Şile Kamp Alanları – Şile Ücretli ve Ücretsiz 22 Kamp Yeri

Şile İlçe Kamp Alanları. Şile ilçesinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 22 kamp alanı bulunmaktadır.

Şile, doğa ile iç içe olan sahilleri, denizleri, yemyeşil alanları ile İstanbul’un ilçesidir. Her yıl yerli yabancı birçok turist Şile’de bulunan tertemiz deniz ve kumsallarla, yemyeşil doğasıyla muhteşem manzaraya sahip alanları gezip görülmek için tercih ediyor. Şile ilçesinde her bütçeye uygun ücretli ya da ücretsiz olarak birçok kamp ve piknik alanı bulunmaktadır. Buralarda hem sakin, huzurlu vakit geçirebilir hem de doğa ile baş başa manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Bu yazımızda Şile’de bulunan ücretsiz ve ücretli, deniz kenarı ya da yemyeşil doğa içeresinde bulunan farklı birçok kamp alanına göz atalım.

Şile Ücretsiz Kamp Alanları

1. Darlık Barajı Kamp Alanı

Darlık Barajı Kamp Alanı

Darlık Barajı, İstanbul da Şile ve Ömerli yolu arasında bulunan İstanbul’un en büyük barajıdır. Baraj muhteşem görüntüsü, masmavi baraj suyu ve yemyeşil doğası ile birlikte keyifli bir tatil geçirmeniz için olanak sağlayan, çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda günübirlik geziler, piknik ve olta balıkçılığı yapabileceğiniz bir yerdir. Sakinlik ve tertemiz bol oksijenli doğa havası arayanlar için uygun olan Dağlık barajına özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Darlık Barajı Kamp Alanında ihtiyaçlarınız karşılayabileceğiniz tuvalet, çeşme, elektrik, yeme-içme ihtiyaçları için tesisler bulunmuyor. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Darlık Barajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Ücretsiz kamp alanında çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Darlık Barajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

İstanbul da insanların en çok tercih ettiği alanlardan biri olan Hacıllı Şelalesi, Şile’de doğa harikası, muhteşem bir görüntüye sahip olan vazgeçemeyeceğiniz kamp yerlerinden biridir. Şelale etrafında suyun sesinde kamp kurabilir, keyifli, huzurlu, sakin tertemiz havası ile tatil yapabilirsiniz. Hacıllı Şelalesi Kamp Alanında tuvalet, çeşme, elektrik, teme-içme tesisleri bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Hacıllı Şelalesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında çeşme, banyo, elektrik gibi imkanlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Hacıllı, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Bıçkıdere Kamp Alanı

Bıçkıdere Kamp Alanı

İstanbul’da Şile yolu üzerinde bulunan Bıçkıdere Kamp Alanı, Bıçkıdere Köyünde bulunan doğa içerisinde keyifli bir kampçılık deneyimi yaşayabileceğiniz alandır. Köy yerinde bulunan Bıçkıdere Kamp Alanında ihtiyaçlarınız köyden karşılayabilirsiniz. Köye yakın bir konumda da bulunan Bıçkı Deresi etrafında kamp kurup sakin, huzurlu, şehirden uzak bir tatil geçirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Bıçkıdere Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanı yanındaki köyden ihtiyaçlarınız temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bıçkıdere Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Sofular Plajı Kamp Alanı

Sofular Plajı Kamp Alanı

Sofular Plajı, İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Sofular Köyü’nde bulunan kamp kurup denizin ve plajın tadını çıkarabileceğiniz bir kamp yeridir. Sofular Plajı Kamp Alanı, mesire alanı da bulunmaktadır. Deniz yerine piknik ve yürüyüşler içinde burayı tercih edebilirsiniz. Özel araçlarınız ile Alemdağ-Şile yolunun 10. Kilometresindeki Sofular kavşağından köy yoluna saparak Sofular Plajı Kamp Alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Plajın çevresinde bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Sofular Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar bulunmamaktadır. Plaj etrafında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınız temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sofular Köyū Halk Plaji, Sofular, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sofular Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Akçakese Kamp Alanı

Akçakese Kamp Alanı

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan Alçakese, Bıçkıdere Köyü sahiline yürüme mesafesinde olan, kampçılığın yani sıra denize d girebileceği bir tatil yeridir. Şile ilçe merkezine 17 km uzaklıkta bulunan Akçakese Kamp Alanına özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Buranın suyu biraz dalgalı olduğu için dikkatli olmalısınız. Kamp alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce hazırlı olmalısınız.

