İstanbul Plajları – İstanbul’da Denize Girilecek En Güzel 115 Yer

İstanbul Plajları, İstanbul Marmara Bölgesinde bulunan birçok plaja sahip illerden biridir. İstanbul, Marmara bölgesinin en iyi en popüler, en çok ilgi gören ve kalabalık tatil yerlerinden biri olmaktadır. Her sene ve her mevsim yerli yabancı sürekli olarak ziyaretçilerin akın ettiği İstanbul’da gezilecek tarihi ve güzel dokuların yanı sıra etrafının farklı denizlerle çevrili olması da plajlarını da görkemli yapmaktadır. Bölgede birbirinden güzel plajlar vardır. Sıcak, kavurucu ve bunaltıcı sıcaklarda İstanbul’da denize girip serinleyebilecek, tatil yapabileceğiniz birçok plaj bulunmaktadır.

Ülkemizin turizm cennetlerinden biri olan İstanbul, altın sarısı kumsalları, kayalıkları, tertemiz, berrak, şeffaf denizi ile yerli yabancı birçok ziyaretçi akınına uğramaktadır. İstanbul’a ulaşım kolay bir şekilde kara yolu, hava yolu ve deniz yolu sağlanabilmektedir. Yaz ayları oldukça hareketli bir sezon başlangıcı olur. Yeşilin ve mavinin en güzel uyumu İstanbul plajlarında sunulmaktadır. Ücretsiz ve ücretli olarak İstanbul’da gidebileceğiniz plajlar sizler sizin bu yazımızda listelendi.

İstanbul Plajları, İstanbul Sahilleri, İstanbul’da denize girilebilecek yerler aşağıda yer almaktadır.

YAZI İÇERİĞİNİ

İstanbul Ücretsiz Plaj Yerleri

1. Ayazma Plajı (Şile Halk Plajı)

Ayazma Plajı (Şile Halk Plajı)

İstanbul-Şile ilçesinde bulunan Ayazma Plajı, diğer bilenen adı ile de Şile Halk Plajı, bölgenin en popüler, en çok tercih edilen plajlarından biridir. Ayazma Plajı, 1175 metre uzunluğa ve 50 metre genişliğe sahip, ziyaretçilerin için birçok imkânın sağlandığı, ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceği halk plajlarından biridir. Plaj doğal sit alanı olarak ilan edilmiştir ve mavi bayrak sahili olan İstanbul plajlarından biridir. Plajı ince kumla kaplı, denizi sığ ve çoğunlukla dalgalıdır. Ayazma Plajında ziyaretçiler için tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, kafeterya, şemsiye ve şezlong kiralama, cankurtaran gibi hizmetler sunulmaktadır. Plajın yoğun ilgi görmesinde olanakların olması, konumunun yakınlığı, denizin ve plajın temiz oluşu gibi nedenler bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, kafe, market, cankurtaran, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 919 Yorum)= 4,2

Adres: Ayazma Plajı Şile, Çavuş, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Ayazma Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Sofular Köyü Halk Plajı

Sofular Köyü Halk Plajı

İstanbul-Şile’de bulunan ve Şile ilçe merkezine 15 km uzaklıkta olan Sofular Köyü Halk Plajı, ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz 2300 km uzunluğa sahip geniş bir plajdır. Plajın yeterinde uzun olması rahat bir deniz keyfi yapmanıza olanak sağlar. Plajı ince kumla kaplı denizi sığdır. Masmavi denizinde yüzebilir, kumsalında güneşlenebilir ya da etrafında bulunan mesire alanında piknik yapabilirsiniz. Sofular Köyü Halk Plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, şemsiye ve şezlong kiralama imkânı, cankurtaran, piknik ve kamp yapabilecek alanlar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, cankurtaran, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 184 Yorum)= 3,6

Adres: Sofular Köyü Halk Plajı, Sofular, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Sofular Köyü Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Kabakoz Köyü Plajı, İstanbul Plajları

Kabakoz Köyü Plajı

Şile ilçe merkezine 15 km uzaklıkta bulunan Kabakoz Köyü Plajı, diğer plajlara göre bakir kalmış sakin plajlardan biridir. Denizi tertemiz, masmavi, kumsalı ince kumlarla kaplı olan doğa harikası bir yerdir. Ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz plajda ihtiyaçlarınızı karşılamak için olanaklar sunulmaktadır. Plajda çadır kurup sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong kiralama gibi imkânlar vardır. Kabakoz Köyü Plajı, 350 metre uzunluğa sahip küçük bir plajdır. Plajda büfe vardır ancak gıda ihtiyaçlarınızı gelmeden önce temin etmenizde fayda var.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, cankurtaran, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 ( 380 Yorum)= 4,1

Adres: Kabakoz Köyü Plajı, Kabakoz, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kabakoz Köyü Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. İmrenli Köyü Plajı, İstanbul Plajları

İmrenli Köyü Plajı

Şile ilçe merkezine 20 km uzaklıkta bulunan İmrenli Köyü Plajı, 650 metre uzunluğa sahip olan ince kumlu sahili ve dalgalı denizi ile orta sakinlikte plajlardan biridir. Plaj çevresi kayalıklarla çevrili olan, özel işletmelerinde bulunduğu bir yerdir. Plajda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama imkânı, kafe, otopark gibi hizmetler sunulmaktadır. Tertemiz denizi, incecik kumlarla kaplı sahili ile güneşin ve suyun tadını çıkarabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. (2 şezlong + 1 şemsiye 60 TL).

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafe, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (8 Yorum)= 2,4

Adres: İmrenli Halk Plajı, İmrenli, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan İmrenli Köyü Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Şuayipli Köyü Plajı

Şuayipli Köyü Plajı

İstanbul-Şile’de bulunan Şuayipli Köyü Plajı, 3 km uzunluğa ve 50 metre genişliğe sahip bölgenin büyük plajlarından bir diğeridir. Plaj Ağva’ya oldukça yakın konumdadır. Plajı incecik kumlarda kaplı, denizi sığdır ancak dalgalıdır. Hafta sonları yoğun ilgi gören plaj hafta içi zamanlarda daha sakin olmaktadır. Uzun plajında yürüyüşler yapabilir, güneşlenebilir, denizin ve kumsalın keyfini çıkarabilirsiniz. Plajda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama imkânı cankurtaran, kafeterya gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. (2 Şezlong + 1 şemsiye 50 TL).

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, cankurtaran, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (63 Yorum)= 4,2

Adres: Kurfallı, 34983 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Şuayipli Köyü Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Akçakese Halk Plajı

Akçakese Halk Plajı

İstanbul-Şile bölgesinde bulunan Akçakese Halk Plajı, Şile ilçe merkezine 17 km uzaklıkta, Akçakese Köyünde yer almaktadır. Plajın 1 km uzunluğunda doğa harikası bir kumsala sahiptir. Plaj ince kumlu tertemiz sahili, sığ denizi ile muhteşem bir tatil imkânı sunmaktadır. Ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz plajda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama, büfe, kafeterya, cankurtaran gibi olanaklar sunulmaktadır. Ayrıca plaj çevresi kamp kurmak isteyenler içinde uygundur.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, kafeterya, cankurtaran, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (637 Yorum)= 4,0

Adres: Akçakese Halk Plajı, Akçakese, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Akçakese Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Kilimli Koyu, İstanbul Plajları

Kilimli Koyu

İstanbul-Şile’de bulunan doğa ile iç içe muhteşem bir manzaraya sahip olan Kilimli Koyu, Şile ilçesine 2 km uzaklıkta yemyeşil doğası ve masmavi denizi ile gizli kalmış bir cennettir. Diğer plajlara göre daha sakin ve sesiz bir deniz keyfi geçirebileceğiniz sahilde kamp kurmak için uygun alanlarda bulunmaktadır. Ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz koyda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama imkânı bulunmakta ve koyun çevresinde bulunan restorandan da gıda ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, çevresinde restoran, kamp alanı gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.671 Yorum)= 3,9

Adres: Bucaklı, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kilimli Koyu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Karacaköy Plajı, İstanbul Plajları

Karacaköy Plajı

İstanbul-Şile ilçesinde Karadeniz’in en güzel koyları olarak turkuaz rengi denizi, tertemiz ince kumlu plajı ile hizmet veren Karacaköy Plajı, yaklaşık 200 metre uzunluğa sahip ücretsiz plajlardan biridir. Sakin, sessiz, kalabalıktan uzak, doğa ile iç içe bir deniz tatili yapmak için tercih edebileceğiniz Karacaköy Plajı, doğal liman özelliğine sahiptir. Denizi de sakin, dalgasızdır. Plaja yaya şekilde yapılan girişler ücretsiz olarak sağlanır iken araçla girişler için ücret talep edilmektedir. Karacaköy Plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama imkânı, kafeterya, cankurtaran hizmeti sunulmaktadır. Berrak denizinde suyun tabanını görebilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. Araç giriş ve otopark ücreti 70 TL. Şezlong ve şemsiye 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, cankurtaran, otopark gibi olanak bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (419Yorum)= 3,8

Adres: Karacaköy Plajı, Şuayipli, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Karacaköy Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Eşek Adası, İstanbul Plajları

Eşek Adası

İstanbul-Şile ilçesinde ve İstanbul şehir merkezine 80 km uzaklıkta bulunan Eşek Adası, diğer biline adı ile Tosbağa Adası, hem yüzüp denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz hem de çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz yemyeşil doğa ve masmavi denizin bir arada olduğu plajlardan biridir. Bakir kalmış adada herhangi bir tuvalet, işletme, soyunma kabini gibi olanak yoktur. Bu nedenle plaja hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya herhangi bir hizmet yoktur.

Google Yorumları 2022 (20 Yorum)= 4,2

Adres: Çavuş, Merkez Sk., 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Eşek Adası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Sahilköy Halk Plajı

Sahilköy Halk Plajı

Şile ilçesinde bulunan Sahilköy Halk Plajı, 500 metre uzunluğunda 15 metre genişliğinde yumuşacık ince kumlu sahili ve tertemiz, masmavi denizi ile sakin, sessiz bir deniz tatili isteyenlerin tercih edebileceği plajlardan biridir. Ücretsiz bir şekilde giriş yapılan plajda soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama olanakları bulunmaktadır. Sığ bir denizi, yer yer kayalıkların olduğu ince kumlu plajı vardır. Yeme-içme ihtiyaçlarınızı plaja gelmeden önce temin etmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (145 Yorum)= 3,8

Adres: Sahil Köy Halk Plajı, Sahilköy, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Sahilköy Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Kurfallı Altı Plajı, İstanbul Plajları

Kurfallı Altı Plajı

İstanbul-Şile bölgesinde Şile ilçesine 30 km uzaklıkta bulunan Kurfallı Altı Plajı, sığ ve dalgalı denizi, kumlu kumsalı ile ziyaretçilerin denizin ve güneşin keyfini çıkarabileceği plajlardan biridir. Ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz halk plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama imkânı, kafeterya, büfe, mescit gibi imkânlar bulunmaktadır. Geniş bir plaja sahip olan Kurfallı Altı Plajı, sezonunda dahi sakin ve sessiz bir yerdir.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. Araç giriş ve otopark ücreti 25 TL. Şezlong + şemsiye 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafe, büfe, mescit, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (73 Yorum)= 3,8

Adres: Kurfallı, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kurfallı Altı Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Kurna Halk Plajı, İstanbul Plajları

Kurna Halk Plajı

İstanbul’a 60 km, Şile ilçesine 30 km uzaklıkta bulunan Kurna Halk Plajı, sakin plajlardan biridir. Bir tarafı masmavi deniz bir tarafı ise ormanlık alanla çevrili olan Kurna Halk Plajı, ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz, dalgalı denizi, tertemiz uzun kumsalı ile hizmet sunmaktadır. Dalgalı olmasından dolayı yüzme bilmeyenlerin ve çocukların dikkatli olması gerekiyor. Plajda tuvalet, soyunma kabini ya da herhangi bir işletme bulunmamaktadır. Bu nedenle plaja gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Denizin, kumsalın, güneşin keyfini sakin, sessiz bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, herhangi bir yeme-içme yeri bulunmamaktadır.

Google Yorumları 2022 (194 Yorum)= 3,6

Adres: Kurna Halk Plajı, Kurna, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kurna Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Doğancılı Halk Plajı

Doğancılı Halk Plajı

Şile ilçe merkezine 20 km uzaklıkta bulunan Doğancılı Plajı, 2100 metre uzunluğundaki sahili ile Şile’nin uzun, bakir kalmış, doğal güzellikleri bozulmamış plajlarından biridir. Ulaşımı da kolay bir şekilde sağlandığı için plaj yoğun olarak tercih edilmektedir. Plaj bakir kaldığı için ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği herhangi bir işletme, olanak yoktur. Bu nedenle de plaja hazırlıklı olarak gelmelisiniz. Denizi sığ, dalgalı, sahili ince kumlarla kaplı, sakin, temiz bir plajdır. Plaja girişler ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır ancak araçlardan giriş ve otopark ücreti alınmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. Araç giriş ve otopark ücreti 20 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, herhangi bir yeme-içme yeri bulunmamaktadır.

