Çanakkale Kamp Alanları – Çanakkale Ücretli ve Ücretsiz 58 Kamp Yeri

Çanakkale Kamp Alanları. Çanakkale ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 58 alan bulunmaktadır.

Çanakkale ülkemizde kamp yapılabilecek, gezilip görülebilecek tarihi yerler, yeşil ve masmavi denizin buluştuğu doğa harikası birçok alana sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

YAZI İÇERİĞİNİ

Çanakkale Ücretsiz Kamp Alanları

1. Bakacak Barajı Kamp Alanı

 Bakacak Barajı Kamp Alanı

Bakacak Barajı, şehir merkezinde yer alan yoğun ilgi gören kamp alanlarından biridir. Kolay ulaşımı ile rahat bir şekilde gidip kampçılık ya da piknik yapabilirsiniz. Bakacak Barajı başlangıçta sulama amacıyla yapılmıştır, daha sonra dinlenme yeri, şehrin bunaltıcı havasından uzaklaşmak tercih edilen bir yer haline gelmiştir. Bakacak Barajı Kamp Alanı yakınlarında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz restoran, market ve tuvalet gibi imkanlarda bulunmaktadır. Ücretsiz şekilde kamp yapabileceğiniz Bakacak Barajını tercih edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Bakacak Barajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanı yakınlarında restoran, market gibi imkanlar vardır buralardan yararlanabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bakacak Barajı, 17202 Gürçeşme/Biga/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bakacak Barajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Anzak Koyu Plajı Kamp Alanı

Anzak Koyu Plajı Kamp Alanı

Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde bulunan Anzak Koyu Plajı Kamp Alanı, hem denize girebileceğiniz hem de kamp yapabileceğiniz bir yerdir. Anzak Koyu tarihi geçmişinde de çok önemli olaylara ev sahipliği yapmıştır. Anzak Koyu, Çanakkale Savaşı’nda çatışmaların en şiddetli yaşandığı, önemli olayların tanığıdır. Bu nedenle de bölgeye gelen her Türk burayı ziyaret etmek ister. Hem sakin, huzurlu bir vakit geçirmek hem savaşın tüm izlerini görmek için harika bir fırsat sunar. Plaj alanı ücretsizdir. Plajda ihtiyaçlarınız için tuvalet, soyunma kabini, piknik alanları, otopark, duş yeri gibi birçok olanak bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Anzak Koyu Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında bulunan plajda tuvalet, çeşme, duş imkanı, elektrik, piknik alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Anzak Koyu Plajı, Eceabat/ Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Anzak Koyu Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Atikhisar Barajı Kamp Alanı

Atikhisar Barajı Kamp Alanı

Çanakkale şehir merkezine 15 dakikalık uzaklıkta bulunan Atikhisar Barajı, çevresinde piknik, kamp, yürüyüş alanları bulunan bölge haklı tarafından da yoğun şekilde tercih edilen yerlerden birisidir. Mavinin ve yeşilin muhteşem manzarasında keyifle vakit geçirebileceğiniz Atikhisar Barajı Kamp Alanı, doğal ortamıyla sevilen, el değmemiş yerlerden biridir. Kamp alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına gelirken hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Atikhisar Barajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kayadere/Çanakkale Merkez/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Atikhisar Barajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Çamlıca Şelalesi Kamp Alanı

Çamlıca Şelalesi Kamp Alanı

Çanakkale- Ezine ilçesine bağlı olan Çamlıca Şelalesi, Çamlıca Köyü’nde yer almaktadır. Burası hem kamp yapmak hem piknik hem de doğa gezileri için tercih edilebilecek yerlerden birisidir. Çamlıca Şelalesi Kamp Alanına özel araçlarınız ile ya da şehir merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinden kalkan otobüsler köye kadar gelmektedir buradan sonra da kamp alanına kadar 20 dakika yürümelisiniz. Kamp alanı biraz serin olduğu için kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz. Ayrıca genel ihtiyaçlarınızı kamp alanı yakınında bulunan köyden karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Çamlıca Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanı yakınında bulunan köyden tuvalet, çeşme, elektrik gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Pazarköy İç Yolu, 17600 Çamlıca/Ezine/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çamlıca Şelalesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Kabatepe Plajı Kamp Alanı

Kabatepe Plajı Kamp Alanı

Kabatepe Plajı, Çanakkale-Eceabat’a bulunan pürüzsüz kumsalı ve yüzülebilir alanı, yemyeşil ağaçlık alanların eşliğinde huzurlu, keyifli bir tatil ortamı sunmaktadır. Uzun bir sahil şeridine sahip olan plajda çadırınızı kurup denizde yüzebilirsiniz. Kabatepe Plajı Kamp Alanında tuvalet, soyunma kabini, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır. Herhangi bir tesiste bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Kabatepe Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, soyunma kabini  gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kabatepe Plajı, 17900 Kocadere/Eceabat/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kabatepe Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Assos Kamp Alanı

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde yer alan Assos Kamp Alanı, şehir merkezine 1 saatlik mesafede yer almaktadır. Kamp alanında çadır ve karavan kampçılığı yapabilir kontrollü şekilde ateş yakabilirsiniz. Alan tarihi güzellikleri, deniz ve ormanlık alanı ile kamp ve tatil için ideal yerlerden biridir. Alan çevresinde tuvalet, çeşme, banyo gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yerler bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Assos Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanı çevresinde tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ayvalık/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Assos Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Kaz Dağları Kamp Alanı

 Kaz Dağları Kamp Alanı

Kaz Dağları, Çanakkale ve Balıkesir’de yer aldığı için Ege ve Marmara Bölgesi’nin birleştiği bölgede bulunmaktadır. Kaz Dağları, Biga Yarımadası’ndaki en yüksek dağıdır. Burası yıllar önce Milli Park olarak ilan edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Bölge koruma altına alındığı için burada ateş yakmak, avcılık yapmak yasaktır. Kaz Dağları Kamp Alanında ücretsiz şekilde istediğiniz yerde kamp yapabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Kaz Dağları Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, temiz su, yürüyüş parkurları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kaz Dağı, Edremit Körfezi’nin kuzeyinde Çanakkale ve Balıkesir illeri arasında bulunur.