Kamp olanakları: Akçakese Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın çeşme, banyo, elektrik, market gibi imkanlar bulunmamaktadır. Kamp alanın olduğu yerdeki köydeki bulunan marketler ve tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: İmrenli, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akçakese Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Kabakoz Kamp Alanı

Kabakoz Kamp Alanı

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan Kabakoz Kamp Alanı, yemyeşil doğa içerisinde masmavi deniz ile birlikte kampçılık yapabileceğiniz doğa harikası bir alandır. İster ağaçların altında ister deniz kenarında kamp kurup dalga sesleri ile tertemiz doğa havasında keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Kabakoz Kamp Alanında plajdaki işletmelerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Doğa içerisinde kamp kuracak iseniz Kabaköz Köyü’ndeki marketlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kabakoz Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanının bulunduğu köydeki marketlerden ve cami gibi yerlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da plaj alanında bulunan işletmelerden de ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kabakoz Köyü Plaji, Kabakoz, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kabakoz Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Eşek Adası Kamp Alanı

Eşek Adası Kamp Alanı

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan Eşek Adası, İstanbul şehir merkezine 82 km uzaklıkta ulaşım yolu oldukça bozuk olan kamp yeridir. Denizin ve doğanın bir arada olduğu kamp yerinde keyifli bir kampçılık yaşayabilirsiniz. Eşek Adası Kamp Alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik,  yeme-içme ihtiyacı için alanlar bulunmamaktadır.

Kamp olanakları: Eşek Adası Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanının bulunduğu plaj alanında bulunan işletmelerden de ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çavuş, Merkez Sk., 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Eşek Adası Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Kadırga Koyu Kamp Alanı

Kadırga Koyu Kamp Alanı

Kadırga Koyu, İstanbul-Şile’de bulunan şehir merkezine 120 km uzaklıktaki Karadeniz kıyılarında yer alan falez ve kayalıkların olduğu doğa harikası bir yerdir. Çadır kampçılığının yani sıra piknik ve günübirlik geziler de yapabileceğiniz tatil yeridir. Kadırga Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis ya da tuvalet, çeşme gibi olanaklar bulunmamaktadır. Ancak kamp alanı yakınında bulunan Büyükbucaklı Köyü’nden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Kadırga Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bucaklı, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kadırga Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Karakiraz Köyü Kamp Alanı

Karakiraz Köyü Kamp Alanı

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan Karakiraz Köyü Kamp Alanı, Şile ilçe merkezine 35 km uzaklıkta bulunan alan bir orman köyüdür. Çadırınızı kurup rahat bir şekilde yemyeşil doğa içerisinde sakin, huzurlu bir vakit geçirebilirsiniz. Köyde bulunan market gibi işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca köy alanı sahile 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Karakiraz Köyü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanın olduğu köyden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karakiraz Köyü, Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Karakiraz Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Esenceli Köyü Kamp Alanı

Esenceli Köyü Kamp Alanı

Esenceli Köyü Kamp Alanı, İstanbul ücretsiz kamp alanları içerisinde bulunan Ömerli Barajı kıyısında yer alan sessiz, sakin, huzurlu bir kamp yeridir. Esenceli Köyü Kamp Alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market, işletme, tuvalet, çeşme gibi alanlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Esenceli Köyü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Esenceli Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Kilimli Koyu Kamp Alanı, Şile Kamp Alanları

Kilimli Koyu Kamp Alanı

İstanbul-Şile’de bulunan, Ağva’nın çadır kampçılığı için uygun olan muhteşem bir görüntüye sahip olan Kilimli Koyu, masmavi denizi ve yeşil doğası ile sakin, sessiz bir vakit geçirmek isteyenlerin tercih ettiği yerlerdendir. Koy etrafında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle Kilimli Koyu’na gelirken hazırlıklı olmalısınız. Ayrıca Kilimli Koyu Kamp Alanı çevresinde yürüme mesafesinde bulunan bazı işletmeler vardır. Buralardan da tuvalet, çeşme, elektrik gibi ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Kilimli Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır. Ancak tuvalet, elektrik ve çeşme gibi ihtiyaçlarınızı koya yakın olan işletmelerden karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bucaklı, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kilimli Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Şile Ücretli Kamp Alanları

