Tekirdağ Plajları – Tekirdağ’da Denize Girilecek En Güzel 21 Yer

Tekirdağ Plajları, Tekirdağ Marmara Bölgesinde bulunan deniz kenarında bulunan plajların olduğu illerden biridir. Tekirdağ, Marmara bölgesinin yeşil ve mavinin bir arada olduğu, temiz havanın hakim olduğu, plajlarının bulunduğu şehirlerdendir. Özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen Tekirdağ da birçok plaj bulunmaktadır. Doğanın içinde mavinin ve yeşilin uyumuna şahit olacağınız Tekirdağ plajlarında keyifli deniz tatili geçirebilirsiniz. Şarköy, Marmaraereğlisi, Süleymanpaşa, Tekirdağ şehrinin denize girilebilecek birbirinden güzel plajların bulunduğu ilçelerdendir. Yorucu iş hayatından sıkılan, temiz, ferah, serinletici bir hava isteyenler için tercih edilmektedir.

Yerli-yabancı birçok ziyaretçinin sevdiği, ilgi gösterdiği, popüler olan gezilecek noktaların olduğu Tekirdağ ilinde ücretli-ücretsiz olarak giriş yapılabilen alanlar vardır. Sessiz, sakin, rahat ve keyifli bir tatil imkanı sunulmaktadır. Tekirdağ’a ulaşım kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Yaz ayları oldukça hareketli bir sezon başlangıcı olur. Yeşilin ve mavinin en güzel uyumu Tekirdağ plajlarında sunulmaktadır. Ücretsiz ve ücretli olarak Tekirdağ’da gidebileceğiniz plajlar sizler sizin için bu yazımızda listelendi.

Tekirdağ Plajları, Tekirdağ Sahilleri, Tekirdağ’da denize girilebilecek yerler aşağıda yer almaktadır.

Tekirdağ Ücretsiz Plaj Yerleri

1. Kumbağ Halk Plajı, Tekirdağ Plajları

Kumbağ Halk Plajı

Tekirdağ şehir merkezine yaklaşık 12 km uzaklıkta Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Kumbağ Halk Plajı, bölgenin ilgi gören popüler plajlarından biridir. Plaj alanında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, büfe, kafeterya gibi olanaklar bulunmaktadır. Plajın denizi sığ, tertemiz, berrak bir yapıdadır. Çocuklu aileler ve yüzme bilmeyenler içinde uygundur. Kumlu bir sahile de sahiptir. Özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz plaj alanında rahat, keyifli bir deniz tatili geçirebilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, kafeterya gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 1.307 Yorum)= 3,8

Adres: Kumbağ, 59060 Merkez/Süleymanpaşa/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Kumbağ Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Atatürk Parkı Halk Plajı

Atatürk Parkı Halk Plajı

Tekirdağ şehir merkezine 30 km uzaklıkta Marmaraereğlisi ilçesinde bulunan Atatürk Parkı Halk Plajı, 230 metre sahil uzunluğuna sahip olan ücretsiz halk plajlarından biridir. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen plaj alanında ziyaretçilerin yararlanabileceği olanakların ve ücretli yerlerinde bulunduğu plajlardan biridir. Denizi sığ, sakin, tertemiz, çocuklu aileler içinde uygundur. Sahili çakıl ve kum karışımlı bir yapıdadır. Şemsiye, şezlong kiralayabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, çevresinde kafeterya gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 201 Yorum)= 3,6

Adres: Dereağzı, 59760 Yeniçiftlik/Marmaraereğlisi/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Atatürk Parkı Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Değirmenaltı Halk Plajı

Değirmenaltı Halk Plajı

Tekirdağ şehri merkezine yaklaşık 8 km uzaklıkta Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Değirmenaltı Halk Plajı, özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz ücretsiz halk plajlarından biridir. Dar, çakıl ve kum karışımlı sahili vardır. Plajda ziyaretçilerin yararlanabileceği şemsiye, şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 241 Yorum)= 3,7

Adres: Hürriyet, 59020 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Değirmenaltı Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Mürefte Halk Plajı

Mürefte Halk Plajı

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde bulunan Mürefte Halk Plajı, mavi bayrak sahibi, taşlık sahili ile ziyaretçilerini ücretsiz bir şekilde ağırlayan plajlardan biridir. Mavi bayrak sahibi olan plajın sahili 230 metre uzunluğa ve 8 metre genişliğe sahiptir. Plaj alanında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, cankurtaran gibi olanaklar vardır. Ayrıca yeme-içme ihtiyaçlarınız için çevresinde kafeterya ve büfe gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 129 Yorum)= 4,3