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kaz Dağları Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Kömür Limanı Kamp Alanı

Kömür Limanı Kamp Alanı

Çanakkale- Gelibolu’nun en güzel koylarından birisi olan Kömür Limanı, Çanakkale şehir merkezinden 121 km uzaklıkta yer almaktadır. Yeşilin ve mavinin eşsiz güzelliğinde kamp yapıp gün batımının keyfine varabilirsiniz. Kamp alanında kontrollü şekilde ateş yakabilirsiniz. Kömür Limanı Kamp Alanında ışıklandırma, herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Kömür Limanı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 17502 Değirmendüzü/Gelibolu/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kömür Limanı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Batık Gemi Kamp Alanı

Batık Gemi Kamp Alanı

Çanakkale-Bozcaada’da yer alan Batık Gemi, diğer bilenen adı ile de Beylik Koyu Kamp Alanı doğal kamp alanlarından biridir. 2015 yılında kuru soğan yüklü bir yük gemisinin karaya oturması ile birlikte koy uğrak bir yer haline gelmiştir. Kamp alanında herhangi bir tesis, şemsiye, şezlong gibi imkanlar yoktur. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Batık Gemi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında şemsiye, şezlong, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bozcaada/ Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Batık Gemi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Gelibolu Yarımadası Kocadere Plajı Kamp Alanı

Gelibolu Yarımadası Kocadere Plajı Kamp Alanı

1. Dünya Savaşı’nın yapıldığı Gelibolu Yarımadası’nın 22 bin hektarlık kısmı, Gelibolu Milli Parkı olarak ilan edilmiştir. Kocadere Plajı, Gelibolu Yarımadası çevresinde kamp yapılabilecek uygun alanlardan birisidir. Pek çok yerli yabancı turistin akın ettiği kamp alanında konaklayabileceğiniz otel de bulunmaktadır. Ayrıca çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan plaj alanında tuvalet, çeşme, restoran, soyunma kabinleri, banyo, yürüyüş alanları da bulunmaktadır. Bölge çevresinde de birçok şehitlik ve tarihi yerler bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Gelibolu Yarımadası Kocadere Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, çadır ve karavan konaklama alanı, denize girilebilir alan, yürüyüş yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca plaj çevresinde bulunan işletmelerden elektrik, interneti, yiyecek içecek ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Unnamed Road, 17900, 17902 Kocadere/Eceabat/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gelibolu Yarımadası Kocadere Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Akvaryum Koyu Kamp Alanı

Akvaryum Koyu Kamp Alanı

Çanakkale-Bozcaada’nın Alaybey bölgesinde yer alan Akvaryum Koyu, Çanakkale’ye 67 km uzaklıkta bulunmaktadır. Oldukça berrak, temiz, sığ bir denizi olan Akvaryum Koyu’na özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Burası Bozcaada’nın en küçük koyudur. Akvaryum Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelirken hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Akvaryum Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: AKVARYUM KOYU, Alaybey, Unnamed Road, Alaybey, 17680 Bozcaada/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akvaryum Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Saros Körfezi Kamp Alanı

Saros Körfezi Kamp Alanı

Saros Körfezi, Çanakkale’nin popüler yerlerinden biridir. Saros Körfezi Kamp Alanında ormanlık alan ve sahil bulunmaktadır. Bu kamp alanında denize girebilir, yürüyüşler yapabilir, çadırınızla kampçılık yapabilir, doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca bölgede konaklayabileceğiniz pansiyonlarda bulunmaktadır. Saros Körfezi Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Plaja yakın olan yerlerde işletmeler vardır, buralardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Saros Körfezi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, denize girilebilir alan, yürüyüş parkurları, konaklama yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır. Plaja yakın olan yerlerde de bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Güneyli/Gelibolu/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Saros Körfezi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Aydıncık Sahili Kamp Alanı

Aydıncık Sahili Kamp Alanı

Çanakkale- Gökçeada’nın en ünlü yerlerinden birisi olan Aydıncık diğer bir adı ile de Kefalos Plajı, hem denize girip yaz aylarında serinleyebileceğiniz hem de kamp yapabileceğiniz yerlerdendir. Plaj 1200 metre uzunluğunda, incecik altın renkli kuma sahiptir. Sörf tutkunları tarafından da yoğun ilgi gören Aydıncık Sahili Kamp Alanına geldiğiniz zaman buradaki tesislerde ya da çadır kurarak konaklayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Aydıncık Sahili Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, denize girilebilir alan, şezlong, şemsiye, soyunma kabini, elektrik, yürüyüş parkurları, konaklama yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır. Plaja yakın olan yerlerde de bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Eşelek/Gökçeada/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Aydıncık Sahili Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Yıldız Koyu Kamp Alanı

Yıldız Koyu Kamp Alanı

Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde bulunan Yıldız Koyu, bölgenin en temiz ve güzel koylarından biridir. Yıldız Koyu’nda denize sınır konumda kamp yapıp yüzebilir, çadır kiralayabilirsiniz. Genel ihtiyaçlar için tuvalet ve banyo imkanı da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Yıldız Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, denize girilebilir alan, konaklama yerleri, yürüyüş parkurları gibi imkanlar bulunmaktadır. Plaja yakın olan yerlerde de bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kaleköy/Gökçeada/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yıldız Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Sualtı Milli Parkı Kamp Alanı

Sualtı Milli Parkı Kamp Alanı

Çanakkale-Gökçeada’da bulunan Sualtı Milli Parkı Kamp Alanı, adeta gizli kalmış bir cennettir. Çanakkale şehir merkezine 56 km uzaklıkta bulunan Sualtı Milli Parkı Kamp Alanında ücretli ve ücretsiz olarak birçok kamp yapabilecek alan bulunmaktadır. Denizi o kadar temiz ve berrak ki içerisinde yüzen balıkları görebilirsiniz. Ancak unutulmamalı balık tutmak yasaktır. Kamp alanında tuvalet ve çeşme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Sualtı Milli Parkı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, denize girilebilir alan, konaklama yerleri, yürüyüş parkurları gibi imkanlar bulunmaktadır. Ücretli olan kamp yerlerinde elektrik, tuvalet, çeşme, şezlong, şemsiye, büfe, otopark alanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kaleköy/Gökçeada/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sualtı Milli Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Kefalos Plajı Kamp Alanı

Kefalos Plajı Kamp Alanı

Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde yer alan Kefalos Plajı Kamp Alanı, muhteşem altın rengi plajı ile keyifli vakit geçireceğiniz yerlerden birisidir. Hem denize girebilir hem çadır kampçılığı yapabilir, plaj ve çevresindeki işletmelerden de yararlanabilirsiniz. Ücretsiz şekilde giriş yapılabilen kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, soyunma kabini gibi imkanlardan faydalanmak istiyorsanız işletmelerin bulunduğu plajları tercih etmelisiniz.