12. Green Park Kamping, Şile Kamp Alanları

Green Park Kamping

İstanbul’un ücretsiz kamp alanlarının ardından ücretli şekilde kamp yapabileceğiniz kamp alanlarından da ilk sırada Şile’de yer alan Green Park Kamping, doğa ile iç içe tatil yapabileceğiniz yerlerden biridir. İstanbul şehir merkezine 110 km uzaklıkta olan Green Park Kamping alanı çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz, 3000 metre uzunluğundaki kumsal alanı ve denizi ile serinleyip denizin keyfini çıkarabileceğiniz tatil yeridir. Kamp alanı denize sıfır konumdadır. Bu olanak ile de kampçılığınızı yaparken denizin ve kumsalında keyfini çıkarabilirsiniz. Kumsalda yararlanabileceğiniz şemsiye, şezlong, soyunma kabini olanakları da bulunmaktadır. 100 kapasiteli çadır ve karavan kampçılığı yapılan alanda tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet gibi imkanlarda bulunmaktadır. Green Park Kamping alanına özel araçlarınız ile ya da Şile’ye giden toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Green Park Kamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, restoran, kafeterya, çadır, karavan ve bungalov ev konaklama imkanı, çocuk oyun alanı, bulaşıkhane, çamaşırhane ve buzdolabı, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: 2 kişilik bungalov çadır 100 TL, 4 kişilik bungalov çadır 200 TL, kendi çadırıyla gelenler 30 TL, kendi karavanıyla gelenler 100 TL, 2 kişilik bungalov oda 200 TL, 3 kişilik bungalov oda 250 TL, 4 kişilik bungalov oda 300 TL, kendi karavanıyla gelenler sezonluk 3000 TL, kendi çadırıyla gelenler sezonluk 2750 TL. Piknik alanı hafta içi 10 TL, hafta sonu 15 TL’dir. Resmi tatil ve bayram sezonlarında konaklama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Güncel fiyatları işletmeden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kurfallı, Kurfallı Köyü Yolu, 34983 Şile/İstanbul

Telefon: 0532 686 23 18

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/GreenParkCamping/reviews

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Green Park Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. İmren Kamping, Şile Kamp Alanları

İmren Kamping

İstanbul-Şile de bulunan diğer bir kamp alanı da İmren Kamping alanıdır. Şehir merkezine 60 km uzaklıkta bulunan İmren Kamping alanı, piknik, günübirlik geziler, yürüyüşler düzenlenebilmektedir. Yeşil doğasında ağaçların gölgesinde sakin bir kamp deneyimi yaşayabileceğiniz kamp alanında tuvalet, çeşme, restoran, elektrik gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: İmren Kamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, denize girilebilir alan, piknik alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İmren Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Kurfallı Plajı Kamp Alanı, Şile Kamp Alanları

Kurfallı Plajı Kamp Alanı

İstanbul’da Şile ve Ağva ilçelerine yakın konumdaki Kurfallı Plajı, muhteşem bir plaja ve denize sahip olan, büfe, market gibi olanaklara sahip olan tatil yerlerinden biridir. plaj alanın arkasında ormanlık bir alanda bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanında mangal yapabilir, denizin tadını çıkarabilir, sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Kurfallı Plajı Kamp Alanında tuvalet, çeşme, elektrik, soyunma kabini gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kurfallı Plajı Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, kamp alanları, denize girilebilir alan, soyunma kabini, çocuk oyun alanları, piknik alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp ücretleri sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kurfallı, 34980 Şile/İstanbul

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kurfallı Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Seferoğulları Camping Kamp Alanı

Seferoğulları Camping Kamp Alanı

Seferoğulları Camping, Şile-Ağva sınırlarında yer alan ailelerin güvenle tercih edebileceği birçok imkan ve olanağın sunulduğu yemyeşil çam ağaçları ile bulunan kamp alanıdır. Kamp alanı 10.000m2 kamp ve piknik alanına sahip çadır ve bungalov ev konaklama imkanı bulunan geniş bir doğa alanıdır. Burada kampçılığınızı yaparken tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran gibi birçok imkandan da yararlanıp daha keyifli ve rahat bir tatil yapabilirsiniz.

