Aydın Yemek Yerleri, Aydın Restoranları

Aydın Yemek Yerleri, Aydın Restoranları, Aydın, Ege bölgesinde yer alan bir ildir. Aydın’a kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizde birçok kişinin akın ettiği, sayısız ziyaretçilerin geldiği, Aydın’da tatil yerleri ve tarihin izlerini taşıyan birçok kültürel zenginlik bulunmaktadır. Kıyı şehri olarak deniz, kara ve hava yolu ile ulaşımların mümkün olduğu birçok gezilip görülecek, tatil yapılacak yerleri olması ile birlikte enfes lezzetlerin, zeytinyağlı ürünlerin de gündemde olduğu bir şehir olmuştur. Yemekleri ile dikkat çekmekte her damak zevkine hitap etmektedir. Hem yöre halkının hem de çevre illerden gelen sayısız ziyaretçinin ilgisini çeken, yöresel lezzetlerin sunulduğu Aydın’da farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi yemek mekânlarını derledik. Farklı restoranlar listelenmiştir. Aydın’da ne yenir?

Aydın’da Bulunan En İyi 35 Yemek Yeri

1. Tarihi Sarıoğlu Lokantası

Tarihi Sarıoğlu Lokantası

Aydın şehir merkezinde hizmet veren Tarihi Sarıoğlu Lokantası, ferah, nezih, taze ve lezzetli yemeklerin yapıldığı lokantalardan biridir. Zeytinyağlı, etli, sebzeli birçok çeşit yemek, tatlı ziyaretçilerine lezzetli bir şekilde sunulmaktadır. Temiz, ilgili bir işletme olan mekânda fiyatlar ortalama bir şekildedir. Sunulan lezzetli yemekler beğenilmektedir. Genel olarak sakin bir ortamda hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ata, Denizli Blv. Yanyolu No:58, 09010 Merkez/Aydın Merkez/Aydın

Telefon: (0256) 211 45 55

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Tarihi Sarıoğlu Lokantası‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Hangar cafe ve restoran

Hangar cafe ve restoran

Aydın-Nazilli bölgesinde hizmet veren Hangar cafe ve restoran, eski bir demiryolu deposunun dekora edilip restorana dönüştürüldüğü işletmelerden biridir. Şık, nezih, temiz bir mekândır. Sabah kahvaltı servisinden akşam yemeklerine birçok öğünde yemek servisi sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Altıntaş, Fevzi Çakmak Cad. No:42, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 315 64 76

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hangar cafe ve restoran‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Menderes Pide Salonu

Menderes Pide Salonu

Aydın’da hamur işi enfes bir lezzet sunan Menderes Pide Salonu, birbirinden lezzetli, bol malzemeli, her damak zevkine ayrı ayrı hitap eden pidelerin yapıldığı bir işletmedir. İşletmenin en sevilen pide çeşitlerinden olan kuşbaşılı mantarlı pide ve tahinli pide mutlaka deneyimlemeniz gereken lezzetlerdendir. Mekân oldukça temiz, otantik, çalışanlar ilgili, hizmet güzel, sunulan yemekler doyurucu ve lezzetlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Adnan Menderes, Doğu Aydın Blv. No:6, 09010 Aydın Merkez/Aydın

Telefon: (0256) 211 51 36

Bulunduğunuz Konumdan Menderes Pide Salonu‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Saray Restaurant, Aydın Yemek Yerleri

Saray Restaurant

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet sunan Saray Restaurant, nezih, ferah, otantik, oldukça güzel dekore edilmiş enfes yemeklerin yapıldığı restoranlardan biridir. Işıklandırması, ortamı, çalışanların ilgisi, şık sunumu, yemeklerin doyurucu ve lezzetli sunumu ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Akşamları ışıklandırması açık alanda bulunan masaları yemek keyfini arttırmaktadır. Menüleri oldukça zengindir; balık çeşitlerinden et yemeklerine, sebze yemeklerinden hamur işi yemeklere kadar birçok çeşit ziyaretçilerine lezzetli bir şekilde sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Camikebir, Bozkurt Sk. No:25, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0544 921 62 24

Bulunduğunuz Konumdan Saray Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Yenipazarlı Kazım Usta 2