Kamp olanakları: Kefalos Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında işletmelerin bulunduğu plajlarda tuvalet, çeşme, banyo, denize girilebilir alan, şezlong, soyunma kabinleri, konaklama yerleri, yürüyüş parkurları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretli ve ücretsiz kamp alanları bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Eşelek/Gökçeada/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kefalos Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Uğurlu Köyü Kamp Alanı

Uğurlu Köyü Kamp Alanı

Çanakkale, Gökçeada’da bulunan Uğurlu Köyü Kamp Alanına Kabatepe Feribot İskelesi’nden feribotlar ile 1 saat 15 dakika süren mesafede yer almaktadır. Feribot ile Gökçeada’ya ulaştıktan sonra tabelaların yönlendirmesi ile Uğurlu Köyü’ne ulaşabilirsiniz. Burada bulunan plaj tertemizdir ve denizi de ılıktır. Çevresinde alışveriş yapabileceğiniz tesisler ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tuvalet, çeşme, duşa kabin gibi imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca Gökçeada’daki en büyük ormanlık alan buradadır. Hem günübirlik geziler hem de kampçılık tercih edebileceğiniz Uğurlu Köyü Kamp Alanı rahat edebileceğiniz bir yerdir.

Kamp olanakları: Uğurlu Köyü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanındaki köyde tuvalet, çeşme, banyo, gibi imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca kamp yerinde denize girilebilir alan, konaklama yerleri, yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Uğurlu Plajı, 17760 Dereköy/Gökçeada/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Uğurlu Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Kadırga Koyu Kamp Alanı

Kadırga Koyu Kamp Alanı,

Çanakkale-Assos’ta yer alan Kadırga Koyu, Assos’un güzel koylarından birisidir. Burada ücretli ücretsiz birçok alan bulunmaktadır. Kadırga Koyu Kamp Alanına ulaşım da oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Geniş bir alan sahip olan koyda kolaylıkla yer bulabilir, kampınızı yapabilirsiniz. Ayrıca Kadırga Koyu Kamp Alanı çevresinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok yeme içme mekanı, tuvalet, çeşme, denize girilebilir alan gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kadırga Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanına yakın olan işletmelerde tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, şezlong, şemsiye, yiyecek içecek ihtiyacı için yerler vb. imkanlar bulunmaktadır, buralardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kamp yerinde denize girilebilir alan, konaklama yerleri, yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretli ve ücretsiz kamp alanları bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Assos, Kadırga Koyu, Ayvacık/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kadırga Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. İmroz Kamp Alanı

İmroz Kamp Alanı

Ege’nin en büyük ada yerleşim yeri olan İmroz, diğer bir adı ile Gökçeada, doğası, muhteşem atmosferi, temiz havası, sıcakkanlı halkı ile sevilen ve ilgi gören yerlerden birisidir. İmroz birçok koya ve masmavi doğa harikası bir denize sahiptir. Oldukça büyük doğanın muhteşem görüntüsüne sahip adada birçok konaklama alanı bulunmaktadır. Buraya geldiğinizde mutlaka kamp yaparak doğanın bu muhteşem görüntüsünün keyfine varmalısınız. İmroz Kamp Alanı, merkezi bir yer olduğu için burada tuvalet, çeşme, banyo, market, tarihi yerler, eğlence yerleri size yakın bir konumda olacaktır.

Kamp olanakları: İmroz Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanına yakın olan işletmelerde tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, şezlong, şemsiye, yiyecek içecek ihtiyacı için yerler vb. imkanlar bulunmaktadır, buralardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kamp yerinde denize girilebilir alan, konaklama yerleri, yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretli ve ücretsiz kamp alanları bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Gökçeada, Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İmroz Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Kepez Halk Plajı Kamp Alanı

Kepez Halk Plajı Kamp Alanı

Çanakkale Kamp Alanları. Kepez Halk Plajı, Çanakkale şehir merkezine yakın bir konumda bulunan, merkeze yakınlığı ile de halk tarafından yoğun olarak tercih edilen yerlerden biridir. Bu plaj belediye gözetimindedir ve mavi bayrak özelliğine sahiptir. Yeşilin ve mavinin bir arada olduğu kamp alanında birçok işletme de bulunmaktadır. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, alışveriş imkanı gibi birçok olanak bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kepez Halk Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanına yakın olan işletmelerde tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, şezlong, şemsiye, yiyecek içecek ihtiyacı için yerler vb. imkanlar bulunmaktadır, buralardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kamp yerinde denize girilebilir alan, konaklama yerleri, yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretli ve ücretsiz kamp alanları bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet, 17110 Kepez/Çanakkale Merkez/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kepez Halk Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Yenikordon Kamp Alanı

Yenikordon Kamp Alanı

Çanakkale şehir merkezine yakın bir konumda bulunan Yenikordon Kamp Alanı, yakın yerlerde kamp yapmak isteyenler için iyi bir seçenektir. Özellikle bölge halkı tarafından tercih edilen kamp alanı yaz sezonunda yoğun ilgi görmektedir. Kamp alanı merkeze de yakın olduğu için çevresinde market, tuvalet, çeşme, tesis bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Yenikordon Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanına yakın olan işletmelerde tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, şezlong, şemsiye, yiyecek içecek ihtiyacı için yerler vb. imkanlar bulunmaktadır, buralardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kamp yerinde denize girilebilir alan, konaklama yerleri, yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Kordon, Çanakkale Merkez/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yenikordon Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Pikamp Atikhisar Kamp Alanı

Pikamp Atikhisar Kamp Alanı

Çanakkale Kamp Alanları. Pikamp Atikhisar Kamp Alanı, Çanakkale, Belen İlçesinde yer alan Atikhisar Barajı yakınlarında bulunan bir kamp alanıdır. Pikamp Atikhisar Kamp Alanı, Çanakkale şehir merkezine 15 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile Belen’e kadar gelip kamp alanına kadar yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Pikamp Atikhisar Kamp Alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Pikamp Atikhisar Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlarda bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 17100 Belen/Çanakkale Merkez/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Pikamp Atikhisar Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Güneyli Gelibolu Kamp Alanı

Güneyli Gelibolu Kamp Alanı

Çanakkale- Gelibolu’da yer alan Güneyli Gelibolu Kamp Alanı, Güneyli Köyü’nde muhteşem bir sahile ve ormanlık alana sahip olan yerdir. Çanakkale şehir merkezine yaklaşık 660 km uzaklıkta bulunan Güneyli Gelibolu Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilir ve burada kampçılık yapabilirsiniz. Kamp alanının bulunduğu köyde market, yeme-içme yerleri, tuvalet, çeşme, camii gibi imkanlar bulunmaktadır, buradan yararlanabilirsiniz. Kamp alanında 400 metre genişliğinde parlak kumlu güzel bir sahil vardır.