Google Yorumları 2022 (230 Yorum)= 4,0

Adres: Doğancılı, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Doğancılı Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Alacalı Plajı, İstanbul Plajları

Alacalı Plajı

Şile ilçesinin Alacalı mevkiinde bulunan Alacalı Plajı, ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz halk plajlarından biridir. Plajın bir tarafında yeşil doğa bir tarafında masmavi deniz ziyaretçilerine görsel bir şölen sunmaktadır. Kumun, güneşin, denizin keyfine varacağınız, sakin, temiz bir plaj olan Alacalı Plajı, yerli yabancı turistlerin, ailelerin tercih ettiği halk plajlarındandır. Plajda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama, büfe gibi olanaklar da bulunmaktadır. Denizi aniden derinleşebilmekte ve dalgalıdır. Bu nedenle de yüzerken dikkatli olmalısınız.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. Araç giriş ve otopark ücreti 20 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (106 Yorum)= 4,3

Adres: Alacalı, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Alacalı Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Kumbaba Plajı, İstanbul Plajları

Kumbaba Plajı

İstanbul-Şile ilçesinde bulunan Kumbaba Plajı, Şile’ye girmeden sola dönüp yaklaşık 2 km kadar gittiğinizde karşınıza çıkmaktadır. Kumbaba Plajı, bölgede bulunan turistlik alanlardan biri olan Kumbaba Tepesi’nin hemen altında bulunmaktadır. Bu plajın kumunun romatizmal hastalıklara iyi geldiği için Bizanslılar döneminde kum banyosu yapılan yer olarak bilinmektedir. Plajın kırmızı, turuncu renkli; bakır ve deniz alaşımlı kumları doğal tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Plaja girişler yaya olarak yapıldığında ücretsiz araç ile giriş yapıldığında ise ücretli bir şekilde sağlanmaktadır. Yerli yabancı birçok turistin akınına uğrayan plaj sadece yüzme amaçlı değil piknik ve kampçılık içinde tercih edilmektedir. Kumbaba Plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama, kafeterya gibi işletmeler de bulunmaktadır. 3 km uzunluktaki uzun plajın yumuşacık kumsalı, tertemiz mavi denizi, güneşi ve ortamı gündüz ayrı gece ayrı bir keyfi vermektedir.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (527 Yorum)= 3,9

Adres: Kumbaba Plajı, Meşrutiyet, Kumbaba Cd., 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kumbaba Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Ağlayan Kayalar Halk Plajı

Ağlayan Kayalar Halk Plajı

İstanbul-Şile bölgesinde bulunan Ağlayan Kayalar Halk Plajı, mavi bayrak sahibi, tertemiz denize ve kumsala sahip olan halk plajlarından biridir. Ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz, Şile’nin en popüler plajlarından biri olan Ağlayan Kayalar Halk Plajı bölgedeki kayalıklardan akan suyun bir insan gözyaşına benzetilmesinden dolayı bu adı almıştır. Plaja yaya girişler ücretsiz araç ile girişler ücretli bir şekilde sağlanmaktadır. Plajın denizi sığ ve dalgalıdır. Ağlayan Kayalar Halk Plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, cankurtaran hizmetleri bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. Araç giriş ve otopark ücreti 25 TL. Şezlong + şemsiye 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (35 Yorum)= 4,2

Adres: Balibey, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Ağlayan Kayalar Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Kadırga Koyu, İstanbul Plajları

Kadırga Koyu

 İstanbul-Ağva’da ilçenin 7 km doğusunda bulunan Kadırga Koyu, Karadeniz’in hırçın, coşkulu dalgalarının aşındırdığı farklı kaya oluşumları ile çevrilidir. Koyun denize doğru olan kayalık alanları merdivene benzediği için amfi tiyatro görünüme sahiptir. Bakir kalmış doğal bir güzelliğe sahip olan Kadırga Koyu 60 metre genişliğe sahip olan kumlu, sığ denizi olan korunaklı bir plajdır. Keşfedilmemiş ve gelişmemiş olduğu için plajda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong, yeme-içme için herhangi bir işletme bulunmamaktadır. Bu nedenle plaja gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız. Ulaşımı da zorlu bir şekilde köy içerisinden geçerek sağlanmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya gibi olanaklar yoktur.

Google Yorumları 2022 (43 Yorum)= 3,8

Adres: Bucaklı, 34980 Şile- Ağva/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kadırga Koyu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Ağva Halk Plajı, İstanbul Plajları

Ağva Halk Plajı

Ağva’nın en popüler, en kalabalık plajlarından biri olan Ağva Halk Plajı, yerli yabancı birçok kişinin her mevsim ilgi odağı olan doğal güzelliğe sahip plajlarından biridir. Özellikle yaz sezonunun hafta sonlarında çok kalabalık olmaktadır. Sahil şeridi oldukça uzun olmasına rağmen yoğun ilgiden dolayı rahatsız edebilir. Ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz halk plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama, kafe, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır. Plajı ince kumla kaplı denizi sığ ve dalgalıdır. Dalgalı olmasından dolayı da dikkatli olunması gereklidir. Yeşilin, mavinin, sarı kumsalının uyumu ziyaretçilerine güzel bir plaj keyfi sunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, restoran, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (2.706 Yorum)= 4,1

Adres: Ağva Plajı, Ağva Merkez, 34990 Şile-Ağva/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Ağva Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Sardala Koyu, İstanbul Plajları

 Sardala Koyu

Sardala Koyu aslında Kocaeli’nin Kandıra İlçesinde bulunuyor ancak Ağva’ya yakın olduğu için Ağva plajları arasında yer almaktadır. Ağva halkının en çok tercih ettiği plajlardan biri olmuştur. Ağva’ya 10 km uzaklıkta bulunan Sardala Koyu, doğal güzelliklerini korumuş, tertemiz bir plaja ve denize sahip olan hafta sonları yoğun iken hafta içi daha sakin bir ortama sahip plajlardan biridir. Ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz plajda kayalık oluşumlar çok fazladır, denizi sığdır. Kayalıkların çok olmasından dolayı yüzerken dikkat edilmesi gerekiyor. Sardala Koyunda tuvalet, soyunma kabini, şemsiye, şezlong ya da gıda ihtiyaçları için herhangi bir tesis ve olanak yoktur. Bu nedenle koya gelirken hazırlıklı olmalısınız.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, gıda ihtiyaçları herhangi bir işletme yoktur.

Google Yorumları 2022 (742 Yorum)= 4,1

Adres: Pınarlı, 41600 Kandıra/Kocaeli-Ağva

Bulunduğunuz Konumdan Sardala Koyu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Dündar Koyu, İstanbul Plajları

Dündar Koyu

Ağva’ya yakın konumda bulunan ancak Kocaeli ilinde bulunan Dündar Koyu, Ağva halkı tarafında tercih edilen yeşilin ve mavinin buluştuğu bir doğa harikası manzaraya sahip plajlardan biridir. Koy yakınında bulunan köyden geçen derenin sulara denize dökülmektedir. Yüzmek, güneşlenmek, balık tutmak, piknik yapmak, kamp kurmak için uygun bir ortama sahip olan koyun tatlı ve tuzlu suyun karıştığı bir noktası vardır. Denizi oldukça sakin ve sığ, plajı taşlık bir yapıdadır. Koyun yolunun çok kolay olmamasından dolayı fazla kalabalık olmayan sakin bir koydur. Ziyaretçilerin yararlanabileceği herhangi bir imkân ve olanak yoktur. Bu nedenle hazırlıklı olmalısınız.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, gıda ihtiyaçları herhangi bir işletme yoktur.

Google Yorumları 2022 (19 Yorum)= 4,0

Adres: Pınarlı, 41600 Kandıra/Kocaeli

Bulunduğunuz Konumdan Dündar Koyu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. Zeus Koyu, İstanbul Plajları

Zeus Koyu

Ağva ve Kocaeli arasında yer alan Zeus Koyu, Ağva halkı tarafından oldukça sevilen plajlarından biridir. Ağva’ya 15 dakikalık mesafede bulunan Zeus Koyu, ağaçlarla çevrili yemyeşil alanı ve tertemiz berrak mavi denizi ile ücretsiz bir şekilde deniz tatili yapabileceğiniz koylardan biridir. Koy yüzmek, güneşlenmek, piknik yamak ve kamp kurmak için oldukça uygundur. Koyun suyu sığ ve dalgalı plajı ile deniz tabanı ise taş ve kayalıklarla kaplıdır. Koy bakir kalmış herhangi bir olanak ve imkânın bulunmadığı, ihtiyaçlarınızı gelmeden önce temin etmeniz gereken bir yerdir. Koyun sol tarafından da akan bir dere vardır buradan balık tutabilir ya da akan suyunun sesinde dinlenebilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, gıda ihtiyaçları herhangi bir işletme yoktur.

Google Yorumları 2022 (63 Yorum)= 4,1

Adres: Pınarlı, 41600 Kandıra/Kocaeli- Ağva

Bulunduğunuz Konumdan Zeus Koyu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Cennet Havuzu, İstanbul Plajları

Cennet Havuzu

Ağva-Kocaeli arasında bulunan Cennet Havuzu, bölgede yer alan Sardala Koyunun da hemen arka tarafında bulunmaktadır. Bölgede bulunan plajlardan ve koylardan farklı olarak etrafı sarp kayalıklarla çevrili doğal bir havuzu andıran Cennet Havuzu, adını da buradan almıştır. Suyu berrak tertemiz, muhteşem bir görüntüye sahiptir. Ulaşımın zorlu olmasından dolayı çok fazla kalabalık olamamaktadır. Havuzu andıran yapısında suyu sığ ve sakindir ancak çevresi gibi zemini de kayalık olduğu için dikkatli olunması gerekiyor. Hem ortamı hem manzarası ziyaretçileri farklı benzersiz bir keyif sunmaktadır. Etrafında tuvalet, çeşme, soyunma kabini, şemsiye, şezlong ya da gıda ihtiyaçları için herhangi bir tesis ve olanak yoktur. Bu nedenle hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, gıda ihtiyaçları herhangi bir işletme yoktur.

Google Yorumları 2022 (127 Yorum)= 4,5

Adres: Cennet Havuzu, Pınarlı, 41600 Kandıra/Kocaeli- Ağva

Bulunduğunuz Konumdan Cennet Havuzu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Diriliş Koyu, İstanbul Plajları

Diriliş Koyu

Ağva’ya 15 km uzaklıkta, Kocaeli-Kandıra ilçesinde bulunan Diriliş Koyu, bakir kalmış çok fazla kişinin bilmediği keşfedilmemiş doğa harikası koylardan biridir. Sakin, sessiz, kalabalık olmayan bir deniz istiyor iseniz tercih edebileceğiniz yerlerdendir. Etrafı kayalıklarla çevrili olan koyda kumlu ve kayalıklı bir plajda bulunmaktadır. Denizi sığ, dalgalı, tabanı kayalıktır. Berrak tertemiz bir deniz olsa da dikkatli olmak gerekiyor. Bakir kalmış koyda herhangi bir tuvalet, soyunma kabini, gıda ihtiyaçları için işletme yoktur. Bu nedenle koya hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, gıda ihtiyaçları herhangi bir işletme yoktur.

Google Yorumları 2022 (34 Yorum)= 4,3

Adres: Pınarlı, 41600 Kandıra/Kocaeli-Ağva

Bulunduğunuz Konumdan Diriliş Koyu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Kilimli Koyu, İstanbul Plajları

Kilimli Koyu

Ağva ilçe merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Kilimli Koyu, popüler plajlardan biri olarak denizi ve kumsalı, berrak tertemiz turkuaz rengi suyu ile ziyaretçilerini etkileyen koylardan biridir. Koy etrafında piknik ve kamp yapma yerleri de vardır ve belediyeye ait olan koya girişler ücretli bir şekilde sağlanmaktadır. Plajı ince beyaz kumlarla kaplı, denizi hemen derinleşmeyen dalgalı bir denizdir. bu nedenle de yüzerken dikkatli olmalısınız. Kilimli Koyunda ihtiyaçlarınız için tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama, kafe, piknik ve kamp kurma alanları, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Yaya girişler ücretsiz. Araç giriş ve otopark ücreti 25 TL, çadır konaklama 50 TL, WC 3, duş 5 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, gıda ihtiyaçları herhangi bir işletme yoktur.

