Balıkesir Kahvaltı Mekânları- Balıkesir’de Bulunan En İyi 25 Kahvaltı Mekânı

Balıkesir Kahvaltı, Balıkesir, Marmara bölgesinde yer almaktadır. Balıkesir’e kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Balıkesir ilinde bulunan birçok kahvaltı mekanı vardır. Bölgede doğa ile içe içe, temiz, nezih çeşitli köy kahvaltıları, serpme kahvaltı çeşitleri sunulmaktadır. Balıkesir’de özellikle yaz aylarında birçok yerli yabancı turisti ağırlayan bölgede kahvaltı için tercih edebileceğiniz, en iyi puanlamalara sahip mekânlar bulunmaktadır. Balıkesir’de farklı birçok kahvaltı mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekânlarını derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

Balıkesir’de Bulunan En İyi 25 Kahvaltı Mekânı

1. Cafe Gool Bahçe

Cafe Gool Bahçe

Balıkesir’in merkezinde bulunan Cafe Gool Bahçe, bölgenin popüler ve zengin bir kahvaltı çeşitliliğe sahip olan mekanlardan biridir. Mekan açık büfe ile doyurucu, zengin bir çeşitlilik sunmaktadır. Ayrıca hamur işi ve sıcak ürünleri ile de seçeneklerini arttırmaktadır. Mekan temiz, hijyen kurallarına uygun, ferah bir ortama ve ilgili, güler yüzlü çalışanlara sahiptir. Çocuklu aileler için oyun alanları bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Plevne, No:, Çayır Sok. No:5, 10050 Balıkesir Merkez/Balıkesir

Telefon: (0266) 260 12 60

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/cafegoolbahce/

2. Veranda cafe, Balıkesir Kahvaltı Mekânları

Veranda cafe

Balıkesir’de bulunan birçok kafeteryadan biri olan Veranda cafe, kahvaltılıkların enfes bir şekilde hazırlanarak sunulduğu mekanlardan biridir. Burada doyurucu, taze, doğal ürünler lezzetli bir şekilde sunulmaktadır. Açık ve kapalı oturma alanlarına sahip ferah, tertemiz bir ortama sahiptir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kuva-i̇ Milliye, 196. Sk. No:2/A, 10030 Karesi/Balıkesir

Telefon: (0266) 224 30 50

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/Verandacafe10/

3. Kuefettue

Kuefettue

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde bulunan Kuefettue, tertemiz, nezih, şık ortamı ve enfes lezzetlere sahip kahvaltılıkları ile ziyaretçilerinin beğenisini almaktadır. Klasik kahvaltı tabağından serpme kahvaltı gibi seçenekler ile sıcak taze ürünler doyurucu, doğal bir şekilde sunulmaktadır. Çocuklu ailelerin rahat bir kahvaltı ve gün geçirebilmesi için oyun alanları da bulunmaktadır. Servisleri de hızlı, ilgili bir şekilde sağlanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Çoruk, 10700 Burhaniye/Balıkesir

Telefon: (0266) 422 32 32

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/Kueffette/

4. Cunda Bahçecik

Cunda Bahçecik

Balıkesir’in Ayvacık ilçesinde bulunan Cunda Bahçecik, 2018 yılında hizmet vermeye başlayan enfes doyurucu kahvaltılıkların sunulduğu mekanlardan biridir. Serpme kahvaltısı, klasik kahvaltılıkları, çeşit çeşit gözleme ve börekleri, sıcak ürünleri, taze ve doğal kahvaltı malzemeleri bulunmaktadır. Yeşil ağaçlık alanların ve çimenlerin içerisinde ferah, temiz bir havası vardır. Şık, nezih bir ortama sahiptir. Çalışanları da ilgili, güler yüzlüdür.

