Adalar Plajları – Adalar’da Denize Girilecek En Güzel 32 Yer

Adalar Plajları, Adalar, Marmara Bölgesinde bulunan birçok plaja sahip İstanbul ilinin bir ilçesidir. Adalar, Marmara bölgesinde İstanbul’un gözde olan, etrafı sular çevrili, en iyi, en popüler, en çok ilgi gören ve kalabalık tatil yerlerinden biri olmaktadır. Her sene ve her mevsim yerli yabancı sürekli olarak ziyaretçilerin akın ettiği İstanbul’da gezilecek tarihi ve güzel dokuların yanı sıra dört tarafı sularla çevrili birçok plajı bölgeyi daha görkemli yapmaktadır. Sıcak, kavurucu ve bunaltıcı sıcaklarda Adalar’da denize girip serinleyebilecek, tatil yapabileceğiniz birçok plaj bulunmaktadır. Ülkemizin turizm cennetlerinden biri olan İstanbul, altın sarısı kumsalları, kayalıkları, tertemiz, berrak, şeffaf denizi ile yerli yabancı birçok ziyaretçi akınına uğramaktadır. Adalar’a ulaşım deniz yolu ile sağlanabilmektedir. Her mevsim ilgi gören Ada yaz ayları daha hareketli bir sezon başlangıcı yaşamaktadır. Yeşilin ve mavinin en güzel uyumu Adalar plajlarında sunulmaktadır. Ücretsiz ve ücretli olarak Adalar’da gidebileceğiniz plajlar sizler sizin bu yazımızda listelendi.

Adalar Plajları, Adalar Sahilleri, Adalar’da denize girilebilecek yerler aşağıda yer almaktadır.

Adalar Ücretsiz Plaj Yerleri

1. Alman Koyu Plajı

Alman Koyu Plajı

İstanbul-Heybeliada’daki tertemiz, berrak suyu ve yeşilin ve mavinin muhteşem uyumunun bir arada bulunduğu popüler koylardan biri olan Alman Koyu Plajı, özellikle hafta sonları kalabalık olan koy hafta içi zamanlarda daha sakin olmaktadır. Koya gün içerisinde birçok tekne turu düzenlemektedir. Ulaşımı biraz sıkıntılı olsa da koyun muhteşem manzarasında geçireceğiniz vakit buna değer. Koyda imkânlar kısıtlıdır. Gıda ihtiyaçlarınızı koya gelmeden öne temin etmenizde fayda var. Tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong imkânları ücretli bir şekilde sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş olanakları bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (40 Yorum)= 3,2

Adres: Heybeliada, 34973 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Alman Koyu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Çam Limanı Koyu Plajı

Çam Limanı Koyu Plajı

İstanbul’-Adalar’da Heybeliada bölgesinde bulunan Çam Limanı Koyu Plajı, bir tarafı çam ağaçları bir tarafı tertemiz berrak deniz olan, ziyaretçilerin beğenisini alan koylardan biridir. Hafta sonları yoğun olan plaj hafta içi zamanlarda daha sakindir. Bu nedenle sakin ve sessiz bir deniz tatili yapmak isteyenler hafta içi zamanları tercih edebilir. Koya tekne ve vapur düzenlenmektedir. Günün büyük bir kısmında güneşli, sıcak bir yerdir. Koyda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong, restoran gibi imkânlar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran olanakları bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (287 Yorum)= 4,3

Adres: Heybeliada, 34973 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Çam Limanı Koyu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Madam Martha Koyu, Adalar Plajları

Madam Martha Koyu

İstanbul-Adalar’da bulunan Madam Martha Koyu, Burgazada’nın en güzel koylarından biridir. Yaklaşık 1 km bir alanı kaplayan koy masmavi denizi ve yemyeşil doğası ile birlikte doğa harikası bir manzaraya sahiptir. Koy bakir kalmış çok fazla imkânın bulunmadığı, doğa ile iç içe olabileceğiniz bir güzelliktedir. Burgazada vapur iskelesinden sonra sağ taraftaki yol güzergâhından devam ettiğiniz de 20 dakika sonra koya ulaşabilirsiniz. Bölge 1. Derece sit alanıdır. Koy hem yüzmek hem de kamp kurmak için güzel bir yerdir.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran gibi herhangi bir imkân yoktur. Bu nedenle koya hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Google Yorumları 2022 (974 Yorum)= 4,0

