Dikili Kamp Alanları – Dikili Ücretli ve Ücretsiz 16 Kamp Alanları

Dikili Kamp Alanları. Dikili ilçesinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 16 kamp alanı bulunmaktadır.

Dikili, ülkemizin en çok tercih edilen doğa ile iç içe, yeşil doğanın ve denizin bulunduğu İzmir’in ilçesidir. Her yıl yerli yabancı birçok turist Dikili’de bulunan deniz, sahil ve yemyeşil doğasıyla muhteşem manzaraya sahip alanları gezip görülmek için tercih ediyor. Dikili ilçesinde her bütçeye uygun ücretli ya da ücretsiz olarak birçok kamp ve piknik alanı bulunmaktadır. Buralarda hem sakin, huzurlu vakit geçirebilir hem de doğa ile baş başa manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Bu yazımızda Dikili’de bulunan ücretsiz ve ücretli, deniz kenarı ya da yem yeşil doğa içeresinde bulunan farklı birçok kamp alanına göz atalım.

Dikili Ücretsiz Kamp Alanları

1. Hayıtlı Koyu Kamp Alanı

Hayıtlı Koyu Kamp Alanı

İzmir-Dikili’de yer alan Hayıtlı Koyu Kamp Alanı, İzmir şehir merkezine 108 km uzaklıkta bulunan sakin ve temiz deniz ve plaja sahip olan tatil alanıdır. Kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hayıtlı Koyu Kamp Alanında ihtiyaçlarınız için herhangi bir maket, işletme, tuvalet, banyo gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelirken hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Hayıtlı Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, market gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkan bulunmamaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Denizköy, 35980 Dikili/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Hayıtlı Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanı

Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanı

İzmir-Dikili’de yer alan Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanı, özel araçlarınızla kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz şehir merkezine yakın konumda bulunan kamp alanıdır. Şelale etrafında sakin huzurlu bir vakit geçirip orada bulunan piknik masalarında yemeğinizi yiyip piknik yapabilirsiniz. Ayrıca şelale etrafında birde görebileceğiniz mağara bulunmaktadır. Hafta sonları yoğun ilgi gören kamp alanında sakinlik arıyor iseniz hafta içini tercih etmelisiniz. Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanında su ve tuvalet ihtiyaçlarınız içinde olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, yürüyüş alanları gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz. Ancak araçla gelenler için girişte 10 TL otopark ücreti alınmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Nebiler, Nebiler Şelale Sk No:18, 35980, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: (0232) 679 71 11

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Âşıklar Şelalesi (Nebiler) Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı

Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı

İzmir-Dikili’de yer alan Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı, birbirinden güzel 3 bine yakın bitki çeşedi barındıran, rengârenk bir ortam sunmaktadır. Dikili ilçe merkezine yürüme mesafesinde bulunan kamp alanında, kurutulmuş bitkilerin korunduğu ve bilimsel çalışmaların yapıldığı bir Herbaryum Müzesi de bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, yürüyüş alanları gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar bulunmaktadır. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz. Ancak araçla gelenler için girişte 10 TL otopark ücreti alınmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: İsmetpaşa, 35980 Dikili/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Zindancık Koyu Kamp Alanı

Zindancık Koyu Kamp Alanı

İzmir-Dikili’de Bademli’de bulunan Zindancık Koyu Kamp Alanı, şehir merkezine 10 km uzaklıkta yer almaktadır. Keşfedilmemiş saklı kalmış bu koyda denizin keyfini çıkarıp kampçılık yapabilirsiniz.