Kamp olanakları: Güneyli Gelibolu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlarda bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu köyde market, tuvalet, çeşme gibi imkanlar vardır, buradan yararlanabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 17500 Güneyli/Gelibolu/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Güneyli Gelibolu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Dalyan Göleti Kamp Alanı

Dalyan Göleti Kamp Alanı

Çanakkale Kamp Alanları. Çanakkale’nin en güzel en ilginç yerlerinden birisi olan Dalyan Göleti, bildiğiniz göletlerden farklı olarak pembe renge sahip sağa harikası bir yerdir. Bu göl kalp şekline benzer ve dünyada yalnızca 8 tane olduğu bilenen pembe göldür. Göl yüksek miktarda tuz içermekte ve sıcaklık oranına görede renk değiştirmektedir. Ayrıca kamp alanında pembe gölünden ayrı olarak masmavi denize girilebilir alanda bulunmaktadır. Dalyan Göleti Kamp Alanı çevresinde bulunan yerleşim yerlerinden ve işletmelerden tuvalet, çeşme, banyo, alışveriş gibi olanakları sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Dalyan Göleti Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlarda bulunmamaktadır. Kamp alanın yakınında bulunan işletmelerde market, tuvalet, çeşme gibi imkanlar vardır, buradan yararlanabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Dalyan/Ezine/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dalyan Göleti Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Ayılar Piknik Ve Kamp Alanı

Ayılar Piknik Ve Kamp Alanı

Çanakkale Kamp Alanları. Bozcaada’nın Ayılar mevkiinde yer alan, Çanakkale şehir merkezine 1,5 saatlik mesafede yer alan Ayılar Piknik Ve Kamp Alanı, doğa ile iç içe bir yerdir. Orman olarak geçen bölgeye ücretsiz giriş yapabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar yoktur. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı gelmelisiniz. Ayrıca kamp alanında trekking turları ve çadır kampçılığı yapılmaktadır.

Kamp olanakları: Ayılar Piknik Ve Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlarda bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Alaybey, 17680 Bozcaada /Çanakkale,

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ayılar Piknik Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Marmaros Plajı Kamp Alanı

Marmaros Plajı Kamp Alanı

Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde bulunan Marmaros Plajı, çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan, sakin huzurlu bir imkanı sağlayan yerlerden biridir. Ücretsiz şekilde kamp yapabileceğiniz alanda hem denize girebilir hem güneşin doğuşu ve batışını izleyip muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.  Marmaros Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis, market, tuvalet, çeşme gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelirken hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Marmaros Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlarda bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Marmaros Plajı, Tepeköy Köyü, 17760 Gökçeada/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Marmaros Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Çanakkale Ücretli Kamp Alanları

27. Assos Apollon Karavan Camping Bungalov

Assos Apollon Karavan Camping Bungalov

Çanakkale Kamp Alanları. Çanakkale Kamp Alanları. Assos Çanakkale’nin gözde yerlerinden biri olan ve çokça tercih edilen yerlerden biridir. Burada bulunan bungalov evlerde konaklayabilir aileler içinde uygun bir tatil yeridir. Sadece bungalov konaklaması içi uygun alan tesiste sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri haricindeki tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet gibi hizmetlerde sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Assos Apollon Karavan Camping Bungalov Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, bungalov ev konaklama, internet, otopark alanı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp alanını arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.  

İletişim Bilgileri

Adres: 17860 Behram/Ayvacık/Çanakkale

Telefon: 0536 251 82 44

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Assos Apollon Karavan Camping Bungalov Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Kabatepe Mesire Ve Kamp Alanı

Kabatepe Mesire Ve Kamp Alanı

Kabatepe Mesire Ve Kamp Alanı, Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde Tarihi Milli Park’ta yer almaktadır. Çanakkale şehir merkezine 42 km uzaklıkta bulunan Kabatepe Mesire Ve Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Burası hem kampçılık hem de günübirlik geziler için oldukça uygun bir alandır. Sakin, sessiz, doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz. Hem orman hem deniz hem de kum üçlüsünün en güzel yerlerinden biridir. Belirli bir ücret karşılığında konaklayabileceğiniz alanda tuvalet, çeşme, banyo imkanı da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kabatepe Mesire Ve Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, kontrollü ateş yakma alanı, büfe gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Yetişkin 10 TL, otomobil (şoför + 1 kişi) 40 TL, 0-12 yaş ve 65 yaş üstü ücretsiz. fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: 17900 Kocadere/Eceabat/Çanakkale

Telefon: (0286) 814 12 89

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kabatepe Mesire Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Mola Camping, Çanakkale Kamp Alanları

Mola Camping

Çanakkale, Güzelyalı mevkiinde yer alan Mola Camping, sahil kenarında yer alan deniz manzaralı bir kamp alanıdır. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz kamp alanı sahilinde şemsiye, şezlong hizmeti de sunulmaktadır. Ayrıca kamp alanında banyo, tuvalet, elektrik, internet, buzdolabı ve çamaşır makinesi, restoran gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Ücretli şekilde kamp yapabileceğiniz alanda balık tutmak, su sporları ve doğa yürüyüşleri gibi aktivitelerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Mola Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, kontrollü ateş yakma alanı, büfe, restoran, şemsiye, şezlong, açık hava sineması, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: güncel fiyat bilgisi için işletme ile iletişime geçmelisiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: E90, 17100 Musaköy, Çanakkale Merkez/Çanakkale

Telefon: 0532 527 95 59

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mola Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Kum Motel Camping, Çanakkale Kamp Alanları

Kum Motel Camping

Çanakkale’nin Eceabat ilçesine yer alan Kum Motel Camping, çadır ve karavan kampçılığı için uygun alanlardan biridir. Orman içerisinde tertemiz havası ve doğanın muhteşem görüntüsünde sessiz, sakin bir kamp için uygun bir yer olan Kum Motel Camping alanı denize de yakın bir konumda yer almaktadır. Ayrıca kamp alanında denizi tercih etmeyenler için havuzda bulunmaktadır. Kum Motel Camping alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçlarınızla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında banyo, tuvalet, çeşme, elektrik, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kum Motel Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, kontrollü ateş yakma alanı, büfe, restoran, şemsiye, şezlong, havuz, mutfak ve çamaşır makinesi alanı, konaklayabileceğiniz otel odaları ve odalarda TV, sıcak su, internet, fön makinası, klima, tuvalet gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Otel, çadır ve karavan konaklama ücretleri sezona göre değişiklik göstermektedir, bu nedenle kamp alanına gelmeden önce tesisi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kabatepe limanı mevkii, 17900 Eceabat/Çanakkale

Telefon: (0286) 814 14 55

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kum Motel Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Antique Beach & Bungalow