İletişim Bilgileri

Adres: Namık Kemal, 15 Eylül Cd. No:11, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: 0554 227 54 77

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/cundabahcecik/

5. Tellioğlu Değirmen Cafe & Restaurant

Tellioğlu Değirmen Cafe & Restaurant

Balıkesir ilinde bulunan Tellioğlu Değirmen Cafe & Restaurant, bünyesinde hem bir kahvaltı ve yemek yeri hem organik ekmek, zeytin, tereyağı gibi birçok ürünü satın alabileceğiniz bir işletmedir. Burada hem lezzetli, doğal organik ve doyurucu kahvaltılar yapabilir hem de ürünleri satın alabilirsiniz. Temiz, ferah, geniş, nezih bir mekandır. Mekan yanında çocuklar için oyun parkı da bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeniköy, Bursa Yolu 17. KM, 10010 Karesi/Balıkesir

Telefon: (0266) 274 53 23

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/telliogludegirmenrestoran/

6. Yörsan FastFood

Yörsan FastFood

Balıksesir- Susurluk da bulunan Yörsan FastFood, klasik kahvaltı tabakları, çiğ börekler, pişiler, tostlar gibi enfes doyurucu ürünler sunan, ayrıca tatlılar, kurabiyeler gibi atıştırmalıkların da olduğu nezih mekanlardan biridir. Birçok ziyaretçinin tercih ettiği mekan temiz, ferah, güzel bir şekilde dizayn edilmiştir. Ürünleri de taze ve lezzetlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sultaniye, Balıkesir Cd. No:107, 10600 Susurluk/Balıkesir

Telefon: (0266) 865 30 02

7. Saklıgöl Restaurant & Cafe

Saklıgöl Restaurant & Cafe

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde bulunan gölün hemen yanında ördek ve kazların yüzdüğü doğa harikası bir alan sahip olan Saklıgöl Restaurant & Cafe, beğenilen mekanlardan biridir. Burada şık, nezih, tertemiz, göz alıcı bir doğa ve dekorasyon bulunmaktadır. Kaliteli bir ortama sahiptir. Çalışanları ilgili, güler yüzlü, servis edilen ürünler taze ve doğaldır. Doğal, ferah ortamı şehrin bunaltıcı iş hayatından uzakta keyifli bir kahvaltı yapmak için uygundur.

İletişim Bilgileri

Adres: Küçükköy Mahallesi Yonca 1 Mevki, No:11, 10410 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: 0507 736 24 64

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/sakligol.restaurant.sarimsakli/

8. Köy Konağı, Balıkesir Kahvaltı Mekânları

Köy Konağı

Balıkesir’in Gönen ilçesinde bulunan Köy Konağı, adı gibi bir köy havasının ve ortamının olduğu, ferah, rahat, güzel bir ortama sahip mekanlardan biridir. Köy ve yayla manzarası ile serpme kahvaltısı iştahınızı açacaktır. Kahvaltı çeşitliliği ve lezzetleri yeterlidir. Çalışanlar ve servisler yeterli derecede. Ayrıca çocuklu ailelerin yararlanabileceği oyun alanları da vardır.

İletişim Bilgileri

Adres: güneşli, 10900 Gönen/Balıkesir

Telefon: (0266) 786 51 55

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/people/K%C3%B6y-Kona%C4%9F%C4%B1-G%C3%BCne%C5%9Fli-K%C3%B6y%C3%BCG%C3%B6nen/100063778053795/

9. Düşler Vadisi, Balıkesir Kahvaltı Mekânları

Düşler Vadisi

Balıkesir-Edremit ilçesinde bulunan Düşler Vadisi, yeşil doğa içerisinde açık ve kapalı oturma alanları bulunan ferah, temiz, otantik bir işletmedir. Doyurucu, lezzetli çeşitliliğin fazla olduğu bir kahvaltı keyfi yapabilirsiniz. Yoğun ilgi gördüğü için mekana gelmeden önce rezervasyon yaptırmak faydalı olacaktır. Serpme kahvaltı sofrası, klasik kahvaltı tabakları gibi çeşitli seçenekler vardır. Çalışanlar ilgili, güler yüzlü, servisler hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Tahtakuşlar, D:No:241, 10300 Edremit/Balıkesir

Telefon: 0535 959 34 26

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/people/D%C3%BC%C5%9Fler-Vadisi/100064589269875/

