Elazığ Kamp Alanları – Elazığ Ücretli ve Ücretsiz 15 Kamp Yeri

Elazığ Kamp Alanları. Elazığ ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 15 alan bulunmaktadır.

Elazığ ülkemizde Doğu Anadolu bölgesinde yer alan tarihi ve doğa harikası birçok yere sahip olan kamp yapılabilecek, gezilip görülebilecek birçok alana sahiptir. Bölge de bulunan Harput Kalesi, Hazar Gölü, kış mevsiminde ilgi gören Hazarbaba Kayak Merkezi gibi yerlere sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulunmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Elazığ Ücretsiz Kamp Alanları

1. Murat Nehri Kamp Alanı

Murat Nehri Kamp Alanı

Elazığ’ın Palu ilçesinde yer alan Murat Nehri Kamp Alanı, şehir merkezine 63 km, Palu ilçe merkezine ise 2,5 km uzaklıkta yer alan kamp alanlarından biridir. Kamp alanı kayalık yamaçları, masmavi suyunun doğal güzelliği, taş köprüsü ile keyifli sakin bir kamp imkanı sunmaktadır. Murat Nehri Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da Palu ilçe merkezinden bir süre yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanına gelmeden önce ilçe merkezinde yer alan bakkal, market, fırın gibi işletmelerden ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Şunu da söylemek gerekir ki kamp alanı açık bir arazide bulunduğu için rüzgar üşütebilir o yüzden kalın giysilerde getirmelisiniz.

Kamp olanakları: Murat Nehri Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu ilçe merkezinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Palu- Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Murat Nehri Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Maden Mevkii Hazar Gölü Kamp Alanı

Maden Mevkii Hazar Gölü Kamp Alanı

Elazığ2ın Maden ilçesinde yer alan Maden Mevkii Hazar Gölü Kamp Alanı, masmavi bir gölün bulunduğu, ağaçlık alanların pek fazla bulunmadığı kamp yerlerindendir. Elazığ şehir merkezine 30 km uzaklıkta ücretsiz şekilde kamp yapabileceğiniz alana özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile yakınında inerek geriye kalan yolu yürüyüp ulaşabilirsiniz. Ailelerin de rahatlıkla tercih edebileceği bir kamp alanın olan Maden Mevkii Hazar Gölü Kamp Alanı, sakinliği ile şehrin bunaltıcı havasından uzaklaşabileceğiniz bir yerdir. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Kamp olanakları: Maden Mevkii Hazar Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu ilçe merkezinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Maden Mevkii, Maden/Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Maden Mevkii Hazar Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Sivrice Mevkii Hazar Gölü Kamp Alanı

Sivrice Mevkii Hazar Gölü Kamp Alanı

Doğa sporları açısından oldukça uygun bir yer alan Sivrice ilçesinde yer alan Sivrice Mevkii Hazar Gölü Kamp Alanı, gölün kenarında, yemyeşil ağaçlıklar arasında bulunan tatil yerlerindendir. Dört mevsim misafirlerini ağırlayan kamp alanı kışları kayak turizmi yaz aylarında ise kampçılık, yürüyüş, piknik için vazgeçilmez alanlardan biri olmuştur. Elazığ’da bulunan tek kayak merkezi olan Hazarbaba Kayak Merkezi de Sivrice ilçesinde yer almaktadır. Elazığ şehir merkezinden kolay bir şekilde ilçeye ulaşım sağlanmaktadır. Gün aşırı olarak şehir merkezinden ilçeye minibüsler çalışmaktadır. İlçe çıkışlarında Hazar Gölü kıyılarında ücretsiz şekilde çadır kampçılığı yapılabilecek geniş düzlük alanlar bulunmaktadır. Sivrice ilçe merkezinde bulunan bakkal, market, fırın gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Sivrice Mevkii Hazar Gölü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu ilçe merkezinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sivrice Mevkii, Sivrice/Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sivrice Mevkii Hazar Gölü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Cip Barajı Mesire Ve Kamp Alanı