Google Yorumları 2022 (1.670 Yorum)= 3,9

Adres: Bucaklı, 34980 Şile/İstanbul- Ağva

Bulunduğunuz Konumdan Kilimli Koyu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Alman Koyu Plajı

Alman Koyu Plajı

İstanbul-Heybeliada’daki tertemiz, berrak suyu ve yeşilin ve mavinin muhteşem uyumunun bir arada bulunduğu popüler koylardan biri olan Alman Koyu Plajı, özellikle hafta sonları kalabalık olan koy hafta içi zamanlarda daha sakin olmaktadır. Koya gün içerisinde birçok tekne turu düzenlemektedir. Ulaşımı biraz sıkıntılı olsa da koyun muhteşem manzarasında geçireceğiniz vakit buna değer. Koyda imkânlar kısıtlıdır. Gıda ihtiyaçlarınızı koya gelmeden öne temin etmenizde fayda var. Tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong imkânları ücretli bir şekilde sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş olanakları bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (40 Yorum)= 3,2

Adres: Heybeliada, 34973 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Alman Koyu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Çam Limanı Koyu Plajı

Çam Limanı Koyu Plajı

İstanbul’-Adalar’da Heybeliada bölgesinde bulunan Çam Limanı Koyu Plajı, bir tarafı çam ağaçları bir tarafı tertemiz berrak deniz olan, ziyaretçilerin beğenisini alan koylardan biridir. Hafta sonları yoğun olan plaj hafta içi zamanlarda daha sakindir. Bu nedenle sakin ve sessiz bir deniz tatili yapmak isteyenler hafta içi zamanları tercih edebilir. Koya tekne ve vapur düzenlenmektedir. Günün büyük bir kısmında güneşli, sıcak bir yerdir. Koyda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong, restoran gibi imkânlar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran olanakları bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (287 Yorum)= 4,3

Adres: Heybeliada, 34973 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Çam Limanı Koyu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Madam Martha Koyu

Madam Martha Koyu

İstanbul-Adalar’da bulunan Madam Martha Koyu, Burgazada’nın en güzel koylarından biridir. Yaklaşık 1 km bir alanı kaplayan koy masmavi denizi ve yemyeşil doğası ile birlikte doğa harikası bir manzaraya sahiptir. Koy bakir kalmış çok fazla imkânın bulunmadığı, doğa ile iç içe olabileceğiniz bir güzelliktedir. Burgazada vapur iskelesinden sonra sağ taraftaki yol güzergâhından devam ettiğiniz de 20 dakika sonra koya ulaşabilirsiniz. Bölge 1. Derece sit alanıdır. Koy hem yüzmek hem de kamp kurmak için güzel bir yerdir.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran gibi herhangi bir imkân yoktur. Bu nedenle koya hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Google Yorumları 2022 (974 Yorum)= 4,0

Adres: Burgazadası, 34975 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Madam Martha Koyu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

28. Burgazada Halk Plajı

Burgazada Halk Plajı

Burgazada’da bulunan Burgazada Halk Plajı, diğer adı ile de 6 Numaralı Halk Plajı, Burgazada iskelesinin yaklaşık 1,5 km. yakınında bulunan temiz denizi ile bölgenin tercih edilen plajlarından biridir. Ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz halk plajında tuvalet, şemsiye, şezlong imkânları bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet olanakları bulunmaktadır. 

Google Yorumları 2022 (451 Yorum)= 3,8

Adres: Burgazada Halk Plajı, Burgazadası, Barbaros Hayrettin Cd. No:3, 34975 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Burgazada Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Çamakya Plajı, İstanbul Plajları

Çamakya Plajı

İstanbul-Adalar’da bulunan Çamakya Plajı, bir aile plajı olarak hizmet veren, tertemiz, berrak suyu ile bakımlı bir plaja sahiptir. Ailelerin, çocukların rahat bir şekilde yüzebileceği Çamakya Plajı çevresi de uzun yürüyüşler yapabileceğiniz geniş bir alan sahiptir.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini olanakları bulunmaktadır. 

Google Yorumları 2022 (185 Yorum)= 3,9

Adres: Çamakya Aile Plajı, Burgazadası, Gezinti Yolu Cd. No:49, 34975 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Çamakya Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Süt Koyu Plajı, İstanbul Plajları

Süt Koyu Plajı

İstanbul’un Adalar ilçesinde bulunan Süt Koyu Plajı, Burgazada bölgesinde bakir kalmış doğa ile iç içe olan koylardan biridir. Özellikle ada halkı tarafından ilgi gören koy diğerlerine göre daha sakindir. Koy kum kısmı çok azdır genel olarak taşlık bir yapıdadır. Bu nedenle ayaklarınıza batmaması için yanınızda deniz ayakkabısı olması gerekir. Koya düzenli olarak vapur, tekne seferleri yapılmaktadır. Koyda tuvalet, soyunma kabini, restoran, büfe, şemsiye gibi herhangi bir olanak yoktur. Bu nedenle de koya hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, herhangi gıda ihtiyaçları için işletme yoktur. Bu nedenle koya hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Adres: Burgazadası, 34975 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Süt Koyu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. İskele Plajı, İstanbul Plajları

İskele Plajı

İstanbul-Adalar ilçesinde bulunan İskele Plajı, Kınalı Adana vapuru iskelesinin sağ tarafında yer almaktadır. Kınalı Ada’nın geneli gibi taşlık bir sahile sahiptir. Masmavi denizi ile yeşil doğanın bir arada olduğu İskele Plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong, restoran gibi işletmeler bulunmaktadır. Plaja vapur ve tekne turları düzenlenmektedir.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. Şezlong ve şemsiye 15 TL, 2 adet şezlong + 1 şemsiye 20 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, restoran gibi imkânlar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (63 Yorum)= 4,4

Adres: Kınalıada, Alsancak Cad. No:8, 34977 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan İskele Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. Poyraz Köy Plajı

Poyraz Köy Plajı

İstanbul-Beykoz ilçesinde bulunan Poyrazköy Kadınlar Plajı, İstanbul halkının yoğun olarak tercih ettiği, tertemiz denize ve kumlu geniş bir sahile sahip olan plajlardan biridir. Boğaza karşı deniz keyfi yapmak isteyenlerin tercih edebileceği plajlardan biridir. Ulaşım otobüslerle kolay bir şekilde de sağlanabilmektedir. Ücretsiz şekilde giriş yapılan plajlardan biri olan Poyrazköy Kadınlar Plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, restoran, masa, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, restoran gibi imkânlar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.069 Yorum)= 3,7

Adres: Poyraz, Mendirek Yolu No:12, 34829 Beykoz/İstanbul

Telefon: 0539 961 42 69

Bulunduğunuz Konumdan Poyraz Köy Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. Riva Elmasburnu Plajı

Riva Elmasburnu Plajı

İstanbul’un Riva bölgesinde bulunan Elmasburnu Taabiat Parkı, İstanbul’da ilgi gören popüler bir mekân olarak hem mesire alanı hem de denizi çok fazla tercih edilmektedir. Riva Elmasburnu Plajı, İstanbul’daki tatil yerlerinden farklı olarak haftanın 4 günü sadece kadınlara hizmet vermektedir. Geri kalan 3 gün de ise karma bir şekilde denize girilebilmektedir. Kadınların tamamen rahatlığı düşünülerek oluşturulan plajda kadın günlerinde çalışanlar da kadınlardan oluşmaktadır. Riva Elmasburnu Plajı ve parkında hem günü birlik geziler, piknikler yapabilir denizin, kumsalın ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Plajda ziyaretçilerin yararlanabileceği loca, tuvalet, duş, şemsiye, şezlong, büfe, restoran, elektrikli yolcu taşıma araçları, otopark, çocuk parkı gibi birçok imkân sunulmaktadır. Riva Elmasburnu Plajı, Salı, Çarşamba Perşembe, Cuma günleri kadınlara hizmet veriyor iken Cumartesi, Pazar, Pazartesi günleri de ortak kullanılmaktadır. Plajın ve parkın manzarası, ortamı, doğa ile iç içe oluşu, denizin ve ortamın temiz oluşu ziyaretçilerin beğenisini çoğunlukla almaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, restoran, büfe, çocuk oyun parkı, mesire alanı, piknik alanı, otopark, elektrikli yolcu taşıma araçları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.429 Yorum)= 3,8

Adres: Elmasburnu kadınlar Plajı, Riva, 34829 Beykoz/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Riva Elmasburnu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Su Ürünleri Plajı

Su Ürünleri Plajı

İstanbul-Riva’da bulunan Su Ürünleri Plajı, Beykoz Belediyesi şirketi tarafından işletilen restoran ve kafelerinde olduğu bölge popüler mekânlarından biridir. İnce kumlu plajı, temiz denizi, plaj etrafında bulunan 1,5 km mesafedeki Elmas Burun Milli Parkı ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Bölge hem deniz keyfi hem de piknik ve yürüyüşler oldukça uygundur. Su Ürünleri Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran gibi olanaklar sunulmaktadır. Plaja Beykoz ilçesinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, restoran, büfe, piknik alanı, otopark, engelli erişimi, cankurtaran gibi imkânlar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (5Yorum)= 5,0

Adres: Gümüşsuyu, 34820 Beykoz/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Su Ürünleri Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Küçüksu Plajı, İstanbul Plajları

Küçüksu Plajı

İstanbul’da muhteşem bir manzaraya sahip olan Küçüksu Plajı, boğazın görüntüsünde güvenli, tertemiz bir denizde deniz keyfi yapabileceğiniz denizlerden biridir. Ailelerin, arkadaş gruplarının rahatlıkla tercih edilebileceği plajda ziyaretçilerin ihtiyaçları için soyunma kabini, duş, tuvalet, büfe, piknik alanı, şemsiye ve şezlong, cankurtaran gibi olanaklar sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz. Şemsiye ve şezlong kiralaması 30 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, büfe, piknik alanı, otopark, engelli erişimi imkânı, cankurtaran gibi imkânlar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (3.650 Yorum)= 4,6

Adres: Göksu, Küçüksu Cd., 34810 Beykoz/İstanbul

Telefon: (0216) 332 33 03

Bulunduğunuz Konumdan Küçüksu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Çayağzı Koyu Plajı

Çayağzı Koyu Plajı

Deniz keyfi, kampçılık, dinlenmek için tercih edebileceğiniz plajlardan biri olan Çayağzı Koyu Plajı, ilçe merkezine 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. Doğanın muhteşem uyumunun ve manzarasının eşliğinde tertemiz denizi ve sahilinde keyifli bir tatil yapmak için tercih edebilirsiniz. Plaj hafta sonları çok yoğun olmaktadır. Plajda herhangi bir olanak bulunmamaktadır. Bu nedenle plaja gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

 Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, büfe gibi herhangi bir olanak yoktur.

Adres: Beykoz/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Çayağzı Koyu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Suadiye Plajı, İstanbul Plajları

Suadiye Plajı

İstanbul’da Bostancı sahili şeridi yanında bulunan halka açık bir işletme olarak hizmet sunan Suadiye Plajı, yoğun ilgi görmektedir. Denizin, sahilin, güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde giriş yapılan çevre sakinleri tarafından yoğun ilgi gören Suadiye Plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong, çay bahçesi, su sporları imkânı sunulmaktadır. Suadiye Plajının uzunluğu 290 metre genişliği ise 8 metredir. İhtiyaçlarınızı kolay bir şekilde sağlayıp tertemiz sahil ve denizinde tatil yapabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, çay bahçesi, su sporları gibi olanaklar sunulmaktadır. 

Adres: Kadıköy/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Suadiye Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Tuzla Belediyesi Halk Plajı

Tuzla Belediyesi Halk Plajı

İstanbul-Tuzla’da bulunan ve 2017 yılında hizmete girmiş olan Tuzla Belediyesi Halk Plajı, ücretsiz bir şekilde denize girebileceğiniz, tertemiz denizi ve sahili bulunan plajlardan biridir. Plajda ziyaretçilerin yararlanabileceği duş, soyunma kabini, tuvalet, şezlong ve şemsiye, cankurtaran, gıda ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmeler bulunmaktadır. Plaja minibüs, otobüs ya da kendi aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Plajın suyu çok derin olmadığı için yüzme bilmeyenler ve çocuklar için uygundur.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, büfe, özel iskele, cankurtaran gibi imkânlar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.236 Yorum)= 3,3

Adres: Postane, Öğüt Sk., 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon: 444 0 906

Bulunduğunuz Konumdan Tuzla Belediyesi Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39. Gürpınar Sahili, İstanbul Plajları

Gürpınar Sahili

İstanbul-Beylikdüzü ilçesinde bulunan Gürpınar Sahili, bölgenin tertemiz denize ve sahiline sahip olan yaz ve bahar aylarında yoğun ilgi gören sahillerden biridir. Plaj bakir kalmış olanakların bulunmadığı, sessiz doğal bir alandır. Sahil boyunca yürüyüşler yapıp denizin, plajın ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Sahilde tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe gibi herhangi bir olanak yoktur. Bu nedenle sahile hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, büfe, gibi herhangi bir olanak yoktur.

Google Yorumları 2022 (1.125 Yorum)= 4,3

Adres: Gürpınar, 34528 Beylikdüzü/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Gürpınar Sahili’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Albatros Plajı, İstanbul Plajları

Albatros Plajı

İstanbul-Büyükçekmece bölgesinde bulunan Albatros Plajı, etrafında ücretli şekilde yararlanabileceğiniz birçok imkân bulundurmaktadır. Yaz ve kış ayrı bir güzelliğe sahip olan plajın havası, ortamı enfes bir şekildedir. Plaja ulaşım özel araçlarla ve çeşitli toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. Plajda herhangi bir olanak yoktur ancak çevre işletmelerden bazı ihtiyaçlarınızı ücretli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, büfe, gibi herhangi bir olanak yoktur.