10. Emrullah Ustanın Yeri

Emrullah Ustanın Yeri

Balıkesir’de özellikle yaz aylarında ferah, temiz havanın ve doğanın bir arada olduğu, dinlendirici ve keyifli ortamlarından biri olan Emrullah Ustanın Yeri, kahvaltı için tercih edebileceğiniz mekanlardan biridir. Mekan kış aylarında kapalı ise yaz aylarında ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Kahvaltılıkları doyurucu, lezzetli, çeşit çeşit ürünlerle doludur. Ayrıca akşam yemekleri içinde enfes yemekler sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Zeytinli mah. Arif kalıpsızoğlu cad Düzler, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0537 467 56 31

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/emrullahustaa/

11. MADRADAN Et Mangal Steak Kahvaltı

MADRADAN Et Mangal Steak Kahvaltı

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde bulunan MADRADAN Et Mangal Steak Kahvaltı, sabah kahvaltılarında akşam yemeklerine kadar enfes lezzetlerin sunulduğu mekanlardan biridir. Geniş, ferah, rahat bir alanı bulunmaktadır. Serpme kahvaltı, klasik kahvaltıları, çeşit çeşit sıcak ve taze, lezzetli ürünleri bulunmaktadır. Doyurucu sunumları, hızlı servisleri ve ilgili çalışanları ile mekan yoğun ilgi görmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Karaağaç, İzmir Çanakkale Yolu No:7859, 10715 Gömeç/Balıkesir

Telefon: (0266) 367 74 25

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/madrann10/

12. Gustavia Restaurant Cafe

Gustavia Restaurant Cafe

Balıkesir’de hizmet veren Gustavia Restaurant Cafe, hem bir kafeterya olarak hem de restoran olarak ziyaretçilerine gün boyu sabah kahvaltısında akşam yemeğine kadar birçok öğünde enfes lezzetler sunan mekanlardan biridir. Restoran doyurucu, taze, lezzetli, doğal ürünleri ile enfes bir kahvaltı sofrası sunmaktadır. Akşam yemeklerinde ise dünya mutfağından, yöresel yemeklere kadar birçok çeşit bulunmaktadır. Hafta sonları serpme kahvaltısı ve kahvaltı ürün çeşitliliği damaklarda tadı kalacak lezzette ve doyuruculuktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Merkez, Bahçelievler, Stadyum Cd. No:22, 10100 Altıeylül/Balıkesir

Telefon: (0266) 241 90 90

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/gustaviarestaurant/

13. Bahçe Apostol

Bahçe Apostol

Balıkesir’in doğa içerisinde yer alan kahvaltı mekanlarından birisi olan Bahçe Apostol, hem otantik görümünü ile hem de birbirinden lezzetli ürünleri ile beğenilmektedir. Zengin bir çeşitliliğe sahip doyurucu ve lezzetli ürünlerin yer aldığı serpme kahvaltısı, sıcacık taze hamur işi ürünleri, ortamının ferah ve nezih olması ziyaretçilerin tercih etmesinin nedenlerindendir. Çocuklar için uygun oyun alanları, ilgili ve güvenli personelleri ile ortamı rahat edebilmenizi sağlar.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk mahallesi. Apostol Mevki. Apostol altı küme evleri. No, D:1, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0507 437 12 48

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/bahceapostol/ 

14. Cemal Usta’nın Yeri,

Cemal Usta'nın Yeri

Balıkesir-Edremit ilçesinde bulunan Cemal Usta’nın Yeri, lezzetli köy kahvaltılarının adresi olarak ziyaretçilerine hizmet veren mekanlardan biridir. Kahvaltılıklarında çeşit çeşit reçel ve peynirler, gözleme, börek, pişi gibi sıcak hamur işi ürünler sunulmaktadır. Ferah, temiz ortamı da ziyaretçilerin beğenisini çekmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Altınoluk, 10870 Edremit/Balıkesir

Telefon: (0266) 396 91 96

15. MUTLU KÖY NOSTALJİ KÖY SOFRASI

MUTLU KÖY NOSTALJİ KÖY SOFRASI

Balıkesir-Ayvalık ilçesindeki en iyi kahvaltı yerlerinden biri olan MUTLU KÖY NOSTALJİ KÖY SOFRASI, yaklaşık olarak 20 çeşit kahvaltılıkları ile zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Organik, taze, doğal ürünler kahvaltının lezzetini arttırmaktadır. Ferah, temiz, yeşil doğa içerisinde rahat edebileceğiniz bir ortamı bulunmaktadır. Köy kahvaltısı tadında taze organik ürünlerle enfes bir kahvaltı keyfi yapmak için tercih edebilirsiniz. Şehirden uzakta doğa içerisinde bir yerdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Mutlu, Mutlu Köyü, Sok No:3, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: (0266) 318 11 11