Adres: Burgazadası, 34975 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Madam Martha Koyu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Burgazada Halk Plajı

Burgazada Halk Plajı

Burgazada’da bulunan Burgazada Halk Plajı, diğer adı ile de 6 Numaralı Halk Plajı, Burgazada iskelesinin yaklaşık 1,5 km. yakınında bulunan temiz denizi ile bölgenin tercih edilen plajlarından biridir. Ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz halk plajında tuvalet, şemsiye, şezlong imkânları bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet olanakları bulunmaktadır. 

Google Yorumları 2022 (451 Yorum)= 3,8

Adres: Burgazada Halk Plajı, Burgazadası, Barbaros Hayrettin Cd. No:3, 34975 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Burgazada Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Çamakya Plajı, Adalar Plajları

Çamakya Plajı

İstanbul-Adalar’da bulunan Çamakya Plajı, bir aile plajı olarak hizmet veren, tertemiz, berrak suyu ile bakımlı bir plaja sahiptir. Ailelerin, çocukların rahat bir şekilde yüzebileceği Çamakya Plajı çevresi de uzun yürüyüşler yapabileceğiniz geniş bir alan sahiptir.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini olanakları bulunmaktadır. 

Google Yorumları 2022 (185 Yorum)= 3,9

Adres: Çamakya Aile Plajı, Burgazadası, Gezinti Yolu Cd. No:49, 34975 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Çamakya Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Süt Koyu Plajı, Adalar Plajları

Süt Koyu Plajı

İstanbul’un Adalar ilçesinde bulunan Süt Koyu Plajı, Burgazada bölgesinde bakir kalmış doğa ile iç içe olan koylardan biridir. Özellikle ada halkı tarafından ilgi gören koy diğerlerine göre daha sakindir. Koy kum kısmı çok azdır genel olarak taşlık bir yapıdadır. Bu nedenle ayaklarınıza batmaması için yanınızda deniz ayakkabısı olması gerekir. Koya düzenli olarak vapur, tekne seferleri yapılmaktadır. Koyda tuvalet, soyunma kabini, restoran, büfe, şemsiye gibi herhangi bir olanak yoktur. Bu nedenle de koya hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, herhangi gıda ihtiyaçları için işletme yoktur. Bu nedenle koya hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Adres: Burgazadası, 34975 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Süt Koyu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. İskele Plajı, Adalar Plajları

İskele Plajı

İstanbul-Adalar ilçesinde bulunan İskele Plajı, Kınalı Adana vapuru iskelesinin sağ tarafında yer almaktadır. Kınalı Ada’nın geneli gibi taşlık bir sahile sahiptir. Masmavi denizi ile yeşil doğanın bir arada olduğu İskele Plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong, restoran gibi işletmeler bulunmaktadır. Plaja vapur ve tekne turları düzenlenmektedir.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. Şezlong ve şemsiye 15 TL, 2 adet şezlong + 1 şemsiye 20 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, restoran gibi imkânlar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (63 Yorum)= 4,4

Adres: Kınalıada, Alsancak Cad. No:8, 34977 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan İskele Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Adalar Ücretli Plaj Yerleri

8. Naki Bey Plajı

 Naki Bey Plajı

İstanbul-Adalar da bulunan Naki Bey Plajı, 1984 yılından beri ziyaretçilerine hizmet veren bir aile plajıdır. Plajın önemli özelliklerinden biri erkeklerin tek başına plaja kabul edilmemesidir. Muhteşem berrak, tertemiz sığ bir deniz vardır. Yüzme bilmeyenler ve çocuklar rahatlıkla tercih edebilir. Ada’ya vapur ve tekne seferleri düzenli olarak sağlamaktadır. Ücretli bir şekilde giriş yapabileceğiniz plajda duş, tuvalet, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, cankurtaran, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır. Güler yüzlü, ilgili çalışanları ile ziyaretçilerine keyifli bir deniz tatili imkânı sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretlidir. Hafta içi ve Cumartesi dâhil yetişkin 50 TL, çocuk (7-12 yaş) 25 TL. Pazar ve tatil günleri yetişkin 70 TL, çocuk (7-12 yaş) 30 TL ücret alınmaktadır.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, restoran, cankurtaran, masa, sandalye, su sporları, engelli erişimi, liman, marina, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.029 Yorum)= 3,9

