Kaş Kamp Alanları – Kaş Ücretli ve Ücretsiz 13 Kamp Yeri

Kaş Kamp Alanları. Kaş ilçesinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 13 kamp alanı bulunmaktadır.

Kaş, ülkemizin en çok tercih edilen tatil yerlerinden olan Antalya’nın ilçesidir. Her yıl yerli yapancı birçok turist Kaş’ta bulunan sahil yerlerini, koylarını, tarihi ve antik kalıntılara sahip alanlarını ve yemyeşil doğasıyla muhteşem manzaraya sahip alanları gezip görülmek için tercih ediyor. Kaş ilçesinde her bütçeye uygun ücretli ya da ücretsiz olarak birçok kamp ve piknik alanı bulunmaktadır. Buralarda hem sakin, huzurlu vakit geçirebilir hem de doğa ile baş başa denizin ve manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Bu yazımızda Kaş’ta bulunan ücretsiz ve ücretli, deniz kenarı ya da yem yeşil doğa içeresinde bulunan farklı birçok kamp alanına göz atalım.

Kaş Ücretsiz Kamp Alanları

1. Patara Kamp Alanı

Patara Kamp Alanı

Patara Kamp Alanı, Antalya’nın ilçelerinden Kaş ve Fethiye arasından bulunan Gelemiş Köyü plajında yer almaktadır. Patara Kamp Alanının şehir merkezine uzaklığı 220 km uzaklıktadır. Kamp alanı antik birçok güzelliğinde barındığı doğa harikası bir alandır. Özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile Gelemiş dolmuşları ile kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu alan sadece çadır kampçılığı için uygundur. Kamp alanına 1 km uzaklıkta birçok restoran ve tesis bulunmaktadır. Bu alanlardan hem yemek ihtiyacınızı hem de kamp alanındaki tuvalet, çeşme, banyo gibi ihtiyaçlarınızı giderebilme imkanınız bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Patara Kamp Alanında bulunan restoran ve kafeteryalardan gıda, yemek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, yürüyüş alanları, denize girebilir alan gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gelemiş, 07976 Kaş/Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Patara Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Patara Camel Kamping

Patara Camel Kamping

Antalya- Kaş ilçesinde yer alan Patara Camel Kamping alanı yerli yabancı birçok turistin tercih ettiği Türkiye’nin 18 km uzunluk ile en uzun plajıdır. Çadır ve karavan kampçılığı yaparken denizin de keyfini çıkarabileceğiniz kamp alanında sunulan ücretsiz elektrik ve tuvalet imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Patara Camel Kamping Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0532 158 80 69

Adres: Gelemiş mahallesi Yalı mevki, 07976 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Patara Camel Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. İnceboğaz Plajı Kamp Alanı

İnceboğaz Plajı Kamp Alanı

Kaş ilçesinde bulunan İnceboğaz Plajı Kamp Alanı, özellikle bölgede yaz aylarında serinlemek ve yüzmek için tercih edilen kamp alanlarından biridir. Taşlık bir plajı bulunan İnceboğaz Plajı çadır kampçılığı için uygun düz alanlara da sahiptir. Doğa ile iç içe denizin serinletici etkisi ve akşamları dalgaların huzur verici sesi ile uyuyabileceğiniz keyifli bir tatil imkanı sunar. Kamp alanında herhangi bir tesis yoktur. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı gelmeli ihtiyaçlarınızı önceden temin etmelisiniz. Ancak kamp alanının yanında özel bir işletme bulunmaktadır. Belirli ücretler ile bu özel işletmenin tuvalet, banyo, şemsiye gibi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

İnceboğaz Plajı Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da Kaş ilçe merkezinden kalkan minibüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Yine plaj yanında bulunan özel işletmenin otoparkından da belirli ücret karşılığında yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: İnceboğaz Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, şezlong gibi imkanlar bulunmamaktadır. Ancak bölgede ulunan özel işlemenin imkanlarından belirli ücretler dahilinde yararlanabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Andifli, Beyhan Cenkçi Cd., 07580 Kaş/Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İnceboğaz Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Uyuyan Dev (Çukurbağ) Kamp Alanı