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/mutlukoynostaljitatilkoyu/

16. Hoca’nın Yeri

Hoca’nın Yeri

Balıkesir’de denizin yanında yer alan hem manzarası hem de lezzetli ürünlerin yapıldığı Hoca’nın Yeri, tercih edilen popüler mekanlardan biridir. Kahvaltı yapabileceğiniz lezzetli ürünlerin, taze, doğal bir şekilde hazırlanarak sunulduğu mekan akşam yemekleri içinde tercih edilmektedir. Denizin temiz havası ve görüntüsü ziyaretçilerin iştahını da açmaktadır. Temiz, ferah, nezih, keyifli bir ortamı bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: ikinci kır gazinosu, Sahil mahallesi kamplar yolu sonu köprüden sonra, 10500 Erdek/Balıkesir

Telefon: 0532 796 94 79

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/hocaninyeri1/

17. Saklıbahçe Restaurant

Saklıbahçe Restaurant

Balıkesir’in sevilen kahvaltı mekanlarından biri olan Saklıbahçe Restaurant, ortasında bulunan su havuzu, otantik, ferah ortamı, göz alıcı dekorasyonu ve sevilen kahvaltı ve yemekleri ile ziyaretçilerinin beğenisini almaktadır. Burada birbirinden doyurucu, sağlıklı, lezzetli, doğal ve taze yiyecekler tüketebilirsiniz. Yeşilin hakim olduğu doğa harikası ortamı keyifli, ferah bir ortam sunmaktadır. Şehrin bunaltıcı sıradan mekanlarından farklı olarak ziyaretçilerine temiz havanın, yeşil doğanın bir arada olduğu keyifli bir ortam sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Çamlıbel, Çamlıbel Köyü İç Yolu No:80, 10300 Edremit/Balıkesir

Telefon: (0266) 387 32 12

18. Ares Cafe, Balıkesir Kahvaltı Mekânları

Ares Cafe

Balıkesir-Ayvalık ilçesinde bulunan Ares Cafe, her mevsim ayrı bir güzelliği sunan ziyaretçilerin beğenisini alan kahvaltı yapabileceğiniz en iyi mekanlardan biridir. Ziyaretçileri tarafından çoğunlukla olumlu yorumlar alan mekan enfes doyurucu ve lezzetli kahvaltılıklar sunmaktadır. Serpme kahvaltısı, sıcak hamur işi lezzetleri, zengin, organik ürünleri tadı damaklarda kalacak kahvaltı keyfi sunar.

İletişim Bilgileri

Adres: Fevzipaşa-vehbibey, Matbaa Sk., 10400 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: (0266) 312 22 54

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/ares.cafee/

19. Villa Port Cafe&Restaurant

Villa Port Cafe&Restaurant

Balıkesir-Gönen bölgesindeki Villa Port Cafe&Restaurant, sabah kahvaltısından akşam yemeklerine, dünya mutfağından lezzetlere, tatlılara kadar birçok çeşidin sunulduğu mekanlardan biridir. Doyurucu ve birbirinden lezzetli porsiyonların sunulduğu mekan, temiz, ferah bir ortama sahiptir. Ürünleri, taze, doğal, lezzetlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş, Kaplıcalar Cd. No:10, 10900 Gönen/Balıkesir

Telefon: (0266) 772 51 52

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/villaportgonen/

20. Cunda Karadeniz Pastanesi

Cunda Karadeniz Pastanesi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde bulunan Cunda Karadeniz Pastanesi, hem kahvaltılıkların hem de pastane ürünlerinin taze, lezzetli bir şekilde her gün yapılarak sunulduğu mekanlardan biridir. Özellikle tatlıları ile ön plana çıkan mekan kahvaltılıkları ile de ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Poğaçaları, kurabiyeleri, börekleri, taze ve doğal ürünleri lezzetli bir şekilde sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Mithatpaşa, Çarşı Cd. No:8, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: (0266) 327 15 21

