Eskişehir Kahvaltı Mekânları- Eskişehir’de Bulunan En İyi 25 Kahvaltı Mekânı

Eskişehir Kahvaltı Mekânları, Eskişehir Kahvaltı, Eskişehir, İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Eskişehir’e kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Eskişehir ilinde bulunan birçok kahvaltı mekanı vardır. Bölgede doğa ile içe içe, temiz, nezih çeşitli köy kahvaltıları, serpme kahvaltı çeşitleri sunulmaktadır. Organik, doğal köy ürünleri, sıcacık mis kokulu ve lezzette ekmekler, hepsi ayrı bir lezzete sahiptir. Bir öğrenci şehri olan Eskişehir’de kahvaltı yapabileceğiniz, ilgi gören birçok mekan vardır. Hareketli bir şehir olan Eskişehir’e geldiğinizde kahvaltı yapmak istiyor iseniz listemizde sizler için beğenilen mekanlar yer almaktadır. Eskişehir’de farklı birçok kahvaltı mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekânlarını derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

Eskişehir’de Bulunan En İyi 25 Kahvaltı Mekânı

1. Bal Kahvaltı, Eskişehir Kahvaltı Mekânları

Bal Kahvaltı

Eskişehir’de pratik, sağlıklı, taze ve doğal çeşit çeşit kahvaltılığın hazırlandığı Bal Kahvaltı mekanı, ziyaretçilerinin beğenisini alan, deneyimleyebileceğiniz bir yerdir. Kahvaltı içeriği taze köy peyniri, zeytin, çeşit çeşit doğal ürün, kızartma, menemen gibi birçok lezzetin sunulduğu sınırsız çay ile doyurucu kahvaltıların yapıldığı bir işletmedir. Erciyes kahvaltısı, Kaçkar kahvaltısı, pagos kahvaltısı, sosin kahvaltısı, yuvarlak çay kahvaltısı, vegan kahvaltı gibi kahvaltı çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlilik de hem iştahınızı açar hem de enfes farklı kahvaltı deneyimleri sunar. Özellikle de Eskişehir öğrenci şehri olduğundan da kahvaltı mekanları şehrin popüler yerlerindendir.

İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal, Adalar Sk. No: 23/A, 26010 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: 0541 787 14 70

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/balkahvalti/

2. Doyuran Kahvaltı Salonu

Doyuran Kahvaltı Salonu

Eskişehir-Odunpazarı ilçesinde ara sokakta, enfes lokantası havasında olan, otantik, ferah, temiz bir işletme olan Doyuran Kahvaltı Salonu, Eskişehir’in en iyi kahvaltı mekanlarından biridir. Doyuran Kahvaltı Salonu’nda kendi istediğinize göre cüzi rakamlarla istediğiniz kahvaltılıkları isteyip kendi zevkinize göre bir sofra hazırlayabilirsiniz. Dolu dolu doyurucu ve enfes kahvaltı yapmak için en çok tercih edilen mekanlardan biridir. Mekanın önceliği lezzet, kalite, doyurucu bir kahvaltı sunulmasıdır. Zengin menüsü ile güzel bir kahvaltı deneyimi için mekanı tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal, Demirciler Sk. No:7/C, 26010 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: (0222) 230 51 64

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/doyurankahvaltisalonu/

3. Hot’nFun Kahvaltı

Hot'nFun Kahvaltı

Eskişehir’de Porsuk Çayı kenarında yer alan, ziyaretçilerine kendisini evinde gibi rahat hissedebileceği, enfes kahvaltılıklarla doyurucu seçeneğin sunulduğu mekanlardan biridir. Mekanın ortamı temiz, ferah, rahat beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıp güzel aydınlık bir dekorasyonun yapıldığı bir işletmedir. Kahvaltısı yöresel ve geleneksel birçok doğal, lezzetli ürünlerle doludur. Eskişehir kahvaltı mekanları arasında tercih edilen bilindik mekanlardan biridir.

İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal, Adalar Sk. D:No: 4/A, 26000 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: 0530 687 75 96

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/hotnfuneskisehir/?hl=tr

4. Keyf Konağı, Eskişehir Kahvaltı Mekânları

Keyf Konağı

Eskişehir’in Odunpazarı’nda tarihi ve eskiyi hatırlatan, yansıtan ambiyansı ile ziyaretçilerine sıcak samimi bir ortam veren mekanlardan biridir. Rengarenk küçük ahşap sandalye masaları da şirin, keyifli bir ortam sunmaktadır. Hem enfes kahvaltılıkları hem de lezzetli kahveleri ile karnınızı doyurup keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Gün boyu sabah kahvaltısından akşam yemeklerine kadar ziyaretçilerine hizmet sunmaktadır. Ayrıca kahvaltısında hariç Osmanlı şerbeti, kızarmış dondurması da mekanın deneyimlenmesi gereken lezzetlerdendir. Çalışanlar da ilgili, güler yüzlü bir şekilde ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Şarkiye, Işıklar Sk. No:16, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: 0545 542 72 74

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/keyf_konagifilizozselanik/

5. Ayten Usta Gurme Restoran

Ayten Usta Gurme Restoran

Eskişehir’in göl manzaralı, ferah, sabah kahvaltısından akşam yemeklerine birçok beğenilen lezzetini sunan Ayten Usta Gurme Restoran, yoğun bir ilgi gören kalitesi ve başarısı kanıtlanmış olan, En İyi Kahvaltı ödülüne de layık görülen mekanlardan biridir. Eskişehir Göletli Park içerisinde yer alan mekan çocuklu aileler, arkadaş grupları tarafından, ferah, temiz havanın ve dinlendirici ortamın sunulduğu gözde yerlerden biri olmuştur. Ziyaretçilerine doyasıya yiyebileceği sınırsız çeşit çeşit ürünün olduğu güzel bir kahvaltı deneyimi sunmaktadır. Yoğun ilgi gören mekana gelmeden önce rezervasyon yaptırmalısınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Uluönder, Parklar Sokak, 26000 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: (0222) 325 04 44

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/aytenustagurme/?hl=tr

6. Acıktım, Eskişehir Kahvaltı Mekânları

Acıktım

En çok tercih edilen popüler ve kaliteli hizmet verene kahvaltı mekanları listesinde yer alan Acıktım, sıcak, samimi, ferah ve temiz ortamı ile enfes doyurucu lezzetli kahvaltılıklar sunan Eskişehir kahvaltı yerlerinden biridir. Mekanın beğenilmesinin en önemli nedeni de zengin, taze, doyurucu bir menü içeriğine sahip olması etkili olmaktadır. Cevizli acıktım çemeni, yöresel peynirleri, zeytin çeşitleri, reçelleri, tereyağı, sıcak patates kızartması, yumurtalı ekmeği ve daha birçok ürünü ziyaretçilerine memnun edici bir kahvaltı deneyimi sunmaktadır. Çalışanları da ilgili, güler yüzlü hizmet güzel bir şekilde sağlanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye, İsmet İnönü-1 Blv No:63, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: (0222) 231 99 33

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/@aciktimkafe/

7. Batıköy Kahvaltı

Batıköy Kahvaltı

Eskişehir’de temiz, ferah, şirin, tatlı bir dekorasyona sahip olan Batıköy Kahvaltı mekanı, ilgili enfes, iştah açan sunumları ile ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Taze, doğal, doğa ve çeşit çeşit ürünün yer aldığı serpme kahvaltısı müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır. Ev yapımı doğal yoğurt ve reçeli, taze sıcacık pişileri, özenle hazırlanan kahvaltıları ziyaretçilerini deneyimlemesi için beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent, Şht. Nedim Sarı Sk. 12/A, 26180 Karagözler/Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: (0222) 315 16 01