Uyuyan Dev (Çukurbağ) Kamp Alanı

Uyuyan Dev (Çukurbağ) Kamp Alanı, Kaş’ın Çukurbağ Köyü sınırlarında yer alan kuş bakışı görebileceğiniz muhteşem bir manzaraya sahiptir. çadır kampçılığı için uygun olan bu alanda yürüyüşler, tırmanışlar gerçekleştirebilirsiniz. Zorlu ve yorucu bir yürüyüşün ardından zirveden görebileceğiniz eşsiz manzara, güneşin batışı ve doğuşu tüm yorgunluğa değer. Mavinin ve yeşilin her tonunun bulunduğu Uyuyan Dev (Çukurbağ) Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da Kaş otogarından Çkurbağ Köyüne gelen dolmuşlara binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında herhangi bir tesis, market, tuvalet, banyo gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkan bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmeli ve hazırlıklı gelmelisiniz. Yürüyüş yolunda su ihtiyacınız için birkaç nokta bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Uyuyan Dev (Çukurbağ) Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkanlar bulunmamaktadır

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Andifli, 07580 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Uyuyan Dev (Çukurbağ) Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Kaş Ücretli Kamp Alanları

5. Kalkan Kamp Alanı

Kalkan Kamp Alanı

Antalya bölgesinde kamp yapılabilecek birçok kamp alanı bulunmaktadır. Ücretsiz şekilde kamp yapılacak alanların ardından belli ücretler karşılığında imkanlardan da yararlanarak kamp yapacağınız alanlar bulunmaktadır.

Kalkan Kamp Alanı, Antalya’da Kaş- Kalkan yolu üzerinde bulunan doğa harikası bir kamp alanıdır. Denizin ve yemyeşil doğanın muhteşem görüntüsü eşliğinde kamp yaparken huzur bulacağınız kamp alanında çadır ve karavan kampı yapabilirsiniz. Kamp alanı Kaş’a 15 km, Kalkan’a ise 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Kalkan Kamp Alanında yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesisler, büfeler bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kalkan Kamp Alanında bulunan tesislerde, büfelerde yemek yiyebilir, alışveriş yapabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edilmesi gereklidir. Kamp alanında banyo, tuvalet, çeşme, elektrik, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: 40 TL. Çadır kiralama 60 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0535 371 82 26

Adres: Kalkan, Antalya Fethiye Yolu, 07580 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kalkan Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Can Mocamp

Can Mocamp

Antalya’nın Kaş ilçesinde yer alan kamp alanlarından biri olan Can Mocamp, şehir merkezine 189 km uzaklıkta yer almaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda internet, kahvaltı, restoran, çamaşırhane hizmeti, elektrik, tuvalet gibi imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında dalış imkanı, faks ve fotokopi gibi imkanlarda bulunmaktadır. Oldukça temiz, bakımlı, sakin bir kamp alnıdır.

Kamp olanakları: Can Mocamp Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş alanları, çadır kiralama, elektrik, internet, kahvaltı, çamaşırhane hizmeti, faks ve fotokopi çekebilme olanağı gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 30 TL, bungalov konaklama (kahvaltı dâhil) 90 TL, taş oda konaklama (kahvaltı dâhil) 130 TL. fiyatlar sezonluk değişmektedir, arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0537 545 60 32

Adres: Andifli, Uğur Mumcu Cd. No;23, 07580 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Can Mocamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Medusa Kamping

Medusa Kamping

Antalya’nın Kaş ilçesinde Patara Gelemiş Köyü’nde yer alan Medusa Kamping alanı denizin ve yeşilin muhteşem görüntüsü ile baş başa kalacağınız bir kamp alanıdır. Medusa Kamping, Kaş ilçe merkezine yarım kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanına gelen misafirler için market ve tesisler yer almaktadır. Ayrıca kamp alanına tuvalet, çeşme, banyo, çamaşırhane, buzdolabı, ortak mutfak alanı, internet gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Medusa Kamping Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş alanları, elektrik, internet, çamaşırhane hizmeti, buzdolabı, ortak mutfak alanı gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: iki kişilik odalar gecelik 400 TL, çadır kişi başı 100 TL, bungalov evler 200 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0537 734 53 60

Adres: Gelemiş, 07976 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Medusa Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Evren Kamping, Kaş Kamp Alanları

Evren Kamping

Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan diğer bir tatil mekanı ise rahat bir şekilde kamp kurup dinlenebileceğiniz Evren Kamping alanıdır. Deniz kenarında da kamp kurabileceğiniz Evren Kamping, Kaş ilçe merkezine 1,5 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanına ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Ayrıca tuvalet, banyo, çeşme, internet imkanı da bulunmaktadır. Kaş merkezden kamp alanı yaklaşık 10-12 dakikalık bir yürüyüş ile de ulaşabilirsiniz.