Kamp olanakları: Zindancık Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli, 35980 Dikili/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Zindancık Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı

Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı

İzmir-Dikili’de yer alan Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı, Dikili ilçe merkezine 18 km uzaklıkta bulunmaktadır. İzmir şehir merkezine ise 100 km uzaklıkta yer almaktadır. Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanında deniz ve plaj alanı bulunmaktadır. Burada hem kampçılığın hem de denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kamp alanına özel araçlarınızla ve şehir merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Cennet Tepe’nin muhteşem manzarasında harika bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Piknik ve mangal alanlarında yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Kamp olanakları: Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çandarlı, 161. Sk., 35985 Dikili/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Killik Koyu Kamp Alanı

Killik Koyu Kamp Alanı

İzmir-Dikili ilçesinde Bademli koyunda yer alan Killik Koyu Kamp Alanı, bembeyaz kumları ile Türkiye’nin Maldivleri olarak anılmaktadır. Dalgasız muhteşem rengi ile denizi ve sahili bulunan koya özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Killik Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanı etrafından bulunan işletmelerde tuvalet, elektrik, banyo, deniz sahil, soyunma kabinleri, şemsiye, şezlong, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli Mh, Bademli 1. Sk No:214, 35980, 35980 Dikili/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Killik Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Dikili Ücretli Kamp Alanları

7. Çam Kamping

Çam Kamping

İzmir-Dikili’de bulunan Çam Kamping alanı, deniz ve kampçılığın bir arada bulunduğu, keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlardan biridir. Konumu ile de kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Çam Kamping alanında ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz işletmeler, tuvalet, çeşme gibi olanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çam Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, elektrik, büfe, şezlong, buzdolabı, ortak mutfak alanı, mangal piknik alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kişi başı çadır kiralama 90 TL, 6 yaş altına ücret alınmamaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli, 32. Sk. No:3, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0538 627 61 13

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çam Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Deniz Çadır Kamp

Deniz Çadır Kamp

İzmir-Dikili’de Bademli Köyü’nde yer alan Deniz Çadır Kamp, 2002 yılından bu yana hizmet vermektedir. Doğa ile iç içe olan işletme turizm açısından da bir özveri ile devam etmektedir. Rahat, sakin, doğa tutkunları için tercih edilecek mekanlardan biri olan kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, büfe gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Deniz Çadır Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, aydınlatma, büfe, restoran, çadır konaklama imkanı, mangal piknik alanı, buzdolabı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 85 TL. 7 yaş altı ücretsiz olup, bisikletli konuklara %15 indirim.

İletişim Bilgileri

Adres: Salimbey, Bademli 38. Sokak No:16, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0532 726 82 11 – 0505 577 95 19

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Deniz Çadır Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Üç Çınarlar Çadır Kamp

Üç Çınarlar Çadır Kamp

İzmir-Dikili’de bulunan Üç Çınarlar Çadır Kamp alanı, adını almış olduğu asırlık çınar ağaçları altında konumlanmış olan deniz kenarında yer alan sakin bir tatil yeridir. Ancak yoğun geçen sezon zamanlarında sakinlik arayanlar için sıkıntılı olabilir, bu yüzdende sezon sonu ya da başı tercih edebilirsiniz. Denizin keyfini çıkartabileceğiniz kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmelerde bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Üç Çınarlar Çadır Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, büfe, kafe, restoran, sahil, deniz, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 250 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: İsmetpaşa, Bim market sahili, Kabakum mahlesi Polyak sitesi, 2. Sk. No:1, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0532 726 83 71

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Üç Çınarlar Çadır Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. Ertaşlar Tatil Köyü, Dikili Kamp Alanları

Ertaşlar Tatil Köyü

İzmir-Dikili’de yer alan Ertaşlar Tatil Köyü, mavi bayraklı plajı sahip olan bir tatil yeridir. Denizi ve kumu tertemizdir. Tatil köyü içerisinde konaklayabileceğiniz 12 adet bungalov ev 18 tane de betonarme oda bulunmaktadır. Rahat bir konaklama sağlayacağınız kamp alanında kaldığınız süre boyunca olanaklardan da yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Ertaşlar Tatil Köyü Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, kır kahvesi, voleybol sahası, çocuk oyun alanları, mavi bayraklı plaj, buzdolabı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: 4 kişilik bungalov 150 TL, betonarme odalar 200 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ertaşlar Tatil Köyü Bademli köyü Halk Plajı Karşısı, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: (0232) 677 81 90