Antique Beach & Bungalow

Assos antik kentinde yer alan Antique Beach & Bungalow alanı, Çanakkale’nin eşsiz güzelliklerinin bulunduğu yerlerden biridir. Çanakkale şehir merkezine 86 km uzaklıkta bulunan kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Küçükkuyu sahil şeridinde yer alan tesis; doğa, tarih ve mitolojinin birleştiği yer olarak belirtilebilir. Burada bulunan bungalov evlerde konaklayabilir, tesiste bulunan tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi bulunan imkanlardan da yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Antique Beach & Bungalow Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, kontrollü ateş yakma alanı, büfe, restoran, yeme-içme yeri, makinesi alanı, konaklayabileceğiniz bungalov evler, TV, internet, klima, otopark alanı, kahvaltı, plaj gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Bungalov ev, çadır ve karavan konaklama ücretleri sezona göre değişiklik göstermektedir, bu nedenle kamp alanına gelmeden önce tesisi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Assos/ Çanakkale

Telefon: 0537 524 42 10 – 11

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Antique Beach & Bungalow Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. Gargara Doğal Tatil Kamp Alanı

Gargara Doğal Tatil Kamp Alanı

Gargara Doğal Tatil Kamp Alanı, Çanakkale’nin Assos Antik Kenti ve Küçükkuyu sahil yolu üzerinde bulunmaktadır. Kamp alanı Çanakkale şehir merkezine 1,5 saatlik mesafede yer almaktadır. Gargara Doğal Tatil Kamp Alanı, denize sıfır konumda etrafı ağaçlar ile kaplı, kendisine ait plajı ve şezlongları bulunan rahat edebileceğiniz bir yerdir. Burada ister çadırınızda, karavanınızda isterseniz de çadır evlerde konaklayabilirsiniz. Tuvalet, çeşme, banyo, internet gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Gargara Doğal Tatil Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, büfe, restoran, yeme-içme yeri, internet, otopark alanı, denize girilebilir alan, atölyeler, yürüyüş alanları gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırınızla 350 TL, asma çadır 425 TL, çadır ev 450 TL, 0-6 yaş arası ücretsiz ve 6-12 yaş arası %50 indirimli. fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Arıklı Köyü Altı Mevki, Çanakkale

Telefon: 02867525857

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gargara Doğal Tatil Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. Assos Club Beyaz Kamp Alanı

Assos Club Beyaz Kamp Alanı

Çanakkale’nin en güzel yerlerinden bir diğeri de Assos Club Beyaz Kamp Alanıdır. Bu kamp alanı Kadıga Koyu’nda denize sıfır konumda yer almaktadır. Ayrıca Assos merkeze de 4 km uzaklıkta bulunmaktadır.  Assos Club Beyaz Kamp Alanında özenle dekore edilmiş restoranlar, zeytin ağaçları ile süslü konaklayabileceğiniz çadır odalar, bahçe gibi alanlar bulunmaktadır. Ücretli şekilde konaklayabileceğiniz kamp alanında ortak kullanımlı banyo, tuvalet ve mutfak bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Assos Club Beyaz Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, büfe, restoran, bungalov konaklama yerleri, saç kurutma makinesi, klima, veranda, minibar, yeme-içme yeri, internet, denize girilebilir alan, şezlong, soyunma kabinleri, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Fiyatlar sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Assos Behramkale Köyü kadırga koyu no:13, 17860/ Çanakkale

Telefon: 0538 970 83 13

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Assos Club Beyaz Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Ayvacık Kozluyalı Glamping

Ayvacık Kozluyalı Glamping

Ayvacık ilçesinde yer alan Kozluyalı Glamping alanında, konaklamak için glamping çadır hizmeti verilmektedir. Kamp alanı şehir merkezine 83 km uzaklıkta yer almaktadır. Ayvacık Kozluyalı Glamping alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Masmavi denizin ve yemyeşil bitki örtüsünün muhteşem manzarasında keyifle vakit geçirebilir, sabahları Edremit Körfezi’ni izleyerek kahvaltı keyfi yapabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında banyo, tuvalet, mutfak alanları da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Ayvacık Kozluyalı Glamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, büfe, restoran, klima, yeme-içme yeri, internet, denize girilebilir alan, şezlong, soyunma kabinleri, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: sezonluk olarak değişen güncel fiyatlandırmayı işletmeyi arayarak öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: 17860 Büyükhusun/Assos/ Ayvacık/Çanakkale

Telefon: 0286 762 98 49 – 0532 211 35 82- 0532 395 77 90

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ayvacık Kozluyalı Glamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Bozcaada Camping, Çanakkale Kamp Alanları

Bozcaada Camping

Çanakkale şehir merkezine 8 km uzaklıkta yer alan Bozcaada Camping, son zamanlarda oldukça ilgi gören alanlardan biridir. Kamp alanı denize 200 metre uzaklıkta ve yürüyerek kolayca ulaşabileceğiniz bir alandadır. Denizin masmavi görüntü ile yeşilin bir arada olduğu tesiste çadırda ve bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Ayrıca tuvalet, çeşme, banyo, büfe, buzdolabı ve otopark alanı bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Bozcaada Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, büfe, restoran, klima, yeme-içme yeri, internet, denize girilebilir alan, bar, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gelmeden önce aşağıdaki numaradan tesisi arayacak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Eskikule Mevkii, Bozcaada, 17680 / Çanakkale

Telefon: 0542 414 31 24

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/Bozcaada-Camping-225003874176325/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bozcaada Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Damla Camping, Çanakkale Kamp Alanları

Damla Camping

Çanakkale, Kilitbahır mevkiinde, şehir merkezine yarım saat uzaklıkta bulunan Damla Camping, hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarınız ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir yerdir. Kamp alanı sakin, sessiz, tertemiz bir koyu olan doğanın muhteşem manzarasında vakit geçirebileceğiniz bir alandır. Burada ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tuvalet, banyo, çeşme, restoran gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Damla Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, büfe, restoran, ortak mutfak alanı, internet, denize girilebilir alan, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Çanakkale/ Kilitbahır mevkii

Telefon: 0286 824 51 08

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Damla Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Sun San Camping, Çanakkale Kamp Alanları

Sun San Camping, Dardanos

Çanakkale- Çınarlı bölgesinde şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunan Sun San Camping, ulaşımı oldukça kolay olan bir tatil yeridir. Kamp alanı çadır ve karavan gezileri içinde uygun alana sahip, alanda kano, sörf, su sporları için elverişli bir yerdir. Çadır ve karavanınız yoksa oda da kiralayarak konaklayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınız için tesisler, market, tuvalet, çeşme, banyo gibi alanlarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Sun San Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, market, restoran, internet, denize girilebilir alan, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, çadır ve karavan konaklama, oda konaklama, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 60 TL, karavan konaklama 100 TL ve oda konaklama 180 TL. fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Dardanos, Çınarlı/ Çanakkale