Adres: Maden, NAKİBEY ÇIKMAZI NO:17, 34970 Adalar/İstanbul

Telefon: (0216) 382 45 01

Bulunduğunuz Konumdan Naki Bey Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Aya Nikola Halk Plajı

Aya Nikola Halk Plajı

İstanbul-Adalar bölgesinde bulunan Aya Nikola Halk Plajı, dalgasız sakin denizi ile tercih edilen plajlardan biridir. Burası halk plajı olarak geçmesine rağmen girişlerde ücret alınmaktadır. Denizi sığ, sahili ince kumlarla kaplıdır. Yüzme bilmeyenler ve çocuklu aileler için uygundur. Bölgeye ulaşım vapur ve tekne seferleri ile sürekli sağlanmaktadır. Aya Nikola Halk Plajında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, restoran, büfe, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 30 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, su sporları, masa, sandalye, liman, marina, engelli erişimi, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (230 Yorum)= 2,7

Adres: Büyükada-maden, Yılmaz Türk Cad. Ayanikola Mevkii No:156, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Aya Nikola Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Sedef Liya (Club Ada Sedef)

Sedef Liya (Club Ada Sedef)

Adalar’da eğlenceli, denizin, kumun ve güneşin doyasıya keyfini çıkarabileceğiniz ücretli plajlardan biri olan Sedef Liya (Club Ada Sedef), günübirlik tatiller için tercih edebileceğiniz plajlardan biridir. Plajda rahatlık ve konfor ziyaretçilerine sunulmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, restoran, duş, tuvalet, soyunma kabini, bar, kulüp, şemsiye ve şezlong gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, bar, kulüp, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (35 Yorum)= 3,5

Adres: 1 Nolu Yol No:2, 34794 Adalar

Telefon: (0216) 382 48 27

Bulunduğunuz Konumdan Sedef Liya (Club Ada Sedef)’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Elio Sedef Beach, Adalar Plajları

Elio Sedef Beach

İstanbul-Adalar ilçesinde hizmet veren Elio Sedef Beach, restoranı, denizi, platform alanı ile güzel keyifli bir ortam sunmaktadır. Plaj alanı 300 kişilik kapasitesi ile tertemiz, berrak deniziyle, ormanlık alan içindeki localarıyla eşsiz bir tatil sunmaktadır. Ayrıca alanda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran gibi olanaklar da sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, cankurtaran, loca, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (344 Yorum)= 4,2

Adres: 1 Nolu Sok. No:1, Adalar/Istanbul – Asia

Telefon: (0216) 382 48 84

Bulunduğunuz Konumdan Elio Sedef Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Sedef Adası Plajı

Sedef Adası Plajı

Sedef Adası Plajı, denize yaklaşık 500 metre cephesi bulunan ve toplamda 5000 m2 alana sahip yeşilin ve masmavi denizin bir arada olduğu yerlerden biridir. Plaj 80 kişilik geniş alanı ile ailelere, çocuklara ve gençlere rahat bir ortam, su kaydırağı ve yemek yiyebilmeniz için restoran bulundurmaktadır. Alan Büyükada’da ücretsiz motor servisleri bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 30 TL, hafta sonu 40 TL. Şezlong fiyata dâhildir.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, cankurtaran, bayrak uyarısı, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (270 Yorum)= 3,9

Adres: Sedef Adası Plajı, Büyükada-maden, Adalar, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Sedef Adası Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Ülker Restaurant & Beach

Ülker Restaurant & Beach

İstanbul’da 1949 yılında Yılmaz Ülker tarafından kurulan Ülker Restaurant & Beach, Mayıs ayından Kasım ayı sonuna kadar hizmet vermektedir. Plaj sıcak, samimi, lezzetli yemekleri yiyebileceğiniz, denizin, güneşin ve kumun keyfini çıkarabilirsiniz. Muhteşem göz alıcı güneşin taşını da izlemeyi unutmayın. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, şezlong, şemsiye, restoran, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi ve hafta sonu 20 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (65 Yorum)= 3,9