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/batikoymandira/

8. GAGA Restaurant

GAGA Restaurant

Eskişehir’de yer alan GAGA Restaurant, hem kahvaltı hem de yemek için tercih edebileceğiniz mekanlardan biridir. Ancak bu mekanın açılış saati diğer restoranlara ve kahvaltı işletmelerine göre farklılık göstermektedir. Öğlen 12:00 da açılan mekan gece 02:00 saatlerine hizmet veren, pazartesi günleri de kapalı olan bir işletmedir. Mekan adanın yanında köprü ve deniz feneri manzarası ile ziyaretçilerine rahat, ferah, güzel bir manzara ve ortam sunmaktadır.  Kahvaltı içeriği ve sunumları beğenilen tatlar içermektedir. Çalışanlar da ilgili, güler yüzlü, servisler iyi bir şekilde sağlanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Orhangazi, Özleyiş Sk. No:1, 26160 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: (0222) 222 03 33

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/gagaeskisehir/

9. Kahv6, Eskişehir Kahvaltı Mekânları

Kahv6

Eskişehir’de Porsuk Çayı kenarında yer alan Kahv6, güzel bir manzara eşliğinde, temiz havada lezzetli ve doyurucu kahvaltılar yapmak isteyenlerin tercih ettiği mekanlardan biridir. Siz kahvaltınızı yerken Çay üzerinde gondollarda yapılan gezintileri de izleyebilirsiniz. Şehrin bunaltıcı ve kapalı alanlarından uzakta bir yer tercih edenler için uygundur. İster serpme kahvaltı ister klasik kahvaltı tabakları, Adalar Kahvaltı, V6 Kahvaltı, Hiper Kahvaltı, Ustanın Kahvaltısı, Sıcak Kahvaltı olarak çeşitler sunulmaktadır. İsteğinize ve zamanınıza göre kahvaltı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Gün içerisinde de enfes yemekler de hazırlanmaktadır. 

İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye, Porsuk Blv Eğri Sk No:22, 26000 Eskişehir Merkez/Eskişehir

Telefon: (0222) 221 06 46

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/kahv6.salonu/

10. Nosso Premium

 Nosso Premium

Eskişehir’in kaliteli, nezih, şık, temiz kafeteryalarından biri olan Nosso Premium, bölgenin tercih edilen popüler yerlerinden biridir. Bir kafeterya olarak sabah kahvaltısından çay, kahve ile yapılan sohbetlere, dünya mutfağında birçok pratik yemeğe kadar kaliteli bir sunum ve hizmet veren mekanlardandır. Güler yüzlü, kibar, ilgili çalışanlar ile güzel, kaliteli, enfes sunumlar yapılmaktadır. Özellikle de gençlerin buluşma noktasıdır. Öğrenci şehri olan Eskişehir için beğenilen bir mekandır.

İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye Mahallesi Şahin Caddesi Aylounge No:76/F, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: 0552 261 00 26

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/nossopremium/

11. Café Rasta, Eskişehir Kahvaltı Mekânları

Café Rasta

Eskişehir’de tarihin, ruhunuza dokunan eski dekorasyonların, eşyaların ve ortamın sunulduğu bir yer arıyor iseniz adresiniz Café Rasta mekanıdır. Burada tarihi dokunun, otantik ortamın içerisinde bilindik, modernliğin tam tersine sıcak, samimi, güzel bir ortam sunulmaktadır. Açık ve kapalı oturma alanı da bulunmaktadır. Enfes doyurucu kahvaltılıkları, lezzetli kahveleri, içecekleri, pizzaları ve birçok ürünü ziyaretçilerine sunulmaktadır. Standartların, belirli kalıpların dışında bir ortam istiyor iseniz Café Rasta mekanı ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Paşa, Mücellit Sk. No:14, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: 0530 036 74 09

12. Arena Cafe

Arena Cafe

Eskişehir’de açık ve kapalı oturma alanlarına sahip olan Arena Cafe, klasik kahvaltıların, serpme kahvaltıların, fast foodların, birçok yemeğin hazırlandığı mekanlarından biridir. Ferah, temiz, keyifli bir ortamı vardır. Mekan Porsuk Çayı yakınında yer almaktadır. Kafeterya gün boyu ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye, Porsuk Blv Eğri Sk No:32, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: (0222) 230 34 26