Telefon: 0286 247 09 00 – 0532 015 60 17

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sun San Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Zeus Motel Camping , Çanakkale Kamp Alanları

Zeus Motel Camping

Çanakkale, Ayvacık’ta yer alan Zeus Motel Camping (Küçükkuyu), Çanakkale şehir merkezine 92 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Zeus Motel Camping (Küçükkuyu) alanı, su sporları, trekking, tekne turları, yürüyüş alanları gibi aktiviteler için de uygundur. Kamp alanında çadırlarda ya da bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Zeus Motel Camping (Küçükkuyu) Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, market, restoran, internet, ortak mutfak alanı, denize girilebilir alan, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, çadır ve bungalov ev konaklama, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL, çadır kiralama 70 TL ve bungalov konaklama 170 TL. fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişen fiyatları arayarak öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Akgün Albayrak Cd. Mıhlı Mah No:80 Küçükkuyu / Ayvacık – Çanakkale, 17980

Telefon: (0286) 752 51 98

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Zeus Motel Camping (Küçükkuyu) Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39. İlyada Motel Camping

İlyada Motel Camping

Çanakkale-Ayvacık, Bademli Köyünde yer alan İlyada Motel Camping, şehir merkezine 101 km uzaklıkta yer almaktadır. Buraya ulaşım oldukça kolaydır. Otel eski bir yağ fabrikasından çevrilerek konforlu bir otel haline gerilmiştir. Denizin maviliği, doğanın yeşilinde, kumun ve denizin keyfini çıkartabilirsiniz. Kamp alanın ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz restoran, tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: İlyada Motel Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, market, restoran, internet, denize girilebilir alan, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gitmeden önce arayarak güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ayvacık Bademli köyü sahili, Acıdere Mevkii, 17862 Ayvacık/Çanakkale

Telefon: 0546 638 55 88

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İlyada Motel Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Nil Camping, Çanakkale Kamp Alanları

Nil Camping

Çanakkale’nin en güzel gözde yerlerinden biri olan Assos’ta yer alan Nil Camping (Küçükkuyu) alanı, Kaz Dağlarının eteklerinde Küçükkuyu-Assos yolunda bulunmaktadır. Burası doğa ile iç içe zeytin ağaçlarının arasında, bol oksijenin olduğu eşsiz bir tatil yeridir. Ücretli olarak konaklayabileceğiniz kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, ortak kullanım alanları bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Nil Camping (Küçükkuyu) Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, market, restoran, internet, denize girilebilir alan, şemsiye, şezlong, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gitmeden önce arayarak güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Küçükkuyu Assos Yolu Üzeri 5. Km, 17980 Ayvacık/Çanakkale

Telefon: (0286) 752 63 82

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Nil Camping (Küçükkuyu) Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

41. Güzelyalı Kamp Alanı

Güzelyalı Kamp Alanı

Çanakkale’nin popüler, güzel yerlerinden biri olan Güzelyalı Kamp Alanı, şehir merkezine yakın bir konumda bulunan kalabalık yerlerden biridir. Kamp alanında bulunan koydaki kum rengi yöre halkı altın sarısı demektedir. Kamp alanı etrafında yiyecek ve içecek ihtiyacınız için tesisler, elektrik, tuvalet gibi imkanlar bulunmaktadır.

 Kamp olanakları: Güzelyalı Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, kır lokantası, denize girilebilir alan, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırınızda konaklama kişi başı 75 TL. Karavan 2 kişi 250 TL, işletmeyi arayarak güncel fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: 17100 Güzelyalı/Çanakkale Merkez/Çanakkale

Telefon: 0532 452 56 72-0530 321 09 83

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/guzelyalipark/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Güzelyalı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

42. Dardanos Kamp Alanı, Çanakkale Kamp Alanları

Dardanos Kamp Alanı

Çanakkale şehir merkezine 16 km uzaklıkta bulunan Dardanos Kamp Alanı, Kepez Halk plajının yakınında yer alan sakin, sessiz bir kamp alanıdır. Etrafı ağaçlık bir alan olan alanda günübirlik geziler ve kampçılık yapılabilir. Kamp alanı çevresinde tuvalet, banyo, çeşme, denize girilebilir alan yer almaktadır.

Kamp olanakları: Dardanos Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, büfe, çadır konaklama yerleri, denize girilebilir alan, soyunma kabinleri, yürüyüş alanları alanı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.        

İletişim Bilgileri

Adres: Çanakkale Merkez/Çanakkale

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dardanos Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

43. Fatma Kadın Koyu Kamp Alanı

Fatma Kadın Koyu Kamp Alanı

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde Güneyli Köyünde yer alan Fatma Kadın Koyu Kamp Alanı, Çanakkale şehir merkezine 60 km uzaklıkta bulunmaktadır. Tepelerin arasında yer alan tertemiz suyu ile tercih edebileceğiniz güzel yerlerden biridir. Hem kampçılık yapabilir hem de denize girebilirsiniz. Kamp alanı etrafında tuvalet, banyo tesislerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Fatma Kadın Koyu Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, büfe, çadır konaklama yerleri, denize girilebilir alan, soyunma kabinleri, şemsiye, şezlong, yürüyüş alanları, plaj işletmelerinde elektrik, internet gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 175 TL.   fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.       

İletişim Bilgileri

Adres: Fatma Kadın Plajı, Güneyli mücavir mevki kirklareliler sitesi no 60 z, 17500 Güneyli/Gelibolu/Çanakkale

Telefon: 0532 456 96 77

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Fatma Kadın Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

44. Şahmat Kamp Alanı

Şahmat Kamp Alanı

Çanakkale- Assos’ta yer alan diğer bir kamp alanı da Şahmat Kamp Alanı, bölge halkı tarafından yoğun ilgi gören kamp yerlerinden biridir. Yerli yabancı birçok kişinin tercihi olan Şahmat Kamp Alanında balık restoranları, plaj, şezlong, şemsiye, tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Şahmat Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, büfe, çadır konaklama yerleri, denize girilebilir alan, soyunma kabinleri, şemsiye, şezlong, yürüyüş alanları, plaj işletmelerinde elektrik, internet gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücreti sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanına gelmeden önce arayacak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: 17860 Behram/Ayvacık/Çanakkale, Assos

Telefon: (0286) 213 71 71

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Şahmat Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

45. Athena Camping, Çanakkale Kamp Alanları

Athena Camping

Kadırga Koyu’nda yer alan Athena Camping alanı mavi bayrak ödülüne sahip, doğa içerisinde mavinin ve yeşilin bir arada olduğu yerlerden biridir. Athena Camping alanında konaklayabileceğiniz bungalov evler, çadır alanları bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında piknik yerleri, restoran, banyo, tuvalet, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır. Athena Camping, Türkiye’nin en iyi kumlarından birine sahip plajına sahiptir.

