Nazilli Kahvaltı Mekânları-Nazilli’de Bulunan En İyi 5 Kahvaltı Mekânı

Nazilli Kahvaltı Mekânları, Nazilli Kahvaltı Mekânları, Nazilli, Ege bölgesinde zengin bir mutfak kültürüne sahip olan bir şehirdir. Adını sınırları dışına kadar duyurmuş olan Aydın mutfağında her damak zevkine uygun olan et, balık, zeytinyağlı birçok ürünlerinden farklı olarak bu yazımızda kahvaltı mekânlarından bahsedeceğiz. Nazilli ilçesinde serpme kahvaltılardan köy kahvaltılarına, sıkmalardan birçok hamur işi lezzetlerine kadar birçok lezzetin sunulduğu mekânlardan vardır. Bir turizm şehri olan Aydın ilinin Nazilli ilçesinde yerli yabancı birçok turistin hem de yörede yaşayan halkın tercih ettiği, lezzetli, taze, doyurucu lezzetler sunan mekânlar bulunmaktadır. Aydın’ın Nazilli ilçesine kentin her farklı bölgesinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçlarınızın yanı sıra otobüsle ulaşımı da tercih edilebilirsiniz. Nazilli’de farklı birçok kahvaltı mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekânlarını derledik.

Aydın Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

Kuşadası Kahvaltı Mekânları yazımızı okumak için tıklayınız.

1. BELLA KAHVALTI DİYARI

BELLA KAHVALTI DİYARI

Aydın-Nazilli bölgesinde bulunan BELLA KAHVALTI DİYARI, küçük sevimli, otantik, güzel bir şekilde dekore edilmiş, içeride ve dışarıda oturma alanları bulunan, enfes lezzetli serpme kahvaltıları bulunan mekânlardan biridir. Serpme kahvaltısında sunulan çeşitler çok fazla, doyurucu ve lezzetlidir. Sofra dolup taşan, taze, sıcak, lezzetli, doğal ürünlerle damaklarda tat bırakmaktadır. Çalışanlar güler yüzlü, ilgili, samimi, hizmet ve servis oldukça hızlı ve yerindedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Altıntaş, Belediye meydanı, 133. Sk. No:26, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: 0555 361 35 57

Bulunduğunuz Konumdan BELLA KAHVALTI DİYARI’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Hangar cafe ve restoran

Hangar cafe ve restoran

Aydın-Nazilli bölgesinde hizmet veren Hangar cafe ve restoran, eski bir demiryolu hangarının dekore edilip, otantik, şık ve nezih bir şekilde oluşturulmuş ortamında sunumlarda bulunan mekânlardandır. İşletmede enfes, doyurucu, çeşit çeşit kahvaltılıklarla dolu serpme kahvaltı ve akşam yemeği gibi öğünler içinde servisler yapılmaktadır. Çalışanlar ilgili, servis hızlı ve güzeldir.

İletişim Bilgileri

Adres: Altıntaş, Fevzi Çakmak Cad. No:42, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 315 64 76

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Hangar cafe ve restoran ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Edward’s Coffee

Edward's Coffee

Aydın-Nazilli bölgesinde hizmet veren Edward’s Coffee, hijyen kurallarına uygun olan nezih, ferah, şık bir ortamda ziyaretçilerine doyurucu, lezzetli, serpme kahvaltılar, sıcak çay, kahve gibi içeceklerin sunulduğu mekanlardan biridir. Ayrıca mekân farklı öğünlerde de servis sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni, 152. Sk. No:19, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 312 12 21

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Bulunduğunuz Konumdan Edward’s Coffee ’ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Şafaklar Otel & Restaurant

Şafaklar Otel & Restaurant

Aydın-Nazilli bölgesinde otel ve restoran olarak hizmet veren Şafaklar Otel & Restaurant, çeşit çeşit kahvaltılıkları, sıcak lezzetli ekmeği, çayı ile temiz, nezih, ferah, şık ortamı ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Mekân çalışanları ilgili, güzel yüzlü, hizmet ve sunumlar hızlı ve güzeldir. Karadeniz mutfağına ait yöresel birçok lezzet sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar lezzetli bir şekilde sunulmaktadır. Serpme kahvaltısı ürün çeşitliliği ile doyurucu bir kahvaltı sunar.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Sanayi, Aydın Nazilli Devlet Karayolu No:131, 09800 Nazilli/Aydın

Telefon: (0256) 316 06 66

Bulunduğunuz Konumdan Şafaklar Otel & Restaurant ’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Ör Koop Kahvaltı Salonu

Ör Koop Kahvaltı Salonu

Aydın-Nazilli bölgesinde salaş tarzda yol üzerinde hizmet veren Ör Koop Kahvaltı Salonu, güler yüzlü, ilgili çalışanları, otantik, temiz ortamı ile açık büfe kahvaltı keyfi sunan çeşitli ürünlerin sunulduğu mekânlardan biridir. Doyurucu, lezzetli bir kahvaltı imkânı sunmaktadır. Ayrıca işletmede satılan doğal ürünleri de satın alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Durasıllı, Denizli Aydın Yolu, 09800 Nazilli/Aydın

Bulunduğunuz Konumdan Ör Koop Kahvaltı Salonu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*