Adres: Kınalıada, 34977 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Ülker Restaurant & Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Teos Restaurant & Beach (Buncuk Plajı)

Teos Restaurant & Beach (Buncuk Plajı)

İstanbul-Adalar’da bulunan Teos Restaurant & Beach (Buncuk Plajı) konumu, restoranı ve plajı ile ön plana çıkan yerlerden biridir. Denize girmek, sakin ortamında lezzetli yemekler yemek için tercih edebilirsiniz. Ücretli bir şekilde giriş yapılan plaja 10 yaşına kadar olan çocuklar ücretsiz bir şekilde giriş yapabilmektedir. Aile ortamı sunulan mekânda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, cankurtaran ve ilk yardım olanakları da bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL. 0-10 yaş arası ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, ilk yardım, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (517 Yorum)= 4,1

Adres: Kınalıada, Kınalı Çarşı Cd. No:63, 34977 Adalar/İstanbul

Telefon: 0532 651 44 10

Bulunduğunuz Konumdan Teos Restaurant & Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Ayazma Kamo’s Beach Club

Ayazma Kamo’s Beach Club

İstanbul’da bulunan Ayazma Kamo’s Beach Club, 90 metrelik sahili ile diğer plajlara göre daha sakin ve huzurlu bir deniz keyfi sunulan yerlerden biridir. Plajda deniz ve yararlanabileceğiniz yüzme havuzu da bulunmaktadır. Alan iskeleden ücretsiz kalkan teknelerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ziyaretçilerin yararlanabileceği duş, tuvalet, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, restoran gibi olanaklar da bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 20 TL, hafta sonu 30 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (291 Yorum)= 3,3

Adres: Kınalıada, Kınalı Çarşı Cd. No:89, 34977 Adalar/İstanbul

Telefon: 02163816913

Bulunduğunuz Konumdan Ayazma Kamo’s Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Kınalıada Halk Plajı, Adalar Plajları

Kınalıada Halk Plajı

İstanbul-Adalar bölgesinde 1993 yılından beri aile işletmesi olarak hizmet veren Kınalıada Halk Plajı, Kınalı Ada iskelesinden ücretsiz ulaşım sağlayabileceğiniz yerlerden biridir. Plaja damsız girilmez uyarısı vardır. Aileler rahatlıkla tercih edebilirler. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, restoran, ilk yardım, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 25 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, cankurtaran, ilk yardım gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (2 Yorum)= 5,0

Adres: Kınalıada, Çınarlı Köşk Sk. No:2, 34977 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kınalıada Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Kalpazankaya Plajı, Adalar Plajları

Kalpazankaya Plajı

İstanbul-Adalar ‘da bulunan ve aslında bir mesire alanı olan Kalpazankaya Plajı, sakin,  dalgasız, taşlık bir denize sahip olan huzurlu ve sessiz bir deniz keyfi için tercih edebileceğiniz yerlerden biridir. Plaja fayton ile 10 dakika da yürüyerek ise 30 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. Kalpazankaya Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong kiralama imkânı bulunmaktadır. Plajın denizi taşlıktır ancak tertemiz berrak bir görüntüye sahiptir.

Bilgiler

Giriş: Plaja giriş 10 TL. Şezlong ve şemsiye kullanımı 10 TL ve duş 5 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (95Yorum)= 3,9

Adres: Kalpazankaya Plajı, Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kalpazankaya Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Burgazada Su Sporları Kulübü Plajı

Burgazada Su Sporları Kulübü Plajı

İstanbul-Burgazada’da 1963 yılında hizmete giren Burgazada Su Sporları Kulübü Plajı, sadece üyelerin ve üye misafirlerinin yararlanabileceği yerlerden biridir. Plajda bulunan olimpik havuz da sezon boyunca ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Burgazada Su Sporları Kulübü Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, su sporları gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. Detaylı bilgi sahibi olmak için arayarak güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, havuz, su sporları, masa ve sandalye, engelli erişimi, bayrak uyarısı, gözetleme kulesi, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (29 Yorum)= 4,2

Adres: Burgazada, Fenerburnu Mevki No:54, 34975 Adalar/İstanbul

Telefon: (0216) 381 13 06

Bulunduğunuz Konumdan Burgazada Su Sporları Kulübü Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Heybeliada Su Sporları Kulübü Plajı

