Denizli Kamp Alanları – Denizli Ücretli ve Ücretsiz 25 Kamp Yeri

Denizli Kamp Alanları. Denizli ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 25 alan bulunmaktadır.

Denizli ülkemizde kamp yapılabilecek, gezilip görülebilecek tarihi, antik yerler, göller, doğa harikası birçok alana sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Denizli yerli yabancı birçok turistin akınına uğrayan, Pamukkale Travertenleri ile özdeşleşmiş olan, doğal termal sularına ayaklarınızı sokup güneşin batışını izleyebileceğiniz doğa harikası bir yerdir. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Denizli Ücretsiz Kamp Alanları

1. Kolak Gölü Piknik Ve Kamp Alanı

Kolak Gölü Piknik Ve Kamp Alanı

Denizli’nin Çameli ilçesinde yer alan ücretsiz kamp alanları listesinde ilk sıra yer alan Kolak Gölü Piknik Ve Kamp Alanı, Kolak Köyü’nde bulunmaktadır. Çam ağaçları ile çevrili göl etrafında kamp ve piknik yapabileceğiniz alanlar, sazan balığı avlayabilme imkanı, rengârenk bitki örtüsü vardır. Çadır kurmak için uygun alanların olduğu bölgeye özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine uzak bir konumda bulunan kamp alanında tuvalet ve mescit imkanı da bulunmaktadır. Kamp alanı yakınında bulunan köyden yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kolak Gölü Piknik Ve Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alnına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, mescit, yürüyüş ve piknik alanları, olta balıkçılığı gibi imkanlar bulunmaktadır. Kamp alanı yakınlarında bulunan köyden yeme-içme, market gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kolak, Unnamed Road, 20980 Çameli/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kolak Gölü Piknik Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Nikfer Bozdağ Kamp Alanı

Nikfer Bozdağ Kamp Alanı

Nikfer Bozdağ Kamp Alanı, kış aylarında kayakçılar tarafından rağbet gören gözde kayak alanlarından birisidir. Burada bulunan tesisler kış aylarında çalışmaktadır. Kampçılar içinde oldukça uygun bir alana sahip olan kamp yerine Pınarlar Köyü yol ayrımına saparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Nikfer Bozdağ Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Nikfer, Mahallesi, 20530 Tavas/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Nikfer Bozdağ Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Buldan Yayla Gölü Kamp Alanı

Buldan Yayla Gölü Kamp Alanı

Denizli’nin Buldan ilçesinde yer alan Buldan Yayla Gölü Kamp Alanı, bölgede bulunan Süleymanlı Köyü sınırlarında yer alır. Denizli şehir merkezine 52 km, Buldan ilçe merkezine ise 9 km uzaklıkta bulunan Buldan Yayla Gölü Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçlarınızla ulaşabilirsiniz. Kamp alanı gür ve sık çam ormanları arasında, düz ve çimenlik alanların da olduğu sakin, sessiz bir kamp yeridir. Yaz aylarında şehrin bunaltıcı sıcaklarından kaçmak için göl çevresinde, kuş sesleri içinde sakin bir kamp imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında balık da tutabilirsiniz. Buldan Yayla Gölü Kamp Alanında tesis, tuvalet, çeşme, banyo gibi olanaklar yoktur. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı olarak gelmeniz gereklidir.

Kamp olanakları: Buldan Yayla Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Süleymanlı, 20400 Buldan/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Buldan Yayla Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. İsrafil Deresi Kamp Alanı

İsrafil Deresi Kamp Alanı

Denizli şehir merkezine 7 km uzaklıkta bulunan İsrafil Deresi Kamp Alanı, etrafı yemyeşil ağaçlar ve bitki örtüsü ile çevrili doğa ile iç içe kamp imkanı sunan bir yerdir. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun alanda trekking ve hiking de yapabilirsiniz. Şehir merkezine yakın bir konumda bulunduğu için hem özel araçlarınız ile hem de toplu taşıma araçları ile kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Piknik yapıp kontrollü şekilde mangal ateşi de yakabilirsiniz. İsrafil Deresi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmuyor bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: İsrafil Deresi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yukarı, Kumluk Cd., 20050 Başkarcı/Denizli Merkez/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İsrafil Deresi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Beyağaç Topuklu Yaylası Kamp Alanı