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Ertaşlar Tatil Köyü Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Zeytin Gölgesi, Dikili Kamp Alanları

Zeytin Gölgesi

Ege’nin en meşhur güzelliklerinden birisi olan zeytin ağaçlarının içerisinde bulunan adını da olduğu yerden alan Zeytin Gölgesi, kamp yapabileceğiniz doğal bir güzelliğe sahip yerlerden biridir. cüzi miktarlar ile kamp kurabileceğiniz alan denize de yakın bir konumda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Zeytin Gölgesi Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, plaj, denize girilebilir alan, piknik alanı, soyunma kabinleri, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 200 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0541 860 67 75 – 0546 956 03 11

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Zeytin Gölgesi Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Eos Camping, Dikili Kamp Alanları

Eos Camping

İzmir-Dikili’de bulunan Eos Camping, denize sıfır konumda bulunan kampçılığını sıfır konumda kurabileceğiniz tatil yeridir. Denizin sesi ile uyuyup denizin sesi ve kokusu ile uyanabileceğiniz bir tatil alanıdır. Kamp alanında bulunan imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Eos Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, büfe, plaj, denize girilebilir alan, bulaşık ve çamaşır yıkama alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 65 TL. Fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Denizköy Mah, 37. Sk. No:4, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0539 384 31 13

 Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Eos Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Tekin Aile Kampı, Dikili Kamp Alanları

Tekin Aile Kampı

İzmir-Dikili’de yer alan Tekin Aile Kampı, ailelerin rahatça tercih edebileceği özenle hazırlanmış olan Bademli Mahallesinde yer almaktadır.

Kamp olanakları: Tekin Aile Kampı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden arayarak güncel bilgileri alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0536 483 32 40

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Tekin Aile Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Almondville Bungalows

Almondville Bungalows

İzmir-Dikili’de yer alan Almondville Bungalows, Bademli Koyu etrafında bulunan kendisine ait bir plajı olan işletmedir. Alanda konaklayabileceğiniz bungalov evler bulunmaktadır. Keyifli bir tatil imkanı sunan kamp alanında rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Almondville Bungalows Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çamaşır makinesi, buzdolabı, kafe, restoran, yüzme havuzu, plaj, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Bungalov konaklama 700 TL. fiyatlar sezonluk olarak güncellenmektedir.

İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri

Adres: Bademli, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0532 242 33 78

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Almondville Bungalows Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Alder Camping, Dikili Kamp Alanları

Alder Camping

İzmir-Dikili’de bulunan Alder Camping alanı Dikili ilçe merkezine 3 km uzaklıkta yer almaktadır. Kamp alanında çadır kampçılığının yanı sıra otel konaklaması da yapabilirsiniz. Alder Camping alanına özel araçlarınızla ya da toplu taşıma aracı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Alder Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, çadır ve otel konaklama, plaj, ortak mutfak alanı, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını arayarak güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: İsmetpaşa, Uğur Mumcu Cad. No:35, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: (0232) 671 00 47

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Alder Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. İkizler Beach Camping

İkizler Beach Camping

İzmir-Dikili’de bulunan İkizler Beach Camping alanı şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunan deniz kenarında yer alan bir yeridir. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanında yararlanabileceğiniz tuvalet, sıcak su, banyo, internet, market gibi olanaklar bulunmaktadır. Doğa ile iç içe olan kamp alanında çadırlarınızı akasya ağaçları gölgesinde kurabilirsiniz.

Kamp olanakları: İkizler Beach Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, denize girilebilir alan, soyunma kabini, şemsiye, şezlong, plaj, mangal ve piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: ikizler Beach, Killik Koyu, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 0506 570 38 22

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan İkizler Beach Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İzmir Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*