Heybeliada Su Sporları Kulübü Plajı

Heybeliada Su Sporları Kulübü Plajı, denize sıfır konumda bulunan etrafında kızılcam ormanlarının olduğu mavinin ve yeşilin bir arada bulunduğu yerlerden biridir. Kulübü hem üyeler hem de günübirlik ziyaretçiler tercih etmektedir. Havuzu da oldukça büyük ve keyiflidir. Ziyaretçilerin yararlanabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, restoran, havuz, su sporları gibi olanaklar sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Günübirlik misafir havuz kullanım ücreti hafta içi 50 TL, hafta sonu 100 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, havuz, su sporları, masa ve sandalye, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (206 Yorum)= 4,5

Adres: Heybeliada, Heybeli Mektep Sk. No:2, 34973 Adalar/İstanbul

Telefon: (0216) 351 01 60

Bulunduğunuz Konumdan Heybeliada Su Sporları Kulübü Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Değirmenburnu Piknik Ve Plaj Alanı

Değirmenburnu Piknik Ve Plaj Alanı

İstanbul’da Heybeliada bölgesinde bulunan Değirmenburnu Plajı, ziyaretçilerinin hem denizin, kumun ve güneşin keyfini çıkarabileceği hem de piknik yapabileceği plajlardan biridir. Mekânda yürüyüş alanları, piknik alanları, bisiklet alanları, mangal yapmak için yerler bulunmaktadır. Ayrıca tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, büfe gibi olanaklar da bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Piknik alanına giriş hafta içi 10 TL, hafta sonu 15 TL. Plaj alanına girişte ekstra ücret ödenmektedir. Hafta içi 15 TL, hafta sonu 20 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, piknik ve mangal alanları, bisiklet parkuru ve yürüyüş alanları, su sporları, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (146 Yorum)= 3,2

Adres: Heybeliada, Adalar No:63, 34973 Adalar/İstanbul

Telefon: 02163519895

Bulunduğunuz Konumdan Değirmenburnu Piknik Ve Plaj Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Aqua Green Beach Club

Aqua Green Beach Club

İstanbul-Heybeliada’da eğlenceli, keyifli bir gün geçirmek için tercih edebileceğiniz Aqua Green Beach Club, mavinin ve yeşilin bir arada olduğu plajlardan biridir. Plajın denizi sığ, kumlu bir tabana sahip tertemiz bir şekildedir. Denizinin sığ olmasından dolayı çocuklar ve yüzme bilmeyenler içinde oldukça uygundur. Burası her sene haziran ayı ile birlikte ziyaretçilerini ağırlamaya başlamaktadır. Aqua Green Beach Club mekânında tuvalet, duş, soyunma kabini, büfe, su sporları, restoran gibi olanaklar sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi aile (kişi başı) 35 TL, tek giriş 45 TL, hafta sonu aile (kişi başı) 45 TL, tek giriş 55 TL. 0-7 yaş ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, engelli erişimi, su sporları, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.044 Yorum)= 3,6

Adres: Heybeliada, 34973 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Aqua Green Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Akvaryum Koyu Plajı

Akvaryum Koyu Plajı

İstanbul-Adalar’da Heybeliada sınırları içerisinde bulunan Akvaryum Koyu Plajı, tertemiz berrak denizi, ince kumlu ve midye kabuklarıyla taşlardan oluşan plajı ile güzel bir deniz keyfi sunmaktadır. En lezzetli midyeler Akvaryum plajında ziyaretçilerine sunulmaktadır. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, yürüme mesafesinde restoran, şemsiye ve şezlong imkânları bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 40 TL, hafta sonu 50 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (736 Yorum)= 4,5

Adres: Heybeliada, 34973 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Akvaryum Koyu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Ada Beach Club, Adalar Plajları