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/arenacafeeskisehir/

13. Serdivan Nargile Cafe & Bistro

Serdivan Nargile Cafe & Bistro

Bir kahvaltı restoranı olarak hizmet veren Serdivan Nargile Cafe & Bistro, sınırsız çay eşliğinde enfes bol çeşit çeşit malzemeler ile hazırlanan kahvaltıların sunulduğu mekanlardan biridir. Şık ortamı, dekorasyonu, temiz, ferah ortamı, Porsuk Çayının manzarası, çalışanların ilgili ve güler yüzlü sunumları işletmenin beğenilen yerlerden biri olmasını etkiler. Hoş sohbetlerin, akşam yemeklerinin de adresi olarak tercih edilebilmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye, 13, Altın Sk., 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: (0222) 233 53 53

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/serdivancafebistro/

14. Doruk Kır Bahçesi

Doruk Kır Bahçesi

Yeşilin doğa ile iç içe olan mekanın ferah ortamında kahvaltının keyfine varabileceğiniz Doruk Kır Bahçesi, beğenilen işletmelerden biridir. Havanın güzel olduğu dışarıda durmak, yeşil çimlerin, ağaçların, temiz havanın etkisinde güzel rahat bir kahvaltı deneyimi yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Doruk Kır Bahçesi, sabah ayrı, akşam ayrı bir keyif vermektedir. Eskişehir’in ortamı, dekorasyonu, açık alanı en güzel şekilde değerlendiren mekanlarından biridir. Günün her öğünü ayrı bir keyif vermektedir. Akşamları kontrollü şekilde koruyucu şekilde yakılan ateş etrafında oturup sohbet etmekte mekanın en sevilen diğer bir özelliğidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Aşağı Söğütönü, mh Keskin yolu no 277, 26000 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: 0532 291 66 10

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/dorukkirbahce/

15. Elma Cafe&Bistro

Elma Cafe&Bistro

Serpme kahvaltının doyuruculuğu, lezzeti hayır diyemeyeceğimiz bir lezzettir. Eskişehir’de serpme kahvaltının en güzel şekilde sunulduğu mekanlardan bir diğeri de Elma Cafe&Bistro mekanıdır. Burada doyurucu, birbirinden lezzetli, taze, enfes ürünler, sıcak kızartma, ekmek, yumurtalar, çaylar beğenilmektedir. Kafeterya sabah kahvaltısından akşam geç saatlere kadar birçok öğün için ve içecekleri ile hizmet vermekte, ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Dekorasyonu, ortamı modern, nezih, ferah temiz bir şekildedir. Çalışanları da ilgili, güler yüzlüdür.

İletişim Bilgileri

Adres: Büyükdere, Prof. Dr. Nabi Avcı Blv 41B, 26040 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: 0850 466 3562

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/ElmaCafeEskisehir/

16. ALL FREED Cafe & Bistro

ALL FREED Cafe & Bistro

Porsuk Çayına yakında bulunan sabah kahvaltısının güzel bir şekilde sunulduğu mekanlardan biridir. Güzel, kaliteli, nezih bir ortamı vardır. Mekan sabah kahvaltısı çeşitliliği, fast food yemekleri, birçok ürünü, içecekleri ile her isteğe cevap vermektedir. Mekan çok yoğun olduğundan servisler gecikebiliyor bu da normal olarak göz ardı edilebilir bir şey. Sabah saatleri kahvaltısında rahat edebilirsiniz ancak sigara, alkol ve nargile kullanımı olduğundan çocuklu aileler için akşam saatleri tercih edilmeyebilir. Fiyatlar ortalama bir miktarda denilebilir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No: 9/C, 26100 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: (0222) 335 38 78