Adres: Mürefte, Mürefte Barbaros Yolu, 59560 Şarköy/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Mürefte Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Gündal Plajı, Tekirdağ Plajları

Gündal Plajı

Tekirdağ şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunan Gündal Plajı, özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz girişlerin ücretsiz olanakların ücretli bir şekilde sağlandığı plajlardan biridir. Plajın sahili 500 metre uzunluğa sahiptir. Hafta içi zamanlarda daha sakin hafta sonları yoğun ilgi görmektedir. Plajın denizi sığ, sakin, zaman zaman yosunludur. Gündal Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong kiralama, büfe, kafeterya gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 835 Yorum)= 4,0

Adres: 59060 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Gündal Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6.  Altınova Halk Plajı

Altınova Halk Plajı

Tekirdağ şehir merkezine oldukça yakın bir mesafede bulunan Altınova Halk Plajı, mavi bayrak sahili, kumlu bir sahili bulunan ücretsiz halk plajlarından biridir. Plajın sahili 200 metre uzunluğa sahiptir. Tertemiz, sakin, berrak bir suya sahip olan plaj alanı çocuklu aileler için uygundur. Altınova Halk Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, büfe, kafeterya gibi olanaklar vardır. Plajın sahili kumlu ancak deniz tabanı taşlık yapıdadır. Bu nedenle de deniz ayakkabısı giymeniz faydalı olacaktır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 105 Yorum)= 3,8

Adres: Altınova, Çakıcı Sk., 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Altınova Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Marmaraereğlisi Kadınlar Plajı

Marmaraereğlisi Kadınlar Plajı

Tekirdağ şehir merkezine yaklaşık 43 km uzaklıkta Marmaraereğlisi ilçesinde bulunan Kadınlar plajı, sadece kadınlara özel olarak hizmet veren, kapalı bayanlar ve rahat etmek isteyenler için uygun olan plajlarda biridir. Plaja 10 yaşından büyük olan erkekler alınmamaktadır. Ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz plajın sahili kumludur. Marmaraereğlisi Kadınlar Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, büfe, kafeterya gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 337 Yorum)= 3,4

Adres: Cedit Ali Paşa, Atatürk Cd. No:37, 59740 Marmaraereğlisi/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Marmaraereğlisi Kadınlar Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Dallas Plajı, Tekirdağ Plajları

 Dallas Plajı

Tekirdağ şehir merkezine yaklaşık 39 km, Marmaraereğlisi ilçesine ise 3 km uzaklıkta bulunan Dallas Plajı, kumlu bir sahile, sığ bir denize sahip olan ücretsiz plajlardan biridir. Denizi sığ olduğu için çocuklar ve yüzme bilmeyenler için de uygundur. Sahili 250 metre uzunluğundadır. Tertemiz bir sahili ve denizi vardır. Dallas Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, büfe gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 1.012 Yorum)= 4,0

Adres: Dereağzı, Tekirdağ İstanbul Yolu, 59740 Marmara Ereğlisi/Marmaraereğlisi/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Dallas Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Yeniçiftlik Sahili

Yeniçiftlik Sahili

Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesine 12 km uzaklıkta bulunan Yeniçiftlik Sahili, ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz plajlardan biridir. Plajın sahili ve deniz tabanı ince kumla kaplıdır. Yeniçiftlik Sahilinde ziyaretçilerin yararlanabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, büfe, kafeterya gibi olanaklar bulunmaktadır. Tertemiz, rahat bir ortama sahiptir.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, kafeterya gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 98 Yorum)= 4,2

Adres: Yeniçiftlik, Denizkent Sk., 59760 Marmaraereğlisi/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Yeniçiftlik Sahili’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Sultanköy Plajı, Tekirdağ Plajları

Sultanköy Plajı

Tekirdağ şehir merkezine yaklaşık 50 km, Marmaraereğlisi ilçesine ise 6 km uzaklıkta bulunan Sultanköy Plajı, sığ bir denize sahip olan ücretsiz plaj yerlerinden biridir. Sakin, tertemiz denizi ve ortamı ile çocuklu aileler ve yüzme bilmeyenler için uygundur. Sultanköy Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, çevresinde çadır konaklama, büfe, otopark gibi olanaklar vardır. Halk plajı olduğu için giriş ücretsiz ancak olanaklardan ücretli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Plaja özel araçlarınızla ve ilçe merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, çevresinde çadır konaklama imkanı, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 775 Yorum)= 3,7