Kamp olanakları: Athena Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, denize girilebilir alan, şezlong, şemsiye, soyunma kabini, çadır ve oda konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 70 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir güncel fiyatları işletmeyi arayarak öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kadirga Koyu, Kadirga Mevkii, 17860

Telefon: (0286) 721 71 10

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/athenacampverestaurant/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Athena Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

46. Saros Caravan Camping Beach Club

Saros Caravan Camping Beach Club

Saros’un temiz, berrak denizinde, eğlenceli plajında kurulmuş olan Saros Caravan Camping Beach Club kampçılıkta yapabileceğiniz tesislerden biridir. Burada çadır ve karavan kampçılığı da yapabilirsiniz. Misafirlerine ortak kullanım çamaşır makinesi, elektrik, su, banyo gibi imkanlar sunulmaktadır. belirli ücret karşılığında plajdaki soyunma kabini, şezlong, şemsiye,  gibi imkanlardan da faydalanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Saros Caravan Camping Beach Club Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, denize girilebilir alan, şezlong, şemsiye, soyunma kabini, çadır ve oda konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama alanı 250 TL, tesise günübirlik giriş ücreti ise 60 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Diriköy, 17500 Çanakkale

Telefon: 0534 642 71 95

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/sarosbeachclub.camping/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Saros Caravan Camping Beach Club Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

47. Hafız’ın Yeri Kamp Alanı, Çanakkale Kamp Alanları

Hafız’ın Yeri Kamp Alanı

Çanakkale-Ayvacık’ın Behram Köyünde yer alan Hafız’ın Yeri Kamp Alanı, Çanakkale şehir merkezine 1,5 saatlik uzaklıkta yer almaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda isterseniz günübirlik geziler yapabilirsiniz. Kamp alanında bulunan restoranlarda yemek yiyebilir, denize girebilir, kumsalda güneşlenebilirsiniz. Ayrıca kişisel ihtiyaçlar için alanda banyo, tuvalet, elektrik gibi olanaklarda bulunur.

Kamp olanakları: Hafız’ın Yeri Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, denize girilebilir alan, şezlong, şemsiye, soyunma kabini, çadır ve karavan konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 250 TL, güncel fiyatlar için işletme ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: 17860 Behram/Ayvacık/Çanakkale, Assos

Telefon: 0537 302 72 30

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hafız’ın Yeri Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

48. Dolmuş Camping , Çanakkale Kamp Alanları

Dolmuş Camping

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde yer alan Dolmuş Camping Geyikli alanı, Geyikli şehir merkezine 48 km uzaklıkta bulunmaktadır. Dolmuş Camping Geyikli alanında kendi çadırınızı kurabilir, karavan ile gelebilir ya da sabit çadırların bulunduğu alanlar bulunmaktadır. Tesis Nisan ve Ekim ayları arasında hizmet vermektedir. Dolmuş Camping Geyikli alanı plaja 10 dakikalık yürüme mesafesinde, mutfak, bulaşık yıkama yeri duş alanı, elektrik gibi imkanları da bulunan tatil yeridir.       

Kamp olanakları: Dolmuş Camping Geyikli Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, bulaşık yıkama yeri, çadır ve karavan konaklama yerleri, yürüyüş alanları gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırınızla konaklama kişi başı 100 TL, fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: 17000 Ezine/Çanakkale

Telefon: (0286) 212 25 76

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/dolmuskamping/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dolmuş Camping Geyikli Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

49. Özgür Plaj Ve Kamp Alanı, Çanakkale Kamp Alanları

Özgür Plaj Ve Kamp Alanı

Çanakkale-Ayvacık’ın Nusratlı Köyü’nde yer alan, Özgür Plaj Ve Kamp Alanı, Çanakkale şehir merkezine 85 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanında kendisine ait bir restoran, geniş karavan ve çadır kampçılığı yapılacak alanlar bulunmaktadır. Kamp alanı sebze bahçelerinin ve renkli çiçeklerin içerisinde güzel bir ortam sunmaktadır. Günübirlik olarak da tercih edebileceğiniz kamp alanında yemek yiyebileceğiniz işletmelerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Özgür Plaj Ve Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, denize girilebilir alan, bulaşık yıkama yeri, çadır ve karavan konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir, işletmeyi arayarak güncel olarak arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Nusratlı köyü, sahil bölgesi no:152, 17980 Nusratlı/Ayvacık/Çanakkale

Telefon: 0545 586 37 31-0506 370 42 92

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/ozgurkampplaj/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Özgür Plaj Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

50. Zargana Tatil Köyü Kamp Alanı

Zargana Tatil Köyü Kamp Alanı

Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde yer alan Zargana Tatil Köyü Kamp Alanı, Çanakkale şehir merkezine 30 dakika uzaklıkta denize sıfır konumda bulunmaktadır. Bu kamp alanı çadır, karavan, baraka evlerde konaklama hizmeti vermektedir. Zargana Tatil Köyü Kamp Alanında kafe, buzdolabı, tuvalet, banyo, hamak ve plaj alanı bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Zargana Tatil Köyü Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, kafe, denize girilebilir alan, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, çadır, karavan ve baraka konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücreti sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: 17900 Kilidülbahir/Eceabat/Çanakkale

Telefon: 0286 824 51 08 – 0533 651 70 03

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/Zargana-Beach-Club-135354859868178/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Zargana Tatil Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

51. Neverland Camping, Çanakkale Kamp Alanları

Neverland Camping

Neverland Camping alanı Assos- Balıkesir yolu üzerindeki Bademli Köyü’nü geçtikten sonra karşınıza çıkmaktadır. Aileler içinde oldukça uygun bir yer olan Neverland Camping yaz boyu hizmet vermektedir. Kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik, yemek yiyebileceğiniz tesisler gibi olanaklar vardır.

Kamp olanakları: Neverland Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, kafe, denize girilebilir alan, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, çadır, karavan ve baraka konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücreti sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli Köyü Sahil Yolu, 17862 Bademli/Ayvacık/Çanakkale, Assos

Telefon: 0545 359 96 34

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/neverlandcamping/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Neverland Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

52. Troia Pension & Camping

Troia Pension & Camping

Çanakkale şehir merkezine bulunan Troia Pension & Camping alanı, yemyeşil bahçe içerisinde çadır, karavan ve oda konaklama imkanı olan tatil yeridir. Kamp alanındaki konaklayabileceğiniz odalar oldukça konforlu bir şekilde döşenmiş, kapısı bahçeye açılan, içerisinde tuvalet, banyo, internet, elektrik, klima, elbise dolabı, gibi birçok imkan bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında restoran, çamaşır yıkama servisi, ortak mutfak alanı, çocuk oyun alanları, gibi imkanlarda belirli ücretler karşılığı sunulmaktadır. Troia Pension & Camping alanı denize de oldukça yakın bir konumda yer almaktadır.

