Gölbaşı Yemek Yerleri, Gölbaşı Restoranları

Gölbaşı Yemek Yerleri, Gölbaşı Restoranları, Gölbaşı, İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara’nın bir ilçesidir. Gölbaşı’na kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizde birçok kişinin akın ettiği, sayısız ziyaretçilerin geldiği, tarihsel bir geçmişe sahip birçok kültürel zenginlik bulunmaktadır. Gölbaşı’nda Ankara’nın lezzetli yemek yerlerini bulabileceğiniz yerlerdendir. Hem yöre halkının hem de çevre illerden gelen sayısız ziyaretçinin ilgisini çeken, yöresel lezzetlerin sunulduğu Gölbaşı’nda farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi yemek mekânlarını derledik. Farklı restoranlar listelenmiştir. Gölbaşı’nda ne yenir?

Gölbaşı’nda Bulunan En İyi 8 Yemek Yeri

1.Hamlakit, Gölbaşı Yemek Yerleri

Hamlakit

Ankara-Gölbaşı bölgesinde hizmet veren bir restoran olan Hamlakit, çorbalardan, et yemeklerine, sulu yemeklere, kahvaltıya kadar günün her saatinde tercih edebileceğiniz lezzetler sunan bir işletmedir. Farklı lezzetleri de bulabileceğiniz işletme, temiz, ilgili, güler yüzlü çalışanlar ile hizmet vermektedir.

İletişim

Adres: Gaziosmanpaşa, 403. Sk. 2/D, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 85 25

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hamlakit’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Halil Usta Et-Mangal

Halil Usta Et-Mangal

Halil Usta Et-Mangal, Ankara’da Gölbaşı bölgesinde hizmet veren en lezzetli köftelerin, kebapların, mangalların yapıldığı işletmelerden biridir. İşletme temiz, hijyenik, personeller ilgili, araçlar otopark alanı mevcuttur. Lezzetli ana yemeklerinin yanında masaya 4 çeşit meze ve semaver ikramı da yapılmaktadır. Ayrıca çocuklu aileler içinde park alanı vardır.

İletişim

Adres: Şafak, Ankara Cd. No:7, 06830, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 41 10

Sosyal Medya Sayfası: instagram 

Bulunduğunuz Konumdan Halil Usta Et-Mangal’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. İlhan Ustanın Yeri

İlhan Ustanın Yeri

Ankara-Gölbaşı bölgesinde bulunan İlhan Ustanın Yeri, temiz, nezih, birçok yöresel ürün ve farklı pek çok lezzetin sunulduğu işletmelerdendir. Mekân yorumları ve ziyaretçileri olumlu olan, beğenilen, lezzetleri ve ortamı ile sevilen lokantalardan biridir.

İletişim

Adres: Gaziosmanpaşa, 108-110, Şht. Ali Gaffar Okan Cd., 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 43 44

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan İlhan Ustanın Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe

Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe

Ailecek ve arkadaş gruplarınızla tercih edebileceğiniz Ankara-Gölbaşı bölgesinde bulunan Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe, sabah kahvaltısı, akşam yemeği gibi günün farklı öğünlerinde hizmet vermektedir. Açık ve kapalı mekânı da bulunmaktadır. Temiz havada, ferah bir alanda yemeklerinizi yiyebiliyorsunuz.

İletişim

Adres: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:144 D:B, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 32 04

Bulunduğunuz Konumdan Gölbaşı Verçenik Lokanta & Cafe’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Beykoz Gölbaşı, Gölbaşı Yemek Yerleri

 Beykoz Gölbaşı

Beykoz Gölbaşı, açık ve kapalı alanı bulunan, ferah, nezih bir ortama sahip, sabah kahvaltısından akşam yemeğine günün her öğününde gelebileceğiniz bir işletmedir. Eğer mekâna gelmeden önce rezervasyon yatırır iseniz göl kenarında bir masada daha keyifli bir yemek keyfi geçirebilirsiniz. Lezzet konusunda da oldukça iyi bir işletmedir. Temiz, hijyenik, ferah ortam, ilgili, hızlı, güler yüzlü çalışanlar ile mekan tercih edebileceğiniz yerlerdendir.

İletişim

Adres: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:105, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 44 46

Bulunduğunuz Konumdan Beykoz Gölbaşı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. İDİLYA Restoran

İDİLYA Restoran

Ankara-Gölbaşı bölgesinde hizmet veren küçük, sakin, ferah bir mekân olan İDİLYA RESTORAN, lezzetli ürünleri, otantik ortamı ile çeşit çeşit menüsü ile damaklarda tadı kalan bir işletmedir. Mekânda çok fazla tercih edilen bamya çorbası, mantısı gibi farkı lezzetler sunulmaktadır. Mekân Avrasya ve Tatar mutfağı restoranı olarak da bilinmektedir.

İletişim

Adres: Karşıyaka, No: 140/C, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 485 00 11

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan İDİLYA Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Mogan Aspava Döner Pide Kebap Gölbaşı

Mogan Aspava Döner Pide Kebap Gölbaşı

Ankara-Gölbaşı bölgesinde bulunan Mogan Aspava Döner Pide Kebap Gölbaşı, ailecek gelebileceğiniz bir işletmedir. Mekan sade, temiz, hijyenik, fiyat olarak da ortalamadır. Menüsü çeşitli her damak zevkine uygun lezzetleri içermektedir.

İletişim

Adres: Gaziosmanpaşa Mahallesi, Ankara Cd. No:116/C, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 99 78

Bulunduğunuz Konumdan Mogan Aspava Döner Pide Kebap Gölbaşı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Çetinkaya Aspava

Çetinkaya Aspava

Et lokantası olan Çetinkaya Aspava, Ankara-Çetinkaya bölgesinde hizmet veren iyi hizmet, temiz, hijyenik bir ortam sunan işletmedir. Etin farklı çeşitlerinin yapıldığı, pidenin sıcacık sofraya geldiği, meze, salata birçok ikramın yapıldığı ve ayrıca semaverde çay keyfinin de sunulduğu işletmede ziyaretçiler oldukça memnundur. Çalışanlar ilgili, güler yüzlü, mekân temiz, kaliteli, nezih bir yerdir. İşletmenin sevilen lezzetlerinden Aspava dürüm, lahmacunu, yemek sonunda ikram edilen semaverde çayı ilgi görmektedir.

İletişim

Adres: Karşıyaka, Haymana Yolu Blv. No:22 D:C-D, 06830 Gölbaşı/Ankara

Telefon: (0312) 484 90 91

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Çetinkaya Aspava’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Ankara Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*