Beyağaç Topuklu Yaylası Kamp Alanı

Denizli’nin Beyağaç ilçesinde şehir merkezine 94 km uzaklıkta bulunan Beyağaç Topuklu Yaylası, kampçılık ve piknik için uygun olan yerlerden biridir. Doğanın en güzel hallerinden birisi olan Beyağaç Topuklu Yaylası Kamp Alanı, çam ağaçları ve yemyeşil çimenliği ile eşsiz bir kamp deneyimi sunar. Tertemiz bol oksijenin bulunduğu kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmelerde bulunmaktadır. Bu nedenle de kamp yapmak isteyenlere büyük avantajlar sağlar. Sadece çadır kampçılığı yapılabilen Beyağaç Topuklu Yaylası Kamp Alanına özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel aracınız ile önce Tavas ilçesini geçip Kale’ye gelecek oradan Yeniköy-Beyağaç yoluna sapacaksınız.

Kamp olanakları: Beyağaç Topuklu Yaylası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Topuklu Yaylası Beyağaç İlçesi /DENİZLİ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Beyağaç Topuklu Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Gökpınar Barajı Kamp Alanı, Denizli Kamp Alanları

Gökpınar Barajı Kamp Alanı

Denizli şehir merkezine yakın konumda yer alan Gökpınar Barajı Kamp Alanı,  kampçılık, yürüyüş, piknik için tercih edilen serin ve sessiz bir yerdir. Şehir bunaltıcı havasından kurtulmak isteyenler baraj çevresinde bulunan düzlüklerde vakit geçirebilirler. Yanında bulunan Honaz Dağı’nın suya yansıyan manzarasında sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Gökpınar Barajı Kamp Alanı etrafında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da şehir merkezinden kalkan dolmuşlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Gökpınar Barajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Pamukkale/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gökpınar Barajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Derbent Barajı Kamp Alanı

Derbent Barajı Kamp Alanı

Denizli’nin Buldan ilçesinde yer alan Derbent Barajı Kamp Alanı, tertemiz havası, serinliği ve sessizliği ile tercih edilen kamp yerlerinden birisidir. Baraj etrafında bulunan düzlüklerde piknik yapabilir, bulunan masalarda oturabilirsiniz. Derbent Barajı Kamp Alanı çadırınızı kurup kamp yapabileceğiniz düzlükler, yürüyüşler yapabileceğiniz patikalar bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında balık tutabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmuyor bu nedenle kamp alanına hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Derbent Barajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Alanda kontrollü ateş yakılabilir alan, mangal ve piknik alanı, yürüyüş parkurları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 20400 Buldan/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Derbent Barajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Kıranyer Mevki Kamp Alanı

Kıranyer Mevki Kamp Alanı

Denizli’nin Babadağ bölgesinde Kıranyer Köyü’nde yer alan Kıranyer Mevki Kamp Alanı, şehir merkezine 12 km uzaklıkta kampçılık ve günübirlik geziler için oldukça uygun bir yerdir. Köy yerinde bulunan kamp alanı konumundan dolayı da oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır. Köyde bulunan imkanlar ve olanaklardan, misafirperver bir köy halkından dolayı rahat bir tatil yapabileceğiniz yerdir. Çadır ve karavan kampçılığı içinde uygun olan, sakin, sessiz kamp alanında ücretsiz şekilde konaklayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kıranyer Mevki Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanının bulunduğu köyden bakkal, market, tuvalet, çeşme, banyo gibi olanaklardan yararlanabilirsiniz. Alanda kontrollü ateş yakılabilir alan, mangal ve piknik alanı, yürüyüş parkurları imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karınyer Köyü- Babadağ/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kıranyer Mevki Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Gümüşsu Şelalesi Kamp Alanı

Gümüşsu Şelalesi Kamp Alanı

Denizli’nin Çivril ilçesinde Gümüşsu beldesinde yer alan Gümüşsu Şelalesi, bölgede bulunan Işıklı Gölü’ne yakın bir konumda bulunmaktadır. Gümüşsu Şelalesi etrafında kampçılık, günübirlik geziler, piknik gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanına herhangi bir tesis şuan bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Gümüşsu Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Alanda kontrollü ateş yakılabilir alan, mangal ve piknik alanı, yürüyüş parkurları, çadır konaklama imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümüşsu, Unnamed Road,, 20620 Çivril/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gümüşsu Şelalesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Sarımahmutlu Kamp Alanı