Kamp olanakları: Troia Pension & Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, kafe, denize girilebilir alan, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, çadır, karavan ve baraka konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücreti sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Troya pansiyon. Tevfikiye köyü, 17100 Çanakkale

Telefon: 0542 263 48 39

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Troia Pension & Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

53. Şen Kamping

Şen Kamping

Şen Kamping, Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde yer alan sahili ile hem denizin hem de kampçılığın keyfini çıkarabileceğiniz bir yerdir. Daha çok karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanında beach ve restoran hizmetleri de verilmektedir. Karavan kampçılığı yerine kamp alanında bulunan bungalov evlerde ve pino karavanlarda da konaklayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Şen Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, kafe, denize girilebilir alan, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, çadır, karavan ve oda konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL, karavan ve oda konaklama da vardır. işletmeyi arayarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Aydıncık Plajı, 17760 Gökçeada/Çanakkale

Telefon: 0286 898 10 20

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Şen Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

54. Saros Tepe Camping, Çanakkale Kamp Alanları

Saros Tepe Camping

Saros Tepe Camping alanı Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde Kavakköy mevkiinde, şehir merkezine 1,5 saatlik uzaklıkta yer alan tatil yeridir. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun bir alan sahip olan kamp yerinin etrafı ağaçlarla çevrili, eşsiz bir manzaraya sahiptir. Kamp alanında ortak kullanım alanlarından tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, yeme- içme ihtiyacı için restoranlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Saros Tepe Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, çadır ve karavan konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücreti sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Harmanlık Mevkii, İnönü Cd. No:20, 17340 Kavakköy/Gelibolu/Çanakkale

Telefon: 0543 226 74 68

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/sarostepecamping/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Saros Tepe Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

55. Yıldız Koy Arkadia Kamp Alanı, Çanakkale Kamp Alanları

Yıldız Koy Arkadia Kamp Alanı

Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde bulunan Yıldız Koy Arkadia Kamp Alanı, birçok imkanın bulunduğu gelenlerin keyifli bir tatil geçirebileceği bir yerdir. Koya ulaşım için öncelikle Kabatepe Limanı’na gelmeniz buradan da vapurla ulaşımı sağlamanız gereklidir. Yıldız Koy Arkadia Kamp Alanında plaj, kamp yapabileceğiniz alanlar, etkinlikler, bar gibi birçok alan ve aktivite vardır.

Kamp olanakları: Yıldız Koy Arkadia Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, denize girilebilir alan ve ücretli yararlanabileceğiniz şemsiye, şezlong, soyunma kabini, çamaşır makinesi, şarj için prizler, çadır ve karavan konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 175 TL, 2-6 yaş arası ücretsiz, 6-12 yaş arası %50 indirimlidir. sezonluk olarak değişen fiyatları işletmeyi arayarak öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: 17760 Kaleköy/Gökçeada/Çanakkale

Telefon: (0286) 887 28 46

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/YildizKoyArkadia/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yıldız Koy Arkadia Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

56. Evreşe Plajı Non-Stop Kamp Alanı

Evreşe Plajı Non-Stop Kamp Alanı

Çanakkale’de Gelibolu Yarımadası’nda Kavakköy beldesinde yer alan Evreşe Plajı, şehir merkezine 80 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanına toplu taşıma araçları ile gelecekseniz kamp alanı yakınına kadar gelebilirsiniz. Plaj biraz taşlı bir kuma sahiptir, ancak plajın arka tarafı ormanlık bir alandır. Evreşe Plajı Non-Stop Kamp Alanında büfe, market, restoran, tuvalet, elektrik, denize girilebilir alan gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Evreşe Plajı Non-Stop Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, büfe, market, ortak kullanımlı mutfak alanı, denize girilebilir alan ve ücretli yararlanabileceğiniz şemsiye, şezlong, soyunma kabini, çadır konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: sezonluk olarak değişen fiyatları işletmeyi arayarak öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kavakköy Beldesi, 17340 Gelibolu/Çanakkale

Telefon: 0535 103 34 80

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Evreşe Plajı Non-Stop Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

57. Vagon Camping, Çanakkale Kamp Alanları

Vagon Camping

Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde yer alan Vagon Camping alanı, günübirlik geziler için ve çadır, karavan, bungalov evlerde konaklama imkanı bulunan yerlerden biridir. Ada merkezinde yer alan Vagon Camping, doğa ile iç içe etrafı ağaçlarla çevrili geniş bir arazide bulunmaktadır. Kamp alanı merkezde olmasına rağmen sesten ve gürültüden uzak sakin, bahçesi taşlar ile döşenmiş, etrafında deniz esintisinde bol oksijenli yerdir.

Vagon Camping alanı, Gökçeada’nın merkezinde yer aldığı için ulaşımı oldukça kolay, restoran, elektrik, banyo, gibi imkanların bulunduğu kamp yeridir.

Kamp olanakları: Vagon Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, restoran, ortak kullanımlı mutfak alanı, bahçe ve dinlenme alanı, çadır konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücreti sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çınarlı, Anafartalar Cd. No:37, 17760 Gökçeada/Çanakkale

Telefon: 0530 048 19 19

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/wagonconceptcamping/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Vagon Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

58. Laz Koyu Kamp Alanı, Çanakkale Kamp Alanları

Laz Koyu Kamp Alanı

Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde yer alan Laz Koyu Kamp Alanı, tertemiz denizi ile adanın en iyi plajlarından birisidir. Koyun plajında şemsiye, şezlong, tuvalet, restoran gibi imkanlar bulunmaktadır. Aileler tarafından da yoğun olarak tercih edilen kamp alanı özellikle hafta sonları yoğun ilgi görmektedir. Laz Koyu Kamp Alanına ulaşımda koyun 1 km’lik yolu topraklı ve ilerlemeyi güçlendirmektedir. Bu nedenle toplu taşıma araçları ile alana gelmek uygun değil. Ayrıca kamp alanında konaklamak için Laz Koyu Konaklama Evi de bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Laz Koyu Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, restoran, büfe, plaj, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, çadır ve konuk evi konaklama yerleri, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 60 TL, 2 şezlong ve 1 şemsiye 30 TL. Güncel fiyatlar için işletme ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Fatih, 17760 Dereköy/Gökçeada/Çanakkale

Telefon: 0534 785 94 26

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Laz Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Assos Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*