Didim Yemek Yerleri, Didim Restoranları

Didim Yemek Yerleri, Didim Restoranları, Didim, Ege bölgesinde yer alan bir ildir. Didim’e kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizde birçok kişinin akın ettiği, sayısız ziyaretçilerin geldiği, Aydın’da tatil yerleri ve tarihin izlerini taşıyan birçok kültürel zenginlik bulunmaktadır. Hem yöre halkının hem de çevre illerden gelen sayısız ziyaretçinin ilgisini çeken, yöresel lezzetlerin sunulduğu Aydın’ın Didim ilçesinde farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi yemek mekânlarını derledik. Farklı restoranlar listelenmiştir. Didim’de ne yenir?

Didim’de Bulunan En İyi 5 Yemek Yeri

1. ikbal’s restaurant, Didim Yemek Yerleri

ikbal's restaurant

Aydın-Didim bölgesinde hizmet veren ikbal’s restaurant, deniz kıyısında, ferah, otantik, güzel sevimli bir işletme olarak et, balık, hamburger, tavuk gibi birçok lezzetli yemekler sunmaktadır. Ortamı, ferahlığı, havası, ziyaretçilerine keyifli bir yemek imkânı sunmaktadır. Her damak zevkine uygun bir yemek, lezzet bulmanız mümkündür. Çalışanlar ilgili, güler yüzlü, servisi hızlı, manzarası güzeldir.

İletişim Bilgileri

Adres: Altınkum, Yalı Cad. No:65, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 813 53 66

Sosyal Medya Sayfası: facebook  

Bulunduğunuz Konumdan ikbal’s restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. KARÇİÇEĞİ RESTAURANT

KARÇİÇEĞİ RESTAURANT

Aydın-Didim bölgesinde bulunan KARÇİÇEĞİ RESTAURANT, açık ve kapalı oturma alanları bulunan nezih, ferah, temiz, hijyen kurallarına uygun, ilgili bir mekandır. Yemeklerin başlangıcı olan birbirinden lezzetli çorbalar, et, balık, pide gibi zengin bir menü sunulmaktadır. Yöre halkı ve bölgeye gelen turistler tarafından ilgili görmekte, yemekleri ve sunumları da beğenilmektedir. Denizin yanında yol üzerinde yer alan mekânda birbirinden lezzetli ürünleri deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çamlık, Yalı Cad. No:7, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 813 42 36

Bulunduğunuz Konumdan KARÇİÇEĞİ RESTAURANT‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Okka Mangal Keyfi

Okka Mangal Keyfi

Aydın-Didim bölgesinde hizmet veren Okka Mangal Keyfi, Didim’in en güzel hizmet veren, lezzetli ürünlerinin sunulduğu işletmelerden biridir. Çorba, et ve pide restoranı olarak birbirinden lezzetli menüler sunulmaktadır. Et severlerin vazgeçemeyeceği, tadı damaklarında kalacak bir lezzet sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Efeler, Atatürk Blv. No:145/A, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 811 08 88

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan Okka Mangal Keyfi‘ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Köşe Et Restaurant

Köşe Et Restaurant

Aydın-Didim bölgesinde bulunan, ziyaretçilerine nezih, şık, ferah bir ortamda hizmet veren Köşe Et Restaurant, et severler için birbirinden lezzetli menülerin sunulduğu mekânlardan biridir. Kebap, kavurma, köfte, pizza, pide, kaburga gibi birbirinden lezzetli, zengin bir menü sunulmaktadır. Didim’de güzel bir yemek için tercih edebileceğiniz mekânlardan biri olarak ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Efeler, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 811 00 67

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan Köşe Et Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Mavi Restaurant & Bistro

Mavi Restaurant & Bistro

Aydın-Didim bölgesinde hizmet veren Mavi Restaurant & Bistro, gerekli hijyen kurallarının uygulandığı, temiz, nezih, şık bir mekandır. Açık ve kapalı oturma alanları bulunan mekânda çeşit çeşit yemekler, ikramlar, zengin bir menü sunulmaktadır. Konaklama hizmeti de bulunan işletmede birçok olanak sunulmaktadır. Ortamın ferahlığı, havası, mavinin huzur veren rengi, dekorasyonu ziyaretçilerin beğenisini alırlar.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisar, Fener Cad. 10/A, 09270 Didim/Aydın

Telefon: 0850 305 8253

Bulunduğunuz Konumdan Mavi Restaurant & Bistro‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Aydın Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*