Sarımahmutlu Kamp Alanı

Denizli’nin Buldan ilçesinde yer alan Sarımahmutlu Kamp Alanı, çadır karavan kampçılığı için uygun olan, Denizli şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan kamp alanıdır. Sarımahmutlu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelirken hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Sarımahmutlu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Alanda kontrollü ateş yakılabilir alan, mangal ve piknik alanı, yürüyüş parkurları, çadır konaklama imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Buldan- Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sarımahmutlu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Işıklı Gölü Kamp Alanı

Işıklı Gölü Kamp Alanı

Denizli’nin Çivril ilçesinde yer alan Işıklı Gölü, Gümüşsu Şelalesi ile aynı bölgede bulunan kamp yerlerinden biridir. Muhteşem bir görüntüye sahip olan tabiat harikası yerde gün batımını izleyebilirsiniz. Gölün kıyısında bulunan alanlarda çadır kurabilir, piknik yapabilirsiniz.

Kamp olanakları: Işıklı Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Alanda kontrollü ateş yakılabilir alan, mangal ve piknik alanı, yürüyüş parkurları, çadır konaklama imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çivril/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Işıklı Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Eşen Göleti Kamp Alanı, Denizli Kamp Alanları

Eşen Göleti Kamp Alanı

Denizli’nin Beyağaç ilçesine 13 km uzaklıkta bulunan Eşen Göleti Kamp Alanı, doğası harikası yerlerden biridir. Gölet çevresi kızılçam ormanları ile kaplı, çadır kampçılığı için uygun olan doğal bir alandır. Eşen Göleti Kamp Alanında yürüyüş, olta balıkçılığı, su sporları gibi aktiviteler yapılmaktadır.

Eşen Göleti Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelirken hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Eşen Göleti Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Alanda kontrollü ateş yakılabilir alan, mangal ve piknik alanı, yürüyüş parkurları, çadır konaklama imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Beyağaç- Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Eşen Göleti Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Yeşildere Şelalesi (Ağlayankaya) Kamp Alanı

Yeşildere Şelalesi (Ağlayankaya) Kamp Alanı

Denizli’nin Çal ilçesinde yer alan Sakızcılar Köyü’nde bulunan Yeşildere Şelalesi (Ağlayankaya), Denizli şehir şehir merkezine 40 km uzaklıkta rahat bir kamp deneyimi sunan yerlerden biridir. Etrafı çınar ağaçları ile çevrili olan kamp alanında çadır kampçılığı yapabilir, şelalenin buz gibi akan suyunda serinleyebilirsiniz. Kamp alanına özel araçlarınız ile Çivril üzerinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yeşildere Şelalesi (Ağlayankaya) Kamp Alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir restoran bulunmaktadır. Buradan tuvalet, çeşme, elektrik gibi ihtiyaçları karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Yeşildere Şelalesi (Ağlayankaya) Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Alanda kontrollü ateş yakılabilir alan, mangal ve piknik alanı, yürüyüş parkurları, çadır konaklama imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sakızcılar, Kocadere mevkii, 20700 Çal/Denizli

Telefon: (0258) 765 11 20

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yeşildere Şelalesi (Ağlayankaya) Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Denizli Ücretli Kamp Alanları

14. Honaz Dağı Milli Parkı Kamp Alanı

Honaz Dağı Milli Parkı Kamp Alanı

Denizli’nin Honaz ilçesinde yer alan adını da bulunduğu yerden alan Honaz Dağı Milli Parkı Kamp Alanı, Denizli ücretli kamp alanları listesinde ilk sırada yer almaktadır. Honaz Dağı, Ege Bölgesinin 2.571 metre rakım ile en yüksek dağıdır. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da Denizli’nin tüm ilçelerinden kalkan toplu taşıma araçları ile kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Honaz Dağı Milli Parkı içerisinde bulunan flora ve fauna zenginlikleri ile bölgeye ziyaret edenlere mis gibi tertemiz bir hava ve koku sunmaktadır. Honaz Dağı Milli Parkı Kamp Alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesisler, büfeler, tuvalet, çeşme, mescit gibi birçok imkan sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Honaz Dağı Milli Parkı Kamp Alanında bulunan tesislerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, mescit, büfe, piknik alanı, yürüyüş parkurları, çadır konaklama, otopark alanı, olta balıkçılığı gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 3,5 TL, öğrenci 1,5 TL, bisiklet 3,5 TL, motosiklet 5 TL, otomobil 10 TL, minibüs 31 TL, midibüs 52 TL, otobüs 94 TL, 1 ünite çadır 10 TL ve 4 yataklı kır evi 100 TL/günlük. fiyatlar sezonluk olarak değişir, güncel değildir.