Adres: Sultanköy, Tekirdağ İstanbul Yolu No:6750, 59750 Marmaraereğlisi/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Sultanköy Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Şarköy Halk Plajı, Tekirdağ Plajları

Şarköy Halk Plajı

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde bulunan Şarköy Halk Plajı, uzun yıllardır üst üste mavi bayrak sahibi olan, aileler ve çocuklar için uygun olan ücretsiz şekilde giriş yapabileceğiniz halk plajlarından biridir. Plajın sahili 700 metre uzunluğa ve yaklaşık 10-15 metre genişliğe sahiptir. Plaj sahili kumlu ancak deniz tabanı taşlık bir yapıdadır. Hemen derinleşmeyen sığ bir denizi vardır. Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile plaja ulaşım sağlayabilirsiniz. Şarköy Halk Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, kafeterya, büfe, otopark gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, çevresinde çadır konaklama imkanı, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 1.188 Yorum)= 3,8

Adres: İstiklal Mah., İnönü Cad., 59800 Şarköy/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Şarköy Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Şarköy Plajı, Tekirdağ Plajları

Şarköy Plajı

Tekirdağ’ın Şarköy plajında bulunan Şarköy Plajı, ziyaretçilerin ücretsiz olarak giriş yapabileceği ancak olanaklardan ücretli olarak yararlanabileceği plajlarda biridir. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, çevresinde kafeterya gibi işletmeler bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 500 Yorum)= 4,0

Adres: Camikebir, 59800 Şarköy/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Şarköy Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Eriklice Köyü Halk Plajı

Eriklice Köyü Halk Plajı

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesine yakın konumda bulunan Eriklice Köyü Halk Plajı, ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz kumlu bir denize sahip olan plajlardandır. Plajın deniz tabanı kumlu ancak sahili taşlıktır. Sahilde şemsiye ve şezlongda kiralama yapabilirsiniz. Denizin suyu ılıktır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet gibi olanaklar bulunmaktadır.

Adres: 59800 Şarköy/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Eriklice Köyü Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Uçmakdere Kamp Bölgesi ve Halk Plajı

Uçmakdere Kamp Bölgesi ve Halk Plajı

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde bulunan Uçmakdere Halk Plajı, ziyaretçilerin hem çadır kampçılığı hem piknik hem de deniz tatili yapmak için tercih ettiği plajlardan biridir. Kamp bölgesi olarak da bilenen ve hizmet veren Uçmakdere Halk Plajına girişler ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin de tercih ettiği yerlerden biridir. Sahili ve deniz tabanı taşlıktır. Denizine ücretsiz girebilirsiniz ancak kampçılık ve yamaç paraşütü ücretlidir.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. Kampçılık ve yamaç paraşütü ücretlidir. 

Çadır kampçılığı, yamaç paraşütü, tuvalet gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 616 Yorum)= 4,4

Adres: Uçmakdere, 59800 Şarköy/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Uçmakdere Kamp Bölgesi ve Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Tekirdağ Ücretli Plaj Yerleri

15. Shaya Beach, Tekirdağ Plajları

Shaya Beach

Tekirdağ şehir merkezine yakın bir konumda bulunan Shaya Beach, ücretli bir şekilde giriş yapabileceğiniz bölgenin konforlu, rahat tatil imkanının sunulduğu plajlardan biridir. Hem restoran hem de Beach olarak hizmet veren işletme gençler için uygun eğlenceli mekanlardandır. Deniz kenarında hem yemeğinizi yiyip, serin, ferah bir gün geçirebilir hem de denize girebilirsiniz. İskelesinde güneşlenebilirsiniz. Şemsiye, şezlong, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran hizmetleri bulunmaktadır. Gece yarılarına kadar açıktır. Denize sıfır konumdadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, bar, iskele, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 1.015 Yorum)= 3,8

Adres: Altınova, Gazi Hasan Paşa Cd. No:205, 59100 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ

Telefon: 02822430454

Bulunduğunuz Konumdan Shaya Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Milenyum Beach Club