Adres: Albatros Sk., 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Albatros Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

41. Büyükçekmece Halk Plajı

Büyükçekmece Halk Plajı

Büyükçekmece’de kalabalık bir plaj olarak yoğun ilgi gören Büyükçekmece Halk Plajı, ücretsiz bir şekilde hem bölge halkının hem de birçok ziyaretçinin tercih ettiği yerlerden biridir. Kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz plaja toplu taşıma araçları ile de gidebilirsiniz. Büyükçekmece Halk Plajında ziyaretçilerin yararlanabileceği tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong kiralama imkânları bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (5.084 Yorum)= 4,2

Adres: Büyükçekmece Plajı, Atatürk, Kordonboyu Cd., 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Büyükçekmece Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

42. Küçükçekmece Menekşe Plajı

Küçükçekmece Menekşe Plajı

İstanbul-Sarıyer bölgesinde bulunan Küçükçekmece Menekşe Plajı, derin olmayan, tertemiz güzel bir sahile sahip olan plajlardan biridir. Yüzme bilmeyenler ve çocuklar için uygundur. Halk plajı olarak yoğun ilgi görmektedir. Özellikle hafta sonları ve bayram tatilleri en yoğun olduğu zamanlardan biridir. Küçükçekmece Menekşe Plajında ziyaretçilerin yararlanabileceği duş, tuvalet, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır. Plaja çevresinde işletmelerde bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (109 Yorum)= 3,6

Adres: Fatih, Sarıyer Rumeli Feneri Yolu Caddesi D:No: 270, 34290 Sarıyer/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Küçükçekmece Menekşe Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

43. Mimarsinan Sahili, İstanbul Plajları

Mimarsinan Sahili

Mimarsinan Sahili, İstanbul’dan uzaklaşmadan tercih edebileceğiniz tertemiz plajlardan biridir. Şık, kaliteli bir ortam sunulmaktadır. Sesiz, sakin, denizin ve manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz Mimarsinan Sahilinde ihtiyaçlarınız için tuvalet, şemsiye, şezlong, duş, soyunma kabini, gıda ihtiyaçları için işletmeler bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (589Yorum)= 3,9

Adres: Mimar Sinan Sahil, Mimarsinan, Mimar Sinan Kavşağı, 34535 Büyükçekmece/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Mimarsinan Sahili’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

44. Kumburgaz Plajı, İstanbul Plajları

Kumburgaz Plajı

Büyükçekmece’ye 13 km uzaklıkta bulunan ve Kumburgaz Plajı ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz yerlerden biridir. Ancak plajın bir kısmı da otel ve beach olarak işletilmektedir. Plaja toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kumlu sahilinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, ücretli işletilen yerler, restoran, cankurtaran, gözetleme kulesi gibi olanaklar bulunmaktadır.

Adres: Kumburgaz, 34530 Büyükçekmece/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kumburgaz Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

45. Beylikdüzü Gürpınar Sahili Halk Plajı

Beylikdüzü Gürpınar Sahili Halk Plajı

İstanbul-Beylikdüzü’nde bulunan Beylikdüzü Gürpınar Sahili Halk Plajı, ücretsiz halk plajlarından biri olarak hizmet veren tertemiz denizi, sahili ve manzarası ile hafta sonları ailelerin deniz keyfi, mangal ve piknik içinde tercih edebileceği plajlardan biridir. Halk plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong gibi olanaklar bulunmaktadır. Gıda ihtiyaçlarınızı gelmeden önce temin etmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (722 Yorum)= 3,8

Adres: Gürpınar Halk Plajı, Gürpınar, 34528 Beylikdüzü/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Beylikdüzü Gürpınar Sahili Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

46. Karacaköy Ormanlı Plajı

Karacaköy Ormanlı Plajı

Çatalca’nın Ormanlı Köyünde bulunan plaj, ilçe merkezine 35 km köye ise 5 km uzaklıkta bulunan ücretsiz plajlardan biridir. Plajın kıyısı taşlık bir alanla çevrilidir. Ancak 2 metreden sonrasında yumuşak ve sıcacık kumsal beklemektedir. Deniz sadece yüzmek için değil olta balıkçılığı, yamaç paraşütü, doğa yürüyüşü içinde tercih edilmektedir. Plajın tertemiz, berrak bir denizi vardır. Ziyaretçilerin yararlanabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, büfe, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini, büfe, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır. 

Google Yorumları 2022 (1.449 Yorum)= 4,1

Adres: Ormanli Plaji, Ormanlı, 34540 Çatalca/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Ormanlı Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

47. Yeşilköy Çiroz Plajı

Yeşilköy Çiroz Plajı

İstanbul-Bakırköy ilçesinde bulunan Yeşilköy Çiroz Plajı, 660 metre uzunluğundaki ücretsiz plajı ile tercih edilen plajlardan biridir. İstanbul halkının fazla uzağa gitmeden sakin keyifli bir deniz tatili için tercih ettiği plajda restoran, tuvalet, mescit, çay bahçesi gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Tuvalet, soyunma kabini, restoran, çay bahçesi, mescit gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (3.154 Yorum)= 4,0

Adres: Yeşilköy, Halkalı Cd., 34149 Bakırköy/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Yeşilköy Çiroz Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

48. Karaburun Plajı, İstanbul Plajları

Karaburun Plajı

İstanbul şehir merkezine 25 km uzaklıkta Arnavutköy sınırında bulunan, Karadeniz’e kıyısı olan Karaburun Plajı, İstanbul halkı tarafından ilgi görmektedir. Yaz aylarında yoğun bir ilgi gören Karaburun Plajı, Kilyos plajından sonra en çok tercih edilen plajdır. Oldukça kalabalık bir şehir olan İstanbul’da sakin, huzurlu, keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarınızla ve özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Plaj genel olarak bakir bölgedir ancak bazı bölgelerinde tuvalet, duş, soyunma kabini imkânı da bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Plajın bazı bölgelerinde tuvalet, duş, soyunma kabini, su sporları, cankurtaran vardır. Çevresinde restoran yerleri de bulunmaktadır. 

Google Yorumları 2022 (527 Yorum)= 3,9

Adres: Karaburun Sahili ( Halk Plajı ), Terkos, 34283 Arnavutköy/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Karaburun Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

49. Yeniköy Sahili

Yeniköy Sahili

İstanbul-Arnavutköy bölgesinde halka açık olarak ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz Yeniköy Sahili, dalgalı bir denize ve güzel bir kumsala sahiptir. Plajda ziyaretçilerin yararlanabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong gibi olanaklar bulunmaktadır. Geri kalan ihtiyaçlarınız için plaja hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini bulunmaktadır. Gıda ihtiyaçlarınız için hazırlıklı gelmelisiniz.

Google Yorumları 2022 (210 Yorum)= 3,9

Adres: Yeniköy Plajı, Yeniköy, 34283 Arnavutköy/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Yeniköy Sahili’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

50. Kısırkaya Plajı, İstanbul Plajları

Kısırkaya Plajı

İstanbul’un sakin, sessiz, huzurlu halk plajlarından biri olan Kısırkaya Plajı, Sarıyer’de bulunan Kısırkaya Köyünde olan bakir kalmış plajlardan biridir. Plaja toplu taşıma araçları ile ve özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Plajda ziyaretçiler için çok fazla imkân bulunmamaktadır. Bu nedenle hazırlıklı olarak gelmelisiniz. Şemsiye, şezlong, büfe gibi herhangi bir olanak yoktur.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini büfe gibi herhangi bir olanak yoktur.

Google Yorumları 2022 (2.088 Yorum)= 3,8

Adres: Kısırkaya Köyü Plajı, Kısırkaya, 34450 Sarıyer/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kısırkaya Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

51. Gümüşdere Plajı

Gümüşdere Plajı

İstanbul-Sarıyer bölgesinde bulunan sakin, sessiz ücretsiz plajlardan biri olan Gümüşdere Plajı, güzel kumlu bir sahile dalgalı bir denize sahiptir. Kalabalıktan uzakta sakin bir deniz tatili için tercih edilebilen Gümüşdere Plajına özel araçlarınız ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Plajda ziyaretçilerin yararlanabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini, restoran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (575 Yorum)= 3,6

Adres: Gümüşdere, 34450 Sarıyer/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Gümüşdere Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

52. Rumeli Feneri Koyu

Rumeli Feneri Koyu

Koyun bulunduğu Rumeli Feneri Köyü, muhteşem bir doğaya, manzaraya ve yeşil ile mavinin uyumuna sahiptir. Burası ziyaretçilerine İstanbul’un en güzel manzarasından biri sunmaktadır. Dinlenmek, şehrin bunaltıcı havasında ve gürültüsünden uzakta tertemiz bir deniz tatili için ideal bir yerdir. Yararlanabileceğiniz herhangi bir olanak yoktur bu nedenle de hazırlıklı bir şekilde gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini, restoran gibi herhangi bir olanak yoktur. Hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Google Yorumları 2022 (4 Yorum)= 4,0

Adres: Rumelifeneri, İskele Cd. No:34, 34450 Sarıyer/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Rumeli Feneri Koyu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

53. Rumeli Kavağı Altınkum Plajı

Rumeli Kavağı Altınkum Plajı

İstanbul-Sarıyer bölgesinde bulunan Rumeli Kavağı Altınkum Plajı, ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz yeşil doğanın ve masmavi denizin bir arada olduğu plajlardan biridir. Manzarası ve doğası ziyaretçilerin muhteşem huzurlu ve sakin bir tatil imkânı sağlar. Plajda ziyaretçilerin ihtiyaçlarınız karşılayabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, yeme-içme ihtiyaçları için işletmeler bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini, gıda ihtiyaçları için işletmeler bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (191 Yorum)= 4,1

Adres: Altınkum Plajı, Rumeli Kavağı, rumeli kavşağı, 34450 Sarıyer/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Rumeli Kavağı Altınkum Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

54. Tarabya Plajı, İstanbul Plajları

Tarabya Plajı

Tarabya plajı ilçe merkezine 4 km uzaklıkta, 20 metre uzunluğa ve 5 metre genişliğe sahip olan 2015 yılında Big Chefs tarafından işletilmeye ve ücretlendirilmeye başlayan plajlardan biridir. Plaj yakınında bulunan restoran ziyaretçilerine keyifli bir ortam sunmaktadır. Özel araçlarınızla ve şehir içi toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Tarabya Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini,  şemsiye, şezlong gibi olanaklar da bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini, restoran gibi olanaklar ücretli işletmelerden karşılanabilmektedir.

Adres: Tarabya Plajı, Sarıyer, İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Tarabya Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

55. Silivri Plajı, İstanbul Plajları

Silivri Plajı

İstanbul’un kalabalık plajlarından biri olan Silivri Plajı, ücretsiz bir şekilde giriş yapıp denizin, kumsalın ve güneşin keyfini çıkarabileceğiniz plajlardan biridir. Plajda ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong kiralama imkânı bulunmaktadır. Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile plaja ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini, gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.843 Yorum)= 3,9

Adres: Silivri Plajı, Mimarsinan Silivri, 34570 Silivri/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Silivri Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

56. Karacaköy Yalıköy Plajı

Karacaköy Yalıköy Plajı

Yalıköy Plajı, 12 km uzunluğa 100 metre genişliğe sahip olan eski adı Podima olan kumsal sakin, huzurlu, doğa ile iç içe bir tatil imkânı sunmaktadır. Sahil etrafında konaklayabileceğiniz otel ve lokantalar bulunmaktadır. Sahil bakir kalmış gelişmemiş bir yerdir. Bu nedenle sahile gelmeden önce ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini, gibi herhangi bir imkân yoktur. 

Google Yorumları 2022 (912 Yorum)= 4,2

Adres: Yalıköy Plajı, Yalıköy, 34540 Çatalca/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Yalıköy Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

57. Selimpaşa Plajı

Selimpaşa Plajı

İstanbul-Silivri’de ilçe merkezine 11 km uzaklıkta bulunan Selimpaşa Plajı, 800 metre uzunluğa sahip plajı ile ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz sahillerden biridir. Plaj zemini kumlu ve küçük çakıl taşlarla kaplıdır. Denizin derinliği yüzme bilmeyenler ve çocuklar için uygundur. Etrafında yararlanabileceğiniz büfe, restoran gibi işletmelerde bulunmaktadır. Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini, büfe, restoran gibi işletmeler bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (315 Yorum)= 4,0

Adres: Selimpaşa Merkez, Halaskargazi Cd., 34590 Silivri/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Selimpaşa Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

58. Karacaköy Evicik Plajı

Karacaköy Evicik Plajı

İstanbul-Çatalca’ya 35 km uzaklıkta bulunan Evicik Plajı, yoğun ilgi gören ve özellikle hafta sonları da daha kalabalık olan plajlardan biridir. Plaj hem yeşil ve mavinin uyumu hem de tarihi Georgois Kilisesi ile ziyaretçilerini tarihi bir yapı ile de karşılamaktadır. Hafta içi zamanlarda daha sakin olan plaj günübirlik geziler için de tercih edilmektedir. Plajda herhangi bir olanak bulunmamaktadır. Bu nedenle plaja hazırlıklı bir şekilde gelmelisiniz.

Bilgiler

Giriş: Ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, duş, soyunma kabini, büfe gibi herhangi bir olanak yoktur. Bu nedenle hazırlıklı olarak gelmelisiniz.

Google Yorumları 2022 (510 Yorum)= 4,1

Adres: Evcik Plajı, Çatalca/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Evicik Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İstanbul Ücretli Plaj Yerleri

59. Poyrazköy Kadınlar Plajı

Poyrazköy Kadınlar Plajı

İstanbul-Beykoz’da ilçe merkezine 13 km uzaklıkta bulunan Poyrazköy Kadınlar Plajı, sadece kadınlara özel olarak kadın çalışanlar ile hizmet veren ücretli plajlardan biridir. Kadınların rahat bir şekilde denizin, güneşin keyfini çıkarabileceği Poyrazköy Kadınlar Plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, büfe, cankurtaran, mescit gibi olanaklar sunulmaktadır. Denizi yosunlu olabilmektedir. Bu da rahatsız eden olumsuz koşullardan biridir.