Yenipazarlı Kazım Usta 2

Aydın-Efeler bölgesinde hizmet veren Yenipazarlı Kazım Usta 2, gerekli hijyen kurallarının uygulandığı, temiz, ferah, otantik bir işletmedir. Yöresel yemeklerden, hamur işi enfes pidelere, tatlılara birçok lezzetli ürününün yapılıp güzel bir şekilde sunulduğu mekânda doyurucu bir yemek fırsatı sunulmaktadır. Mekânın beğenilen yemeklerinin başında etli pide çeşitleri ve tahinli pidesi yer almaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Adnan Menderes, Aydın Bulv No:17, 09100 Efeler/Aydın

Telefon: (0256) 211 26 26

Bulunduğunuz Konumdan Yenipazarlı Kazım Usta 2‘ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. KARÇİÇEĞİ RESTAURANT

KARÇİÇEĞİ RESTAURANT

Aydın-Didim bölgesinde bulunan KARÇİÇEĞİ RESTAURANT, açık ve kapalı oturma alanları bulunan nezih, ferah, temiz, hijyen kurallarına uygun, ilgili bir mekandır. Yemeklerin başlangıcı olan birbirinden lezzetli çorbalar, et, balık, pide gibi zengin bir menü sunulmaktadır. Yöre halkı ve bölgeye gelen turistler tarafından ilgili görmekte, yemekleri ve sunumları da beğenilmektedir. Denizin yanında yol üzerinde yer alan mekânda birbirinden lezzetli ürünleri deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çamlık, Yalı Cad. No:7, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 813 42 36

Bulunduğunuz Konumdan KARÇİÇEĞİ RESTAURANT‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Kahve Bahane, Aydın Yemek Yerleri

Kahve Bahane

Aydın-Efeler bölgesinde nezih, ferah, şık, gerekli temizlik ve hijyen kurallarının uygulandığı Kahve Bahane, çeşitli yöresel ve dünya mutfağından yemeklerin yapılıp sunulduğu işletmelerden biridir. Açık ve kapalı oturma alanları bulunan mekânda ziyaretçiler temiz havada lezzetli yemeklerini yiyebilirsiniz. Ayrıca sabah kahvaltısı servisi, tadı enfes kahvelerin sunulduğu mekân günün her saatinde hizmet vermektedir. Ferah bir ortamda lezzetli, doyurucu bir yemek keyfi için mekânı tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ovaeymir, Aydın Muğla Karayolu Üzeri 2.km, 09000 Efeler/Aydın

Telefon: (0256) 226 16 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kahve Bahane‘ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Casablanca Restaurant

Casablanca Restaurant

Aydın-Kuşadası bölgesinde hem turistlerin hem de yerli birçok ziyaretçinin tercih ettiği mekânlardan biri olan Casablanca Restaurant, 1997 yılından beri hizmet sunmaktadır. Mekânda deniz mahsulleri, biftek, ızgara çeşitleri, Türk mutfağı, Hint mutfağı, pizza pasta çeşitleri, vejetaryen menü, çocuk menüsü, kahvaltı çeşitleri gibi zengin bir menü sunulmaktadır. Günün her saatinde keyifle yemeklerinizi yiyip vakit geçirebilirsiniz. Otantik, temiz bir mekândır ve yoğun ilgiden dolayı çoğunlukla kalabalık olmaktadır. Çalışanlar kalabalığa rağmen tüm ziyaretçilerine ilgili bir şekilde hizmet sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: camikebir mahallesi, ismet İnönü bulvarı yeni belediye binası no:13, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0532 695 31 26

Bulunduğunuz Konumdan Casablanca Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Eniştem Lokantası, Aydın Yemek Yerleri

Eniştem Lokantası

Aydın-Efeler bölgesinde hizmet veren Eniştem Lokantası, gerekli hijyen kurallarının uygulandığı, yöresel yemeklerin ve çorbaların yapıldığı lokantalardan biridir. Yemekleri lezzetli ve doyurucu, kullanılan ürünler taze, çalışanlar ilgili, servis hızlı, sunumalar güzel, ortamı ferahtır.

İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Mahallesi Muğla Bulvarı No:56/A Aydın Göz Hastanesi 500m Aşağısı, 09100 Efeler/Aydın

Telefon: (0256) 219 80 83

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Eniştem Lokantası‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Şenyuva Şelale Kahvalti Evi& Restaurant

 Şenyuva Şelale Kahvalti Evi& Restaurant

Aydın’da bulunan Şenyuva Şelale Kahvalti Evi& Restaurant, sessiz, sakin, su yanında, ferah, temiz havada kahvaltı ve yemek için tercih edebileceğiniz mekânlardan biridir. İşletme salaş tarzda doğa ortamında bulunan yöresel birçok lezzetin yapılıp sunulduğu mekânlardan biridir. Sıcacık ekmekleri, ızgara, kavurma, pide çeşitleri günün her saatinde farklı yemek keyfi sunmaktadır. Menüler doyurucu, içeriği zengindir.

İletişim Bilgileri

Adres: Danişment, 09000 Efeler/Aydın

Telefon: 0533 225 51 06

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Şenyuva Şelale Kahvalti Evi& Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Dar Bölge Çöp Şiş

Dar Bölge Çöp Şiş

Aydın-Söke bölgesinde hizmet veren Dar Bölge Çöp Şiş, salaş tarzda bir işletmedir. Lezzetli çöp şişler, köfte, tavuk gibi birçok çeşit lezzetli bir şekilde, sıcak, taze doyurucu olarak sunulmaktadır. Mekânda çocuklu aileler için çocukların oynayacağı bir alan da bulunmaktadır. Sevimli, otantik, keyifli bir mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet, Çevre Sk., 09200 Söke/Aydın

Telefon: (0256) 512 19 88

Bulunduğunuz Konumdan Dar Bölge Çöp Şiş‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Bülbül Restaurant

Bülbül Restaurant

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Bülbül Restaurant, temiz, hijyen kurallarına uygun, ilgili ve güler yüzlü hizmet sunan birçok çeşit yemeğin yapıldığı işletmelerden biridir. Mekânda tercih edilen lezzetlerin başında kıymalı pide, döner, saç kavurma gibi yemekler gelmektedir. Çalışanlar ziyaretçilerine karşı ilgili, servis ve sunumlar güzel, doyurucudur. Açık ve kapalı oturma alanlarını tercih edebilirsiniz. Otantik, ferah, temiz, ilgili bir işletme olarak enfes lezzetleri ile ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Alacamescit, Kahramanlar Cad., 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: (0256) 612 51 52

Bulunduğunuz Konumdan Bülbül Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Adana Sofrası, Aydın Yemek Yerleri

Adana Sofrası

Aydın-Söke bölgesinde salaş tarzda, gerekli hijyen ve temizlik kurallarına uygun şekilde hizmet veren Adana Sofrası, ferah, otantik, taze ürünlerle yapılan lezzetlerin sunulduğu işletmelerden biridir. Aydın’da Adana sofrasının lezzetini hissedip tadabileceğiniz bir mekândır. Birbirinden lezzetli yemeklerin usta ellerde pişirilip sunulduğu mekânı tercih edip deneyimleyebilirsiniz. 2000 yılından beri bölgede ziyaretçilerini ağırlayan işletmede kebap, pide, döner, çöp şiş, pizza ve çorba gibi çeşitler zengin bir menü oluşturmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Konak, Aydın Cad. No:5-B, 09200 Söke/Aydın

Telefon: (0256) 512 92 62

Bulunduğunuz Konumdan Adana Sofrası‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Kervan Kebap Salonu

Kervan Kebap Salonu

Aydın-Nazilli bölgesinde hizmet veren Kervan Kebap Salonu, gerekli hijyen kurallarının uygulandığı, temiz, nezih, ferah bir ortama sahip olan lezzetli taze etlerden ve malzemelerden üretilmiş kebapların yapılıp sunulduğu işletmelerden biridir. Sunulan menülerde porsiyonlar doyurucu ve lezzetlidir. Servis hızlı, çalışanlar ilgili, sunumlar güzel, meze ve salata ikramlıkları da güzel ve yeterlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Altıntaş, 159. Sk. No:1, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 313 63 44

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kervan Kebap Salonu‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Keyif Bahçesi, Aydın Yemek Yerleri