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/allfreedeskisehir/

17. The Hunger Eskişehir Cassaba Modern

The Hunger Eskişehir Cassaba Modern

Yenilikçi, modern, kaliteli bir mekan olan, Türkiye’de belirli noktalarda şubeleri bulunan The Hunger, nezih, rahat edebileceğiniz, beğenilen bir mekandır. Tamamen müşteri odaklı, kalitesinden, enfes lezzetli, taze ürünlerinden vazgeçmeyen, güvenle tercih edilebileceğiniz bir işletmedir. Serpme kahvaltı, pişi kahvaltısı, sıcak kahvaltı gibi birçok seçeneğe sahiptir. Kahvaltı içerikleri de miktarı da doyurucu ve lezzetlidir. Servisler yoğunluğa göre gecikebilir, bu da mekanın yoğun ilgi görmesinden kaynaklanır.

İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: 0539 485 20 26

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/thehungereskisehir/

18. Grecka, Eskişehir Kahvaltı Mekânları

Grecka

Eskişehir’in beğenilen mekanlarından kahvaltının tercih edilen adreslerinden biri olan Grecka kafeteryası, temiz, ferah, otantik işletmelerinden biridir. Burada doyurucu, çeşitlerin yeterli ve porsiyonların da yeteri miktarda olduğu enfes kahvaltılar hazırlanmaktadır. Sunumları güzel bir şekilde ilgili, güler yüzlü çalışanlarla iyi bir şekilde sağlanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Eskibağlar, Yılmaz Büyükerşen Blv No:52/A, 26170 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: 0533 477 66 64

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/eskisehircafekahvalti/

19. Bilge Kahvaltı Park

Bilge Kahvaltı Park

Eskişehir’de yeşil doğa alanında, temiz havanın hakim olduğu bir ortamı olan, rahat, ferah mekanlardan biri olan Bilge Kahvaltı Park, tercih edilen Eskişehir kahvaltı mekanlarından biridir. Kalabalık arkadaş ortamınızla, ailelerinizle herkesin rahatlıkla tercih edebileceği, temiz, ferah ve geniş bir ortamı bulunan mekanlardandır. Sadece sabah kahvaltısı için değil öğle akşam yemekleri için de her öğünde ve saatte tercih edebilirsiniz. Şehrin bunaltıcı ve yoğun ortamından uzaklaşıp doğaya yakın olmak isteyenler tercih edebilir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sümer, Dede Korkut Parkı, Çamlıyayla Sk. No:1, 26140 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: (0222) 226 03 33

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/bilge_cafe/

20. FARALYA MUTFAK KAHVALTI | KAFE

FARALYA MUTFAK KAHVALTI | KAFE

Eskişehir-Tepebaşı ilçesinde bulunan FARALYA MUTFAK KAHVALTI, ilin kahvaltı yapılan, beğenilen mekanlarından biridir. Burada taze, lezzetli, doğal, enfes çeşit çeşit kahvaltılıklar, sıcak taze hamur işi ürünler, kızartmalar, pişiler bulunmaktadır. Sofra iştahınızı kabartmakta, damaklarda da kalıcı bir tat bırakmaktadır. Görselliği, sunumları, lezzetleri ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Mekanın ortamı da ferah, temiz, oksijenin bol olduğu doğanın içerisinde bir yerdir. İsteğe göre açık çim alanda ya da kapalı alan bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye Mahallesi Kızılcıklı Mahmut Pehlivan caddesi, Altın Sk. no: 9/A, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: 0542 760 48 34

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/faralyakahvaltikafe/

21. Kurşunlu Kahvesi

Kurşunlu Kahvesi

Hem sabah kahvaltısı hem kahve keyfi hem de akşam yemeği gibi birçok öğünde servisi bulunan, birçok lezzetin hazırlandığı mekanlardan biri olan Kurşunlu Kahvesi, ferah bir ortama sahip işletmelerden biridir. Dekorasyonu, düzeni, çiçeklerle oluşturulmaya çalışılan ferah ortamı, ziyaretçilerin beğenisini almaktadır. Lezzetli kahvaltıları, taze ürünleri, ilgili çalışanları ve ortamları ile burada keyifli bir kahvaltı deneyimi geçirebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Paşa, Kurşunlu Cami Sk. No:37, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: 0530 529 37 26

