alanı

Bolu’nun doğal güzelliklerinden biri olan Abant Gölü, ücretli bir şekilde giriş yapıp kamp yapabileceğiniz, tuvalet, çeşme, aydınlatma, uzatma kabloları ile elektrik imkanı gibi birçok olanak sunulan tatil yerlerinden biridir. Ayrıca kamp alanı karavan içinde uydur. Park yolunda bulunan Highway alışveriş merkezinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Abant Gölü Kamp Alanında park yolunda bulunan alışveriş yerinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, aydınlatma, uzatma kabloları ile elektrik imkanı, çadır ve karavan konaklama, piknik ve mangal alanı gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 5 TL, otomobil 15 TL, minibüs 45 TL, midibüs 75 TL, otobüs 130 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Abant Yolu, 14800 Örencik/Mudurnu/Bolu

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Abant Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Gölcük Tabiat Parkı Kamp Alanı

Gölcük Tabiat Parkı Kamp Alanı

Bolu Kamp Alanları. Bolu ücretli kamp alanları listesinde son sırada yer alan Gölcük Tabiat Parkı Kamp Alanı, özellikle hafta sonları yoğun ilgi gören, kampçılık, piknik, düğün çekimleri gibi birçok açıdan tercih edilen doğa yerlerinden birisidir. Alanda bulunan Gölcük Kır Evleri, altışar kişilik odalara sahip, odalarda TV, sıcak su, elektrik gibi imkanlar bulunmaktadır. Kamp alanında bulunan restoranlarda yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Gölcük Tabiat Parkı Kamp Alanında park yolunda bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, çadır ve kır evleri konaklama, kır evleri içinde TV, Elektrik, sıcak su, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, piknik alanı gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 5 TL, motosiklet 9 TL, otomobil 18 TL, minibüs 54 TL, minibüs 90 TL, otobüs 162 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Gölcük Milli Parkı No:587, 14030 Mesciler/Bolu Merkez/Bolu

Telefon: 444 2 658

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gölcük Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Balıkesir Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*