Bilgiler

Giriş: Ücretlidir.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, büfe, mescit, cankurtaran, masa, sandalye gibi imkânlar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (99 Yorum)= 2,8

Adres: Riva, 34829 Beykoz/İstanbul

Telefon: 0545 848 39 64

Bulunduğunuz Konumdan Poyrazköy Kadınlar Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

60. Naki Bey Plajı

Naki Bey Plajı

İstanbul-Adalar da bulunan Naki Bey Plajı, 1984 yılından beri ziyaretçilerine hizmet veren bir aile plajıdır. Plajın önemli özelliklerinden biri erkeklerin tek başına plaja kabul edilmemesidir. Muhteşem berrak, tertemiz sığ bir deniz vardır. Yüzme bilmeyenler ve çocuklar rahatlıkla tercih edebilir. Ada’ya vapur ve tekne seferleri düzenli olarak sağlamaktadır. Ücretli bir şekilde giriş yapabileceğiniz plajda duş, tuvalet, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, cankurtaran, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır. Güler yüzlü, ilgili çalışanları ile ziyaretçilerine keyifli bir deniz tatili imkânı sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretlidir. Hafta içi ve Cumartesi dâhil yetişkin 50 TL, çocuk (7-12 yaş) 25 TL. Pazar ve tatil günleri yetişkin 70 TL, çocuk (7-12 yaş) 30 TL ücret alınmaktadır.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, restoran, cankurtaran, masa, sandalye, su sporları, engelli erişimi, liman, marina, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.029 Yorum)= 3,9

Adres: Maden, NAKİBEY ÇIKMAZI NO:17, 34970 Adalar/İstanbul

Telefon: (0216) 382 45 01

Bulunduğunuz Konumdan Naki Bey Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

61. Ağlayan Kaya Beach

Ağlayan Kaya Beach

İstanbul-Şile bölgesinde bulunan Ağlayan Kaya Beach, Şile’nin ücretli, popüler plajlarından biridir. Mavi bayrak sahibi olan Ağlayan Kaya Beach, hem doğa ile iç içe hem lüks hem de kaliteli bir deniz keyfi için tercih edilmektedir. Denizi berrak, tertemiz, yeşil doğa alanları ile kaplı muhteşem bir plajdır. Plajda ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong, gün boyu hizmet sunan restoran gibi olanaklar sunulmaktadır. Kaliteli bir deniz tatili yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir plajdır.

Bilgiler

Giriş: Şezlong ve şemsiye ile birlikte kişi başı 150 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (858 Yorum)= 3,8

Adres: Balibey, Ağlayankaya Plajı, Ağlayan Kaya Cd no:17, 34980 Şile/İstanbul

Telefon: 0536 783 96 89

Bulunduğunuz Konumdan Ağlayan Kaya Beach’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

62. Rüya Beach, İstanbul Plajları

Rüya Beach

Şile ilçesinde Ayazma Plajında hizmet veren bir işletme olan Rüya Beach, ziyaretçilerine konforlu, keyifli bir deniz tatili fırsatı sunmaktadır. Yemyeşil ormanlık alanın ve masmavi denizin birleştiği Rüya Beach, berrak deniz ve yumuşacık ince kumlu plajında sakin bir deneyim yaşayabilirsiniz. Rüya Beach plajında tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, şemsiye ve şezlong, oyun sahaları bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Kişi başı hafta içi 50, hafta sonu 70 TL (2 Şezlong + 1 şemsiye dâhil). Duş 5 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, oyun sahaları, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (918 Yorum)= 4,2

Adres: Çavuş, Güloğlu Sitesi No:38, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Rüya Beach’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

63. Fusha Beach, İstanbul Plajları

Fusha Beach

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan Fusha Beach, geniş bir alanı olan, ince kumla kaplı plaja sahip, berrak tertemiz denizi ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Plajda denizin, kumun ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Ücretli bir şekilde giriş yapılan plajda ziyaretçiler için tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye ve şezlong, büfe, kafeterya, restoran, cankurtaran gibi hizmetler sunulmaktadır. Beach de bulunan localar da ayrı bir ücret ödeyerek yararlanabileceğiniz imkânlardandır.

Bilgiler

Giriş: 2 şezlong + 1 şemsiye ile birlikte kişi başı 80 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, büfe, restoran, loca, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (452 Yorum)= 3,9

Adres: Kordonboyu caddesi.No:1 instagram: fushabeach, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Fusha Beach’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

64. Aqua Beach Club (Uzunkum Plajı)

Aqua Beach Club (Uzunkum Plajı)

İstanbul-Şile’de bulunan Aqua Beach Club, popüler olan plajlardan biri olarak mavi bayrak sahibi olan Uzunkum Plajında yer almaktadır. beach kaliteli, nezih bir ortam sunmaktadır. Özel bir işletme olarak hizmet veren Aqua Beach Club, ziyaretçilerine tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, loca, restoran, kafeterya, bar gibi hizmetler sunmaktadır. Denizi sığ, genelde dalgasız, berrak, ılık suyu yüzmek isteyenler için güzel bir yerdir. Plajı incecik kumlarla kaplıdır.

Bilgiler

Giriş: Araç giriş ve otopark ücreti 25 TL. Şezlong ve şemsiye 60 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, büfe, restoran, bar, loca, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.470 Yorum)= 4,1

Adres: Balibey Mahallesi Ağlayankaya Caddesi, Halay Sk. D:No:2, 34980 Şile/İstanbul

Telefon: (0216) 711 02 98

Bulunduğunuz Konumdan Aqua Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

65. Saklıköy Beach, İstanbul Plajları

Saklıköy Beach

İstanbul-Şile bölgesinde Kabakoz mevkiinde bulunan Saklıköy Beach, temiz, ferah, nezih ortamı ile doğa harikası koylardan biridir. Bir aile işletmesi olarak hizmet veren plaja ücretli bir şekilde giriş yapılmaktadır. Ücretli plajların en güzel yanları da imkânların çok olması ve rahat bir plaj deneyimi sağlamaktadır. Saklıköy Beach, tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, kafeterya, restoran, imkânları vardır. Denizi berrak ve temizdir ancak dalgalıdır. Bu yüzden de yüzme bilmeyenlerin ve çocukların dikkatli olması gerekiyor. Plajı incecik kumla kaplıdır.

Bilgiler

Giriş: 2 şezlong + 1 şemsiye ile birlikte kişi başı 100 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, büfe, restoran, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (27 Yorum)= 2,3

Adres: Kabakoz, 34980 Şile/İstanbul

Telefon: 05326276469

Bulunduğunuz Konumdan Saklıköy Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

66. Palm Beach Şile

Palm Beach Şile

Şile’de oldukça kaliteli bir hizmet sunan, plajı, denizi, imkânları ziyaretçilerin beğenisi alan popüler yerlerden biri olan Palm Beach, mavi bayrak sahibi denizi ile konforlu bir tatil imkânı sunmaktadır. Denizin ve doğanın bir arada olduğu plajda konaklama hizmeti de verilmektedir. Tesisin kendisine ait plajında mükemmel bir ortam sunulmaktadır. Ziyaretçiler için tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, restoran, kafeterya, bar, konaklama yerleri gibi imkânlar bulunmaktadır. Plajı incecik kumlarla kaplı, denizi sığ ve dalgalıdır. Ücretler hafta içi ve hafta sonu farklı ücretlendirilmektedir.

Bilgiler

Giriş: Günübirlik giriş kişi başı 100 TL (2 şezlong + 1 şemsiye dâhil),  araç giriş ve otopark ücreti 25 TL. 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsizdir. Konaklama ücretli değişiklik göstermektedir. Bu nedenle arayarak güncel fiyat bilgisini edinebilirsiniz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, büfe, restoran, konaklama yeri, gözetleme yeri, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (264 Yorum)= 4,7

Adres: Balibey, Halay Sk. No:5, 34980 Şile/İstanbul

Telefon: (0216) 711 07 12

Bulunduğunuz Konumdan Palm Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

67. Şile Ala Kadınlar Plajı

Şile Ala Kadınlar Plajı

Şile’de bulunan tek kadınlara ait olan Şile Ala Kadınlar Plajı, muhteşem bir doğa alanına sahip etrafı ağaçlarla çevrili, plajı altın sarısı kumlarla kaplı, denizi turkuaz rengi berrak bir plajdır. Geniş bir alan üzerine kurulu olan Şile Ala Kadınlar Plajı, sakin, konforlu ortamı ve sığ denizi ile çocuklar içinde uygun bir plajdır. Plajda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, kafeterya, restoran, botanik bahçe, bar, bungalov konaklama imkânı gibi birçok olanak sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Kişi başı 100 TL (2 şezlong + 1 şemsiye dâhil).

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, büfe, restoran, bar, bungalov konaklama yeri, Wi-Fi, havuz, gözetleme yeri, spor aktiviteleri, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (155 Yorum)= 4,0

Adres: Balibey, Ağlayan Kaya Cd, 34980 Şile/İstanbul

Telefon: 0554 968 91 92

Bulunduğunuz Konumdan Şile Ala Kadınlar Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

68. Baia Beach, İstanbul Plajları

Baia Beach

Şile’nin popüler plajlarından biri olan Baia Beach, eski bilenen adı ile de Life Beach, konforlu, rahat bir tatil imkânı sunan özel bir işletmedir. Plaja girişler ücretli olarak sağlanmaktadır. Burası loca, teras ve restoran olarak hizmet vermektedir. Plajın kumları ince ve yumuşaktır, deniz berrak ve tertemizdir. Girişte alınan ücret şemsiye, şezlong, tuvalet, soyunma kabini, duş hizmetlerine de dâhildir. Plaja 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz bir şekilde girebilmektedir. Denizi sığ olduğu için çocuklar için de uygundur. Ayrıca plajda restoran, bar, kafeterya gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Kişi başı 100 TL (2 şezlong + 1 şemsiye dâhil). 0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, büfe, restoran, bar, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (319 Yorum)= 4,0

Adres: Balibey Mah., Ağlayankaya Plajı No:2, 34980 Şile/İstanbul

Telefon: 0539 706 22 42

Bulunduğunuz Konumdan Baia Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

69. Golden Beach, İstanbul Plajları

Golden Beach

Şile’nin en popüler plajlarından biri olan Golden Beach, Ayazma Plajında bulunmaktadır. Bir tarafı yeşil ormanlık alan diğer tarafı ise masmavi denizdir. Geniş bir alan içerisinde yer alan plajda güneşin ince kumla kaplı kumsalı, masmavi, sığ, sakin denizi güzel bir tatil deneyimi sunar. Golden Beach, tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, restoran, bar, spor sahaları gibi olanaklar sunmaktadır. Aileler ve çocuklar için uygun bir plajdır.

Bilgiler

Giriş: Kişi başı hafta içi 50, hafta sonu 80 TL (Şezlong ve şemsiye dâhil). Bölgede bulunan konaklama yerleri ücretleri sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, büfe, restoran, bar, plaj voleybolu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, tırmanma duvarı, mini golf sahası, bungalov konaklama, su sporları, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (24 Yorum)= 3,8

Adres: Golden Beach, Çavuş, Kordonboyu Cad. No:39, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Golden Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

70. Asyam Beach & Camping

Asyam Beach & Camping

İstanbul-Şile ilçesinde bulunan Asyam Beach & Camping, hem deniz hem de kampçılık için tercih edilen yerlerden biridir. Plajda doğanın keyfini çıkarabilir, yüzebilir, kamp kurabilir, güneşlenebilirsiniz. Konforlu, nezih ortamı ile plajın kumsalı ince kumla kaplı, denizi sığ ve dalgalıdır. Ücretli bir şekilde giriş yapılan plajda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, restoran, kafeterya gibi olanaklar sunulmaktadır. Plaj restoranı tüm gün her öğünün servisini yapmaktadır. Gündüzleri denizin, kumsalın, güneşin doğanın keyfini çıkaracağınız alanda akşamları güneşin batışı, dalga sesleri eşliğinde sakin sessiz ortamın keyfine varabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Günübirlik plaj giriş ücreti kişi başı 80 TL (Şezlong ve şemsiye dahil). Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, restoran, konaklama, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (161 Yorum)= 3,9

Adres: Meşrutiyet, Rokethane Mevkii 1 Nolu Büfe, Kumbaba Cd., 34980 Şile/İstanbul

Telefon: 0534 255 24 34

Bulunduğunuz Konumdan Asyam Beach & Camping’e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

71. Kayıp Ada Koyu

Kayıp Ada Koyu

İstanbul-Şile bölgesinde denizin ve kampçılığın bir arada yapılabildiği koylardan biri olan Kayıp Ada Koyu, İstanbul şehir merkezine        85 km uzaklıkta sakin, huzurlu, doğa içinde bir kampçılık için tercih edilebilecek yerlerden biridir. Koya ulaşım biraz zor olduğu için çok kalabalık olmamaktadır. Koyda bulunan kamp işletmesinden ihtiyaçlarınızı temin edebiliyorsunuz. Kayıp Ada Koyunda bulunan işletmede tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, kafeterya gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Kişi başı 25 TL. (Şezlong ve şemsiye dâhil). Küçük çadırda kişi başı konaklama 50, büyük çadır 100 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafeterya, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (73 Yorum)= 3,5

Adres: Balibey, Unnamed Road, 34980 Şile/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kayıp Ada Koyu’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