Cip Barajı Mesire Ve Kamp Alanı

Elazığ şehir merkezine 11 km uzaklıkta bulunan Cip Barajı Mesire Ve Kamp Alanı, ailelerinde rahatlıkla tercih edebileceği, piknik, günübirlik geziler, kampçılık gibi aktiviteler için tercih edilen gün batımının muhteşem görüntüsünü seyredebileceğiniz kamp yerlerindendir. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da kamp alanın bulunduğu Cip Mahallesine giden toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Cip mahallesine ulaştığınızda alan birkaç dakika yürümeniz gerekiyor. Bir mesire alanı olarak da kullanılan alanda çocuk parkı, çay bahçesi, kamp alanı da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Cip Barajı Mesire Ve Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu ilçe merkezinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: 23350 Cipköy/Elâzığ Merkez/Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Cip Barajı Mesire Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Keban Barajı Kamp Alanı

Keban Barajı Kamp Alanı

Keban Barajı Elazığ’ın bilenen popüler yerlerinde biri olan şehir merkezine 44 km uzaklıkta bulunan etrafında herhangi bir yapının olmadığı doğa ile baş başa kalabileceğiniz kamp yerlerinden biridir. Keban Barajı Kamp Alanına özel araçlarınızla ulaşabilirsiniz, ancak özel aracınız yoksa Keban Merkezine geldikten sonra kamp alanına yürüyerek ulaşmanız gerekiyor. Keban merkez ile kamp alanı arası 600 metredir.

Keban Barajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için Keban merkezden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında kamp yaparken sizi barajın serin suları ve eşsiz doğası karşılamaktadır.

Kamp olanakları: Keban Barajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Fırat, 23700 Keban/Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Keban Barajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Okçular Kamp Alanı

Okçular Kamp Alanı

Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde yer alan Okçular Kamp Alanı, muhteşem bir manzara, sakin sessiz bir ortam sunan Elazığ’ın kamp yerlerinden biridir. Elazığ şehir merkezine 125 km, Karakoçan ilçe merkezine ise 18 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Okçular Kamp Alanında gürül gürül akan çay etrafında çadırınızı kurup ateşinizi yakıp keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Özel araçlarınızla ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanı tamamen doğal bir ortamda yer aldığı için yabani hayvanlarında bulundu bir yerdir. Bu nedenle aileler için uygun olmayabilir. Macera severler için unutulmaz bir kamp deneyimi sunan alanda herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz. Toplu taşıma araçları ile gelecekler için Elazığ şehir merkezinden Kovancılar’a ilçe otobüsle gelebilir ve buradan da Okçular köy dolmuşuna binerek kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Okçular Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu köydeki tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Okçular/Kovancılar/Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Okçular Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Kalecik Barajı Kamp Alanı, Elazığ Kamp Alanları

Kalecik Barajı Kamp Alanı

Kalecik Barajı Kamp Alanı, Elazığ şehir merkezinde yer alan ücretsiz kamp alanlarından biridir. Kamp alanı sular ile kamplı masmavi berrak bir göle sahiptir. Elazığ’ın Karakoçan mevkiinde yer alan Kalecik Barajı Kamp Alanı, Elazığ şehir merkezine 83 km, Karakoçan ilçe merkezine ise 2,5 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanına özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kalecik Barajı Kamp Alanı doğa ile baş başa, yüzebileceğiniz, olta balıkçılığı yapabileceğiniz rahat bir şekilde kamp yapabileceğiniz bir yerdir. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı gidermelisiniz.

Kamp olanakları: Kalecik Barajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu ilçedeki tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karakoçan/Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kalecik Barajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Dikmen Kamp Alanı, Elazığ Kamp Alanları

Dikmen Kamp Alanı

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde yer alan Dikmen Kamp Alanı, Elazığ şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunan sadece özel araçlarınız ile ulaşabileceğiniz tatil yerlerindendir. Kamp alanında karşılaşabileceğiniz yabani hayvanlarda bulunmaktadır. Bu yüzden çocuklu aileler için uygun olmayabilir. Dağ sporu sevenler yamaçlara tırmanabilir, yürüyüşler gerçekleştirebilir, uygun olan alanlara kamp kurabilir. Dikmen Kamp Alanında herhangi bir tesis bulanmadığı için alana hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Dikmen Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu ilçedeki tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sivrice-Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dikmen Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Özlüce Kamp Alanı, Elazığ Kamp Alanları