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/cundakaradenizpastanesi/

21. Düzdağ Tostu, Balıkesir Kahvaltı Mekânları

Düzdağ Tostu

Balıkesir’in en iyi tostunun yapıldığı Düzdağ Tostu, enfes doyuruculukta ve lezzettedir. Mekanın enfes tostlarının püf noktaları tava ekmeğinde, kasap sucuğu, kelle peyniri, Susurluk’a ait mihaliç farkını ortaya çıkaran bir lezzettir. Ayrıca isteğe göre sürülen salçası, üzerine sürülen margarini lezzetini arttırmaktadır. Susurluk tostu adını Susurluk’a ait olan ürünlerinden almaktadır. Hemen hazırlanması, pratik oluşu ve doyuruculuğu çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Mekan salaş tarzda otantik, ferah bir yerdir. Samimi sıcak bir ortamı vardır.

İletişim Bilgileri

Adres: Han, Garaj Cd. No:3, 10600 Susurluk/Balıkesir

Telefon: (0266) 865 14 04

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/duzdagtost/

22. Hacıoğlu Aşkın Tost Evi

Hacıoğlu Aşkın Tost Evi

Balıkesir-Ayvalık bölgesindeki Hacıoğlu Aşkın Tost Evi, pratik, hızlı kahvaltılar için tercih edilen mekanlarından biridir. Çeşit çeşit enfes doyurucu sıcacık tostlar ile hızlı ve pratik kahvaltılar yapabilirsiniz. 1989’dan beri ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Otantik, salaş tarzda, küçük sevimli bir işletmeye sahiptir.

İletişim Bilgileri

Adres: Fevzipaşa-vehbibey, Atatürk Blv. No:2, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: (0266) 312 26 63

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/haciogluaskintostevi/

23. Ova Kahvaltı

Ova Kahvaltı

Balıkesir-Edremit ilçesinde bulunan Ova Kahvaltı, serpme kahvaltıdan, klasik kahvaltı tabağı, açık büfe gibi seçeneklerin bulunduğu mekanlardan biridir. Kahvaltının içeriği oldukça çeşitli ve zengin bir içeriğe sahiptir. Doyurucu, zengin kahvaltılıklar için Ova Kahvaltı mekanı tercih edilen yerlerden biridir. Çalışanları ilgili, güler yüzlü, ortam temiz, nezih, ferah, yaz aylarında yeşil doğada ağaçların altında ferah bir kahvaltı deneyimi sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Altınkum Caddesi, 3091. Sk. No:15, 10300 Edremit/Balıkesir

Telefon: (0266) 381 01 61

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/akinovakahvalti/

24. Pino Cafe, Balıkesir Kahvaltı Mekânları

Pino Cafe

Balıkesir-Ayvalık ilçesinde bulunan Pino Cafe, kendi yapımları eşyalar ile düzenlenmiş eşyaları, enfes kahvaltılıkları ile bölgenin tercih edilen kahvaltı yerlerinden biridir. Hem kahvaltı hem de tatlı çeşitleri adında söz ettiren lezzetlerdendir. Günün en önemli öğünü olan sabah kahvaltısı için Pino Cafe mekanını tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: 13 Nisan Cad. No 27, 3.sokak, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: 02663125533

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/PinoCafeAyvalik/

25. Ayvalık Acelya Cafe

Ayvalık Acelya Cafe

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde hizmet veren Ayvalık Acelya Cafe, ziyaretçilerini uzun zamandır hizmet veren, sabah kahvaltısından akşam yemeklerine kadar tüm öğünlerin servisi bulunan mekanlardan biridir. Burada doyurucu, lezzetli, doğal kahvaltılıklar ve yemekler sunulmaktadır. Denizin yanında yer alması hoş, ferah, temiz ortamı da ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Denizin dalgalarının, martıların sesi, tertemiz havası, ilgili çalışanları, doyurucu ve lezzetli ürünleri ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Hayrettinpaşa Atatürk Caddesi 06 Mevkii no:98, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Telefon: (0266) 312 41 41

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/acelyacafe/

Burdur Kahvaltı Mekânları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*