72. Çilingöz Tabiat Parkı Plajı

Çilingöz Tabiat Parkı Plajı

İstanbul-Çatalca ilçesine 65 km uzaklıkta bulunan Çilingöz Tabiat Parkı Plajı, denizin ve doğanın bir arada olduğu, bozulmayan doğal ortamı ile tercih edebileceğiniz yerlerden biridir. Hafta sonları kabalık olan plaj hafta içi zamanlarda daha sakin olmaktadır. Bunaltıcı havalarda ve zamanlarda ferahlamak, sakin bir gün geçirmek için tercih edebileceğiniz Çilingöz Tabiat Parkı Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, restoran, kafeterya, market, çadır ve karavan ile konaklama gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Yetişkin 17 TL, bisiklet 17 TL, motosiklet 25 TL, otobüs 225 TL, büyük minibüs 137 TL, küçük minibüs 81 TL, otomobil 33 TL, 4 kişiye kadar araç konaklama 40 TL ve 4 kişiye kadar çadır konaklama 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, kafe, market, masa, karavan ve çadır konaklama yeri, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (5.263 Yorum)= 3,8

Adres: Atatürk Mahallesi, 34540 Çatalca/İstanbul

Telefon: 0534 687 30 60

Bulunduğunuz Konumdan Çilingöz Tabiat Parkı Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

73. Semizkum Mocamp Çadır Ve Kamp Yeri

Semizkum Mocamp Çadır Ve Kamp Yeri

İstanbul-Silivri ilçesinde bulunan hem deniz hem de kampçılık için tercih edebileceğiniz yerlerden biri olan Semizkum Mocamp Çadır Ve Kamp Yeri, doğa içerisinde sakin, keyifli, temiz hava da vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz bir plajdır. Plajın denizi sığ, sahili kumludur. Çocuklu aileler de rahatlıkla tercih edebiliyor denizin sığ olmasından dolayı. Ayrıca 300 adet karavan ve çadır kapasitesi bulunmaktadır. Ziyaretçilerine sunduğu olanaklardan kafeterya, market, sıcak su duşları, soyunma kabini, çamaşırhane ve bulaşıkhane, şemsiye, şezlong, çocuk oyun alanları gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Kamp konaklaması yapan kişiler için plaj ücretsizdir. Ziyaretçi/günübirlik hafta içi ve hafta sonu giriş ücreti 30 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, sıcak su duşları, kafe, market, çocuk oyun alanı, bulaşık ve çamaşır yıkama yeri, canlı müzik, voleybol sahası, su sporları, masa, karavan ve çadır konaklama yeri, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (2.755 Yorum)= 4,0

Adres: Semizkumlar, Kartal Sk., 34570 Çeltik/Silivri/İstanbul

Telefon: (0212) 711 20 58

Bulunduğunuz Konumdan Semizkum Mocamp Çadır Ve Kamp Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

74. Sarıyer Elmas Kum Plajı

Sarıyer Elmas Kum Plajı

Elmas Kum Plajı, İstanbul-Sarıyer ilçesinde bulunan ince kumlu plajı, sakin temiz denizi ile ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Plajda ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, kafe, bar gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Haftanın her günü giriş ücreti 30 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, kafe, bar, su sporları, masa, sandalye, çadır konaklama yeri, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (415 Yorum)= 3,7

Adres: Rumeli Kavağı, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0532 063 19 40

Bulunduğunuz Konumdan Elmas Kum Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

75. Dalyan Plajı, İstanbul Plajları

Dalyan Plajı

İstanbul-Kilyos’da Demirciköy mevkiinde bulunan Dalyan Plajı, hem çimenlik alanı hem denizi hem de plajı ile keyifli bir deniz tatili yapabileceğiniz alanlardan biridir. Hafta sonları daha kalabalık olan plaj sakinlik isteyenler için hafta içi zamanlarda tercih edilebilir. Plajda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 40 TL, hafta sonu 60 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, su sporları, masa, sandalye, engelli erişimi, cankurtaran, evcil hayvan kabul ediliyor, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (2Yorum)= 5,0

Adres: Demirci, 34450 Sarıyer/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Dalyan Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

76. Aya Nikola Halk Plajı

Aya Nikola Halk Plajı

İstanbul-Adalar bölgesinde bulunan Aya Nikola Halk Plajı, dalgasız sakin denizi ile tercih edilen plajlardan biridir. Burası halk plajı olarak geçmesine rağmen girişlerde ücret alınmaktadır. Denizi sığ, sahili ince kumlarla kaplıdır. Yüzme bilmeyenler ve çocuklu aileler için uygundur. Bölgeye ulaşım vapur ve tekne seferleri ile sürekli sağlanmaktadır. Aya Nikola Halk Plajında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, restoran, büfe, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 30 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, su sporları, masa, sandalye, liman, marina, engelli erişimi, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (230 Yorum)= 2,7

Adres: Büyükada-maden, Yılmaz Türk Cad. Ayanikola Mevkii No:156, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Aya Nikola Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

77. Florya Güneş Plajı

Florya Güneş Plajı

İstanbul-Bakırköy ilçesinde bulunan ve İstanbul’un eski plajlarından biri olan Florya Güneş Plajı, 800 metre uzunluğa sahiptir. Plajda 2 adet cankurtaran, 1500 adet şezlong, 1500 adet şemsiye, 234 adet soyunma kabini, 48 adet duş, 42 adet tuvalet, 2 adet büfe, 228 adet emanet dolabı, 300 araçlık otopark bulunmaktadır. Florya Güneş Plajı, Ulu Önder Atatürk’ün fotoğraf çekildiği yerlerden biridir. Denizin temizliği, plajın büyüklüğü, merkeze olan yakın konumu popüler bir yer olmasını sağlamaktadır. Florya Güneş Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, büfe gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Tam 25 TL. Öğrenci 12 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, emanet dolabı, engelli erişimi, bayrak uyarısı, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (3.923 Yorum)= 3,6

Adres: Şenlikköy, Florya Sahil Parkı, 34153 Bakırköy/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Florya Güneş Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

78. Dodo Beach Club Önü

Dodo Beach Club Önü

İstanbul-Tuzla bölgesinde hem yemek yiyebileceğiniz hem de denize girebileceğiniz yerlerden biri olan Dodo Beach Club, manzarası ve temiz denizi ile keyifli bir ortam sunmaktadır. İstanbul’dan uzaklaşmadan rahat, keyifli bir, lezzetli yemekler yiyip denizin, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Dodo Beach Club da tuvalet, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran gibi olanaklar sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL. Hafta içi saat 20.00’dan sonra girişler ücretsizdir.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, engelli erişimi, bayrak uyarısı, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.020 Yorum)= 4,3

Adres: Postane, Çınarlı Sokağı No:54, 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon: 0216 446 87 37 – 38

Bulunduğunuz Konumdan Dodo Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

79. Caddebostan Plajları

Caddebostan Plajları

İstanbul’da yoğun bir ilgiye sahip olan popüler plajlardan olan Caddebostan, 1,2,3 tane plaja sahiptir. Bu plajlardan birincisi ücretli bir şekilde hizmet verir iken ikinci ve üçüncü plajlar ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Çok yoğun, kalabalık olduğu için Caddebostan Plajı-1 ücretli hale dönüştürülmüş bu da hizmetin, ortamın daha nezih ve kaliteli olmasını sağlamıştır. 450 metre uzunluğa sahip plajda 500 adet şezlong, 300 adet şemsiye, 1 cankurtaran kulesi ve 6 cankurtaran ile 18 adet soyunma kabini, 8 duş, 2 büfe, 1 tuvalet bulunmaktadır.

Caddebostan Plajı-2: 300 metre sahil alanı ile 500 adet şezlong, 500 adet şemsiye, 1 cankurtaran kulesi, 6 cankurtaran, 16 adet soyunma kabini, 8 adet duş, 2 büfe, bir adet tuvalet bulunmaktadır. Ücretsiz plajlardandır.

Caddebostan Plajı-3: 250 metre sahil alanı ile 10 adet şezlong, 100 adet şemsiye, 1 cankurtaran kulesi, 6 cankurtaran, 10 soyunma kabini, 4 adet duş, 1 büfe ve 1 adet tuvalet bulunmaktadır. Ücretsiz bir şekilde hizmet veren plajlardandır.

Bilgiler

Giriş: Giriş ücreti 25 TL, öğrenci 12 TL. 0-7 yaş arası ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, engelli erişimi, bayrak uyarısı, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.357 Yorum)= 3,9

Adres: Caddebostan, Park İçi Yolu, 34728 Kadıköy/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Caddebostan Plajları’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

80. Riva Legend Otel Plajı

Riva Legend Otel Plajı

İstanbul-Beykoz ilçesine 22 km uzaklıkta bulunan Riva Legend Otel Plajı, dalgalı ancak güzel ve temiz bir denize sahip olan plajlarından biridir. Ziyaretçilerine sunduğu olanaklar ile de keyifli bir deniz tatili yapabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Günübirlik tatilciler için hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL. Konaklama yapan ziyaretçiler için ücretsizdir.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, engelli erişimi, bayrak uyarısı, otopark, cankurtaran, konaklama yeri gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (55 Yorum)= 3,3

Adres: Riva, Şht. Mehmet Birben Cd. No:11, 34829 Beykoz/İstanbul

Telefon: 02163191717

Bulunduğunuz Konumdan Riva Legend Otel Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

81. Riva Plajı, İstanbul Plajları

Riva Plajı

İstanbul-Beykoz ilçesinde Riva semtinde bulunan Riva Plajı, Karadeniz sahilleri gibi dalgalı bir denize sahiptir. Ancak plajın ve denizin güzelliği ziyaretçilerin beğenisini çekmektedir ve popüler bir plaj olarak hizmet vermektedir. Beykoz ilçesinden 137 nolu toplu taşıma aracı ile plaja kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Oldukça kalabalık bir plaj olan Riva Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, su sporları gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Giriş ücreti 5 TL. Şezlong 5 TL, şemsiye 7,5 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, su sporları, otopark, cankurtaran, gözetleme kulesi gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (4.564 Yorum)= 3,7

Adres: Riva, 34829 Beykoz/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Riva Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

82. Non-Stop Beach

Non-Stop Beach

İstanbul-Sarıyer ilçesine 12 km uzaklıkta bulunan Non-Stop Beach, sosyalleşmenin en iyi yerlerinden biri olarak çeşitli aktivitelerin yapıldığı yerlerden biridir. Sahip olduğu geniş plajı, hafta sonları gruplarca yapılan yoga, pilates gibi spor aktiviteleri ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz plajda tuvalet, duş, soyunma abini, restoran, su sporları olanakları vardır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 30 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, katerya, DJ partileri, su sporları; jetsky, banana, kano ve deniz bisikleti, pilates, yoga gibi aktiviteler, otopark, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (236 Yorum)= 3,5

Adres: Kumköy, Plaj Yolu Cd. No:28, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 02122012305

Bulunduğunuz Konumdan Non-Stop Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

83. Dalia Beach Club

Dalia Beach Club

İstanbul-Sarıyer ilçesinde neredeyse tüm olanakların sunulduğu, konforlu, rahat bir deniz tatili imkanı sunan Dalia Beach Club, denizi, sahili, restoranları, spor alanları, eğlence yerleri ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Sadece yaz aylarında değil her mevsim hizmet sunulan restoranında güzel bir deniz manzarası ile keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Çim alanı, duş, şezlong, şemsiye, restoran gibi olanak vardır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 25 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, kafe, bar, çim alanı, spor alanları, otopark, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (96 Yorum)= 4,1

Adres: Demirci, Kilyos Yolu, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 02122040368

Bulunduğunuz Konumdan Dalia Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

84. Altınkum Plajı, İstanbul Plajları

Altınkum Plajı

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Rumeli Kavağında bulunan Altınkum Plajı, berrak, tertemiz plajı ile ziyaretçilerine keyifli bir deniz tatili imkânı sunmaktadır. Plajın denizi boğaz içerisinde olmasına rağmen etkileyici derecede temiz ve berraktır. Toplu taşıma araçları ile plaja ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Giriş 80 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, çevresinde restoran, büfe, mescit, su sporları, otopark, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (452 Yorum)= 3,7

Adres: Rumeli Kavağı, rumeli kavşağı, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 02125380461

Bulunduğunuz Konumdan Altınkum Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

85. Bamboo Beach / Kilyos

Bamboo Beach / Kilyos

İstanbul-Sarıyer’de bulunan Bamboo Beach, sığ ve tertemiz denizi ile ziyaretçilerine keyifli bir plaj alanı sunmaktadır. Plaj alanında ziyaretçilerin yararlanabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, çevresinde restoranlar bulunmaktadır. İstanbul’un keyifli, tertemiz denizinin ve kumsalının olduğu plajda keyifli bir vakit geçirebilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 40 TL, hafta sonu 60 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, çevresinde restoran, su sporları, otopark, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (452 Yorum)= 3,7

Adres: Kumköy, Tatlısu Cd., 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0533 222 95 53

Bulunduğunuz Konumdan Bamboo Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

86. Solar Beach, İstanbul Plajları

Solar Beach

İstanbul’un en güzel en popüler ve en büyük özel plajı olan Solar Beach, yaklaşık 30 bin metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. 2002 yaz sezonundan beri hizmet veren plaj aynı zamanda açık hava performans merkezi olarak da ziyaretçilerini ağırlamaktadır. “Kentli insan için kentte tatil” konseptinin standartlarını yeniden belirleyen Solar Beach, 2000 kişilik plajı, restoranları, barları ile tıklım tıklım olan sosyalleşe bileceğiniz bir plaj yeridir. Ziyaretçilerine ne iyi deniz tatili imkânını sunmaya çalışan plajda tuvalet, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, restoran gibi olanaklar da sunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 40 TL, hafta sonu 80 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, kafe, bar, müzik festivalleri, parti yerleri, su sporları, otopark, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.600 Yorum)= 3,7