Özlüce Kamp Alanı

Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde yer alan Özlüce Kamp Alanı, Elazığ şehir merkezine 93 km, ilçe merkezine ise 9 km uzaklıkta yer almaktadır. Çok kalabalık olmayan sakin, sessiz bir yer alan kamp alanı doğa ile iç içe ailelerinde tercih edebileceği bir yerdir. Özlüce Kamp Alanında herhangi bir işletme ya da elektrik, tuvalet gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı olarak gelmelisiniz. Kamp alanına ancak özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Özlüce Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu Özlüce köyündeki tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Özlüce Köyü, Karakoçan-Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Özlüce Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Ağın Aşağıyabanlı Kamp Alanı

Ağın Aşağıyabanlı Kamp Alanı

Elazığ’ın Aşağıyabanlı mevkiinde yer alan Ağın Aşağıyabanlı Kamp Alanı, Elazığ şehir merkezine 61 km uzaklıkta bulunan nehir kenarında bir kamp yeridir. Kamp alanında herhangi bir market, tesis, tuvalet, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz. Ağın Aşağıyabanlı Kamp Alanında bulunan nehir kenarında mavinin ve doğanın yeşilinin yanında kampınızı kurup, balık tutabilir, sessiz, sakin ortamında kitap okuyabilirsiniz. Kamp alanına ulaşımınızı özel araçlarınız ile sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Ağın Aşağıyabanlı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu Aşağıyabanlı köyündeki tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Aşağıyabanlı Köyü, Ağın-Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ağın Aşağıyabanlı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Buzluk Mağarası Kamp Alanı, Elazığ Kamp Alanları

Buzluk Mağarası Kamp Alanı

Buzluk Mağarası, dünyaca ünlü çok az sayıda bulunan doğa harikası yerlerden biridir. Bu mağaranın derinliği 150-200 metre arasındadır. Buzluk mağarası şeklinden ve klimatolojik şartlarından dolayı yaz aylarında oldukça soğuk, içerisi buzlarla dolu bir mağaradır. Kış aylarında ise mağaranın içerisi hava akımının etkisi ile sıcak olmaktadır. Yerli yabancı birçok turistin uğrak yerlerinden birisi olan Buzluk Mağarasının kuzey tarafında Keban Baraj Gölü doğanın muhteşem görüntüsünde göz alıcı bir güzellik sunmaktadır.

Buzluk Mağarası Kamp Alanı, Elazığ şehir merkezine 12 km uzaklıkta özel araçlarınız ile ulaşabileceğiniz bir yerdir. Buraya Harput Kalesi istikametini takip ederek Göllübağ Köyüne ulaşabilir buradan da tabelaları takip ederek mağaraya ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Buzluk Mağarası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu Göllübağ köyündeki tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Harput Mahallesi,, 23350 Obuz/Elâzığ Merkez/Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Buzluk Mağarası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Göllübağ Kamp Alanı, Elazığ Kamp Alanları

Göllübağ Kamp Alanı

Elazığ’ın Göllübağ Köyünde yer alan, şehir merkezine 8 km uzaklıkta bulunan Göllübağ Kamp Alanı, dağlık alanlar, kayalık yamaçlar, doğanın muhteşem görüntüsü ile kamp imkanı sunan yerlerdendir. Sadece özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanında herhangi bir tesis, market, tuvalet, elektrik gibi olanaklar bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz. Tamamen doğal bir ortama sahip kamp alanında yabani hayvanlar ile karşılaşabilirsiniz, bu nedenle de dikkatli olmalısınız.