İletişim Bilgileri

Adres: Honaz Dağı Milli Parkı Yolu, 20430 Honaz/Denizli

Telefon: (0312) 207 50 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Honaz Dağı Milli Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Tepe Kamping, Denizli Kamp Alanları

Tepe Kamping

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bulunan Tepe Kamping alanı, muhteşem doğası ve manzarası ile misafirlerine iyi bir kamp imkanı sunmaktadır. İsminden de belli olduğu üzere bir tepe üzerinde yer alan kamp alanında yamaç paraşütü de yapılabilmektedir. Denizli şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunan kamp alanında çadır kampçılığı yapılabilmektedir. Tepe Kamping alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesislerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Tepe Kamping Alanında bulunan tesislerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, büfe, piknik alanı, bulaşık ve çamaşır yıkama alanı, havuz, yürüyüş parkurları, çadır konaklama, otopark alanı, olta balıkçılığı gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Tek kişi çadır konaklama 80 TL ve 2 kişi karavan konaklama 180 TL (elektrik ve su dâhil). 2 kişilik oda + kahvaltı konaklama 350 TL, 3 kişilik oda + kahvaltı konaklama 470 TL (klimalı odalar).0-6 yaş ücretsizdir.   7-12 yaş %50 indirimlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kale, 20190 Pamukkale/Denizli Merkez/Denizli

Telefon: 0532 614 53 48

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Tepe Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Honaz Saklıgöl Kamp Alanı

Honaz Saklıgöl Kamp Alanı

Denizli’nin Honaz ilçesinde yer alan Honaz Saklıgöl Kamp Alanı, Honaz Dağı’na yakın bir konumda bulunan doğa harikası bir yerdir. Kamp alanında çam ormanları, ortasında doğal oluşumlu gölet alanı bulunmaktadır. Honaz Saklıgöl Kamp Alanına özel araçlarınızla gelmeniz daha uygundur. Toplu taşıma araçları ile güçlük çekebilirsiniz. Buraya geldiğinizde kampçılık, piknik, dinlenme imkanı bulabilirsiniz.

Kamp olanakları: Honaz Saklıgöl Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş parkurları, piknik alanları, çadır konaklama, otopark alanı gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Giriş 5TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Yukarıdağdere, 20330 Honaz/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Honaz Saklıgöl Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Yatağan Kefe Yaylası Kamp Alanı

Yatağan Kefe Yaylası Kamp Alanı

Denizli’nin Seferihisar ilçesinde, Yatağan Mahallesinde bulunan Kefe Yaylası Kamp Alanı, hem kampçılık hem piknik için tercih edilen mesire alanı olarak da kullanılmaktadır. Denizli şehir merkezine 50 km uzaklıkta bulunan Kefe Yaylası’na Afyonkarahisar yolu üzerinde Kocabaş yol ayrımından ulaşılabilirsiniz. Kefe Yaylası 1350 metre rakıma sahip olan çam ormanları ile çevrili, tertemiz havası ve doğası ile sakin, sessiz bir tatil için tercih edebileceğiniz alanlardandır. Belediye bünyesinde hizmet veren tesiste bulunan restoran, büfe, tuvalet, çay bahçesi, manav gibi olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Yatağan Kefe Yaylası Kamp Alanında bulunan tesislerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, restoran, büfe, manav, çay bahçesi, çocuk oyun alanları, piknik alanı, bisiklet sürmek için parkurlar, yürüyüş parkurları, çadır konaklama, otopark alanı, Yörük çadırı gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp ve Yörük çadırı konaklama ücretleri sezonluk değişiklik gösterdiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yatağan Kefe Yaylası, Kocapınar, 20430 Serinhisar/Denizli

Telefon: 0258 280 20 20 – 0258 265 21 37

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yatağan Kefe Yaylası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Baydil Kamping, Denizli Kamp Alanları