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/kursunlukahvesi/

22. Varuna Memphis Cafe & Kitchen

Varuna Memphis Cafe & Kitchen

Eskişehir’de Ankara’da ve İzmir’de şubeleri bulunan, hem tasarım ve dekorasyonu, hem nezih, şık, ferah ortamı hem de enfes ürünleri ve sunumları ile beğenilen mekanlardan biri olan Varuna Memphis Cafe & Kitchen, karnınızı doyururken damaklarda tat bırakacak mekanlardan biridir. Sabah saatlerinden kahvaltı ile başlayıp akşam geç saatlere kadar birçok ürünle zengin bir menü sunulmaktadır. Serpme kahvaltısı, klasik kahvaltısı isteğe göre tercihlerinizle ek olarak isteyeceğiniz omlet, tost, sandviçlerle zenginleştireceğiniz menülerle ziyaretçilerine sunulmaktadır. Mekanın ortamı, lezzetli yemekleri, sunumları, çalışanları ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Paşa, Kurşunlu Cami Sk. No:37, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: (0222) 320 30 05

23. Telve Cafe Bulvar

Telve Cafe Bulvar

Eskişehir’in kahvaltı mekanlarından biri olan Telve Cafe Bulvar, hem kafeterya olarak hem de kahvaltıların da yemeklerin adresi olarak beğenilen lezzetleri vardır. Kalabalık grupların, gençlerin, ailelerin rahat, doyurucu, enfes kahvaltılar i.in tercih ettiği yerler listesinde yer alır. Kaliteli, temiz, ferah, nezih ortamı, ilgili çalışanları, taze, doğal, doyurucu ve güzel sunumlarla hazırlanan serpme kahvaltıları bölgenin akıllarda kalan kahvaltı yerlerinden biri olmasını sağlamıştır. Günün en önemli en keyifli öğünü olan kahvaltının en iyi adreslerinden biri olarak Telve Cafe Bulvar ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Vişnelik, Atatürk Blv. No:171/B, 26200 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon: (0222) 226 92 26

24. Ayşegül Kahvaltı Evi

Ayşegül Kahvaltı Evi

Eskişehir’de şirin, küçük güzel bir işletme olan Ayşegül Kahvaltı Evi, ziyaretçilerine enfes kahvaltı sofraları hazırlayan, sıcak, samimi bir ortamı olan mekanlardan biridir. Güler yüz, kaliteli, temiz, ferah ortam ve enfes lezzetli ürünler herkesin aradığı önceliklerdendir. Burada da bu isteklerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Gösterilen özen, titizlik, sunumlar, servislerin hızlı ve yerinde bir şekilde olması, çeşitlilik beğenilmesini sağlamaktadır. Şirin dekorasyonu da tatlı hoş bir görünüm vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal mah demirciler sokak 4/A / odunpazarı, 26010 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: 0535 490 09 01

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/aysegul_kahvalti_evi/

25. Sempre Mediterranean Cuisine

Sempre Mediterranean Cuisine

Eskişehir’de hem kahvaltısı hem de Akdeniz mutfağına ait birçok lezzet içeren menüsü ile beğenilen mekanlardan biri olan Sempre Mediterranean Cuisine, nezih, şık tasarımı, ferah ortamı ile beğenilen kahvaltı mekanlarından biridir. Bahçe alanı, oturma alanları, kaliteli, ferah ortam ve düzeni sevilen bir düzen sunar. Çalışanları ilgili, güler yüzlü, servisler ve sunumlar güzel bir şekilde sağlanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye, Eti Plaza, Kızılcıklı M. Pehlivan Cd., 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: 0535 105 00 35

Erzurum Kahvaltı Mekânları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*