Pozantı Yemek Yerleri, Pozantı Restoranları

Pozantı Yemek Yerleri, Pozantı Restoranları, Pozantı, Akdeniz bölgesinde Adana ilinde yer alan bir ilçedir. Pozantı’ya kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ulaşım araçları olarak özel araçlar ve otobüs tercih edilebilir. Pozantı’da farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Adım attığınız her yerde farklı bir lezzet ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yemek kültürünün çok gelişmiş olduğu Adana’da bulunan Pozantı ilçesinde de et yemekleri bol baharatlı yemekler, Adana kebaplar damaklarda tadı kalacak enfes lezzetlerdendir. Yöresel lezzetlerin yapıldığı Pozantı mutfağından çıkan yemeklerin en iyi ve popüler olan, çok fazla yorum ve beğeni alan yemek mekânlarını, bu yazımızda sizin için derledik. Farklı birçok restoran listelenmiştir. Pozantı’da ne yenir? Nerede yenir?

Pozantı’da Bulunan En İyi 4 Farklı Yemek Yeri

1. Arzu Lokantası

 Arzu Lokantası

Adana-Pozantı bölgesinde bulunan Arzu Lokantası, eski bir işletmedir. Yöresel yemeklerin, kebapların, çorbaların ve sütlaç gibi ikramlık menüleri ile oldukça ilgi gören mekânlardan biridir. Fiyat olarak da ortalama, uygundur. Pozantı’nın en uğrak lezzetli yemeklerinin olduğu Arzu Lokantasını deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Cumhuriyet, Atatürk Cd. No:67, 01470 Pozantı/Adana

İletişim: 0505 214 93 09

Bulunduğunuz Konumdan Arzu Lokantası‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Haşemi Dinlenme Tesisleri

Haşemi Dinlenme Tesisleri

Adana-Pozantı bölgesindeki hem bir kahvaltı yeri hem de her öğün yemek servisi bulunan Haşemi Dinlenme Tesisleri, yolculuk sırasında ya da gezintiye çıktığınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir işletmedir. Ailelerin, arkadaş gruplarının da keyifli bir şekilde yemeklerini yiyebileceği mekânda oldukça geniş bir menü sunulmaktadır. Haşemi Dinlenme Tesisleri, taze ve lezzetli kebaplar ve ev yemekleri, ilgili personelleri, temiz ortamı ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

İletişim

Adres: D-750 KARAYOLU ÜZERİ POZANTI, TLF.03225813276, 01470 Pozantı/Adana

İletişim: (0322) 581 32 76

Bulunduğunuz Konumdan Haşemi Dinlenme Tesisleri‘ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Şekerpınarı Restoran

Şekerpınarı Restoran

Pozantı’da su kenarında tertemiz açık havada ve doğa içerisinde keyifli bir şekilde kahvaltı ve yemek yiyebileceğiniz mekânlardan birisidir. Sıcacık servisi, kebaplar ve et yemeklerinin, mezelerin ve salataların servis edildiği, açık ve kapalı alanlarının bulunduğu işletme ziyaretçilerinin beğenisi almaktadır. Özellikle de işletme manzarası ve ortamı ile ilgi görmektedir. Suyun yanında, dağların yanında muhteşem bir ortam sunmaktadır.

İletişim

Adres: Alpu, 01470 Pozantı/Adana

İletişim: 0537 590 14 55

Bulunduğunuz Konumdan Şekerpınarı Restoran‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Akköprü Restoran, Pozantı Yemek Yerleri

Akköprü Restoran

Diğer bir Pozantı’nın muhteşem manzarasında suyun kenarında yemek yiyebileceğiniz Akköprü Restoran, ilgi gören mekânlardan biridir. Burada sadece yemek değil kahvaltı servisi de yapılmaktadır. Yol üzerinde yorulduğunuzda ve acıktığınızda vakit geçirip karnınızı doyurabileceğiniz işletmede enfes lezzetler sunulmaktadır.

İletişim

Adres: Alpu, 01470 Pozantı/Adana

Bulunduğunuz Konumdan Akköprü Restoran‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Adana Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*