Baydil Kamping

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde yer alan Baydil Kamping, travertenlerin giriş bölgesinde Natural Park’ın karşısında bulunmaktadır. Baydil Kamping hem bir kamp alanı hem de yüzme havuzlarından yararlanabileceğiniz aquapark  tesisidir. Traverten manzarasında kamp kurup keyifle vakit geçirebileceğiniz Baydil Kamping alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Baydil Kamping Alanında bulunan tesislerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, restoran, büfe, market, çocuk oyun alanları, piknik alanı, yüzme havuzu, su sporları, bisiklet sürmek için parkurlar, yürüyüş parkurları, çadır konaklama, otopark alanı gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 90 TL, karavan konaklama 140 TL. -Hafta içi aquapark 0-6 yaş ücretsiz, 6-11 yaş 20 TL, 11-18 yaş 40 TL ve yetişkin 40 TL. -Hafta sonu aquapark 0-6 yaş ücretsiz, 6-11 yaş 25 TL, 11 ve üzeri yaş 50 TL. fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kale Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Bulvarı, Traverten Sokak No: 61, Pamukkale – Denizli

Telefon: 0553 469 69 09- 0553 006 89 89

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Baydil Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Ornaz Vadisi Kamp Alanı, Denizli Kamp Alanları

Ornaz Vadisi Kamp Alanı
DCIM\100MEDIA\DJI_0081.JPG

Denizli şehir merkezine 8 km uzaklıkta bulunan Ornaz Vadisi Kamp Alanı, kampçılık, doğa yürüyüşleri, piknik ve mangal için tercih edilen yerlerdendir. Vadi içerisinde kayalıklar arasından tertemiz şelale suları akmaktadır. Buralarda şelale yanına kamp kurup keyifli, şelale sesinde vakit geçirebilirsiniz. Ornaz Vadisi Kamp Alanı, İsrafil  Deresi’ne yakın bir konumda bulunmaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir restoran da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Ornaz Vadisi Kamp Alanında bulunan tesislerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, restoran, piknik alanı, yürüyüş parkurları, çadır konaklama gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Araç giriş 10 TL.              

İletişim Bilgileri

Adres: Başkarcı, Erenler Cd., 20050 Merkezefendi/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ornaz Vadisi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Güney Şelalesi Kamp Alanı

Güney Şelalesi Kamp Alanı

Güney Şelalesi Kamp Alanı, Denizli’nin Güney ilçesine 4 km uzaklıkta Menderes Nehri kenarında bulunmaktadır. Denizli şehir merkezine 70 km uzaklıkta, şelalesi, soğuk akan suyu ve doğal güzelliği ile keyifli bir kamp imkanı sunmaktadır. Güney Şelalesi, Cindere Dağı yamacından çıkan sularla beslenerek 20 metre yükseklikten kendini aşağı bırakmaktadır. Şelalenin dinlendirici sesinde huzurla kamp kurup keyfini çıkarabilirsiniz.

Kamp olanakları: Güney Şelalesi Kamp Alanında bulunan tesislerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, restoran, piknik alanı, yürüyüş parkurları, çadır konaklama gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: giriş 20 TL.              

İletişim Bilgileri

Adres: Cindere, 20460 Güney/Denizli

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Güney Şelalesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Coşkun Kamping, Denizli Kamp Alanları

Coşkun Kamping

Denizli Kamp Alanları. Denizli şehir merkezine 60 km uzaklıkta bulunan Coşkun Kamping alanı ücretli kamp alanlarının sunduğu imkanların çoğunluğunu bulunduran rahat şekilde kamp kurup vakit geçirebileceğiniz bir yerdir. Coşkun Kamping alanında bulunan tesislerden, tuvalet, çeşme, restoran, büfe alanlarından yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Coşkun Kamping Alanında bulunan tesislerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, banyo, büfe, restoran, piknik alanı, ortak mutfak, çamaşırhane ve bulaşıkhane alanı, yürüyüş parkurları, çadır konaklama, otopark alanı gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk değişiklik gösterdiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Denizli

Telefon: 0258 272 25 54

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Coşkun Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Dört Mevsim Kamping, Denizli Kamp Alanları

Dört Mevsim Kamping

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde yer alan Dört Mevsim Kamping alanı 15 yıldan fazla süredir hizmet veren kamp yerlerinden biridir. Kamp alanında konaklaya bileceğiniz otel de bulunmaktadır. Burada konaklar iken yararlanabileceğiniz birçok imkanda bulunmaktadır. Dört Mevsim Kamping alanı Pamukkale Travertenleri’ne yakın bir konumda yer almaktadır.