Adres: Kumköy, kilya cad no 32/34, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 201 19 19

Bulunduğunuz Konumdan Solar Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

87. Baykuş Plajı, İstanbul Plajları

Baykuş Plajı

Baykuş Plajı, İstanbul-Kilyos’ta bulunan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kilyos Gümüşdere köyü tesislerinde faaliyet gösteren denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz yerlerden biridir. Plajın oldukça geniş bir terası ve güneşlenme alanı bulunmaktadır. Plajda bulunan restoran, kafe, duş yerleri, soyunma kabini, teras, kumsal, şemsiye ve şezlong kiralama olanakları ziyaretçilere en iyi şekilde tatil yapma imkânı sunmaktadır. 0-12 yaş arası çocukların ücretsiz bir şekilde giriş yapılabileceği plajda keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Bilgiler

Giriş: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencileri hafta içi 10 TL, hafta sonu 15 TL. Diğer üniversite öğrencileri hafta içi 10 TL, hafta sonu 20 TL. Ziyaretçi/günübirlik giriş hafta içi 20 TL, hafta sonu 30 TL. Tek kişi çadır ücreti 10 TL, iki kişi 20 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, kafe, su sporları, otopark, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (606 Yorum)= 3,9

Adres: Gümüşdere, Sarı Çiçek Sk., 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 203 80 03

Bulunduğunuz Konumdan Baykuş Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

88. Burç Beach, İstanbul Plajları

Burç Beach

Burç Beach, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından işletilen ve 2001 yılından beri de Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampusu’nda faaliyet gösteren yerlerden biridir. Beach hem Boğaziçi memurlarına hem de dışarıdan gelen ziyaretçilere hizmet vermektedir. Rahatlık ve konfor ziyaretçilerine en iyi şekilde sunulmaktadır. Geniş bir alanı bulunan plajın bir de büyük bir barı bulunmaktadır. Ayrıca Burç Beach Kilyos’ta kite board, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkânları da bulunmaktadır. Gençlerin sık tercih ettiği eğlendiği yerlerdendir.

Bilgiler

Giriş: Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği üyeleri çevrimiçi bilet satın alımlarında hafta içi 45 TL, hafta sonu 75 TL. Boğaziçi mezunları için hafta içi giriş ücretinin 65 TL, hafta sonu giriş ücretinin 110 TL. Kapıda alınan bilet ücretleri hafta içi 40 TL, hafta sonu 65 TL. Misafir/günübirlik çevrimiçi bilet satın alımlarında hafta içi 60 TL, hafta sonu 95 TL. Kapıda alınan bilet ücretleri hafta içi 65 TL, hafta sonu 115 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, su sporları, kamp alanları, gözetleme kulesi, otopark, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (767 Yorum)= 3,9

Adres: Burç Beach, Gümüşdere, Sarıtepe Kampüsü, 34470 Sarıyer/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Burç Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

89. Suma Beach, İstanbul Plajları

Suma Beach

İstanbul’da Gümüşdere mevkiinde bulunan Suma Beach, eğlencenin en güzel şekilde sunulduğu, denizin, kumsalın tertemiz olduğu hayvanseverliği ile de ön plana çıkan plajlardan biridir. Geç saatlere kadar plajda DJ’lerle birlikte eğlenceler düzenlenmektedir. Burası hem denizi hem kumalı hem de restoran ve piknik alanları ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Ziyaretçilerin rahat bir şekilde vakit geçirebilmeleri için plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, plaj voleybolu ve futbolu, su sporları gibi olanaklar vardır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 40 TL, hafta sonu 55 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, etkinlik alanı, plaj voleybolu ve futbolu sahaları, su sporları, kamp alanları, ATV turları, otopark, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (822 Yorum)= 3,8

Adres: Gümüşdere, 34450 Sarıyer/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Suma Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

90. Uzunya Beach, İstanbul Plajları

Uzunya Beach

İstanbul’un hem kumsalı ve denizi ile hem de popüler kafe ve restoranları ile bilinen Uzunya Beach, kahvaltısından deniz mahsulü birçok lezzete ziyaretçilerin beğenisini alan yemeklerin sunulduğu yerlerden biridir. Günün yorgunluğunu atıp, huzurlu sakin, tertemiz havada denizin tadını çıkarabilirsiniz. Yeşil çim alanına ve temiz kumlu bir plaja sahiptir. Ayrıca mekân kampçılık içinde uygundur. Tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, restoran gibi olanaklar sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, kafe, etkinlik alanı, çim alanı, su sporları, otopark, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (953 Yorum)= 4,1

Adres: Demirci, 34450 Sarıyer/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Uzunya Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

91. Milyos Beach (Babylon Kilyos)

Milyos Beach (Babylon Kilyos)

İstanbul-Sarıyer’de bulunan ve Babylon Kilyos’un el değiştirmesi ile Milyos Beach, olarak hizmet vermeye başlayan mekân tertemiz plajı yeşil temiz çim alanı, rengârenk hoş ambiyansı ile hazırlanmış minderleri ile ziyaretçilerine keyifli bir ortam sunmaktadır. Burada sabah kahvaltısından öğle ve akşam yemeklerine kadar birçok yemek servisi sunulmaktadır. Nezih, konforlu ve ferah ortamı ile burada tavla, satranç, lego, futbol ve voleybol oyunları oynayıp keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Ücretli bir şekilde yararlanabileceğiniz plajda 8 yaşa kadar çocuklar ücretsiz yararlanabilir.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 45 TL, hafta sonu 65 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, tavla, satranç, lego, futbol ve voleybol oyunları, etkinlik alanı, çim alanı, su sporları, engelli erişimi, otopark, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (953 Yorum)= 4,1

Adres: Demirci, Kilyos Cd. No:11, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 204 03 68

Bulunduğunuz Konumdan Milyos Beach (Babylon Kilyos)’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

92. Tırmata Beach, İstanbul Plajları

Tırmata Beach

İstanbul’da 2009 yılında beri hizmet veren geniş alanı 5000 kişi kapasitesi ve 3000 araçlık otoparkı ile popüler olan plajlardan biri olan Tırmata Beach, aile plajı olarak hizmet veren yerlerden biridir. Sakin, sessiz, huzurlu ve konforlu, geniş alanı ile ailelere hizmet veren plaja damsız girilmemesine özen gösterilmektedir. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, restoran, su sporları, bar, engelli erişim alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

 Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 75 TL. Girişlerde 1 alkolsüz içecek ücretsizdir. 0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir. 7-12 yaş arası 30 TL. Bayram, tatil ve resmi tatillerde hafta sonu ücret tarifesi geçerlidir. Servis ücreti tek yön 15 TL, gidiş dönüş 20 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, bar, su sporları, engelli erişimi, otopark, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.386 Yorum)= 3,9

Adres: Kumköy, Kilyos Cd. No: 60, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 201 28 61

Bulunduğunuz Konumdan Tırmata Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

93. Sedef Liya (Club Ada Sedef)

Sedef Liya (Club Ada Sedef)

Adalar’da eğlenceli, denizin, kumun ve güneşin doyasıya keyfini çıkarabileceğiniz ücretli plajlardan biri olan Sedef Liya (Club Ada Sedef), günübirlik tatiller için tercih edebileceğiniz plajlardan biridir. Plajda rahatlık ve konfor ziyaretçilerine sunulmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, restoran, duş, tuvalet, soyunma kabini, bar, kulüp, şemsiye ve şezlong gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, bar, kulüp, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (35 Yorum)= 3,5

Adres: 1 Nolu Yol No:2, 34794 Adalar

Telefon: (0216) 382 48 27

Bulunduğunuz Konumdan Sedef Liya (Club Ada Sedef)’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

94. Elio Sedef Beach

Elio Sedef Beach

İstanbul-Adalar ilçesinde hizmet veren Elio Sedef Beach, restoranı, denizi, platform alanı ile güzel keyifli bir ortam sunmaktadır. Plaj alanı 300 kişilik kapasitesi ile tertemiz, berrak deniziyle, ormanlık alan içindeki localarıyla eşsiz bir tatil sunmaktadır. Ayrıca alanda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran gibi olanaklar da sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, cankurtaran, loca, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (344 Yorum)= 4,2

Adres: 1 Nolu Sok. No:1, Adalar/Istanbul – Asia

Telefon: (0216) 382 48 84

Bulunduğunuz Konumdan Elio Sedef Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

95. Sedef Adası Plajı, İstanbul Plajları

Sedef Adası Plajı

Sedef Adası Plajı, denize yaklaşık 500 metre cephesi bulunan ve toplamda 5000 m2 alana sahip yeşilin ve masmavi denizin bir arada olduğu yerlerden biridir. Plaj 80 kişilik geniş alanı ile ailelere, çocuklara ve gençlere rahat bir ortam, su kaydırağı ve yemek yiyebilmeniz için restoran bulundurmaktadır. Alan Büyükada’da ücretsiz motor servisleri bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 30 TL, hafta sonu 40 TL. Şezlong fiyata dâhildir.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, cankurtaran, bayrak uyarısı, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (270 Yorum)= 3,9

Adres: Sedef Adası Plajı, Büyükada-maden, Adalar, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Sedef Adası Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

96. Ülker Restaurant & Beach

Ülker Restaurant & Beach

İstanbul’da 1949 yılında Yılmaz Ülker tarafından kurulan Ülker Restaurant & Beach, Mayıs ayından Kasım ayı sonuna kadar hizmet vermektedir. Plaj sıcak, samimi, lezzetli yemekleri yiyebileceğiniz, denizin, güneşin ve kumun keyfini çıkarabilirsiniz. Muhteşem göz alıcı güneşin taşını da izlemeyi unutmayın. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, şezlong, şemsiye, restoran, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi ve hafta sonu 20 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (65 Yorum)= 3,9

Adres: Kınalıada, 34977 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Ülker Restaurant & Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

97. Teos Restaurant & Beach (Buncuk Plajı)

Teos Restaurant & Beach (Buncuk Plajı)

İstanbul-Adalar’da bulunan Teos Restaurant & Beach (Buncuk Plajı) konumu, restoranı ve plajı ile ön plana çıkan yerlerden biridir. Denize girmek, sakin ortamında lezzetli yemekler yemek için tercih edebilirsiniz. Ücretli bir şekilde giriş yapılan plaja 10 yaşına kadar olan çocuklar ücretsiz bir şekilde giriş yapabilmektedir. Aile ortamı sunulan mekânda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, cankurtaran ve ilk yardım olanakları da bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL. 0-10 yaş arası ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, ilk yardım, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (517 Yorum)= 4,1

Adres: Kınalıada, Kınalı Çarşı Cd. No:63, 34977 Adalar/İstanbul

Telefon: 0532 651 44 10

Bulunduğunuz Konumdan Teos Restaurant & Beach’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

98. Ayazma Kamo’s Beach Club

Ayazma Kamo’s Beach Club

İstanbul’da bulunan Ayazma Kamo’s Beach Club, 90 metrelik sahili ile diğer plajlara göre daha sakin ve huzurlu bir deniz keyfi sunulan yerlerden biridir. Plajda deniz ve yararlanabileceğiniz yüzme havuzu da bulunmaktadır. Alan iskeleden ücretsiz kalkan teknelerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ziyaretçilerin yararlanabileceği duş, tuvalet, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, restoran gibi olanaklar da bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 20 TL, hafta sonu 30 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, cankurtaran, masa ve sandalye gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (291 Yorum)= 3,3

Adres: Kınalıada, Kınalı Çarşı Cd. No:89, 34977 Adalar/İstanbul

Telefon: 02163816913

Bulunduğunuz Konumdan Ayazma Kamo’s Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

99. Kınalıada Halk Plajı

Kınalıada Halk Plajı

İstanbul-Adalar bölgesinde 1993 yılından beri aile işletmesi olarak hizmet veren Kınalıada Halk Plajı, Kınalı Ada iskelesinden ücretsiz ulaşım sağlayabileceğiniz yerlerden biridir. Plaja damsız girilmez uyarısı vardır. Aileler rahatlıkla tercih edebilirler. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, restoran, ilk yardım, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 25 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, cankurtaran, ilk yardım gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (2 Yorum)= 5,0

Adres: Kınalıada, Çınarlı Köşk Sk. No:2, 34977 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kınalıada Halk Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

100. Kalpazankaya Plajı, İstanbul Plajları

Kalpazankaya Plajı

İstanbul-Adalar ‘da bulunan ve aslında bir mesire alanı olan Kalpazankaya Plajı, sakin,  dalgasız, taşlık bir denize sahip olan huzurlu ve sessiz bir deniz keyfi için tercih edebileceğiniz yerlerden biridir. Plaja fayton ile 10 dakika da yürüyerek ise 30 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. Kalpazankaya Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong kiralama imkânı bulunmaktadır. Plajın denizi taşlıktır ancak tertemiz berrak bir görüntüye sahiptir.

