Erikli Kamp Alanları – Erikli Ücretli ve Ücretsiz 4 Kamp Yeri

Erikli Kamp Alanları. Erikli ilçesinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 4 kamp alanı bulunmaktadır.

Erikli, sahilleri, denizi ve yemyeşil doğasıyla muhteşem manzaraya sahip alanları gezip görülmek için yerli yabancı birçok turisti ağırlamaktadır. Erikli ilçesinde her bütçeye uygun ücretli ya da ücretsiz olarak birçok kamp ve piknik alanı bulunmaktadır. Buralarda hem sakin, huzurlu vakit geçirebilir hem de doğa ile baş başa manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Bu yazımızda Erikli de bulunan ücretsiz ve ücretli, deniz kenarı ya da yem yeşil doğa içeresinde bulunan farklı birçok kamp alanına göz atalım.

Erikli Ücretli Kamp Alanları

1. Çamlık Kamping

Çamlık Kamping alanı Edirne’nin Erikli bölgesinde yer alan tatil yerlerinden olan doğa içerisinde, ailelerin ve arkadaş gruplarının gönül rahatlığı ile tercih edebileceği uygun bir tatil yeridir. Eğer bölgede konaklamak için çadırınız yoksa alanda bulunan hazır çadırları da kiralayabilirsiniz. İstanbul ve Tekirdağ üzerinden kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanı denize 2 dakikalık bir mesafede yer almaktadır.

Kamp olanakları: Çamlık Kamping Alanı çevrisinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, ortak kullanım buzdolabı, bulaşıkhane, masa ve sandalye, emanet ve şarj dolapları, yürüme mesafesinde büfe, restoran, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, yürüyüş alanları, kamp yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 40 TL, çadır kiralama 60 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Erikli-Sahil, 22800 Erikli/Keşan/Edirne

Telefon: 0507 826 76 91

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çamlık Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Yeşil Kamping

Edirne-Keşan’da Erikli bölgesinde yer alan Yeşil Kamping alanı sahile sıfır konumda bulunan hem deniz hem de kampçılığın keyfini çıkartabileceğiniz keyifli ortam sunmaktadır. Geniş kamp alanına sahip tesiste kiralama da yapılmaktadır. Farklı konaklama seçeneği olarak ağaç evler ve bungalov odalarda bulunmaktadır. Yeşil Kamping alanına özel araçlarınızla ya da İstanbul’dan Tekirdağ-Keşan ya da Şarköy yönüne giden otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Yeşil Kamping Alanı çevrisinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, bungalov ve ağaç ev konaklama yerleri, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, yürüyüş alanları, kamp yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır, bungalov ve ağaç ev konaklama ücretleri sezonluk değişiklik gösterdiği için kamp alanını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Palmiye Sokak No:6, 22880 Erikli/Keşan/Edirne

Telefon: 0542 342 82 91

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yeşil Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Fevzi Paşa Mocamp, Erikli Kamp Alanları

Fevzi Paşa Mocamp alanı Edirne’nin Keşan ilçesinde Erikli sahilinde çadır kampı kurabileceğiniz ya da bungalov evlerde konaklayabileceğiniz tatil yeridir. Fevzi Paşa Mocamp, konumu itibari ile yayla havası soluyacağınız yeşilin ve doğanın en güzel yerlerindendir. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesislerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Fevzi Paşa Mocamp Alanı çevrisinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, serpme kahvaltı, yürüyüş alanları, kamp yerleri, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: 22880 Erikli/Keşan/Edirne

Telefon: 0538 743 77 83

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Fevzi Paşa Mocamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Erikli Kamping

Edirne’nin Keşan ilçesinde yer alan Erikli Kamping, Saroz körfezi kıyısında bulunan temiz deniz ve kumsala sahip, yeşil doğa ile iç içe kamp severlerin uğrak yerlerindendir. Sahile 100 metre uzaklıkta ormanlık bir alanda bulunan Erikli Kamping alanında çadır ve karavan kampçılığının yanı sıra ağaç ev ve bungalov ev kiralama imkanı da sunmaktadır. Erikli Kamping alanında ufak bir büfe, elektrik, internet, tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Erikli Kamping Alanı çevrisinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, büfe, ortak kullanım buzdolabı, emanet ve şarj dolapları, denize girilebilir alan, yürüyüş alanları, kamp yerleri gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır kurma alanı 50 TL. 3 kişilik çadır kiralama 75 TL, 4 kişilik çadır kiralama 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: erikli sahili çamlık mevkii, 22880 Keşan/Edirne

Telefon: (0284) 737 37 21

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Erikli Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Enez Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*