Kamp olanakları: Evren Kamping Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş alanları, internet gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 175 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0535 478 02 43

Adres: Andifli, Acısu Küme Evleri No:1, 07580 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Evren Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Olympos Mocamp, Kaş Kamp Alanları

Olympos Mocamp

Kaş Antalya’nın en çok tercih edilen zengin doğal alanlarına sahip bölgesidir. Olympos Mocamp alanı da Antalya- Kaş ilçesinde bulunan diğer kamp alanıdır. Kamp alanı Kaş ilçe merkezine 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Bu kamp alanın ilgi görmesin de Antiphellos Antik Kenti’ne ve kaya mezarlığına yakınlığı da etkili olmuştur. Olympos Mocamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında restoran, tuvalet, çeşme, kiralayabileceğiniz oda ve evler, oturma salonları bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Olympos Mocamp Alanında bulunan tesislerde ve restoranlarda yemek yiyebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş alanları, internet kiralayabileceğiniz odalar gibi imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kendi çadırınızla kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0544 236 03 29

Adres: Andifli Mah. Küme Evleri No:51, 07580 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: Facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Olympos Mocamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Saklıkent George Club Kamp Alanı

Saklıkent George Club Kamp Alanı

Antalyanın Kaş İlçesind yer alan Saklıkent Kayadibi Köyünde bulanan George Club Kamp Alanı, Antalya şehir merkezine 200 km uzaklıkta yer almaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda isterseniz çadır, ağaç ev, bungalov ev kiralayabilirsiniz. Özel araçlarınızla ya toplu taşıma araçları ile kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanınca birçok olanak sunulmaktadır. Bunlardan bazıları yüzme havuzu, hamam, tuvalet, sıcak su, banyo, elektrik, internet, otopark, büfe restoran tarzı tesisler…

Saklıkent George Club Kamp Alanı bölgeye gelen misafirlerine sunduğu olanaklar ile daha kaliteli ve güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

Kamp olanakları: George Club Kamp Alanında bulunan tesislerden, restoran ve kafelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, hamam, yüzme havuzu, elektrik, internet, otopark, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 200 TL, Tek Kişilik Bungalov ev fiyatı 400 TL ( kahvaltı dahil).

İletişim Bilgileri

Telefon: (0252) 659 00 74

Adres: Andifli, Kayadibi Köyü, Saklıkent Mevkii, 48300 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası:  facebook

 Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan George Club Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Ohh Bee Camping, Kaş Kamp Alanları

Ohh Bee Camping

Kaş’ın doğa ile iç içe yer alan kamp alanlarından birisi olan Ohh Bee Camping, sakin, kafanızı dinleyip, dinlenebileceğiniz, denizin ve plajın keyfini çıkartabileceğiniz bir alandır. Taşlık bir zemine sahip olan alanda çadırlarınızı ahşap platformların üzerine kurabiliyorsunuz. Ayrıca burada sadece çadır değil karavan ve bungalov evlerde de konaklayabiliyorsunuz. Ailelerin de rahatlıkla kamp yapabileceği bu alanda ortak banyolar, tuvalet, çeşme, restoran, sıcak su elektrik gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Ohh Bee Camping alanına özel araçlarınızla ya da Akçagerme Plajı yönüne giden toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Denizin ve doğanın keyfini çıkaracağınız alanda manzaraya karşı yemeğinizi yiyip sohbetler edebilirsiniz. Özel araçları ile gelenler için otopark da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Ohh Bee Camping Alanında bulunan tesislerden, restoranlardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, otopark, karavan ve bungalov alanları, çamaşırhane, ortak mutfak alanı, evcil hayvan alanı, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: kendi çadırınızla kişi başı 100 TL. Konaklama ücretleri sezonluk, resmi ve bayram tatillerinde değişiklik göstermektedir. Bu nedenle güncel fiyat listesini arayarak öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0534 500 01 40