Keyif Bahçesi

Aydın şehir merkezinde hizmet veren Keyif Bahçesi, doğa ile iç içe, elit ve nezih bir ortamda ziyaretçilerine hem sabah kahvaltısı hem keyfi kahvesi hem de akşam yemeği hizmeti sunan ferah bir işletmedir. Açık ve kapalı oturma alanlarında isteğiniz gibi keyifle oturup birbirinden lezzetli çeşitli yöresel yemekleri deneyimleyebilirsiniz. Klasik sakin bir müzik eşliğinde sizi dinlendiren havasında siz keyifle yemeğinizi yiyip oturur iken çocuklarınızda oyun alanında oynayabilir. Mekânda atlar da bulunmaktadır. Yoğun ilgi gören ortam, şehrin bunaltıcı havasından uzakta güzel bir yemek imkânı sunuyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Kızılcaköy, 09000 Aydın Merkez/Aydın

Telefon: (0256) 245 11 75

Bulunduğunuz Konumdan Keyif Bahçesi‘ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Öz Metin Restaurant

Öz Metin Restaurant

Aydın-Efeler bölgesinde hizmet veren Öz Metin Restaurant, ferah, geniş, otantik, nezih bir mekân olarak ziyaretçilerine et, sebze, tatlı ve içeceklerin zengin bir menü ile sunulduğu restoranlardan biridir. Mekânda en çok tercih edilen lezzetlerin başında tandır gelmektedir. Günün farklı saatlerinde çeşit çeşit lezzet için sakin, ferah, temiz havada oturmak için tercih edebileceğiniz bir işletmedir. Çalışanlar ilgili, servisi hızlı ve güler yüzlü bir şekilde yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Aydın Dalaman Karayolu Üzeri Petrol Ofisi Yanı, 09110 Efeler/Aydın

Telefon: 0546 597 09 42

Bulunduğunuz Konumdan Öz Metin Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Kalyon Lazutti Çöpşiş

Kalyon Lazutti Çöpşiş

Aydın ilinde 1993 yılından beri hizmet veren tamamen helal kesim etlerin pişirildiği Kalyon Lazutti Çöp şiş, otantik, temiz, salaş tarzda bir işletmedir. Porsiyonlar doyurucu bir şekilde sunulmaktadır. Nar ekşili salatası, çökelek, tereyağı, çöp şişleri damaklarda tadı kalacak lezzetlerdendir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ortaklar Mahallesi Dörtyol mevkii No:125, 09330 Germencik

Telefon: 0536 346 19 80

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kalyon Lazutti Çöpşiş‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Köfteci Tahsin, Aydın Yemek Yerleri

Köfteci Tahsin

Aydın’da çöp şiş ve Çine köftesinin en lezzetli şekilde yapılıp sunulduğu işletmelerden biri olan Köfteci Tahsin, lokum kıvamında damaklarda tadı kalacak lezzet sunmaktadır. Salaş tarza, temiz, otantik bir mekândır. Enfes köftelerini, çöp şişlerini deneyimlemek için tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni, 342. Sk. No:1, 09500 Çine/Aydın

Telefon: (0256) 711 99 68

Bulunduğunuz Konumdan Köfteci Tahsin‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Konyalı Ahmet Usta – Nazilli

Konyalı Ahmet Usta – Nazilli

Aydın-Nazilli bölgesinde hizmet veren Konyalı Ahmet Usta, zengin bir menü çeşitliliğine sahip olan temiz, ferah bir işletmedir. Mekânda çorbalardan çeşit çeşit birçok yöreye ait kebap türleri, tavuk şiş kanatlar, pide ve lahmacun çeşitleri gibi her damak zevkine uygun yemekler sunulmaktadır. Yemeklerin yanında masaya gelen ikramlıklar salatalar da lezzetli ve doyurucudur. Keyifli, doyurucu, lezzetli bir yemek keyfi için mekânı tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Zafer, Ordu Cad. NO: 186/B, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 502 15 15

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Konyalı Ahmet Usta – Nazilli‘ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Mezgit Restaurant

Mezgit Restaurant

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren Mezgit Restaurant, en lezzetli ve iyi balık restoranlardan biridir. Hem ortamın nezih, ferah, şık, temi olması hem zengin menüye sahip olması hem de birbirinden lezzetli taze ürünlerin sunulması ziyaretçilerin beğenisi almaktadır. Birçok balık çeşidi meze ve salata çeşidi, tatları güzel doyurucudur. İşletme sahibi ve çalışanlar ziyaretçilerine oldukça ilgili, servisi hızlı, sunumları güzel ve şık bir şekilde sağlanmaktadır. Balıkların taze ve lezzetli olması oldukça önemlidir, mekânda müşterilerine bu koşulları en iyi şekilde sağlamaktadır. Balık severlerin tercih edebileceği bir mekândır.

