Demre Kahvaltı Mekânları-Demre’de Bulunan En İyi 4 Kahvaltı Mekânı

Demre Kahvaltı Mekânları, Demre Kahvaltı, Demre, Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinin bir ilçesidir. Demre’ye kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Yılın yaz aylarında birçok yerli yabancı turisti ağırlayan bölgede kahvaltı için tercih edebileceğiniz, en iyi puanlamalara sahip mekânlar bulunmaktadır. Antalya’nın ilçesi olan Demre’de farklı birçok kahvaltı mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekânlarını derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

Antalya Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

1. Gaziantep Restoran

Gaziantep Restoran

Antalya-Demre bölgesinde hizmet veren Gaziantep Restoran, Gaziantep mutfağından enfes lezzetlerin sunulduğu aynı zamanda sabah kahvaltı servisi de bulunan mekânlardan biridir. İşletmeye gitmeden önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gerekli hijyen ve temizlik kurallarının uygulandığı, nezih, ferah, bakımlı bir ortama sahiptir. Kahvaltı sofrası oldukça zengin bir menüye sahip, çeşit çeşit taze, doğal ürünlerin sunulduğu doyurucu bir sofradır. Demre’ye yolunuz düştüğünde sizlerde deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gökyazı, Noel Baba Meydanı, Eynihal Cad, 07570 Demre/Antalya

Telefon: 0537 202 42 16

Bulunduğunuz Konumdan Gaziantep Restoran ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Esinti Restaurant

Esinti Restaurant

Antalya-Demre bölgesinde bulunan Esinti Restaurant, kahvaltı imkânı bulunan mekânlardan biridir. Mekân denizin yanında enfes bir manzaraya sahip olan, lezzetli yiyeceklerin sunulduğu bir işletmedir. Akşam yemekleri için de tercih edebileceğiniz restoranda sabah kahvaltısı servisi de doyurucu bir şekilde sunulmaktadır. Çalışanlar ilgili, servisi hızlı ve şık, ortamı hijyen kurallarına uygundur.

İletişim Bilgileri

Adres: Beymelek, 07570 Demre/Antalya

Telefon: (0242) 872 15 55

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Esinti Restaurant’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Mola Restoran, Demre Kahvaltı Mekânları

Mola Restoran

Antalya-Demre bölgesinde hizmet veren Mola Restoran, kahvaltı servisi sunulan mekânlardan biridir. Akşam yemekleri de sunulan işletmede doyurucu, taze ürünlerle sabah kahvaltısı da yapabilirsiniz. İşletme yol üzerinde bulunan otantik, temiz, ilgili, lezzetli sunumların yapıldığı deneyimleyebileceğiniz bir mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Beymelek, Akdeniz Blv., 07570 Demre/Antalya

Telefon: (0242) 872 13 33

Bulunduğunuz Konumdan Mola Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. The I Am Here Cafe

The I Am Here Cafe

Antalya-Demre bölgesinde hizmet veren The I Am Here Cafe, hem ortamı hem otantik dekoru ile ziyaretçilerine farklı bir ambiyans sunan kahvaltı yapabileceğiniz işletmelerden biridir. Mekânın denize yakın manzarası ile masmavi denizi ve yeşil doğayı izleyebilir, lezzetli doyurucu sofrasında kahvaltı yapabilirsiniz. Ayrıca işletmede kahvaltı yapabileceğiniz gibi meşhur lezzetli dondurmasını da deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kaleüçağız, 07570 Demre/Antalya

Telefon: 0537 234 77 91

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan The I Am Here Cafe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*