Adres: Yeniköy, Antalya Fethiye Yolu, 07580 Kaş/Antalya

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ohh Bee Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Kaşmarin Camping, Kaş Kamp Alanları

Kaşmarin Camping

Antalya- Fethiye yolu üzerinde bulunan Kaşmarin Camping alanı, gelen misafirlerine birçok olanak sunan, konforlu, doğanın güzelliklerinden mavinin ve yeşilin bir araya geldiği muhteşem bir kamp alanıdır. Kamp alanında hem çadır hem karavan hem de otel konaklama imkanı bulunmaktadır. İster otelin karışında bulunan kamp olanında isterseniz de işletmeye ait plajda kamp kurabilirsiniz.

Kaşmarin Camping alanı misafirlerine tuvalet, banyo, 24 saat sıcak su, restoran, internet, çocuk oyun olanları, havuz gibi birçok imkan sunmaktadır. Konforlu bir şekilde her ihtiyacınızın karşılanabileceği kamp alanında keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Kamp alanına ait plajda da şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, duş yerleri gibi imkanlar sunulmaya devam etmektedir.

Kamp alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşımalar ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile gelen misafirler için otopark alanı da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kaşmarin Camping Alanında bulunan tesislerden, restoranlardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, 24 saat sıcak su, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, elektrik, internet, otopark, karavan ve çadır konaklama alanları, ortak kullanım mutfak alanı ve buzdolabı, yürüyüş alanları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Toprak zemin kişi başı çadır konaklama 100 TL, Kişi başı ahşap zeminde çadır kurmak 150 TL, Açık büfe kahvaltı kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0530 267 25 61

Adres: Andifli Mahallesi, acısu mevkii Fener yanı Kaş/Antalya, 07580 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kaşmarin Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Gizli Vadi Camping, Kaş Kamp Alanları

Gizli Vadi Camping

Gizli Vadi Camping alanı Kaş ilçe merkezine 2 km uzaklıkta bulunan, çadır, karavan ve oda konaklaması yapılabilen doğa içerisinde bulunan eşsiz bir kamp alanıdır. Ferah şehrin gürültüsünden uzak, sakin bir zaman geçirmek için tercih edilebilecek en güzel yerlerden birisi olan Gizli Vadi Camping alanı adı gibi gizli kalmış bir yerdir. Geniş bir alana sahip olan alanda rahat ve mesafeli bir şekilde çadır ve karavan kampçılığı yapabilirsiniz. Tesis gelen misafirlerine elektrik, su, tuvalet, banyo, ortak kullanım mutfak alanı, restoran, sıcak su gibi imkanlar sunmaktadır. Kontrollü bir şekilde mangal da yakabilirsiniz. Kahvaltı ve tüm öğün yemeklerini kamp alanında bulunan restoranlarda yiyebilirsiniz.

Gizli Vadi Camping alanına özel araçlarınızla ya da Kaş ilçe merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanı Büyükçalık Plajını geçtikten 100 metre sonra solda bulunmaktadır. Özel araçları ile gelen misafirler için otopark alanı da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Gizli Vadi Camping Alanında bulunan tesislerden, restoranlardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, 24 saat sıcak su, elektrik, internet, otopark, karavan ve çadır konaklama alanları, ortak kullanım mutfak alanı, yürüyüş alanları, denize girilebilir alan, yamaç paraşütü, tırmanış gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kişi başı günlük çadır alanı 70 TL, haftalık 420 TL ve sezon dışı 40 TL. İki kişilik çadır kiralama günlük 180 TL, haftalık 890 TL ve sezon dışı 100 TL. Aile odası günlük 400 TL, haftalık 2500 TL ve sezon dışı 250 TL. Double odalar günlük 300 TL, haftalık 2000 TL ve sezon dışı 200 TL. Karavan park günlük 175 TL, haftalık 1500 TL ve sezon dışı 150 TL. Sezon dışı tarihler 15 Eylül – 1 Haziran arasını kapsamaktadır. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0542 487 32 50

Adres: Bayındır, Gizli Vadi Kamping, Büyük Çakıl Cd., 07580 Kaş/Antalya

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gizli Vadi Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Manavgat Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*