İletişim Bilgileri

Adres: Türkmen, Setur, Türkmen Mah. Atatürk Bulvarı, Marina Karşısı No:104, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: (0256) 618 28 08

Bulunduğunuz Konumdan Mezgit Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Mavi Restaurant & Bistro

Mavi Restaurant & Bistro

Aydın-Didim bölgesinde hizmet veren Mavi Restaurant & Bistro, gerekli hijyen kurallarının uygulandığı, temiz, nezih, şık bir mekandır. Açık ve kapalı oturma alanları bulunan mekânda çeşit çeşit yemekler, ikramlar, zengin bir menü sunulmaktadır. Konaklama hizmeti de bulunan işletmede birçok olanak sunulmaktadır. Ortamın ferahlığı, havası, mavinin huzur veren rengi, dekorasyonu ziyaretçilerin beğenisini alırlar.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisar, Fener Cad. 10/A, 09270 Didim/Aydın

Telefon: 0850 305 8253

Bulunduğunuz Konumdan Mavi Restaurant & Bistro‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Tranche, Aydın Yemek Yerleri

Tranche

Aydın-Kuşadası bölgesinde hizmet veren bir işletme olan Tranche, 2012 yılından beri müşterilerini ağırlayan, birbirinden lezzetli, taze etler ve ürünler ile usta kadrosu ile ziyaretçilerine enfes lezzetler sunmaktadır. Menüleri çeşitli, birbirinden lezzetli et çeşitleri, köfteler, hamburgerler ile damaklarda tadı kalacak ürünler sunulmaktadır. Mekân sadece yemekleri ile değil ortamı ile de ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Şık, nezih, ferah ortamında, ilgili güler yüzlü çalışanları, hızlı servisleri ile ağırlanmaktasınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Türkmen, Setur Marina Avm, Atatürk Blv. No:101, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0256) 618 28 29

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Tranche‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Baba Şakir Restaurant

Baba Şakir Restaurant

Aydın-Efeler bölgesinde hizmet veren Baba Şakir Restaurant, ferah ve otantik ortamı ile çeşitli yöresel yemeklerin sunulduğu mekânlardan biridir. Kullanılan ürünler taze, lezzetli ve usta ellerde en iyi şekilde pişirilip hazırlanarak sunulmaktadır. Et tandırın en lezzetli ve güzel sunumu ile sofraya sıcak bir şekilde ateş köz üzerinde gelmektedir. Bu da ziyaretçilerine keyifli lezzetli bir yemek keyfi sunmaktadır. Doyurucu porsiyonları, açık ve kapalı oturma alanları, ilgili çalışanları ile beğenilmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ata Mah., Denizli Blv. 68/A, 09100 Merkez/Efeler/Aydın

Telefon: (0256) 211 61 11 – 0533 423 73 99

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Baba Şakir Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Mehmet Zengin, Aydın Yemek Yerleri

Mehmet Zengin

Aydın-Çine bölgesinde uzun zamandır hizmet veren Mehmet Zengin, birbirinden lezzetli ürünleri, köfteleri, çöp şişi ile damaklarda tadı kalacak lezzetler sunmaktadır. Çalışanları güler yüzlü, ilgili, servisleri güzel ve doyurucu, ortamı nezih, otantik, salaş tarza bir mekândır. Ziyaretçilerin beğenisi almaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet, Adnan Menderes Blv., 09520 Çine/Aydın

Telefon: (0256) 711 93 40

Bulunduğunuz Konumdan Mehmet Zengin‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Kumrucu İbo, Aydın Yemek Yerleri