Kamp olanakları: Göllübağ Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın bulunduğu Göllübağ köyündeki tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Göllübağ, Elâzığ Merkez/Elazığ

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Göllübağ Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Elazığ Ücretli Kamp Alanı

13. Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı

Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde yer alan Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı, Elazığ’ın bilenen, sevilen yerlerinden biridir. Doğa ile iç içe bir şekilde kamp kurup suya girebileceğiniz, piknik ya da günübirlik geziler yapabileceğiniz tatil yeridir. Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı, Elazığ şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunan alanda 21 adet orman köşkü ve bir de kır lokantası bulunan ücretli kamp yapabileceğiniz tatil yerlerinden biridir. Ücretli kamp alanlarının sunduğu imkanlardan çocuklar için oyun alanı, spor tesisleri, piknik ve kamp alanları, büfe, tuvalet, çeşme gibi olanaklar bulunmaktadır. Hazar Gölü günün farklı saatlerinde farklı renklere bürünerek muhteşem bir hava kazandırmaktadır alana. Mavinin ve yeşilin her tonunun misafirleri ile buluştuğu tabiat parkında fotoğraf çekebilir, kamp kurabilir keyifli vakit geçirebiliriz. Hazargölü Tabiat Parkı Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da şehir merkezinden Sivrice ilçesine giden toplu taşımalar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, çay bahçesi, kır lokantası, büfe, piknik ve mangal alanı, spor için tesisler, giriş kontrol noktası, yürüyüş alanları ve bisiklet sürmek için yol, çadır konaklama imkanı, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 9 TL, öğrenci 4,5 TL, bisiklet 9 TL, motosiklet 18 TL, otomobil, kamyonet ve pikap 27 TL, minibüs 81 TL, midibüs 135 TL, otobüs 270 TL, 4 kişilik çadır yeri (günlük) 30 TL, karavan yeri (günlük) 40 TL, 2 yataklı kır evi 240 TL, 3 yataklı kır evi 300 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi, 23900 Sivrice/Elazığ

Telefon: (0312) 207 50 00- (0424) 425 10 23

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Tur-Pol Turistik Tesisleri Kamp Alanı

Tur-Pol Turistik Tesisleri Kamp Alanı

Elazığ’ın Hacıbey mevkii üzerinde yer alan Tur-Pol Turistik Tesisleri Kamp Alanı, Hazar Gölü Tabiat Parkı’nın 1,5 km ilerisinde yer alan ücretli kamp yerlerinden biridir. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Çocuklu ailelerinde tercih edebileceği ücretli kamp alanında birçok imkan bulunmaktadır. Bu imkanlar arasında elektrik, banyo, internet, sıcak su, restoran, oda konaklama gibi birçok imkan bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında göl, yürüyüş alanı, yüzme alanları de yoktur.

 Kamp olanakları: Tur-Pol Turistik Tesisleri Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, restoran, piknik ve mangal alanı, futbol sahası, yüzme alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, konaklama imkanı, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Hazar Gölü ilerisinde, Hacıbey mevkii/Elazığ

Telefon: 0424 425 11 00

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Tur-Pol Turistik Tesisleri Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Balıkçı Kamping, Elazığ Kamp Alanları

Balıkçı Kamping

Elazığ’ın Maden ilçesinde yer alan Balıkçı Kamping, Hazar Gölü’nün başka bir kıyısında bulunan doğa ile iç içe yerlerden biridir. Kamp alanında çadırlarınızda da konaklayabilir ya da ahşap evleri kiralayarak buralarda da konaklayabilirsiniz. Ayrıca alan kampçılığın yanı sıra düğün, nişan ve benzeri etkinlikler içinde tercih edilebilmektedir. Balıkçı Kamping alanı Elazığ şehir merkezine 30 km uzaklıkta Plajköy mevkiinde bulunmaktadır ve bölgeye her türlü araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Gezin Tren İstasyonuna da yaklaşık 2 km bir uzaklıkta bulunan tren istasyonundan bu alana yaya olarak ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Balıkçı Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, restoran, ortak mutfak kullanım alanı, piknik ve mangal alanı, bahçe ve dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, konaklama imkanı, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 200 TL. Arabanızla geldiğinizde 100 TL. Konaklama ücretleri sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: 23400 Plajköy/Maden/Elazığ

Telefon: 0533 591 19 20

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Balıkçı Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Erikli Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*