Ada Beach Club

İstanbul-Adalar ilçesinde bulunan Ada Beach Club, Çam Limanı Koyu’nda muhteşem bir doğaya ve tertemiz denize sahip olan mekânlardan biridir. Şehrin kalabalık ve bunaltıcı yoğun havasından uzakta sakin, ferah bir deniz keyfi için tercih edilmektedir. Bölgede ziyaretçilerin yararlanabileceği özel kum ve çim alanları, özel localar ve platformlar tercih edilebilmektedir. Ayrıca tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, plaj voleybolu sahası, bisiklet turları yeri, emanet kasası, su sporları gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi ve Cumartesi 30 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, bayrak uyarısı, konaklama alanı, emanet kasa, su sporları, masa ve sandalye, ücretsiz internet, plaj voleybolu, mini golf sahası, animasyon gösterileri, bisiklet turu, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.191 Yorum)= 3,8

Adres: Çamlık Mevki, 34973 Adalar/İstanbul

Telefon: (0216) 351 17 70

Bulunduğunuz Konumdan Ada Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Büyükada Su Sporları Kulübü Plajı

Büyükada Su Sporları Kulübü Plajı

İstanbul-Büyükada bölgesinde bulunan su sporları kulübü, hem üyeleri hem de günübirlik gelmek isteyen ziyaretçilerinin yararlanabileceği tesislerden biridir. Kulüpte 10 kulvarlı yüzme havuzu bulunmaktadır. Ziyaretçilerin yararlanabileceği duş, soyunma kabini, tuvalet, şemsiye, şezlong, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Havuz kullanım ücreti hafta içi 50 TL, hafta sonu 100 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, masa, sandalye, cankurtaran, su sporları, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (193 Yorum)= 4,3

Adres: Büyükada-maden, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Büyükada Su Sporları Kulübü Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Büyükada Loc’Ada, Adalar Plajları

Büyükada Loc’Ada

İstanbul-Adalar’da bulunan Büyükada Loc’Ada, hem şık birbirinden çeşitli yemeklerinin sunulduğu restoranları ile hem de nezih, ferah, tertemiz plajı ile ziyaretçilerine keyifli bir gün geçirme imkânı vermektedir. Deniz ürünlerinin enfes bir şekilde yapılıp sunulduğu restoranda yemekten sonra plajında da vakit geçirebilirsiniz. Büyükada Loc’Ada da tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, engelli erişimi, eşyalarınızı bırakabileceğiniz emanet kasası, su sporları gibi imkânlar bulunmaktadır. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmalısınız.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, masa, sandalye, cankurtaran, engelli erişimi, emanet kasası, bayrak uyarısı, konaklama yerleri, su sporları, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (561 Yorum)= 4,3

Adres: Büyükada-maden, Yılmaz Türk Cd. No:175 D:175, 34970 Adalar/İstanbul

Telefon: 0531 525 12 32

Bulunduğunuz Konumdan Büyükada Loc’Ada’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Nizam Plajı, Adalar Plajları

Nizam Plajı

İstanbul-Adalar ilçesinde Nizam Koyunda bulunan Nizam Plajı, denizi ve kumsalı beğenilen temiz plajlardan biridir. Plajda sunulan imkânlar ziyaretçilerin kaliteli, keyifli bir tatil geçirmesine olanak sunmaktadır. Ücretli bir şekilde giriş yapılan plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, büfe gibi imkânlar vardır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 30 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, masa, sandalye, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (288 Yorum)= 3,8

Adres: Büyükada-nizam, nizam Mah. kırlangıç sokak no 2/a büyükada, 34970 Adalar/İstanbul

Telefon: 05453776362

Bulunduğunuz Konumdan Nizam Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Yada Beach Club

Yada Beach Club

İstanbul-Adalar bölgesinde bulunan Yada Beach Club, sahip olduğu masmavi, berrak denizi ile güneşin ve plajın keyfini çıkarabilirsiniz. Plajda konforlu bir şekilde sosyalleşerek, eğlenceli bir deniz keyfi geçirebilirsiniz. Tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, masa, sandalye, cankurtaran, engelli erişimi, bayrak uyarısı, konaklama yerleri, su sporları, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (24 Yorum)= 3,1

Adres: Büyükada-nizam, Nizam Mahallesi, Viranbağ Koyu Büyük Tur Yolu Büyükada, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Yada Beach Club’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Eskibağ Plajı, Adalar Plajları