Kumrucu İbo

Aydın’da bulunan Kumrucu İbo, bölgenin en meşhur pratik yemeklerinden olan doyurucu bir lezzet kumrunun yapılıp sunulduğu mekânlardandır. Hem ekmeği hem lezzetli taze malzemeleri ile damaklarda lezzeti kalacak enfes bir ekmek arasıdır. Aydın’a gelip de deneyimlemeden dönmemeniz gereken enfes lezzetlerden olan kumru ve birçok ürün mekânda ziyaretçilerine doyurucu ve lezzetli bir şekilde sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Zafer, Doğu Gazi Blv. No:175, 09010 Aydın Merkez/Aydın

Telefon: (0256) 212 03 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kumrucu İbo‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Planet Yucca Restaurant

Planet Yucca Restaurant

Aydın-Kuşadası ilçesinde yerli yabancı birçok ziyaretçinin tercih ettiği mekânlardan biri olan Planet Yucca Restaurant, güzel bir ambiyansa, dekorasyona sahip, temiz, ferah, eğlenceli bir işletmedir. Mekânda canlı müzik de yapılmaktadır. Yemekler oldukça lezzetli ve çeşit boldur. Açık oturma alanları ferah, temiz havada keyifli, güzel bir yemek imkânı sunmaktadır. Gündüz ya da gece her zaman ziyaretçilerine farklı bir ambiyans sunmaktadır. Hem yöresel yemekler hem de dünya mutfağından farklı birçok lezzet sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Camikebir, Sağlık Cad. No:65, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: (0256) 612 07 69

Bulunduğunuz Konumdan Planet Yucca Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Kısmet Pide Salonu Nazilli

Kısmet Pide Salonu Nazilli

Aydın-Nazilli bölgesinde bulunan Kısmet Pide Salonu Nazilli, salaş tarzda, otantik, temiz, birbirinden lezzetli ve çeşitli pidelerin yapıldığı işletmelerden biridir. Pide doyurucu, çoğunluğun sevdiği, birçok çeşidinin bulunduğu lezzetlerdendir. Kısmet Pide Salonu Nazilli, enfes lezzetli pidelerin, hem hamuru hem kullanılan malzemeleri hem de tam kıvamında, oranında pişirilip sunulması ile ziyaretçilerinin beğenisini büyük oranda almaktadır. En beğenilen pide çeşitlerinden kıymalı ve tahinli pide çeşitleri mutlaka deneyimlemeniz gereken lezzetlerdendir. Uzun yıllardır hizmet sunan işletme ilgili çalışanları, hızlı servisi, temiz ortamı ile ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Dumlupınar, Reşit Galip Cad. No:87, 09900 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 315 44 66

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kısmet Pide Salonu Nazilli‘ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Sökelim kasap, Aydın Yemek Yerleri

Sökelim kasap

Aydın-Söke’de bulunan Sökelim kasap, salaş tarzda, otantik, damaklarda tadı kalacak birbirinden lezzetli köfte, kebap, sucuk gibi et çeşitlerinin sunulduğu mekânlardan biridir. İşletmenin otantik, sıcak ortamında keyifli, samimi bir yemek deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Ziyaretçileri lezzetli yemeklerini beğenmekte, memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Taze, lezzetli etleri ve ikramlıkları doyurucudur.

İletişim Bilgileri

Adres: ATATÜRK aydın caddesi, Merve Akbulut APT No 18 İç Kapı No:z1, 09200 Söke/Aydın

Telefon: (0256) 512 60 30

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Sökelim kasap‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Köşe Et Restaurant

Köşe Et Restaurant

Aydın-Didim bölgesinde bulunan, ziyaretçilerine nezih, şık, ferah bir ortamda hizmet veren Köşe Et Restaurant, et severler için birbirinden lezzetli menülerin sunulduğu mekânlardan biridir. Kebap, kavurma, köfte, pizza, pide, kaburga gibi birbirinden lezzetli, zengin bir menü sunulmaktadır. Didim’de güzel bir yemek için tercih edebileceğiniz mekânlardan biri olarak ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Efeler, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 811 00 67

Sosyal Medya Sayfası: facebook  

Bulunduğunuz Konumdan Köşe Et Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Meşhur Sökeli Ali Baba Çöp Şiş