Seferoğulları Camping Kamp Alanına özel araçlarınız ile Şile yolu üzerinden Ağva’ya gelirken yolun sol tarafında kamp alanını görebilirler. Konforlu, doğa içerisinde kamp deneyimi yaşamak için uygun bir tercihtir.

Kamp olanakları: Seferoğulları Camping Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, restoran, kafeterya, bulaşıkhane ve çamaşırhane, buzdolabı, kamp alanları, piknik alanları, çocuk oyun alanları, otopark alanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 120 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ağva Merkez, 34990 Şile/İstanbul

Telefon: 0537 880 35 00

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Seferoğulları Camping Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Alacalı Kamp Pansiyon, Şile Kamp Alanları

Alacalı Kamp Pansiyon

İstanbul-Şile’de bulunan denize yakın bir konumda yer alan Alacalı Kamp Pansiyon, şehir merkezine 75 km uzaklıkta bulunmaktadır. Alacalı Kamp Pansiyon alanında ihtiyaçlarınız için tuvalet, çeşme, banyo, market, lokanta gibi olanaklar bulunmaktadır. Rahat bir konaklama yapabileceğiniz kamp alanı etrafında çok fazla ağaç bulunmuyor ancak tertemiz bir kumsalı vardır.

Kamp olanakları: Alacalı Kamp Pansiyon Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, market, lokanta, çadır ve bungalov konaklama yerleri, ortak kullanım mutfak alanı, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 150 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ana yol caddesi iskele sitesi karsisi alacali kamp, 34100 Şile/İstanbul

Telefon: 0507 600 61 53

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Alacalı Kamp Pansiyon Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Gelesun KampLAND Camping

Gelesun KampLAND Camping

İstanbul-Şile’de bulunan Gelesun KampLAND Camping, İstanbul şehir merkezine 110 km uzaklıkta bulunan Ağva’nın en yeşil alanlarından biridir. Denize yakın bir mesafede bulunan kamp alanı hafta sonları ve hafta içi yoğun ilgi gören, doğa ile iç içe bulunan tatil yerlerinden biridir. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun düzlüklere sahip olan alanda çadır kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Gelesun KampLAND Camping alanında tuvalet, çeşme, elektrik, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Gelesun KampLAND Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, çadır ve karavan konaklama alanları, ortak kullanım mutfak alanı, denize girilebilir alan, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp ücretleri sezonluk olarak değişiklik göstermektedir, arayarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kurfallı Köyü ÇAMLIK Mah ÇAKILLI Mevkii, 34000 Şile/İstanbul

Telefon: 0532 206 22 74

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/agvakamp/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gelesun KampLAND Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Karakiraz Sabribey Camping

Karakiraz Sabribey Camping

İstanbul-Şile kamp alanlarından biri olan Karakiraz Sabribey Camping, çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanlarından biridir. Doğa ile iç içe bulunan alanda tuvalet, çeşme, banyo, restoran, ortak mutfak alanı, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır. Kampçılığın yanı sıra piknik ve yürüyüşler de yapabileceğiniz alanda rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Karakiraz Sabribey Camping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, çadır konaklama alanları, ortak kullanım mutfak alanı, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama gecelik kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Kurna, 34980 Şile/İstanbul

Telefon: 0532 348 37 91

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/sabribeycamping1/

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Karakiraz Sabribey Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Çakır Kamp Ve Piknik Alanı

Çakır Kamp Ve Piknik Alanı

İstanbul’un Şile-İmrenli tarafında yer alan Çakır Kamp Ve Piknik Alanı, şehir merkezine 69 km uzaklıkta bulunan tatil yeridir. Çadırınızı kurup rahat bir şekilde konaklayabileceğiniz kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, ortak mutfak alanı, restoran, market gibi olanaklarda bulunmaktadır. Yeşil bir alan üzerinde kurulu olan kamp alanı sahile de yakın bir konumdadır.