Milenyum Beach Club

Tekirdağ şehir merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Milenyum Beach Club, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz işletmelerden biridir. Tertemiz denizi, kumlu sahili ile ziyaretçilerine rahat bir tatil imkanı sunar. Sadece deniz tatili için değil deniz havasında içecek içmek, yemek yemek için de tercih edebileceğiniz mekanlardandır. Milenyum Beach Club alanında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, kafeterya olanakları bulunmaktadır. Müzik eşliğinde rahat, eğlenceli, keyifli bir deniz tatili yapabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 10 Yorum)= 4,3

Adres: Kumbağ, Kumbağ Köyü İç Yolu, 59060 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Bulunduğunuz Konumdan Milenyum Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Şarköy 59 Beach Club

Şarköy 59 Beach Club

Tekirdağ şehir merkezine yaklaşık 85 km uzaklıkta Şarköy ilçesinde bulunan Şarköy 59 Beach Club, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz, restoran ve eğlence kulübü, plaj alanı olarak hizmet veren işletmelerden biridir. Ücretli bir şekilde giriş yapabileceğiniz mekanın sahili kumlu, denizi tertemizidir. Aileler ve arkadaş grupları tarafında tercih edilebilmektedir. Şarköy 59 Beach Club alanında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, alkollü ve alkolsüz içecekler bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, bar, restoran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 10 Yorum)= 4,0

Adres: Cumhuriyet, 17 Kasım Cd. No:22, 59800, 59800 Şarköy/Tekirdağ

Telefon: 05438174226

Bulunduğunuz Konumdan Şarköy 59 Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. SUNNY BEACH TOPAGAC

SUNNY BEACH TOPAGAC

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bulunan SUNNY BEACH TOPAGAC, ücretli özel bir işletme olarak ziyaretçilerini ağılayan plaj yerlerinden biridir. Kumsalı, tertemiz, sığ denizi ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Plaj alanında duş, tuvalet, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, büfe gibi olanaklar vardır. Plaj alanı ziyaretçileri için tüm imkanları sunmaya özen göstermektedir.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 92 Yorum)= 3,9

Adres: Barbaros, BARBAROS MAHALLESI IHLAMUR SOKAK CİHANKENT 1 TATİL SİTESİ ÖNÜ NO:1/1, 59000 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon: 05444415959

Bulunduğunuz Konumdan SUNNY BEACH TOPAGAC’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Vegas Beach Tekirdag

Vegas Beach Tekirdag

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesindeki özel plaj işletmelerinden biri olan Vegas Beach, ziyaretçilerine birçok imkan ve eğlence sunan yerlerden biridir. Plaj alanında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, büfe, renkli minderler, eğlence, müzik gibi olanaklar bulunmaktadır. Rahat, eğlenceli, konforlu bir tatil imkanı sunulmaktadır. Sahili kumlu, denizi sığ, tertemiz, sakindir.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, renkli minderler, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 3 Yorum)= 4,7

Adres: Altınova, Tevfik Kış Sk. 184A, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon: 05397067013

Bulunduğunuz Konumdan Vegas Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Buket Beach Marmara 5

Buket Beach Marmara 5

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde bulunan Buket Beach Marmara 5, kumsal alanı olmayan, kayalık ve taşlık bir sahili olan Beach alanlarından biridir. Burada sakin, sığ, tertemiz denize girebilirsiniz. Plaj alanında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, büfe gibi olanaklar vardır. Olanaklardan ücretli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, kayalık sahil alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 73 Yorum)= 4,3

Adres: İstiklal, Sarıca Paşa Cd., 59800 Şarköy/Tekirdağ

Telefon: 05323704407

Bulunduğunuz Konumdan Buket Beach Marmara 5’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Motolife Beach Club

Motolife Beach Club

Tekirdağ şehir merkezine yakın konumda Şarköy ilçesinde bulunan Motolife Beach Club,yaz sıcaklarında serinleyebileceğiniz, güneşlenebileceğiniz, eğlenebileceğiniz plajlardan biridir. Ücretli bir şekilde hizmet veren özel Beach alanında ziyaretçilerin yararlanabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, büfe, bar, kumsal, otopark gibi birçok olanak sunulmaktadır. Konforun, rahatlığın, eğlencenin bir arada olduğu Beach alanı hafta sonları yoğun ilgi görmektedir.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. 

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, kafeterya, eğlence, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 188 Yorum)= 4,0

Adres: Cumhuriyet mah inönü cad sevgi yolu no 10 Pilaj yönü deniz yanı, 59800 Şarköy/Tekirdağ

Telefon: 0536 702 78 59

Bulunduğunuz Konumdan Motolife Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Sinop Plajları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*