Meşhur Sökeli Ali Baba Çöp Şiş

Aydın-Söke bölgesinde hizmet veren Meşhur Sökeli Ali Baba Çöp Şiş, salaş tarzda, otantik, sevimli bir mekândır. Lezzetli enfes çöp şişlerin, köftelerin ve birçok lezzetin yapılıp sunulduğu mekânda doyurucu bir yemek yiyebilirsiniz. Uzun yıllardır lezzetini ve adını duyurmayı devam ettirmeyi başarmıştır. Çalışanlar ilgili, servis ve sunumlar özenli ve hızlı bir şekildedir. Aydın’ın yoğun ilgi gören çöp şiş lezzetini burada da deneyimleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yenidoğan Mah. Cumhuriyet Cad. Ege 2 Outlet No: 278/A, 09200 Söke/Aydın

Telefon: (0256) 512 35 51

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Meşhur Sökeli Ali Baba Çöp Şiş‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Şafaklar Otel & Restaurant

 Şafaklar Otel & Restaurant

Aydın-Nazilli bölgesinde hizmet veren Şafaklar Otel & Restaurant, Karadeniz yöresine ait olan pidelerin, köftelerin, balık çeşitlerinin enfes bir şekilde hazırlanıp sunulduğu işletmelerden biridir. Birbirinden lezzetli yöresel yemeklerin usta ellerde yapılıp sunulduğu mekânda ferah, temiz, nezih bir ortamda yemeklerinizi yiyebilirsiniz. İşletme ziyaretçilerine âdete bir Karadeniz havası yaşatmaktadır. Yemeklerden yöresel lezzetlerden lezzetli Vakfıkebir’e özgü ekmeğe kadar her ürün sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Sanayi, Aydın Nazilli Devlet Karayolu No:131, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 316 06 66

Bulunduğunuz Konumdan Şafaklar Otel & Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. Köfteci Yusuf, Aydın Yemek Yerleri

Köfteci Yusuf

Aydın-Söke bölgesinde bulunan Köfteci Yusuf, nezih, temiz, hijyen kurallarına uygun, otantik bir mekan olarak birçok ziyaretçiye enfes yemekler sunmaktadır. Sunumları, servisi güzel, hızlı, temiz bir şekilde yapılmaktadır. İşletmenin hizmet veren şubeleri de bulunmaktadır. Ürünler taze, lezzetli, doyurucu, tadı ve doyuruculuğu yerindedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gölbent Mah. Söke-Bodrum Karayolu Üzeri Capello Avm No:126, 09200 Söke/Aydın

Telefon: 444 6 162

Bulunduğunuz Konumdan Köfteci Yusuf‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. ikbal’s restaurant

ikbal's restaurant

Aydın-Didim bölgesinde hizmet veren ikbal’s restaurant, deniz kıyısında, ferah, otantik, güzel sevimli bir işletme olarak et, balık, hamburger, tavuk gibi birçok lezzetli yemekler sunmaktadır. Ortamı, ferahlığı, havası, ziyaretçilerine keyifli bir yemek imkânı sunmaktadır. Her damak zevkine uygun bir yemek, lezzet bulmanız mümkündür. Çalışanlar ilgili, güler yüzlü, servisi hızlı, manzarası güzeldir.

İletişim Bilgileri

Adres: Altınkum, Yalı Cad. No:65, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 813 53 66

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan ikbal’s restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Okka Mangal Keyfi

Okka Mangal Keyfi

Aydın-Didim bölgesinde hizmet veren Okka Mangal Keyfi, Didim’in en güzel hizmet veren, lezzetli ürünlerinin sunulduğu işletmelerden biridir. Çorba, et ve pide restoranı olarak birbirinden lezzetli menüler sunulmaktadır. Et severlerin vazgeçemeyeceği, tadı damaklarında kalacak bir lezzet sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Efeler, Atatürk Blv. No:145/A, 09270 Didim/Aydın

Telefon: (0256) 811 08 88

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Okka Mangal Keyfi‘ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Menderes Et&Balık Restaurant

Menderes Et&Balık Restaurant

Aydın-Nazilli bölgesinde bulunan Menderes Et&Balık Restaurant, temiz, nezih, ferah, huzurlu bir ortamı vardır. Sabah kahvaltısından akşam akşam yemeklerine birçok menü ziyaretçilerine lezzetli bir şekilde sunulmaktadır. Açık ve kapalı oturma alanları bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Dallıca, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 315 56 55

Bulunduğunuz Konumdan Menderes Et&Balık Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Antalya Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*