Bilgiler

Giriş: Plaja giriş 10 TL. Şezlong ve şemsiye kullanımı 10 TL ve duş 5 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (95Yorum)= 3,9

Adres: Kalpazankaya Plajı, Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kalpazankaya Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

101. Burgazada Su Sporları Kulübü Plajı

Burgazada Su Sporları Kulübü Plajı

İstanbul-Burgazada’da 1963 yılında hizmete giren Burgazada Su Sporları Kulübü Plajı, sadece üyelerin ve üye misafirlerinin yararlanabileceği yerlerden biridir. Plajda bulunan olimpik havuz da sezon boyunca ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Burgazada Su Sporları Kulübü Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, su sporları gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Ücretli. Detaylı bilgi sahibi olmak için arayarak güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, havuz, su sporları, masa ve sandalye, engelli erişimi, bayrak uyarısı, gözetleme kulesi, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (29 Yorum)= 4,2

Adres: Burgazada, Fenerburnu Mevki No:54, 34975 Adalar/İstanbul

Telefon: (0216) 381 13 06

Bulunduğunuz Konumdan Burgazada Su Sporları Kulübü Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

102. Heybeliada Su Sporları Kulübü Plajı

Heybeliada Su Sporları Kulübü Plajı

Heybeliada Su Sporları Kulübü Plajı, denize sıfır konumda bulunan etrafında kızılcam ormanlarının olduğu mavinin ve yeşilin bir arada bulunduğu yerlerden biridir. Kulübü hem üyeler hem de günübirlik ziyaretçiler tercih etmektedir. Havuzu da oldukça büyük ve keyiflidir. Ziyaretçilerin yararlanabileceği tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, restoran, havuz, su sporları gibi olanaklar sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Günübirlik misafir havuz kullanım ücreti hafta içi 50 TL, hafta sonu 100 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, havuz, su sporları, masa ve sandalye, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (206 Yorum)= 4,5

Adres: Heybeliada, Heybeli Mektep Sk. No:2, 34973 Adalar/İstanbul

Telefon: (0216) 351 01 60

Bulunduğunuz Konumdan Heybeliada Su Sporları Kulübü Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

103. Değirmenburnu Piknik Ve Plaj Alanı

Değirmenburnu Piknik Ve Plaj Alanı

İstanbul’da Heybeliada bölgesinde bulunan Değirmenburnu Plajı, ziyaretçilerinin hem denizin, kumun ve güneşin keyfini çıkarabileceği hem de piknik yapabileceği plajlardan biridir. Mekânda yürüyüş alanları, piknik alanları, bisiklet alanları, mangal yapmak için yerler bulunmaktadır. Ayrıca tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, büfe gibi olanaklar da bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Piknik alanına giriş hafta içi 10 TL, hafta sonu 15 TL. Plaj alanına girişte ekstra ücret ödenmektedir. Hafta içi 15 TL, hafta sonu 20 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, piknik ve mangal alanları, bisiklet parkuru ve yürüyüş alanları, su sporları, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (146 Yorum)= 3,2

Adres: Heybeliada, Adalar No:63, 34973 Adalar/İstanbul

Telefon: 02163519895

Bulunduğunuz Konumdan Değirmenburnu Piknik Ve Plaj Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

104. Aqua Green Beach Club

Aqua Green Beach Club

İstanbul-Heybeliada’da eğlenceli, keyifli bir gün geçirmek için tercih edebileceğiniz Aqua Green Beach Club, mavinin ve yeşilin bir arada olduğu plajlardan biridir. Plajın denizi sığ, kumlu bir tabana sahip tertemiz bir şekildedir. Denizinin sığ olmasından dolayı çocuklar ve yüzme bilmeyenler içinde oldukça uygundur. Burası her sene haziran ayı ile birlikte ziyaretçilerini ağırlamaya başlamaktadır. Aqua Green Beach Club mekânında tuvalet, duş, soyunma kabini, büfe, su sporları, restoran gibi olanaklar sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi aile (kişi başı) 35 TL, tek giriş 45 TL, hafta sonu aile (kişi başı) 45 TL, tek giriş 55 TL. 0-7 yaş ücretsiz.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, engelli erişimi, su sporları, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.044 Yorum)= 3,6

Adres: Heybeliada, 34973 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Aqua Green Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

105. Akvaryum Koyu Plajı

Akvaryum Koyu Plajı

İstanbul-Adalar’da Heybeliada sınırları içerisinde bulunan Akvaryum Koyu Plajı, tertemiz berrak denizi, ince kumlu ve midye kabuklarıyla taşlardan oluşan plajı ile güzel bir deniz keyfi sunmaktadır. En lezzetli midyeler Akvaryum plajında ziyaretçilerine sunulmaktadır. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, yürüme mesafesinde restoran, şemsiye ve şezlong imkânları bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 40 TL, hafta sonu 50 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (736 Yorum)= 4,5

Adres: Heybeliada, 34973 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Akvaryum Koyu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

106. Ada Beach Club

Ada Beach Club

İstanbul-Adalar ilçesinde bulunan Ada Beach Club, Çam Limanı Koyu’nda muhteşem bir doğaya ve tertemiz denize sahip olan mekânlardan biridir. Şehrin kalabalık ve bunaltıcı yoğun havasından uzakta sakin, ferah bir deniz keyfi için tercih edilmektedir. Bölgede ziyaretçilerin yararlanabileceği özel kum ve çim alanları, özel localar ve platformlar tercih edilebilmektedir. Ayrıca tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, plaj voleybolu sahası, bisiklet turları yeri, emanet kasası, su sporları gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi ve Cumartesi 30 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, bayrak uyarısı, konaklama alanı, emanet kasa, su sporları, masa ve sandalye, ücretsiz internet, plaj voleybolu, mini golf sahası, animasyon gösterileri, bisiklet turu, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.191 Yorum)= 3,8

Adres: Çamlık Mevki, 34973 Adalar/İstanbul

Telefon: (0216) 351 17 70

Bulunduğunuz Konumdan Ada Beach Club’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

107. Büyükada Su Sporları Kulübü Plajı

Büyükada Su Sporları Kulübü Plajı

İstanbul-Büyükada bölgesinde bulunan su sporları kulübü, hem üyeleri hem de günübirlik gelmek isteyen ziyaretçilerinin yararlanabileceği tesislerden biridir. Kulüpte 10 kulvarlı yüzme havuzu bulunmaktadır. Ziyaretçilerin yararlanabileceği duş, soyunma kabini, tuvalet, şemsiye, şezlong, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Havuz kullanım ücreti hafta içi 50 TL, hafta sonu 100 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, masa, sandalye, cankurtaran, su sporları, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (193 Yorum)= 4,3

Adres: Büyükada-maden, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Büyükada Su Sporları Kulübü Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

108. Büyükada Loc’Ada

Büyükada Loc’Ada

İstanbul-Adalar’da bulunan Büyükada Loc’Ada, hem şık birbirinden çeşitli yemeklerinin sunulduğu restoranları ile hem de nezih, ferah, tertemiz plajı ile ziyaretçilerine keyifli bir gün geçirme imkânı vermektedir. Deniz ürünlerinin enfes bir şekilde yapılıp sunulduğu restoranda yemekten sonra plajında da vakit geçirebilirsiniz. Büyükada Loc’Ada da tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, engelli erişimi, eşyalarınızı bırakabileceğiniz emanet kasası, su sporları gibi imkânlar bulunmaktadır. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmalısınız.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, masa, sandalye, cankurtaran, engelli erişimi, emanet kasası, bayrak uyarısı, konaklama yerleri, su sporları, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (561 Yorum)= 4,3

Adres: Büyükada-maden, Yılmaz Türk Cd. No:175 D:175, 34970 Adalar/İstanbul

Telefon: 0531 525 12 32

Bulunduğunuz Konumdan Büyükada Loc’Ada’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

109. Nizam Plajı, İstanbul Plajları

Nizam Plajı

İstanbul-Adalar ilçesinde Nizam Koyunda bulunan Nizam Plajı, denizi ve kumsalı beğenilen temiz plajlardan biridir. Plajda sunulan imkânlar ziyaretçilerin kaliteli, keyifli bir tatil geçirmesine olanak sunmaktadır. Ücretli bir şekilde giriş yapılan plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, büfe gibi imkânlar vardır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 30 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, masa, sandalye, cankurtaran, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (288 Yorum)= 3,8

Adres: Büyükada-nizam, nizam Mah. kırlangıç sokak no 2/a büyükada, 34970 Adalar/İstanbul

Telefon: 05453776362

Bulunduğunuz Konumdan Nizam Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

110. Yada Beach Club

Yada Beach Club

İstanbul-Adalar bölgesinde bulunan Yada Beach Club, sahip olduğu masmavi, berrak denizi ile güneşin ve plajın keyfini çıkarabilirsiniz. Plajda konforlu bir şekilde sosyalleşerek, eğlenceli bir deniz keyfi geçirebilirsiniz. Tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, masa, sandalye, cankurtaran, engelli erişimi, bayrak uyarısı, konaklama yerleri, su sporları, otopark gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (24 Yorum)= 3,1

Adres: Büyükada-nizam, Nizam Mahallesi, Viranbağ Koyu Büyük Tur Yolu Büyükada, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Yada Beach Club’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

111. Eskibağ Plajı, İstanbul Plajları

Eskibağ Plajı

Mavi denizin ve yeşil doğanın bir arada olduğu Eskibağ Plajı, berrak denizi ile ziyaretçilerine güzel bir deniz keyfi sunmaktadır. Gündüz ve gece ayrı bir keyif sunan plajda ziyaretçiler için tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, restoran, oturma alanları gibi imkânlar sunulmaktadır. Gelenlerin gitmek istemeyeceği bir güzellik ve rahatlık sunulan plajda gerekli tüm sağlık ve temizlik önlemleri de uygulanmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 65 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, restoran, masa, sandalye, engelli erişimi, bayrak uyarısı, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Adres: Büyükada-nizam, Adalar, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Eskibağ Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

112. Kumsal Aila Plajı

Kumsal Aila Plajı

İstanbul-Adalar bölgesinde bir aile işletmesi olarak hizmet veren Kumsal Aila Plajı, dalgasız, tertemiz, berrak denizi ile ziyaretçilerine güzel bir deneyim sunmaktadır. Büyükada’da geldiğinizde İskeleden kalkan ücretsiz tekneler ile plaja ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Kumsal Aila Plajında tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye ve şezlong, büfe, oturma alanları gibi olanaklar sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 30 TL, hafta sonu 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, masa, sandalye, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (27 Yorum)= 3,9

Adres: Büyükada-maden, Çöp İskelesi Sk No:64, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Kumsal Aila Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

113. Prenses Koyu Plajı

Prenses Koyu Plajı

İstanbul-Büyükada’da bulunan Prenses Koyu Plajı, denizin, güneşin kendine ait özel uzun iskeleleri ile keyifli bir deniz tatili yapabileceğiniz popüler plajlardan biridir. Ziyaretçilerine rahat edebilmeleri için gerekli tüm imkânları sunan plaja ulaşımlar da kolay ve ücretsiz bir şekilde Büyükada İskelesinin özel motorları ile sağlanmaktadır. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, konaklama alanı, restoran, su sporları imkânı, büfe, engelli erişimi gibi olanaklar sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 50 TL, hafta sonu 60 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, büfe, su sporları, masa, sandalye, konaklama imkânı, eşyalarınız için emanet kasası, bayrak uyarısı, engelli erişimi, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (246 Yorum)= 4,2

Adres: Kamelya Sokak No:14 Büyükada, 34970

Telefon: (0216) 382 62 25

Bulunduğunuz Konumdan Prenses Koyu Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

114. Yörükali Plajı, İstanbul Plajları

Yörükali Plajı

İstanbul-Adalar bölgesinde bulunan Yörükali Plajı, 1980 yılından beri hizmet sunan kaliteli ve konforlu bir plaj alanı imkânı sunan işletmelerden biridir. Konaklayabileceğiniz rahat, konforlu ve kaliteli oteli ile de ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Oldukça temiz, güvenli denizinde rahatlıkla yüzebilirsiniz. Duş, tuvalet, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, konaklama imkânı, mini bar, büfe, su sporları gibi birçok olanak sunulmaktadır.

Bilgiler

Giriş: Hafta içi 40 TL, hafta sonu 50 TL. 7-12 yaş %50 indirimli.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, büfe, su sporları, masa, sandalye, konaklama imkânı, kamp alanı, bayrak uyarısı, engelli erişimi, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (1.767 Yorum)= 3,9

Adres: Nizam Mh Yörükali Mevkii Yörükali Tesisleri, 34970 Adalar/İstanbul

Telefon: (0216) 382 74 54

Bulunduğunuz Konumdan Yörükali Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

115. Halik Koyu Aile Plajı

Halik Koyu Aile Plajı

İstanbul-Adalar bölgesinde ilçe merkezine 4 km uzaklıkta bulunan Halik Koyu Aile Plajı, Büyükada’nın en uzun plajlarından biridir. 800 metre uzunluğa sahip olan plaja ulaşım motor iskelesinden kolay bir şekilde sağlanıyor. Plajda tuvalet, duş, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, restoran, su sporları, masa, sandalye, ücretsiz tekne ulaşımları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır. Plaja inemeden önce dileyenler için kamp alanı da bulunmaktadır. Tertemiz berrak denizi, kaliteli ve keyifli ortamı ile ziyaretçilerin beğenisini almaktadır.

Bilgiler

Giriş: Yetişkin giriş ücreti 40 TL.

Şemsiye ve şezlong kiralama, tuvalet, soyunma kabini, duş, restoran, kafeterya, su sporları, masa, sandalye, ücretsiz tekne ulaşımları, kamp alanı, otopark, cankurtaran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Google Yorumları 2022 (122 Yorum)= 3,5

Adres: Halik Koyu Aile Plajı, Büyükada-nizam, 34970 Adalar/İstanbul

Bulunduğunuz Konumdan Halik Koyu Aile Plajı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Kaş-Hidayet Koyu Plajı hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*