Eskibağ Plajı

Mavi denizin ve yeşil doğanın bir arada olduğu Eskibağ Plajı, berrak denizi ile ziyaretçilerine güzel bir deniz keyfi sunmaktadır. Gündüz ve gece ayrı bir keyif sunan plajda ziyaretçiler için tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, restoran, oturma alanları gibi imkânlar sunulmaktadır. Gelenlerin gitmek istemeyeceği bir güzellik ve rahatlık sunulan plajda gerekli tüm sağlık ve temizlik önlemleri de uygulanmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 65 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, restoran, masa, sandalye, engelli erişimi, bayrak uyarısı, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Adres: Büyükada-nizam, Adalar, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Eskibağ Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Kumsal Aila Plajı

Kumsal Aila Plajı

İstanbul-Adalar bölgesinde bir aile işletmesi olarak hizmet veren Kumsal Aila Plajı, dalgasız, tertemiz, berrak denizi ile ziyaretçilerine güzel bir deneyim sunmaktadır. Büyükada’da geldiğinizde İskeleden kalkan ücretsiz tekneler ile plaja ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Kumsal Aila Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, büfe, oturma alanları gibi olanaklar sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 30 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, masa, sandalye, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (27 Yorum)= 3,9

Adres: Büyükada-maden, Çöp İskelesi Sk No:64, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kumsal Aila Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Prenses Koyu Plajı

Prenses Koyu Plajı

İstanbul-Büyükada’da bulunan Prenses Koyu Plajı, denizin, güneşin kendine ait özel uzun iskeleleri ile keyifli bir deniz tatili yapabileceğiniz popüler plajlardan biridir. Ziyaretçilerine rahat edebilmeleri için gerekli tüm imkânları sunan plaja ulaşımlar da kolay ve ücretsiz bir şekilde Büyükada İskelesinin özel motorları ile sağlanmaktadır. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, konaklama alanı, restoran, su sporları imkânı, büfe, engelli erişimi gibi olanaklar sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 60 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, su sporları, masa, sandalye, konaklama imkânı, eşyalarınız için emanet kasası, bayrak uyarısı, engelli erişimi, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (246 Yorum)= 4,2

Adres: Kamelya Sokak No:14 Büyükada, 34970

Telefon: (0216) 382 62 25

Bulunduğunuz Konumdan Prenses Koyu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Yörükali Plajı, Adalar Plajları

Yörükali Plajı

İstanbul-Adalar bölgesinde bulunan Yörükali Plajı, 1980 yılından beri hizmet sunan kaliteli ve konforlu bir plaj alanı imkânı sunan işletmelerden biridir. Konaklayabileceğiniz rahat, konforlu ve kaliteli oteli ile de ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Oldukça temiz, güvenli denizinde rahatlıkla yüzebilirsiniz. Duş, tuvalet, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, konaklama imkânı, mini bar, büfe, su sporları gibi birçok olanak sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 40 TL, hafta sonu 50 TL. 7-12 yaş %50 indirimli.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, su sporları, masa, sandalye, konaklama imkânı, kamp alanı, bayrak uyarısı, engelli erişimi, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.767 Yorum)= 3,9

Adres: Nizam Mh Yörükali Mevkii Yörükali Tesisleri, 34970 Adalar/İstanbul

Telefon: (0216) 382 74 54

Bulunduğunuz Konumdan Yörükali Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. Halik Koyu Aile Plajı

Halik Koyu Aile Plajı

İstanbul-Adalar bölgesinde ilçe merkezine 4 km uzaklıkta bulunan Halik Koyu Aile Plajı, Büyükada’nın en uzun plajlarından biridir. 800 metre uzunluğa sahip olan plaja ulaşım motor iskelesinden kolay bir şekilde sağlanıyor. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, su sporları, masa, sandalye, ücretsiz tekne ulaşımları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır. Plaja inemeden önce dileyenler için kamp alanı da bulunmaktadır. Tertemiz berrak denizi, kaliteli ve keyifli ortamı ile ziyaretçilerin beğenisini almaktadır.

Bilgiler

Giriş: Yetişkin giriş ücreti 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, kafeterya, su sporları, masa, sandalye, ücretsiz tekne ulaşımları, kamp alanı, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (122 Yorum)= 3,5

Adres: Halik Koyu Aile Plajı, Büyükada-nizam, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Halik Koyu Aile Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İstanbul Plajları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*