Kamp olanakları: Dört Mevsim Kamping Alanında bulunan tesislerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, banyo, büfe, restoran, piknik alanı, bebek bakım servisi, travertenler, çamaşırhane, yüzme havuzu, kütüphane, yürüyüş parkurları, çadır ve oda konaklama, otopark alanı gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk değişiklik gösterdiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres:  Pamuk Mah., Hasan Tahsin Cd., 20190 Pamukkale/Denizli

Telefon: 0258 272 20 09 – 0533 729 93 02

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dört Mevsim Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Bağbaşı Yaylası Bungalov Ve Çadır Kamp Alanı

Bağbaşı Yaylası Bungalov Ve Çadır Kamp Alanı

Denizli şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunan Bağbaşı Kent Ormanı’nda yer alan Yaylası Bungalov Ve Çadır Kamp Alanı, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşabileceğiniz yerlerden biridir. Toplu taşıma tercih edeceğiniz zaman önce kent ormanına kadar gelip buradan da teleferik ile 400 metredeki istasyona ulaşarak servisler ile kamp bölgesine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezine de yakın bir konumda yer alan kamp alanı doğa ile baş başa şehrin gürültüsünden uzak şekilde çadır kampçılığı ve bungalov evlerde konaklama imkanı ile vakit geçirebileceğiniz bir yerdir. Bağbaşı Yaylası Bungalov Ve Çadır Kamp Alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Bağbaşı Yaylası Bungalov Ve Çadır Kamp Alanında bulunan tesislerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, banyo, büfe, restoran, piknik alanı, bebek bakım servisi, travertenler, çamaşırhane, yüzme havuzu, kütüphane, yürüyüş parkurları, çadır ve oda konaklama, otopark alanı gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Tek kişi Çadır konaklama 100 TL, 2 kişi bungalov oda konaklama 500 TL, tek kişi 250 TL/günlük (kahvaltı dahil). 0-6 yaş arası ücretsiz, 6-12 yaş arası %50 indirimli. 12 yaş ve üzeri yetişkin olarak ücretlendirilmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres:  Karataş, 20160 Pamukkale/Denizli

Telefon: 0258 211 28 28

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bağbaşı Yaylası Bungalov Ve Çadır Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Ceylan Pınarı Karavan Kamp Alanı

Ceylan Pınarı Karavan Kamp Alanı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde Develi Köyü’nde şehir merkezine yakın bir konumda bulunan Ceylan Pınarı Karavan Kamp Alanı, 25.000 m2’lik alan üzerine kurulu olan restoran, açık büfe, kendin pişir kendin ye imkanı olan, at çiftliği, çocuk oyun parkı ve yüzme havuzu da bulunan geniş bir tesistir. Ceylan Pınarı Karavan Kamp Alanında çadır kampçılığı ve pansiyon oda konaklaması yapabilirsiniz. Pamukkale-Karahayıt minibüsleriyle kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanına gitmeden önce rezervasyon yapmanız gereklidir.

Kamp olanakları: Ceylan Pınarı Karavan Kamp Alanında bulunan tesislerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, banyo, büfe, restoran, piknik alanı, yüzme havuzu, kendin pişir kendin ye imkanı olan, at çiftliği, çocuk oyun parkı, yürüyüş parkurları, çadır ve oda konaklama, otopark alanı gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk değişiklik gösterdiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres:  Develi, 20000 Denizli Merkez/Denizli

Telefon: 0532 586 94 50

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ceylan Pınarı Karavan Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Kurhaus Arslan Pansiyon Ve Kamping

Kurhaus Arslan Pansiyon Ve Kamping

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde Karahayıt beldesi merkezinde yer alan Kurhaus Arslan Pansiyon Ve Kamping alanı aileleriniz ile rahat bir şekilde kamp yapabileceğiniz yerlerden biridir. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanında birçok olanak da bulunmaktadır. Denizli- Pamukkale Travertenleri’ni görmeye geldiğinizde konaklamak için Kurhaus Arslan Pansiyon Ve Kamping alanını tercih edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Kurhaus Arslan Pansiyon Ve Kamping Alanında bulunan tesislerde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, büfe, kafe, restoran, piknik alanı, yüzme havuzu, yürüyüş parkurları, çadır ve oda konaklama, otopark alanı gibi imkanları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk değişiklik gösterdiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres:  Karakaya Sok. 117 No.7, 20290 Pamukkale- Denizli

Telefon: 0535 839 28 97

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kurhaus Arslan Pansiyon Ve Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Çorum Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınızç

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*