Kamp olanakları: Çakır Kamp Ve Piknik Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, market, çay bahçesi, çadır konaklama alanları, ortak kullanım mutfak alanı, plaj, şezlong ve şemsiye (ücretli) ve soyunma kabinleri, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler 45 TL, çadır kiralama 100 TL, ve karavan konaklama 150 TL. Plaja giriş ücretsizdir. Şezlong ve şemsiye kiralama 50 TL. fiyatlar güncel değildir. Sezonluk olarak değişen fiyatları işletmeden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karacaköy, 34980 Şile/İstanbul

Telefon: 0535 944 81 32

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çakır Kamp Ve Piknik Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Akkaya Kamping, Şile Kamp Alanları

Akkaya Kamping

İstanbul’da Şile’den Kandıra girerek ulaşabileceğiniz kamp alanın çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan doğa içerisinde sakin, sessiz bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih edeceği yerlerden biridir. Kamp alanına tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Akkaya Kamping Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, bulaşıkhane ve ortak kullanım mutfak alanı, çadır konaklama alanları, piknik alanları, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 40 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Akçakese, Şile/İstanbul

Telefon: 0216 727 70 10

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akkaya Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Sahil Kamp İstanbul, Şile Kamp Alanları

Sahil Kamp İstanbul

İstanbul’da Şile’de yer alan 35 hektarlık alan üzerine kurulu olan Sahil Kamp İstanbul, denize sıfır konumda bulunan çadır, karavan kampçılığı yapabileceğiniz tatil yerlerinden biridir. Ayrıca Sahil Kamp İstanbul alanında bungalov ev ve taş ev konaklama imkanı da bulunmaktadır. Hafta sonları da yoğun ilgi gören kamp alanı oldukça kaliteli, rahat bir kamp imkanı sunmaktadır. Bol oksijenli doğa içerisinde bulunan kamp alanı ziyaretçilerine birçok olanak sunmaktadır. Sahil Kamp İstanbul alanında özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarından 139S İETT otobüsü ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Sahil Kamp İstanbul Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, bulaşıkhane ve ortak kullanım mutfak alanı, çadır konaklama alanları, piknik alanları, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir:Günübirlik giriş 75 TL, kendi çadırıyla gelenler kişi başı 120 TL (kahvaltı dâhil 70 TL), karavan park (2 kişi) 150 TL, çadır konaklama araç üstü 150 TL, tesis çadır kiralama 400 TL, Şile hobit evleri 650 TL, Şile Glamping çadırı 650 TL, orman koza bungalov, 700 TL, deniz koza bungalov 700 TL, tiny 10,5 850 TL, gardenya bungalov 950 TL, maran karavan 1000 TL, orman karavan 1000 TL, Sahil karavan 1000 TL, darni karavan 1200 TL, taş ev 1500 TL, dome çadır karavan 1250 TL, tiny house 1500 TL, ahşap ev bungalov 1700 TL, villa Gündoğdu (4 kişi) 2500 TL ve villa domalı (4 kişi) 2500 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Sahilköy, Batu Sk. No:1, 34983 Şile/İstanbul

Telefon: 0530 049 17 90

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sahil Kamp İstanbul Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Woody Ville Kamp Alanı, Şile Kamp Alanları

Woody Ville Kamp Alanı

Şile-Ağva yolu üzerinde bulunan Woody Ville Kamp Alanı, yemyeşil bir ormanlık alan içerisinde bulunan doğa ile iç içe vakit geçirebileceğiniz kamp yeridir. Çadır ve karavan kampçılığı yapılabilen kamp alanında bungalov evlerde bulunmaktadır. İsteyen kiralayarak buralarda da konaklayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine 16 km uzaklıkta bulunan kamp alanı içerisinde ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz işletmelerde bulunmaktadır. Denize de yakın bir konumda bulunan kamp alanında dilerseniz yüzme havuzu da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Woody Ville Kamp Alanında bulunan işletmelerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, ısıtma ve soğutma sistemi, ortak kullanım mutfak alanı, çadır, karavan ve bungalov konaklama alanları, piknik alanları, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, otopark gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: kişi başı çadır konaklama 250 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ağva Şile Sahil Yolu Akçakese Köyü, 34980

Telefon: 0532 507 75 50

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Woody Ville Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İstanbul Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*